PDA

Pogledaj cijelu verziju : Battlefield V



tenk
25-05-2018, 16:45
Dakle WW2,ništa od BC3 kako su se neki cigani sa pce i bug-a nadali,eto sad mogu konstruktivno raspravljat koliko god hoće,idioti
https://www.battlefield.com/games/battlefield-5

Kostolomac
25-05-2018, 20:34
xDDDDDDDDDD

tenk
25-05-2018, 21:18
nema m16 ali ono šta sam malo vidjel je sranje barem kaj se mene tiče,onaj trailer je bezveze
ali koliko vidim više pogoduju u 5 fegetima koji igraju pederski u skvadu,daj baci medic pack pa ga uzmi,pa uzmi ammo,pa stisni onu tipku pa ovu...daj odjebi sa tim,u bf1 sjednem,trčim i pucam...kako mi izgleda za sada bf1 bolji od bf v
izgleda da dajs i ea kopiraju ove popularne igra pubg,fortnite ili kak se već zovu,to očito pali ne samo klince nego i starije pa uvode sve više te elemente u bf...
level kurac je prvi video stavio kako nije zadovoljan sa igrom i kako mu se ne sviđa da bi drugi video frajer odmah počel hvalit bf v,daj se odluči,idiot...

tenk
09-06-2018, 21:16
nvidia uzela sebi battlefield 5,sad je glavni sponzor,sva sreća pa je igra smeće pa nikom ništa...i nema bc3 nastavka...

dugi
09-06-2018, 21:25
Zakaj je smeće? Meni izgleda sasvim OK

https://www.youtube.com/watch?v=ntHoiPAOVe0

Vedro
10-06-2018, 02:23
Ovo mi izgleda jako lijepo.

tenk
10-06-2018, 09:09
Zakaj je smeće? Meni izgleda sasvim OK

https://www.youtube.com/watch?v=ntHoiPAOVe0

pa tebi je ok možda,meni je bf1 bolje napravljen,vidiš da ovdje imaš nekakva građenja i gluposti,moraš igrat kao stalno timski itd.,onda tenkovi se moraju napunit sa oružjem itd.,neznam šta sve nema,to je dobro samo za pederčine sa bug-a i pce koji igraju po 12h svaki dan bf i kempaju u squadu

tenk
10-06-2018, 09:48
igra ima i sličnosti sa bf1,i dalje je tu valjda self repair za tenkove ali su valjda dodali i za punjenje...ali sad baš stalno naglašavaju timsku igru tako da vjerojatno sam možeš napravit jako malo,ciganima sa bug-a se sigurno jako sviđa jer ih podsjeća na bc,bf3 i bf4 i dodali su nova modernija oružja pa odmah svršavaju na igru... u bf5 bude squad kampiranja itekako,u bf1 ti uopće nemožeš kampirat sa bilo čime u CQ modu,eventualno možda na nekim mapama sa tenkom ali to je i logično da to možeš

tenk
10-06-2018, 16:07
Zakaj je smeće? Meni izgleda sasvim OK

https://www.youtube.com/watch?v=ntHoiPAOVe0

evo ti na,36-9 k/d u bf1,28k bodova i najbolji od svih,ubaciš se u bilo koji squad i samo deri,to nema šanse više u bf5 za onog koji igra random i napadački ko ja,u bf 5 bude teški kamperaj

tenk
30-08-2018, 20:29
https://www.bug.hr/igre/battlefield-v-odgodjen-do-kraja-studenog-5672

ahaaaaa,odgađaju...taj bf se ionako nemože natjecat sa drugim igrama koje se prodaju i igraju puno više...
...jedini način da dignu veliku lovu je da izbace moderno ratovanje i bad company 3,na to svi svršavaju ovdje....e onda bi pobrali lovu,ovako im je navodno i preorder slab...
...neću ni probavat betu...odmah čim su počeli srat na timskom igranju sam odmah odustal od igre...a sigurno će još više trzat od bf1 šta se tiče potrošnje internet prometa...

tenk
02-09-2018, 10:04
...frajeri navalili na bf 5 samo zato kaj je više sličan bc2 i bf3...lol...onaj idiot sajber demon sa buga došao na pce reklamirat igricu,frajer se drži veliki poznavatelj i ekspert za bf serijal a ustvari je teška njubara i no skill igrač,sve nadoknađuje kaj prati svaki jutub video i upute i sa svojim gej skvadom koji isto nema skila...
...ovo kaj sam vidil...igra je čisti reskin bf1 grafički,s tim da će napravit bugovita oružja i koliko vidim povećat mape i još više timsku igru,tenkovi isto imaju self repair...praktički vizualno i grafički sve isto...ubacit će valjda kretnje iz bf3 i prijašnjih nastavaka i eto ti nove igre i zarade...a ekipa sa buga i pce će to kupovat i preordat jer normalno mogu i usput će svršavat kako je super...

dugi
07-09-2018, 23:04
Igrao jučer i danas i igra je već sada jako dobra. Ide mi savršeno glatko,grafika, eksplozije, zvuk i dr. su izvrsni. Oružje ima svoj trzaj, nije kao da pucaš iz zračne puške i dovoljno je raznoliko. Jako igrivo,meni duplo bolje od B1.

W3DR4N
08-09-2018, 08:18
Nije isto. Tebi je PC znatno snizio kriterije kvalitete igara. Realno je Battlefield V baš žestoko sranje.

tenk
08-09-2018, 08:32
Igrao jučer i danas i igra je već sada jako dobra. Ide mi savršeno glatko,grafika, eksplozije, zvuk i dr. su izvrsni. Oružje ima svoj trzaj, nije kao da pucaš iz zračne puške i dovoljno je raznoliko. Jako igrivo,meni duplo bolje od B1.

super,cigani sa pce i buga će onda uživat...fala kurcu da su dočekali kompetetivni bf još od bf3,idući bf bude vjerojatno bc3 a to najviše čekaju...

dugi
08-09-2018, 10:43
Nije isto. Tebi je PC znatno snizio kriterije kvalitete igara. Realno je Battlefield V baš žestoko sranje.

Bitno da meni paše :p

Vedro
08-09-2018, 10:47
Ja sam jučer igrao i jeben mi je. Jednostavno ak hoćeš tak lijepu mp fps igru sa velikim mapama nemaš kaj drugo igrat. Zanima me kakav će bit onaj ww3.

Vedro
08-09-2018, 12:46
Ali svejedno čekam igrat black ops 4 blackout na kompu.

Vedro
08-09-2018, 19:32
Bitno da meni paše :p

On najbrže radi kuće na forumu u Fortniteu.

dugi
08-09-2018, 20:53
E to je tek govno od igre...pamtim da je provodio sate u farma simulatoru:pray:

tenk
08-09-2018, 21:07
za vašu informaciju bf5 koliko znam isto ima neki sistem gradnje...

Vedro
08-09-2018, 21:32
Nešto poput lola samo mnogo lošije.

Vedro
09-09-2018, 03:28
za vašu informaciju bf5 koliko znam isto ima neki sistem gradnje...
ali ne izgleda ko mutavi minecraft

Vedro
09-09-2018, 08:53
Odigrao još koji sat... baš je jebeno kad ti je zakucan frejmrate na 75 sa vsincom na max detaljima na 34 inčnom ultravajdu :rolleyes:

Vedro
09-09-2018, 09:16
Jedino mi nije toliko kul igrat tak ratnu igru sa tom opremom od prije osamdeset godina. Ipak se više palim na svemirske pucačine. Taj ww2 je već postao proljev prije petnaest godina. Baš nemaš kaj radit.

Kostolomac
09-09-2018, 12:35
Vsync u pucačini... Što ne osjetiš input lag? Ili si mislio Freesync/G-sync?

tenk
09-09-2018, 12:41
Vsync u pucačini... Što ne osjetiš input lag? Ili si mislio Freesync/G-sync?
nema on amd gpu nego nvidia a sumnjam da ima gsync ili freesync monitor...
vsync se obično uvijek gasi u bf igrama...

Vedro
09-09-2018, 13:14
Imam freesinc monitor. Zašto bi gasio vsinc? Najnormalnije se igram bez trganja slike i sve radi prejebeno. Jel mogu iskoristit freesinc na svojoj grafi? ne znam, koja je razlika vsinca i freesinca?
edit: jebe me znao sam to al sam zaboravio, ne jebe mene to previše :D

Vedro
09-09-2018, 13:20
Znam da ta govna služe da maknu ogavno pucanje slike. Grafa renderira pola ekrana i onda čeka buffer ili koji kurac da izrenderira drugi dio tako nešto... jebo ga gledo sam video prije mjesec dana i sve sam kužio sad sam sve zaboravio.
Al to sam ja znao prije deset godina al me boli kurac.

Ovaj video


https://www.youtube.com/watch?v=uzp8z1i5-Hc

Vedro
09-09-2018, 13:25
Uglavnom znam da imam freesinc monitor i u igri kad vidim opciju da mogu uključit naravno da uključim, al sam zaboravio prednost, jbg osnovno :D
edit: to sam mogao sa rx 480 kratko vrijeme i ovim monitorom kolko znam

Vedro
09-09-2018, 13:30
Jebiga osam postova... evo ovi seru nešto to sam isto čito http://www.tomshardware.co.uk/forum/id-3555685/freesync-monitor-nvidia-gpu-experiences.html

Vedro
09-09-2018, 13:45
Uglavnom, kada sam imao sranje komp gasio sam vsinc da dobijem stabilnih 60fps. Sad kada imam hi-end komp apsolutno sve uključim i dignem na max i zadovoljan sam sa 75 fps. Zapravo sam CoD uvijek držao na oko 80, i uvijek pokušavao sa vsyncom smanjujući detalje i tako... igrao se sa postavkama, jbg složio sam hrpu kompova sebi dosad ne sjećam se više, al znam da sam najviše igrao na oko tih 80fps, pa sam nakon nekog vremena prešao na 60fps i vsync sa manjim detaljima, ne znam više točno... puno kompova i CoD-ova je prošlo.

Sad sve radi ko beba.

W3DR4N
09-09-2018, 14:58
Mene boli glava kad je 85 fpsa. Ništa ispod 144.

Vedro
09-09-2018, 15:23
Ae, evo ga opet od prije 20 godina, ljudsko oko ne vidi više od 24 fps točka

Kostolomac
09-09-2018, 17:36
Vsync služi za sprječavanje trganja slike, ali je problem što sa sobom donosi input lag. Recimo, u DOOM-u se dosta osjetila razlika. Također, CSGO ne mogu igrati sa vsyncom. Najbolje da sam probaš, pa vidiš razliku i što ti bolje paše. Ne osjete svi input lag, ali ga je u kompetitivnim pucačinama bolje izbjegavati.

tenk
09-09-2018, 18:20
Imam freesinc monitor. Zašto bi gasio vsinc? Najnormalnije se igram bez trganja slike i sve radi prejebeno. Jel mogu iskoristit freesinc na svojoj grafi? ne znam, koja je razlika vsinca i freesinca?
edit: jebe me znao sam to al sam zaboravio, ne jebe mene to previše :D

i imaš nvidia grafičku,onda bi bilo bolje da si kupil vega grafičku...ali da,nebitno,imaš preko 60fps i to je ok,osobno pogasim vsync i sve takve slične opcije a obavezno motion blur...oni i dalje guraju neke glupave opcije koje nitko ne koristi jer je osakaćen za k/d ratio i slika mu je samo mutnija pa slabije vidi protivnika...
...u bf1 ti imaš opcije da ti se svako oružje drugačije ponaša ali to neznalice neznaju odnosno prave se da neznaju nego tupe kako se ponašaju isto a istodobno nitko to neželi ugasit u opcijama...sve je stvar dice-a kako će napravit settings i onih koji programiraju i optimiziraju igre tj. ko ih potkupljuje...ove godine je glavni sponzor za bf5 nvidia...
...neznam kakve opcije ima ovogodišnji bf5,neznam jel još uvijek ona opcija uniform soldier aiming i još neke,tipa raw mouse input na on obavezno pa recimo vertical sync na off itd....sa svakim novim ima pun kurac više opcija,to možeš istraživat danima ako trčiš za k/d i da si šta bolji...obično ti to ekipa sa pce i buga radi....igraju na low sa 1080ti grafičkim karticama...

Vedro
09-09-2018, 21:35
CoD je dosta brži i smeta input lag, BF je sporiji, nisam ga igrao pretjerano, pa niti ne kužim vjerojatno, ali nisam niti probao otkada imam ovu grafu igrat bez vsynca. Više volim gledat najbolju moguću sliku na ovom monitoru sada kada to mogu umjesto brzine na okidaču. Ali budem probao bez vsynca možda, ak neće bit previše trganja slike, a to mi je grozno, ubije mi komplet doživljaj, a statsi mi nisu uopće bitni.

edit: a i ovo što tenk kaže dovoljno je preko 60fps meni.

Kostolomac
09-09-2018, 22:29
Možeš i bez vsynca ograničiti fps što zna pomoći da se smanji trganje slike. Često igre imaju ugrađen frame limiter, pa staviš na 60 ili 75. Tako se smanji trganje slike, grafa ti se ne pregrijava nepotrebno i nema input laga.

tenk
10-09-2018, 06:58
Možeš i bez vsynca ograničiti fps što zna pomoći da se smanji trganje slike. Često igre imaju ugrađen frame limiter, pa staviš na 60 ili 75. Tako se smanji trganje slike, grafa ti se ne pregrijava nepotrebno i nema input laga.

točno,manje se grije i manje troši...bf1 ima tu opciju,neznam jel ima i bf5...ali i amd grafičke su to imale u drajverima za namjestit barem u ono vrijeme kad sam ja imal rx 480 8gb...i onda ti idioti sa pce i buga kažu kako rx 480 8gb i amd općenito nevalja,i još jedna stvar...amd crossfire je bolji od nvidia slia...mada to uglavnom više nitko ne fura,svi na pce i bugu furaju samo jednu gtx 1080 ili 1080ti....sli i crossfire je totalno izašal iz mode,svi hoće samo flagship jednu grafičku...s tim da recimo i hoćeš sli sa gtx 1060 nemožeš jer su cigani iz nvidie to zabranili i zaključali...

dugi
23-09-2018, 17:08
Drug Brko napisao da je baš pogledao zadnji jurski park i nije oduševljen :(

tenk
23-09-2018, 19:27
Drug Brko napisao da je baš pogledao zadnji jurski park i nije oduševljen :(

boli me kurac za jurski park i je li drug brko oduševljen ili nije....

tenk
23-09-2018, 19:34
svaki drugi post mu je:ja nisam nvidia fanboj,ja nisam nvidia fanboj....jel to napisal?...

dugi
23-09-2018, 22:21
Nisam siguran, možda.

Kostolomac
24-09-2018, 21:51
Pa i je loš novi Jurski Svit. Jedino je uvijek fora vidjeti dinote.

tenk
11-11-2018, 14:48
neznam..meni previše na bf1 liči, što je loše jer mi se bf1 nije baš pretjerano svidio
kupit i igrat hoću, al da sam presretan i nahajpan, nisam

Mislim da sam bf1 igrao na 12 i da je islo glatko
A bf5 obrnuto, za sada
sviđa mi se i sp i mp, gg (za bf1)...ovo je sve od jednog lika...bf1 inače ide bolje na nvidii u dx11 a kod amd ide bolje na dx12...

proljevi likova sa pce,to je samo dio kakvih sve ima proljeva,gluposti i preseravanja...drug brko non stop slini za navijem(sljedeći amd gpu),stalno se kao bori za amd i da kao jadnim kupcima bude jeftiniji gpu i cpu,kupuje njihove procesore(ali gpu nema šanse) a ima uvijek nvidiu i to trenutno gtx 108...a amd boli kurac šta ne izdaju grafičku svake godine kad i dalje prodaju trenutne koje su ok...

tenk
18-11-2018, 11:28
Preporučam svima da si stave ovaj Uniform Soldier Aiming na on što JackFrags pokazuje u videu. Meni je puno lakše ciljati tako, a isto je bilo i sa BF1 do kad to nisam upalio dosta toga sa isfulao.

Ovo o čemu počne na 11:23
svaka čast ovom kukiju,lik je apsolutni retard,frajer kupuje svaki betlfild i non stop ga igra i dijeli savjete,gleda filmiće na jutubu,non stop daje komentare na forumu itd a nije uopće neki dobar igrač....pravi fanboj...i to igra na nekom slabijem kompu,nemam pojma jel kupil šta novije...i neznam s kime sad igra,jel sam ili si je našal neku novu ekipu,prije je igral sa ekipom iz bug-a ali ovi koliko znam više nisu uopće aktivni i boli ih kurac za bf...

taj uniform soldier aiming ti ustvari postavi da je osjetljivost miša jednaka za sva oružja,nema razlika u načinima pucanja,hip fire,niz nišan itd....onaj tko je pro ostavlja to na off...
Haha...a dice reko da ima "novi sustav" za bf5,svi cigani mislili da će dobit ponovno bf3 igru i m16,kao "sustav napucavanja" šta god to značilo "potpuno izmjenjen i prilagođen pro igračima sa bug-a i pce-a" u odnosu na bf1...lol...

tenk
18-11-2018, 11:41
...prije je na bug-u svaki dan iskakal članak na službenoj stranici na temu battlefielda a sad više ništa...forum je isto bil pun...sad još operira nekolicina istih cigana...

Vedro
21-12-2018, 06:18
evo ti tenk, vidi kako je ovaj gospodin testirao kaj ga zanima


https://www.youtube.com/watch?v=8Kvj5TZNNJ4

tenk
21-12-2018, 09:55
Nemam bf5...

Vedro
21-12-2018, 19:21
Kupi, jeben je...

tenk
19-06-2019, 18:44
...to građenje sam vidil dok još nije ni izašla...neznam kome to može bit zanimljivo...koliko dobivaš bodova za to...jel barem dobiš gnjezdo sa mitraljezom kad sagradiš ili samo prepreka...

dugi
19-06-2019, 18:47
Idu bodovi...sve nosi neke bodove, nije sve napucavanju. Skužil sam da me radije oživljavaju kad gradim nego kad se samo napucavam.

Vedro
21-06-2019, 01:48
Skinuo ponovno igru nakon nekoliko mjeseci. Izletio odmah sa snajperom na onoj aerodrom mapi. 20 kilova isto toliko poginuo, kikali me iz tima na pola, ali sve headshotovi sa valjda preko 100 metara :D Ne znam samo kako odmah startat igru solo bez tima, većinom ima dosta glupih ljudi koji izlaze iz tima svakih par minuta ili vrijeđaju samo.