PDA

Pogledaj cijelu verziju : Death Stranding



Vedro
30-05-2019, 03:55
Izgleda mi kao da je bilo vrijeme izdati igru sa promjenjivim tempom igranja?


https://www.youtube.com/watch?v=ENjwexZnLPI

flander
30-05-2019, 10:31
bilo bi fora da znam o čemu se igra radi :D

Vedro
31-05-2019, 01:13
Flander ti kao fenboj Hideo Kojime ne znaš o čemu se radi :D

Evo ukratko nekih stvari koje su potvrđene ovim trailerom:


igra se odvija na Zemlji, točnije rečeno na području Sjedinjenih Američkih Država nakon što je istu poharao fenomen zvan Death Stranding
glavni lik, Sam Porter, koji radi za kompaniju Bridges, ima zadatak otići na zapad Amerike i na tom putu nosi “nepovezane ostatke budućnosti”
neprijatelji u igri dijele se u dvije kategorije – jedni su paranormalna bića zvana BT (Beached Things), a drugi su Homo-Demoni, teroristička skupina koja iskorištava tzv. voidoutove iliti velike eksplozije koje stvaraju kratere na površini Zemlje
Homo-Demoni napadaju igrača u grupama, koriste vozila i hladna oružja
Sam im može uzvratiti napade šakama te se izmicati njihovim napadima, ali primarno se skriva od njih te bježi koristeći motorno vozilo
fokus igre postavljen je na preživljavanje, ne i na ubijanje neprijatelja
Homo-Demoni nisu prisutni kada pada kiša zvana Timefall koja izvlači drugu grupu protivnika, BT-jeve
Sam ne može izravno vidjeti BT-jeve nego ih privremeno otkriva pomoću tzv. Bridge bebe koju nosi sa sobom
protiv BT-jeva nema borbe, a ako uhvate igrača stvara se voidout te on prelazi u svojevrsni drugi svijet u kojemu se igra iz prvog lica i nastoji vratiti dio izgubljenih predmeta
glavni protivnik u igri zove se Cliff i po svemu sudeći on je razvio Bridge bebu koju nosi protagonist
pojedini dijelovi igre odvijaju se u različitim ratnim erama poput Prvog svjetskog rata
cilj igre je spojiti izolirane gradove i fragmentirano društvo
putovanje do tih gradova od igrača će zahtjevati navigiranje okolišem kroz postavljanje ljestava, užeta za spuštanje i sl.
multiplayer u igri će biti asinkronog tipa, što znači da druge igrače nećemo vidjeti u igri, ali ćemo s njima moći dijeliti resurse, sigurnosne kuće te pratiti njihove stope

Update: Japan je dobio malčice prošireni trailer za igru, a u njemu se može vidjeti bitka s nadnaravnim bićem te nekoliko dodatnih kadrova.


https://www.youtube.com/watch?v=eD1ywoL19g0


Iskopirao sam to sa HCLa.

flander
09-11-2019, 21:11
igra se. Jako neobična igra na prvu, ali postaje sve više zanimljivo. Nikako ali NIKAKO nije za svakoga.

Vedro
10-11-2019, 02:31
Ne igram, al vidim da su neobično duge cutscene.

flander
10-11-2019, 20:58
ša i nisu baš, nisu MGS duge, najduža je do sada bila desetak minuta, ali su cool

Vedro
10-11-2019, 21:51
Pa šta nije da ih ima par, da traju po sat ili više vremena?


:???:

Hexfire
11-11-2019, 21:22
Onako na prvu izgleda do govno, ali pošto iza svega stoji Kojima, vjerojatno i je.

Vedro
12-11-2019, 00:18
Da, biće 10 eura za godinu dana.

Izgubljeni_v2.0
13-11-2019, 07:34
ša i nisu baš, nisu MGS duge, najduža je do sada bila desetak minuta, ali su cool

Očito smo igrali jako drugačije MGS igre. Jer su tamo i codec kmečanja od Rose u dvojci trajala po 20 minuta.

flander
14-11-2019, 00:15
igrao sam sve MGSove :P Pa velim da u DSu nisu animacije duge kao ni u jednom MGSu, na chapteru 5 sam, igra je pre zabavna :D