PDA

Pogledaj cijelu verziju : Ja ne razumin



Electromaster
15-06-2015, 12:30
... Kak netko može igrat bilo kakav shooter na konzolama, tj. s gamepadom? Probala sam nekoliko njih i ciljanje je bilo apsolutno nemoguće, fakat mi nije jasno tko bi ikad zamjenio miša za gljivu.
Naravno ne govorim o feget igrama koje imaju auto aim. Plz explain.

Falus
15-06-2015, 13:05
Ljudi se naviknu, većina igara ima auto aim.

cham3leon
15-06-2015, 13:12
Može se itekako. Ja sam već ekspert u ciljanju s gljivama, ali FPS-ove ne igram s kontrolerom jer nema smisla. Mislim da bi se mogla složiti neka inovativna mehanika FPS-a isključivo za gljive gdje bi se istaknula težina oružja i inercija, mislim da bi se na gljivama tako nešto bolje dočaralo, ali koliko ja znam, i devovima i publici je sasvim ok uzeti standardnu PC mehaniku i mapirati kontroler.

Prednost igranja sa gljivama je kretanje. Kad umjesto WASD imaš analognu gljivu, ne samo da imaš slobodu pomicanja u svim zamislivim smjerovima, nego možeš kontrolirati i brzinu kretanja, od hodanja do trčanja i sve između. Skyrim mi je već samo zbog toga ugodniji na kontroleru - kad sam u uskom prostoru želim hodati jer je nespretno kad lik samo može trčati. Idealni setup bi bio kretanje na gljivu, ciljanje sa mišem. Zato očekujem da će Steam kontroler biti dobar kompromis između jednog i drugog, zavisno o tome kakav bude bio trackpad.

Btw, i ja sam neko vrijeme ovisio o auto aimu, a sada čak i u dinamičnim igrama poput Just Causea mogu skidati headshotove potpuno manualno.

Xero
15-06-2015, 13:19
Kameleon konzolaš.

cham3leon
15-06-2015, 13:27
Šta ću bit kada kupim steam kontroler?

Maloki
15-06-2015, 13:49
Zadnjih godinu i pol igram skoro isključivo na konzoli i nemam nikakvih problema sa igranjem shootera. Navika.
Doom ću isto igrati na konzoli.

Xero
15-06-2015, 15:06
Jel postoji ignore opcija na ovom forumu?

cham3leon
15-06-2015, 15:21
Ima, ali ti svejedno bumpa tredove kada posta netko sa ignore liste.

Xero
15-06-2015, 15:23
Pa ionako ću svaki put pogledat šta su ljudi sa ignore liste pisali.

Slender Man
15-06-2015, 16:43
Ja se slažem. PC je master race za FPS-ove. Pucačine na konzolama su targetane za američku djecu.

hacker
15-06-2015, 16:43
Koga bi ti stavio na ignore

Paran0a
15-06-2015, 17:30
Ignore nema smisla. Radje si napravite ovo.

Skinite neku extenziju za injectanje js-e u browser.

https://chrome.google.com/webstore/detail/styler/bogdgcfoocbajfkjjolkmcdcnnellpkb


Te si sami kreirajte postove od usera koji su vam ne-dragi.

npr svaki nikin post http://i.imgur.com/RJf0G2d.png

Ili skopirajte ovaj kod za probu. Dodao bih jos stvari da mi ruka nije strgana pa mogu samo jednog rukom pisat.




$( document ).ready(function() {var MAYMAYS = ['joos did 9/11', ' TOP Kek', 'NICE MEME','god is not real','ur mom. rekt.'];
var MAYMAY = MAYMAYS[Math.floor(Math.random()*MAYMAYS.length)];
var kek = $("a[href='member.php?17245-3-14colovac']").closest('.postdetails');
var shitsey = kek.find('.postuseravatar').find('img');
shitsey.attr('src', 'https://33.media.tumblr.com/avatar_60c7edaccd9d_128.png');
var shit = kek.find('.content');
shit.empty();
shit.append('<div>What the fuck did you just fucking say about me,
you little bitch? I’ll have you know I graduated top of my class in the Navy Seals,
and I’ve been involved in numerous secret raids on Al-Quaeda, and I have over 300 confirmed kills.
I am trained in gorilla warfare and I’m the top sniper in the entire US armed forces.
You are nothing to me but just another target. I will wipe you the fuck out with precision the likes of which
has never been seen before on this Earth, mark my fucking words. You think you can get away with saying that shit
to me over the Internet? Think again, fucker. As we speak I am contacting my secret network of spies across the USA
and your IP is being traced right now so you better prepare for the storm, maggot. The storm that wipes out the
pathetic little thing you call your life. You’re fucking dead, kid. I can be anywhere, anytime, and I can kill
you in over seven hundred ways, and that’s just with my bare hands. Not only am I extensively trained in unarmed
combat, but I have access to the entire arsenal of the United States Marine Corps and I will use it to its full
extent to wipe your miserable ass off the face of the continent, you little shit. If only you could have known
what unholy retribution your little “clever” comment was about to bring down upon you, maybe you would have held your
fucking tongue. But you couldn’t, you didn’t, and now you’re paying the price, you goddamn idiot. I will shit fury all
over you and you will drown in it. You’re fucking dead, kiddo.</div>');



kek.find('.signaturecontainer').text(MAYMAY);
});

Xero
15-06-2015, 18:36
Koga bi ti stavio na ignore
Pa kameleona konzolaša normalno.

flander
15-06-2015, 21:37
... Kak netko može igrat bilo kakav shooter na konzolama, tj. s gamepadom? Probala sam nekoliko njih i ciljanje je bilo apsolutno nemoguće, fakat mi nije jasno tko bi ikad zamjenio miša za gljivu.
Naravno ne govorim o feget igrama koje imaju auto aim. Plz explain.


ja ne razumim kak netko može imat penis a brijat da je pička

Windwalker
15-06-2015, 21:40
Reek anyone?

Falus
15-06-2015, 21:41
ja ne razumim kak netko može imat penis a brijat da je pička

Ubio

cham3leon
16-06-2015, 07:54
#rekt

Sonik
16-06-2015, 08:11
Gljive su jebene u određenim žanrovima tipa 3D platformeri, driving simulacije i čuda poput Katamari Damacy koja bi se teško dočarala na mišu. FPSovi su naravno žanr za PC kao i neznam, real time strategije, ali uz neke kompromise je igrivo.