PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sacred 2: Fallen Angel



Stranica : [1] 2

Aerial
01-09-2006, 10:07
Ooooou jeea :roll:

Ako još niste pogledali trailer, skinite ga (25 mb) na http://spiele.download.t-online.de/dladvert/45559
Prvi dio mi je jedna od najdražih igara, a drugi se čini nenadje*iv... Pomahnitala Seraphim u novom high-tech odjelcu i symphonic metal u pozadini :pray:

Samo da ne zeznu stvar full 3D-om... :|

Valtiel
01-09-2006, 12:34
not bad, not bad... odlicna muzika u pozadini, nekako me podsjeca izgledom na HOMAM 5, ne znam ni ja sto... 8)

[_[_[Sk8man]_]_]
01-09-2006, 20:50
YEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Outmind
01-09-2006, 21:44
nadam se da ce bit bolja od jedinice. Jedinica je imala potencijal, ali su sjebali izvođenje. Pola likova je imalo 30% istih skillova, konji su malčice nespretni, nedovoljno različitih protivnika itd, itd...

Aerial
02-09-2006, 22:09
nadam se da ce bit bolja od jedinice. Jedinica je imala potencijal, ali su sjebali izvođenje. Pola likova je imalo 30% istih skillova, konji su malčice nespretni, nedovoljno različitih protivnika itd, itd...

Da, imala je nekih propusta, doduše Underworld je malo popravio stvari..
Ma u biti likovi mogu biti poprilično različiti, samo što su svi išli na slične buildove, pumpanje healtha i physical dmg sa attack combat artom...

unknown
03-09-2006, 09:48
čekam, čekam i čekam....

Outmind
03-09-2006, 10:42
A jesi li u underworldu dobio kojeg novog lika ili samo dodatni act?

Aerial
03-09-2006, 11:16
A jesi li u underworldu dobio kojeg novog lika ili samo dodatni act?

Dva nova lika, Dwarf i Daemon i novi act koji mapu poveća za nekih 50-60%.

Outmind
03-09-2006, 12:05
fora, trebao bih si to možda nabaviti...

Aerial
06-09-2006, 09:47
Jel tko uopće igra(o) Sacred?.. Koliko vidim, kod nas je relativno mali broj igrača.
Ja sam opet počeo, uzeo Gladiatora na Silver i malo zajebao build, pa sam počeo isponova s Dark Elfom (isto na Silver) i do 32. levela naša 6 set itema za Dark Elfa i još 4-5 za druge klase (!!).

Sonic_Moronic
06-09-2006, 19:23
Meni je igra brzo dosadila...

Ni blizu Diablu...

unknown
07-09-2006, 06:05
ja sam igrao sa vampiricom

Kiklop
07-09-2006, 09:19
poznato mi je al nisam igro

Outmind
07-09-2006, 11:16
Ma sve su usrali sa onom ćuturom, a i glupo mi je to kaj elf seraphim gladiator, vampire i ranger (dakle 5od 6 likova), ima 4 potpuno ista skilla.

I nekako ima pre malo rezličitih itema, recimo sjekira koja radi 10-15dmg izgleda isto ko i ona kaj redi 145-160...

Aerial
07-09-2006, 20:29
Skillovi su skoro svima isti, različiti su combat arts i spellovi :wink:

Ma stvar je u tome da su atuori igru htjeli napraviti fleksibilnom, pa su skoro svakom liku dali mogućnost da se razvija ko čisti melee ili "ono drugo". Stvar slučaja je da se većina odlučuje za melee varijantu, pa su im i onda svi likovi isti...

A što se tiče izlgeda itema, Underworld je donio hrpu novih itema.. a osim toga, ovdje se svaki item na liku vidi (čak i ogrlice), za razliku od npr Diabla II, kod kojeg oružja i armor na liku gotovo uvijek izgledaju potpuno isto, iako su u inventoriju različite "ikone"....

Slayer
27-04-2007, 18:49
SACRED!!!! Baš ga igram, underworld nisam probao, igra je preodlično napravljena jedino što ima podosta bugova

evo što sam ja znam:

- ž, wasser (to svi znaju :wink: )
- baklja se ugasi kad prijedete iz nekog dungena ili u dungeon, pa morate
- switchat neko drugo oruzje pa opet to da bi se upalilo
- kod skillova zna pisat npr. constitution 2 ali to je samo kad se stavi u oruzje

GLDAIATOR:
- nemojte uzimati riding s gladiatorom, poslije ima mačeva koji daju speed kao konj
- s gladiatorom se isplati uzimati sam heroic courage i fist of god skill
- uzimajte dexterity zbog armora i onda ce dobivena kombinacija gladiatora bit neuništiva :wink:

prešao sam igru i imao sam gladiatora na 50 ili 54 lvlu, tako negdje, ali mi se više nije dalo jer sam izgubio quest, gladiator je najjaci :D :D :D :D :D samo što treba iskustvo za stavljanje skillova

dark elf je smrad nemojte igrat s njim :D :D :D :D :D

Outmind
27-04-2007, 19:46
SACRED!!!! Baš ga igram, underworld nisam probao, igra je preodlično napravljena jedino što ima podosta bugova

evo što sam ja znam:

- ž, wasser (to svi znaju :wink: )
- baklja se ugasi kad prijedete iz nekog dungena ili u dungeon, pa morate
- switchat neko drugo oruzje pa opet to da bi se upalilo
- kod skillova zna pisat npr. constitution 2 ali to je samo kad se stavi u oruzje

GLDAIATOR:
- nemojte uzimati riding s gladiatorom, poslije ima mačeva koji daju speed kao konj
- s gladiatorom se isplati uzimati sam heroic courage i fist of god skill
- uzimajte dexterity zbog armora i onda ce dobivena kombinacija gladiatora bit neuništiva :wink:

prešao sam igru i imao sam gladiatora na 50 ili 54 lvlu, tako negdje, ali mi se više nije dalo jer sam izgubio quest, gladiator je najjaci :D :D :D :D :D samo što treba iskustvo za stavljanje skillova

dark elf je smrad nemojte igrat s njim :D :D :D :D :D

Gladijator je pre dosadan, samo ideš okolo i grindaš. A kaj se dark elfa tiče, ja sam sa njim došao prilično daleko, i nema šanse da suxa jer kad ti u ruke dođu2 sablje koje imaju poison dmg i 10% lifesteal nemre te nitko ni taknuti.

Aerial
27-04-2007, 20:17
A kaj se dark elfa tiče, ja sam sa njim došao prilično daleko, i nema šanse da suxa jer kad ti u ruke dođu2 sablje koje imaju poison dmg i 10% lifesteal nemre te nitko ni taknuti.

yep :)

još ako imaš 2-3 seta itema od D'Brei Sineltei ... hihihi, imba lik :)

Outmind
27-04-2007, 20:21
Ne znam, ja sam nalazio samo one dark path of bahamut. Taj drugi set nisam nikada vidio...

Bartuc
27-04-2007, 20:58
Meni je igra brzo dosadila...

Ni blizu Diablu...

Potpis!

Dosadila mi je nakon sat vremena... igra je pre monotona i pre ukoćena!

Slayer
28-04-2007, 09:24
sada igram opet i imam 500dmg s gladiatorom lvl 7 kad opalim fist of gods, igra ima zakon pricu i questove, npr. kad riješiš sve optimalne(glavne questove) u nekom gradu ili selu, onda dobiš optimalne(optimalne questove) poput spašavanja svinje i sl. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

imao sam s proslim likom fist of gods sa 8X vecim dmgom nego normalnim i diabla sam ubio s 3 comba od 4 fist of godova :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dark elf je smrad :rotfl: jer i ako si pocetnik nitko ti nemoze nista, samo bacis onaj fog ili sto vec i likovi samo stoje

str33t6l0w
28-04-2007, 09:33
ma ja sam igro sa Vampiress i bilo je ludo :D... pretvoris se u vampira i dajes nenormalan damage a tebi rijetko tko moze nanjet stetu :D

Slayer
28-04-2007, 09:37
Vampiri su isto zakon ali seraphim najbolje izgleda :gitara: :gitara: :gitara:

Bartuc
28-04-2007, 11:03
Koliko vam je sati trebalo da pređete tu igru? Kaj vam nije dosadila nakon par sati?

Slayer
28-04-2007, 17:34
neznam ali meni je bilo zabavno rjesavati sporedne questove :D :D :D

Lord Coldwolf
28-04-2007, 17:43
igrao sam ju duze vrijeme sa vise likova,.
uz diablo najbolji hack&slash

jedinica mi nije bolja od diabla,.iako sam u njoj vidio puno potencijala,.i dok sam cuo da rade na dvojci odmah sam poceo pratiti razvoj igre.

I kako stvari zasad stoje,.igra ce stvarno bit dobra,.
kupujem ju definitivno.

Slayer
28-04-2007, 20:01
slazem se s coldwolfom i cini se da ce dvojka biti predobra

kod spota pogledajte ridove :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bartuc
30-04-2007, 16:02
Dajte mi molim vas preporučite s kojim je likom najzanimljivije igrati ovu igru!? Vjerujem da je Gladiator dosadan, a Mage da je pre slab!

Dao bi igri još jednu šansu pa me zanima s kojim likom mogu izvući maximum zabave iz nje :D

Hvala!

EDIT: Mislim na Sacred 1

Aerial
30-04-2007, 16:15
E, ovako... prije nego počnete ovo igrati, trebalo bi napomenuti sljedeće:

bronzeStežina je very very very easy (čitaj "dosadna" - ovo igrajte samo prvih 10-15 levela, onda exportajte lika i prebacite se na silver. Ako ste već igrali Sacred, onda nemojte ni počinjati na bronze nego odmah na silver.
silverS- je već nešto kao "normal".
goldS- bi bio nekakav malo žešći normal, navodno za likove 50+
platinumS- je težak, heh. Oni goblini koje ste na bronze ubijali malim prstom, ovdje vam mogu otkinuti glavu u roku od par sekundi :kill:
niobiumS- osobno, nemam pojma kako ovo izgleda, nisam nikad došao ni blizu ove težine. Ljudi ovo igraju uglavnom u multiplayeru... Ovaj difficulty dolazi s expanzijom, tako da ako nemate expanziju, onda vam je najjača težina platinum :roll:

Fkorz, valjda ne treba napomenuti da što je veća težina, sve su bolje i nagrade i itemi Na bronze ne očekujte da ćete naći ni 2 set itema iz istog seta (osim bahamuta)...

@ Bartuc: Hmmm... A ne znam, ako želiš nekakvog melee lika onda uzmi Dark Elfa, a ako oćeš spellcastera onda, naravno, BattleMage.
BattleMage je zapravo jako imba lik kad ga malo bolje skužiš :)

Bartuc
30-04-2007, 16:23
Već je par ljudi spomenulo Dark Elfa, valjda je onda i dobar :D

Hvala kolega na preporuci!

Slayer
30-04-2007, 17:54
s gladiatorom trebaš znati igrati :wink: ako neznaš onda je booooring ali ako si iskusan :D onda kolješ ko lud, pogotovo komboima :wink: i onda imaš veći dmg nego što imaš hpa :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

da silver je za 50 + ali bolje je da se cak pocne na 60 :wink:

par pitanja:

- cemu sluze skullovi
- dali vampiress i gladiator (sa svojim du bladeovima) udaraju jace ako imas unarmed fightning skill???

evo slikice iz dvojke : http://www.sacred2.com/uploads/pics/sera_ani_031.gif

Lord Coldwolf
30-04-2007, 22:53
bartuc,.,.

vampiress je meni najludja definitivno...solidna je u human obliku a dok dode noc i pretvoris ju u vampira onda je impresivan melee fighter.

+ skillovi sa 3 razlicita sismisa su doista korisni,..no treba ih i razvijati dosta cesto.

Wood elf je isto zabavan charakter sa bow weaponom.

svi su oke,.ovisi kak ih napravis.

Bartuc
01-05-2007, 09:24
Hvala na prijedlogu! Danas se frend vraća kući (on ima Sacred - nadam se), pa ako ga ima (još se malo nadam) onda bum otišel po njega i razbijao glavu između Vampiress i Dark Elfa :D

Samo se nadam da mi nebu igra opet dosadila tako brzo :cry:

Aerial
01-05-2007, 09:58
Samo se nadam da mi nebu igra opet dosadila tako brzo :cry:

Nadam se da taj tvoj prijatelj ima i expanziju.. :)

Ma neće ti dosaditi kad skužiš da je svijet u kojem igraš ogroman, da imaš milijun malih sidequestova, da ima hrpetina i hrpetina oružja i armora, da možeš kod blacksmitha u te armore i oružja stavljati sve i svašta itd itd :wink:

p.s. kad sretneš prvog zmaja, garantiram "wtf" izraz lica :)

Gwin
01-05-2007, 10:03
jel se to meni čini ili se na traileru kao nova rasa prikazao vukodlak?

Bartuc
01-05-2007, 10:09
Samo se nadam da mi nebu igra opet dosadila tako brzo :cry:

Nadam se da taj tvoj prijatelj ima i expanziju.. :)

Ma neće ti dosaditi kad skužiš da je svijet u kojem igraš ogroman, da imaš milijun malih sidequestova, da ima hrpetina i hrpetina oružja i armora, da možeš kod blacksmitha u te armore i oružja stavljati sve i svašta itd itd :wink:

p.s. kad sretneš prvog zmaja, garantiram "wtf" izraz lica :)

Zašto je važno imati expanziju?

PS: Nešto sumnjam da je ima frend (Sacred bez exp.), znam da mi je to bio posudio ali se ne sijećam dali sam mu je vratio ili je rekao da je hitim u smeće... Fakat se nadam da sam mu je vratio jer sam sad nabrijan na nju :D

Aerial
01-05-2007, 10:16
Mislim da onaj vukodlak nije rasa, nego samo neki monster...

Expanzija je važna zato što ispravlja milijun bugova iz originalnog sacreda, dodaje 2 nova lika (Dwarf i Daemon), povećava mapu svijeta za nekih 50%, dodaje nove set iteme, izglede armora, oružja, nastavlja priču, ima 3 put bolju muziku i atmosferu od originalne igre (expanzija je poprilično mračnija) itd itd...

Jel ti to dovoljan razlog? :)

Bartuc
01-05-2007, 10:20
Mislim da onaj vukodlak nije rasa, nego samo neki monster...

Expanzija je važna zato što ispravlja milijun bugova iz originalnog sacreda, dodaje 2 nova lika (Dwarf i Daemon), povećava mapu svijeta za nekih 50%, dodaje nove set iteme, izglede armora, oružja, nastavlja priču, ima 3 put bolju muziku i atmosferu od originalne igre (expanzija je poprilično mračnija) itd itd...

Jel ti to dovoljan razlog? :)

Bome je :D

Znači ako je expanzija, ja mogu početi igru i sa Daemonom? Jel OK lik? I daj mi još molim te reci kak se zove expanzija!?

Hvala na info, sad sam još više nabrijan :D

EDIT: Imam još par pitanja...

1) Saznao sam da je expanzija "Sacred Underworld", tak da taj dio zanemari :D

2) Na Gamespotu ima Patch za Sacred 1 koji u sebi uključuje expanziju "PLUS" za njega!? Kaj to je?

3) Kada instaliram igru... dali prvo ide taj Patch za Sacred1, pa tek onda Underworld i Patch za njega ili Underworld sadržava te prethodne Patcheve za Sacred1 u sebi?

Hvala unaprijed :pray:

Outmind
01-05-2007, 10:33
netko je spomenuosa kojim bi likom trebao započet ugru. Odgovor je elf / wood elf. Ta baba ima nenormalne skillove sa lukom. pzite situaciju. Vi i na vas 15 neprijatelja. Baba ispali multishot strijelu koja ima heat seek i još se muva oko neprijatelja da ga udari nekih 5-6 puta... Onih 15 ispari za 5 sekunda...

Aerial
01-05-2007, 11:06
Znači ako je expanzija, ja mogu početi igru i sa Daemonom? Jel OK lik? I daj mi još molim te reci kak se zove expanzija!?

2) Na Gamespotu ima Patch za Sacred 1 koji u sebi uključuje expanziju "PLUS" za njega!? Kaj to je?

3) Kada instaliram igru... dali prvo ide taj Patch za Sacred1, pa tek onda Underworld i Patch za njega ili Underworld sadržava te prethodne Patcheve za Sacred1 u sebi?

Hvala unaprijed :pray:

Da, možeš početi s Deamonom.. tj. Succubus. Ono ženskoliko demonsko čeljade čvrstog poprsja i jakih bedara :)

Sacred PLUS ti je third-party dodatak za oriđiđi sacred. To je nakakav home-made patch, kojeg su ljudi napravili da malo prošire igru. Nije obavezan, i možeš bez problema i bez njega igrati.

Što se tiče instalacije...
Ja sam instalirao obični Sacred, i onda na njega Underworld. Mislim da sam to napravio bez patchanja. Maximalna verzija patcha za originalni je 1.7 ako se ne varam, a expanzija sama po sebi upgradea igru na 1.12 ako se dobro sjećam...

E, da, ima neka čudna opcija kod instalacije - imaš "standalone" i "overwrite" instalaicju. Standalone je da ti cijeli Sacred+Underworld instalira na zasebni direktorij (dakle, onda ćeš imati direktorij u kojem je Sacred, i direktoriju kojem je Sacred+Underworld), a overwrite je da da jednostavno umetne Underworld u Sacred kojeg već imaš.
Logično, odaberi overwrite, jer nema smisla da za expaniju instaliraš cijelu igru opet nanovo :)

Bartuc
01-05-2007, 11:18
@Aerial,

hvala na pomoći i objašnjenju! Sad se još samo nadam da bum dobio igru danas na većer! A za expanziju bum se već snašao :D

Hvala, pozdrav!

Lord Coldwolf
01-05-2007, 12:12
da,da wood elf je mocna ,, i nije teska za igranje :)

evo vam link za Sacred 2 stranicu,.ako jos niste vidjeli.

http://www.sacred2.com/en.html

Stranica je po meni predobro napravljeni i likovi su dosta dobri i mastoviti i vec vidim kako ce mi biti drazi nego oni iz diabla (za nijansu,al ipak bolji)

u dvojci ce biti:
Seraphim
Shadow Warrior
Inqisitor
High Elf
Dryad
Temple Guardian

zasad vizualno su viđeni samo seraphim i shadow warrior.

Outmind
01-05-2007, 12:15
Osobno smatram da je bez veze kaj su iz jedinice jedino serafimku ostavili. Ona mi je bila najbezvezniji lik, sa skoro pa beskorisnim skillovima. Radije bih da su vampiress ili mage-a ostavili...

Arbiter of Change
01-05-2007, 12:24
Bio im je potreban sex simbol zato je ostala.

Lord Coldwolf
01-05-2007, 12:25
Osobno smatram da je bez veze kaj su iz jedinice jedino serafimku ostavili. Ona mi je bila najbezvezniji lik, sa skoro pa beskorisnim skillovima. Radije bih da su vampiress ili mage-a ostavili...

nope,.ona je bas posebna,..to im je zastitni znak,.
ovdje ce biti puno bolja(mislim barem),. sad su andeli vise povezani sa high-tech tehnologijom.

Shadow warrior je human,.ali undead.
Inqisitor ti je dark elf
high elf je cisti magic-user
Temple guardian ti je neki robot,.ancient masina koja moze mjenjati oblik.
Dryad je nest slicno wood elfu,.al vise koristi spellove.

eto samo tolko znam o tome.

Outmind
01-05-2007, 12:30
Hmmmm, zvuči jako zanimljivo. Kaj se serafimke tiče, jedino kaj je na njoj meni bilo fora su ona krila. A skilovi joj baš i nisu nešto. Inače me je kod sacreda jako smetalo što su svi likovi osim mage-a imali 5 potpuno istih skillova.

Slayer
01-05-2007, 17:24
- cemu sluze skullovi???
- prvo se nabrij pa uzmi plus sacred, zato što te plus nekako oslabi :(
- vampirica je zakon (dali udara bolje u vampire modu ako uzmeš skill fajt s rukama???)

Aerial
01-05-2007, 18:28
Skullovi služe samo za umetanje u oružja i armor...

Uglavnom su sranje (npr dodaju 5-13 dmg), ali eventualno se nađe i neki dobar skull (koji daje malo žešći dmg ili +poison).

Nisam još dosad našao neki skull koji daje bonus efekt, npr +% to find magic item ili +% life leech... sumnjam da uopće i postoje takvi skullovi.

Inače, nadam se da ste shvatili da u oružja i armor možete umetati i combat runes, prstenove i amulet/necklace :)
Tako da se ponekad može napraviti zbilja dobar weapon ili armor kad se umetnu dobri itemi u njega...

Slayer
02-05-2007, 14:19
ovo za ringove i amulete nisam znao :o

Bartuc
02-05-2007, 14:49
Da se pohvalim... Upravo instaliram Sacred 1 i pružam mu novu šansu! Bolje da me ne iznevjeri ovaj put :D

Većeras vam javim s kojim likom sam počeo igru!

I još jenput hvala svima na info o igri :pray:

Bartuc
03-05-2007, 09:13
Imam problem!!!

Igram sa Battle Magom i već sam 7. level a ne znam kako stavljati levele u magije??? Stavljam levele u Mental Regeneration i u Magic Lore/Regen. i Fire Spells! Ali kako uzeti novu magiju ili staviti novi level u npr. Fire Ball?

I još jedno pitanje... Jel OK Battle Mage za igrati? Nebum suxao kasnije sa njim?

Lord Coldwolf
03-05-2007, 09:24
Imam problem!!!

Igram sa Battle Magom i već sam 7. level a ne znam kako stavljati levele u magije??? Stavljam levele u Mental Regeneration i u Magic Lore/Regen. i Fire Spells! Ali kako uzeti novu magiju ili staviti novi level u npr. Fire Ball?

I još jedno pitanje... Jel OK Battle Mage za igrati? Nebum suxao kasnije sa njim?

nemres razvijat magije ili skillove preko level-upa ,.
nego kroz igru dobivas RUNE iteme,. pogle naziv tog itema,..ak nije za tvog karaktera ili nije skill koji ti se svida (npr. ti hoces fireball) onda odes do runemastera (onaj lik kaj izgleda ko gandalf,.imas ga u vise gradova i svugdje je isti) i kod njega promjenis te rune za nest kaj tebi treba.

Battlemage je jako dobar,.

savjetujem da svaki level razvijas mental regeneration jer za svaki spell na jacim razinama predugo traje vrijeme kad ga opet mozes iskoristiti (a mage bash i nije nesto jak ako ga ostavis da se bori sa oruzjem)

Bartuc
03-05-2007, 10:06
nemres razvijat magije ili skillove preko level-upa ,.
nego kroz igru dobivas RUNE iteme,. pogle naziv tog itema,..ak nije za tvog karaktera ili nije skill koji ti se svida (npr. ti hoces fireball) onda odes do runemastera (onaj lik kaj izgleda ko gandalf,.imas ga u vise gradova i svugdje je isti) i kod njega promjenis te rune za nest kaj tebi treba.

A neeeee, skužio sam da se level diže sa tim Runama ali kak sam ih dobivao tak sam ih na kraju iskoristio... nisam znao da ih mogu mjenjati :cry: Sad sam uhebo lika :cry:

Sranje... idem viditi dali ima još koj dobar lik pa ispočetka!

PS: Dark Elf mi je loš zato jer beži ko da ga šupak peče! Jedino su njega totalno jadno animirali :D

Lord Coldwolf
03-05-2007, 11:10
nemres razvijat magije ili skillove preko level-upa ,.
nego kroz igru dobivas RUNE iteme,. pogle naziv tog itema,..ak nije za tvog karaktera ili nije skill koji ti se svida (npr. ti hoces fireball) onda odes do runemastera (onaj lik kaj izgleda ko gandalf,.imas ga u vise gradova i svugdje je isti) i kod njega promjenis te rune za nest kaj tebi treba.

A neeeee, skužio sam da se level diže sa tim Runama ali kak sam ih dobivao tak sam ih na kraju iskoristio... nisam znao da ih mogu mjenjati :cry: Sad sam uhebo lika :cry:

Sranje... idem viditi dali ima još koj dobar lik pa ispočetka!

PS: Dark Elf mi je loš zato jer beži ko da ga šupak peče! Jedino su njega totalno jadno animirali :D

ovo za dark elfa,.. bome je jadno :rotfl:

ma lvl 7 je tek pocetak,..
restartaj sa battlemageom.
i savjet,..
da bi dobio tocno rune koji zelis moras ga zamjenit sa 4 runesa koja imas u inventoriju kod onog runemastera,.

eh,SAVE prije nego sto ides mjenjat i daj mu samo 3,. onda ce ti on izbacit random rune,.al samo za tvog karaktera, tu imas dovoljno sane da dobijes ono sto zelis...ak ne dobis,.LOAD game i ponovo mu daj 3 :)

eto,.tak sam ja radil,.a ziher i svi ostali koji su htjeli imat sto boljeg lika :)

Aerial
03-05-2007, 13:59
One more thingy :)

Povremeno navrati kod combo mastera i idi zamjeniti rune za one od vampiress.
Dakle, daš njemu 2 rune, zamjeniš se i dobiješ random rune. Ako je od vamipiress sa +3% life leech, uzmi je. Ako nije, probaj ponovno (ne trebaš save-load baš nešto koristiti jer ćeš ionako biti pretrpan runama :) )

I onda tu stvar od vampiress (npr onu koja daje +1 attack i +3% life leech) umetneš u neki item i dobiješ life leech.

Da, life leech radi i na magijama :wink:

Bartuc
03-05-2007, 14:06
E idem ispočetka sa nekim drugim likom, ovaj mage pre sporo baca magije! Guba je ali fali malo dinamike!

Vjerovatno idem sa Wood Elficom ali nisam 1000% ziher!

Bartuc
03-05-2007, 18:29
Ljudi kak se siđe sa konja? Mogu sići sam kad otvaram neku škrinjicu!

Lord Coldwolf
03-05-2007, 22:18
Ljudi kak se siđe sa konja? Mogu sići sam kad otvaram neku škrinjicu!

ma onaj button gore kraj healta,. potkova cini mi se,. valjda je to.
ajd uzivaj,.

ja trenutno pleyam oblivion sa ooo i shivering isleom, i baldur's gate 1,.pa do k prodem prebacujem lika u dvojku.

RIPtheREAPER
03-05-2007, 23:06
- cemu sluze skullovi???
- prvo se nabrij pa uzmi plus sacred, zato što te plus nekako oslabi :(
- vampirica je zakon (dali udara bolje u vampire modu ako uzmeš skill fajt s rukama???)

hahahah, nemogu vjerovat da opet igras to smece...
ise...
najjaci je dark elf
glupo je igrat sa drugim likovima jer je on najjaci i gotovo..
jednostavno baci neki bombu i napravi neki fog
lik koji je u tom fogu se nemoze micat niti napadat odredeno vrijeme.

ja gledao to kod gede kako je ubijao nekog zmaja
samo mu baci taj fog i mlati ga
kad fog nestane opet ga baci


i tako u nedogled..

Bartuc
03-05-2007, 23:22
Ali Dark Elf totalno jadno šprinta i sve ti ga je žao gledati! Samo zbog toga ne igram s njim!

PS... Sad sam malo proučio BM-a na netu i vračam se ponovno na njega :D Treća sreća 8)

Slayer
04-05-2007, 07:18
night elf je smrad :D, ali svi su podjednaki ako znas igrati, jedino što je dark elf za pocetnike, a kad skuzis npr dmg kod gladiatora ili life steal kod vampirice nitko ti nemre nista ali trebas dosta proucavat prije nego sto pocnes igrat :wink:

Bartuc
04-05-2007, 08:07
night elf je smrad :D, ali svi su podjednaki ako znas igrati, jedino što je dark elf za pocetnike, a kad skuzis npr dmg kod gladiatora ili life steal kod vampirice nitko ti nemre nista ali trebas dosta proucavat prije nego sto pocnes igrat :wink:

Istina, do sada sam sjebao 3 B.Mage-a i 2 W.Elfice :rotfl: Jel normalno da do 10 levela BM ima tako spore spellove, a sve stavljam u Mental Regen (spell je FireBall - Level 1)!?

Aerial
04-05-2007, 14:50
Istina, do sada sam sjebao 3 B.Mage-a i 2 W.Elfice :rotfl: Jel normalno da do 10 levela BM ima tako spore spellove, a sve stavljam u Mental Regen (spell je FireBall - Level 1)!?

Imaš iteme koji ti daju +% na spell regeneration, dižeš mental regen i tako... nakon nekog vremena doći ćeš do optimalnog castanja.
Specijaliziraj neku školu magije! Najbolje water ili fire magic. To ti puno ubrzava castanje magija (ne samo cooldown, nego i ubrza čitavi spell).

Ja sam imao BattleMage-a na 56. levelu koji je sa Ice Shards u jednom šutu potamanio cijelu ekipu Orkova u onoj pustinji (dakle vođu, ekipu s kopljima i ekipu sa samostrelima) :)

Negdje sam na netu našao par filmića u kojem ljudi daju snimke BattleMage-a koji u 1 sekundi casta 5-6 fireballa koji piču brzinom metka i rade par stotina tisuća dmg ... ozbiljno :)

Bartuc
04-05-2007, 14:57
Istina, do sada sam sjebao 3 B.Mage-a i 2 W.Elfice :rotfl: Jel normalno da do 10 levela BM ima tako spore spellove, a sve stavljam u Mental Regen (spell je FireBall - Level 1)!?

Imaš iteme koji ti daju +% na spell regeneration, dižeš mental regen i tako... nakon nekog vremena doći ćeš do optimalnog castanja.
Specijaliziraj neku školu magije! Najbolje water ili fire magic. To ti puno ubrzava castanje magija (ne samo cooldown, nego i ubrza čitavi spell).

Ja sam imao BattleMage-a na 56. levelu koji je sa Ice Shards u jednom šutu potamanio cijelu ekipu Orkova u onoj pustinji (dakle vođu, ekipu s kopljima i ekipu sa samostrelima) :)

Negdje sam na netu našao par filmića u kojem ljudi daju snimke BattleMage-a koji u 1 sekundi casta 5-6 fireballa koji piču brzinom metka i rade par stotina tisuća dmgS ... ozbiljno :)

Cool čovjeće :D

Daj molim te reci koje su magije dobre...

Siguran sam da bum uzeo Ice Shard, Ghost Madow i Fire Ball! Kaj uz to još da zemem?

EDIT: Imam pitanje, opet :D

Kada dobim level, dali skill smije biti veći od levela ili mora biti isti kao level? Pitam jer kada pređem sa skillom iznad svoga levela taj skill mi je onda crven!?

Da_killah
04-05-2007, 16:44
pa evo, krenuo sam i ja igrat ponukan vašim silnim prijedlozima te sam nabavio igru. ne čini mi se loša, moram se malo naviknut(još sam u diablu) a igram sa dark elfom.može koji prijedlog što da razvijam i to?zasad sam 3. level i dignuo sam dual wielding

Aerial
04-05-2007, 16:50
Normalnim dizanjem skilla (ono na level up, kad dobiješ par bodova za rasporediti po skillu) možeš skill dignuti do levela.
Ako onda equipaš neki item koji diže skill, možeš dignuti skill iznad levela.

Za battlemagea možeš uzeti i samo water magic što se tiče napadačkih magija i razvijati Ice Shards (možeš i pokoji Ring Of Ice s vremena na vrijeme).
Možeš uzeti i fireball uz to, ali uglavnom će ispasti da koristiš samo jedan od ta dva spella, ovsino koji ti se svidi, pa nema neke koristi od razvijanja oboje.
Meteor storm zvuči primamljivo, ali nije baš neki spell, zbog predugog casting delaya.. treba čekati pola sata dok padnu ti hebeni meteori :)

Fkorz, uza te napadačke ćeš trebati razvijati i nekakve support magije, najbolje Ghost Meadow (maxaj je koliko možeš) i Flameskin ili Stoneskin.

Uglavnom, moj battlemage je izgledao ovako:
Ice Shards - negdje na pola mog levela
Ghost Meadow - uglavnom na 2/3 levela
Gust of Wind - 1/3 levela - ovo je korisno kad te okruže monsteri ili kad ne želiš da ti previše priđu
+nekakve manje buff stvari s vremena na vrijeme

E, btw, ako imaš sreće i skupiš cijeli Blackstaff set itema, lucky you :) Kad ga nosiš, automatski ti se uključi Ghost Meadow *konstantno* :roll:

Aerial
04-05-2007, 17:06
pa evo, krenuo sam i ja igrat ponukan vašim silnim prijedlozima te sam nabavio igru. ne čini mi se loša, moram se malo naviknut(još sam u diablu) a igram sa dark elfom.može koji prijedlog što da razvijam i to?zasad sam 3. level i dignuo sam dual wielding

Umm.. ako imaš neku noviju verziju igre (mislim da je to v1.7 na dalje), onda pumpaj strength. Novije verzije imaju iteme koji daju +% special move regeneration, pa ti physical regeneration baš i ne treba više...

Uglavnom, Dark Elf je melee lik, pa onda i razvijaj skillove koji uz to idu - weapon lore, concentration, parry, agility i armor.

Dual Wielding SAMO jedan bod u skill!! - ne treba ti više, samo trebaš imati 1 bod da koristiš dva oružja

Blade combat digni s vremena na vrijeme, jer treba imati par bodova u tom skilu da bi mogao koristiti one spešl mačeve od Dark Elfa. Ali ne trebaš trpati puno bodova.

Od combat arta razvijaj najviše attack i hard hit...

I tako.. malo igraj, pa kad shvatiš princip, odluči sam što da razvijaš. Nemoj upropastiti igru tako da odmah gledaš sve moguće guidove, prohode i powergaming stvari :)

Da_killah
04-05-2007, 17:07
imam čistu igru s ekspanzijom bez ikakvog patcha
znači uglavnom takve stvari?
ne brini, neću nikakve guidove, nisam ni za diabla...

Aerial
04-05-2007, 17:16
E, onda ok, u ekspanziji je to rješeno.

Kad se nakupiš malo levela (15-tak), pređi na silver, ako već nisi. Težina je ok, a itemi su puno bolji nego na bronze.

Bartuc
04-05-2007, 17:28
E, onda ok, u ekspanziji je to rješeno.

Kad se nakupiš malo levela (15-tak), pređi na silver, ako već nisi. Težina je ok, a itemi su puno bolji nego na bronze.

Kak možeš usred igre preći na silver?

Aerial
04-05-2007, 17:34
- Exportaš lika iz bronze
- startaš new game
- odeš na import character
- odabereš tog svog lika i dolje biraš težinu (piše bronze) odabereš silver

Počneš igru ispočetka, ali svi portali koje su uključio na bronze će biti odmah aktivni, tako da možeš brzo skočiti tamo gdje si stao a bronze (iako ćeš vjerojatno prije toga htjeti dignuti koji level)...

Bartuc
04-05-2007, 17:40
Hvala Aerial na pomoći... Trebali bi ovu temu preimenovati u Sacred 1 jer samo se o tome piše :D

Aerial
04-05-2007, 18:24
no problemo :)

A nema veze, ionako nema baš hrpa informacija o Sacred 2, pa ono... :roll:

Lord Coldwolf
04-05-2007, 20:52
no problemo :)

A nema veze, ionako nema baš hrpa informacija o Sacred 2, pa ono... :roll:

e jedva cekam sacred2,.

:) naci cemo se negdje na serveru dok to izadje,.samo da do tada promjenim internet vezu,.trenutno imam modem,.hehe :D

Da_killah
04-05-2007, 22:25
krenuo sam igrat na silver kad sam pročitao da je na bronze prelagana. premda sam imao problema već kodo onog prvog bossa, paraliza, hard attack i nekako je pao...

Aerial
05-05-2007, 17:48
Ljudi, palo mi je na pamet da pokušamo zaigrati preko hamachija? :)

Ako ima dobrovoljaca, instalirati ću igru ponovno :roll:

Outmind
05-05-2007, 18:02
Ja sam za. Ali bilo bi dobro da svi imamo expanziju pošto je igra sa njom neusporedivo igrivija.

Bartuc
05-05-2007, 21:45
Ja nemam expanziju, a i inaće sam solo tip igraća! Jedino taktićke FPS-ove volim u LAN-u igrati :D

PS: Mage mi je sada level 12! Nekak me se Ice Shards nije dojmio, istina da je na levelu 1 (zbog obnavljanja spella) ali radi jako mali damage i slabo kolje! Ice Shards (1,4 sec) mi radi 18 dmg-a po iglici, a Fireball (1,2 sec) mi radi cca 200 dmg! Jel zbilja dobar taj Ice Shards ili je prenapuhan?

Outmind
05-05-2007, 22:12
Pa sam si rekao da je na lvl 1, što značida i samih shardsa ima malo. Nabildaj ga pa ćeš vidjeti.

Bartuc
05-05-2007, 22:15
Pa sam si rekao da je na lvl 1, što značida i samih shardsa ima malo. Nabildaj ga pa ćeš vidjeti.

Ali kako papam Rune tako mi je spell sve sporiji i sporiji, a dobivam svega cca 5 dmg-a više :cry: Budem probao nekaj iskombinirati! Ali kažeš da je OK kasnije?

Outmind
05-05-2007, 22:27
Pa, osobno nisam igrao maga pre dugo, ali vidio sam taj spell kad ga bacaju high lvl neprijatelji, i mogu ti reći ad je jako efektan. I uzmi si kao skill water magic, tako će se brže obnavljati.

Baš sam sad malo po youtube-u gledao filmiće o sacredu. Šta neki lik sa demoness radi to nije normalno!!! Uleti mobovima na najtežoj razini koji su 10-15 lvla jači od njega i kolje ih sa jednim skillom po 6-7...Baba mu je lvl 117 :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Bartuc
05-05-2007, 22:33
Ja sam tražio filmiće na youtube-u ali našao sam samo BM-a u nekom glupom questu!

Daj pliz par linkova na filmiće ili bar reci kaj da napišem u tražilicu! Ja sam upisao "sacred" i nađe mi sve osim igre :D

PS: Razvijam Water i Fire Magic!

Lord Coldwolf
05-05-2007, 22:52
Ja sam tražio filmiće na youtube-u ali našao sam samo BM-a u nekom glupom questu!

Daj pliz par linkova na filmiće ili bar reci kaj da napišem u tražilicu! Ja sam upisao "sacred" i nađe mi sve osim igre :D

PS: Razvijam Water i Fire Magic!

al svakako si izaberi koji ti je od tih dva favorit.

i onda za svaki level up razvi si mental regeneration i water/fire magic

Bartuc
06-05-2007, 09:51
@Lord, stvar je u tome kaj ne znam još koj mi je favorit! Fireball radi masivan dmg ali samo jenom neprijatelju dok Ice Shards radi mali dmg (možda samo na početku) ali na više neprijatelja!

Možda je dobar Fireball za bossove, a Ice Shards za grupice koje te okruže svako malo! Tak da mi oboje treba :D

Jučer nisam igrao jer me nije bilo doma do navećer! Danas bum nadoknadio :wink:

Lord Coldwolf
06-05-2007, 10:46
@Lord, stvar je u tome kaj ne znam još koj mi je favorit! Fireball radi masivan dmg ali samo jenom neprijatelju dok Ice Shards radi mali dmg (možda samo na početku) ali na više neprijatelja!

Možda je dobar Fireball za bossove, a Ice Shards za grupice koje te okruže svako malo! Tak da mi oboje treba :D

Jučer nisam igrao jer me nije bilo doma do navećer! Danas bum nadoknadio :wink:

bolje ice shards,.
za bossove ionak prolazi combo napad ,..i stalno si pijes one potione sto ti odmah regeneriraju combo potez.

tak da mozes ti jest fireball runese da ti regeneracija bude i 5min,. al ako taj skill stavis pod combo sa onim potionima ga instant regeneriras,.pa to koristis protiv bossova,.inace ice shards protiv svega ostalog sa brzom regeneracijom (mental reg,water magic,.i kaj jos ima za reg.)

Aerial
06-05-2007, 10:46
A ok, onda ćemo pričekati da Bartuc dobije malo skilla i expanziju, pa ćemo probati :)

Inače, što se tiče Ice Shards... Si skužio kako se cilja s njime? Ako opališ spell blizu sebe, onda je veliki kut pod kojim se rasprše iglice (na kasnijim levelima možeš napraviti da se rasprše za 360°, ilitiga svuda oko tebe), a ako klikneš negdje daleko onda je kut pod kojim se rasprše jako malen.

Tako da, kad se fajtaš protiv jednog ili dvoje monstera, klikni IZA njih na rub ekrana, tako da iglice putuju skoro pravocrtno i sve se zakucaju u njih. Masiv demidž :)

Istina, fireball je najveći dmg dealer za jednog monstera. Rijetko pogodi dvoje odjednom... Iche shards može pogoditi jednog, ali i cijelu hrpu.

Fkorz, ako ti sviđa i jedno i drugo, ti slobodno specijaliziraj i fire magic i water magic, pa ih zlostavljaj s jednim i drugim.. zapravo, to nije ni loša ideja, s obzirom da će neki od njih imati resistance na magic ili fire...

Outmind
06-05-2007, 10:53
Ja sam tražio filmiće na youtube-u ali našao sam samo BM-a u nekom glupom questu!

Daj pliz par linkova na filmiće ili bar reci kaj da napišem u tražilicu! Ja sam upisao "sacred" i nađe mi sve osim igre :D

PS: Razvijam Water i Fire Magic!

Evo tu ti je soaring demon rampage:

opE5eEe5 ... ed&search= (opE5eEe5fjE&mode=related&search=)

U onim filmićima sa strane imaš i poison demon i energy demon rampage. Ovaj i poison su mi najžešći.

Netko je spomenuo da je vidio kak bm baca 10 fireballova/sec i radi 10k dmg, pa ak zna link molim ad ga posta.

Bartuc
06-05-2007, 11:12
Hvala svima kaj mi pomažu... bez vas bi davno odustao jer igra ima jako slabi Lore i nikako te ne uvede u igru, sve moraš sam skužiti što me jako živcira! Npr. nisam nigdje primjetio koja magija pripada kojoj školi (fire, water, earth...) - kaj je to bilo teško ubaciti pod opis magije :killyou:

PS: Ako netko ima taj link sa BM-om koji je Outmind spomenuo neka ga metne - obavezno :D I također hvala Outmindu za link na filmeka!

Arbiter of Change
06-05-2007, 11:16
... bez vas bi davno odustao jer igra ima..... i nikako te ne uvede u igru, sve moraš sam skužiti što me jako živcira!...


To je jedna od najjačih strana, ali valjda je i to subjektivno. :)

Slayer
06-05-2007, 13:03
ja imam sacred plus i najnoviji patch za njega pa ako tko hoce.... igrajmo

Lord Coldwolf
06-05-2007, 13:23
... bez vas bi davno odustao jer igra ima..... i nikako te ne uvede u igru, sve moraš sam skužiti što me jako živcira!...


To je jedna od najjačih strana, ali valjda je i to subjektivno. :)

svakako,.pogotovo hack&slashi,.
community sam mora zajednickim snagama kroz godine gamepleyanja otkriti sve o igri :)

Outmind
06-05-2007, 14:09
Ponukan razgovorom na ovu temu otvorio sam na hamachiju network za sacred underworld.

Name Sacred underworld za sve
pass 123456
pa ako vam se da možemo igrati. Treba vam sacred + underworld, bez patcheva. i svi startaju sa friškim likovima radi izjednačenosti.

Da_killah
06-05-2007, 15:27
da li se u oružje mogu stavljati rune od drugog lika. recimo ja imam dark elfa i runu od vampira koja daje 3%life leech i ako ja tu runu stavim u oružje da li imam life leech?

Lord Coldwolf
06-05-2007, 16:12
da li se u oružje mogu stavljati rune od drugog lika. recimo ja imam dark elfa i runu od vampira koja daje 3%life leech i ako ja tu runu stavim u oružje da li imam life leech?

pa da,. gore ti je to bas i objasnjeno :)

Bartuc
06-05-2007, 16:13
da li se u oružje mogu stavljati rune od drugog lika. recimo ja imam dark elfa i runu od vampira koja daje 3%life leech i ako ja tu runu stavim u oružje da li imam life leech?

Koliko su dećki rekli, može se to napraviti! To radiš kod onog Weapon Master-a ili kak se već zove! Ima čekić iznad glave :D

Slayer
06-05-2007, 19:40
a ja nemam underworld :( :( :( :(

Bartuc
06-05-2007, 20:56
E ludnica je igra, fakat mi se sviđa!

Sad sam BM level 22, ovak izgleda:

1) Fire Magic: 20+
> FireBall (0,7 sec - cca 400 dmg)
> FireSpiral (2,2 sec - cca 100+ dmg)

2) Water Magic: 20+
> IceShards (0,8 sec - cca 80+ dmg)

3) Uz to gore imam Trade (1), Riding (1), Meditation (20+), Magic Lore (20+) i slijedeći skill uzimam Earth Magic zbog Meteor Storm (najvjerovatnije)!

Na sebi imam sve zlatne unique iteme - to se vidi iz jakih skillova! Pun invertar mi je Runa, sad ih moram mjenjati za neke korisne! Mjenjam ih onom metodom - 3 pa reload ako zajebem!

Ma ludnica je BM, mislio sam da je daba jer je spor u početku ali sada loptice lete jedna za drugom. A bome je i IceShards odličan, savršena magija :D

Kaj kažete dali da se prebacim u Silver ili da igram dalje Bronze? I imate li kakav savijet za moga lika?

Aerial
06-05-2007, 21:16
Kaj kažete dali da se prebacim u Silver ili da igram dalje Bronze? I imate li kakav savijet za moga lika?

Možeš na silver.

INače, ono za fire, water i air magic ... pogledaj pozadinsku sliku na onom screenu gdje su ti spellovi. Primjeti da iza spellova stoji nekakva slika, npr. munja, vatra i slično.
E, pa, svaki spell koji se nalazi na toj nekakvoj vatrenoj slici je iz fire magic, svaki koji je na onoj slici gdje je munja je iz air magic itd :wink:

Sad mi se ne da instalirati (instalacija traje valjda pola sata), pa ću instalirati gru sutra ujutro, da se priključim i ja na hamačiju :)

Lord Coldwolf
06-05-2007, 21:41
Bartuc nam predobro napreduje :)
sad ce jos postat majstor za battlemageove ;) :P

:) vidim da ce bit ovdje ekipe za sacred 2.
:D nemogu se iskecat da dodje.

Outmind
06-05-2007, 22:04
Kaj kažete dali da se prebacim u Silver ili da igram dalje Bronze? I imate li kakav savijet za moga lika?

Možeš na silver.

INače, ono za fire, water i air magic ... pogledaj pozadinsku sliku na onom screenu gdje su ti spellovi. Primjeti da iza spellova stoji nekakva slika, npr. munja, vatra i slično.
E, pa, svaki spell koji se nalazi na toj nekakvoj vatrenoj slici je iz fire magic, svaki koji je na onoj slici gdje je munja je iz air magic itd :wink:

Sad mi se ne da instalirati (instalacija traje valjda pola sata), pa ću instalirati gru sutra ujutro, da se priključim i ja na hamačiju :)

Ljudi su toliko entuzijastični da nemreš vjerovat... niko se još priključio nije

@bartuc - pa jesi ti spavao uopće ovih dana? Znam da nije teško lvlat al ono, ja sam imao lvl 39de i to sam 2 - 3 tjedna trebao da ga nabildam.

@ ostali. probajte nabaviti underworld, jer dobijate 2 nova lika, novi chapter, a najvažnije od svega, igra postaje mnogo funkcionalnija i smislenija.

Aerial
06-05-2007, 22:31
Ma nemaš beda, sutra instaliram 100% :)

Pogledao sam filmiće od onog lika, što izvodi nerede sa deamon i gladiatorom, odmah me ponukalo da i opet zaigram... :)

Sa deamon inače skoro nisam ni igrao, samo možda 5-6 levela... nije mi se svidila jer treba stalno mjenjati one oblike da bi mogao izvoditi specijalne napade..
Al' navodno ima najveći dmg potencijal zbog one hrpe fire spellova...

Bartuc
06-05-2007, 22:34
@Outmind... kaj je najbolje, ne igram puno! Evo sada mi je drugi dan po par sati! Skužio sam da oni mali neprijatelji daju malo exp-a pa bežim od njih i koljem samo "minione" i likove sa višim levelima! Sada sam na Bronze došao sa 20-og levela na 22. level u roku od 10-15 minuta (u pustinji sam sa brdo undead-ova i orc-ova)!

Battle Mage je lud ali slijedeći lik bu mi bio neki fajter sa 2 mača! Vjerovatno DE unatoć njegovom užasnom trčanju... ipak mi je kamera udaljena pa ga ne vidim kak trči :D Ali to bum tek igrao na ljeto kada dođe novi 20" ili 22" monitor!

PS: I ja sad jedva čekam Sacred 2, makar bi prvo trebao nabaviti Underworld (moram ga imati do ljeta kad idem sa DE-om)!

Da_killah
06-05-2007, 23:02
kaj je najbolje, ne igram puno! Evo sada mi je drugi dan po par sati

ovo je živa istina, i ja sam igru dobio prekjučer, skupa s ekspanzijom, sad sam 24. level sa dark elfom. jedini problem je što dobivam puno itema za dark elfa, ali većina dobrih nije za njega(žutih i zlatnih), ali imam 2 dijela set itema, onaj bara...nešto.

nego jel i tu idu one boje od itema kao u diablu?znači zlatni najrjeđi, pa žuti, pa plavi?

Bartuc
06-05-2007, 23:12
kaj je najbolje, ne igram puno! Evo sada mi je drugi dan po par sati

ovo je živa istina, i ja sam igru dobio prekjučer, skupa s ekspanzijom, sad sam 24. level sa dark elfom. jedini problem je što dobivam puno itema za dark elfa, ali većina dobrih nije za njega(žutih i zlatnih), ali imam 2 dijela set itema, onaj bara...nešto.

nego jel i tu idu one boje od itema kao u diablu?znači zlatni najrjeđi, pa žuti, pa plavi?

Da, isto je kao i u Diablu! Zlatni ti je elite, žuti ti je unique, plavi ti je "magičan", a zeleni je set item!

Nego reci kako je igrati sa Dark Elfom? Jel dovoljno jak/brz? Jel često umireš? Te smeta kako trči lik ili si se naviknuo? Malo ga opiši!

PS: Sad sam si dignuo IceShards za 4 levela (1,3 sec - GM > 1,0 sec), FireBall za 3 levela (1,2 sec - GM > 1,0 sec), FireSpiral za jedno 7 levela (on mi je sada spor ali mi to nije preveć bitno - 8,7 sec - GM > cca 6-7 sec) i Ghost Madow za 4 levela! Sad sam još jači nego prije, svi spellovi su mi otprilike za od 50-100% jači nego prije!

Da_killah
07-05-2007, 09:00
ok je igrati s njim, ne smeta mi kako trči, skoro ni ne primjetim. umro sam par puta na početku i samo jednom u zadnje vrijeme, ali od početka igram na silver. sad imam hrpu potiona i svega toga pa ide bolje. brz još nije, al će bit valjda i ima dva mača, jedan sa fire damageom, a drugi koji izgleda kao klingonski bat'leth sa poisonom i damage mi je negdje oko 250-350 jer ne razvijam baš dual wielding, ali mi je zato ukupni resistance preko 700

Lord Coldwolf
07-05-2007, 10:09
ok je igrati s njim, ne smeta mi kako trči, skoro ni ne primjetim. umro sam par puta na početku i samo jednom u zadnje vrijeme, ali od početka igram na silver. sad imam hrpu potiona i svega toga pa ide bolje. brz još nije, al će bit valjda i ima dva mača, jedan sa fire damageom, a drugi koji izgleda kao klingonski bat'leth sa poisonom i damage mi je negdje oko 250-350 jer ne razvijam baš dual wielding, ali mi je zato ukupni resistance preko 700

dual wielding nemoj niti razvijati,.
stavi ga samo na 1,. no dark elf ga vec ima odpocetka cini mi se na 1.

Damage ti se bolje razvija ako stavljas pointsove na weapon lore (il kak se zove skill) :)

Bartuc
07-05-2007, 10:37
Znaći da imam blagoslov za DE kad bum igrao slijedeći put isponova :D

Ja sam sada 24 level BM, prelazim u Silver danas. Evo mojih damage-a (cca vrijednosti jer ne znam točno u decimalu):

1) Fireball -> 600+ (single shot)
2) Ice Shards -> 150+ (multi shot)
3) Fire Spiral -> 400+ (ovo čudo me okruži i svi padaju u roku 2 sekunde)

Da se pohvalim, koknuo sam prvoga zmaja. Bome je težak gad :D I da se još malo pohvalim, imam 3 set itema od kompletića nekog za BM-a, ne znam točno ime ali na D počinje :) Ma ludnica!

Lord Coldwolf
07-05-2007, 10:55
:) cool BM

evo onda za dark elfa imas vec razradjen dobar plan razvijanja

- dual wield samo na 1
-weapon lore razvijas svaki level
- razvijaj mi isto tako skillove da bude sto brzi
- nemoj ga stavljat na konja,netreba ti za njega (konj je ok za BM,ili wood elf)
-niti trading ti netreba

:/ e sad nemam pojma jel bolji sa dva oruzja,. il sa onim svojim specilnim blejdom.

Aerial zna vise o tome. :P

Bartuc
07-05-2007, 10:58
Zašto ne Trade razvijati, čuo sam da jako dobre iteme možeš kupiti! Mada nisam niti jedan našao do sada :cry:

Imate li kakav Hint za trgovanje?

Da_killah
07-05-2007, 11:53
stavio sam nešto više pointova u dual wielding ali više neću, i nema ga elf od početka.
evo vam mog lika: http://img243.imageshack.us/img243/2659/darkelftg6.jpg

Outmind
07-05-2007, 11:59
Ja sam imao de i mislim da je ok stavljat bodove u dual weild, mislimda ti nešto malo povećava dmg, a puuno ti povećava brzinu "mahanja":-). Inače de ima najbolji multiswing od svih charactera. Jedino njegov ih i paralizira i odbaci u natrag. Moj savjet je da bildate multistrike.

Aerial
07-05-2007, 12:01
Aerial zna vise o tome. :P

Hvala kolega, da objasnim :)

Sa Tamnim Vilenjakom (LoL) je bolje koristiti one njegove "duple" mačeve (izgledaju ko' klingonski bat'leth) jer obično imaju nekakav bonus na poison dmg (npr. poison dmg +20% dexterity), a i zna se pronaći par takvih sa 2-3 socketa.

E, sad, u običnom Sacredu ima bug zbog kojeg ne možeš dual wieldati dva takva mača, nego ti u jednoj ruci mora biti taj dubli mač, a u drugoj nekakav manji. U kasnijim verzijama radi sve ok.

Što se tiče trade skilla...
Navodno je to odličan skill, ali, eto, ja nikad nisam od tog skilla profitirao u nikojem smislu :)
Uglavnom, smanjuje cijene ipovećava šansu da će u trgovini biti neki cool item... ja sam jednom prlikom našao tako u dućanu čizme iz Uriel's Legacy seta (onaj glupi set za Seraphim od kojeg svako malo dobijete neki item).
Možda je dobar na kasnijim levelima... sad, ne znam što oni podrazumjevaju pod "kasnijim".

Enivej, trading bi ja uzeo samo ako baš ništa korisnije nemam za uzeti. Melee likovi obično trebaju jako dobro raspoređivati skillove, pa ne bih uzimao trading sa melee likovima.

E, znate li što je to "Bravemart"? :)

Outmind
07-05-2007, 12:05
E vidiš, nisam ni znao da je ono bio bug, stvarno me je to užasno živciralo.

Najjače mi je u underworldu sa patuljkom koji ima pištolje, puške i kasnije lasere :shock: Možda nije najsretnije rješenje,ali djeluje zakon.

Aerial
07-05-2007, 12:10
E vidiš, nisam ni znao da je ono bio bug, stvarno me je to užasno živciralo.

Najjače mi je u underworldu sa patuljkom koji ima pištolje, puške i kasnije lasere :shock: Možda nije najsretnije rješenje,ali djeluje zakon.

:shock:
Zbilja?...

Igrao sam s njim neko vrijeme baš zbog tih pušaka.. Dwarf ima definitivno najluđi "attack" (mislim na combat art), s puškom/pištoljem. Ispruži pušku u jednoj ruci i spraši rafal u monstera :)
Šteta što ti pištolji rade malo dmg..

Da_killah
07-05-2007, 12:17
da li postoji nekakvo ograničenje resistancea, da do neke granice idu i onda dalje ne mogu?

Aerial
07-05-2007, 12:24
Mislim da ne...
Ne znam točno kakav je princip resistancea.. u svakom slučaju, postotci nisu :)

Bartuc
07-05-2007, 12:40
Ja sam si uzeo Trade skill ali ga ne razvijam, isto kao i Riding! Nekak više volim magije jačati nego te gluposti :cry:

@Da_killah, super ti lik izgleda! Radi masivan damage :pray:

Ja sam se isto još malo ojačao (ovaj put sam zapisao točne vrijednosti):

1) FireBall > 990 dmg > 1,3sec > +GM 1,0sec
2) FireSpiral > 573 dmg > 9,2sec > +GM 6,8sec
3) IceShards > 201 dmg > 1,2sec > +GM 0,9sec

Uglavnom iz prvog ili iz drugog udarca ubijam sve na Silveru! Full jak lik :)

Aerial
07-05-2007, 13:10
Ej, Outmind, što je sa hamachi serverom?
Pokušavam se spojiti na njega, ali kaže da je password rejected i/ili krivo ime servera.

Jel ovako?
Ime: Sacred Underworld
pass: 123456

Outmind
07-05-2007, 13:16
Zna li netko odgovore na ova pitanja:

Što se dobije kada su skupe sve knjige iz pojedinog područja (kuharice, opisi monstera, zakoni i drugo)
Jeli našao netko onu runu sa kojom ti ništa ne možeš, a "pomaže combomasteru"? Kako mu to pomaže?

Ide mi na živce to što hoću igrat sa elfovicom, ali mi malo šteka na najvećoj udaljenosti kamere. Na full detaljima sa AA ili na minimalnim bez AA potpuno je isto...

Aerial
07-05-2007, 13:37
Heh, uzeo sam i ja sad elficu i tako je i meni... Šteka mi kad potpuno odzumiram... Hebi ga, komp mi je sranje, pa se nemam što žaliti :)

A za te knjige, nemam pojma... Mislim da je to tu za informacije ili za zezanciju (npr oni zakoni o nošenju brkova i brade).

A taj rune je valjda samo za mjenjanje...

Inače, elfica mi je fora samo zbog exploding arrow - kombiniraš sa multiple shot i odjednom oko tebe lete komadi mesa :)

Bartuc
07-05-2007, 14:51
Ja si fino sve stavim na MAX i igram kako hoću bez ikakvg mucanja (trzanja) :D

Fakat i mene zanima za taj Rune, jedan od seljaka je rekel nekaj o tome ali nisam dobio nikakav quest da ga nađem! Bum probao na netu naći nekaj o tome!

Aerial
07-05-2007, 16:01
Odlučio sam ipak uzeti dimonicu...

Pošto Outmind ne trza na pitanje o multiju :) , napravio sam nekakav network na hamachiju, pa tko hoće nek skokne na njega da probamo..

dakle,
name: pcplay_sacred
password: criticalhit

Slayer
07-05-2007, 18:56
meni trza takoder :( a sad mi i stara se*e da mi stari nesmije dat nista love za komp :o :shock: :cry: sada moram jos koju godinu provest uz svoj komp :friends: ako stara ne popusti :(

Outmind
07-05-2007, 19:02
E pa da si otišao na 7. stranu ovog posta vidio bi da sam ja već mrežu napravio, ali nije bittno obrisao sam ju i priklljučio se tvojoj.

Aerial
07-05-2007, 19:53
E pa da si otišao na 7. stranu ovog posta vidio bi da sam ja već mrežu napravio, ali nije bittno obrisao sam ju i priklljučio se tvojoj.

Vidio sam ja tvoju mrežu, pa sam te pitao zašto mi stalno javlja da mreža ne postoji ili da je password krivi, al' ti nisi odgovorio :)

Aj, nema veze, snaći ćemo se... Sad ne mogu plejati, nabaciti ću kad se vratim sa Spajdermena ili sutra...

dimonica mi je na 15 lv :evil:

Lord Coldwolf
07-05-2007, 21:54
mislim da je fora sa knjigama da ako bas sve procitas,.nes dobis,. tak i imas rumorse u igri ak stalno ispitujes seljake.

Aerial
08-05-2007, 15:23
Hm, ne znam za knjige,ali znam da ima fora sa onim instrumentima... 4-5 instrumenata postoji u igri (harfa, truba...) koji daju nekakav firewalk kad ih imaš sve u inventoriju...

Outmind
08-05-2007, 17:48
Tek iz ovih postova otkrivam koliko zapravo malo znam o ovoj igri. Ne mogu si pomoći, ali nekako mi uvijek jako vrzo dosadi...

@aerial - ocemo probat večeras?

Bartuc
08-05-2007, 18:05
A di nađeš te insturmente? Ja imam samo flautu neku :roll:

PS: Sad sam 37 level i našao sam Air Element za main quest! Sam blizu kraja igre (moram naći 4 elementa - na zimskom teritoriju sam)?

Outmind
08-05-2007, 18:10
to ti je tek kraj 3. chaptera. Ima ih 4 a sa expanzijom 5.

Aerial
08-05-2007, 18:12
A di nađeš te insturmente? Ja imam samo flautu neku :roll:

PS: Sad sam 37 level i našao sam Air Element za main quest! Sam blizu kraja igre (moram naći 4 elementa - na zimskom teritoriju sam)?

Još moraš naći Fire, Earth, Water i Void... onda se malo zajebavati s DeMordreyijem i na kraju Sakkara i onaj glupi elf koji ga je summonao (sad se nemogu sjetiti imena...).
..
...
A onda ide Underworld :)

@Outmind - može, sad ću pokrenuti hamachi i držati ga online cijelu večer, pa tko hoće nek još uleti..
da ponovim,
name: pcplay_sacred
pass: criticalhit

Da_killah
08-05-2007, 20:49
daleko si ti došao...ja još na istom skoro, malo mat. radnja, malo ispiti, jedva da imam vremena, idem sad igrat...

Aerial
08-05-2007, 20:59
Igrasmo ja i Outmind u multiju :)

Sve ok, samo je nešto nestabilno bilo, izbacilo nas 2-3 puta... ne znam jel problem bio do hamachija ili do sacreda..

Uglavnom, sljedeći zadatak je ubiti najmanje 2 zmaja za redom :)

Bartuc
08-05-2007, 21:14
Uglavnom, sljedeći zadatak je ubiti najmanje 2 zmaja za redom :)

Kak zaredom :o

Di ima tako bliska 2 zmaja? Kaj nisu oni malo udaljeni jedan od drugoga! Ja sam ih do sada dovjcu priklal!

PS: Da_killah, i mene hebe fax... ali sve jedno nađem vremena za komp :D

Aerial
08-05-2007, 21:16
Pa postoje portali jelda?

E, a u mutliju imaš jedan otok s kojeg se možeš teleportati u sva veća područja, pa je to još praktičnije :)

Bartuc
08-05-2007, 21:27
Ja uopće nisam skužio kak se koriste ti portali! Dali su oni fixni pa možeš ići samo na određene lokacije ili možeš nekak otvoriti portal bilo gdje (kao u Diablu) i otići u najbliži otkriveni grad?

PS: Ne znam di sam propustio portal ali mi fale kojih 3 komada na spisku (imam rupu)!

I dajte recite jel vi istražujete cijelu mapu ili se fiksirate na Main i Optional Questove pa derete samo taj dio mape? Nekak je pre velika igra da se to sve otkrije, bar mi se tak ćini! Ja fakat malo švrljam okolo, uglavnom pratim sve questove i to je to!

Aerial
08-05-2007, 21:39
Portali služe za teleport između gradova (ili gdje god se već taj portal nalazi)...

Koliko ja znam, mislim da ne postoji nešto tipa scroll of town portal ko u diablu.. a bilo bi dobro da ima nešto slično. Uglavnom, ako ti treba brzi tele, zaletiš se do najbližeg portala npr konjem ili pjesšice ako ti je speed velik...

Što se tiče mape, nemoj se truditi otkriti 100% jer je nemoguće :) Prvo, mapa je ogromna da bi baš sve otrkio, a drugo, u onaj postotak su i uključeni neki djelovi do kojih nije ni moguće doći...

Bartuc
08-05-2007, 21:43
Taj speed, s kojim se skillom to razvija? Nemam ga među atributima niti među skillovima, jednio mi itemi dižu speed tak da mi se lik kreće ko puž!

Jel to zbog toga kaj nemam Underworld ili se taj skill drugačije zove!? Nisam niti previše proučavao skillove koji mi ne trebaju za BM-a pa sam ga možda preskočio :?

Aerial
08-05-2007, 21:51
Speed ti je određen sa više stvari...
- skill "armor", ti poboljšava speed. U biti, to ti znači da bolje koristiš armor, pa se u njemu lakše krećeš (i dobiješ nekakav +% na speed, piše kad pogledaš skill)
- razlika u levelu armora i levela lika - ako je armor na većem levelu nego lik, onda to vuče nekakav negativni % na speed ... što je viši lvl armora, sporije se u njemu krećeš. Ovo možeš zapravo "neutralizirati" ako ti je skill armor dovoljno visok (al ne trebaš ga bap puno dizati)
- itemi sa +speedom
- eventualno neki spell... tipa agility od elfice...

MOžda još nešto.. ne sjećam se... u svakom slučaju, nema nešto tipa podizanje speeda na svakom level up tako da sam raspodjeliš bodove na njega...

Da_killah
08-05-2007, 23:07
sad sam i ja na onom questu kad treba priklat milijardu onih ice elfova i sad vidim 2 jebena zmaja. nema šanse da ih zakoljem, jedina mi je šansa da se zaletim pored njih do zadnjeg bossa. je li tko prešao taj quest. mislim da se zove "the plains of tyr-fadur," ili tako nešto?


edit:ipak sam prešao, samo sam ih izbjegavao, ali svejedno sam na toj misiji hrpu potiona potrošio, tko zna, možda se i vratim po zmajeve, samo da se napunim crvenim napicima

Bartuc
09-05-2007, 07:09
sad sam i ja na onom questu kad treba priklat milijardu onih ice elfova i sad vidim 2 jebena zmaja. nema šanse da ih zakoljem, jedina mi je šansa da se zaletim pored njih do zadnjeg bossa. je li tko prešao taj quest. mislim da se zove "the plains of tyr-fadur," ili tako nešto?


edit:ipak sam prešao, samo sam ih izbjegavao, ali svejedno sam na toj misiji hrpu potiona potrošio, tko zna, možda se i vratim po zmajeve, samo da se napunim crvenim napicima

Di si dobio tu misiju? Ja bi rešetao 2 zmaja od jedanput! Jel to blizu onog grada sa Serafinicama? To je main quest ili neki side qust?

Lord Coldwolf
09-05-2007, 07:37
i kolko ti je jak Battle Mage?

na kojem levelu su ti spellovi? :)

SAvjet: dok pokrenes zadnju tezinu,.e onda se olduci istraziti totalno cijelu mapu :)

Da_killah
09-05-2007, 08:27
sad sam i ja na onom questu kad treba priklat milijardu onih ice elfova i sad vidim 2 jebena zmaja. nema šanse da ih zakoljem, jedina mi je šansa da se zaletim pored njih do zadnjeg bossa. je li tko prešao taj quest. mislim da se zove "the plains of tyr-fadur," ili tako nešto?


edit:ipak sam prešao, samo sam ih izbjegavao, ali svejedno sam na toj misiji hrpu potiona potrošio, tko zna, možda se i vratim po zmajeve, samo da se napunim crvenim napicima

Di si dobio tu misiju? Ja bi rešetao 2 zmaja od jedanput! Jel to blizu onog grada sa Serafinicama? To je main quest ili neki side qust?

na main questu sam kad trebam sa onom barunicom doć do princa, to obavim, i onda krenem putem lijevo.najbolje ti je uzet quest od onog vojnika da mu nađeš psa i onda na putu do psa vidiš dvije elfice i razgovaraš sa njima.

btw: jel tako teško ubit zmaja. sad sam morao za main quest ubit zmaja od undeadova, zajebavao sam se 10-15min, skrivao se iz zgrada, bacao botomless pit, gađao ga multishotom iz crossbowa(!!) i udarao iz comba. da li postoji neki lakši način da ga ubijem s dark elfom?

Bartuc
09-05-2007, 11:49
@Coldwolf,SBM mi je dosta jak za sada. Ne znam točno levele spellova ali ide ovako:

1) Fire Ball > 1400+ damage > 0,9 sekundi (sa GM)
2) Fire Spiral > 750+ damage > 6,7 sekundi (sa GM)
3) Ice Shards > 400+ damage > 0,8 sekundi (sa GM)

Najbolji mi je Ice Shards jer je to 400 damage po jednoj iglici, a bome ih ispali valjda brdo jedno! Sve na putu krepava ili od prve ili od druge! Jedino su Frost Gianti otporni na Ice magiju tak da njih šoram sa Fire Spiral i Fire Ball spellovima!

@Da_killah,Smeni je taktika protiv zmajevea slijedeća... Prvo si uzmem Ghost Madow (GM), to mi skrati regeneraciju spellova za kojih cca 240%! Nakon toga pogodim zmaja Fire Ballom (prvo naravno očistim neprijatelje oko njega tak da me ne zajebavaju) i bacim Fire Spirall u koji kad zmaj uđe dijeli OGROMAN damage (cca 400+ damage u pola sekunde)! Nakon toga bježim i gađam ga Fire Ballovima te ponavljam postupak klanja sa Fire Spirall-om! Ice Shards je pre slab za zmaja, dijeli mu po 40 damage-a dok Fire Ball radi cca 700 damage-a!

To je moja taktika, za DE ne znam! To bum tek na ljeto saznao :D

PS: Bome hebene iteme dobiješ na Silveru, svako malo neki zlatni item ispadne pred mene!

PPS: @Da_Killah, prije nego kaj zmaj krepa (kad je pred kraj sa helthom), popi si Potion of Mentor i sejvaj! Kada zmaj krepa dobil buš puno više experiance-a - npr. bez tog potiona sam dobio 60'000, a sa potionom 90'000 xp-a! I kada krepa, a nisi dobio neki dobar item, onda reloadaj i ubi ga ponovno (nije teško jer saveaš taman prije zadnja 2 udarca koja buju ga koknula)! Ipak zmaj ostavlja jako dobre iteme, ali se zna zalomiti da drek ostavi za sobom!

Da_killah
09-05-2007, 12:08
isto sam i ja napravio, imao je taman toliko healtha da ga ubijem combom i popio sam potion, dobio sam oko 84 milje expa. a vidiš, mogao bih i ovo sa saveom, možd imam save taman prije nego sam ga ubio

Bartuc
09-05-2007, 12:11
To sa saveom je dobra fora jer zmaj zna dosta često izbaciti ili neki glupi "plavi" item ili neki "zlatni" item za nekog drugog charactera! Ovak si naštimaš tak da tvoj lik dobije nekaj kaj može koristiti! Glupo se mučiti sa zmajem i onda na kraju da nemaš nikaj od toga, ovako je pobjeda slađa :D

EDIT:

Zapeo sam, našao sam 2 elementa (tam ne ledu i na vatri) i sad sam došao do zemlje DarkElfova... ušao sam u njihov dungeon i nemam pojma di je tamo element!?!?!? Na kraju sam došao do nekog hrđavog mehanizma i stisnuo ga te izašao iz dungeona i otišao za zlatim markerom u Wolfdale (tak se nekak zove) u veliku kuću, ali niti tamo nemrem naći element? Kaj krivo radim? Pliz pomagajte!

Aerial
09-05-2007, 17:19
Bartuc, onaj quest sa dva zmaja (Plains of Tyr-Fasul) dođe kao side-quest od Underworlda.
Underworld dodaje nova područja i questove i na staroj mapi, ne samo novoj...

Enivej, što se tiče zmajeva... treba se izvlačiti na elemental dmg, jer obično zmajevi imaju jedan smanjeni resistance. "Obični" zmajevi su redovito slabi protiv poison dmg, pa Dark Elf ima popriličnu prednost tu.
Iznimka je D'Cay, onaj undead zmaj u pustinji, pokraj Khorad-Nura... taj gad je skoro imun na poison, ali je poprilično slab na fire. Kasnije se pojave i još neki zmajevi, tipa Acutami ili Ssissilith (nadam se da sam ovo dobro napisao?), koji imaju poison res.

@Bartuc, što se tiče tog questa s elementima... Mislim da otprilike znam gdje si... NAkon što aktiviraš taj mehanizam, trebao bi ispumpati vodu iz Dwarfovske pozemne utvrde koja je prethodno bila pod vodom. Nalazi se nešto južnije od tog dungeona u kojem si aktivirao mehanizam, preko nekog malog mostića... Viditi ćeš nekog tipa koji stoji kraj nekakve rijeke, prijeđi nekakav mostić na desno i tamo je taj podzemni dungeon ili što već.

Bartuc
09-05-2007, 18:48
@Bartuc, što se tiče tog questa s elementima... Mislim da otprilike znam gdje si... NAkon što aktiviraš taj mehanizam, trebao bi ispumpati vodu iz Dwarfovske pozemne utvrde koja je prethodno bila pod vodom. Nalazi se nešto južnije od tog dungeona u kojem si aktivirao mehanizam, preko nekog malog mostića... Viditi ćeš nekog tipa koji stoji kraj nekakve rijeke, prijeđi nekakav mostić na desno i tamo je taj podzemni dungeon ili što već.

E, puno hvala! Ja sam otišao van iz dungeona i nisam mogao nazad u nutra, a nekaj se zbugiralo i zlatni marker mi je pokazivao na onu kuću gdje oslobodiš ženske taoce u jednom side qustu! Tak da sam ja tamo otišao i ostao :o

Sad sam se vratio u taj dungeon na prvi ulaz (izlaz je blokiran) i idem ispoćetka tih 4 levela u podzemlje do tog mehanizma, pa onda kako si opisao...

PS: Ovaj dragon koji čuva prlolaz do Fire Elementa je prvi bio slabo otporan na Ice, tak da sam ga satro sa Ice Shards bez da me dotaknuo :D Prvo sam bacio Fire Spirall i kad je zmaj ušao u spiralu trčao sam oko njega tak da ne izlazi iz nje! Fire Spirall mu je radio cca 380 damage svakih pola (ili manje) sekundi, a ja sam trčao oko njega i radio cca 180 damage-a po iglici sa Ice Shardom! Ubio sam ga za pra sekundi - cca 20 sekundi!

Outmind
09-05-2007, 19:34
Aerial i ja sredismo d'cay i još jednog zmaja... dobro on ih je sredio, a ja sam bildaoo elficu...

Da_killah
09-05-2007, 20:21
da, d'caya sam ja klao, i govori mi lik stalno da poison nije učinkovit, a nedugo prije sam makao mač sa fire damageom jer sam našao bolji...

Bartuc
09-05-2007, 20:58
Ja sam upravo koknuo onog glavnog demona, prije nego me ona baba izda! Znaći upravo sam ušao u Akt 4!

Guba je napravljen onaj žuti demon! Eh, da Diablo ima takvu grafiku bilo bi super :D

EDIT:

@Da_Killah... Daj napiši koje sve Atribute, Skillove i Combat Arts-ove razvijaš i u kojoj mjeri! Kaj najviše koristiš od Combat Arts-ova i tak... Da imam predodžbu kaj valja, a kaj ne valja kod DE-a!

PS: Napomeni i ako ti je žao što si neki skill uzeo a nikada ga ne koristiš. Znaći sve mane i prednosti svoga lika!

Hvala :pray:

Da_killah
09-05-2007, 22:05
pa evo...http://img143.imageshack.us/img143/5483/darkelfxu3.jpg

od atributa dižem strength, a njega i ostale mi dižu itemi.imam ih dosta koji dižu endurance i physical regen.
od skilova na slici ne dižem blade combat,dual wield,agility i concentration dižu itemi(a nekad ih i dignem).obavezno stavim point u weapon lore i constitution(kojeg sam uzeo umjesto sugeriranog parryinga) i još stavim u armor.
od combat artova (osim comba) najčešće koristim revenge-hard hit i sudden fury-multi hit koji mi je dobar zato jer radi knocback neprijateljima. prije nekog većeg fajta si uključim soul catcher(kojeg mi diže neki item) i adrenaline pomoću kojeg se kasnije i healam. ako ima puno rangeda stavim i projectile deflection.
jedini problem mi je što nekad damage nije ni približno ovako velik nego tek negdje oko 200(nakon resistancea i defensea od protivnika) pa zna bit malo sjebano kad su neprijatelji u većim grupama...

ako ti se da sve ovo čitat, svaka čast...

Bartuc
09-05-2007, 22:22
Sve sam pročitao i to sa guštom :roll:

Hvala na info! Uvijek je bolje učiti na tuđim greškama, tak da mi je ovo pomoglo u orijenraciji izgradnje novog lika kad bum slijedeći put igrao!

PS: Ljudi su spominjali neku "dimnu bombu" koju kada baciš nevidljiv si neprijateljima i možeš ih klat do preksutra! Si to probao?

Aerial
09-05-2007, 22:28
A e, Dark Elf ima "Battle Fog", neki imba trap kojeg baci i stvori se mali oblak dima, u kojem te monsteri ne vide. Sad, ako je monster u oblaku, možeš ga udarati, on neće reagirati.. najčešće. Neki put se makne iz oblaka, a neki put ti oblak ništa ni ne pomaže (ako je puno viši level od tebe npr)...

Da_killah
09-05-2007, 22:30
istina, istina, meni nije previše pomogao pa ga nisam ni koristio. meni je recimo dobar bottomless pit kojeg sam dosta često dobivao kao runu pa ga u zadnje vrijeme dosta i koristim jer radi jako visok damage, čak je i zmaju radio oko 7oo

str33t6l0w
09-05-2007, 22:40
evo ppl i ja sad instaliram pa cu igrat :D... samo da natucem malo lvl-a ;)

Bartuc
09-05-2007, 23:05
evo ppl i ja sad instaliram pa cu igrat :D... samo da natucem malo lvl-a ;)

Tak treba!SS kojim buš likom igrao?

PS:Ajd da se malo hvalim sa svojim BM-om :D

Level BM-a: 44

- Fire Ball - Level 15 - 1775 damage-a
- Fire Spiral - Level 25 - 1003 damage-a
- Ice Shards - Level 23 - 619 damage-a (po iglici)
- Ghost Madow - Level 32 - trajanje 134 sekunde - ubrzava regeneraciju spellova za 255%

Cool, kaj ne? :D

POSA
10-05-2007, 07:36
koliko vi pričate o igri morao sam si nabaviti sacred, jedini je problem što ne znam s kojim likom da počnem: favoriti su mi battlemage i seraphim. battlemage zato što inače u rpg-ima pokušavam složiti takvo nešto, a seraphim mi izgleda dobro u borbi

tražim pomoć: s kojim ću se likom najviše zabaviti prvi put prelazeći igru?
teško pitanje, ali mislim da ćete mi vi kao fanovi moći odgovoriti

Bartuc
10-05-2007, 08:10
@Posa, ja sam uzeo BM-a jerbo lik super izgleda i obožavam magije! Lik je odličan, u poćetku je spor (sporo magije baca) ali kasnije... npr. post iznad sam stavio damage pojedinih spellova, vrijeme bacanja je slijedeće: FireBall 0,8 sekundi, Ice Shards 0,7 sekundi, to je sa Ghost Madow koji je obavezan na što višem levelu!

Jedini problem kod Battle Mage-a je to da je teško razviti ga u fightera i u magea zajedno! Pre slab je lik da bi bio dobar fighter i mać ti nikada nebu trebao sa njim! Bolje je razviti magije do neba!

Mane i prednosti kod mog lika + pokoji savijet: - tak da ako igraš BM-a si možeš kalkulirati u naprijed!

1) Pre malo Health-a - nisam si baš previše razvijao skillove za regeneraciju i povećanje heltha, a morao sam!

2) Uzeo sam Trade skill i 3 elementa magije, a moglo je bez trade-a i obavezno samo 2 elementa magije! Trade fakat nićemu ne služi, nisam niti jedan jedini item kupio, a pred kraj igre sam na Silver težini!

3) Uzmi si neki Defence spell obavezno! Tipa - Water Form, Circle of Fear itd.

4) Riding je odličan za BM-a, dovoljno je da staviš sve ukupno 8 pointova u njega (sa bonusom od itema), tak da možeš jahati jače i brže konje! Debelo ubrza igru i mislim da je to Must Have!

5) Nemoj se bojati popiti Potion of Mentor kada vidiš da ima malo više neprijatelja! Ja sam ih svega 5 popio, a pred kraj igre sam! Mislio sam da bu ih malo bilo ali sam se zeznuo! Sad mi je puna škrinjica i pun invertorij tih potiona koje ne koristim!

6) Skužio sam da su Combo magije kod BM-a beskoristne jer se jako dugo obnavljaju tako da to izbjegavaj!

- i to je to!

Uživaj u igri, nadam se da sam pomogao! Da sam znao tih par hintova bio bi još jači nego što jesam :)

POSA
10-05-2007, 09:04
hvala, pomaže
a koji bi lik bio najbolji za magije i za mele

Bartuc
10-05-2007, 09:16
hvala, pomaže
a koji bi lik bio najbolji za magije i za mele

Mislim da je Seraphima (nadam se da sam dobro napisao) najbolja za takav mix! Ona je super sa oružjem, a ima i Moon Magic! Ali pričekaj dok se ne jave Lord_Coldwolf ili Aerial, oni znaju puno više od mene!

PS: Prešao sam igru na Silver težini :D Boss uopće nije težak bio :cry:

Sad bum vjerovatno ovih dana isprobao i ostale charactere odigrati do prvog grada u kojemu je Combo Master. Do tada bi trebao naći 4 Rune pa bum si isprobavao (save/load) sve Combat Artsove od svih likova tak da vidim koj mi najviše odgovara! Tih 4 rune bum promjenio u jednu i isprobao CA, nakon toga load i idemo drugi CA isprobati :D Kada vidim nekoga tko mi najviše odgovara, taj bu moja žrtva na ljeto!

Da_killah
10-05-2007, 09:21
jel teži boss od onog zmaja, d'caya?meni se baš ne da radit main quest, idem okolo i skupljam stvari i questove

Bartuc
10-05-2007, 09:35
jel teži boss od onog zmaja, d'caya?meni se baš ne da radit main quest, idem okolo i skupljam stvari i questove

Ne znam tko je D'Cay!? Ne pamtim ti ja sva ta imena u igrama! Pogotovo ako je iz Underworlda, kojega nemam :D

A glupo mi vam je odati sve jer je to onda spoiler! Ajmo samo reći da je jačine zmaja +/-

Da_killah
10-05-2007, 09:37
to je onaj undead zmaj u pustinji na min questu. mislim da nije iz underworlda, ali nisam siguran. sa njim sam se dosta zajebavao...

Bartuc
10-05-2007, 13:53
to je onaj undead zmaj u pustinji na min questu. mislim da nije iz underworlda, ali nisam siguran. sa njim sam se dosta zajebavao...

Taj zmaj je podosta teži od ostalih jer si slabije razvijen kad naiđeš na njega! Pri početku igre je... Kasnije su zmajevi sve lakši i lakši! Zadnjega sam ubio u 20-tak sekundi bez da me pipnuo! Ali ipak je sa BM-om lakše jer sve iz daljine rješavaš dok sa DE-om moraš uletiti i prsa o prsa se klati sa zmajem! To je jedini bad kod tebe :killyou: 8) :killyou:

Outmind
10-05-2007, 19:31
Meni je seraphim najgluplji lik u igri. Nekak mi nije dovoljno posebna. Skillovi su joj nekak mlaki. Doduše niasm bog zna koliko sa njom igrao, ali dovoljno da me odbije.

Meni najdraži likovi su wood elf i vampiress. Imaju potpuno drukčiji playstyle od ostalih izuzevši bm-a.

Bartuc
10-05-2007, 19:38
Meni najdraži likovi su wood elf i vampiress. Imaju potpuno drukčiji playstyle od ostalih izuzevši bm-a.

Kaj ti je najbolje kod vampirice?

Ja sam danas isprobao sve skillove od Gladiatora i Serice ali mi se niti jedan ne sviđa! Serica fora izgleda sa krilima i tim glupostima ali kako kažeš skillovi su joj jad i bjeda! A gladiator je pre jednostavan, fakat samo za grindanje!

Još moram isprobati sve skillove od Vampirice i Dark Elfa! Mislim na CA, ne na skillove :D

Aerial
10-05-2007, 19:48
Seraphim je barbika, koja ima sve i svašta a ni u čem ni briljira... nešto kao bard u D&D :)

ALI...

ima najveći defense od svih likova... e, sad, navodno je to jako bitno na težim levelima (gold+), ali ja nikad nisam izdražo dovoljno dugo s njom igrati da bi isprobao teže levele...

Doduše, onaj force-field štit, robotizirani armor, zakrivljani mačevi, lightsaber i slična oprema je poprilično privlačna :)

Outmind
10-05-2007, 20:55
Jednostavno nije dovoljno privlačna kaj se skillova tiče.

Vampiress ti je ono što dobiješ kada spariš necromancera i druida iz diabla 2. Kad je u normalnoj formi je standardni fighter, ali kad se transformira u vampire form, dobija NENORMALNU štetu, i fora skillove kao što je reanimacija krepalih neprijatelja. Može si prizvatiibloodwoolfa i šišmiše kao kompanjone. Kako su ti šišmiši učinkoviti to je za ne povjerovat! Ali zamisli si sad ovo: ti si neki low lvl recimo 3-4 i imaš mač koji radi recimo 30-45dmg. Sad se preobraziš u vampire form i lupanje neprijatelja ti exponencijalno povećava štetu, tako da kad nekih 5-6 puta udarišš nepprijatelja kandže ti svijetle ko 2 disko kugle, i onih 30-45 dmg se pretvara u 200-250! Na lvl 3-4 i uz jedan vampire form rune. Pre bolesno!Ima još i nekakve bat cloudove koji ometaju neprijatellje ili štite nju. E da i po noći u vampire form vidi jednako dobro kao i po danu.

Bartuc
10-05-2007, 21:03
Jebenica :shock:

Brijem da bu Vampiricala pwnala DE-a :shock:

Malo mi zgleda S&M kad se pretvori u Vampira ali nije bad! Čak brijem da bum rađe sa njom išao jer DE glupavo trči, mada bi htjeo nekoga sa 2 mača :cry:

Jel može vampirica nositi 2 mača? Jel ima Dual Wield skill?

Outmind
10-05-2007, 21:47
mislim da da

Aerial
10-05-2007, 22:03
Nema :cry:

Kod nje je izbor između two-handera ili štit+neki vrag u ruci... nema dual-wielda..

Bartuc
10-05-2007, 22:06
A šteta, a kaj je to two hander? Pretpostavljam da misliš na two handed mač!?

Baš sam se nadao da može nositi 2 oružja jer mi likovi sa dual wieldom totalno cool djeluju! Fakat nadmočno izgledaju mada možda suxaju zbog raznih penalty-a!

Aerial
10-05-2007, 22:11
Da, two-hander je mač koji se drži, ne bi čovjek vjerovao, s dvije ruke :)

2-handed sjekire se baš ne isplate jer imaju poprilično slow attack speed...

Što se tiče dual-wielda, stvar je u tome da imaš veći DPS (dmg per second), ali smanjen defense u odnosu na likove sa štitom... svejedno, kad nabaviš 20-tak % leech life, ni ne treba ti štit :)

Bartuc
11-05-2007, 09:13
Jel vi kužite da ja nisam niti jedan Rune ili Item ubacio u oružje ili štitove sad sa mage-om :o Nisam niti probao :(

Ali zato vjerujem da je to obavezno sa fighter klasom! Znaći najbolje je te Licheve socketati, zar ne? A to su one Rune od Vampiress!?

Demon Hunter
11-05-2007, 09:29
Ma Battle Mage je najbolji.

Ima asortiman magija s kojim možeš preć cjelu igru.

Ono Gladiator,Vampire i Battle Mage su tri Favorita!

Da_killah
11-05-2007, 10:02
Jel vi kužite da ja nisam niti jedan Rune ili Item ubacio u oružje ili štitove sad sa mage-om :o Nisam niti probao :(

Ali zato vjerujem da je to obavezno sa fighter klasom! Znaći najbolje je te Licheve socketati, zar ne? A to su one Rune od Vampiress!?

ja nisam stavljao ringove ni amulete. u jednom oružju imam life leech i attack(ono od smitha) a u ostale iteme isto stavljam onaj attack i defense od smitha. tebi bi možda bilo dobro stavljati ono za jače magije ili tako nešto od smitha

Aerial
11-05-2007, 10:16
E, one important thing!

Kad stavljate combat rune u oružje ili armor, to vam diže CA na koji se odnosi - npr. ako gladiator stavi "ripping claws" (to je attack CA od Vampiress) runu u svoj mač dobiti će +3% lifeleech i +1 na attack CA.
Ono što je fora je, da se + na regeneration time za takvo dizanje CA ne računa kao da ste naučili CA, nego se samo uzima trećina stvarnog + reg time.

Zvuči malo zapetljano, ali skužiti ćete :)

Dakle, ako Gladiator nauči attack normalnim putem, dobije + 15% duži regen time od nekog CA.
Ako socketa runu koja diže taj CA, regen time će se dignuti za samo +5%

žišku? :)

Outmind
11-05-2007, 12:02
Ako vampirki uzmem unarmed combat, povećava li se efikasnost kandži u vampire form?

Aerial
11-05-2007, 13:19
Mislim da su "kandže" zapravo ono oružje koje si imao u ruci prije transforma.. ako je to koplje, onda se napadi računaju kao "long-handled", ako je mač onda je "sword lore" itd...

Da_killah
12-05-2007, 10:48
evo i ja sam uspio ubit onog ice zmaja, opet mi je dugo trebalo, ali ako ništa izbacio je zlatni item, herin warhammer...

Bartuc
12-05-2007, 10:51
Ajd stisni L u igri ili ti LogBook i odi na dio sa statistikama... Tam pogledaj koliko si puta krepal u igri (times resurrected ili tak nekak) pa javi :D

Koj ti je sada level lik? Jel zabavno igrati sa njim? Ja sam isproba sve likove onak kak sam rekao i jedino mi je DE OK uz BM-a! Na početku je jači od svih ostalih mi se ćini! Čak niti Gladiator ne ubija tak brzo kao DE!

Da_killah
12-05-2007, 11:47
6 puta, 37lvl. nego da pitam još jednu stvar koju nisam skužio, one ikone pored imena monstera znače da monster ima tu vrstu napada, resistance na te napade ili da je slab na te napade?

Aerial
12-05-2007, 11:54
Da, ikone pored imena su resistance.

Da_killah
12-05-2007, 18:47
evo ubio sam i četvrtog zmaja, sad idu sve lakše i lakše

Lord Coldwolf
14-05-2007, 08:24
Evo nesto zanimljivo iz Sacred 2 svijeta :)

Sacred 2 - Developer Diary - Daniel Balster
Tuesday, April 24, 2007

Hi, my name is Daniel Balster, and I'm part of the Sacred 2 - Fallen Angel team. Among other things, I'm in charge of coding the quest system. Before moving to Aachen to join Studio II, I was based in G??tersloh for seven years. I've been coding for computers and video game consoles for more than twenty years now - I think I'm getting old... :-)

Sacred 2's deep story with its many quests required a new and innovative approach, because, usually, every single mission is coded individually. So we developed a quest editor, enabling several people to work with the same database simultaneously. Thanks to the editor level designers may place characters and items on the map, enter dialogues in several languages, define mission parameters and link quests with each other. And since you just click stuff with your mouse and don't code anything, you can't make any coding errors...

To me, the best thing about my task is the fact that the quest system combines the work of all my colleagues. The level designers' great scenery, the modelers' cool 3D objects, the extremely complex game logic and, of course, the exciting story - the quest system requires all of that, and so I'm always the first to see and play Sacred 2! I add my colleagues' finished components, code some modifications here and there, remove bugs and develop missing program parts, which may be not as "popular," but have to be coded nevertheless. Algorithms, debugging, coding graphics, logic, network, web server and databases for Windows, Linux and console - a challenging mix of technologies, but, after all, that's what makes it all so special!

I'm currently working on the inventory and equipment system. After all, everything the player finds and collects in quests or loots from enemies has to be managed. Which items may players equip, and how? What about equipping two-handed weapons along with a torch? How do we handle healing potions, weapons, shields, armors etc.? And, of course, everything has to be cheat-safe and network compatible.
Posted at Tue, 24 Apr 2007 09:11:49 PDT

Evo i link za isti text:
http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=807 ... 9#comments (http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=8071763&publicUserId=5847049#comments)

Bartuc
17-05-2007, 21:52
Šteta kaj nema nekaj konkretnije o Sacredu 2...

Nego Da_Killah, pa de si :D Do kud si došao? Kak nepreduje Dark Elf? Jel zanimljiv za igrati? Jel teško? Daj malo statistike stavi na forum :D

Da_killah
17-05-2007, 22:12
pa nisam u zadnje vrijeme baš puno igrao, strke s kontrolnima,zadnji tjedan škole i to.ugl sad sam uzeo 5 element i moram ići u braverock, ali sam sad ispred onog glubinog sela...
dobar je dark elf, našao sam brestplate iz khragovog seta, a ukupno imam negdje oko 27% lifesteala pa mi je tako lakše igrat...

Bartuc
17-05-2007, 22:14
Ludnica, 27% je super cifra...

Sad si vrlo blizu kraja igre, možda još kojih sat ili dva imaš koliko se sjećam!

Ja bum sa DE-om igrao kad nabavim Underworld i monitor novi!

Da_killah
17-05-2007, 22:19
da, znam i ja da sam blizu, ali imam valjda još jedan act koji sam dobio sa underworldom. i regeneration mi je visok tako da mogu hard i multi hitat praktički odmah nakon što mi prethodni završi. a na armoru još i imam wounds increase damage 27% ako zatreba i slučajno ostanem bez healtha...

Bartuc
17-05-2007, 22:23
...wounds increase damage 27% ako zatreba i slučajno ostanem bez healtha...

Daj objasni kak to funkcionira? Kaj to što si jače ozljeđen to više damage radiš ili...?

PS: Koliko se brzo kreče lik i koliko brzo maše mačevima?

Da_killah
17-05-2007, 22:34
da, baš to

nemam pojma točno, mislim da je zadnji put kad sam gledao oboje bilo oko 180

Waylon
18-05-2007, 13:21
prvi sacred mi je bila odlična igra, doguro sam do negdje 38. lvla sa mageom i uspio sjebat windowse.

ovaj 3d okoliš u dvojci mi se sviđa

Upitni
20-05-2007, 20:12
pozz vidim da se tu okupila ekipa za sacred :ekipa: pa me zanima gdje se moze nabavit igra,jer kad pogledam na algoritam ili crovortex imaju samo onaj sacred plus?je to to ili...? jer bih se mozda upustio u te vode :) koliko je to cda?
P.S. mislite li nabaviti novi sacred 2?zna mozda neko kolika je konfa potrebna za pokrenut to?
toliko od mene za sad 8)

Lord Coldwolf
21-05-2007, 09:55
Sacred 2 naravno da cemo nabaviti,.vecina nas ovdje :P

od na njihove stranice pa razgledavaj,. negdje ces naci i min/optimalnu konfu :)
http://www.sacred2.com/

ovo prvo ti neznam odgovoriti di bi se moglo kupiti.

Upitni
21-05-2007, 13:53
procitao sam gotovo sve sto bi receno ovdje i igra mi se cini super,cini mi se da je jedinica must-have,posto mi se svidjaju takve igre(RPG): baldur's gate ,neverwinter nights, temple of elemental evil, itd. itd.
btw s kojom je to igrom najnajslicnije? diablo?dungeon siege?

Arbiter of Change
21-05-2007, 13:56
Planescape: Torment

Simple as that, iako nije hack'n'slash. ;)

Aerial
21-05-2007, 13:56
Pošto je hack&slash, najsličnija je Diablu...

Outmind
21-05-2007, 14:29
Planescape: Torment

Simple as that, iako nije hack'n'slash. ;)

Tebi je sacred najsličniji planescape tormentu??? Ja, ja... ne znam šta da kažem na ovo...

Bartuc
21-05-2007, 14:33
To ti je puno veći svjet od Diabla s puno lijepšom grafikom od Diabla, ali sa nešto manjom dinamikom i igrivošću... ali, definitivno je najslićniji Diablu!

Upitni
21-05-2007, 14:37
diablo je meni predobra igra,ali ipak kratka,cini se da je ovo dobitna kombinacija onda :D
kako vi to igrate preko neta?

Arbiter of Change
21-05-2007, 14:40
Planescape: Torment

Simple as that, iako nije hack'n'slash. ;)

Tebi je sacred najsličniji planescape tormentu??? Ja, ja... ne znam šta da kažem na ovo...

Pa nije, ali danas baš nemaš previše kvalitetnih naslova koji su slični Diablu... a čovjek je i rekao da mu se sviđaju igre slične BG-u i ToEE.

Bartuc
21-05-2007, 14:41
@Upitni...

To ti se ljudi dogovore pa igraju preko Hamachi-a...

PS: Koliko god je Diablo manji, sve jedno je bolji zbog veće igrivosti i dinamike, a ima i bolji skill sistem... ali ne znaći da je Sacred loš, igra je super, samo se moraš naviknuti na nju nakon Diabla!

Upitni
21-05-2007, 14:48
koliko je otprilike potrebno vremena da se nauce osnove Sacreda?u koliko sati se prodje igra?(to mislim onako normalan igrac koji nece pratit samo main quest a niti nece ic istrazivat cijelu mapu)

Edit: sto je to Sacred Plus?

Bartuc
21-05-2007, 14:54
Pa treba ti kojih pola sata da je svladaš, pogotovo ako si čitao moja pitanja i odgovore od kolega u ovom topicu!

A igra je JAKO velika... Ne znam koliko ima u satima, ali da bi otkrio cjelu mapu trebalo bi ti vremena i vremena... ma ne moguće je sve otkriti :D

Ja sam je prešao u nešto manje od tjedan dana ali sam se orjentirao samo na Main Quest... nisam imao vremena rješavati sve Side Questove kojih ima hvala Bogu mali milion!

PS: Imaš i expanziju za koju ljudi kažu da je obavena (ja je nemam)... Zove se Sacred Underworld! Inaće, imaš 6 characera + 2 u expanziji, i imaš mislim 4 težine igre (slićno kao u Diablu -> Normal, Nightmare, Hell) + imaš HaardCore mode koliko sam skužio! Tak da igru možeš igrati koliko god želiš da bi sagradio ultimativnog lika kao u Diablu!

EDIT: Sacred PLUS je besplatna "expanzija" za Sacred... Ona donosi još neprijatelja, itema i otežava igru... To kaj vidiš u dučanu ti je Sacred PLUS (igra + "expanzija" ili bolje rećeno "mod")

Upitni
21-05-2007, 14:59
aha,mislio sam da je to samo ekspanzija a ne i igra,onda odmah narucujem jer mi se cini da je prava sitnica dat 70-tak kuna za to :D

Bartuc
21-05-2007, 15:02
aha,mislio sam da je to samo ekspanzija a ne i igra,onda odmah narucujem jer mi se cini da je prava sitnica dat 70-tak kuna za to :D

Ali za svaki slućaj pitaj dali je to Sacred + PLUS... Na official stranici piše da je PLUS besplatni dodatak igri te dolazi u paketu sa igrom, ali možda ovi naši to prodaju ko pravu igru :D Ma znaš već naše ljude :rotfl:

Upitni
21-05-2007, 15:08
ma sumnjam da bi ipak isli TOLIKO nisko :shock:
cek malo... :rotfl:
ma pogledam ali ako je besplatni dodatak onda je valjda + plus...
sad gledam kako algoritam nabija cijene: na svedskom cdonu sacred kosta 59 kr(slicno kunama) a algoritam 100 kn!!!(imam rodjake u svedskoj pa mi onda mogu poslat :fof: )
pa budem najvjerovatnije tamo narucio

Bartuc
21-05-2007, 15:12
Ja sam si neki dan ubo u Crowortex-u Sacrifice! Platio sam ga 49 kuna... To ti je u Prečkom, vidio sam da oni imaju i Sacred Plus i Sacred Underworld!

Imaju ti web shop pa si pogledaj -> http://www.crovortex.com/ald-zg.php?op=popis

PS: Na tom linku, odeš dolje i vidiš Sacred PLUS za 69 kuna! To je OK cjena!

Upitni
21-05-2007, 15:16
na web shopu imaju samo sacred plus,bez underworlda : :(

edit: anyway,ocekuj da cu nabavit igru u roku od tjedan dana,mozda malo vise :)

Da_killah
11-07-2007, 13:58
evo konačno su mi završile mature, prijamni i sve to pa sam imao više vremena za igrati sacred. prešao sam igru i ekspanziju na silver sa dark elfom i sad ne znam što dalje. da li ići na gold s njim ili krenuti ispočetka sa seraphimom ili battle mageom?
i da li da instaliram sacred plus, da li bi to bilo bolje instalirati za dark elfa na golda, ili novog lika na početku?

Da_killah
14-07-2007, 15:12
jel ima kakvih vijesti kad izlazi nastavak? mislim da na official stranici ne piše ništa o datumu izlaska

Arbiter of Change
08-08-2007, 09:47
Više informacija na Gamespotu:
Sacred 2: Fallen Angel (http://www.gamespot.com/pc/action/sacred2fallenangel/news.html?sid=6176303&om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;2)

RIPtheREAPER
08-08-2007, 12:25
Jebes sacred kad je najjaci lik Dark Elf.
Baci onaj Fog of War ili tako nesto i mob se zamrzne i tuci po njemu...

Tako je moj frend ubio nekog ogromnog crvenog zmaja bez beda.

Da_killah
08-08-2007, 14:58
ja sam prešao s dark elfom bez ikakvi trapova, znači i bez tog foga ili čega već, samo multi-hit, hard hit i rage

Lord Coldwolf
08-08-2007, 18:51
Jebes sacred kad je najjaci lik Dark Elf.
Baci onaj Fog of War ili tako nesto i mob se zamrzne i tuci po njemu...

Tako je moj frend ubio nekog ogromnog crvenog zmaja bez beda.

a dobro,. :) sad ce poradit na balansu ,

Outmind
08-08-2007, 20:19
ja sam prešao s dark elfom bez ikakvi trapova, znači i bez tog foga ili čega već, samo multi-hit, hard hit i rage

I opet si ogromnoj prednosti jer jedino njegov multihit ima knockback i stun....

Da_killah
08-08-2007, 22:50
a čuješ, nešto mora imat, ali ne pogađa uvijek, trebaš imat mnogo velik attack rating da bi uspješno pogađao, sa hard hitom ista stvar, ali bilo je i situacija koje sam jedva preživljavao zahvaljujući multi hitu, koliko god pogađao, a mrzio sam one j*bene hobotnice u underworldu koje ti zablokiraju ili smanje special move pa se onda izvlači samo s običnim napadom :kill:

Slayer
03-11-2007, 00:25
DWARF JE PRELUD!!! NAJJACI JE NAJJACI JE :D :D :D :D sad sam poceo igrat i razbijam sve :rotfl: :rotfl: :rotfl: dwarf je najjaci lik u igri :D


edit: ovo je iz underworlda :D

Bartuc
03-11-2007, 00:41
Kaj je izašla igra :shock:

Daj napiši malo o njoj... Kakva je? Jel bolja od jedinice? Recenziju očem :D

Slayer
03-11-2007, 10:54
evo moj dwarf iz underworlda kako umire :D

ipLXc2TONQE

Bartuc
03-11-2007, 11:17
Ja se razveselio, mislio da je dvojka izašla, a ti meni tak uletiš sa spikom iz jedinice :cry:

Snake
09-11-2007, 00:10
3D će ga uništit, imam takav osjećaj, gorak okus u ustima još od Desepradosa 2

Lord Coldwolf
09-11-2007, 00:19
3D će ga uništit, imam takav osjećaj, gorak okus u ustima još od Desepradosa 2

e pa varas se ;)

Slayer
09-11-2007, 16:02
3D će ga uništit, imam takav osjećaj, gorak okus u ustima još od Desepradosa 2
da imas pravo bilo bi bolje da je 4D :D :D :D

Aerial
09-11-2007, 17:40
evo moj dwarf iz underworlda kako umire :D

ipLXc2TONQE

imaš moj komentar da tu predvinu scenu :D

Outmind
19-07-2008, 10:57
Evo nakon 9 mjeseci neaktivnosti bumpam ovu temu jer sacred 2 uskoro izlazi. Dakle, kaj mislite na osnovu do sada objavljenog sadržaja? Meni se nekak čini prosječnim, i ne pretjerano posebnim. Vidio sam svojedobno nekakaav trailer na kojemu je grafika šrot (ne da ja patim na grafiku, ali u usporedbi sa jedinicom mi je šrot). Jedino me baš jako zanima kako će ispasti onaj robot. Koliko znam, igra bi trebala izaći u sljedećih mjesec - dva, no nema nikakvog demoa ni ničeg, a matterijala na official stranici je jako malo.

P.S. Dajte nešto poduzmite sa ovom prokletom tražilicom! Koju god kombinaciju riječi ja upisao kako bih pronašao ovu temu, uvijek mi izbacuje nekaj ddeseto, ilii ama baš ništa. Morao sam skrollat stranu i pol tema da dođem do ove teme...

Da_killah
19-07-2008, 11:01
ono ctrl+f ne radi? :D
možda su se i oni malo ustrtarili diabla, ako bude na razini jedinice sigurno ću je odigrati, ako ne, onda vjerojatno i ne :)

Snake
19-07-2008, 12:43
samo da zadrži igrivost jedinice, u ovom slučaju grafika mi nije toliko bitna.
btw. u jednom sam traileru vidio da neki likovi u igri mogu jahat tigrove. onak :| tigrove?

Bartuc
19-07-2008, 13:21
Jedinica je bila OK, nikaj posebno i ionima iza Diabla ali u nedostatku H&/-a je bila dobro došla. Odigrao bum je tek kad mi Diablo 3 dosadi, znači vrlo vjerojatno za par godina kad bu već Sacred 3 najavljen :D Isto kak sam i jedinicu odigrao, tek kad mi je D2 dosadio.

Deadwalker
19-07-2008, 13:49
Jedinica je bila OK, nikaj posebno i ionima iza Diabla ali u nedostatku H&/-a je bila dobro došla. Odigrao bum je tek kad mi Diablo 3 dosadi, znači vrlo vjerojatno za par godina kad bu već Sacred 3 najavljen :D Isto kak sam i jedinicu odigrao, tek kad mi je D2 dosadio.

igraj titan quest...meni je puno bolji od sacred-a

GaTa666
20-07-2008, 10:26
Nekako mi se dvica cini presarenom.
A jedinica mi je bila bogovska igra.
Zato cu sigurno odigrat i dvicu

Lord Coldwolf
20-07-2008, 22:21
odigrat cu definitivno Sacred 2.

Kaj vi izmisljate o grafici ? igra ce predivno izgledati, pratim sve kaj izlazi o Sacredu 2,.onaj tigric bas predivno izgleda, i modeli likova su dobri.
Cijeli svijet je jako velik i nista nije generirano( kao sto ce to biti slucaj u diablu 3)

Kaj se mene tice, uopce ne dajem neke velike prednosti diablu 3 pred Sacredom 2,.. ima zvucnije ime ali to je za sada sve.

whiskey
21-07-2008, 17:46
Viruj mi. Sacred 2 ce te puno više razocarati nego Diablo 3.

Lord Coldwolf
21-07-2008, 19:42
nebih ti htio uopce vjerovati.

Slayer
13-08-2008, 17:32
Jedinica je bila OK, nikaj posebno i ionima iza Diabla ali u nedostatku H&/-a je bila dobro došla. Odigrao bum je tek kad mi Diablo 3 dosadi, znači vrlo vjerojatno za par godina kad bu već Sacred 3 najavljen :D Isto kak sam i jedinicu odigrao, tek kad mi je D2 dosadio.

igraj titan quest...meni je puno bolji od sacred-a


podjednako su dobri i jedan i drugi

Cthulhu
13-08-2008, 18:48
Jedinica je bila OK, nikaj posebno i ionima iza Diabla ali u nedostatku H&/-a je bila dobro došla. Odigrao bum je tek kad mi Diablo 3 dosadi, znači vrlo vjerojatno za par godina kad bu već Sacred 3 najavljen :D Isto kak sam i jedinicu odigrao, tek kad mi je D2 dosadio.

igraj titan quest...meni je puno bolji od sacred-a


podjednako su dobri i jedan i drugi

i meni je titan quest bio bolji,puno je originalniji.

Outmind
13-08-2008, 19:36
Ja se nadam da će skillovi biti originalniji i unikatni za svaku klasu. Neoprostivo je da je 6 od 7 likova iz jedinice imalo 3 potpuno ista skilla (hard hit, multi hit i onaj još jedan kaj 4-5 puta udari istog protivnika)

GaTa666
13-08-2008, 19:55
Sad kad nesto gledam cini mi se da ce Sacred 2 bit bolji Diabla III.
Nekako mi se igra cini privlacniom.

Outmind
14-09-2008, 18:28
Eto, release date je za sada 2. 10, što znači da nam preostaje još jako malo čekanja.

Snake
14-09-2008, 19:41
Eto, release date je za sada 2. 10, što znači da nam preostaje još jako malo čekanja.

hm? otkud ti to? http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2278&select=27
inače sacred 2 će isto tako sadržavat famoznu securom zaštitu samo u nešto blažem obliku:
"igra će dozvoliti neograničen broj instalacija i dvije aktivacije od kojih će u isto vrijeme za online igru biti moguće koristiti samo jednu. Dakako, instalacije zahtijevaju vezu na Internet, dok zaštita neće provjeravati prisustvo medija (DVD-a) tijekom igranja."
b*u*g.hr/gamemaster

Deadwalker
14-09-2008, 20:28
Eto, release date je za sada 2. 10, što znači da nam preostaje još jako malo čekanja.

hm? otkud ti to? http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2278&select=27
inače sacred 2 će isto tako sadržavat famoznu securom zaštitu samo u nešto blažem obliku:
"igra će dozvoliti neograničen broj instalacija i dvije aktivacije od kojih će u isto vrijeme za online igru biti moguće koristiti samo jednu. Dakako, instalacije zahtijevaju vezu na Internet, dok zaštita neće provjeravati prisustvo medija (DVD-a) tijekom igranja."
b*u*g.hr/gamemaster

vidim da ne odustaju od te usrane zastite...nikakve koristi od nje, samo si rade stetu tako da ljute kupce...ah :thumbs1:

Sybelius
15-09-2008, 08:19
...ascaron ce omoguciti ponistavanje aktivacijskog kljuca prije promjene hardware-a da bi se izbjegli problemi ...lijepo od njih ali opet...nije im taj DRM trebao kad se pokazao kao maliciozno ne funkcionalno smece.

Slayer
16-09-2008, 08:26
stvarno nekuzim te zastite... ionako cra.ck i slicni shitovi za instalaciju izidu na isti dan kad i igra i to mi bas i nije jasno :S ...

Outmind
18-09-2008, 21:31
Eto, release date je za sada 2. 10, što znači da nam preostaje još jako malo čekanja.

hm? otkud ti to? http://www.hcl.hr/vijesti.php?TekstID=2278&select=27
inače sacred 2 će isto tako sadržavat famoznu securom zaštitu samo u nešto blažem obliku:
"igra će dozvoliti neograničen broj instalacija i dvije aktivacije od kojih će u isto vrijeme za online igru biti moguće koristiti samo jednu. Dakako, instalacije zahtijevaju vezu na Internet, dok zaštita neće provjeravati prisustvo medija (DVD-a) tijekom igranja."
b*u*g.hr/gamemaster

Eto, od danas je sacred 2 u gold verziji, dakle nisam se sribbao. Info je na službenoj stranici.

Deadwalker
24-09-2008, 10:00
Pogledao sam malo zadnje gameplay trailere i mogu reć kako mi sve to skupa jako dobro izgleda. Gameplay mi se čini brz, kvalitetan i zabavan, grafika mi dosta dobro izgleda(posebice efekt prikaza mora primjerice), jedino mi malo interface izgleda previse saroliko i nezgrapno, al sve u svemu jako dobro. Nadam se da ćemo dobit igru koju će nas moći dobro zabavit do izlaska Diabla 3...

Snake
24-09-2008, 12:18
demo su izbacili. nažalost, za sad samo njemačka verzija :(
anivejz kome je schwabish jezik bolja strana demo može snikut ovdje http://www.gamershell.com/download_33242.shtml
1.7 GB je težak

Outmind
24-09-2008, 18:39
Nekak me živcira izgled temple guardiana, izgleda ko Anubis... Mislio sam da će bit nekak... "mehaničkiji"

Outmind
25-09-2008, 10:45
Skinuh, instalirah te malo igrah demo, tak da su ovo sada prvi dojmovi...

Sacred feel je tu, interface je dosta poznat i svatko tko je igrao jedinicu će se brzo snać. Skillovi se dobivaju po istom principu, comboi su tu, inventorij je sličan, jedino kaj ima više slotova za iteme. Skillovi su ok, serafimka koja je ujedno i jedini lik u demou ih ima 15. Ako su svi unique (a toplo se nadam da jesu za razliku od jedinice), dobivamo sve skupa 90 skillova, što i nije tako loše.

Grafika će možda nekog odbiti. Naime, iako je prekrasna toliko je šarena da čak i mene bode u oči. Svi koji su se žalili na izgled d3 nek budu zahvalni kaj nece ovak šareno ispast.

Dosta ima novih skillova, postoje nekakvi socket itemi kaj daju fire / magic / poison dmg itd itd. Questovi i side questovi su na istu šemu ko u jedinici, jedino me jako živcira font koji su odabrali, jer jeddva vidim kaj piše.

Sve u svemu, moram još igrat da bih mogao dati bolji zaključak, ali zasada dosta toga obećava.

EDIT : Sry na double postu. Nisam prethodni mogao editirat.

Snake
25-09-2008, 12:35
Grafika će možda nekog odbiti. Naime, iako je prekrasna toliko je šarena da čak i mene bode u oči. Svi koji su se žalili na izgled d3 nek budu zahvalni kaj nece ovak šareno ispast.

nadam se da će imat opciju smanjenja kontrasta :)
kak je optimizirano? na čem vrtiš i u kojim detaljima?