PDA

Pogledaj cijelu verziju : MSN dialer



Berax0r
29-08-2006, 12:09
slusaj ako neko pod nickom J_ UTR N07 zeli da te doda na njegovu listu na messengeru, ne prihvataj. reci svima na tvo listi, jer ako ga neko sa tvoje liste doda dobices ga i ti. vo je ubica hardvera i veoma ozbiljan . molimo posalji ovo svima na tvo listi . desnim klikom na ime i onda send istant message.

to je neki dialer rekao mi je frenda zato pazite se da nebi opet trebala reinstalacija WINDOWS :wink:

LeftY
29-08-2006, 12:54
dobro je znati :)

emperror
29-08-2006, 12:54
lol, evo danas sam prico sa 13 frendova, i svaki mi je reko tu stvar, brzo se siri...

slusaj ako neko pod nickom J_ UTRON07 zeli da te doda na njegovu listu na messengeru, ne prihvataj. reci svima na tvo listi, jer ako ga neko sa tvoje liste doda dobices ga i ti. Ovo je ca hardvera i veoma ozbiljan . molimo posalji ovo svima na tvo listi . desnim klikom na ime grupe i onda send message. kopiraraj ovu poruku

Sporbie
29-08-2006, 13:50
joj daj ne seri... prvo i prvo, ak je to dialer, onda ne uništava windowse, neko s tvog dial up modema zove prekooceanske brojeve, kao drugo, to ne radi na dslu, a većina nas ga ima... kao treće, to se nemože na taj način širiti msnom jer ti moraš osobno kliknut da želiš primiti fajl od nekoga, dakle molim odi ti lijepo na neki forum gdje su ljudi glupi i tamo prodavaj svoje fore ;)

LeftY
29-08-2006, 14:28
joj daj ne seri... prvo i prvo, ak je to dialer, onda ne uništava windowse, neko s tvog dial up modema zove prekooceanske brojeve, kao drugo, to ne radi na dslu, a većina nas ga ima... kao treće, to se nemože na taj način širiti msnom jer ti moraš osobno kliknut da želiš primiti fajl od nekoga, dakle molim odi ti lijepo na neki forum gdje su ljudi glupi i tamo prodavaj svoje fore ;)

owned!

KingTomy
29-08-2006, 14:28
Mene je taj dialer addao i leftya sada smo mrtvi neeeeeee :( !! :rotfl: :rotfl:

lolčine

Fencing_LORD
29-08-2006, 14:34
ja se uspaničari i poslao svima poruke... stidim se :cry:

Helena
29-08-2006, 14:42
ja se uspaničari i poslao svima poruke... stidim se :cry:

Nisi jedini. :cry: Jesmo budale. :oops:

Sporbie
29-08-2006, 14:48
Sva sreća pa je tu uber pametni Sporbie da vas izbavi ^^

KingTomy
29-08-2006, 14:52
A mastermind koji si je stavio taj nick i podjebavao ljude? JA .

dont kill me :( :)

leftY surađuj. :rotfl: 8)

8)

emperror
29-08-2006, 17:29
joj daj ne seri... prvo i prvo, ak je to dialer, onda ne uništava windowse, neko s tvog dial up modema zove prekooceanske brojeve, kao drugo, to ne radi na dslu, a većina nas ga ima... kao treće, to se nemože na taj način širiti msnom jer ti moraš osobno kliknut da želiš primiti fajl od nekoga, dakle molim odi ti lijepo na neki forum gdje su ljudi glupi i tamo prodavaj svoje fore ;)

1. nije dialer, vec je crv, i nije bezopasan

2. i da imas adsl, dialer te svejedno moze jebat u mozak, makar ti nece napravit velik racun, al neces moc bit spojen 30minuta u komadu, a to zivcira jaaako.

3. on ne salje fajl, vec se inficiras preko rupe u msn-u!

:roll:

emperror
29-08-2006, 17:34
orbit su male zvake, a rupa je velika

bolje uzmi silikonski pistolj
(ja ti ga posudim)

NiX4tHeG@M3R
29-08-2006, 22:23
TNX

LOL dosta spamma!!!Nisam još ništa primio,nikakav poziv :D

WEASEL
29-08-2006, 23:32
neznam zašto me ovo podsjeća na lov vještica.....

Systematic Reverse
30-08-2006, 04:17
Da mi neko pošalje dialera glawu bi mu pwnao :twisted:

Weč sam imao jednog i jaaaaaako sam bio žiwčan u to wrijeme...

WEASEL
30-08-2006, 15:02
ja sam ga jednom imao pa sam ga hvatao po windows folderu :X neznam ni sam kako sam ga izbrisao lol

Sporbie
30-08-2006, 21:10
ma svjedno...
taj "crv" je čisti bullshit...

A sad kad si mi dao ideju... možda i imam nekog dialera
možda mi zato crkava dsl non stop...