PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ovo niste znali



croWduh
01-12-2005, 16:00
Ovo sigurno niste znali!
Kiša sadrži vitamin b12
termiti jedu dvostruko više hrana slušajući heavy-metal
Bush je bio navijačica
Ilegalno je imati crveni auto u šangaju
Riječ news dolazi od North East West South
Mravi ne spavaju
Otvarač za konzerve je izmišljen 48 godina nakon konzerve
puž može spavati 3 godine
Samo ŽENSKI komarci ubadaju i piju krv

BUSH I HUGH HEFFNER SU ROĐACI

D.E.M.O.
01-12-2005, 23:16
Dobre fore...
Iako sam znao za owo sa mrawima i komarcima. :D

Snake
02-12-2005, 00:40
Pitam se kako Bush iskorištava tu rodbinsku vezu sa H Heffnerom. Sigurno ima tajne dogovore kao i sa Bin ladenom :)

croWduh
02-12-2005, 07:05
Bush is Saddam nose iste cipele od istog talijanskog ručnog majstora-nuf said

=PcP=F@N
02-12-2005, 08:27
bravo lol

IgGy
02-12-2005, 11:55
ne mozete polizat lakat :eyebrows:

croWduh
02-12-2005, 14:08
ne mozete polizat lakat :eyebrows:
ajde to svi znaju
ovo:
NE MOŽEŠ NAPRAVITI FOLDER NAZIVA "CON" U WINDOZAMA!!
ha pobijedite me!

Rocchiro
02-12-2005, 14:39
ne mozete polizat lakat :eyebrows:
ajde to svi znaju
ovo:
NE MOŽEŠ NAPRAVITI FOLDER NAZIVA "CON" U WINDOZAMA!!
ha pobijedite me!

lol!!! :) :) :)

Shadowhell
04-12-2005, 13:41
LOL!! btw zašto ne možeš nazvati folder CON?

program razlomak; var a,b,c,d,e,f,x,y,i:longint; crta: string; begin readln(a,b,c,d); writeln; if b>=d then x:=b else x:=d; repeat f:=f+x; until (f mod b=0) and (f mod d=0); e:=(f div b)*a+(f div d)*c; writeln( e ); if e>=f then y:=e else x:=f; str(y,crta); for i:=1 to length(crta) do write('_'); writeln; writeln; writeln( f ); readln; end.

Igor {J.B.}
04-12-2005, 14:07
LOL!! btw zašto ne možeš nazvati folder CON?
Zato jer je Con rezervirana rijec (izraz) i ima ih jos....
CON, AUX, PRN, LPT1-LPT9, COM1-COM9, NUL

Programeri ce razumit :)

v4MP1r3
04-12-2005, 16:33
meni ne radi slovo R na tipkovnici, i tako kako ja picem slovo r, evo vidite, NECE R, RRRRRRRRRRRR RRRR RRRRRR RRRRRR


:rotfl:

kladim se da nema sanse da mozete skociti kroz prozor sa 10kata i preziviti!!! KO JE ZA OKLADU ?????

Worthaur
04-12-2005, 16:40
Pa zapravo ljudi su preživjeli i bez ogrebotine kad su skočili sa 13. kata
Ali ne bi se kladio

M@nkey
04-12-2005, 18:35
kladim se da nitko nije toliko glup kao ja da pokušavajući polizati lakat slomi lakat. :rotfl:

v4MP1r3
04-12-2005, 19:19
kladim se da nitko nije toliko glup kao ja da pokušavajući polizati lakat slomi lakat. :rotfl:

U KOLKO SE KLADIMO ??? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

D.E.M.O.
04-12-2005, 20:58
lol
Owo za patanje s desetkog kata-moguce je preziwjeti.
Pa jeste li gledali onu epizodu doktor steffan franka?

IceFreak
04-12-2005, 21:18
aj ovo niste znali
U zagrebu novi tramvaj je tak sofisticiran da se u njema mogu hakeri ubaciti sa svog kućnog kompa

ah kaj sad... who is the man :pray:

Rocchiro
04-12-2005, 21:24
lol
Owo za patanje s desetkog kata-moguce je preziwjeti.
Pa jeste li gledali onu epizodu doktor steffan franka?

:rotfl:

Imothep
04-12-2005, 22:07
"Bush je bio navijačica"

WTF?! :o

v4MP1r3
04-12-2005, 22:52
aj ovo niste znali
U zagrebu novi tramvaj je tak sofisticiran da se u njema mogu hakeri ubaciti sa svog kućnog kompa

ah kaj sad... who is the man :pray:

da to sam znao, bio sam odma 1.dan u njemu, muhahahahahaha


"Bush je bio navijačica"

WTF?! :o


pa navijacica, znas onu briju, pomponi i to, "GO OUR TEAM GO"

samo pomisao na njega u suknjici vec mi se zgadi cijeli zivot :yuck:

Imothep
04-12-2005, 22:55
E vidiš, to nisam znao :roll:

Nego, ta dva pojma mi se baš ne slažu :o

croWduh
04-12-2005, 23:20
Nevjerovatno ali istinito

4Non1MuS
20-12-2005, 22:02
Bush is Saddam nose iste cipele od istog talijanskog ručnog majstora-nuf said
Mislim da je ipak Dolce Gabbana.

jeretik
20-12-2005, 23:20
Riječ news dolazi od North East West South




Ne, nego od rijeci "new" = novo, novost :)

Ogg The Dogg
30-12-2005, 02:15
Šišmiši kad izlaze iz pećine uvijek lete nalijevo
čovijek tijekom đivota proguta oko 6- 8 PAUKOVA!
DJED MRAZ NE POSTOJI!

v4MP1r3
30-12-2005, 11:21
Šišmiši kad izlaze iz pećine uvijek lete nalijevo
čovijek tijekom đivota proguta oko 6- 8 PAUKOVA!
DJED MRAZ NE POSTOJI!

DJEDE NEEEEEEEEEEEEEEE :cry: :cry:

za paukovev sam znao... lol, dok ih spavas samo ti udju u nos, ili gdje god, i tako ih ti progutas dok dises, lol, kad sam za ovo cul prije oko 2 godine bas sam pazio da spavam s zatvorenim ustima, lol

Kimi
30-12-2005, 12:07
ne mozete polizat lakat :eyebrows:

postoje ljudi koji mogu!! Recimo tu su teoriju postavili na BRAINIAC-u ak si gledao i onda su im se ljudi masovno javljali sa slikama i videima i nekim rekordima da su se ispravili i rekli da se to ipak može

Robertus
30-12-2005, 21:07
Čita san u novinama da je lik u Sibiru, nakon šta se opija ima 5, nešto u krvi i pa kroz prozor sa 10-og kata. Pošta su mu od pijanog stanja mišići bili opušteni, ništa mu nije bilo, a on se podiga otresa snig sa sebe i vratia se na party!!!! KOMA 8)

lcy
30-12-2005, 23:36
Èita san u novinama da je lik u Sibiru, nakon šta se opija ima 5, nešto u krvi i pa kroz prozor sa 10-og kata. Pošta su mu od pijanog stanja mišiæi bili opušteni, ništa mu nije bilo, a on se podiga otresa snig sa sebe i vratia se na party!!!! KOMA 8)

mozesh li ti to molimte knjizevno po hrvatski meni ispricat?? knjizevno...

Prince-Artas
31-12-2005, 00:32
Čita san u novinama da je lik u Sibiru, nakon šta se opija ima 5, nešto u krvi i pa kroz prozor sa 10-og kata. Pošta su mu od pijanog stanja mišići bili opušteni, ništa mu nije bilo, a on se podiga otresa snig sa sebe i vratia se na party!!!! KOMA 8)

mozesh li ti to molimte knjizevno po hrvatski meni ispricat?? knjizevno...

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

lcy
31-12-2005, 00:38
ke se smijesh... ovo je ozbiljno... 1. ovo je forum... i to je javno... ujavnosti se (tako nas barem uce u skoli) prica knjizevnim jezikom...
2. inache razumijem kad mi neki splico pocne pricat na tom dijlektu... al... OVO JE SAVSVIM TRCI JEZIK!!!!!! :twisted: :fof: :rotfl:

Prince-Artas
31-12-2005, 00:42
ke se smijesh... ovo je ozbiljno... 1. ovo je forum... i to je javno... ujavnosti se (tako nas barem uce u skoli) prica knjizevnim jezikom...
2. inache razumijem kad mi neki splico pocne pricat na tom dijlektu... al... OVO JE SAVSVIM TRCI JEZIK!!!!!! :twisted: :fof: :rotfl:

a šta ti je ovo: ke se smiješ, inache, trci jezik :rotfl: :rotfl:

Ogg The Dogg
31-12-2005, 01:51
Icy ima pravo. ja se isto nekad malo patim da pročitam šta piše kad neko piše na svom narječju. nemojte se uvrijedit, al ja sam slavonac pa znam samo i jedino hrvatski uglavnom standardni jezik

E da jel znate da mlijeko oštećuje jetru u jednakom postotku ko i alkohol!? :shock: znači praktički mi dođe na isto oću se nalit il popit litru mlijeka

Jura
03-01-2006, 03:00
ne mozete polizat lakat :eyebrows:

postoje ljudi koji mogu!! Recimo tu su teoriju postavili na BRAINIAC-u ak si gledao i onda su im se ljudi masovno javljali sa slikama i videima i nekim rekordima da su se ispravili i rekli da se to ipak može
Molim?! Na kojem programu emitiraju Brainiaca?:shock:

mrs.croft
03-01-2006, 03:02
na vivi,kolko ja znam...

dFixxx3r
03-01-2006, 09:30
ke se smijesh... ovo je ozbiljno... 1. ovo je forum... i to je javno... ujavnosti se (tako nas barem uce u skoli) prica knjizevnim jezikom...
2. inache razumijem kad mi neki splico pocne pricat na tom dijlektu... al... OVO JE SAVSVIM TRCI JEZIK!!!!!! :twisted: :fof: :rotfl:

a šta ti je ovo: ke se smiješ, inache, trci jezik :rotfl: :rotfl:


TOČNO, lik kritizira a njega sam manje skužio nego blu-a

lcy
03-01-2006, 11:56
dok si na chatu gutash slova... al svi te skuze... nitko se ne zali kak neznash pisat... a ja 2 godine svaki dan visim na chatu... i na chatu sam se i naucio tako brzo pisat... ... ... ... ... ... ...

P.S.
c+h = č ili ć
s+h = š

v4MP1r3
03-01-2006, 12:26
c+h = č ili ć
s+h = š

lol, ovo cak i ja znam ;;DDD

a ovo s chatom, istona i ja sam se naucio al to je bilo davnoooo, prije oko3 godine isao sam na vip.hr na chat i tamo se naucio isto brzo pisati, sad ucim pisanje bez gledanja, lol, a znate kako?? navecer nemam upaljeno svjetlo dok tipkam ;;DDD

lcy
03-01-2006, 12:29
prek chata se najbolje naucish pisat... ja mogu malo pisat bez da ne gledam na tikovnicu al se brzo zahebem pa pocnem pisat krivo... :D al uskoro cu moc i bez gledanja... ( pishem i ja u mraku al kaj meni monitor osvjetljava tipkovnicu... :D )

Kimi
03-01-2006, 12:39
S
za paukovev sam znao... lol, dok ih spavas samo ti udju u nos, ili gdje god, i tako ih ti progutas dok dises, lol, kad sam za ovo cul prije oko 2 godine bas sam pazio da spavam s zatvorenim ustima, lol

e a ja sam ovo čula prije nekih 10ak godina na telki na nekom dokum i od tad spavam pokrivena prek glave i jedino su mi noge otkrivene jer ih ne mogu imat pokrivene (prevruće)

I da Brainiac se emitira na VIVI i fakat zanimljiva emisija čak možda bolja od svih ostalih. Puno toga možeš naučit.... :) a imaš i onaj dio koji prikazuje koje stvari čovjek ne može napravit među kojim je bila i ta

druge zanimlj
- ako vlada nema nikakvih dokaza o postojanju izvanzemaljaca, zasto se onda u Pravilniku o Federalnoj Upravi iz 1969 godine, zabranjuje gradjanima USA bilo kakav kontakt sa izvanzemaljcima ili njihovim letjelicama?
- vise od 50% ljudi na zemaljskoj kugli nije nikad uputilo ili primilo telefonski poziv?
- 23% od svih greski na fotokopirnim aparatima otpada na one uzrokovane pokusajima ljudi da sjednu na njih i naprave fotokopije svojih straznjica :D
- mačka koristi svoje brkove da bi procijenila jel prolaz suviše uzak da se kroz njega provuće :|
- kad bi barbika bila napravljena u prirodnoj veličini bila bi visoka 2,18 i imala mjere 99-46-84 :roll:
- neprestanim udaranjem glavom o zid trošite oko 150 kalorija na sat :rotfl:
ITD

MarkaN
03-01-2006, 13:26
you go girl :rotfl:

lcy
03-01-2006, 13:34
- neprestanim udaranjem glavom o zid trošite oko 150 kalorija na sat :rotfl:

aaaaaaaaaaa saaaaaaaad znam zake sam ja tak mrshav... :rotfl: :rotfl:

mrs.croft
03-01-2006, 15:51
- neprestanim udaranjem glavom o zid trošite oko 150 kalorija na sat :rotfl:

aaaaaaaaaaa saaaaaaaad znam zake sam ja tak mrshav... :rotfl: :rotfl:

aaaaaaaaaaa sad znam zašt mi je lubanja napukla na par mjesta...

Ogg The Dogg
04-01-2006, 03:20
Mačka bez brkova nzna odat kak spada

dFixxx3r
04-01-2006, 09:11
prek chata se najbolje naucish pisat... ja mogu malo pisat bez da ne gledam na tikovnicu al se brzo zahebem pa pocnem pisat krivo... :D al uskoro cu moc i bez gledanja... ( pishem i ja u mraku al kaj meni monitor osvjetljava tipkovnicu... :D )

ja sam naučio pisati na forumu, al ne ovom :D
zašto ne koristiš š i ć i č?
jebiga OVO NIJE CHAT VEĆ FORUM ZATO PIŠITE KAK SPADA!

W3DR4N
04-01-2006, 10:44
Ovo niste znali...


Svi ste manje-više prošle godine pogledali veliki kino-hit Sin City. Iz aviona je vidljivo da se radi o čistokrvnoj adaptaciji stripa. No, oni koji su čitali zasigurno znaju barem jednu sitnicu više.

Nancy Callahan (Alba) je u scenama famoznog kaubojskog plesa trebala nastupati topless, kako je prikazano u stripu. Ne znam koji je razlog zašto tako nije i u filmu, ipak se radi o 95 postotnoj adaptaciji. Valjda Alba nije htjela, znajući kako za svoje prvo filmsko skidanje može izvući znatno više love :)


P.S. Šta se mene tiče, ionako bi tu ulogu dao drugoj glumici, no što je, tu je

dFixxx3r
04-01-2006, 14:50
[quote="W3DR4N"nastupati topless[/quote]



misliš "SKINUTI"?

ZANIMLJIVO...

W3DR4N
04-01-2006, 16:40
Topless - bez odjeće iznad struka

Što drugo može biti pod pojmom topless?

Swink
04-01-2006, 18:28
tralala... sin city... topless.. tralalala... jessica alba

da, upoznat sam bio s tim, i mogu reći da mi je žao što se stripovski predložak nije u potpunosti iskoristio :)


P.S. Šta se mene tiče, ionako bi tu ulogu dao drugoj glumici, no što je, tu je

Može li se znati kome bi ti to udijelio ulogu Nancy?

Ogg The Dogg
08-01-2006, 01:08
Sad jedno šokantno otkriće:
LJUDI STARE ZATO ŠTO UDIŠU KISIK!!!!!!
nemojte disat dulje ćete živjet :D

v4MP1r3
08-01-2006, 09:28
Znate da su "Simpsoni" americki kultni crtic? E pa, ONI SE UOPCE NE CRTAJU U SADu nego negdje oko Iraka... da, da...

Osiru$
08-01-2006, 12:25
Znate da su "Simpsoni" americki kultni crtic? E pa, ONI SE UOPCE NE CRTAJU U SADu nego negdje oko Iraka... da, da...

Gdje točno? :D

RETROVIRUS
09-01-2006, 19:12
:D najveći ljudski blagoslov je što glupost ne boli u protivnom cijeli planet bi urlao u agoniji :D

Ludy
27-01-2006, 13:16
Sam da se nadovezem na roberusa....i to da se lik prepio, i misici mu se opustili, i bacio se...

1. Ajmo mal razmislit zbog cega covjek umre ako padne s visine.....sigurno zato sto su mu misici bili ukoceni pa su pukli, nedaj boze da su mu kosti pukle ili nest slicno tome....

2. Dali je mozda pisalo da je lik pao na hrpu snjega...kad si napisao da je otresao snjeg sa sebe

3.I nest offtopic.....volio bih da ljudi malo razmisljaju prije nego sto postaju neke stvare po forumima.........opcenito

04-02-2006, 23:21
ZANIMLJIVOST - BRZO ČITANJE

http://www.inoptimum.com/?catno=73&dataid=23

v4MP1r3
05-02-2006, 10:54
jeah, cuo, mislio ici proslo ljeo, mislim 100 stranica u minuti, to je nekako cudno, no meni bi bilo ok i 50 stranica u minuti, ili ne znam, 10, i to je dosta, pa sot bi ja sve mogao procitati... uuuuuu, vise nebi imao problema s tim glupim lektirama ;;DD

Ementaler
05-02-2006, 11:10
Ovo niste znali...


Svi ste manje-više prošle godine pogledali veliki kino-hit Sin City. Iz aviona je vidljivo da se radi o čistokrvnoj adaptaciji stripa. No, oni koji su čitali zasigurno znaju barem jednu sitnicu više.

Nancy Callahan (Alba) je u scenama famoznog kaubojskog plesa trebala nastupati topless, kako je prikazano u stripu. Ne znam koji je razlog zašto tako nije i u filmu, ipak se radi o 95 postotnoj adaptaciji. Valjda Alba nije htjela, znajući kako za svoje prvo filmsko skidanje može izvući znatno više love :)


P.S. Šta se mene tiče, ionako bi tu ulogu dao drugoj glumici, no što je, tu je

nije trebala biti topless nego gola skroz...

v4MP1r3
05-02-2006, 11:12
pa nemojmo biti tako pohlepni, dosta je da je tratincicama prekriven neugodniji dio tijela, a sve drugo je ok ;;PP

to je dosta za pocetak ;;DD

Kristijan
07-02-2006, 12:57
Sam da se nadovezem na roberusa....i to da se lik prepio, i misici mu se opustili, i bacio se...

1. Ajmo mal razmislit zbog cega covjek umre ako padne s visine.....sigurno zato sto su mu misici bili ukoceni pa su pukli, nedaj boze da su mu kosti pukle ili nest slicno tome....

2. Dali je mozda pisalo da je lik pao na hrpu snjega...kad si napisao da je otresao snjeg sa sebe

3.I nest offtopic.....volio bih da ljudi malo razmisljaju prije nego sto postaju neke stvare po forumima.........opcenito

nemoj se praviti pametan.čovjek je pao sa desetog kata.šta to nije dosta?
jesi gledo kad s desetog kata prema dolje? ja sam na 13-om i dobro znam koja je visina. to je puka slučajnost šta se desilo, uostalom čitao sam taj tekst u novinama

W3DR4N
07-02-2006, 19:02
[R]
nije trebala biti topless nego gola skroz...

Dok sam ja čitao strip, bila je topless, osim ako sam krivo vidio. Ipak je strip crtan u samo dvije boje, bez ikakvog nijansiranja.

Ementaler
07-02-2006, 23:19
a onda je valjda tako...

sjećam se da je alba jednom rekla da je trebala biti skroz gola... u nekom intervjuju ili štajaznam...

ali šta ona zna.. vjerojatno nije ni pročitala strip :D

DrunkyDuck
08-02-2006, 00:07
Sam da se nadovezem na roberusa....i to da se lik prepio, i misici mu se opustili, i bacio se...

1. Ajmo mal razmislit zbog cega covjek umre ako padne s visine.....sigurno zato sto su mu misici bili ukoceni pa su pukli, nedaj boze da su mu kosti pukle ili nest slicno tome....

2. Dali je mozda pisalo da je lik pao na hrpu snjega...kad si napisao da je otresao snjeg sa sebe
Zapravo cak nisam ni siguran dal su mu misici bili opusteni. Jer imao je vise od 4 promila alkohola u krvi a ja sam cuo da su mu se misici napuhnuli i tako ublazili pad. Ako mislis da je zbog snjega, kad opet napada cemo ti napraviti jedno metar i pol visoku hrpu. Evo, cak se ni nemoras hitit s 10og kata, mozes s 5og. Bez brige, sve je to u ime znanosti. :D

19-02-2006, 09:51
pad s desetog kata, sitnica
pogledajte ovo

http://www.guinessworldrecords.com/cont ... rdid=43941 (http://www.guinessworldrecords.com/content_pages/record.asp?recordid=43941)
ili
http://www.guinessworldrecords.com/cont ... rdid=53746 (http://www.guinessworldrecords.com/content_pages/record.asp?recordid=53746)

19-02-2006, 09:59
56k, isdn, dsl, cable, T1, T3+ sve su to jako spore veze prema Internetu2

http://www.guinessworldrecords.com/cont ... rdid=58445 (http://www.guinessworldrecords.com/content_pages/record.asp?recordid=58445)

goGAMERo
06-03-2006, 09:24
Ovo sigurno niste znali!
Kiša sadrži vitamin b12
termiti jedu dvostruko više hrana slušajući heavy-metal
Bush je bio navijačica
Ilegalno je imati crveni auto u šangaju
Riječ news dolazi od North East West South
Mravi ne spavaju
Otvarač za konzerve je izmišljen 48 godina nakon konzerve
puž može spavati 3 godine
Samo ŽENSKI komarci ubadaju i piju krv

BUSH I HUGH HEFFNER SU ROĐACI


LUdo, ali ovo sa BUSHOM 8)