PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nepotrebni i potrebni podforumi



[_[_[Sk8man]_]_]
29-08-2006, 15:34
Vrlo jednostavno.
Predlazem adminima da ZATVORE podforume
Star treck online i Wolfenstein ET zato sto niko ne pise postove u njima pa mislim da stvarno nema smisla da tu stoje bez veze.(ionako ima puno podforuma)
Moj drugi prijedlog je da se otvori GAME MAKING podforum posto vidim da se neki ovdije bave game makingom i programiranjem a ima i onih koji bi to htjeli naucit pa da im pomognemo.Ovo bi mogao biti testni podforum pa ako uspije super a ako ne uklanja se i to je to. Ko se slaze neka se izjasni

str33t6l0w
29-08-2006, 15:36
bilo je 100 ovakvih tema.... nikad se nista nije otvorilo.. niti se nest zatvorilo... a opet se netko nade pametan koji opet tvrdi isto.... strasno....

[_[_[Sk8man]_]_]
29-08-2006, 15:53
Ja sam ti novi ovdje na forumu pa ne znam koje su se teme otvarale.
Ja sam samo predlozio.Na vama(i adminima) je da odluce.

P.S Pa otvorio se GW podforum

NiX4tHeG@M3R
29-08-2006, 15:57
_]_]]Vrlo jednostavno.
Predlazem adminima da ZATVORE podforume
Star treck online i Wolfenstein ET zato sto niko ne pise postove u njima pa mislim da stvarno nema smisla da tu stoje bez veze.(ionako ima puno podforuma)
Moj drugi prijedlog je da se otvori GAME MAKING podforum posto vidim da se neki ovdije bave game makingom i programiranjem a ima i onih koji bi to htjeli naucit pa da im pomognemo.Ovo bi mogao biti testni podforum pa ako uspije super a ako ne uklanja se i to je to. Ko se slaze neka se izjasni

:pray: Slažem se!!!Ja ću isto sada ić raditi igru pa...

Rocchiro
29-08-2006, 16:03
W1k1n6 voli Wolf
Iggy voli Star Trek

answer:NJET!

Fencing_LORD
29-08-2006, 16:08
šteta, dobra ideja. ja bi se upustio u gamemaking ali...

Imam Feebasa/Milotca
29-08-2006, 16:23
Ostavite ovak kak je zasad, koji je problem ak stoji otvoren podforum. Preglednije je tak da bi bilo bezveze zatvarati ih.

v4MP1r3
29-08-2006, 17:04
W1k1n6 voli Wolf
Iggy voli Star Trek

answer:NJET!

tak je !

molim lepo narode hrvashki...

svatko (gotovo) ima svoj podforum gdje 'se nalazi', tako i nasi glavni admii imaju svoje podforume, molio bih malo tolerancije

Wizard
29-08-2006, 17:10
Ovdje vlada hierarhija i nista nemozes protiv toga, ono sto je PCPlay tim napravio to ce tako i ostati, tako i ta dva foruma, a taj game makeing mozda dobijes za 5-6 mjeseci kao i GW :D

Glass
29-08-2006, 23:21
_]_]]Ja sam ti novi ovdje na forumu pa ne znam koje su se teme otvarale.
Ja sam samo predlozio.Na vama(i adminima) je da odluce.

P.S Pa otvorio se GW podforum

Nije se samo GW podforum otvorio na zahtjev korisnika, tu su još i TES IV, WoW, MMORPG, Pomagaj brate, Oš kupit ciglu...itd. za ove sam 100% siguran da su otvoreni na zahtjev korisnika.

str33t6l0w
30-08-2006, 00:19
_]_]]Ja sam ti novi ovdje na forumu pa ne znam koje su se teme otvarale.
Ja sam samo predlozio.Na vama(i adminima) je da odluce.

P.S Pa otvorio se GW podforum

Nije se samo GW podforum otvorio na zahtjev korisnika, tu su još i TES IV, WoW, MMORPG, Pomagaj brate, Oš kupit ciglu...itd. za ove sam 100% siguran da su otvoreni na zahtjev korisnika.

tocno ti su otvoreni na zahtjev korisnika ;) ali mislim da taj nebi bas bio aktivan podforum.. barem po mom misljenju....