PDA

Pogledaj cijelu verziju : piratstvo filmova i igrica



Marko
04-02-2015, 13:00
primijetio sam da članovi ovog foruma imaju negativan stav prema piratiziranju igrica, navodeći da su iste "smiješno dostupne", "jeftine" i "sigurne"

međutim, kad je riječ o filmovima ( koji se mogu gledati kroz iste naočale kao i igrice ), situacija nije nimalo ista i svi masovno piče po torrentima

zašto

crnisokol
04-02-2015, 13:14
jer su skuplji (ako izuzmemo AAA igre odmah pri izlasku koje ja ionako ne kupujem) i traju u prosjeku par sati te su većinom za jedno gledanje i zbogom...ja recimo ne dam za veliku većinu filmova pare koje traže za DVD/Bluray, a niti za Cinestar...neki se skinu, neki pogledaju na telki...

ima naravno izuzetaka koji se isplate kupiti na Blurayu ili otići pogledati u kino...

Worthaur
04-02-2015, 13:18
Kad bi bio dobar streaming servis u HR sa up-to-date filmovima/serijama koje zelim gledat, platio bi im, ak bi imali ok cijene.

Kostolomac
04-02-2015, 13:40
zašto
Jer su ljudi dvolični šupci.

Lord Ragnarok
04-02-2015, 13:58
zasto? jer mogu skinut, jer niti jedna sp igra danasnjice ne vrijedi svojih 30-40 dolara, jer sam zidov pa cak i ako vrijedi nedam novce, jer je f2p model za mp igre postao neki standard i isplativost.
al ponajvise jer skrti zidov koji neda nikom nista i rade te pare na travu/drogu/cevape potrosim

Slender Man
04-02-2015, 14:28
Jedini čovjek na ovom forumu koji je protiv piratstva je xarabas, i to samo zato što je prljavo bogat.

3.14colovac
04-02-2015, 14:31
primijetio sam da članovi ovog foruma imaju negativan stav prema piratiziranju igrica, navodeći da su iste "smiješno dostupne", "jeftine" i "sigurne"

međutim, kad je riječ o filmovima ( koji se mogu gledati kroz iste naočale kao i igrice ), situacija nije nimalo ista i svi masovno piče po torrentima

zašto
Zato jer ljudi su pokvarena rasa, prljava i zla, i tko ljude sluša, taj, uvijek nastrada.

Systematic Reverse
04-02-2015, 14:32
btw di je xarabas uopće?

Kid A
04-02-2015, 15:39
Negativan stav foruma prema pirateriji vecinom proizilazi iz korelacije sa Steamom, ne mogu pricati za ostale al ja bih se osjecao kao zadnje smece da torrentam nesto sto kosta jedan ili dva eura na saleu. S tim recenim, dosta developera i publishera izbjegavaju demoe ovih dana iz straha da ces im probati igru i vidjeti mozda da nije bas sve ono iz promo materijala. U takvim situacijama piraterija je opravdana i ima smisla; skines FarCry 4 ili stavec, vidis da li ti se svidja i radi i onda fino kupis na Steamu. Al tu je i problem mindseta na ovim prostorima "sto kupit nesto sto mogu skinut dzaba"


Prije nego sto se Steam prosirio na Rusiju svi su savjetovali Valve protiv jer je drzava svojevremeno imala najveci rate piraterije (a i ni sad nisu nesto bolji) al ovih dana Rusija je nakon USA drugi region iz koje Valve navlaci najvise prihoda. Fora je u tome sto, prema rijecima Gabea, nikad nisu vidjeli pirateriju kao problem - nego konkurenciju. Jednostavno ponudis bolju uslugu od druge partije i samim tim si u prednosti.


A ima i taj problem sto je Ragnarok malo naceo; gaming je danas u gorem stanju nego ikad. Uzmimo ovaj Evolve sa primjer, 50 eura za mp only igru + 20 eura za season pass. Sta dobijes u season passu? Dva monstera i par skinova. 70 eura za "full experience" Onda tu imas Gearbox koji izbace igru, season pass, onda GOTY verziju i jos nakon toga imaju dlcova koji nisu ni u base igri, season passu ili GOTY verziji igre.
Takvi smradovi ne zasluzuju ni kunu da im das.


Uostalom da sam se vodio prema njima, tesko bih sad navukao 2,5k igara na Steamu :P Na stranu necija financijska spremnost, dati vise od 10 eura za bilo kakvu igru je idiotizam IMO a da ne pricam jos o preorderanju - digitalnih kopija!

cham3leon
04-02-2015, 16:41
Ja iz istog razloga radije kupim takve jeftine igre, ali štogod stvarno želim kupit ne idem pogusariti, pa čak ni da "samo isprobam" jer znam da ako skinem piratsku verziju da ću odigrat cijelu igru i nema više boga da ću dat ni lipe za nju.

Šta se filmova tiče, za onih 2 ili 3 filma i 2 do 3 sezone serija što pogledam godišnje ne znam ako bi mi se uopće dalo davat pretplatu na netflix ili nešto. Ne znam ako uopće postoji neka slična usluga u HR na kojoj baš mogu gledat što god mi padne na pamet. Nemam uopće pojma kako i gdje bi se moglo tako neku pretplatu kod nas uzet i koliko bi koštalo mjesečno da mogu gledat šta me volja ili koliko bi koštalo pojedinačno film ili sezona serije. U svakom slučaju bih radije to uzeo nego smeća poput MaxTV.

Lord Ragnarok
04-02-2015, 16:56
pay epr view bi to bio sistem (ppv) o kojem pricas. kod ans mislim da nista takvo ne postoji, al znam da u americi i tim ostalim selima ima gro takvih usluga. platis da pogledas X film 2 dolara il tak nest. pogledas jednom i to je to. oces opet plati opet. dobar sistem za ljude poput tebe, al po meni za vecinu privatnih korisnika je totalno beskoristan.

Neven <R>
04-02-2015, 17:25
Imas kod nas PPV na svim IPTV platformama

Izgubljeni_v2.0
04-02-2015, 18:08
Ja sam prestao piratizirat jer mi se sviđaju trofeji i achievementi.

crnisokol
04-02-2015, 19:11
Mene je Sony pridobio s PS+ pretplatom, a na kompu Steam sa ogromni sniženjima i igrama za siću.

Falus
04-02-2015, 19:40
Negativan stav foruma prema pirateriji vecinom proizilazi iz korelacije sa Steamom, ne mogu pricati za ostale al ja bih se osjecao kao zadnje smece da torrentam nesto sto kosta jedan ili dva eura na saleu. S tim recenim, dosta developera i publishera izbjegavaju demoe ovih dana iz straha da ces im probati igru i vidjeti mozda da nije bas sve ono iz promo materijala. U takvim situacijama piraterija je opravdana i ima smisla; skines FarCry 4 ili stavec, vidis da li ti se svidja i radi i onda fino kupis na Steamu. Al tu je i problem mindseta na ovim prostorima "sto kupit nesto sto mogu skinut dzaba"


Prije nego sto se Steam prosirio na Rusiju svi su savjetovali Valve protiv jer je drzava svojevremeno imala najveci rate piraterije (a i ni sad nisu nesto bolji) al ovih dana Rusija je nakon USA drugi region iz koje Valve navlaci najvise prihoda. Fora je u tome sto, prema rijecima Gabea, nikad nisu vidjeli pirateriju kao problem - nego konkurenciju. Jednostavno ponudis bolju uslugu od druge partije i samim tim si u prednosti.


A ima i taj problem sto je Ragnarok malo naceo; gaming je danas u gorem stanju nego ikad. Uzmimo ovaj Evolve sa primjer, 50 eura za mp only igru + 20 eura za season pass. Sta dobijes u season passu? Dva monstera i par skinova. 70 eura za "full experience" Onda tu imas Gearbox koji izbace igru, season pass, onda GOTY verziju i jos nakon toga imaju dlcova koji nisu ni u base igri, season passu ili GOTY verziji igre.
Takvi smradovi ne zasluzuju ni kunu da im das.


Uostalom da sam se vodio prema njima, tesko bih sad navukao 2,5k igara na Steamu :P Na stranu necija financijska spremnost, dati vise od 10 eura za bilo kakvu igru je idiotizam IMO a da ne pricam jos o preorderanju - digitalnih kopija!

Idiot sam :(

Filmove piratiziram jer nisam dovoljno zagrijan za njih pa me briga. Za igre sam ludo zagrijan pa mi je grezo piratizirat.

Vedro
04-02-2015, 21:46
Idiot sam :(
Zašto to govoriš? Prije ga pitaj što misli učiniti sa svojim akauntom.

cham3leon
04-02-2015, 21:56
Koliko ste najviše platili igru?

Ja 160 kn za Kerbal Space Program.

Falus
04-02-2015, 22:03
Zašto to govoriš? Prije ga pitaj što misli učiniti sa svojim akauntom.

Zajebajem se, ali smatram da netko sa preko 2 tisuće igara nije mjerodavan za takve izjave.

Najskuplje sam platio Skyrim Legendary Edition, oko 150 kn.

Maloki
04-02-2015, 22:32
Ja sam shvatio da mi je bolje dati 400kn za jednu igru koju ću odigrati nego za 20 koje neću ni instalirati.

Najviše sam dao soma za GW2 kolektorsko izdanje.
Totalno se nije isplatilo. Ali imalo se, moglo se.

Po piratluku se sralo jer službeni forum časopisa, sponzori ovo ono ne smijemo se s time zajebavati. Sada fakat nikog ne boli briga ko kak igra. Ak hoćeš i možeš onda daj pare, ak ne šuti i igraj. Ne volim "lol ti plaćaš igre" ekipu.

W3DR4N
05-02-2015, 07:40
Kak veli Maloki, kupnja skupljih igara je filter za igranje. Znaš da budeš odigrao jer ti je glupo da si dao pare za drek. S obzirom da smo lijena gamad, onda nas vlastiti ego da ne budemo idioti tjera na igranje. A i kad daješ 300-400 kuna za igru, dva-tri put razmisliš što ti se u tom trenutku stvarno igra, a ne što kupuješ jer ima ogromni popust pa ti je bed propustiti, iako ćeš igru igrati nikad.

Humble Bundle uvijek kupiš radi jedne igre koja ti se čini ok, a ostalih 5-10 igara koje dođu dobro dođu usput jer popunjavaju Steam ak niš drugo. Ili ako ti se i niš ne svidi, kupiš reda radi jer za par dolara dobiješ hrpu igri.

Ja sam trenutno u situaciji da si mogu priuštiti i onda se neću ni zajebavati sa skidanjem. Pogotovo danas kad igre imaju redovito po 50 giga. Kad sam bio u srednjoj i ranije, nisam imao para svaki mjesec za jednu-dvije nove igra i onda sam ih nabavljao na razne načine. Ne budem zbog toga nikome popovao.

Filmove i serije bi isto najradije na nekom streaming servisu da ni s tim nemam gnjavaže. Da i hoćeš, ne možeš kupiti nove serije i filmove jer ih nitko ne distribuira.
BTW Kakav je onaj Pickbox ili kako se već zove onaj novi HR-Netflix?

Xero
05-02-2015, 13:19
Lol vi kupujete igre.

hansi
06-02-2015, 01:16
Koliko ste najviše platili igru?

Ja 160 kn za Kerbal Space Program.

diablo 3+ekspanzija
450+200 preko g2a
ros se isplatio, original ne.

hansi
06-02-2015, 01:21
BTW Kakav je onaj Pickbox ili kako se već zove onaj novi HR-Netflix?
smećast, slaba ponuda

McPingvin_v2.0
06-02-2015, 09:32
Više je pitanje koliko si dao i koliko si dobio, nego samo koliko si dao. Za SW:TOR sam dao 35 funti plus tri mjeseca pretplate, ali u životu se nisam toliko zabavio. Ekipa, Teamspeak, Flashpointi, ja puštam ziku preko Teamspeaka (Jewbox ftw) i svi zajedno pokušavamo pobijediti bugove u igri.

Druga pak igra po količini zabave je bila Wolfenstein: Enemy Territory koja je džabe. Ok, oni telefonski računi nisu bili ni pribilžno džabe, ali na stranu to.

Bilo je i nekih kupnji koje se maltene uopće nisu isplatile. Enemy Territory: Quake Wars smo tu na forumu igrali preko public bete nekoliko mjeseci, kupili smo igru i... igrali je još mjesec dana. Baš me zanima jel ima koji živi server uopće.

Onda opet, toliko sati smo proveli peglajući F.E.A.R.: Combat da to nije humano, a opet besplatna igra.

Sve ovisi što tražiš. Ja ne volim igrati multiplayere bez neke ekipe, to mi nije to.

Čux
06-02-2015, 09:47
Ima još čak nekoliko QW servera. Postoji par pacijenata koji to na životu drže i dalje.

cham3leon
06-02-2015, 10:55
Više je pitanje koliko si dao i koliko si dobio, nego samo koliko si dao.

Jeste. Za tih 160 kn sam odigrao preko 230 sati u KSP-u. Civ V sa obje ekspanzije me je došao oko 80, imam za sada 114 sati u njemu. Arma 2 OA 26 sati, ali sam je i puno jeftinije platio, neki bundle je bio ja mislim. RACE 07 48 sati, a dobio ga besplatno.

hansi
06-02-2015, 11:05
S te strane, 1000h dote2 uz 400tinjak kn profita

hansi
06-02-2015, 11:13
hiljade i hiljade wc3, dote, custom mapa, jeftino
hon, lol takodjer par hiljada, za malu sumu
cod 4

cevape koje sam mogo pojest umjesto 10 min Life is strangea

cham3leon
06-02-2015, 13:46
S te strane, 1000h dote2 uz 400tinjak kn profita

Profita?

hansi
06-02-2015, 13:59
yep, item trejding. startao od nule

hansi
06-02-2015, 14:01
prilicno mala svota ali besplatna igra+hrpa sati zabave+kupit par drugih sa novcima od nje=profit

Systematic Reverse
06-02-2015, 14:03
yeah.

tak mi je i samom.

0kn za skoro 3000h ( :( ) dote2 + profit od itema, ali nemam toliko profita ko ti.

čakštoviše prestao sam trejdat jer je d2l postao užasno smeće puno odvratnih filipinaca.

Systematic Reverse
06-02-2015, 14:06
btw sjećam se kad je cs:go bio u beti pa sam dao DC hook za njega ahahahahah best trade ever


:(

Systematic Reverse
06-02-2015, 14:09
za one koji ne znaju.

http://steamcommunity.com/market/listings/570/Dragonclaw%20Hook

iako nije ni približno toliko vrijedila ta kuka za to vrijeme ali već duže vremena vrijedi toliko, i onaj tko mi je dao cs:go za to je znao sigurno da će toliko vrijediti, smeće.

Hexfire
06-02-2015, 14:30
To je za neki korisni kurac ili samo skin unutar igre? Soma kuna jebote...



On topic:
300+ kn za Guild Wars mi je bila prva veća investicija. Uludo utrošen novac. Najviše sam dao za D3+RoS - oko 600kn ak se ne varam, ali tu imam preko 500h igre i polu aktivno ju igram pa to ne smatram lošom investicijom. Oko 250kn sam platio za svaku FIFU od 12-14 (cca 300h po igri) i prošlogodišnji Mortal Kombat.

To je više manje to od velikih investicija. Inače kupujem u pravilu kad igre padnu ispod 100kn, ovisno o naslovu. GTA V i Witcher 3 bi mogle biti iznimke, ali sigurno ću pričekati pokoji tjedan nakon izlaska da sam siguran da sve valja.


Što se filmova tiče, tu me više manje zaboli, ali za serije bih rado platio mjesečnu pretplatu pa da mogu gledati baš sve što me zanima. Kad će to postati dostupno vjerojatno i budem. Ista stvar je za nogomet putem Interneta. Do tada, piratija.

Systematic Reverse
06-02-2015, 14:34
samo skin unutar igre, čista kozmetika :D

Gothmog
06-02-2015, 19:50
Najviše? 4215kn na WoW, ekspanzije i pretplate :D
Da li se kajem? Ne.

A što se tiče teme, manje-više su Vedran i Maloki rekli i moje mišljenje.
Zadnji primjer bi bio Elite: Dangerous; prije kupnje sam testirao besplatni combat training, vidio da je igra po mom ukusu i to je to.

Izgubljeni_v2.0
06-02-2015, 20:59
Jedino se nebih složio oko kupnje nečega ako ti se trenutno ne igra. Primjerice sad je velik popust Square Enix igara i ja sam si piknuo kolekciju svih Deus Ex igara. To mi se sad apsolutno ne igra, ali taj serijal planiram igrati već poneko vrijeme. Sad ovako imam spremno da me čeka i ne trebam se kasnije zezati gledati jel gdje koji nastavak jeftiniji i slične gluposti.

S druge strane kupnja nečega eto tako jer je jeftino na saleu je već druga priča i tu se slažem. Isto tako sam kupio prvi i drugi Postal i Velvet Assassin za 20kn ali to neću apsolutno nikad igrati. Prvi Postal sam upalio na 20 min prije nego sam refleksno izašao. A ovo ostalo dvoje ću upaliti nikad. Rekao nikad više tako. Ja se više osjećam idiot radi kupnje te 3 igre nego radi 300-400 kn jedne igre koju zbilja želim igrati.

Mirogamemasta
06-02-2015, 23:42
Baš planiram kupiti Hitman kolekciju, hehe. Fali mi 20 centi. :(

Što se piratije tiće, ovisi...
Ako mi se sviđa i ako sam fan onda kupim original. Ako se mislim vratiti nekoj SP igri barem jednom, dvaput ponovo, pržim je na DVD, sve ostalo....sljedi delete.
Ista procedura ide za filmove i serije. Samo što njih ne pržim već ide u Arhivu na kompu...
(A filmove ionako kupujem dok se cijena spusti na stotinjak kuna ili niže, itd...)
Muziku isto ne kupujem day-1 već čekam neku pristojnu cijenu li naručim preko neta. (Imam nekih 30-ak albuma od par izvođača, ostalo se skida, em ih je previše, em izbacuju albume svako malo, a bome kvaliteta zna biti u opadanju iz godine u godinu, tako da se zbilja ne isplati sve i svakoga podržavati kupujući originale...)

Od igara sam uzeo Diablo 3 + ROS, SCII i HoTS, Skyrim i GTAIV odmah prvi dan i nije mi žao...
osim Skyrima jer nisam mogao izdržati, a znao sam da će kad-tad izaći Legendary edition... da bi na kraju uzeo čitavu Antologiju.
Pre-order nikad ne radim osim ako nije Collectors Edition jer imaju limitiran broj primjeraka...

Razzarach
09-02-2015, 14:52
Singleplayer igre piratiziram, multiplayere kupujem ako imaju okej cijenu.

Ne kuzim ljude koji igraju piratski kanter il call of duty recimo :S

cham3leon
09-02-2015, 14:59
Ja ne razumijem uopće ljude koji igraju quickscope igre.

Systematic Reverse
09-02-2015, 15:57
Ja ne razumijem uopće ljude koji igraju quickscope igre.

kežual feggit.

Sonik
09-02-2015, 16:06
Meni to davanje para za digitalne igre uopće nije incentiva da ih igram ak su mi dosadne.
Kolko se sjećam zadnje što sam platio je Torchlight 2, došao do drugog acta i stao, nemam volje neznam. Nisam ni palio Steam mjesecima.

Systematic Reverse
09-02-2015, 16:56
true, meni isto stoje neke igre na steamu koje sam ili probao igrat pa odustao ili ih nisam ni pokrenuo nikad iz neznam kojeg razloga. (nikad mi se nije dalo)

ali jebeni steam summer sale n shit, jebiga.

flander
10-02-2015, 00:58
Kolko se sjećam zadnje što sam platio je Torchlight 2, došao do drugog acta i stao, nemam volje neznam.


pa normalno kad je igra smeće, a kao potencijalni diablo killer i ima offline sp, wauu

:D

Xero
10-02-2015, 01:47
Nije bio dovoljno smeće Torchlight da bi bio pravi Diablo killer.

W3DR4N
10-02-2015, 09:56
Igra kojoj je u najavi selling point to da nema online DRM je u startu smeće. A osim Torchlighta vs Diablo 3, takav marketing je imao i Cities XL ili kako se već zvao u odnosu na Sim City.

Onak, naša igra je smeće, al možete ju igrat offline. Rofl.

cham3leon
10-02-2015, 10:42
Ali svakako manje smeće od onih koji su stvarno imali always-online drm...

Rad R4C3R
10-02-2015, 11:12
Path of Exile je Diablo killer, još je i besplatan.

Hexfire
10-02-2015, 15:31
Lol

Izgubljeni_v2.0
11-02-2015, 12:15
true, meni isto stoje neke igre na steamu koje sam ili probao igrat pa odustao ili ih nisam ni pokrenuo nikad iz neznam kojeg razloga. (nikad mi se nije dalo)
To je zato jer je život prekratak za loše igre.

Još su mi jači ovi kao malo ću piratizirat, a malo ne. Sad već ako sam odjebao piratizaciju, onda ću sve kupovat. Ako već mislim da će igra bit smeće neću je kupit ili ću čekati neki brutalni sale i aj bok. A lol na ove izjave "skinut ću samo da vidim kako mi ide na kompu", sve se bojim da ste poslije toga brisali igru pa kupovali pa ponovno skidali itd.

Lord Ragnarok
11-02-2015, 12:29
izgubljeni, ti shvacas, da ako si kupio igru, recimo skyrim, da je tebi u potpunosti elgalno imati krekani/haxanu verziju skyrima? ti si vlasnik te igre i ti s njom mos raditi kaj oces. dakle nema nikakvog zajebavanja o ponovnom skidanju...

ja sam kupio wc3 kad je izaso. cd originalni nisam ubacio u pc unazad 7-8 godina, a igru imam stalno instaliranu na pcu (minus zadnjih godinu dana, nemam vremena ni volje). svaki put bi ju samo skinuo sa piratebaya i bio miran.

Izgubljeni_v2.0
11-02-2015, 12:59
Da al zar nisu kod piratskih verzije modani fileovi i slično. I izgleda mi da Steam ima drugačiju strukturu fileova nego ti piratski sadržaji. Neznam nebih svejedno volio mješat nešto skinuto s random gusarske stranice legit accountom osim ako nije čisti rip s diska. Ja sam tu šemu napravio s Halo 2 gdje sam skinuo čisti ISO file retali kopije da imam instalirane fileove, kupio key s neta i onda me igra pitala prije pokretanja za key aktivirao i gotovo. Ali to je GFWL, Steam funkcionira drugačije i tu nebih volio takve stvari mješat.

Lord Ragnarok
11-02-2015, 13:12
pa kad skines nesto za steam i krekiras, onda ti steam nije potreban da igras tu igru. u singleplayeru. ako oces mp opet trebas imati legit verziju igre koja ce bit povezana sa steamom. to je jedina razlika izmedu te piratske skinute igre i legit steam kopije. 3 filea koje treba replace-ati, sve ostalo je isto.

cham3leon
11-02-2015, 13:20
Doduše danas sa Steamom koji automatski skida, updejta i generalno podržava modove više nema smisla tražiti piratske verzije okolo iz bilo kojeg razloga.

Lord Ragnarok
11-02-2015, 13:27
suddenly ocu igrati nesto u singleplayeru. na vikendici. bez interneta.
gib options

Maloki
11-02-2015, 13:30
Izduraj vikend bez igrica, nećeš propast.

Lord Ragnarok
11-02-2015, 13:40
samo dajem primjer. nit furam pc nit furam laptop na vikendicu. nema smisla jednsotavno

crnisokol
11-02-2015, 13:57
bogati i rasprave...kojeg smisla ima krekati igru koju si legalno kupio???

cham3leon
11-02-2015, 14:04
suddenly ocu igrati nesto u singleplayeru. na vikendici. bez interneta.
gib options

Skineš na stimu i kada hoćeš igrat pokreneš steam u offline modu i igraš. Istinabog, znalo mi se dogodit da onda steam kaže da nema login podatke pa se ne želi upaliti offline, u tom slučaju samo pokrenem executable od igre, većina ih ne zahtijeva steam da bi radile.

Windwalker
11-02-2015, 14:06
pa normalno kad je igra smeće, a kao potencijalni diablo killer i ima offline sp, wauu

:D
Pa i Diablo 3 ima offline SP.
Ona prava verzija, naravno.

Lord Ragnarok
11-02-2015, 17:09
Skineš na stimu i kada hoćeš igrat pokreneš steam u offline modu i igraš. Istinabog, znalo mi se dogodit da onda steam kaže da nema login podatke pa se ne želi upaliti offline, u tom slučaju samo pokrenem executable od igre, većina ih ne zahtijeva steam da bi radile.

wat? odkad je to? cak i aoe2 HD zahtjeva da ti steam bude upaljen, tj account connectan na njihov server da bi tiigra radila u singlepalyeru. i stagod poksuas pokrenuti ovako ti javi gresku da steam nije povezan i da se moras spojiti na server sa svojim accountom da bi mogao nastaviti.

cham3leon
11-02-2015, 17:41
Za neke igre da, za neke ne. FTL ne traži, KSP isto, a prilično sam siguran i za Civ V da radi bez steama.

Lord Ragnarok
11-02-2015, 17:57
hmm nisam jos na to naletio. valjda nisam imao srece s odabirom igara onda..

3.14colovac
11-02-2015, 18:28
Meni se u zadnje vrijeme ništa "ozbiljno" ne da igrati. Eventualno igram par tekmi casual nogometa ili par rundi bele online. Skoro sve od igara mi je postalo dosadno/naporno, samo im uviđam mane radi kojih mi idu na onu stvar i čim dođem do dijela koji me malo zagnjavi nemam ni najmanju želju da budem uporan i tvrdoglavo igram dok to ne rješim. Naprimjer TBoGT i ona misija s helikopterom i jahtom. Prije mi je bio gušt u takvim situacijama tjerat mak na konac i bilo mi je fora inatit se sotoni, a sad jednostavno prdnem, ugasim igru i zazujim po netu ili upalim film/seriju.

#izmetovanje

McPingvin_v2.0
12-02-2015, 08:33
suddenly ocu igrati nesto u singleplayeru. na vikendici. bez interneta.
gib options

samo dajem primjer. nit furam pc nit furam laptop na vikendicu. nema smisla jednsotavno
Pa meni je iskreno žao što imaš problema u razvoju, što da ti drugo kažem.

Lord Ragnarok
12-02-2015, 14:35
wat

Systematic Reverse
12-02-2015, 14:47
valjda je fulao rečenicu 'samo dajem primjer'.

ali da, meni valjda sve igre koje imam na steamu mogu radit u offline modeu.

pa i dota ti radi u offline modeu, ali možeš samo sa botovima ofc igrat.

Lord Ragnarok
12-02-2015, 14:53
za dotu znam, doduse to nema msisla. zadnji put kad sam pokusavao pokrenuti aoe2HD javilo mi je tu gresku.
krek i miran sam. doduse igra je bzvze totalno i hd saka kok, ali eto, smao radi primejra sam to dao. mozda se nest promjenilo od tad.

McPingvin_v2.0
12-02-2015, 15:57
Mislim, offline mode na Steamu postoji već toliko dugo da mi nije jasno kako nisi to vidio.

Hexfire
12-02-2015, 17:05
Velika korist od offline moda ako ti ne radi. Hrpu puta mi se desilo da mi kaže da offline mode ne radi jer nema vezu s internetom. Ma nemoj me jebat da nemaš.

McPingvin_v2.0
13-02-2015, 08:46
Desilo mi se ravno jednom od tipa 20 puta koliko sam ga koristio.

Hexfire
13-02-2015, 16:02
Baš mi je drago zbog tebe, ali ne mijenja moja dosadašnja iskustva s tim. Tih par puta kad mi je trebalo, nije radilo. Niti sam mogao pokrenuti igru putem exe.

Maloki
13-02-2015, 18:16
Za offline mode je sam Valve rekao "znamo da ne funkcionira baš". Ostalo je na tome.

rejndjer
13-02-2015, 19:07
jebeni valve su šupci mutavi koji nikad ništa nemogu napravit savršeno. najbolja stvar koju su učinili je zapošljavanje icefroga

cham3leon
13-02-2015, 23:48
Prethodni rekord oboren, kupio sam Stock Car Extreme za 225 kuna. Nadam se da će se isplatiti.

W3DR4N
14-02-2015, 07:59
Zvuči ko žešće smeće lol.

cham3leon
14-02-2015, 13:51
To je još ok, originalno se zvao Game Stock Car, morali su promijeniti ime za Steam izdanje.