PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zalman Reserator 1 & 2 & Sonic Tower



GrannyKiller
02-09-2006, 08:35
ajd zanima me šta mislite o ovim hlađenjima...izgledaju mi dobro i ne koštaju puno...i vjerojatno bi bili dugoročna investicija. e sad koliko dugoročna?? čitao sam da nakon par godina postoji opasnost od procurivanja...jel to točno ?

zanima me i ovaj Sonic Tower - koliko dobro hladi i može li se staviti vent na njega, kako, koji i koliko?

želim da mi novi PC bude vrlo tih, pa razmatram razna riješenja...

e da, i kakav je Reserator kod prenošenja? morao bih ponekad prenosit komp, pa da ne bude problema...

Dzuro
02-09-2006, 10:13
zanima me i ovaj Sonic Tower - koliko dobro hladi i može li se staviti vent na njega, kako, koji i koliko?

želim da mi novi PC bude vrlo tih, pa razmatram razna riješenja...

e da, i kakav je Reserator kod prenošenja? morao bih ponekad prenosit komp, pa da ne bude problema...

neznam je si vidia ,ako nisi posjeti... http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=24470

GrannyKiller
02-09-2006, 10:31
znači Sonic Tower rula...no kakav je u usporedbi sa 9500Cu? to me zanima

gdje je najbolje stavit vent na Sonicu?

EDIT: našao sam review od Reseratora...ispada da hladi jednako kao i P4 stock cooler...sh1tX

NortonCommander
02-09-2006, 12:34
Ma kako ces prenosit reserator? Jesi li vidija koliki je? nemoj se za.ebavat s tim, uzmi neko manje rjesenje.

GrannyKiller
02-09-2006, 13:33
na sonicu, vent je najbolje nabiti na vrh ili između heat sinkova, i to jedan 120 mm ali hladi dobro i bez venta

hvala :) jel može bilo koji 120mm vent, ili je bolji neki specifičan? jel ide samo 1 vent ili više na sonica?


Ma kako ces prenosit reserator? Jesi li vidija koliki je? nemoj se za.ebavat s tim, uzmi neko manje rjesenje.

odustao sam od toga

GrannyKiller
02-09-2006, 13:57
može bilo koji

a koliko ih ide na sonica? 1, 2...?

EDIT: skužio sam...ide 1. hvala :)

ivan
02-09-2006, 16:24
najbolje je vent stavit u sredinu pa da puše prema stražnjoj stranici gdje imaš vent za ispuh ;)