PDA

Pogledaj cijelu verziju : Uvijek problemi / ne mozes s njima / ne mozes bez njih...



DJ Ass Kicker
31-08-2006, 07:09
Ekipa evo opet imam novi problem...

Imam novi Asus laptop koji ima na sebi IrDA port pa bi htio prebaciti neke slike s mobitela (Siemens C75) na njega, ali kad ukljucim IrDA port na mobitelu i laptopu, lijepo ih poravnam i stavim da mi se sa mobitela salje slika na laptop na mobitelu mi pise saljem, ali mi se postotak slanja ne mice tj. nista ne salje na laptop iako pise da salje?! Sad ja vas pitam sta da radim?! Kako da prebacim slike na laptop?! (USB data kabel nemam i ne mislim ga kupovat)

emperror
31-08-2006, 09:56
sve vise i vise sam primjetio da ovaj podfoorum pocinj bit nalikk na ''pomagaj brate''

Fenrir
31-08-2006, 12:34
sve vise i vise sam primjetio da ovaj podfoorum pocinj bit nalikk na ''pomagaj brate''

pa zapravo je sam po sebi otpočetka sličan pomagaj brate

DJ Ass Kicker
01-09-2006, 08:34
A da mi pomogne netko??? Kako da na laptopu ukljucim IrDA ili ako mi vec je ukljucen gdje to mogu provjerit???

Dajte ljudi... Help

olio
01-09-2006, 08:37
jesi slike smanjio ...pošalji prvo jednu sliku sa moba na komp i vidi njezinu veličinu i onda ostale slike smanji

DJ Ass Kicker
01-09-2006, 08:44
Problem je kad stavim da mi se salje slika na laptop sa moba, laptop uopce ne reagira, kao da nisam nista ni napravio?!

Slike na mobitelu su 640 by 480 pixela pa mislim da u tome nije problem, a i jucer sam kod frenda u kompjuter shopu probao na njegov laptop prebacit sliku sa svog moba i odmah ju je prebacio bez beda...

v4MP1r3
01-09-2006, 13:46
omg, frend mi ima isti taj problem, nikako ne sljaka... samo sot u njegovom slucaju nista ne reagira