PDA

Pogledaj cijelu verziju : Far Cry 5



Slender Man
26-05-2017, 02:06
Kad sam čuo da će biti western, obradovao sam se.

Kad sam saznao da će biti moderni western, ostao sam tužan.

https://www.youtube.com/watch?v=OLqeAH5D1uo

flander
28-05-2017, 10:19
meni nije jasno kako nekome može to opće privuč pažnju, generalno Ubisoft je propo nakon PoPa, SCa i Raymana, sve kaj su nakon toga povratili ne valja nikako

cham3leon
28-05-2017, 10:55
Da nisam igrao nijedan far cry i druge ubisoftove open world šprance, bio bih zaintrigiran. Ovako znam da će gameplay biti grind penjanja na nekakve tornjeve da ti se otkriju sve aktivnosti u blizini, pa onda napad na generičke kampove za koje onda dobijem pare koje skoro da nemam na šta potrošiti i učinim okolno područje dosadnijim jer neprijatelji odu iz njega.

Mislim, ok, Mad Max isto forsira jednoličnu šprancu preuzetu iz JC2, ali barem stalno introduceaju nešto novo da bude zanimljivo i paze da je svaki element podjednako zabavan. Ali npr. GTA nikad ne bi došao u poziciju da postavlja standarde za open-world akcijske igre da je posložio gameplay u nešto tako dosadno i repetitivno.

W3DR4N
28-05-2017, 11:17
Znači rulače.

tenk
29-05-2017, 09:19
Farcry 1 je imao ono nešto a ovo sve kasnije je ništa i obična mužnja novaca,čim ti vidiš da ti neki serijal izlazi gotovo svake godine odmah znaš da je to običan copy-paste a ne neka ozbiljna igra,bit će solidno i ništa više,pobrat će se novac i to je to,isto kao i za cod,far cry1 je bio crytekov,da su oni nastavili možda bi i bilo nešto od igre,ali i oni su skoro pa propali i nemaju više nikakvu dobru igru

Mance55
30-05-2017, 14:22
Ja ništa ne očekujem pa se možda neću ni razočarati. Ako bude dobro, dobro, ako ne, idemo dalje :)