PDA

Pogledaj cijelu verziju : predsjednički izbori 2014



Stranica : [1] 2 3

Marko
14-12-2014, 16:32
čudi me da nema ove teme XD

za koga ćete glasati?

Xero
14-12-2014, 16:37
Rasprave o politici krše pravila foruma bit ćeš banan. Ja glasam za ovog Sinčića jer je mlad i divlji.

W3DR4N
14-12-2014, 16:43
Brzo skrivaj ovu temu od Pingvina.

Lord Ragnarok
14-12-2014, 16:47
jer su pingvini za sdp a svi koji glasaju drugacije su ustase

Duke v2.0
14-12-2014, 17:25
Sinčićev program je nešto najgenijalnije ikad, ko da je iz Pythonovskog skeča ispao:

http://www.s-p.hr/akcijski-plan/

Ovo bi bilo potpuno neostvarivo čak i da živimo u totalitarnom režimu gdje predsjednik ima neosporivu i potpunu vlast, ali predlagati ovako nešto ovdje u hrvatskoj gdje predsjednik nema gotovo nikakav utjecaj na izvršnu vlast je totalna psihodelija. Nevjerojatno mi je da tip ima ikakvu podršku ali ljudima je već dopizdilo sve pa onda i ovakve karikature mogu dobiti svoje mjesto pod suncem.

Ostali nakot nevalja komentirati, ali glasat ću za Josipovića zato jer je najmanje zlo.

Duke v2.0
14-12-2014, 17:30
Evo čitam ga opet i umirem od smijeha dok u sebi plačem, majke mi ovo treba prevest i poslat stranim medijima, mora ostat zapamćeno.

crnisokol
14-12-2014, 17:44
valjda je lik zabrijao da se kandidirao za premijera, a ne predsjednika

i da, glasat ću za Kujundžića jer je rekao da će ukinuti Ured bivšeg predsjednika...tak da više ne trošimo na ovo govno od Mesića..

Duke v2.0
14-12-2014, 17:45
Ma ovo bi i za premijera bilo potpuno suludo.

Kostolomac
14-12-2014, 18:51
i da, glasat ću za Kujundžića
I ja također jer je oštar na jeziku i ne čini mi se kao obična marioneta tipa Kolinda i Lignja, niti je nerealan tipa Sinčić. I barem mu stari nije član OZNA-e.
inb4 "ustašo!"

Dylan11
14-12-2014, 18:58
Sinčićev program je nešto najgenijalnije ikad, ko da je iz Pythonovskog skeča ispao:

http://www.s-p.hr/akcijski-plan/[QUOTE=Duke v2.0;1518542]

Ovo bi bilo potpuno neostvarivo čak i da živimo u totalitarnom režimu gdje predsjednik ima neosporivu i potpunu vlast, ali predlagati ovako nešto ovdje u hrvatskoj gdje predsjednik nema gotovo nikakav utjecaj na izvršnu vlast je totalna psihodelija. Nevjerojatno mi je da tip ima ikakvu podršku ali ljudima je već dopizdilo sve pa onda i ovakve karikature mogu dobiti svoje mjesto pod suncem.

Ostali nakot nevalja komentirati, ali glasat ću za Josipovića zato jer je najmanje zlo.

Bježi ti poanta. Sama njegova pojava i kandidatura utoliko što je apsurdna odraz je stava građana prema hrvatskim političarima. "Vas ne držimo nimalo vrjednijim ni sposobnijim od ovog čudaka."

Paran0a
14-12-2014, 18:58
Isao sam reportat neciji post . ROFL

"Note: Ovo smije biti korišteno SAMO za prijavu spama, oglasa, i problematičnih (dodijevanje, svađa, psovanje...) postova."

Duke v2.0
14-12-2014, 19:10
Jebale te ustaše, partizani i UDBE i OZNAe i ko je čiji tata.

Xero
14-12-2014, 19:10
Mesić bog.

Duke v2.0
14-12-2014, 19:13
Je, Mesić je bio najbolji predsjednik kojeg smo imali čisto zato jer je bio dosta zabavan i vrhunski je znao trollati.

Xero
14-12-2014, 19:15
I bio je prijatelj sa Šajetom.

hansi
14-12-2014, 19:49
tito

Xero
14-12-2014, 19:55
Tito je bio vladar svemira, a ne predsjednik.

Kostolomac
14-12-2014, 20:30
Jebale te ustaše, partizani i UDBE i OZNAe i ko je čiji tata.
Ahahah upecan! Malo te pms puca? :P

Duke v2.0
14-12-2014, 20:36
Ne nego me nenormalno živcira takav stav koji ovu državu drži sjebanom već desetljećima.

Razzarach
14-12-2014, 21:04
I ja također jer je oštar na jeziku i ne čini mi se kao obična marioneta tipa Kolinda i Lignja, niti je nerealan tipa Sinčić. I barem mu stari nije član OZNA-e.
inb4 "ustašo!"

ustašo

Maloki
14-12-2014, 21:07
Do nedavno sam podržavao Josipovića ali mi se zadnjih mjeseci, kako je krenula kampanja, baš srozao u očima.
Onaj komentar sa plavom kuvertom na Kujundžićevu ponudu lječničkog pregleda mi je neoprostiv za jednog predsjednika.

Najvjerojatnije ću poništit listić.

Doduše, Kujundžić ima super sliku.
http://i.imgur.com/xMgBSmA.jpg

Ne znam, TEŠKO JE.

Hexfire
14-12-2014, 22:00
Nitko posebno ne odskaće. Od Kujundzica nisam još čuo nešto posebno pametno, Josipović nije napravio ništa posebno dosad pa neće ni dalje, a Kolinda Gafarović nema blage o ovlastima predsjednika i samo se čeka nova njena glupost.

Na kraju dana, predsjednik je kod nas fikus bez obzira što oni trkeljali.

Dylan11
14-12-2014, 22:06
Trenutni je fikus i bez predsjedničke titule.

Dylan11
14-12-2014, 22:26
Trenutni je fikus i bez predsjedničke titule.

...Što znači da je rođen za predsjednika. Ups, sad moram (opet) glasat za njega.

cham3leon
14-12-2014, 22:53
Sinčić je mješavina komunista i tinfoilera, ali mora se priznati da jedini ima iskrenu kampanju bez standardnih parola o domoljublju i pravdi i ukiseljenog populizma.

hansi
14-12-2014, 23:06
sva 4 su jebeni retardi

Duke v2.0
14-12-2014, 23:10
Sinčić je mješavina komunista i tinfoilera, ali mora se priznati da jedini ima iskrenu kampanju bez standardnih parola o domoljublju i pravdi i ukiseljenog populizma.

o rly ?

587

"tak sam se ja slučajno našao pred kamerom dok dajem novce random građanu"

Da mu ne spominjem program, ukidanje svih dugova i kredita građanima, sva ona izdrkavanja s deložacijama i slično, populist apsolutno najgore vrste.

Što se tiče domoljublja, posjetio je i dao podršku onom smeću od "braniteljskih" šatoraša da si ubode koji glas više na desnici.

Vedro
14-12-2014, 23:20
Koji god bude predsjednik ne bude ništa napravio. Njihova pomoć mi ne treba. Bolje gledat modnu reviju nego pratit bilo kakve izbore.

Kostolomac
14-12-2014, 23:56
Ne nego me nenormalno živcira takav stav koji ovu državu drži sjebanom već desetljećima.
Pa slažem se sa tobom. I mene živcira ping-ponganje sa jedne na drugu stranu bez ikakvoga efekta i na štetu ljudi.

@Razzarach, na sljedeću pivu nosim srbosjek pa'š vidit!

@Maloki, bome i to je odlična ideja.

W3DR4N
15-12-2014, 09:19
Morate kužiti da je u parlamentarnom ustroju države uloga predsjednika da bude glorificirani diplomat.
Iako nema ovlasti, mišljenje predsjenika s podrškom građana bi mijenjalo javno mijenje.
Isto tako, karizmatičan i elokventan predsjednik se bolje snađe na svjetskoj sceni.

Daj zabrijte da ovaj Sinčić postane predsjednik i danas sutra se nađe na sastanku s Putinom. Brijem da bi ga stari lisac po šibice poslao.

McPingvin_v2.0
15-12-2014, 10:28
Za Josipovića, ako se netko pitao.

cham3leon
15-12-2014, 10:49
o rly ?

http://forum.pcplay.hr/attachment.php?attachmentid=587&stc=1

"tak sam se ja slučajno našao pred kamerom dok dajem novce random građanu"

Da mu ne spominjem program, ukidanje svih dugova i kredita građanima, sva ona izdrkavanja s deložacijama i slično, populist apsolutno najgore vrste.

Što se tiče domoljublja, posjetio je i dao podršku onom smeću od "braniteljskih" šatoraša da si ubode koji glas više na desnici.

:pray: Hahaha, koji smradovi! Svejedno, čak ni to što rade mi i dalje ne pobjeđuje Kolindu i onaj moment kod Stankovića kad je na pitanje što ju može naljutiti namjestila obrve u savršeno žalosnu konfiguraciju i rekla "nepravda."

Da se razumijemo, ne pada mi na pamet glasati za išta što ima ikakve veze sa Živim zidom, aka Živim smijehom pogotovo kad sam vidio da je u toj udruzi Ivan Pernar. Tog lika sam se počeo bojati koliko je vrstan manipulator. Pogledajte samo kakvu volju ima da se ugura u politiku i ambiciju da si priskrbi komad kolača. Vidiš mu na faci kako je zajeban i prefrigan.


@Razzarach, na sljedeću pivu nosim srbosjek pa'š vidit!

Kako je krenulo, iduća piva će bit pred iduće predsjedničke izbore.

Razzarach
15-12-2014, 10:54
>Ivan Pernar
Poništavam listic.
Nego frend mi je poslo ovo pa neznam dal je to cisto trollanje ili sta?
http://i.imgur.com/rI9yapn.jpg
http://i.imgur.com/8VrgpUY.jpg

Vedro
15-12-2014, 11:59
Morate kužiti da je u parlamentarnom ustroju države uloga predsjednika da bude glorificirani diplomat.
Iako nema ovlasti, mišljenje predsjenika s podrškom građana bi mijenjalo javno mijenje.
Isto tako, karizmatičan i elokventan predsjednik se bolje snađe na svjetskoj sceni.

Daj zabrijte da ovaj Sinčić postane predsjednik i danas sutra se nađe na sastanku s Putinom. Brijem da bi ga stari lisac po šibice poslao.

Je, lijepo zvuči kao u nekoj bajci.

W3DR4N
15-12-2014, 13:04
Pa nije ko u bajci. Predsjednik mora znati ili zna da mu je jedini cilj postojanje i da nema nikakvih ovlasti, pa onda bar treba imati konkretno mišljenje jer ga ljudi pitaju za stav. A ne da se opet dogodi da ko Josipović na sve odgovori "neka institucije rade svoj posao". To je malo finije izgovoreno da ga boli kurac.

Deadwalker
15-12-2014, 13:16
Nije mi samo jasno čemu uopće ti izbori kada biramo lika bez ikakvih pravih ovlasti. To se komotno moglo prebaciti na parlament, bez ovog medijskog silovanja prije blagdana + ostala bi u državnoj blagajni gomila love.

A što se tiče kandidata, nema se tu za koga glasati - Josipović je sudržan oko svega (osim sada dok mu u SDP-u govore što da radi) i totalno neprikladan za ulogu predsjednika, Kolinda i dalje ganja karijeru kao i do sada i boli je neka stvar za sve, ovaj treći si bilda malo reputaciju unutar HDZ-a i šire, a ovaj iz Živog zida je tu za kompletnu ekipu koja brije na "alternativno" i očito nema blage o predsjedničkim ovlastima i zadacima.

Duke v2.0
15-12-2014, 13:19
A ne da se opet dogodi da ko Josipović na sve odgovori "neka institucije rade svoj posao". To je malo finije izgovoreno da ga boli kurac.

Dok si istovremeno sprema lovu u džep ud ZAMPa. Kad si malo razmislim fakat je odvratniji tip nego što sam mislio. Mislim da ću nakraju svega nacrtat ogroman kurac na listić.

W3DR4N
15-12-2014, 13:47
Pa frajera treba cijeniti. Prodao priču i obećanja, postao predsjednik, u par mjeseci uveo ZAMP i hladi muda ostale četiri godine.
Ma mislim, njemu niš ne znači taj ZAMP. Dobiva godišnje nekih 4000 kuna naprema 25000 predsjeničke plaće mjesečno.

Ne znam, ti predsjednički izbori i kandidati su takav cirkus da baš bilo kome s ceste možeš dati mandat i neće biti ni lošiji, ni bolji od Josipovića ili ovog ostatka. Čim ljudi ovo Pernarovo slijepo crijevo s rajfom u kosi smatraju nekakvom opasnosti za druge predsjeničke kandidate znaš koliko je sati.

Marko
15-12-2014, 14:27
w3drane, za kog ćeš ti glasat

W3DR4N
15-12-2014, 14:29
Za Ivana Marijanovića.

Razzarach
15-12-2014, 16:52
svi pišemo Ivan Marijanović na listic i ubacujemo.
confirmed.

Hexfire
15-12-2014, 17:07
Onda će radit unboxinge predsjedničkih poklona.

Razzarach
15-12-2014, 17:27
fantastično bi bilo. zamisli samo koliko ambalaža bi nam opisao

cham3leon
15-12-2014, 19:20
Zlatno, lijepo.

Slender Man
15-12-2014, 23:37
Sinčić jer 420 blaze it fgt

W3DR4N
16-12-2014, 08:50
Ovak će nekak bit

Kujundžić - 4-5%
Vilibor - 6-7%
Kolinda - 48-49%
Josipović - 41-42%
Marijanović - 1 glas

Maloki
16-12-2014, 09:37
2 glasa, ima i moj glas.

Systematic Reverse
16-12-2014, 09:53
glasam za kolindu zato jer je masonerija.

Duke v2.0
16-12-2014, 14:18
Kolinda je jedina osoba koja nesmije pobijedit, stvarno nisam siguran jel bi uspio psihički izdržat njeno pojavljivanje i glas na TVu i radiju kroz 4 godine, žena je glupava i pokvarena u 3 mrtva kurca.

Xero
16-12-2014, 14:25
Ali ona je žena iz naroda.

Slender Man
16-12-2014, 14:33
Ja sam šetao rivom i vidio kujundžića za štandom, kao neko predstavljanje ili nešto. Iz ruganja sam rekao priji da ću ić upoznat predsjednika, a neka MILFača u odijelu me je povukla i rekla da se odem upoznat. Tada nisam nikad čuo za lika, pitao je jel znam tko je on, rekao sam da nemam pojma, masovno se je uvrijedio lol. Još sam dao ruke krivom čovjeku, nekom njegovom random.

Uglavnom, pita me za koga ću glasat, ja govorim da nemam pojma, da me ne zanima politika, on govori da nije ni njega...a kandidira se za predsjednika...
I nešto mi je srao da treba glasat za ljude u koje vjeruješ, ljude za narod i stavio mi ruku na rame, ne dopustit da hrvatskom vlada nepravda pa sam leavao.

W3DR4N
16-12-2014, 14:41
Tu priču si izmišljao upravo sad dok si tipkao.

Xero
16-12-2014, 14:42
Glas za Kujundžića je glas za MILFače.

Slender Man
16-12-2014, 14:44
Tu priču si izmišljao upravo sad dok si tipkao.

Volio bih da jesam moj Veki. Idi negdi potraži na vijestima ili po netu da je bio na rivi i vidili smo tv kamere, znači snimalo se.

Bar ga nisu kamere slučajno uhvatile dok građane daje pare iz novčanika :pray:

Frky
16-12-2014, 14:54
Hey hey hey!!!! Nemojte pishulince crtati po listićima, koji vam je?? To je nemaštovito! Bolje neku pandu kako gricka čipi čips ili tako nešto.... !!! Hejtanje je out, ljubav i smijeh je cool!!! Btw. Sinčić izgleda kao Isus!! Da li to znači da će svi, napokon, morati pohoditi u crkvu nedjeljom ako čovjek pobjedi!! Ili će i dalje moći dežurni muževi ispijati hladna piva u obližnjem lokalu dok im vjerne ženice kleče i mole u crkvi??

Eh, da, i tko uspije maznuti Antu Keša ima poprilično velike izglede za pobjedu :( !!!

Systematic Reverse
16-12-2014, 15:55
Kolinda je jedina osoba koja nesmije pobijedit, stvarno nisam siguran jel bi uspio psihički izdržat njeno pojavljivanje i glas na TVu i radiju kroz 4 godine, žena je glupava i pokvarena u 3 mrtva kurca.

ma šalio sam se.

neću glasat za nikog, svi mi idu na kurac.

Ivo mi je još bio ok dok nije došlo do ZAMPa.

cham3leon
16-12-2014, 16:28
Šta je to bilo točno sa ZAMPom? Nisam baš pratio kad je bila ta afera.

hansi
16-12-2014, 23:47
imam ćelavu lovu poput donalda trumpa

cham3leon
17-12-2014, 14:55
http://www.hrt.hr/predsjednicki-izbori/predstavljanje-kandidata-ivan-sincic-hrt4

Srednje ime mu je trebalo biti Tikomir. Tako i Pernar baca neke tikove kad je na televiziji, taj Živi zid je valjda prepun psihopata.

Razzarach
17-12-2014, 15:18
Pa normalno da je sredio koju lajnu prije telke.

Vedro
17-12-2014, 19:54
Umorio se nakon 2 minute govora.

W3DR4N
18-12-2014, 13:17
Iz pouzdanih izvora sam čuo da će Neven glasati za Sinčića.

Xero
18-12-2014, 16:40
Pa kad je on najbolji kandidat.

W3DR4N
18-12-2014, 17:07
Babić glasa za Kolindu jer je uhljeb.

Hexfire
18-12-2014, 17:47
Uhljeb na burzi

cham3leon
18-12-2014, 18:29
Količina Sinčićevih pristaša na ovom forumu je zabrinjavajuća.

Maloki
18-12-2014, 20:28
Da, fakat se zabrine čovjek zbog tih 0 pristaša.

W3DR4N
18-12-2014, 20:33
A jebiga, sve je počelo kad su Pingvin i Xarabas kupili Anonimus maske. U međuvremenu, Pingvin je postao crveni kmer, a Xarabas bosanac, pa oni nisu rizični za glasanje, no zato su ostali postali internet anarhisti.

Xero
18-12-2014, 20:47
Da imamo nekog pravog komunista za kandidata ja bih glasao za njega.

cham3leon
18-12-2014, 21:33
Imat ćeš onog smetlara Kapovića na parlamentarnim. Skoro bih volio da pobjede s jedne strane pa da konačno dođe do MMF intervencije i potpunog kolapsa.

Razzarach
18-12-2014, 21:53
kameleon ocemo za kujundzica da ne ispadnemo srbi?

Xero
18-12-2014, 23:39
Kameleon ustaša molim ban.

cham3leon
18-12-2014, 23:56
kameleon ocemo za kujundzica da ne ispadnemo srbi?

Šta ako je Kujundžić pritajeni komunist? Imam razloga posumnjati u to.

Neven <R>
19-12-2014, 01:10
e al ja se fakat zabrinjavam sta ce biti ako karamarko dodje na vlast. ono lik je odvratni spijun i zna izigrati sustav. dosao je i na celo stranke zbog ucjena i svojih tajnosluzbenskih veza, zbog karizme sigurno nije. nezz, sve se brinem da cemo postati neka poludiktatura tipa rusija.

a predsjednicki izbori, lol kog briga.

W3DR4N
19-12-2014, 03:42
Meni je Karamarko simpatičan. Onako kad priča o hrvatstvu, pa napravi spin, pa ispadne da je on jedini Hrvat u Hrvatskoj. Dobro, sad po njemu postoje dva Hrvata, on i Kolinda. Ali to dok ne završe izbori. Ako Kolinda izgubi, onda je opet samo on Hrvat.

McPingvin_v2.0
19-12-2014, 09:38
A jebiga, sve je počelo kad su Pingvin i Xarabas kupili Anonimus maske. U međuvremenu, Pingvin je postao crveni kmer, a Xarabas bosanac, pa oni nisu rizični za glasanje, no zato su ostali postali internet anarhisti.
Ja nisam kupio anon masku, ja sam kupio masku iz filma V for Vendetta, čije je prikazivanje osjetno preduhitrilo idiotizam što je anonimus pokret. Xara nema svoju masku, nego se slikao s mojom.

Bilježim se sa štovanjem.

cham3leon
19-12-2014, 09:59
e al ja se fakat zabrinjavam sta ce biti ako karamarko dodje na vlast. ono lik je odvratni spijun i zna izigrati sustav. dosao je i na celo stranke zbog ucjena i svojih tajnosluzbenskih veza, zbog karizme sigurno nije. nezz, sve se brinem da cemo postati neka poludiktatura tipa rusija.

a predsjednicki izbori, lol kog briga.

Pa kao i svaki HDZ-ovac ikad. Kada popucaju ucjene i veze ili netko drugi uspije formirati još bolje ucjene protiv njega, ti koji sada jamče za njega će ga htjeti rastrgati. Isto što je bilo sa Sanaderom i Kosoricom. Ta stranka je jedno veliko natjecanje u laktarenju i primarno se bavi sama sobom, a onda državnim dužnostima u slobodno vrijeme.

dugi
19-12-2014, 10:11
Svejedno je tko će biti na vlasti. Prošla su ta vremena kada je vlast mogla utjecati na nešto bitno, bilo to pozitivno ili negativno. Sada se ispunjavaju ciljevi EU. Ide to tromo i jako sporo ali dugoročno bolje i to nego ono što smo imali. Sve drugo su predizborni igrokazi. Politika kao i velikim djelom školstvo i veliki dio gradske/državne birokracije je samoj sebi svrha. Čisto da sami sebi osiguraju radna mjesta i sigurne prihode. Da ih sutra sve smanje za 50% i dalje bi sve funkcioniralo uz daleko manje troškove.

cham3leon
19-12-2014, 10:43
Svejedno je tko će biti na vlasti. Prošla su ta vremena kada je vlast mogla utjecati na nešto bitno, bilo to pozitivno ili negativno. Sada se ispunjavaju ciljevi EU. Ide to tromo i jako sporo ali dugoročno bolje i to nego ono što smo imali. Sve drugo su predizborni igrokazi. Politika kao i velikim djelom školstvo i veliki dio gradske/državne birokracije je samoj sebi svrha. Čisto da sami sebi osiguraju radna mjesta i sigurne prihode. Da ih sutra sve smanje za 50% i dalje bi sve funkcioniralo uz daleko manje troškove.

EU (još uvijek) ne diktira fiskalnu politiku zemalja članica, kao i masu drugih bitnih stvari, tako da si u krivu.

Duke v2.0
19-12-2014, 12:40
Svejedno je tko će biti na vlasti. Prošla su ta vremena kada je vlast mogla utjecati na nešto bitno, bilo to pozitivno ili negativno. Sada se ispunjavaju ciljevi EU.

Da, zato postoje takve astronomske razlike u ekonomiji različitih zemalja članica EU. Uozbilji se.

dugi
19-12-2014, 15:55
To sve nema veze za Hrvatsku. EU iMMF diktiraju kakve će biti ekonomska politika u našoj zemlji, kao što diktiraju Grčkoj, Mađarskoj i sl. državama. Potpuno je svejedno koga će mo izabrati, nikakva se bitna razlika osim političkog folklora. Oni koji vjeruju u suprotno krajnje su naivni ili žive u iluzijama.

cham3leon
19-12-2014, 19:20
>EU čini siromašne europske zemlje siromašnima, nikako kretenska politika podržana od retardiranih birača

dugi
19-12-2014, 19:44
Nitko ni nas ni njih nije tamo tjerao niti nas nitko tamo ne drži. Svatko može istupiti kada zaželi ako misli da će mu tako biti bolje. Također nitko nikoga nije tjerao uzimati kredite po tim i takvim uvjetima. Na to mislim od Jože i Stipe pa do Grčke i Hrvatske. Kakav narod takva ekonomija i takva politika.
Tako da uopće nije bitno koga će mo izabrati, da li će mo glasati ili bojkotirati. Biti će onako kako banke kažu, MMF i EU. Političari će dobiti kakav takav kredibilitet osim ako neće biti općeg bojkota. Tim kredibilitetom će si osigurati plaće i benificije za sljedećih četiri godine. Uz njih ide hrpa uhljeba do onog zadnjeg nivoa. I tako u krug :D. :( Za xy godina kada stvari sjednu na svoje mjesto biti će cc 30% bolje nego sada. I to bi bilo to :D.

Dylan11
19-12-2014, 19:56
Pa ti sad igraj tenkove.

dugi
19-12-2014, 19:58
Nego kaj.

W3DR4N
19-12-2014, 21:16
Dugi je veći teoretičar zavjera od Sinčića. Moramo još pročitati njegov stav o chemtrailsima.

dugi
19-12-2014, 21:25
Nikakve teorije zavjera nego sušta realnost zemlje u bankrotu. Što se demokracije tiče odavno sam prestao u to vjerovati.

Slender Man
20-12-2014, 00:43
Ima li kakve razlike tko će biti predsjednik?

dugi
20-12-2014, 07:30
Što ti misliš kakva će biti konkretna razlika ako pobjedi Kolinda u odnosu na dosadašnjeg Josipovića?

Duke v2.0
20-12-2014, 10:19
Što ti misliš kakva će biti konkretna razlika ako pobjedi Kolinda u odnosu na dosadašnjeg Josipovića?

Što ćeš ovakav proljev slušati na gotovo svakodnevnoj bazi 4 godine. Mislim da je to već sasvim dovoljna razlika.


https://www.youtube.com/watch?v=gHoofyfPUB8

3.14colovac
20-12-2014, 12:18
Glasat ću za Milan Kujundžić jer mi je pradjed iz Imotski. S drugim kandidati nemam nikakva poveznica.

cham3leon
20-12-2014, 12:26
Nikakve teorije zavjera nego sušta realnost zemlje u bankrotu. Što se demokracije tiče odavno sam prestao u to vjerovati.

Zato zemlja i je u bankrotu jer ionako nikoga ne boli prozor.

Razzarach
20-12-2014, 12:43
Kad si neradnička komunjara

dugi
20-12-2014, 18:22
Zato zemlja i je u bankrotu jer ionako nikoga ne boli prozor.


Pa poduzmi nešto, izađi na biralište i napravi promjenu :rotfl:

cham3leon
20-12-2014, 21:25
Pa poduzmi nešto, izađi na biralište i napravi promjenu :rotfl:

Hoću, ne brini.

Dylan11
21-12-2014, 01:43
Izbrisi LoL s kompa ako ga imas jer ti i to provjeravaju. Mome je frendu na proslim izborima ponistilo listic jer su otkrili da konzumira LoL rekreativno. Bivsi frend, naravno. Nisam dotad znao da se bavi takvim stvarima.

Neven <R>
21-12-2014, 18:21
Dobro, oduzimanje prava glasa igracima MOBA je uobicajena praksa u svijetu.

hansi
21-12-2014, 18:48
bravo retaji evo bas je smjesno ispalo

Maloki
21-12-2014, 18:50
Dobro, oduzimanje prava glasa igracima MOBA je uobicajena praksa u svijetu.

Samo u civiliziranom svijetu, kod nas još nema toga.

dugi
21-12-2014, 19:18
Civilizirani svijet ne zna živjeti. Oni misle da je rad smisao života :rotfl:. Dokle god ima dobre domaće rakije, čvaraka i orehnjače puca mi bimbo za civilizaciju:D.

Xero
21-12-2014, 19:44
Baš su idioti.

Falus
21-12-2014, 20:18
Ja glasam za onog tko do kraja emisije odgovori na barem jedno postavljeno pitanje.

Hexfire
21-12-2014, 20:33
Ovaj Sinčić je skroz na skroz pukao. Poslat će tajne službe u inozemstvo da vrate pare, o jebote život. Predviđam mu nekih 15-20% glasova prvenstveno iz zajebancije.

cham3leon
21-12-2014, 21:21
Ja mislim, bez zajebancije, da će Sinčić u drugi krug. Pobijediti će teško, ali mislim da može bez beda u drugi krug.

ProzoЯ
21-12-2014, 21:54
Meni taj Sincic izgleda kao neki psihopat, Josipovic i Kujundzic su mi jedini normalni

Xero
21-12-2014, 22:00
Kujundzic najveći psihopat na svijetu.

Duke v2.0
21-12-2014, 22:42
Hrvatski narod

Neven <R>
22-12-2014, 09:39
Strizibor <3

Systematic Reverse
22-12-2014, 09:45
Dobro, oduzimanje prava glasa igracima MOBA je uobicajena praksa u svijetu.

:rambo::cool::killyou:;)

W3DR4N
22-12-2014, 18:20
Gledamo danas u devet?

Hexfire
22-12-2014, 19:29
Nadam se da će biti korisnije od onog jučer. Puno Sanadera, Milanovića i ne baš dobro postavljenih pitanja, a malo toga korisnog.

dugi
22-12-2014, 19:33
Nisam gledao ali ak vam je to zabavno za gledati u odnosu na milion drugih stvari onda si malo razmislite...jako si razmislite. Igrajte WOT, puno bolja zabava za mlade.

W3DR4N
22-12-2014, 19:43
Problem je u organizatorima, odnosno TV kućama. Nitko ne pita ključno pitanje sučeljavanja: Đes bio devesprve?

dugi
22-12-2014, 19:50
Pa izađi na biralište i promjeni nešto!

Falus
22-12-2014, 20:03
Najjači mi je Kolindin odgovor na život ili sloboda izbora.

"Oboje. Vjerujem u pravo života bla bla bla, isto tako vjerujem u slobodu izbora ljudi bla bla bla".

Onak, ne može oboje.

cham3leon
22-12-2014, 20:40
Apsolutno najgora politička kampanja u povijesti države i živi dokaz da bi predsjednika trebao birati parlament. 100% svake kampanje su totalno šuplji diplomatski odgovori.

Falus
22-12-2014, 21:15
http://sprdex.com/2014-12/uzivo-suceljavanje-predsjednickih-kandidata-pratite-na-sprdexu/

Maloki
22-12-2014, 21:26
Koli da je rekla seksistički. Jel pobjedila?

Marko
22-12-2014, 21:34
marioneta xD

Sonik
23-12-2014, 11:04
Svi mi redom izgledaju komični, ne volim biti u masi ljudi koji ne žele glasat ali nemam nikakvih razloga ga birat tu, bar stranke imaju neki utjecaj.

Systematic Reverse
23-12-2014, 13:40
baš to.

jebote jebeni izbori kad imamo četiri kandidata i svi su jebeno smiješni.

ko da neku komediju gledam.

rejndjer
23-12-2014, 13:45
zašto mi uopće imamo precjednika

Marko
23-12-2014, 15:46
Svi mi redom izgledaju komični, ne volim biti u masi ljudi koji ne žele glasat ali nemam nikakvih razloga ga birat tu, bar stranke imaju neki utjecaj.

prekriži listić

cham3leon
23-12-2014, 16:02
Križanjem listića se nećemo obraniti od Boromira Sinčića, tako da ako ne želite imati psihopata za precjednika, predlažem da glasate za doslovce bilo kog drugog.

Xero
23-12-2014, 16:08
Sinčić bog. Za novu hrvatsku.

Neven <R>
24-12-2014, 01:52
Križanjem listića se nećemo obraniti od Boromira Sinčića, tako da ako ne želite imati psihopata za precjednika, predlažem da glasate za doslovce bilo kog drugog.

krizanje listica it is.

McPingvin_v2.0
24-12-2014, 09:06
zašto mi uopće imamo precjednika
Jer ti treba vrhovni zapovjednik OSRH-a, osoba koja će koordinirati skupljanje parlamentarne većine i koja će, u slučaju krize, voditi državu, a sve to dok nije član stranke (predsjednik zamrzava svoj mandat u kojoj god stranci da je onog trenutka kad bude izabran na tu poziciju).

Mail failsafe, ali nije tu bez razloga. Jedine zemlje bez predsjednika su one koje su uređene kao parlamentarna monarhija, ili neki ne-parlamentarni kurac.

Slender Man
24-12-2014, 13:48
Pingvin ozbiljno odgovara na to pitanje lol.

Inače, zašto vi to sve pratite? OK, dosadno jest i trebalo bi popraviti državu, ali da mi je sad toliko dosadno...

Xero
24-12-2014, 13:57
Zato što o Sinčiću ovisi budućnost regiona.

Marko
24-12-2014, 14:09
589

Windwalker
24-12-2014, 14:14
Vilibor naravno!

Odlično je odglumio u novom Hobbitu, najbolji lik.




http://i62.tinypic.com/347z6kz.jpg

http://i59.tinypic.com/25ouc05.jpg

dugi
24-12-2014, 14:20
Mora ostaviti beleg.

rejndjer
24-12-2014, 14:31
Jer ti treba vrhovni zapovjednik OSRH-a, osoba koja će koordinirati skupljanje parlamentarne većine i koja će, u slučaju krize, voditi državu, a sve to dok nije član stranke (predsjednik zamrzava svoj mandat u kojoj god stranci da je onog trenutka kad bude izabran na tu poziciju).

Mail failsafe, ali nije tu bez razloga. Jedine zemlje bez predsjednika su one koje su uređene kao parlamentarna monarhija, ili neki ne-parlamentarni kurac.

U školi su me učili da predsjednik zapovijeda vojskom samo u ratu, kolko znam nismo u nikakvom ratu, a i dosadašnji predsjednici nisu birani na temelju svojih sposobnosti upravljanja vojskom. "...osoba koja će koordinirati skupljanje parlamentarne većine.." Koji je ovo uopće kurac? molimte. zbog ovakvih izdrkavanja nam i je zemlja ukurcu. svi stalno drkaju.

A i ovo sa zamrzavanjem mandata u stranci je žešća debilana isto, ali što očekivati od debilne države prepune debila.

W3DR4N
24-12-2014, 15:20
Ivan Ras Al Ghul Sinčić je u ratu s bankama.

Dylan11
24-12-2014, 16:28
https://www.youtube.com/watch?v=5a_Rw3Bl4jE

to to

rejndjer
24-12-2014, 17:30
jebeni cimer mi već mjesec dana o sinčiću zabrijava, koji kurac je s ljudima da su glupi?:(

dugi
24-12-2014, 17:38
On bi nas mogao izvuči iz krize i svima bi na bilo jako dobro. Također trebaju mlade snage za rukovoditi oružanim snagama, posebno avijacijom. Također mora biti snažna osoba koja će nadgledati parlament jer se tamo donose ključne odluke. Ozbiljne su to stvari...Jedva čekam izaći na izbore da doprinesem promjeni i boljitku. Kakva uzbudljiva vremena...

Maloki
24-12-2014, 18:01
Ajmo brzo dignuti milijunske kredite jer kad Sinčić dođe svi će nam dugovi biti izbrisani.

dugi
24-12-2014, 18:06
Tako je, živio govornik!!

Treba kolektivno platiti dugove onih koji su dizali kredite. Božić je vrijeme darivanja.

cham3leon
24-12-2014, 18:34
https://www.youtube.com/watch?v=5a_Rw3Bl4jE

to to

Svi na streljanje

Dylan11
24-12-2014, 19:36
Svi na streljanje

Necemo ti izbrisati dugove kad Stribor postane predsjednik buhaha.

cham3leon
24-12-2014, 19:55
Dugove pod tepih!

Xero
24-12-2014, 19:59
Ionako predsednik ništa ne može pa zašto onda ne bi bio Sinčić?

cham3leon
24-12-2014, 20:06
Ionako predsednik ništa ne može pa zašto onda ne bi bio Sinčić?

Možeš zamislit susret njega i bilo kojeg drugog monarha ili predsjednika? I jebeni Hollande je autist, ali bar liči na čovjeka, jebo sve. Nitko nas više neće moći shvaćati ni približno ozbiljno.

Xero
24-12-2014, 20:13
Joj kad im on počne srat o korupciji i ljudskim pravima. Samo za to vrijedi glasat za njega da vidimo kako bi reagirali likovi.

Systematic Reverse
24-12-2014, 20:50
A i ovo sa zamrzavanjem mandata u stranci je žešća debilana isto.,

baš.

kao, gledajte, on je zamrzao mandat, on više nema veze sa tom strankom.

Lord Ragnarok
24-12-2014, 20:54
Joj kad im on počne srat o korupciji i ljudskim pravima. Samo za to vrijedi glasat za njega da vidimo kako bi reagirali likovi.

definitivno :D

W3DR4N
24-12-2014, 20:59
Sasvim slučajno je SDP Josipoviću kapnuo dve milke.

cham3leon
24-12-2014, 22:12
https://www.youtube.com/watch?v=d2mctqiRnII

Paran0a
24-12-2014, 22:24
http://niceme.me/

MILF hunter
24-12-2014, 23:35
Za Kolindu nema šanse da glasam, a Josipović je katastrofa tako da mi ostaje izabrati nekog od preostale dvije karikature. Dakle, Sinčić.

hacker
25-12-2014, 02:31
watch?v=d2mctqiRnII

Paran0a
25-12-2014, 09:07
https://www.youtube.com/watch?v=d2mctqiRnII

hacker
25-12-2014, 12:29
/watch?v=d2mctqiRnII

Hexfire
25-12-2014, 13:16
Verzija iznad je bolja

Kostolomac
25-12-2014, 13:21
Koja? Dvije su iznad.

Hexfire
25-12-2014, 14:18
Pa iznad donje, a ispod gornje.

Xero
25-12-2014, 16:39
http://forum.pcplay.hr/attachment.php?attachmentid=589&d=1419426573&thumb=1

Sonik
26-12-2014, 22:04
Malo sam ostao paf kad je lik izabrao Putina :D
No da, nakon gledanja ovog brijem da bi trebo opet Josipović pobjedit, barem uspije proći kroz konverzaciju bez da kaže nešto glupavo.

Lord Ragnarok
27-12-2014, 01:41
ja cu za sinccia glasati cos fuck logic
i da sumariziram Kolindu: "Apsolutno"

Razzarach
27-12-2014, 01:42
Glasam za kujundzica jer nam se obratio sa "hrvatice i hrvati"

ProzoЯ
27-12-2014, 01:57
Htio sam za Josipovica, ali sad mislim da cu za Sincica, uglavnom samo da ne pobijedi Kolinda i bit ce ok...

cham3leon
27-12-2014, 12:18
Ček, jel se vi zajebavate da ćete glasati za Vilenbora ili onako for real? Jel moguće da ima normalnih i donekle informiranih ljudi koji će glasati za ono čudo?

MILF hunter
27-12-2014, 12:57
A za koga bi ti glasao? Za Josipovića ne možeš, za Kolindu ne možeš. Ostaju ti ova dvojica bezveznjaka i sasvim je svejedno kojem ćeš od njih dati glas. Ja sam radije i za lude i neostvarive ideje naivnog mladića nego li za održavanje statusa quo, a to dobivaš glasanjem za istrošene starkelje.

Maloki
27-12-2014, 12:58
Ma Sinčić nema šanse da pobijedi i on to zna.
Ali na godinu su parlamentarni izbori i živi zid se dosta "probio".
Neću se čuditi ako budu osvojili 2-3 mjesta u saboru.

Xero
27-12-2014, 13:35
Sinčić novi predsjednik. U ponedjeljak odmah napadamo ameriku.

W1k1n6
27-12-2014, 14:35
Za 5 godina očekujem da se Pingvin kandidira. DO TADA SE SUZDRŽAVAM OD GLASANJA :)

Mirogamemasta
27-12-2014, 15:20
Ček, jel se vi zajebavate da ćete glasati za Vilenbora ili onako for real? Jel moguće da ima normalnih i donekle informiranih ljudi koji će glasati za ono čudo?
Ovakvim razmišljanjem mi se nećemo nigdje pomaknuti, nego ćemo ići još brže nego sad unazad! Pa šta onda ako frajer pretjeruje. Prije ću za njega glasati nego za bilo koga drugog.
Onaj video iznad je rekao sve....

Dobro svi znate da treba SDP i HDZ skroz izbrisati iz Hrvatske samo si zatvarate oći pred istinom. Sa Viliborom imamo najveće šanse da odemo naprijed, samo se bojim da bi ga netko mogao smaknuti ako bude izabran...
Ne odmah, ali danas-sutra....tko zna...

Razzarach
27-12-2014, 15:49
Pa i treba ga "smaknuti" kad je kreten.
Kako itko moze glasati za lika koji je izjavio da ce narkomane pomilovat a i sam je bio privođen par puta...
Cak je izjavio da se i on drogira i ful mu nije bed to.
http://www.jutarnji.hr/foto--ivan-vilibor-sincic-o-uzgoju-marihuane--svatko-moze-posaditi-5-ili-10-stabiljki-za-svoje-potrebe--i-sam-sam-pravio-ulje-od-konoplje-/1261790/

Sramota sta je taj kreten uopce skupio potpise za kandidirat se.

Treba nam neki uzorni i ugledni predsjednik tipa Kolinda ili Kujundzic a ne ove komunjare i hipiji.

W1k1n6
27-12-2014, 15:52
http://forum.pcplay.hr/attachment.php?attachmentid=590&stc=1

Neven <R>
27-12-2014, 16:20
http://forum.pcplay.hr/attachment.php?attachmentid=590&stc=1

Izbori 2029.

hacker
27-12-2014, 16:32
Treba nam neki uzorni i ugledni predsjednik tipa Kolinda ili Kujundzic a ne ove komunjare i hipiji.

Kujundžić uzoran :rotfl: Pa vidi se da je teška seljačina, ako je itko gledao debatu malo mu je falilo da ne nasrne na Sinčića. Ovo glasanje je fakat biranje manjeg zla, pa eto, može se dati prilika Sinčiću pošto teško da može sjebat više nego kaj je.

Razzarach
27-12-2014, 16:34
Kujundžić uzoran :rotfl: Pa vidi se da je teška seljačina, ako je itko gledao debatu malo mu je falilo da ne nasrne na Sinčića. Ovo glasanje je fakat biranje manjeg zla, pa eto, može se dati prilika Sinčiću pošto teško da može sjebat više nego kaj je.

Makar nije narkoman i kriminalac.

crnisokol
27-12-2014, 17:06
Ček, jel se vi zajebavate da ćete glasati za Vilenbora ili onako for real? Jel moguće da ima normalnih i donekle informiranih ljudi koji će glasati za ono čudo?

kao što su neki gore već i napisali, mislim da treba glasat za bilo koga osim HDZ i SDP gamadi...tak da bolje Sinčić nego Kolinda ili Josipović...

cham3leon
27-12-2014, 17:50
A za koga bi ti glasao? Za Josipovića ne možeš, za Kolindu ne možeš. Ostaju ti ova dvojica bezveznjaka i sasvim je svejedno kojem ćeš od njih dati glas. Ja sam radije i za lude i neostvarive ideje naivnog mladića nego li za održavanje statusa quo, a to dobivaš glasanjem za istrošene starkelje.

Zašto ne bih mogao za Crolindu ili Yusipovića? Iako je cjelokupna predizborna utrka govno nad govnima i političko dno, ja bih radije glasao za 3 istrošene starkelje koji imaju nekog političkog iskustva nego za mentalno sumnjivog klošara koji svoje odgovore za debate uči napamet i zastupa grozno retardirane stavove kojih se trebao ostaviti negdje u prvom srednje. Ne želim predsjednika koji će nas sramotiti u svijetu i koji ionako ne bi mogao kao normalna osoba niti imati neki susret i pregovore sa drugim čelnicima države.


Dobro svi znate da treba SDP i HDZ skroz izbrisati iz Hrvatske samo si zatvarate oći pred istinom. Sa Viliborom imamo najveće šanse da odemo naprijed, samo se bojim da bi ga netko mogao smaknuti ako bude izabran...
Ne odmah, ali danas-sutra....tko zna...

Čak ni da ima neku perspektivu za potrebne reforme i pozitivan pomak, ne bi ih mogao napraviti kao predsjednik, ali u hipotetskoj situaciji gdje Živi zid dolazi do koje ministarske fotelje, iskreno bih se nadao da su im ideje s kojima paradiraju samo spinovi i da ih ne bi proveli u djelo koliko su retardirane.

Doduše, s jedne strane bi bilo fora da vladu formira koalicija Radničke fronte i Živog zida pa da po kratkom postupku sve propadne pa se možda dogodi neka katarza ove države.

Neven <R>
27-12-2014, 18:05
Glas za Strizibora je poruka politickom establishmentu da su toliko degutantni i moralno bankrotirani, da ih smatramo tolikim sljamom i neljudima da nam je redikul i imbecil kao sto je Vilibald draza opicja.

Marko
27-12-2014, 18:27
koliko god da mi se gadili svi kandidati, od svih najveće gađenje osjećam prema viliboru

i ne, izgovori da vam idu nakurac svi, al ćete glasat za njega "jer je mlad" uopće ne uvažavam

Xero
27-12-2014, 18:29
Ja zapisujem sve vas nevjernike da vam Vili pošalje tajne službe.

crnisokol
27-12-2014, 18:59
Glas za Strizibora je poruka politickom establishmentu da su toliko degutantni i moralno bankrotirani, da ih smatramo tolikim sljamom i neljudima da nam je redikul i imbecil kao sto je Vilibald draza opicja.

baš to je jedini razlog da se glasa za Sinčića...dobro sažeto

MILF hunter
27-12-2014, 19:35
Ne želim predsjednika koji će nas sramotiti u svijetu i koji ionako ne bi mogao kao normalna osoba niti imati neki susret i pregovore sa drugim čelnicima države.

Nije da se načelno ne slažem, samo što ja ne vjerujem da je uopće ostalo prostora za njega da napravi nešto što bi nas moglo osramotiti više od (ne)rada dosadašnjih vlada i samog mentaliteta ove tragedije od naroda. Ova država je svakako prošlost. U svakom slučaju, očekujem uvjerljivu Josipovićevu pobjedu i povratak u hibernaciju.

Hexfire
27-12-2014, 21:13
Nadam se da Ivo to uzima u prvom krugu samo da ih više ne trebam gledati na televiziji svaki prokleti dan.

Sonik
28-12-2014, 10:52
sad zbog snijega opada izlaženje 30%

rejndjer
28-12-2014, 15:50
oće kameleon glasovat za kolindu?

ProzoЯ
28-12-2014, 15:56
Pa i treba ga "smaknuti" kad je kreten.
Kako itko moze glasati za lika koji je izjavio da ce narkomane pomilovat a i sam je bio privođen par puta...
Cak je izjavio da se i on drogira i ful mu nije bed to.
http://www.jutarnji.hr/foto--ivan-vilibor-sincic-o-uzgoju-marihuane--svatko-moze-posaditi-5-ili-10-stabiljki-za-svoje-potrebe--i-sam-sam-pravio-ulje-od-konoplje-/1261790/

Sramota sta je taj kreten uopce skupio potpise za kandidirat se.

Treba nam neki uzorni i ugledni predsjednik tipa Kolinda ili Kujundzic a ne ove komunjare i hipiji.

I sto je tu lose? Samo imamo vece sanse za legalizaciju brokule s tim sto je on narkoman tako da je to +.

cham3leon
28-12-2014, 19:30
oće kameleon glasovat za kolindu?

Nope, glasao sam za Yusipovića. Ja sam zapravo udbaš i u kontaktu sam sa masonskim ložama koje orkestriraju ove izbore i namještaju Josipovića ponovo za precjednika.

rejndjer
28-12-2014, 19:55
pa te masonske lože ti imaju u šaci i hdz skupa s sdpom. ako uzimaš da postoje jel.

a ovo da je konoplja droga... lol

Hexfire
28-12-2014, 19:55
Bit će i drugi krug izgleda :(

Falus
28-12-2014, 22:59
Daj isusati jel tko sluša ovu? Jebote bog kao da smo u filmu, koji joj je kurac. Sere jednu te istu stvar već pola sata, oće umrit više.

ProzoЯ
28-12-2014, 23:00
Daj isusati jel tko sluša ovu? Jebote bog kao da smo u filmu, koji joj je kurac. Sere jednu te istu stvar već pola sata, oće umrit više.

Baš ono, koliko ljudima treba biti ispran mozak da slusaju ovakva sranja jbt.

Duke v2.0
28-12-2014, 23:31
Hrvatska

Duke v2.0
28-12-2014, 23:32
Hdz

Duke v2.0
28-12-2014, 23:33
592

Duke v2.0
28-12-2014, 23:36
Odite čitat komentare ljudi na fejs stranici Kolinde: https://www.facebook.com/KolindaGrabarKitarovic?fref=ts

"[S NAŠIM HEROJIMA] KGK – „Našim junacima koji su branili Hrvatsku čestitala sam Božić u šatoru u Savskoj."

Jebo ti bog mater poremećenu

U idealnom svijetu bi tim svim ljudima bilo zabranjeno glasanje i razmnožavanje.

Duke v2.0
28-12-2014, 23:40
"Drage bih volje financijski podržao ali mi smo šesteročlana obitelj i nemamo ni mi ali zato će ja i moja obitelj dati Kolindi ono što možemo ali od srca ako bogda 5 vrijednih glasova.Za Kolindu za bolju Hrvatsku .ZA KOLINDU ZA BOLJE SUTRA ZNA SE HDZ IDEMO 28.PROSINCA NA IZBORE I REĆI NESPOSOBNIMA DOSTA JE BILO."


Pa jel ti kužiš jebenog bolesnika pa nemoj me jebat :(

Neven <R>
29-12-2014, 00:04
lol koji mazohizam duke.

dugi
29-12-2014, 00:12
"Drage bih volje financijski podržao ali mi smo šesteročlana obitelj i nemamo ni mi ali zato će ja i moja obitelj dati Kolindi ono što možemo ali od srca ako bogda 5 vrijednih glasova.Za Kolindu za bolju Hrvatsku .ZA KOLINDU ZA BOLJE SUTRA ZNA SE HDZ IDEMO 28.PROSINCA NA IZBORE I REĆI NESPOSOBNIMA DOSTA JE BILO."


Pa jel ti kužiš jebenog bolesnika pa nemoj me jebat :(

Ne kužim zašto te to ćudi. Pa jasno je ko dan da su u pitanju interesne skupine kojima odgovara pobjeda HDZ-a kako bi zadržali povlastice koje su dobili. Jednako kao što postoje interesne skupine koje glasuju za SDP iz istih razloga.

Duke v2.0
29-12-2014, 00:30
lol koji mazohizam duke.

Ma to ovak na 5 minuta svakih par dana prolistam, baš iz nekog neobjašnjivog mazohizma izgleda :(

ProzoЯ
29-12-2014, 01:32
Ma treba iskorijeniti hdz i sdp, i poceti ispocetka, ali sto ces kad smo mi takav narod koji razmisljaju kao ovce.

W3DR4N
29-12-2014, 09:36
Iskorjeniti HDZ i SDP, odnosno birati treću struju ne znači glasati za prvog sljedećeg anarho-debila. Ne vidim kako su ljudi u Sinčiću vidjeli promjenu kad je tip nerealni teoretičar zavjera i što sve ne. Da je to došao netko normalan, tipa Božo Petrov, onda bi pomeo ove izbore u prvom krugu.

Falus
29-12-2014, 09:55
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/269216/Default.aspx

Ovi će pocepat dogodine.

cham3leon
29-12-2014, 09:56
Ma to ovak na 5 minuta svakih par dana prolistam, baš iz nekog neobjašnjivog mazohizma izgleda :(

Ja isto volim zdravu dozu cringea s vremena na vrijeme, ali HDZ krindž je prejak za moj želudac. Vidjeh upravo Kolindinu reakciju na izbore na televiziji i njezin govor pun bolno lažnog entuzijazma. Ugasio sam TV i za danas mi je dosta.

Duke v2.0
29-12-2014, 10:04
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/269216/Default.aspx

Ovi će pocepat dogodine.

Ja se nadam, izgledaju kao odličan alternativan izbor bez conspiracy idiotarija koje koče ljude poput Sinčića i Holy.

Duke v2.0
29-12-2014, 10:08
Dobro, Holy koči i želja da koalira s SDP govnima.

McPingvin_v2.0
29-12-2014, 10:14
U školi su me učili da predsjednik zapovijeda vojskom samo u ratu, kolko znam nismo u nikakvom ratu, a i dosadašnji predsjednici nisu birani na temelju svojih sposobnosti upravljanja vojskom. "...osoba koja će koordinirati skupljanje parlamentarne većine.." Koji je ovo uopće kurac? molimte. zbog ovakvih izdrkavanja nam i je zemlja ukurcu. svi stalno drkaju.

A i ovo sa zamrzavanjem mandata u stranci je žešća debilana isto, ali što očekivati od debilne države prepune debila.
Krivo su te učili. Ovo je jedna od najbitnijih stvari koje je el presidente u HR morao napraviti nakon rata: http://en.wikipedia.org/wiki/Twelve_Generals%27_Letter

Ja vodim stranku X, ti vodiš stranku Y. Ja na izborima dobijem 43%, a ti 39%. Niti jedan od nas nema većinu, a predsjednik je taj koji zove onog s više glasova na Pantovčak kako bi sastavio Vladu i većinu u Saboru. Ukoliko je predsjednik marioneta ili psihički poremećna osoba, neće pozvati mene prvog, iako imam najveći postotak glasova, nego tebe. Ili nikog od nas ako je munjola, što je Sinčić dao naslutiti na zadnjem sučeljavanju.

Nisu kurac i nisu izdrkavanja, nego stabilnost političkog sustava u zemlji. Ali, hej, nekima je to bitno, a nekima ne.

Za 5 godina očekujem da se Pingvin kandidira. DO TADA SE SUZDRŽAVAM OD GLASANJA :smile:
Ja idem za gradonačelnika 2029. godine, ako budeš živ do tad očekujem tvoj glas :P

Duke v2.0
29-12-2014, 10:32
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/269216/Default.aspx

Ovi će pocepat dogodine.

www.index.hr/vijesti/clanak/veliki-intervju-boze-petrova-kako-bih-promijenio-hrvatsku-od-vrha-do-dna/779383.aspx

Jedino što mi smeta kod njega su podržavanje crkve i pomalo konzervativna stajališta, ali spreman sam preći preko toga. Al jeben komentar je netko ostavio u vezi toga:

"Majke mi u Hrvatskoj da se Isus kandidira jedni bi mu zamjerali što je kršćanin a drugi što je komunist. Kad će više ta ebola.."

flander
29-12-2014, 10:34
oće da...na parlamentarnim dobiva HDZ

Duke v2.0
29-12-2014, 10:43
Pa s takvim razmišljanjem sigurno dobiva. Najbolje da i ne izađeš na izbore jer "HDZ sigurno dobiva".

cham3leon
29-12-2014, 10:59
Još uvijek nisu predstavili nikakav plan niti generalnu strategiju s kojom bi išli, tako da nisam još entuzijastičan oko njih. Ili bar ja nisam vidio ništa od toga. Brijem da će svejedno dobiti gro potpore samo zato jer su mladi i jer Božo Petrov radi dobar posao u Metkoviću i ima naočale.

rejndjer
29-12-2014, 11:31
Krivo su te učili. Ovo je jedna od najbitnijih stvari koje je el presidente u HR morao napraviti nakon rata: http://en.wikipedia.org/wiki/Twelve_Generals%27_Letter

Ja vodim stranku X, ti vodiš stranku Y. Ja na izborima dobijem 43%, a ti 39%. Niti jedan od nas nema većinu, a predsjednik je taj koji zove onog s više glasova na Pantovčak kako bi sastavio Vladu i većinu u Saboru. Ukoliko je predsjednik marioneta ili psihički poremećna osoba, neće pozvati mene prvog, iako imam najveći postotak glasova, nego tebe. Ili nikog od nas ako je munjola, što je Sinčić dao naslutiti na zadnjem sučeljavanju.

Nisu kurac i nisu izdrkavanja, nego stabilnost političkog sustava u zemlji. Ali, hej, nekima je to bitno, a nekima ne.


znači posao predsjednika je da burno reagira kad se povrjedi njegov autoritet, i da napravi telefonski poziv?

jeben poso

McPingvin_v2.0
29-12-2014, 12:23
Banaliziraš.

Xero
29-12-2014, 12:25
Politika je banalna.

Sonik
29-12-2014, 13:55
Tip se malo previše pokušava ograditi od svjetonazorskih pitanja iako je u pravu da trebaju biti manje bitna.
Inače zvuči ok.

Slender Man
29-12-2014, 15:22
Kujundžić je rageao, 5% lol

McPingvin_v2.0
29-12-2014, 16:09
Politika je banalna.
Nije, ali se ljudi masovno odnose prema njoj kao da je tako.

crnisokol
29-12-2014, 16:35
Pod ljudi misliš na političare, posebno SDP i HDZ? Rekao bih da je njihov odnos prema obavljaju poslova i obveze koje bi sa sobom trebali povlačiti politički položaji skroz banalan/ležeran/neodgovoran.

Sonik
29-12-2014, 19:45
Imam osjećaj da će pobjedit ovaj užas od žene, ko što reče Djuk ko će to slušat 4 godine :(
Daj izađite masovno i glasajte za Josipovića, manje zlo

flander
29-12-2014, 19:59
nebi glaso sa lignju da neznam šta

Sonik
29-12-2014, 20:00
A onda pusti hdz na vlast, siguran sam da će čin odmetništva promijeniti sve

ProzoЯ
29-12-2014, 20:05
Ja nebi glasao za niti jednog od kandidata, ali ipak bolje da je sdp nego hdz kada vec mora netko od njih biti.
Ali mislim da cu ponistit listic, ne zelim glasati za niti jednog

cham3leon
29-12-2014, 20:45
Nije, ali se ljudi masovno odnose prema njoj kao da je tako.

Ne možeš mu dokazat, on je politički nepismen.

Al to mi ide na živce kako malo ljudi će priznati da je krivica na strahovito glupavom narodu. Naš prosječni glasač garant nema pojma šta zaokružuje. To što ne možemo sastaviti vladu sa strategijom i odlučnošću za reforme je upravo krivica tog naroda. Ako se većinu može pridobiti jeftinim politikanstvom, normalno da ćemo imati takve kampanje i kandidate, a neće se sad netko bezveze trudit da promijeni nešto i napravi reforme koje bi nekome mogle zasmetati, nego će se ovako jeftino uvlačiti svima pomalo i tako ide naprijed. Da se stvori neka značajna masa informiranih birača, situacija bi se odmah promijenila. Vidjeli ste i sada kad su ostali kandidati vidjeli da Sinčić nije tako bezazlen što se tiče podrške, odmah su išli malo mijenjati retoriku u tu stranu jer ih zanima to biračko tijelo i žele njihove glasove. Vrlo dobro oni prate i opipavaju načine da se najlakše promoviraju.

Xero
29-12-2014, 20:53
Za koga politički pismeni ljudi glasaju?

Dylan11
29-12-2014, 21:17
Ne možeš mu dokazat, on je politički nepismen.

Al to mi ide na živce kako malo ljudi će priznati da je krivica na strahovito glupavom narodu. Naš prosječni glasač garant nema pojma šta zaokružuje. To što ne možemo sastaviti vladu sa strategijom i odlučnošću za reforme je upravo krivica tog naroda. Ako se većinu može pridobiti jeftinim politikanstvom, normalno da ćemo imati takve kampanje i kandidate, a neće se sad netko bezveze trudit da promijeni nešto i napravi reforme koje bi nekome mogle zasmetati, nego će se ovako jeftino uvlačiti svima pomalo i tako ide naprijed. Da se stvori neka značajna masa informiranih birača, situacija bi se odmah promijenila. Vidjeli ste i sada kad su ostali kandidati vidjeli da Sinčić nije tako bezazlen što se tiče podrške, odmah su išli malo mijenjati retoriku u tu stranu jer ih zanima to biračko tijelo i žele njihove glasove. Vrlo dobro oni prate i opipavaju načine da se najlakše promoviraju.

Zato jer je lakse doma sjedit za kompjuterom i srat.

Sonik
29-12-2014, 21:20
Ja imam posebnu mržnju prema ovim facama koji crtaju kurce po listiću pa se još preseravaju i slikaju to.
Hvala ti što uništavaš demokraciju u ovoj fakin zemlji. Jebeni užas.

Maloki
29-12-2014, 21:21
Ne kužim jedino ove "bolje SDP nego HDZ" komentare.
Mislim da su u ove 3 godine dokazali da su jednako nesposobni, ako ne i gori, od HDZ-a.
Za SDP bi bilo bolje da Kolinda sada dobije pa da na godinu, kada SDP izgubi na parlamentarnim, Josipović preuzme vodstvo stranke.

Maloki
29-12-2014, 21:23
Ja imam posebnu mržnju prema ovim facama koji crtaju kurce po listiću pa se još preseravaju i slikaju to.
Hvala ti što uništavaš demokraciju u ovoj fakin zemlji. Jebeni užas.

Lol kako je to uništavanje demokracije?

Xero
29-12-2014, 21:24
Pa HDZ su totalni luđaci.

Maloki
29-12-2014, 21:29
Isti kurac su ko SDP.
Jedino kaj Milanović, za razliku od Karamarka, ima koliko toliko karizme.

W1k1n6
29-12-2014, 21:34
Gledao na telki film The Ghost Writer i nešto me asociralo na Kolindu. Nemam pojma što.
Pogledajte ako niste gledali, jedan od najboljih filmova Polanskog a neke paralele se stvaraju samo tako.
Inače bio već grafit u Zagrebu - "CIA - Pantovčak 241" :)

cham3leon
29-12-2014, 21:41
Za koga politički pismeni ljudi glasaju?

Za onu opciju čija će strategija polučiti one rezultate kojima se oni nadaju. Normalne zemlje obično u trenucima stabilnog i brzorastućeg gospodarstva malo više naginju na lijevo i na redistribuciju bogatstva, a kad gospodarstvo dođe do stagnacije počnu više naginjati desnici i slobodnom tržištu za oporavak gospodarstva.

Zato je upravo SDP odlučio igrati se nekih kvazi-liberala što im ide prilično loše, a stranke koje bi trebale biti hrvatska desnica su zapravo ekonomski ljevije ili u velikom broju slučajeva ekonomsku politiku uopće nemaju, čak njihovi članovi djeluju blesaviji od prosječnog birača.

W1k1n6
29-12-2014, 22:02
Ljevica ne postoji u parlamentarnoj demokraciji u neoliberalnom ekonomsko-političkom uređenju. Ako se netko tko prihvaća slobodno tržište, slobodno formiranje cijena, korporacije, privatno poduzetništvo, parlamente, startupe i dioničarstvo nazove ljevičarem, automatski valja gluposti, te jedino može na zidu imati sliku Tita, nositi majicu Chea i vikati dole fašizam kako bi se osjećao ljevičarem, a da zapravo nije ništa napravio što bi moglo ukazivati na želju za rušenjem desnih opcija, jer nema pojma.
Stoga su sve političke stranke u Hrvatskoj zapravo pripadnici istog mainstreama, kako god se zvali.

Vedro
29-12-2014, 23:29
Pa da, zato jer smo balkanci. Pripadnici tog mainstreama se zovu balkanci.

Duke v2.0
29-12-2014, 23:56
Isti kurac su ko SDP.
Jedino kaj Milanović, za razliku od Karamarka, ima koliko toliko karizme.

Pa nije baš da su totalno isti na papiru, jer se HDZ sad komotno može smatrati zločinačkom organizacijom s obzirom na broj ljudi iz stranke koji su bili osuđeni i završili u zatvoru zbog korupcije i lopovluka, uključujući mamojebenog premijera :D Dok SDP ipak ima malo bolji score, barem zasada. Tako da HDZ ipak blago vodi u debilizmu, ali da su podjednako nesposobni, jesu :D

Sonik
30-12-2014, 00:04
Lol kako je to uništavanje demokracije?

Kako nije? Pa zbog takvih faca će hadeze uvijek i dolazit na vlast, i općenito svi koji briju naporne "neću glasat nema promjene ne zanima me ništa" spike. Hdzovci i ostala gamad su organizirani, njima ne fali podrške. Sve što treba je da ostali budu apatetični i pobjedili su, jebeš onda vašu demokraciju. Takvi bi valjda pustili Sanadera natrag u politiku kad izađe iz zatvora jer ih eto boli kurac. Ono, jebite se.

Duke v2.0
30-12-2014, 00:16
Pa ovaj, i ja sam crtao kurce, tj. napisao sam kraj svakog kandidata "jedi govna" ali nisam slikao već sebi za dušu. To sam sad napravio prvi puta, što ti je inače isto izražavanje demokracije, u smislu toga da mi nijedna opcija uopće ne paše pa valja poništit listić. Na parlamentarnim to sigurno neću napravit jer se već naziru neki dobri alternativni izbori za koje ću se odlučit kad im proučim programe i istupe. A zapravo neću to napravit ni u drugom krugu sad jer je mržnja prema Kolindi prejaka.

Vedro
30-12-2014, 00:19
Kako nije? Pa zbog takvih faca će hadeze uvijek i dolazit na vlast, i općenito svi koji briju naporne "neću glasat nema promjene ne zanima me ništa" spike. Hdzovci i ostala gamad su organizirani, njima ne fali podrške. Sve što treba je da ostali budu apatetični i pobjedili su, jebeš onda vašu demokraciju. Takvi bi valjda pustili Sanadera natrag u politiku kad izađe iz zatvora jer ih eto boli kurac. Ono, jebite se.

^U pravu si što se mene tiče.
Inače ide mi na kurac i SDP i HDZ i njihovi birači. Glasat ću za laburiste.

Maloki
30-12-2014, 00:31
Kako nije? Pa zbog takvih faca će hadeze uvijek i dolazit na vlast, i općenito svi koji briju naporne "neću glasat nema promjene ne zanima me ništa" spike. Hdzovci i ostala gamad su organizirani, njima ne fali podrške. Sve što treba je da ostali budu apatetični i pobjedili su, jebeš onda vašu demokraciju. Takvi bi valjda pustili Sanadera natrag u politiku kad izađe iz zatvora jer ih eto boli kurac. Ono, jebite se.

Da, jer 1.5% nevažećih listića fakat dovodi opoziciju na vlast.

Vedro
30-12-2014, 00:33
Ne kužiš poantu. Nije stvar u nacrtanom qurcu na listiću, nego u našim glavama koje su većinom u qurcu.

Vedro
30-12-2014, 00:51
Nezz, zbilja je tužno vidjeti kako je netko nesposoban zaokružiti broj na listiću.

Duke v2.0
30-12-2014, 01:00
Nezz, zbilja je tužno vidjeti kako je netko nesposoban zaokružiti broj na listiću.

Pa kaj ti nije jasno u tome da nemam kaj zaokružit ako su trenutno, na ovim predsjedničkim izborima, sve opcije lobotomija ?

hacker
30-12-2014, 01:02
Pa ako mu nitko ne paše zašto bi glasao. Najbolje su spike "građanska dužnost bla bla". Ako imaš slobodu izbora onda možeš i izabrati da nećeš glasati tj. poništiti listić.

Vedro
30-12-2014, 01:04
Joj moram i ovo reć... kako ljudi uletavaju bezveze... Maloki ako te boli kurac nemoj pisat ništa ili čitaj što piše.

svi koji briju naporne "neću glasat nema promjene ne zanima me ništa" spike. .
Takvih nema 1,5 posto.

Vedro
30-12-2014, 01:07
Pa kaj ti nije jasno u tome da nemam kaj zaokružit ako su trenutno, na ovim predsjedničkim izborima, sve opcije lobotomija ?

Sa tim glupostima nećeš ništa pametno napraviti. Bolje da si ostao doma. Smješno.

Duke v2.0
30-12-2014, 01:15
Sa tim glupostima nećeš ništa pametno napraviti. Bolje da si ostao doma. Smješno.

Pa zapravo hoćeš, da to uradi većina napravilo bi se jako puno.

Vedro
30-12-2014, 01:54
Da to uradi većina možda bi došlo do nekakvog "pokreta" ili do formiranja neke udruge ili stranke na kraju što se tiče politike. Po meni najbitnije bi bilo da dođe do barem malog pomaka u ljudskoj svijesti i razmišljanju. Ali mislim da je uzrok tome obično negdje, neprimjetan, a ne na nekoj škrabotini na glasačkom listiću.

Maloki
30-12-2014, 07:28
Kaj ti briješ? Ja tebe niš ne kužim.

Falus
30-12-2014, 09:54
Sa tim glupostima nećeš ništa pametno napraviti. Bolje da si ostao doma. Smješno.

Prazni listić se puno lakše pretvori u HDZ/SDP listić, zato ljudi valjda i crtaju kurčeve, zar ne?

McPingvin_v2.0
30-12-2014, 10:24
Za onu opciju čija će strategija polučiti one rezultate kojima se oni nadaju. Normalne zemlje obično u trenucima stabilnog i brzorastućeg gospodarstva malo više naginju na lijevo i na redistribuciju bogatstva, a kad gospodarstvo dođe do stagnacije počnu više naginjati desnici i slobodnom tržištu za oporavak gospodarstva.

Zato je upravo SDP odlučio igrati se nekih kvazi-liberala što im ide prilično loše, a stranke koje bi trebale biti hrvatska desnica su zapravo ekonomski ljevije ili u velikom broju slučajeva ekonomsku politiku uopće nemaju, čak njihovi članovi djeluju blesaviji od prosječnog birača.
U Hrvatskoj imaš jedan drugi problem, a to je da HDZ popljačka sve što postoji i ljudi tek onda shvate "ohshi-" i glasuju za SDP. Source: 2000., 2011.

Lako je bit socijaldemokrat kad ima para, a SDP-ova vlada još nije bila u toj situaciji.

Neven <R>
30-12-2014, 11:14
Kuzim te pingvin, HDZ gubi drzavni novac zbog spremanja u vlastite djepove, a SDP zbog nesposobnosti. Toliko su nesposobni da ne stignu ni sebi pare potrpati u dzep

Duke v2.0
30-12-2014, 11:43
Jel ovaj bog Pingvin upravo brani SDP ?

Systematic Reverse
30-12-2014, 12:08
Pingvin je SDP šta ne?

:D