PDA

Pogledaj cijelu verziju : network problem nakon butanja windowsa 7



tenk
01-07-2017, 11:21
Imam problem nakon podizanja windowsa 7 64bit.Treba mu neko vrijeme da se spoji na internet,dakle nije trenutno spajanje na internet nego najprije vrti ona ikonica od networka plavi kružić.
Za to vrijeme nemogu otvarat programe,kako koje,neki se uopće ne podignu sve dok ne izvrti i dok se ne spoji na internet.
Prije je sve radilo odmah,imam win 7 64 bit i imam avast free i imam malwarebytes free,sumnjam da je možda avast ali neznam,nešto ga koči

tenk
01-07-2017, 18:41
jel zna tko,jedno 30 sekundi mi stoji taj plavi kružić na ikonici od networka u doljnjem desnom kutu,zatim se pojavi žuti trokutić i onda odmah nestane i proradi i onda jednom ekran zablica i onda je normalno nakon toga,prije se nije događalo

tenk
01-07-2017, 22:01
pronašal sam,origin web helper service je zajebaval,sad sam ga ugasil u msconfigu

W3DR4N
01-07-2017, 23:13
Instaliraj Windows 10 i Windows Defender ko normalni ljudi.

tenk
02-07-2017, 10:03
Instaliraj Windows 10 i Windows Defender ko normalni ljudi.
imam 10 na drugom kompu ali trenutno ne koristim,a neznam šta će mi windows defender i windows firewall? to sam ugasio
probao sam ja i windows 10,jedini future koji on ima je dx12 za igrice,za sve ostalo su po meni isti,tj. windows 7 mi je bolji,više opcija i djeluje kao pravi os(i vizualno i po mogućnostima) a ne kao igračka,windows 10 je čista reklama i prevara od os-a,stalno ti nešto uvaljuje,osim jeli ako to ne pogasiš sve,po meni je windows 7 zadnji pravi os

cham3leon
02-07-2017, 20:28
Instaliraj Windows 10 i Windows Defender ko normalni ljudi.

Uživaj u nasumičnom rebootanju radi instalacije updatea koji ne moš isključit. Kao da nije dovoljno što se uopće mora rebootati radi updatea, el ou el.

Slender Man
02-07-2017, 20:45
Možeš isključiti update.

tenk
02-07-2017, 20:47
i kaj imaš ako isključiš update? ništa,update moraš radit i na win 7 i na win10

Vedro
02-07-2017, 21:11
Meni jednom reboota update nakon formata i to je to. Ne diram ništa poslije i miran je ko bubica. Imam neki piratski instal i ne moram niti aktivirat niti ništa. Još i Defender svaki put pobriše aktivator kao malware i sve radi normalno. Lol

dugi
02-07-2017, 21:44
Uživaj u nasumičnom rebootanju radi instalacije updatea koji ne moš isključit. Kao da nije dovoljno što se uopće mora rebootati radi updatea, el ou el.

Normalno da se može isključiti, nije nikakav problem samo kaj ne vidim svrhu sobzirom da su nadogradnje rijetke a reboot na ssdu traje deset sekundi. Najbolji OS do sada.

Kostolomac
03-07-2017, 19:27
Kao da nije dovoljno što se uopće mora rebootati radi updatea, el ou el.
Tko je vidio modularan sustav pravit, puj.