PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sve vezano za MAX adsl



Kimi
04-01-2006, 20:54
Evo otvaram ovaj topic ak će netko imat nekog problema s tip nek nađe sve na jednom mjestu (al prvenstveno zbog toga kaj ja sad imam neki problem :D )

Jučer se negdje oko ponoći pokušam priključit na net da vidim šta ima novo na forumu ALI kad sam kliknula na Connect došlo do onog 'Verifying your username and password' i tu stane i izbaci error - nije dobar, provjeri dal je točno upisan bla bla
Ok, upišem ponovo i kliknem i opet isto i tak jedno deset puta pa sam odustala.
Danas ujutro probam i sve ok odmah od prve. Pomislih mušice neke.. Da bi sad opet išla i opet mi se sve to ponovi dok jedno 20 puta dok se nije connectao.
Rješenje?

(nadam se da se neko nije igrao hackera... :? )

miro u sutonu tihom
04-01-2006, 21:19
Možda imaš spyware ili neko drugo slično sranje!Dobro očistiš komp i trebalo bi biti Ok!
To se i meni znalo prije pojavljivati,ali očistim ga i restartam i to je to!

Danny
04-01-2006, 21:24
Ne nije to. Meni se to isto cesto dogada. Jednostavno napravi cancel, pricekaj minutu i onda opet probaj. Nemoj brzo puno puta za redom jer meni tako nikad ne radi.

Mislim da je to neki problem kod njih, ali nemam pojma u cemu.

v4MP1r3
04-01-2006, 21:25
Evo otvaram ovaj topic ak će netko imat nekog problema s tip nek nađe sve na jednom mjestu (al prvenstveno zbog toga kaj ja sad imam neki problem :D )

Jučer se negdje oko ponoći pokušam priključit na net da vidim šta ima novo na forumu ALI kad sam kliknula na Connect došlo do onog 'Verifying your username and password' i tu stane i izbaci error - nije dobar, provjeri dal je točno upisan bla bla
Ok, upišem ponovo i kliknem i opet isto i tak jedno deset puta pa sam odustala.
Danas ujutro probam i sve ok odmah od prve. Pomislih mušice neke.. Da bi sad opet išla i opet mi se sve to ponovi dok jedno 20 puta dok se nije connectao.
Rješenje?

(nadam se da se neko nije igrao hackera... :? )

nop, sad sam bas zvao, imaju problema na serverima, i to vecinom oko ZGa, muhahahahaaa, sad znam tvoju lokaciju, lol
reko mi je lik na centrali da t isto uzrokuje izbacivanje s neta, a to mi se isto desavalo, uglavnom danas sam popizdio an tim pas/username i to me ubol u pojam pa sam ih nazval itd itd...uglavnom to bi trebali rijesiti u roku od 30min max...
premda im se to ni ne bi trebalo desavati...

Danny
04-01-2006, 21:26
To se kod mene dogada recimo jednom tjedno ili tak. Jeba ih ti serveri onda ako stalno imaju probleme. :?

v4MP1r3
04-01-2006, 21:48
To se kod mene dogada recimo jednom tjedno ili tak. Jeba ih ti serveri onda ako stalno imaju probleme. :?

kazem ja, T-Com, T-Sranje, al moramo biti zadovoljni s onim sto imamo.. to je jedino sto imamo :://
dok ne dodje Tele2 ;;DDD
a onda RASPALI PO BRZINI JEFTINI I SUPER OCIJENAMA!!!
wohoo, duplo jeftinije, duplo brze, duplo vece...
to ce biti zivot...

Kimi
04-01-2006, 22:13
nop, sad sam bas zvao, imaju problema na serverima, i to vecinom oko ZGa, muhahahahaaa, sad znam tvoju lokaciju, lol


što znači da i ja znam tvoju :D

I to se onda vjerojatno odnosi i na ovo:
- Neki put (većinom ujutro) znam čekat po min pola sata dok si on spoji link i to me već počelo živcat. I neki put mi kad kliknem connect piše ono - connecting through neš PPOE neš i niš se ne događa i tak stoji pa ja stisnem cancel i tak par puta pa proradi i normalno se spoji

A šta je s ovim?
Svaki put kad upalim komp i kad se ovaj linka na max javi mi se oblačak Local Area Connection - Status:Limited or no activity. Jel se to može kak riješit? Neki tip mi je reko nek napravim neki file u notepadu s nečim pa će mi sve te oblačke maknut al ja neću da mi se sve makne....

I samo da vam ispričam ovo:
jednom mi je pisalo da sam potrošila nekih 800MB i dođe mi doma račun za 65kn bez PDV 8) a dok sam bila u ona prva dva mj dolazilo mi je po 50 i 20 lipa račun (u vrijeme flata)

v4MP1r3
05-01-2006, 00:12
lol ovo s lipama se i meni desilo...ja sam prosli mjesec nabio HRPU mb + serv pack 2 za Win...zalim svoje starce ;;DDD

ovo s oblacicima nemam blage sto hoces reci, contactaj me i posalji sKreen pa da vidim...

Danny
05-01-2006, 05:38
Za tu ikonicu, odi na

Control Panel > Network Connections > Desni klik na Local Area Network > Properties

U novom prozoru makni one dvije kvacice na dnu. Tako da ces vidjet samo kad ti je T-Com connectan a ne i LAN sa modemom.

ezav
05-01-2006, 11:29
Ljudi najvise zivvcira kada se igras na netu (npr DoW) i guzis tipa a tebe ljepo max adsl diskonekta.......

desilo mi se to par puta.........
i pocelo je jako zivcirati.......
pa nisam vise na carnetu da puca veza :killyou: :killyou:

A to s konektanjem da ne spominjem, svaki put mi dojde da uzmem modem i odem do T-coma i da nekog u vugla gadam s njim.......

Blitz
05-01-2006, 12:17
A šta je s ovim?
Svaki put kad upalim komp i kad se ovaj linka na max javi mi se oblačak Local Area Connection - Status:Limited or no activity. Jel se to može kak riješit? Neki tip mi je reko nek napravim neki file u notepadu s nečim pa će mi sve te oblačke maknut al ja neću da mi se sve makne....
Start - Network Connections - Local Area Connection - desni klik - Properties - Internet Protocol ( TCP/IP ) - Properties - Use the following IP address - IP address 192.168.000.001 - Subnet mask 255.255.255.000

Kimi
05-01-2006, 12:49
Za tu ikonicu, odi na

Control Panel > Network Connections > Desni klik na Local Area Network > Properties

U novom prozoru makni one dvije kvacice na dnu. Tako da ces vidjet samo kad ti je T-Com connectan a ne i LAN sa modemom.

OK učinih ovo i nema više ikonice. Thanks!!

Malo pitanje: Počelo se pojavljivat kad sam uzela MAX. Koliko je to opće povezano s njim? (jel razlog zašto se pojavljuje vezan uz max ili neš drugo)

Danny
05-01-2006, 14:28
Nisam siguran tocno koji je razlog. Meni se to prije pojavljivalo ali sad vise ne, tj. i sa onim kvacicama mi se ne pojavljuje.

Blitz
05-01-2006, 19:16
OK učinih ovo i nema više ikonice. Thanks!!

Malo pitanje: Počelo se pojavljivat kad sam uzela MAX. Koliko je to opće povezano s njim? (jel razlog zašto se pojavljuje vezan uz max ili neš drugo)
Razlog je jedan bug u Windowsima koji prouzročava error kod takvih virtualnih mreža... Postoji jedan mali update na microsoftovom sajtu koji to popravlja, ali je jednostavnije upisati one IP adrese...

Kimi
09-01-2006, 18:11
Opet pitanje: (ko malo dijete sam... :D )

koliki vam je račun obzirom na vaš paket?

ja uzela onaj mininalni i danas mi došo račun 40kn
PS - kaj se desilo s onim 99kn?

ivan
09-01-2006, 18:36
Opet pitanje: (ko malo dijete sam... :D )

koliki vam je račun obzirom na vaš paket?

ja uzela onaj mininalni i danas mi došo račun 40kn
PS - kaj se desilo s onim 99kn?


ja imam pakete od 512mb i obično mi dođe račun 40-60kn + pretplata ~60kn

dEmEnTeD
09-01-2006, 19:34
Opet pitanje: (ko malo dijete sam... :D )

koliki vam je račun obzirom na vaš paket?

ja uzela onaj mininalni i danas mi došo račun 40kn
PS - kaj se desilo s onim 99kn?


ja imam pakete od 512mb i obično mi dođe račun 40-60kn + pretplata ~60kn

Još uvijek je aktivna ponuda, ja sam je uzeo prije 15 dana(plus dobiješ DVD player)

v4MP1r3
09-01-2006, 21:58
ZAR JE OVO MOGUCHE???
ja prosli mjesec visio na netu 0-24, skidao svaki dan pjesme+ Win XP Patch2... i znate kolko je doslo?? 119kn!!!!

WOOW!! 8)

17-01-2006, 19:15
"Win XP Patch2" ???????????????
valjda misliš service pack 2, igre imaju patcheve

Neven <R>
17-01-2006, 20:17
ZAR JE OVO MOGUCHE???
ja prosli mjesec visio na netu 0-24, skidao svaki dan pjesme+ Win XP Patch2... i znate kolko je doslo?? 119kn!!!!

WOOW!! 8)

Strpi se kad ti istekne flat :yuck:

Kristijan
17-01-2006, 23:19
Could not locate remote server???
To mi pisalo kod sam išao preko dsl-a? zašto? preko dial-up modema sve normalno. bilo mi preostalo format c: :roll: nije bilo ni virusa ni spama, a i firewall je bio ok

Matheus
18-01-2006, 21:32
Opet pitanje: (ko malo dijete sam... :D )

koliki vam je račun obzirom na vaš paket?

ja uzela onaj mininalni i danas mi došo račun 40kn
PS - kaj se desilo s onim 99kn?


ja imam pakete od 512mb i obično mi dođe račun 40-60kn + pretplata ~60kn

Još uvijek je aktivna ponuda, ja sam je uzeo prije 15 dana(plus dobiješ DVD player)

ja ih sutra zovem još nisam dobio dvd a prijavio sam se u vrijeme kad je bila akcija.

v4MP1r3
20-01-2006, 20:34
FUCK!!!!

koja jeb*** glupa stvar!!!

CEKAM 10MIN za ovaj glupi modem da mi ona fucking zaruljica prestane blinkati, i onda zovem onog lika... ko fol da to mora prestati, a on ce, valjda cita,


10M JE KADA SE STAVI TJ. USPOSTAVI ODNOS IZMEDJU VASEG RACUNALA I NASEG SERVERA


kako mrzim te likove... GLUPA**!

NESPOSOBNI!!! !!! !!!!

Om3G@
22-01-2006, 17:50
Ljudi, ja imam flat rate;)
i vi bi imali kada biste igrali JK3 preko neta :)

-Jojo-
15-02-2006, 17:49
Izgleda da samo ja imam peh da mi dolazi prek 170 kuna svki mjesec , za 12 mj. mi je doslo 179 kuna , a za 1. mj. 180 kuna i stari je reko da ja to moram platit i danas sam mu morao dat 100 kuna :(

CTDP_Marko
15-02-2006, 18:24
Ni ja nisam dobio DVD a uzeo sam dsl dok je bila akcija. Prokleti lopovi.

Spaceman Dan
17-02-2006, 16:00
Meni se isto dogadja da mi se nece spojit na net.
Postoje dvije verzije.
Prva je da mi dodje do username i password, a druga da me ne moze niti spojit sa serverom.
Druga verzija mi se dogodila jucer. Sada sve radi, ali ne bas kako treba.
Ping u igrama mi je za 10 veci. To nije toliko problem no packet loss mi je prevelik. Na lagometeru mi je sve puno crvenih linija (JK2 i JK3 igraci - o tom lagometeru pricam). Prije mi je na engleskim serverima ping bio oko 66, a sad je 77 i sve se crveni. Ne znam jel problem sa modemom ili sa t-com-om.

kalu4ever
18-02-2006, 20:22
Jadnici su počeli djeliti DVD-ove kad su vidjeli koliko ovi naši toga skinu u una besplatna 2 mjeseca,a DVD dobije svatko prijestupni(koji su to jadnici) ja sam u ona besplatna 2 mjeseca imao promet od 46 gb.

Lvx Demos
18-02-2006, 23:38
Izgleda da sam još ja jebeno prošao. Stari mi radi u INA-i, a HT (te-kom koji je već vrag) je dao 6 mjeseci flat rate umjesto uobičajena 3 za zaposlenike INA-e. Suvišno je reći koliko sam HDDova napunio... :)

Brijem da ću ga čupat iz zida čim prođe ugovor! :twisted:

-Jojo-
19-02-2006, 11:56
Jadnici su počeli djeliti DVD-ove kad su vidjeli koliko ovi naši toga skinu u una besplatna 2 mjeseca,a DVD dobije svatko prijestupni(koji su to jadnici) ja sam u ona besplatna 2 mjeseca imao promet od 46 gb.

Hahahahaa, tak im i treba majku im njihovu :):):)

dave
22-02-2006, 17:07
ja osobno mislim da je t-com sranje i da je taj probled zbog t-sranjaS:twisted:

D.E.M.O.
22-02-2006, 19:52
ja uzmem svaki mjesec 2 GB pa napravim 10 i platim vise nego sto bih platio za flat. t-com smrdi

Kimi
22-02-2006, 20:41
Da ja sam skužila da je taj paketić od 512 fakat mali i potrošiš ga u roku keks. Zato sam ja danas predala zahtjev za većim paketom jer sam do 15. već bila na 1GB. Definitivno nije dovoljno samo za surfanje jer uvijek dođeš u napast nekaj skinut 8)

mrs.croft
22-02-2006, 20:43
imam i ja taj od 512 a svaki mjesec skidam u prosjeku od 1 do 5 GB

lopovi smrdljivi zaostali... :killyou:

22-02-2006, 21:40
Budući da se tako žalite na MaxAdsl
Wdsl - 99kn mjesečno uz brzinu 256/128 kbit/s i uz to je flat
i još naknada za priključak 600 kn jedino loše je što još nije dostupan

pogledajte i sami
http://www.novi-net.hr/cijene_wdsl.html

Prince-Artas
22-02-2006, 21:46
jel mi netko može reć da li bi ja mogao imat wdsl jer ovaj obični ne mogu

raven5
23-02-2006, 10:11
U srijedu (15.2) sam predao zahtjev, a u ponedjeljak (20.2) sam dobio adsl!!!! :)
Svi su mi govorili da ću čekat i po mjesec dana kad ono.... :)
Imam najmanji mogući paket (512) i najmanju brzinu (512).
Budući da sam kod kuće samo vikendom mislim da će mi biti dovoljno.
:)

-Jojo-
23-02-2006, 11:59
ja sam dobio nako 3 tjedna max adsl , isto ima u prosjeku 1-3 gb mjesečno :-x :-x

v4MP1r3
24-02-2006, 23:13
samod a upozorim SVE
ako ste udaljeni od centrale +3km, DSL ce vam IL stekati, tj iskakati, IL ce na pocetku sve raditi a onda vam uopce vise nece... ko meni,t akod a znaju svi koji uzimaju DSL od jeb*nog TComa...

jedva cekam tele2 dsl... kedva cekam...

raven5
24-02-2006, 23:24
Ja dobio dsl i kaze brzina : 12M; a ja uzeo 512K!!!!!

Harry
08-03-2006, 11:13
Ja imam 512/128, ljudi ne znam jeste vidjeli ovu novu ponudu gdje moš dobit mjesec dana Flat-Ratea, dres HNR (nogometna repka) i možda ulaznice za utakmice na Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj. Inače imam START paket i skidam za 120kn prometa+60kn pretplata (znači 180Kn) 3.3Gb mjesečno...Kad bi uzeo SUPER 5Gb paket, za istu lovu bi mogo skinut 5Gb što znači da ovih dana šalje T-comu zahtjev za prelazak na viši paket a vi kak ošte heheheheheh....Eto toliko. Moram hitno mijenjat avatar...Mislim,ne slaže se s nickom (Harry P.)... :D :wink: