PDA

Pogledaj cijelu verziju : Istanbulska konvencija



Slender Man
24-03-2018, 21:55
Znači uveli smo liberalne rodne ideologije kao zakon. Extra, i hrvatska je postala shithole.

Hexfire
25-03-2018, 16:42
lol

Maloki
25-03-2018, 16:51
Oh ne, sve će se promjeniti sada kad smo samo ponovili iste zakone koje već imamo, može li Hrvatska dublje potonuti?

Hexfire
25-03-2018, 18:16
A gle, ipak je jučer prosvjedovalo 480 tisuća ljudi na trgu...

Maloki
25-03-2018, 18:44
Ovo je najbolji video, mislim da savršeno dočarava cijelu spiku (koju god stranu d uzmeš za POV)

https://www.facebook.com/JAglasamprotiv/videos/2257669527706745/?hc_location=ufi

Hexfire
25-03-2018, 19:38
Yep, to je više manje to. Ak niš drugo bit će ovo zabavnih 2 tjedna dok se Sabor opet ne okupi.

Slender Man
25-03-2018, 21:11
Pa neće se ništa ''specijalno'' desiti za prosječnog lika kao što se nije ništa desilo kad su izglasali protiv gej brakova, pa je opet to u kurcu.

Maloki
25-03-2018, 22:16
Kaj te točno smeta u IK?
Sve su to sranja koja već imamo u zakonu, ovo je samo predstava.
Ako ništa, bar možemo uživati u predstavi u kojoj se Crkva buni protiv Plenkyja, odnosno HDZa.

Ako misliš da nas čeka RODNA IDEOLOGIJA koja je prisutna u SADu i koju Jazavac Trudeau prodaje u Kanadi onda uopće ne poznaješ Hrvate i Europu općenito.

dugi
25-03-2018, 22:57
Nisam si dao truda ni pročtati o čemu se radi...dosadno i boli me dupe.

Slender Man
25-03-2018, 23:41
Ako misliš da nas čeka RODNA IDEOLOGIJA koja je prisutna u SADu i koju Jazavac Trudeau prodaje u Kanadi onda uopće ne poznaješ Hrvate i Europu općenito.

Pa ne stoji li to u stavci istanbulske konvencije? To da je rod socijalni konstrukt i svak ima pravo na svoj custom rod?

Slender Man
25-03-2018, 23:42
Nisam si dao truda ni pročtati o čemu se radi...dosadno i boli me dupe.

Iskreno ni mene, ali tako je dosadno na forumu. Nitko ništa ne posta osim Vedro o satovima.

Izgubljeni_v2.0
26-03-2018, 08:47
A jbg Bartuc je prestao kupovat igre za plejku pa nema ko više pisat dojmove. :(

W3DR4N
26-03-2018, 09:27
Koje dojmove bi mi pisali. Igramo Fortnite po cijele dane.

Hexfire
26-03-2018, 12:32
Pa ne stoji li to u stavci istanbulske konvencije? To da je rod socijalni konstrukt i svak ima pravo na svoj custom rod?
Ne piše, a i da piše ništa se ne bi promijenilo. Ljudi em nemaju pojma što unutra piše, em nemaju pojma što točno znači ratifikacija tog dokumenta. Al bitno da se prosvjeduje.

Maloki
26-03-2018, 13:40
To sa izmišljanjem rodova je totalno tumblr brija i takva sranja ne prolaze nigdje u svijetu, a najmanje će prolaziti u Hrvatskoj.

dugi
26-03-2018, 17:56
Bez veze se trudite, i dalje me ne zanima. Kaj se mene tiče mogu mi upisati u rodni list pod rod "ono", sam nek smanje poreze i godine odlaska u penziju.

Vedro
27-03-2018, 01:02
Šta je to tamo? Ponovno turska invazija?

Slender Man
27-03-2018, 01:20
To sa izmišljanjem rodova je totalno tumblr brija i takva sranja ne prolaze nigdje u svijetu, a najmanje će prolaziti u Hrvatskoj.

Kako jebeno ne prolaze kad prolaze? U Americi možeš ići u zahod koji hoćeš i smije ti nitko ništa. Obavezno se moraš obraćati u preferranom spolu. Čak mi prija iz Zagreba (neki glupi, liberalni Američki faks) kaže da im se tamo profesori moraju obraćati u željenom spolu. Koji jebeni debilizam.

Maloki
27-03-2018, 09:15
Faksevi u Amerikama su totalno u kurcu, to stoji.
Ako te netko zamoli da im se obratiš u suprotnom rodu pristojno je da to napraviš.
No čak i da ne napraviš i odlučiš bit šupak ne može ti ništa posebno napravit jer zakoni o slobodi govora.
Tužbe su samo obična prijetnja jer se jebeno nikome ne da zajebavat sa dugotrajnim i skupim postupcima za pizdarije.

Hexfire
27-03-2018, 12:16
Gle Slander, bez brige. Ti ćeš moći prebiti ženu isto kao što si radio dosad.

Slender Man
28-03-2018, 01:11
Lel. Protivljenje nasilju nad ženama je meme. Valjda 97% ljudi je protiv toga i besmisleno je komentirati o tome. Govorimo o spolovima.



Ako te netko zamoli da im se obratiš u suprotnom rodu pristojno je da to napraviš.

A zašto bih to napravio? Zašto bih dopustio da me netko ne zajebava? Ne pričamo samo o suprotnim spolovima, pričamo i o ''neutralnima''. To već prelazi granicu pristojnosti i tko me zahtjeva da mu se obraćam trećim spolom može odjebati. Uostalom, ništa nikoga ne spriječava da se proglasi suprotnim spolom. Koliko sam svjestan, ne tribaju ti nikakvi papiri ni dokumenti da bi zahtjevao da te netko zove suprotnim spolom. Može bilo koji debil na whim odlučiti da je danas žensko.



No čak i da ne napraviš i odlučiš bit šupak ne može ti ništa posebno napravit jer zakoni o slobodi govora.

Misliš isti zakoni zbog kojih u Britaniji možeš ić u zatvor ako sereš po muslimanima?

Maloki
28-03-2018, 05:00
Ako netko od tebe traži da napraviš nešto što ne želiš onda samo kažeš ajbok.
Ako fakat naletiš na osobu koja ti kaže “želim da me prijepodne zoveš ona a popodne on” okreni se i odi, nitko te ne silo da uopće imaš posla s tom osobom. Takve stvari se toleriraju u SAD i Kanadi i tolerirat će se dok ne bude neko sranje, tipa neki silovatelj odluči bit žena i visit u ženskom wc-u.
A to što netko može na whim odlučit da je žena ne znači da zbilja bude. Koliko god to nekome zvučalo zabavno, takve pizdarije sa sobom donose hrpu različitih problema. Dopušteno je ljudima bit peder pa eto, nema ni blizu 10% deklariranih pedera (10% ljudi je, statistički, pederčina).
Jebote kažeš da je nasilje nad ženama meme, a strah te vjerojatno najvećeg memea ikad.

Ne znam ništa o takvim slučajevima u Britaniji, no ak je netko i završio u zatvoru zbog takvih sranja onda sumnjam da je bilo zbilja tako bezazleno “sranje po muslimanima”. Vrlo vjerojatno je u pitanju govor mržnje ili tako neko sranje.

tenk
03-06-2018, 11:32
dobro je pa budu referendumi pa ćemo moći odjebat istanbulsku i šta je još važnije onog četnika pupavca,da se napokon makne i da više takvi nedolaze u sabor,taj se je nabral novaca i lijepo mu je ova hrvatska država dala,ima sve kaj hoće...ja bi mu dal jedan štapić i odpeljal bi ga u jedno lijepo polje pa neka traži mine koje su njegovi kompanjoni četnici 90-ih postavljali,cigan četnički...

Hexfire
03-06-2018, 16:01
Referendum bude nikad

tenk
03-06-2018, 16:09
Referendum bude nikad

šta nikad,pa bit će,skupili su za oba dovoljno potpisa...

tenk
03-06-2018, 16:17
svi su oni lopovi inače,pogledaj si onog seljačinu petrova,završil je valjda neki fakultet a frajer nezna niti pričat kako spada,književno i normalno,više hrvatskog zna pupavac od njega i njegovih kompanjona iz metkovića,terajte se u metković stoko...

Hexfire
04-06-2018, 15:47
šta nikad,pa bit će,skupili su za oba dovoljno potpisa...

Za Istanbulsku nisu, em ju ne mogu referendumom srušiti da i jesu.

A ovaj antisrpski referendum neće proći na Ustavnom sudu.

Stoga, nikad.

Vedro
05-06-2018, 01:50
Jebote, zar ta politika ima ikakvoga smisla pitam se.
edit: najradije bi Staru Grčku išao čitat.

tenk
11-06-2018, 17:58
Za Istanbulsku nisu, em ju ne mogu referendumom srušiti da i jesu.

A ovaj antisrpski referendum neće proći na Ustavnom sudu.

Stoga, nikad.

evo ti na,vidiš da su prikupili...
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/imamo-dovoljno-za-referendum-inicijativa-istina-o-istanbulskoj-s-veseljem-objavila-broj-prikupljenih-potpisa-osvrnuli-se-i-na-gay-pride/7461381/

a ovo šta je srpska rijeka i njihov komunistički srpski vođa zabranil prikupljanje potpisa,kako to opravdavaš? demokracija nema šta...povijest će se ponovit i može bez problema doći do rata ne samo između hrvatske i srbije nego i u cijeloj europi samo je pitanje vremena,hoće bit za 10,20 ili više godina...vidiš da se u španjolskoj isto žele odvajat,svagdje je elita sve jača a sirotinje sve više...niti jedna država u europi nije bez problema,ili svojih ili sa susjedima...

Hexfire
11-06-2018, 19:54
Vidjet ćemo nakon provjere potpisa koliko će ih biti. A i taj referendum će pasti na Ustavnom sudu pa im đabe.

tenk
11-06-2018, 20:38
Vidjet ćemo nakon provjere potpisa koliko će ih biti. A i taj referendum će pasti na Ustavnom sudu pa im đabe.

negdje sam pročital da prolazi i ustav i sve...

tenk
11-06-2018, 20:39
Vidjet ćemo nakon provjere potpisa koliko će ih biti. A i taj referendum će pasti na Ustavnom sudu pa im đabe.

negdje sam pročital da prolazi i ustav i sve...+ kaj će predat žalbe i tužbe prema onima koji su im podmetali...

Sonik
03-07-2018, 11:42
Super mi je kako je Mirko postao još jedan internet ratnik koji se hrabro bori protiv SJW postmoderne soyboy boomer neo-marksističke napasti. Mirko, jel' gledaš Jordan Petersona na youtube dok spašavaš zapadnu civilizaciju?

Maloki
03-07-2018, 12:08
Sonik šta me ignoriraš u hip hop temi.
Kako si, jesi dobro

Sonik
08-07-2018, 17:39
A živi se Maloki, kajaznam. Nemam volje opisivati osobni život ovdje, nije više zanimljivo bez regularnih drama :cool:
Uglavnom lurkam na par specijaliziranih boardova, ponekad se sjetim PCP pa kliknem na activity stream i vidim da je većina rasprava o hardveru i current-gen igrama. Nemam apsolutno ništa da doprinesem pa zatvorim prozor lol.

Prije tjedan-dva sam se vratio na backlog nakon par mjeseci gdje nisam skoro ništa gejmao, u raspoloženju sam za oldskul RPGe pa sam se educirao o dungeon crawl klasicima. Toliki sam wannabe RPGCodex elitist da trenutno igram Might & Magic prvi i crtam 16x16 mape na grafnom papiru. Novo iskustvo, ali nije loše. Pored toga sam obrisao prašinu sa DS-a pa možda probam neku casual simulaciju tipa Harvest Moon, ali više od gaminga me smeta backlog jeftinih knjiga sa buvljaka kojima punim stan. I tako dalje. Kako si ti?

Maloki
08-07-2018, 22:20
A evo, šljakica ovo ono, trošim pare na stripove, tu i tamo odigram neš NOVO I MODERNO.
Kad se zalomi odem malo van i tak. Niš posebno

Neki faks, posao?