PDA

Pogledaj cijelu verziju : Auti



tenk
20-08-2017, 09:57
https://www.vecernji.hr/auti/njemacka-se-rjesava-starih-prljavih-dizela-koji-bi-mogli-zavrsiti-kod-nas-1189103?utm_campaign=Njuskalo_ticker&utm_medium=Widget&utm_source=Njuskalo

Njemačka se rješava starih prljavih dizela koji bi mogli završiti kod nas

normalno sve kaj europi nevalja ajmo s tim na balkan,nek se oni truju,ko ih jebe...fegeti čađavci sa pce će bit oduševljeni,tamo su 99% fanboji dizelaša,a pogotovo vole kad začađe normalnom čovjeku koji vozi iza njih benzinca...

tenk
09-09-2017, 09:41
Trebam preporuku disk pločica koje bolje podnose visoke temperature. trenutno imam neke koje ugrađuje ovlasteni servis, nemam pojma koje su, nisam jos vadio, imaju dosta mesa. nakon žešće vožnje sam ostao bez kočnica (nije ništa neispravno, bilo je baš ganjanje)nakon zavoja bila je ravnica i kocenje sa 150+, promašio sam odredište za skoro 100m, disk star 3 godine, još kao novi, nikad tokaren i ne potrošen je bio lagano plav, a iz čeljusti se dimilo. Radi se o A8 4.2 FSI,,, djabe toliki tvornički diskovi i klješta kad 2 tone radi svoje očito...

sad ti reci da to nisu budale...meni je praktički svaki dan da se idioti ponašaju kao da je cesta njihova,to se siječe zavoj,prelazi preko pune crte i boli njih kurac,a ja bježi i izmiči se,jebali mater svoju retardiranu,i to nema veze jel sirotinja u fiatu ili bogatun u bmw-u

Maloki
09-09-2017, 10:47
Ne kužim, prvo napišeš da si se vozio ko idiot i onda sereš po ljudima koji se ponašaju kao da posjeduju cestu.

W3DR4N
09-09-2017, 11:16
Hahahahaha, koja izmišljena priča.

tenk
09-09-2017, 11:30
Ne kužim, prvo napišeš da si se vozio ko idiot i onda sereš po ljudima koji se ponašaju kao da posjeduju cestu.
Nisam pojasnio,to je citat sa pce foruma od jednog fegeta, on se je vozio 200 na sat,jel sad kuzite...

Slender Man
09-09-2017, 13:50
Ko je sad ovi tenk tard?

tenk
09-09-2017, 20:24
Ko je sad ovi tenk tard?
Pitas a vec znas tocan odgovor

Maloki
09-09-2017, 20:34
Nisam pojasnio,to je citat sa pce foruma od jednog fegeta, on se je vozio 200 na sat,jel sad kuzite...

Lol pa onda trebaš stavit navodnike ili quote, kak bi mi trebalo skužit da citiraš nekog.

Da, lik je žešći retard. Kaj mu je ekipa rekla za diskove?

Vedro
10-09-2017, 01:40
Ja sam se spustio niz Velebit sa 180 dolje kada se ide prema Gračacu. Idiot, tad sam bio na teškim drogama.

Vedro
10-09-2017, 01:48
Zapravo prema Gospiću kada se popneš gore iz Karlobaga. Išao iz Splita doma preko Zadra avanturu magistralom, izgubio se par puta kraj Zadra.
Ford Focus 1.8 tdi

Hexfire
10-09-2017, 10:20
Moja 20 godina stara Kia neide preko 60.

Vedro
10-09-2017, 19:50
Kia Shuma?

Čux
13-09-2017, 14:46
Moja 20 godina stara Kia neide preko 60.Biciklom sam znao brže :D

Kostolomac
13-09-2017, 16:38
Biciklom sam znao brže :D
I ja nizbrdo, pa sam jednom skoro poginuo :D

tenk
16-08-2018, 09:13
vidim da su se na pce rješili jednog,gabre dobio ban,njega već jako dugo mrze i ne podnose tamo,izgleda da su ga uspjeli riješit,sigurno su ga nečim isprovocirali pa mu zaljepili ban...to su njihove metode...

jedan lik imao neki sudar sa svojim skupocjenim autom,a ovaj drugi je isto bio neki bogatun ali izgleda da je zbrisal...i sad frajer nezna šta bi...neće iskoristit kasko jer ga čuva valjda da ga ošteti tenk panzer iz battlefielda 5,onda će valjda aktivirat kasko...a policiju normalno boli ih kurac,kurcobolja barem kako je on opisao...ništa čudno za državu u kojoj 2/3 stanovništa ako ne i više živi na državnoj sisi i krade od onih malobrojnih koji nešto rade a nije iznajmljivanje skupocjenih vila,kuća i apartmana...

jedina dobra stvar...
https://www.blic.rs/vesti/svet/do-kraja-21-veka-ovim-zemljama-preti-katastrofa-a-medu-njima-je-i-srbija-video/40l49t3

a onda srpski predsjednik ima obraza hrvatsku uspoređivat sa hitlerom...njihova je vanjska politika ponovi bezbroj puta laž sve dok ne postane istina...a to da su srbi u hrvatskoj ugroženi je pogotovo glupost,ima ih u hrvatskoj pola ako ne i više,pogledaj si samo pce,i ništa im ne fali,sve bogatuni...a koliko hrvata ima u srbiji ili bosni,jako malo ili ništa jer su ih sve već protjerali...i nemaju nikakva prava...

tenk
18-08-2018, 15:39
jedno od mnogobrojnih preseravanja i hvalisanja na pce:.....lik izjavi da si može kupit auto kakav god hoće ali on si je kupil neki novi nabrijani ford koji troši 15-20 litara benzina na 100km,sad je sretan jer auto privlači poglede....preseravanje na kvadrat...

Vedro
19-08-2018, 01:41
Snobovski forum, ko i cijela ta jadna država.

Vedro
20-08-2018, 15:16
https://www.youtube.com/watch?v=CC4VwPS8kkI

Kostolomac
20-08-2018, 19:11
Dovukao danas doma Kiu Proceed CRDi 2.0 iz 2008. sa 138 konjića. Simpatično vuče.

Vedro
20-08-2018, 19:41
"Dovukao"?

Vedro
20-08-2018, 20:03
Dost grdo.

Kostolomac
20-08-2018, 20:37
Ok.

Maloki
20-08-2018, 21:53
Kolko para i kolko km?

Kostolomac
20-08-2018, 22:35
6300eur, ~89k km.

Vedro
20-08-2018, 23:27
Ok.
Ok.

tenk
21-08-2018, 07:43
sad je jedan slikal svog bmw-a i novu garažu...baš sam gledal nedavno emisiju,ista stvar kao i u grčkoj,tamo su svi bogatuni varali sa nekakvih porezima na bazen,lagali da nemaju bazene,lik i novinar uzeli drona pa ga provozali iznad zraka...rezultat...svaka vila ima izgrađen bazen(a ono nije da ih ima malo)...a u hrvatskoj je još gore stanje...krade se sirotinji i kupuju se vile,jahte,auti i ostali luksuz i nikom ništa...a stranci samo trljaju ruke i čekaju kad će si zaplijenit koji otočić ili neko drugo dobro...

tenk
21-08-2018, 07:54
i onda ti dođu pametnjakovići tipa zdravko marić koji su obožavatelji skupocjenih satova pa kažu: ma jebeš to,budemo se opet zadužili u ime države,boli me kurac,neću ja propast,skresat ćemo još više mirovine i uzet ćemo još više od sirotinje...nedavno je frajer izdal nove obveznice za još zaduženja ali to nikog nije briga pa ni novinare...glavno da se ima za jahte i ostalo...

Hexfire
21-08-2018, 09:54
tenk daj odjebi

tenk
21-08-2018, 11:08
glavno da su se meni sprdali kako sam glup kad sam prvi imal rx480 8gb karticu...koja btw ni nije nikakav flagšip niti je koštala preko 1000eura...
...onaj frajer kaj renderira sada plače kako rtiksice imaju samo 11gb vrama...pa imaš frajeru quadro kartice sa po 32gb vrama pa si kupi te,nije valjda da i te nevaljaju,ima i amd čini mi se nekakve isto za poslovne svrhe...

Vedro
31-08-2018, 03:00
Kompletan Bugati od legića u voznom stanju.


https://www.youtube.com/watch?v=6W60wBg9E78

Vedro
01-09-2018, 03:51
kakav kralj hahahaha


https://www.youtube.com/watch?v=TCSyNKbapdE&feature=push-lsb&attr_tag=zKPoXf3um6cz05Q0%3A6

Vedro
04-09-2018, 02:53
Prošli put kada sam gledao ovu garažu ovaj David je furao zlatni AP, brijem da je oko 50 soma dolara, a onaj lik sa pceksperta hoće kupit sat od 10 ili koliko... nejde računica nikako, al tak je to u hr. ne bi stavio sliku svoga sata od sramote na taj forum nikad.


https://www.youtube.com/watch?v=Fo_sY5iI0U0

Vedro
04-09-2018, 02:58
Mislim ono mogo si je kupit onda zlatnog AP, cigan.

Vedro
04-09-2018, 03:08
Evo ga na, draguljar.


https://www.youtube.com/watch?v=XQz4A91z1K0

Vedro
10-10-2018, 03:19
https://www.youtube.com/watch?v=litO7FrTwDI

tenk
28-10-2018, 14:27
"ali pitanje gdje sam bio i gdje idem mi je bilo neprimjereno totalno i gotova prica

znam ja šta je njih jebalo, dobar auto, dobra p kraj mene, i eto"

ono kad neznaš kako bi se pohvalio na forumu da imaš dobar auto i dobru pičku pa onda usput okrivit policiju koja ovdje btw nije ništa krivo napravila...zlatna mladež sa pce-a i bug-a...kako bi se reklo: odabrao:drug brko - preveo:drug brko - tekst čitao: drug brko - tonski obradio: drug brko-

Kostolomac
28-10-2018, 15:27
I na kraju ispadne auto od bogatog tateka.

Maloki
28-10-2018, 15:35
Daj nam više konteksta.

tenk
28-10-2018, 15:39
I na kraju ispadne auto od bogatog tateka.

nebitno čiji je...svi oni prikrivaju svoje bogatsvo tako da raspodjeljuju na rodbinu i druge frendove...svakome sa imalo pameti i malo više godina je jasno kakva je ovo država i kako funkcionira...kako je netko napisao SFRJ,sedam filozofira radi jedan,ovo sad je gore stanje nego kaj je bilo 90-ih ili prije...

Vedro
28-10-2018, 17:01
https://www.youtube.com/watch?v=ho-miCbIr84

Vedro
28-10-2018, 17:08
Vidi na 5:01 inženjer sjedi na Ikea Markusu kakav ja imam haha

tenk
13-05-2019, 04:50
Jutros su opet svi retardirani u vožnji, voze ko cigani, nevjerojatan bezobrazluk u prometu.... Jeba li si mater mrtvu cigani,odmah ti u startu razjebu dan...i onda se još netko čudi kako pogibaju... Nek si jebu mater mrtvu cigani i onom tko im je dal vozačku i učil ih vozit....

tenk
24-05-2019, 21:42
...danas mi je netko fino nabil auto,to je bil jebački udarac kad mi je udubilo lim...mislim da je bilo kod peveca,inače uvijek stanem kad ima mjesta na nekoj praznini di nema auta i danas baš budala stanem pored jednog auta relativno blizu...makar sam izašal prilično lagano...
...kako su mjesta nasuprotna,na ovoj mojoj strani je bilo sve prazno ali otišal sam naprijed na drugo mjesto/red da mi je lakše izać,pored nekog karavana mislim,da ne vozim u rikverc nego ravno van...očito mi je namjerno nabil sa nekim tupim predmetom,to vrata nisu mogla napravit...ili to ili je bilo na parkiralištu na poslu...baš teški bezobrazluk...a prije toga isto štete,otkinuti strgani znak npr. koji me došal 300kn...ako je neka osveta za nešto onda mi reci kako kaže mamić fejs tu fejs o čemu se radi pa se budemo razračunali na neki način...a ne vozim sveto trojstvo i nešto ekstra,vozil sam i ja stare aute ali mi nije palo na pamet da se parkiram kod novih ili skupih auta i da ih nabijam sa vratima...
...npr. jelen mi se sa rogovima nabil u moju stranu,lijeva moja vrata,to je bil udarac da sam se usral,prepigalo retrovizor a bubnulo da sam pomislil da mi je đubre sa rogovima cijela vrata odvalil,ali nije bilo strašno makar šteta se vidi i dalje kad se bolje pogleda,udubljenja..ali to je tako kad si jadan i nikakav događaju ti se i takve stvari...
...katastrofa ponašanje,skroz nekulturno i to na svim mjestima...npr. plaćal sam na platomatu u t-comu račun i sad je bio jedan sa prilično dosta računa...ja iza tog a iza mene stara budaletina iživcirana sa ženom nije mogla izdržat i kaže ovom da šta on plaća za cijelu zgradu,dobro pa je ovaj bio normalan pa mu je reko da se samo smiri,nabil bi ga šakom u glavu...

...a pješaci isto,danas babetina i idiot stanu fino na sredinu ceste na crtu i melju...ja idem i gledam i jedan se ipak sjeti di je pa vuče ovog drugog...
...a biciklisti,to ima takvih idiota da je za nepovjerovat, i to najviše stare budaletine,taj kad uhvati jedan ritam više ne staje niti gleda oko sebe...
...jučer je ženska uletila na pola parkinga sa mobitelom na uhu i tako je stala i razgovarala...

tenk
25-05-2019, 11:08
Nije pevec,bil sam prije u konzumu pa onda pevec, to sam primjetil u konzumu....sto posto netko namjerno na parkingu od posla... bil sam u pevecu i pregledali smo kamere....ništa...
....jel ima tko preporuku za kameru u autu?

tenk
25-07-2019, 05:01
Jučer mi cigo blica i maše valjda zato kaj sam upalil kratka svijetla u 3 popodne.... Šta te boli kurac, imam razlog zakaj sam upalil...
Prestigne me jučer jedan, reno senik ili tako nešto, za jedno 10km reko koji kurac, bočno "parkiran", razbijen prvi kraj.... Pa ti frajeru nabijaj gas....valjda ga negdje bacilo... Jedna pička isto neki dan na mostiću....ful razbijen prednji kraj... U gradu ležerno nonšalantno razgovaranje na mobitel itd.... Svaka čast kaj imaju love i kaj ih nije briga... Ja bi radije zapalil 500 ili 1000kn nego platil miliciji kaznu....