PDA

Pogledaj cijelu verziju : Brejkanje Black & White 2-neshvatljivo



MonK3
01-09-2006, 23:21
Ljudi imam jedan problem i zanima me dali ga imate i vi. Naime imam kopmp amd sepron3000+, 1GB rama i ati radeon x1300 pro 256vrama. E sad, ne razumijem zašto mi se u black and white 2 igri pojavljuju brejkovi. Kad odzumiram od ljudi i svega brejkajna nema uopće(bilo kakva rezolucija ili detalji) ali kad zumiram blago tako da mi je cijeli ekran grad prepun ljudi brejka ko ludo. Probavo sam mjenjat rezolucije i detalje ali stalno isto i nema promjene. I samo da se zna to nije malo brejckanje nego baš mrga. Ne razumijem zato jer mi ostale igre nisu prikazivale taj problem jedino sudden strike 3 beta vezija demo, al za to me briga. Npr battlefield 2 radi glatko na najvećem AA, detaljima i 1024*768 rezoluciji, dok neke drujge igre kao oblivion moram smanjit apetit. Neka netko pomogne jer me izluđuje ovo! E da igra je ilegalna ali kod drugih radi. Neznam probat ću nabavit od drguog frenda.
Recite vi svoje mišljenje.

str33t6l0w
02-09-2006, 01:00
neoptimiziran engine... do toga je onda.. osobno igrao sam b&w2 ali jako malo... a i imam šrot od kompa pa mora trzat :D... skini neke patcheve trebali bi sredit stvar ;)

Kiklop
02-09-2006, 18:37
e ja si mislim slozit slicnu konfu pa mi mozes rec kak tebi izgleda oblivion i kad ti steka
sorry na OT

Prince-Artas
02-09-2006, 21:45
stavi patch 1.2 i najnovije drivere za grafu, zvučnu i matičnu

MonK3
03-09-2006, 12:04
Budem ti pomogao ako nas ne bannaju sa teme. Cekaj za ati asus x1300 256vrama trebam skinut onaj najnoviji catalyst sa pcplay dvd-a. To je driver jel tak?

Rope
03-09-2006, 12:26
Budem ti pomogao ako nas ne bannaju sa teme. Cekaj za ati asus x1300 256vrama trebam skinut onaj najnoviji catalyst sa pcplay dvd-a. To je driver jel tak?

Jest.

MonK3
03-09-2006, 20:22
e ja si mislim slozit slicnu konfu pa mi mozes rec kak tebi izgleda oblivion i kad ti steka
sorry na OT

Ovako. Po defaultu mi stavi 1024*768 i high details, no igra se polako brejka, dovoljno da te živcira i da je sve usporeno i trza. Staviš na800*600 i medium i to već sliči na igru. Mislim u readme-u piše šta piše al šta ćeš. Instaliro sam najnoviji driver za grafičku ali za ostalo nisam. Namjeravam (ka skupim pare kupit još gigu rama) a i bolje bi ti bilo kupit athlon nego sepron koji je skuplji 200kn. Konfu sam platio (zajedno sa još ubojitom matičnom, napajanjem, kučištem, integriranom zvučnom i mrežnom te sa maxtorovim hard diskom oko 3200 kn). No npr. battlefield 2 mogu igrat na najvećim detaljimana(a da je sve uključeno) rezoluciji 1024*768. Black and white me ovako živcira jer je ponašanje užasno nelogično s obzirom na druge igra. E i da npr. call of duty ali na manjoj rezoluciji isto prihvaća full detalje, e da i heroji 5 isto tako. Znam da sam prey nešto morao smanjivat (e sad se nesjećam dali je bila rezolucija, detalji ili oboje-ja mislim da sam igro na medium 800,ili1024).
Ndam se da sam pomogao

Kiklop
03-09-2006, 21:32
zahvaljujem jesi pomogo si mi vidim da cu sa takvom konfom moc sve igrat a nije ni skupa jedino cu si ja stavit malo jacu graficku 1600xt :pray:

MonK3
04-09-2006, 18:31
Da samo da znaš i da se ne iznenadiš da nečeš moć igrat onak kak piše u readme-u (za npr oblivion). I preporučam više rama (što ću ja napravit).

Systematic Reverse
06-09-2006, 15:23
Da samo da znaš i da se ne iznenadiš da nečeš moć igrat onak kak piše u readme-u (za npr oblivion). I preporučam više rama (što ću ja napravit).

Oblivion... To sigurno ni neočekuje da če moči igrati na nekim full detaljima :wink:

MonK3
14-09-2006, 21:40
E zanima me dali je moguće da grafička nije naštimana do kraja tj dali postoji neka fora u biosu ili di već da naštimam da radi na full usage a ne ovo. I dalje me iritira isti problem a raširio se na igre poput sudden strike 3 i joint task force koji igra na najmanjim detaljima. Nije mi jasno zašto se pojavljuje problem ako sam instaliro najnoviji driver. Neznam više kome da se obratim za pomoć. Brejka a nebi trebalo. Gledo sam u dxdiag u runu i sve je enable-ano, a u biosu nisam ništa našao.

NiX4tHeG@M3R
14-09-2006, 21:41
E zanima me dali je moguće da grafička nije naštimana do kraja tj dali postoji neka fora u biosu ili di već da naštimam da radi na full usage a ne ovo. I dalje me iritira isti problem a raširio se na igre poput sudden strike 3 i joint task force koji igra na najmanjim detaljima. Nije mi jasno zašto se pojavljuje problem ako sam instaliro najnoviji driver. Neznam više kome da se obratim za pomoć. Brejka a nebi trebalo. Gledo sam u dxdiag u runu i sve je enable-ano, a u biosu nisam ništa našao.

clocaj!!!al onda moraš si kupiti bolji vent!

MonK3
14-09-2006, 22:44
Pa da ali nije mi jasno da grafička nemre to podržat. Pogledaj prije moju konfu i skužit češ da nešto nije u redu, ali neznam šta. E zato sam i otvovrio temu da mi dobri ljudi puni informacija pomognu.