PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dink Smallwood



Valtiel
31-08-2006, 18:17
OWNA, doslovno :killyou:

Mozete igru skinuti besplatno na http://www.rtsoft.com/dink/

Naravno, potpuno legalno.

Igra je odlican RPG, i fakat sam uzivao igrajuci je davno 98, danas sam je skinuo, sa zeljom, da ponovo zaigram :D

Gothmog
31-08-2006, 21:05
Igrao sam je....smiješna je,dobra je,i idem je skinut...hvala!

Imam Feebasa/Milotca
31-08-2006, 21:19
Dobra igra za opustit se od nekih sa uber grafikom.

Hint:

Idite u editor i na jugu karte trebali bi vidjet jedan otok, blizu obale je i spojite ga sa kontinentom. Enjoy. 8)

Tri66a
31-08-2006, 22:36
Nije li cijela igra jednom izašla na PCPlayavom cd-u?

m777
31-08-2006, 22:49
Nije li cijela igra jednom izašla na PCPlayavom cd-u?
Je, jednom davno...

v4MP1r3
01-09-2006, 08:26
prosao sam igru prije oko 2 godine, no i dalje ju volim zaigrat, samo mi je glazba malo mutava >>.<<

MIXer
01-09-2006, 11:34
Sad je upravo skidam, jedva cekam, igrao sam je davno, na mom starom kompu, i otkad sam je izbriso uvijek sam je htio jos jedamput zaigrat.....

croWduh
01-09-2006, 11:56
davno sam je igrao, stvarno zabavna.nasao sam je na nekom cdu kad je postala besplatna.

Domy
01-09-2006, 13:04
Yaaaay, idem opet obezglavljivat kokoši!!! :twisted:

:rotfl:

olio
01-09-2006, 13:21
Skidam ju prije je nisam igrao

theCoDfather
01-09-2006, 13:27
igrao ju nekad davno :pray:

v4MP1r3
01-09-2006, 13:45
ma to je stara legenda, mozes ju usporedjivati s necim sto je potpuno nemoguce znati kojega je porijekla, sad bi ju usporedjivao s nekim MMOima samo sto je offline =P

Ps1ho
01-09-2006, 14:14
igra OWNA!!! samo nemam pojma šta da radim...zapeo sam, ošo kod wuarda dao mi quest da ubijem ono čudivšte, i dalje nemam pojma šta da radim, onaj lik neda preko mosta...

MIXer
01-09-2006, 21:38
Yaaaay, idem opet obezglavljivat kokoši!!! :twisted:

:rotfl:

Ispravak, druze, patke, ne kokosi.... :wink:

Domy
01-09-2006, 21:39
Yaaaay, idem opet obezglavljivat kokoši!!! :twisted:

:rotfl:

Ispravak, druze, patke, ne kokosi.... :wink:

Je,i sam vidjeh. Kad sam to zadnji put igrao,zaboravio sam kaj je... :rotfl:

Domy
01-09-2006, 21:40
igra OWNA!!! samo nemam pojma šta da radim...zapeo sam, ošo kod wuarda dao mi quest da ubijem ono čudivšte, i dalje nemam pojma šta da radim, onaj lik neda preko mosta...

Liku il plati 100 golda,što sumnjam da imaš,il ga zabij. Treće opcije nema...

Outmind
01-09-2006, 21:42
ja ga imam na disku, i ne brisem ga. Fora je i bio i ostao...

Ps1ho
01-09-2006, 22:05
igra OWNA!!! samo nemam pojma šta da radim...zapeo sam, ošo kod wuarda dao mi quest da ubijem ono čudivšte, i dalje nemam pojma šta da radim, onaj lik neda preko mosta...

Liku il plati 100 golda,što sumnjam da imaš,il ga zabij. Treće opcije nema...

e pa..kad ga pokušam zabit on kaže ko da ga je udarila muha i ništ ne napravi, a zlata nemam...

Domy
01-09-2006, 22:11
Svi oni creepovi se respawnaju pa ih možeš uredno ubijat i zarađivat xp. Ne znam kaj ti drugo reć osim da varaš...

v4MP1r3
01-09-2006, 22:58
meni najbolje ocito shackati igru...udjete u game creator i napravite si sve sto trebate, stavite si novi mac, opopravite most, nadodate neke stvari koje trebate...lol, najbolje ^^

Domy
01-09-2006, 23:13
meni najbolje ocito shackati igru...udjete u game creator i napravite si sve sto trebate, stavite si novi mac, opopravite most, nadodate neke stvari koje trebate...lol, najbolje ^^

Zapravo,fućkaš mač. Za 500 golda se mogu kupit čizme kod jednog lika koje te haste-aju pa ak već varaš,nabavi si one multiability potione i kolji sve rukama. Imaš duplo brži napad i letiš kartom :)

v4MP1r3
01-09-2006, 23:17
meni najbolje ocito shackati igru...udjete u game creator i napravite si sve sto trebate, stavite si novi mac, opopravite most, nadodate neke stvari koje trebate...lol, najbolje ^^

Zapravo,fućkaš mač. Za 500 golda se mogu kupit čizme kod jednog lika koje te haste-aju pa ak već varaš,nabavi si one multiability potione i kolji sve rukama. Imaš duplo brži napad i letiš kartom :)

lol, sve to znam...ja prije presao bez sifri i odna kad sam sve zavrsio...malo hackao :D :D

Domy
01-09-2006, 23:28
Igre koje nemaju neki replay value su rođene za varanje. Fora je gledat dinka kak se srami svinjogojstva,a ima sve statistike preko 30 i health bar do kraja reda i još onda pola drugoga... :rotfl:

Ps1ho
02-09-2006, 00:34
de šta ste vi radili da prođete onog lika na mostu?
...osim čitali, naravno....

Valtiel
02-09-2006, 01:31
dobijes 200 zlatnika od carobnjaka... kada ubijes tu zvijer, odes do carobnjaka i dobijes vatru (magiju) i 200 zlatnika. :D

Sgt. Bull
02-09-2006, 09:02
ja sam davno igrao ovu igru sjecam to je bilo :o skidam upravo sada igru da je imam i sprzit cu je sa nekim slicnim na cd...nostalgija :)

MIXer
02-09-2006, 09:29
Sad sam pobio one patke s onim njihovim spomenikom.

Pa sam pobio one zmajeve, pa iso na onaj otok s divovskim patkama.....Tamo ima puno zlata i napitaka....i kla(di)onica..... :D

Imam Feebasa/Milotca
02-09-2006, 09:53
Sad sam pobio one patke s onim njihovim spomenikom.

Pa sam pobio one zmajeve, pa iso na onaj otok s divovskim patkama.....Tamo ima puno zlata i napitaka....i kla(di)onica..... :D

I najjače oružje u igri za 25000 zlata.

Domy
02-09-2006, 10:54
Onaj luk? :eyebrows:
Kao što već rekoh,više mi valjaju boots of speed takoreć; brže kretanje-hit'n'run i brži udarci plus brže kretanje po karti.

Imam Feebasa/Milotca
02-09-2006, 11:58
Onaj luk? :eyebrows:
Kao što već rekoh,više mi valjaju boots of speed takoreć; brže kretanje-hit'n'run i brži udarci plus brže kretanje po karti.

To i ja koristim, ali luk po snazi razara sve okolo.

Ps1ho
02-09-2006, 12:05
pa 100 mu gromova, di da nadjem onu zvijer, ako idem južno od ćarobnjaka put mi zapriječi neko grmlje...a nigdje nemogu nać pećinu...

croWduh
02-09-2006, 14:39
sjeverno od tipa na mostu, u planini

WEASEL
02-09-2006, 14:56
ja imam 1 coin(spasio nekog leša od čuvara)....a kako ću dobiti ostalih 99,kada moram prijeći most da ubijem zvijer..pa da moćni čarobnjak da 200 coina :)

Kiklop
02-09-2006, 16:02
evo igra mi se skinula u minuti kaj je to demo il cjela igra na 16 mb

Ps1ho
02-09-2006, 16:28
ja imam 1 coin(spasio nekog leša od čuvara)....a kako ću dobiti ostalih 99,kada moram prijeći most da ubijem zvijer..pa da moćni čarobnjak da 200 coina :)

zvijer ti ja tamo kod planina, trebaš pogurat jedan kamen, nego...ja sam sad u Kernsinu i zanima me di je onaj lik što mi poboljša učinkovitost luka i strijele, tip u trgovini kaže da je blizu plaže ali da je skrivena, di je?

WEASEL
02-09-2006, 16:47
ja imam 1 coin(spasio nekog leša od čuvara)....a kako ću dobiti ostalih 99,kada moram prijeći most da ubijem zvijer..pa da moćni čarobnjak da 200 coina :)

zvijer ti ja tamo kod planina, trebaš pogurat jedan kamen, nego...ja sam sad u Kernsinu i zanima me di je onaj lik što mi poboljša učinkovitost luka i strijele, tip u trgovini kaže da je blizu plaže ali da je skrivena, di je?

:pray: :pray: to care, sada idem ubiti zvijer :boohoo: ..zakon igra

Valtiel
02-09-2006, 16:56
ja imam 1 coin(spasio nekog leša od čuvara)....a kako ću dobiti ostalih 99,kada moram prijeći most da ubijem zvijer..pa da moćni čarobnjak da 200 coina :)

zvijer ti ja tamo kod planina, trebaš pogurat jedan kamen, nego...ja sam sad u Kernsinu i zanima me di je onaj lik što mi poboljša učinkovitost luka i strijele, tip u trgovini kaže da je blizu plaže ali da je skrivena, di je?

Moras na dnu plaze drvo vatrom zapaliti... otvorit ce ti se prolaz do tog covjeka. Ali moras imati 1500 zlatnika nazalost...

croWduh
02-09-2006, 17:11
za brzu love ubijaj brze bube malo sjevernije od tog stabla

Sgt. Bull
02-09-2006, 17:14
meni treba pomoc jer sam zapeo kod onoga dijela kada mi ona dvba vatrena stalka prijece put kod dvorca a inace sam sve uradio okolo pomogao da se uhapsi onaj lik i svasta drugo,save mi je kod ujne jer sam ujaka ubio..plz hlp

Bastard
02-09-2006, 17:32
de šta ste vi radili da prođete onog lika na mostu?
...osim čitali, naravno....
Kad di onaj čarobnjak kaže da ubiješ čudovište, otiđi sve do mosta pa onda sjeverno što više možeš. Kad ne budeš mogao ići dalje tu potraži nekakav kamen (lako ga je primjetiti) pa ga poguraj da otvoriš ulaz u pećinu. Uđi unutra i ubij gada.

Bastard
02-09-2006, 17:37
meni treba pomoc jer sam zapeo kod onoga dijela kada mi ona dvba vatrena stalka prijece put kod dvorca a inace sam sve uradio okolo pomogao da se uhapsi onaj lik i svasta drugo,save mi je kod ujne jer sam ujaka ubio..plz hlp
treba ti scroll koji dobiješ nakon što oslobodiš nekog tipa iz rudnika ili čega već, a da tipa oslobodiš treba ti acid rain spell koji će ti dati neki tip u gradu, trebaš mu pokucati na vrata jer su zaključana, a za acid rain magic ti treba biti 5. onda stani ispred ta 2 stalka i iskoristi scroll (koristi se kao svaka druga magija)

Sgt. Bull
02-09-2006, 17:39
meni treba pomoc jer sam zapeo kod onoga dijela kada mi ona dvba vatrena stalka prijece put kod dvorca a inace sam sve uradio okolo pomogao da se uhapsi onaj lik i svasta drugo,save mi je kod ujne jer sam ujaka ubio..plz hlp
treba ti scroll koji dobiješ nakon što oslobodiš nekog tipa iz rudnika ili čega već, a da tipa oslobodiš treba ti acid rain spell koji će ti dati neki tip u gradu, trebaš mu pokucati na vrata jer su zaključana, a za acid rain magic ti treba biti 5. onda stani ispred ta 2 stalka i iskoristi scroll (koristi se kao svaka druga magija)
ali ja kucam na vrata a niko ih ne otvara?jel to grad ispod??

Bastard
02-09-2006, 17:42
ima ti više vrata zaključanih (mislim 2) on je u nekoj kućici a ne u onoj zgradi u kojoj su trgovina, birtija i ostalo. e, i kuca se na interact (za svaki slučaj ako si lupao mačem po vratima)

WEASEL
02-09-2006, 17:57
btw, kako mogu ubiti ujaka:X malo mi je prejak..... trebam kupit boardsword ili smth..lvl 3 sam

Bastard
02-09-2006, 18:30
trči oko stola i gađaj ga fireball spellom. ne smije te udariti jer nakon 2-3 udarca si gotov.

Valtiel
02-09-2006, 18:34
[quote="Sgt. Bull":mensbwhf]meni treba pomoc jer sam zapeo kod onoga dijela kada mi ona dvba vatrena stalka prijece put kod dvorca a inace sam sve uradio okolo pomogao da se uhapsi onaj lik i svasta drugo,save mi je kod ujne jer sam ujaka ubio..plz hlp
treba ti scroll koji dobiješ nakon što oslobodiš nekog tipa iz rudnika ili čega već, a da tipa oslobodiš treba ti acid rain spell koji će ti dati neki tip u gradu, trebaš mu pokucati na vrata jer su zaključana, a za acid rain magic ti treba biti 5. onda stani ispred ta 2 stalka i iskoristi scroll (koristi se kao svaka druga magija)
ali ja kucam na vrata a niko ih ne otvara?jel to grad ispod??[/quote:mensbwhf]

Ako niko ne otvara, onda nisi isao u birtiju, moras porvo u birtiju otici. reci ce ti konobar gdje zivi taj lik, pa onda odma kocka ispod birtije, otvorit ce ti.

Sgt. Bull
02-09-2006, 20:40
Ako niko ne otvara, onda nisi isao u birtiju, moras porvo u birtiju otici. reci ce ti konobar gdje zivi taj lik, pa onda odma kocka ispod birtije, otvorit ce ti.
bio sam u birtiji i pricao sa svima i jedan mi lik kaze da moram da se dokazem kada sa njim pocnem pricati te tek onda da mu se javim...ne kontam...btw jos nisam nasao curicu kada me majka od nje zamoli...da li mozda to treba da odradim?jer ja sam otisao u bar i popricao sa konobarom i nista...

MIXer
02-09-2006, 22:07
Ako niko ne otvara, onda nisi isao u birtiju, moras porvo u birtiju otici. reci ce ti konobar gdje zivi taj lik, pa onda odma kocka ispod birtije, otvorit ce ti.
bio sam u birtiji i pricao sa svima i jedan mi lik kaze da moram da se dokazem kada sa njim pocnem pricati te tek onda da mu se javim...ne kontam...btw jos nisam nasao curicu kada me majka od nje zamoli...da li mozda to treba da odradim?jer ja sam otisao u bar i popricao sa konobarom i nista...

Evo sta moras napravit, prvo skupi 5 bodova za magiju. Onda moras nac ulaz u neku spilju juzno od grada gdje se trenutno nalazis. Kad udes u spilju pobij ona stvorenja i nadi nekog zarobljenog covjeka koji kaze da ti treba jaca magija. Onda opet otidi u krcmu i onda ce sljedit automatska sekvenca. Onda idi u onu kucu jedan ekran juzno od krcme i pokucaj(udari u vrata sa sakom, to jest). Onda ce ti taj covek koji je unutra kuce dat Acid Rain magiju.
Sad opet otidi do spilje pa opet do zarobljenika i iskoristi novu magiju na onoj kamenoj glavi.
Onda moras radit sta ti onaj covjek kaze i kad ga ubiju dat ce ti neki scroll kao magiju, sad lijepo izadi iz spilje i idi prema dvorcu, na juznoj strani dvorca(tamo gdje se vidi jedan kut dvorca) i hodaj u lijevo dok ne nades sumu. I sad hodaj po rubu sume dok ne nades dva goreca stupa i jedan znak. Sad uzmi onaj scroll i ispred stupova stisni tipku za magiju.
Sad ce se ono polje iskljucit, udi u sumu.....dalje mozes valjda sam!

Sgt. Bull
02-09-2006, 23:08
Evo sta moras napravit, prvo skupi 5 bodova za magiju. Onda moras nac ulaz u neku spilju juzno od grada gdje se trenutno nalazis. Kad udes u spilju pobij ona stvorenja i nadi nekog zarobljenog covjeka koji kaze da ti treba jaca magija. Onda opet otidi u krcmu i onda ce sljedit automatska sekvenca. Onda idi u onu kucu jedan ekran juzno od krcme i pokucaj(udari u vrata sa sakom, to jest). Onda ce ti taj covek koji je unutra kuce dat Acid Rain magiju.
Sad opet otidi do spilje pa opet do zarobljenika i iskoristi novu magiju na onoj kamenoj glavi.
Onda moras radit sta ti onaj covjek kaze i kad ga ubiju dat ce ti neki scroll kao magiju, sad lijepo izadi iz spilje i idi prema dvorcu, na juznoj strani dvorca(tamo gdje se vidi jedan kut dvorca) i hodaj u lijevo dok ne nades sumu. I sad hodaj po rubu sume dok ne nades dva goreca stupa i jedan znak. Sad uzmi onaj scroll i ispred stupova stisni tipku za magiju.
Sad ce se ono polje iskljucit, udi u sumu.....dalje mozes valjda sam!
e hvala evo sve sam uradio i sada igram dalje...thx za pomoc

WEASEL
03-09-2006, 13:17
trči oko stola i gađaj ga fireball spellom. ne smije te udariti jer nakon 2-3 udarca si gotov.

:rotfl: :rotfl: primjetio sam :rotfl: :rotfl: lol, komično....zamislite scenu u kojoj ujak hvata nećaka oko stola a ovaj ga gađa magijama :rotfl: :rotfl:

King tiger
03-09-2006, 14:52
Kolko onaj debilni ujak ima hp? tj kolko puta ga moram pogodit fireballom?

Valtiel
03-09-2006, 15:48
trči oko stola i gađaj ga fireball spellom. ne smije te udariti jer nakon 2-3 udarca si gotov.

:rotfl: :rotfl: primjetio sam :rotfl: :rotfl: lol, komično....zamislite scenu u kojoj ujak hvata nećaka oko stola a ovaj ga gađa magijama :rotfl: :rotfl:

:rotfl: Jos poslusaj poslije toga razgovora izmedu Dink i tetke... o jednom krevetu i tako :rotfl:

WEASEL
03-09-2006, 15:51
dosad najkomičnija scena- kada se oen ženske iz onog kulta pretvore u zvijeri, pa počme svirati ona mjuza za valcer :rotfl: :rotfl: pao sam sa stolice lol

Imam Feebasa/Milotca
03-09-2006, 21:56
A kralj kak izgleda, ili onaj boss skroz na kraju. To je neki frik koji se zamjerio programerima ili neš tak. :rotfl: Dobro mi izgleda DS pred sam kraj igre kad uđeš u onu pustoš, dobro zamišljeno.

King tiger
06-09-2006, 19:14
Jel iko igrao onaj mod Mystery iSland.Kaze mi da unistim 11 kamera ali ih nadjem samo 8:!?!!?!

WEASEL
06-09-2006, 19:16
ja sam igrao, isto ih samo 8 nadjem, možda ih ima u kućama, nisam gledao.....a komično je kako zajebaju onog mladog mornara svi :rotfl:
fratar mu kaže da će ga žrtvovati mrtvom zmaju lol

The Boz
08-09-2006, 16:44
Isuse kriste... Cim sam vidio temu, odma sam se sjetio brzih cipela za 500 golda/1 gold, lupanja u drvo ljesnjaka, bacanje Hellfirea i klanje lika sa cudnom facom... Jooj, taj Dinko Malošumni... pa čovječe, koliko je to staro? Liek, zomfg!
Ali, nevertheless
http://www.dink.smallwood.youaremighty.com