PDA

Pogledaj cijelu verziju : G2A kodovi za popust i G2A Goldmine!



$p1tf1r3
26-09-2014, 20:37
Pozdrav ljudovi, ako nije problem, ovdje ću vam postati kodove za popust na G2A te vam objasniti funkciju G2A Goldminea (dolje u postu). Kupon se može iskoristit samo jednom za bilo koji proizvod, popust bude 1,2,3.....eura, zavisi od cijene proizvoda (softwer/igra), vjerujem da su neki čuli za G2A Goldmine, te molim da pametne komentare ostave za sebe, ja ne tražim da vi prihvatite kupone, ali možda netko razmišlja o kupovini te će mu dobro doći i sačuvat će koji euro u novčaniku!

Vjerojatno će neke zanimati što je to G2A Goldmine, pa evo ukrakto da objasnim!

G2A - Goldmine - https://www.g2a.com/r/goldmine_g2a


Pored mnogih online trgovina CD-ključevima raznih programa, našao sam jednu zanimljivu stranicu.

Prije sam ju koristio za kupovinu ključeva igara, jer su vrlo često imali akcijske cijene i dosta niže cijene od drugih.

Stranica je pouzdana i provjerena, da naglasim odmah na početku. Postoji već jedna tema na forumu pa se referenciram.

Ova stranica, razlikuje se od drugih po novom principu trgovanja/zarade na onome što svi volimo - igre, bilo za konzole, PC ili Android.

Riječ je o G2A.com Goldmine, stoga krenimo redom.

Fora je u tome što preporučujući drugima dobre ponude i jeftine ključeve vi dobivate zaradu.
Ukratko:

Kreirate svoj Reflink na određeni proizvod
preporučite određeni proizvod nekoj osobi
osoba X otvori Reflink (vi dobijete obavijest)
ako osoba X u periodu od godine dana kupi proizvod (a došla je preko vas), vi dobijete dio zarade.
i tako se mreža širi

Zarada nije u početku basnoslovna, no osobe koje su u početku u tome (a ovaj koncept nije tako star), su već zgrnule stotine pa i tisuće bilo koje valute hoćete.

Budući da je ovo relativno novo, trebalo bi iskoristiti potencijal maksimalno.
bitcoin danas ne predstavlja basnoslovnu zaradu, ali kada je došao na scenu, onima koji su u početku rudarili, danas lijepo žive od toga.

Da se razumijemo, ne sanjam neku zaradu, ali vrijedi probati, makar iz zabave.


A da ne bi ostalo samo na prici evo da vam postam primjer:

Ispod su kodovi koji se mogu aktivirati jednom (najbrži od vas ć*e ostvarit popust), u ovom primjeru cu postat link za FIFA 15, no kao što sam gore naveo, kupone možete aktivirati za bilo koji proizvod na G2A stranici!

https://www.g2a.com/r/fifa_football15

CDBA-P389-7HKI
DF3B-CEKJ-1EQG
GXUG-ODHN-DEAD

Za dodatne informacije, kontaktirajte me putem PP.

cham3leon
26-09-2014, 21:09
Ne

WannabeClone
26-09-2014, 21:42
:(

$p1tf1r3
26-09-2014, 21:44
strasno konstruktivni komentari, svaka cast!

Falus
26-09-2014, 21:50
Zašto se svi uvik zgražaju na ovakve postove? Čovik želi uštedit koji eurčić, di je problem?

Maloki
26-09-2014, 21:58
Meni sva ta sranja zvuče ko neki piramidni sustavi samo kaj, jel, ne moraš uplatit nikakve novce da bi sudjelovao.

$p1tf1r3
26-09-2014, 21:58
Problem je u tome su ljudi misle da je sve fejk, toliko su istripani s fejk stranicama da vise ne daju priliku necemu sto stvarno funkcionira, ja ne trazim da vi sherate linkove, da probate s Goldmineom, jednostavno uzmite discount kod koji sam stavio, ako zelite naravno ili pak ako vam treba pri kupnji igre da vam sacuva koji euro u novcaniku, a ja cu dobiti 0.50, 1,2,3...eura, nebitno, ja zelim probat, a vama sam ponudio discount kodove, zato molim bez glupih komentara, nisam balavac...ako nemate konstruktivni komentar ili pitanje, molim vas da zazmirite na ovu temu, ljudi koje zanima ce biti aktivni ovdje, mislim da ima i vise nego dovoljno topica na forumu koji su po vasem smeku!

btw. hvala Falus

Maloki
26-09-2014, 21:58
U biti moraš, trebaš kupit neku igru da bi sudjelovao. Dođe na isto.

$p1tf1r3
26-09-2014, 21:59
@Maloki - apsolutno nista ne mroas uplatiti, najjednostavnije je da se registriras i prodjes tutorial jako dobro napisan (cca 5min), znaci nista ne moras kupiti, platiti, donirati i slicno, bitna je dobra volja i ako mislis da je to za tebe, ko sto rekoh imas tutorial nakon registracije, koji od a do ž objasni bit goldminea, na kraju tutoriala ces samo zatvoriti acc ako ne zelis i bok!

Kid A
27-09-2014, 03:29
Zar G2A nije ona stranica kojoj je Devolver Digital ponistio tisuce keyeva jer su ih kupovali iz Humble Bundlea za 1$ pa preprodavali po 5x vecoj cijeni?


U svakom slucaju, key reseller a to treba zaobilaziti u sirokom luku