PDA

Pogledaj cijelu verziju : Metal,rock,reaggae,pop,narodnjaci?



Jerry
30-08-2006, 00:05
Dakle za ovaj post sam našao inspiraciju na Atomčevom (http://guitarmanforever.blog.hr/)blogu kad je napisao post nešt u vezi Nirvane i tak da krenem priču;
Kad sam došao na net odnosno na forume (imao sam 11 godina) tad sam slušao grupe,pjevače tipa M. Jackson,Green Day, i dakle slušao i postao na forumu šta slušam u odrećenim temama i uvijek neko navali e ti slušaš to glup si i te stvari i onda ja nisam htjeo da mi se to govori i počeo sam slušat metal iako me nije privlačio taj tip glazbe (dakle slušao sam metal zbog "prisile" okoline) iako mi se nije sviđalo to ja sam i dalje slušao mama i tata su mi govorili "otkad ti slušaš te manijake","obrisati ćemo ti to" a ja sam odbijao te komentare i dalje slušao i tako prelazio polako na gothic metal i tu sam stao i rekao sebi; "vjerujem u boga i ne želim se ovim zamarat sotonjarama i odustao sam slušat "taj"gothic"
I nakon toga gledao sam po forumima šta je od metala popuilarno pa skinem koji album nirvane i ono "kao" sviđa mi se no opet slušam nasilu tu glazbu, pa onda skinem nešt od Maidena i ok,dobri su ;),skinem nešt od Sabbatha i vidim da sluša večina tu grupu a ne sviđaju mi se ja ih slušam,opet pod "prisilom" okoline.E sad da ne pričam šta sam sve skinio došla mi je "napokon" pamet da si kažem "zašto" ?koga briga šta ja slušam?i da slušam narodnjake koga briga?Ja kao i ostali ljudi imamo pravo slušat ono što mi hoćemo i što nam se sviđa,i ja u tom periodu dok sam slušao metal svim slušateljima "narodnjaka"
sam govorio da je to sranje no sad ne?Pitate se zašto? e jer sam se opametio!
No ti ljudi koji slušaju narodnu glazbu imaju svoje pravo da slušaju što hoće,i ne bih smo trebali zbog ovog "glazbenog" problema izbacit iz društva te ljude,opet kažem metalci imaju svoje društvo,rockeri svoje,narodnjaci svoje !
Evo ja više ne slušam metal,zapravo poslušam nekad Maidene,Metallicu,malo SOAD ,no trenutno moj izbor (vjerujem da će i ostat) je rock,grupe Red Hot Chili Peppers,Guns N Roses,i malo poslušam AC/DC.
Zaključili smo da svi mogu slušat ono što oni žele,neka narodnjaci slušaju narodnjake,metalci metal,rockeri rock,reagge-ci reagge,pop-eri pop
No nikad neću zaboravit onu što mi je jedan član PCPlay forum rekao a to je
Citat rećenice:
Pošto si ti mali tebe se ne pita.
Znači ni "klinci" nemaju prava mislit ono što žele npr, neki mislie da je 50 Lipa cool?
Nek misle no meni npr nije!
Tolko ood mene

btw,ja ne slušam narodnjake :wink:

Frky
30-08-2006, 00:30
Jerry the peace maker ! :rotfl:


Slažem se !

Najviše mrzim kad netko nabija svoj stil glazbe nekom dugom na uši !

King tiger
30-08-2006, 08:35
Preporuka:Ne slusaj ono sto okolina nalaze, slusaj ono sto ti se svidja.

v4MP1r3
30-08-2006, 09:08
moja preporuka koja je mnogima pomogla:

budi svoj

ja sam odjebao drustvo koje mi je htjelo uvaliti cecu, uzvratio im necime puuuno gorim... fashion bomb-om ^^
mislim da su pukli kad su vidjeli tko je to, a ja se samo smijao i krenuo na te "sotonjarske goticare" (koji uopce nisu sotonjare, lol) i svakodnevno se svadjam sa starcima u svezi s tim...al nije me briga...jos malo pa 19...jos samo malo... MOLIM TE ZA 2008 !!!!

NiX4tHeG@M3R
30-08-2006, 09:34
moja preporuka koja je mnogima pomogla:

budi svoj

ja sam odjebao drustvo koje mi je htjelo uvaliti cecu, uzvratio im necime puuuno gorim... fashion bomb-om ^^
mislim da su pukli kad su vidjeli tko je to, a ja se samo smijao i krenuo na te "sotonjarske goticare" (koji uopce nisu sotonjare, lol) i svakodnevno se svadjam sa starcima u svezi s tim...al nije me briga...jos malo pa 19...jos samo malo... MOLIM TE ZA 2008 !!!!

lol slažem se!!!Koji k tebe briga kaj drugi misle...

olio
30-08-2006, 09:52
no comment ......Jerry je sve rekao...

Sgt. Bull
30-08-2006, 09:56
:bravo: jerry reci im sve...samo ti je malo pocetak :rotfl:
ot:(sry al :) )

...Kad sam došao na net odnosno na forume (imao sam 11 godina) tad sam slušao grupe...
kao da si na netu 10+ godina najmanje :rotfl:

Fencing_LORD
30-08-2006, 10:20
moja preporuka koja je mnogima pomogla:

budi svoj

ja sam odjebao drustvo koje mi je htjelo uvaliti cecu, uzvratio im necime puuuno gorim... fashion bomb-om ^^
mislim da su pukli kad su vidjeli tko je to, a ja se samo smijao i krenuo na te "sotonjarske goticare" (koji uopce nisu sotonjare, lol) i svakodnevno se svadjam sa starcima u svezi s tim...al nije me briga...jos malo pa 19...jos samo malo... MOLIM TE ZA 2008 !!!!

lol

moj ujak je prije slušao deep purple, a sad samo Cecu (ima sve njene albume), Joleta i ove ostale p***** (eto, to je moje mišljenje). Odvratno pa smo se mi jednom na moru zajebavali - svi susjedi na nekom slavlju slušali narodnjake pa i moj ujak s njima. I kažem im je dajte utišajte malo, pokušavam čitat, a oni ništa. Pa sam im ja lijepo odvrnuo AC/DC najjače što sam mogao i njihova glazba je utihnula...

A moja teta sluša ista s***** (kažem, sve psovke su odrazi MOJEG mišljenja prema toj glazbi) pa joj pustim malo Pepperse, a ona ode povraćat. Ne zajebavam se, vjerujte mi. Otišla je povraćat jer nikad nije čula nikakav rock, metal n' stuff.

JA SE ISKRENO STIDIM ŠTO SU MI ONI OBITELJ - da ih vidite shvatili biste zašto

P.S: Narodnjacima ovo :fof:

Rocchiro
30-08-2006, 10:51
slusaj kaj oces i ne obaziri se na ostatak,ali istovremeno postuj to kaj drugi slusaju 8)

Fencing_LORD
30-08-2006, 10:53
slusaj kaj oces i ne obaziri se na ostatak,ali istovremeno postuj to kaj drugi slusaju 8)

:pray:

Al je narodnjake jako teško poštovat

Babitz
30-08-2006, 11:30
pa ono, ja sma bio povodljiviji prije, no vidio sma da je to idiotski i sad odjebem sve kaj mi ne paše, neću dupe lizat za uklapanjem, zato i jesam dosta asocijalan, ne visim previše vani i nemam više prijatelja kao nekad. debilno mi je cuganje, pušenje, drogiranje, odlasci po birtijama i diskotekama, i tako...

Ps1ho
30-08-2006, 11:32
pa ja slušam šta mi se sviđa, ima tu svega, metala, rocka, techna, hopa i boli me qurac šta drugi o tom misle, tak si trebo i ti a ne se podređivat svima...ali hanzo (legenda) je opet sve to lijepo reko, poštuj šta drugi slušaju...

Ps1ho
30-08-2006, 11:33
pa ono, ja sma bio povodljiviji prije, no vidio sma da je to idiotski i sad odjebem sve kaj mi ne paše, neću dupe lizat za uklapanjem, zato i jesam dosta asocijalan, ne visim previše vani i nemam više prijatelja kao nekad. debilno mi je cuganje, pušenje, drogiranje, odlasci po birtijama i diskotekama, i tako...

:pray:

Jerry lol, al moj dida sluša Metallicu, ozbiljno!!!

Jerry
30-08-2006, 11:35
ja se ne stidim što mi stara dere po narodnjacima,no stari je legenda kad idem neđe snjim stavi prodigy,pepperse,gunse u autu jebeno on voli slušat prodigy i techno lol

Fencing_LORD
30-08-2006, 11:48
ja sva seraća nemam tih problema u užoj obitelji. Mama mi je teška metalka, a tata rocker. Sere im se od narodnjaka.

Uf, al sam veseo.

MindReader
30-08-2006, 12:19
jerry, :thumbs2:

i ja imam situaciju ko fencing : moja stara je isto "rokerica" .. voli poslušat Parni Valjak, Prljavce, Gibonnia obožava... al dobro, sluša i ove neke "hrvatskije" izvođače ko Dragojevića, Lvkya (čovječe, stara mi zakon LOL)

stari je isto roker al više voli blues i jazz... a nekad zna lupit (na gitari) i neke starogradske i one iz njegove mladosti (što ja ne slušam, al ok, njemu je to mladost)

sestra mi sluša malko drukčiju glazbu od mene.. isto sluša Pepperse, al uz njih voli i Gunse, Jamesa Blunta, Smash Mouth, one... joj kak se zovu...što imaju album XY... ne mogu se sjetit... al dobro...

a ja...hm.. ja sam sve to skupa :D za razliku od moje sestre, ja volim punk i funk (pogotovo funk od Peppersa)... volim i rock ,al druge grupe, malo žešće... a i metal (metallica, lnkin park, iron maiden).. a ona baš ne fura metal... i tak..

uglavnom, nitko u mojoj porodici (al nitko) ne sluša narodnjake.. dobro, možda samo ovi neki iz drugog koljena, al sa majčine i očeve strane... nitko.. i to je baš zakoooooN!! :D

Babitz
30-08-2006, 12:21
ja imam frendicu koja okolo govori da sluša metal i to, a zapravo najžešće kaj sluša su RHCP, a k tome i avril lavigne sluša :pray: :rotfl:

Jerry
30-08-2006, 12:25
:pray: :pray: :pray: :pray:

ko moj frend doneo ja hard disk kod nejga da mi prebaci igre i to i on vidi sad folder rock &metal i kaže ajd idi da vidim ja ok i prebacim mu lordije,megadeth,metallicu,maidene i ok dođem ja sljedeči dan kaže on;
e ja sam postao metalac ovi lordi su zakon a ova sranja megadeth,metallicu i meidene moš obrisat ja sam ostao šokiran :shock:

mrs.croft
30-08-2006, 12:36
ha,a tek moja sestra

sluša narodnjake :twisted: :killyou: :-x :kill: ,ali jednog dana dođe meni i kaže 'pliiiiiiiiiiiiiz nacrtaj mi kornov grafit na torbu',mislim si koji ti je glupačo...i ona je sad kao lagano počela....Korn,SOAD,Hladno Pivo....itd

Babitz
30-08-2006, 12:39
ha,a tek moja sestra

sluša narodnjake :twisted: :killyou: :-x :kill: ,ali jednog dana dođe meni i kaže 'pliiiiiiiiiiiiiz nacrtaj mi kornov grafit na torbu',mislim si koji ti je glupačo...i ona je sad kao lagano počela....Korn,SOAD,Hladno Pivo....itdpa nema u tome ništa loše ak joj se najednom nešto drugo više sviđa
druga stvar ako je tako svaki tjedan kao s jednim tipom kojeg poznam

Fencing_LORD
30-08-2006, 12:42
moj frend se fura na rock i metal, a u biti ne sluša ništa i onda je strašno naporan kad s*** o nekim svojin "no name" bendovima koje sluša

Babitz
30-08-2006, 12:45
meni govore da sma sramota za bijelu rasu jer slušam rep :pray:

Fencing_LORD
30-08-2006, 12:51
meni govore da sma sramota za bijelu rasu jer slušam rep :pray:

ko ti to govori!??!

neki posrani rasist?!?!

EDIT: Evo, da se nebi uvrijedili!!! Ali ono šta sam prije napisao je moje mišljenje o rasistima. To je najgora vrsta "izma" i nikakva jebena pravila foruma me neće spriječiti da se borim protiv toga!!!!!

Jerry
30-08-2006, 12:53
meni govore da sma sramota za bijelu rasu jer slušam rep :pray:lol koja glupost :o


ko ti to govori!??!

neki posrani rasist?!?!


brzo editaj post !

MindReader
30-08-2006, 13:45
Fencing, ti me sve više iznenađuješ... prvo: imaš već dvije opomene za spamm... maloprije sam opet našao jedan post gdje piše samo "fora" :?

gle. ja ti ne mogu ništa, al moja je dužnost kao moda da upozoravam i siječem spamm/vrijeđanje/psovke već u korjenu! zato ne možete govoriti "umišljeni" moderatori. ja ti ne mogu dati bann, niti bih ti dao da mogu.. neću ti ni "pribilježiti" opomenu... imaš već treće upozorenje. to se neće više moći tolerirati!

Evo ti nekoliko savjeta i neću ti ništa govoriti:

1. nemoj ostavljati postove gdje je samo jedna riječ il jedan smajlić - to je spamm

2. nemoj psovati u originalu.. stavljaj zvjezdice * ili ne upotrbljavaj takve izraze

3. ne ulazi u škakljive rasprave jer bi lako moglo doći do vrijeđanja i kaosa

naravno, ova pravila se ne odnose samo na tebe, nego na sve.. ali ih moram prvenstveno teb uputiti jer se trebaš malo "smiriti"

bez uvrede :wink:


p.s. nastavite s temom kao da ništa nije bilo

Fencing_LORD
30-08-2006, 13:52
ok, ok. al sam eksplozivan. šta mogu?

Helena
30-08-2006, 14:02
Joj, kad se sjetim sebe. Do prije nekih 6 mjeseci slušala sam samo Linkin Park, Evanescence i Nightwish, Eminema. U zadnje vrijeme sve slušam, al baš sve, osim narodnjaka. Mrzim narodnjake. Al ko voli, nek izvoli. Shvatila sam da nije dobro kad se ograničiš samo na određenu vrstu glazbe. Bolje je biti otvoren prema svemu. Tako da, ja slušam ono što e meni sviđa, čak sam počela francuske šansone slušat :) Druge ostavljam na miru nek slušaju ono što hoće, a što je to, mene se ne tiče.

Babitz
30-08-2006, 14:30
meni govore da sma sramota za bijelu rasu jer slušam rep :pray:

ko ti to govori!??!

neki posrani rasist?!?!

EDIT: Evo, da se nebi uvrijedili!!! Ali ono šta sam prije napisao je moje mišljenje o rasistima. To je najgora vrsta "izma" i nikakva jebena pravila foruma me neće spriječiti da se borim protiv toga!!!!!to je bila više zajebancija, no da, seru mi često u mojoj vukojebini jer slušam rep. idioti nisu čuli za onu izreku. jebga, oni bi da ja slušam metal il nešt

@helena
nisam ni ja skroz ograničen na jednu vrstu
meni je rock, ali dobar stari rock za 5 :pray:


2. nemoj psovati u originalu.. stavljaj zvjezdice * ili ne upotrbljavaj takve izraze iskreno, isti je kurac ima li cenzure ili ne :o
edit: tko je stavio cenzuru na k.u.r.a.c.?
nemamo 7 godina da nam je ne znam kak štetn :o

Valtiel
31-08-2006, 00:00
Hmmm... u moje drustvo moze svako, i nije me briga sta ko slusa. Jedino sto mi je bitno je da se zna sta je kvalitetnije a sta nije. Ukusi su razliciti, ali kvaliteta je kvaliteta. Tako ce MOzart uvijek biti bog muzike, pa ti slusao metal, rap, pop iliti ne znam sta. No, rap nije kvalitetan, vec sam NAVEO argumente zasto, i to je cinjenica, voljeli vi tu muziku ili ne, METAL zavisi kako koji. DEATH I BLACK NISU, SYMPHONIC ITEKAKO JESTE, jedan od najkvalitetnijih... itd. itd. Kvalitetu ne odredujemo mi, niti nasu ukusi, vec trud koji se ulozi, a koji prepoznaju strucnjaci koji zivot posvete muzici. Eh sad, u moje drustvo ipak ne moze neko ko slusa folk! A zasto? Jednostavno, taj neko misli da je Wagner snicla njemacka i Hajdn otok u pacifiku... Taj neko ne zna da postoje knjige bez slikovnica... Taj neko vidi svoj zivot na dnu flase u cosku kafica... etc. etc. Znate, tolerancija mora biti velika. Ja sam pljuvao po rapu, imam pravo, jer je to moje misljenje, no ipak postujem svakog, te moje postovanje nije niti vece niti manje ako slusate rap ili ne... Jer sam siguran da ste svjesni da je mjesec okrugao, siguran sam da znate da Brazil nije sredina Afrike, i siguran sam da ne mislite da je Platon novo auto a Hegel kolac od keksa :?

Ali tolerancije mora biti, i zato ja nista nemam protiv nikog... but, I see da cak i osobe koje slusaju rap know only how to psovati :? razocaran sam :o

Valtiel
31-08-2006, 00:26
Joj, kad se sjetim sebe. Do prije nekih 6 mjeseci slušala sam samo Linkin Park, Evanescence i Nightwish, Eminema. U zadnje vrijeme sve slušam, al baš sve, osim narodnjaka. Mrzim narodnjake. Al ko voli, nek izvoli. Shvatila sam da nije dobro kad se ograničiš samo na određenu vrstu glazbe. Bolje je biti otvoren prema svemu. Tako da, ja slušam ono što e meni sviđa, čak sam počela francuske šansone slušat :) Druge ostavljam na miru nek slušaju ono što hoće, a što je to, mene se ne tiče.

ah da, prelijepe sansone... :wink:

Babitz
31-08-2006, 10:44
rap know only how to psovati :? razocaran sam :osad zbog par takvh idiota na ovom forumu ti se nađeš okomiti i generalizirati CIJELI fanbase rap-a :pray:
i meni tvrdiš da nisi stereotipan


rap nije kvalitetan, vec sam NAVEO argumente zasto, i to je cinjenica, voljeli vi tu muziku ili nerap nije TEBI kvalitetan, ne generaliziraj. tebi se ne sviđa i to je ok, nemoj sad kenjati da ne valja jer ti tako misliš


Ukusi su razliciti, ali kvaliteta je kvalitetane određuje svatko po svom ukusu kaj je njemu kvalitetno?

Nefarnius
31-08-2006, 11:01
rap know only how to psovati ,razocaran sam!

Mislim da se ti stvarno nerazumiješ u rap. Vjerovatno si ovu rečenicu zaključio na rimama 50 lipa, i on je vjerovatno jedini reper za kojeg si ikada i čuo! U rapu se psuje, a šta je tako dobro u tvojoj glazbi da se nepsuje???


rap nije kvalitetan, vec sam NAVEO argumente zasto, i to je cinjenica, voljeli vi tu muziku ili ne

Rap je veoma kvalitetan. Tijekom svoje povjesti i više, imao je jako puno kvalitetnih grupa i pojedinaca, a pošto neznaš šta valja .....stfu!!!


Ukusi su razliciti, ali kvaliteta je kvalitetane određuje svatko po svom ukusu kaj je njemu kvalitetno?

O ukusima se neraspravlja! Svatko sluša onu glazbu koju voli i koja ga opušta. Rap ima tako kvalitetnu glazbu, samo je nitko nezna cijeniti, i onda se nađe pojedinac poput tebe koji sere po forumima i po rapu, a zapravo se i nezna da je to neki mali prdonja koji nezna šta će sa životom!!![/quote][/quote]

Valtiel
31-08-2006, 18:08
MA meni dosadilo vise pisati, ipak sam ja prdonja koji ne zna sta ce sa zivotom, i nasao sam objasnjavati neke stvari budalama kojima izgleda moram nacrtati.

Rekao sam da sam razocaran, u VAS ne u RAP, hocu da kazem da VI psujete, samo zato sto neko ima razlicito misljenje, i ne, nisam se OKOMIO na cijeli fanbase, ali na ONE KOJI SU PSOVALI, ne stavljaj rijeci u moja usta koja nikad nisam rekao.

Nije kako ja mislim, to je misljenje STRUCNJAKA UMJETNOSTI ZVANA MUZIKA, ja je samo podrzavam. Ne, ne odreduje svako po svom ukusu sta je kvalitetno, jer da je tako i Narodnjaci bi bili priznati kao jednaki npr. Klasici, sto je naravno nemoguce :killyou:

And, I had enough, dosadilo vise... pricajte sta hocete... ionako samo psujete bez argumenata za bilo sta.

pozz

Babitz
31-08-2006, 22:56
ionako samo psujete bez argumenata za bilo sta.
sad se ovo opet ne odnosi na sve :pray:


Rekao sam da sam razocaran, u VAS ne u RAP, hocu da kazem da VI psujete, samo zato sto neko ima razlicito misljenje, i ne, nisam se OKOMIO na cijeli fanbase, ali na ONE KOJI SU PSOVALI, ne stavljaj rijeci u moja usta koja nikad nisam rekao. da, SVI smo samo psovali ovdje :pray:


Nije kako ja mislim, to je misljenje STRUCNJAKA UMJETNOSTI ZVANA MUZIKA, ja je samo podrzavamda, sve ih poznaš :o


Ne, ne odreduje svako po svom ukusu sta je kvalitetno,krivo

31-08-2006, 23:25
Odlicna tema,zivio jerry biti ce nes o tebe :wink:
Meni cesto nabijaju-narodnjake..
A ja necu,tak je kod nas :rotfl:

El Mariachi
01-09-2006, 00:09
Svakom svome, to se treba i poštovat, ali meni osobno apsolutno su najbolji System Of A Down, legende...

Ostalo u biti mogu slušat bilo šta, al glavno da mi se sviđa.

I nema smisla svađat se oko ukusa jer je to jednostavno glupo, ukusi su različiti i to će uvijek tak i bit.

Hvala,
El

Babitz
01-09-2006, 10:05
Svakom svome, to se treba i poštovat, ali meni osobno apsolutno su najbolji System Of A Down, legende...ne slušam baš preeviše metal 'n' stuff, al SOAD owna :pray:
šteta kaj su se raspali

01-09-2006, 12:12
Raspali su se?Kada???

Babitz
01-09-2006, 12:22
zapravo, ne baš raspali, već su uzeli neku kvazi stanku

El Mariachi
01-09-2006, 13:29
Oj usro sam se na sekundu lol..ye ja isto ne slušam metalce i slično, al njih obožavam..

wiseguy
04-06-2008, 20:31
Ja imam prijatejle koji slušaju narodnjake i ne namečem im svoju muziku no nevolim da mi netko to pušta .Poslušaj stih koji mi je rekao jedan prijatejl:Suzama sam lepio tapete otišla si odvela si dete.Wtf Najbojli stih na svjetu.omeboy shooot meeeeeeeee!!!.

streetrace777
04-06-2008, 20:35
Od malih nogu slusam narodne, starci mi slusaju to pa tak i ja znam poslusat. Zadnjioh godina poceo sam se bavit glazbom i to opcenito hip hopom and RnB i super mi je

T.N.T.
04-06-2008, 21:58
Kao što je već navedeno u topicu, treba ostati svoj.
Mnogo ljudi pada pod pritiskom društva.
Većina mojih frendova su metalci i supre se slažemo.
zapravo ja sam jedini čovjek za kojeg znam da aktivno sluša hip hop u Pitomači.

GrimReaper
04-06-2008, 22:20
ja sam prije slusao svasta. sa 14 su se vrtili narodnjaci i tehno tamo di sam izlazio. doma nisam nista slusao. pa sam poceo doma linkin park,rasmus,nickleback itd itd itd.
sa 17 sam poceo slusat ozbiljnije glazbu. ac dc,led zeppelin,deep purple. da bi sa 18 poceo slusat heavy metal uglavnom i nwobhm, jer u tome najvise uživam.
i dalje slusam stare rock bendove,hendrixa itd itd,al najvise uzivam u heviju
iron maiden,black sabbath,DIO,grim reaper,wasp itd itd itd

Jerry
04-06-2008, 22:56
plače mi se kad čitam ovo ^^

Maloki
05-06-2008, 15:02
Jerry, ipak nisi već 3 godine na Mejdenima, Judasima i Sabbathima :)

Jerry
05-06-2008, 15:05
a dobro,cca 2 ^^
inače
"vjerujem u boga i ne želim se ovim zamarat sotonjarama i odustao sam slušat "taj"gothic"
ROFL
poslije ovog to je bnio neki osmi mj,brijem da sam sluso rhcp i gnr nes kratko cca 1,2 mj lol :o
ugl,roflam na on o o sabbatrima

eric-sneo
06-06-2008, 11:54
Po meni,nek svatko sluša što voli(iako narodnjake ne smatram muzikom)
Evo ja npr.,volim slušat elektronsku muziku(od '99) i Meshuggah i Tool(njihove albume sve originale posjudujem,iako ih je u Osijeku,tamo negdje '96 bilo nemoguće za naći,morao iz Zagreba da naručujem).U Osijeku onda nisu ni čuli za njih(Tool),bilo je tko?šta?,tko su ti manijaci.
Uglavnom,što sam htio reći je kod mene je skoro nemoguća kombinacija,ali zašto ne?
Kako bi rekli 100 ljudi,100 čudi

smartass
06-06-2008, 13:00
pa najviše slušam rock.... a narodnjake i cajke mrzim iz dna đuše..to organski ne mogu podnit.... čak i tompsona mrzim.sad kad me svi forumaši napadnu, ha,ha :rotfl:

GaTa666
07-06-2008, 14:28
Ja nemam nista protiv narodnjaka.
Ali za mene narodnjaci stvarno nisu umjetnost nego su tu samo da bi izdavacke kuce zaradile pare na muzici koju vole mase.

Zato ja ostajem na metalu :evil: , ali nikad nebi pljuvao po drugim zanrovima.

v4MP1r3
07-06-2008, 14:57
Thompson i nije nesto...da ne pjeva te rodoljubive pjesme,niko ga nebi slusao...
tocno xD


ja sam priej znao slusati metal. sad idem van uglavnom gdje pustaju metal jer je ekipa spaljena do kraja XD
a inace kad se ide ide se na twilight i dark side of 80s. volim trad goth i deathrock. e i obozava se punk i pankerijada, tamo su aince dobre razvaljotke i moshpitovi 8)

GaTa666
07-06-2008, 22:58
Thompson i nije nesto...da ne pjeva te rodoljubive pjesme,niko ga nebi slusao...
tocno xD


ja sam priej znao slusati metal. sad idem van uglavnom gdje pustaju metal jer je ekipa spaljena do kraja XD
a inace kad se ide ide se na twilight i dark side of 80s. volim trad goth i deathrock. e i obozava se punk i pankerijada, tamo su aince dobre razvaljotke i moshpitovi 8)
Iako o panku veze nemam i ja obozavam otic na neku pankacu cisto radi dobre sutke.
Dan poslje svirke se previjam u bolovima u vratu i ledjima i govorim staroj da sam pio hladan sok pa se malo naladio :D :D :D

Korpse
10-06-2008, 10:31
100 ljudi,100 čudi
100 ljudi 100 ćudi, 100 žena 200 sisa :D

Jerry, jednostavno editaj onaj post :

Jerry
10-06-2008, 11:16
RADO ALI NEMREM :p

Avalon
10-06-2008, 21:57
ma nisam ograničen na jednu vrstu glazbe...otvoren sam za sve vrste i podvrste i mogu poslusat bas sve...
znaci reagge,pop,metal,rock,rap,blues,techno,narodnjake. ..ma cisto me zaboli
imao sam jednu fazu u zivotu koja se zvala NE narodnjacima...al kasnije shvatis..Nema kluba u gradu u kojem ti mozes izaci a da to neslusas...onda skontas da i picke bolje padaju u takvim klubovima i sve te sheme...a jebes ga...eto moja mp3 lista je puna raznih izvođača kao:Iron Maiden, Metallica, Hladno Pivo, Riblja Čorba, Prljavci, Damir Urban, 2 Pac, Nas, Nered Stoka, Tram 11, Elemental, Edo Maajka, Frenkie, Marchelo, Bad Copy, Defused, Basshunter, i slicne stvari pa i neke ovako popularnije cajke koje su mi ostale u uhu...
Ja slusam sta hocu, onaj ko ima nesto protiv toga ko mu *beep* mater, njegovo se misljenje neuvazava

Jopax
12-06-2008, 23:15
Tako nešto slično je i u mene, počeo sam sa 50 centom, prešao na Linkin Park, zatim nakon mjesec-dva sam pod utjecajem rođaka prešao na Maidene, Metallicu, Nirvanu i Pepperse, to me je držalo kojih pola godine, zatim prelazim na RATM, nekad oko šestog-sedmog mjeseca prošle godine nailazim na Ensiferum i Korpiklaani, Folk metal mi postaje nova omiljena glazba, sad sam se vratio RATM-u stim da slušam i ostale stvari, malo reggea, RnB, punk, metal, folk metal, jazz i slično, sad sam neka vrsta hibrida, alternativac u neku ruku slušam što mi se sviđa i to je to, dakle od metalca sam postao nesvrstani :D