PDA

Pogledaj cijelu verziju : Modem /Isnd problem



v4MP1r3
28-08-2006, 16:56
ok, nije za mene, al frend moli da pitam na forumu pa...

ovako, ima modem al i ISDN, spaja se preko 1 broja, pa znaci koristi ISDN modem... a ovako ide problem

Na netu je oko 10 minsa i sve je ok, a onda jednostavno vise ne otvara stranice, ne jos je uvijek conectiran i sve ali ne moze nista raditi, ko da je disconectiran, al ima jos uvijek onu ikonu u kutu i jos uvijek mu linija sumi...dakle, jos je uvijke conectiran... ali nije... ?!?!?!?!

ovo je cak i mene zaprepastilo, reko sam da proba s svim onim programima da pocisti racunalo, je i sve je sredio, pocistio...i bio kod njega i opet mu tu jbe komp...a ne zna sto to...!!

iko ima ovakav slucaj?
conectan cca 10 minuta i onda ko da nije, a zapravo je (???) ...

big help?

Fenrir
28-08-2006, 17:01
Možda su problem dialeri. Neka proba skinuti neki anti-dialer program.

Kiklop
28-08-2006, 17:22
predlazem adaware meni je pomogao :boohoo:

Fenrir
28-08-2006, 17:28
predlazem adaware meni je pomogao :boohoo:

Rekao je da mu je frend počistio komp.

str33t6l0w
28-08-2006, 17:49
ja sam imao slican problem sa dsl-om... budem spojen 10 minuta i onda odjednom vise ni neprima podatke niti ih salje.. a stalno radi.... a ikona dolje stoji... ali komp mi nije valjo nest i formatiro sam disk i sve super sad...

Systematic Reverse
28-08-2006, 19:23
Možda su problem dialeri. Neka proba skinuti neki anti-dialer program.

Nepomaže to. Ali ako je Dialer jedini program koji ga može riješiti je Nod32 :pray: Neka sa njim pročisti ako nije...

Glass
28-08-2006, 19:32
I meni se to ponekad zna dogodit s Max adsl-om, ali uistinu rijetko svako mjesec dana u prosjeku tako da mi i nepravi neke probleme, čak ni formatiranje nije učinilo nikakvu razliku, tako da sumljam na modem ali nevidim svrhe da ih zovem kada je tako rijetko.
Reci prijatelju da zove njihovu službu kada se to dogodi pa neka oni vide u čemu je stvar.