PDA

Pogledaj cijelu verziju : sapphire x1600 pro agp?za one koji znaju kako izgleda:)



Dzuro
01-09-2006, 15:27
evo ovako ... upravo mi je dosla sapphire radeon x1600pro 256 mb agp...i ne izgleda (vizualno)kao sta sam mislia da ce izgledat..dakle ako neko ima doticnu karticu volio bi da napise u kratkim crtama kako izgleda ili slika .. ..jer ja
ovakvu nisam nasa na netu pa sam osta malo zacudzen :o ...

trenutno nemam digitalca pa cu probat u kratkim crtama je opisat...
dakle crvena+sivi hladnjak s ventilatorom ....sve otovreno(znaci nema plastike oko kulera sa onom slikom)..eto to me buni...svaka slika kartice koje sam nasa na netu ima oblozen kuler plastikom sa nekom slikom...

oprostite na glupom pitanju ...ali ova sitnica mi se stalno vrti po glavi i nervira me :)

NITROS
01-09-2006, 23:30
Ako malo bolje pogledas pise ti na dnu web stranice da su slike samo informativnog sadrzaja i da se mogu mjenjati bez najave, a druga stvar pise ti da za svaku regiju moze biti drugacija kartica.

E ako me shvacas sto ti hocu reci. Mozda na netu ne izgleda tako, ali to ne znaci da se ispod hladnjaka ne nalazi taj cip

Dzuro
02-09-2006, 09:51
Ako malo bolje pogledas pise ti na dnu web stranice da su slike samo informativnog sadrzaja i da se mogu mjenjati bez najave, a druga stvar pise ti da za svaku regiju moze biti drugacija kartica.

E ako me shvacas sto ti hocu reci. Mozda na netu ne izgleda tako, ali to ne znaci da se ispod hladnjaka ne nalazi taj cip


to sam i promislia da za svaku regiju moze bit drugacija kartica , samo me strah da i performanse ne budu drugacije :) ..sala mala!!!