PDA

Pogledaj cijelu verziju : Moderni feminizam



Slender Man
18-08-2014, 22:39
Ok, ovo je možda ono što mi najviše smeta u cijelom svijetu. U današnjem svijetu, gdje nije potreban feminizam, bar u zapadnom svijetu, one tumblr feministkinje oće superiornost.
Efo neki primjeri:

http://i0.wp.com/www.cringechannel.com/wp-content/uploads/2014/08/10565183_320932531400593_9086076100942275134_n.jpg ?resize=480%2C285

http://i1.wp.com/www.cringechannel.com/wp-content/uploads/2014/08/1407615300941.png?resize=500%2C514

Ili ovaj članak:
http://witchwind.wordpress.com/2013/12/15/piv-is-always-rape-ok/

Bleh...samo me naljuti.

Maloki
18-08-2014, 23:15
http://www.modernwomandigest.com/disturbing-new-feminist-trend-free-bleeding/

Duke v2.0
18-08-2014, 23:21
Ovo mi je apsolutni vrh:

http://www.vice.com/read/swedish-feminists-are-so-bored-theyre-telling-men-how-to-sit-on-the-bus

Slender Man
18-08-2014, 23:25
A di su one šta ne briju dlake ispod pazuha? Mmmm.

Mrazomor
18-08-2014, 23:59
di je niko kad zatreba...
sta vas briga kaj tamo neki nedojebani gabor, sasvim slucajno mnogo iskompleksirana i umno poremecena osoba koja zivi u alternativnoj stvarnosti, misli o nekome?
budite sretni da se dnevno ne susrecete s takvim slucajevima, a ako i budete, nije da ih ne mozete izbjegavat / sterat u kurac / nesto trece
meni je samo zao kad ovakvi slucajevi unistavaju sliku feminizma koji je mozda potreban u nekim drustvima koji tretiraju zene kao niza bica, ali jebiga

Slender Man
19-08-2014, 00:10
Ima ih sve više i više, to i je problem.
To je zbog internet sranja kao što je tumblr koji podržava takve stvare.

E, btw:

https://www.youtube.com/watch?v=Cyjhbepx1Go

Rage spree.

Azer 2.0
19-08-2014, 08:24
Lol za nije taj Free Bleeding započeo 4chan kao sprdnju?

dugi
19-08-2014, 08:33
Ja poznam samo super žene, valjda imam sreće. Pouzdanije u poslu od muškaraca, poslušnije, spremnije pretrpati sranja. Bore se u obitelji na svim mogućim stranama, zaposlene po 24 sata dnevno. Skidam kapu. Da moram trpiti sva ta sranja u životu odavno bih dignuo ruke i pustio dlake po nogama.

Paran0a
19-08-2014, 08:47
Izadji van iz sobe i druzi se sa zenama. Neces imat problema sa tim.

Internet je kriv za ovakve pizdarije , ljudi misle da su pametniji neg kaj jesu.

McPingvin_v2.0
19-08-2014, 08:58
Ekstremizam svake vrste je idiotluk, nije bitno u kojem spektru ni na koju stranu.

Slender Man
19-08-2014, 12:57
Ja poznam samo super žene, valjda imam sreće. Pouzdanije u poslu od muškaraca, poslušnije, spremnije pretrpati sranja. Bore se u obitelji na svim mogućim stranama, zaposlene po 24 sata dnevno. Skidam kapu. Da moram trpiti sva ta sranja u životu odavno bih dignuo ruke i pustio dlake po nogama.

Lol jel te žena nadzirala iza leđa dok si ovo pisao?

Btw, slažem se da je ekstremizam svake vrste glup, ALI...isto tako želim reći da je feminizam uopće u današnjem zapadnom društvu totalno nepotreban i time se ne bori za jednakost nego superiornost žena. Stvari tipa da određen udio žena mora biti u nečemu (tipa u saboru) je retardirana ideja, jer trebalo bi se zapošljavati ljude na temelju njihovih sposobnosti, a ne na temelju spola. Sad da ima muški kandidat za sabor i ženski, i da je ovaj muški puno bolji, žena bi upala jer se moraju kao popuniti ta ženska mjesta.

Sve što hoću reći da je da nije samo ekstremizam problem, nego danas je u nas feminizam gadna stvar.

Paran0a
19-08-2014, 13:14
There , there. Prezivjet ces.

dugi
19-08-2014, 13:23
Lol jel te žena nadzirala iza leđa dok si ovo pisao?

Što tebe mama nije dovoljno dojila ko bebu pa se sad bojiš žena ili koji k.?

Falus
19-08-2014, 14:07
Brutalno

McPingvin_v2.0
19-08-2014, 14:27
Btw, slažem se da je ekstremizam svake vrste glup, ALI...isto tako želim reći da je feminizam uopće u današnjem zapadnom društvu totalno nepotreban i time se ne bori za jednakost nego superiornost žena. Stvari tipa da određen udio žena mora biti u nečemu (tipa u saboru) je retardirana ideja, jer trebalo bi se zapošljavati ljude na temelju njihovih sposobnosti, a ne na temelju spola. Sad da ima muški kandidat za sabor i ženski, i da je ovaj muški puno bolji, žena bi upala jer se moraju kao popuniti ta ženska mjesta.

Sve što hoću reći da je da nije samo ekstremizam problem, nego danas je u nas feminizam gadna stvar.
Kvote po pitanju političkih lista itd. će se koristiti sve dok ne dok spolovi sami od sebe ne budu dovoljno zastupljeni. U Njemačkoj nemaš tih problema, čak mi je jedna zastupnica u pokrajinskom parlamentu rekla da ćeš teže biti izabran na funkciju ako si muško.

Ne, nije nepotreban, ali određen dio ekipe se usmjerava na krive stvari. Dok god postoji "glass ceiling" borba za ravnopravnost nije gotova.

U nas nije gadna stvar. U nas nije ni približno dovoljno razvijen.

dugi
19-08-2014, 14:40
Bez te kvote u saboru bi sjedile dvije tri žene...čisti da nas svijet ne proglasi talibanima. Uostalom tako je i bilo početkom devedesetih. I kad bi se usudile nešto reći dobile su poruke poput ovih


https://www.youtube.com/watch?v=v1QY3QOTagA

ono čisto seksistički i prostačko šovinistički. Dam se kladiti da je većina reagirala sa zluradim smiješkom.

Maloki
19-08-2014, 18:08
Dugi jel tvoj nick kao dugačak si ili je kao Doogie?

Uglavnom uz Dugog/Dugija sam, sve žene koje znam su skroz normalne, nemam kontakta sa feminacijima.
Feminizam je daleko od nepotrebnog u zapadnom svijetu. Dokle god su za iste poslove plaćene manje, dokle god poslodavci na razgovorima za posao ispituju da li se planiraju uskoro udavati i/ili imati balavce i slične pizdarije - treba feminizam.
Nažalost feminacizam samo šteti feminizmu što je očito vidljivo iz stavova slender mana.

Naravno ima puno situacija gdje se podilazi ženama, primjerice u brakorazvodnim i skrbničkim parnicama, te činjenica da za iste zločine u prosjeku dobivaju manje i blaže kazne. No to je za neku drugu temu.

Uglavnom jednakost spolova je daleko od realnosti u zapadnom svijetu, a feminacizam je idiotluk.

dugi
19-08-2014, 18:30
Malo sam duži...:D

Normalno da nije sve crno bijelo nego čisto sivilo kao i sve drugo u životu. Gurajući jednakost danas je ženi teže nego ikada. Rade na poslu i kod kuće kao majke svoje djece ali i kao "majke" svojih muževa. Mnogi će reći što su tražile to su dobile. Samo što na žalost sve skupa ide u smjeru da će one sve rijeđe htjeti biti majke i supruge...ne zato jer su to zle feministice nego zato jer se u globalu muškarci ne mijenjaju jednako brzo. Počeli smo pomagati u kućanskim poslovima i počeli smo prihvaćati da su žene danas potpuno samostalne te ne ovise ekonomski o muškarcu kao nekada. Hebiga, više nas ne trebaju da kopamo ugljen, ručno oremo zemlju ili da kopamo kanale. Danas žene konkuriraju za "muške" poslove više nego ikada pa će muški rod polagano prelaziti u kategoriju "pizduna". Kak je, tak je :(. Što se svega toga tiče ja se smatram sretno oženjenim čovjekom. Imam dovoljno inteligentnu ženu da mi daje prostora, dok s druge strane ja pomognem koliko imam volje :D.

Slender Man
19-08-2014, 21:48
Bez te kvote u saboru bi sjedile dvije tri žene...

Kako ne shvaćaš da nije uopće kriterij po kojemu bi se išta trebalo gledat. Ako tražiš za sabor sposobne ljude a ispadne da su svi od kandidiranih muškarci, tako bi trebalo bit. Ako ispadne da su najsposobnije sve žene, onda bi trebalo bit 100% žena u tom saboru. Jer dok određen postotak žena nije popunjen, uzimat će se žene nad muškarcima čak i ako je ta žena manje sposobna od nekog drugog muškog kandidata. Shvaćaš kako to šteti svima?

Ravnopravnost spolova bi trebala biti upravo to. Ravnopravnost. Ne kada žena uspije u nečemu ''bravooo ženo uspjela si među ovim muškarcima, ponosni smo'' jer to je po meni uvredljivo i samo aludira da žene i jesu manje sposobne od muškaraca. Izgleda da su feminacistkinje najuvredljiviji po pitanju toga kako gledaju na žene. Tako je nekad sa crncima ili ostalim manjinama, zbog opresije koju su trpili u prošlosti, sada često dobijaju prednost u određenim stvarima. Nije li cijela poanta jednakosti da ih se tretira jednako, a ne specijalno?

Poistovjećujem feminizam sa feminacizmom jer kao što rekoh, davno su se rješili problemi feminizma i danas su ostale samo takve lude. Ne znam gdje još plaćaju žene manje za isto obavljeni posao i naravno da ne bi trebalo biti tako, tu su apsolutno u pravu. Al ne mislim da danas toga ima u praksi baš.

Ni ja IRL ne poznam feministkinje il se bar ne družim s njima i normalno, nemam ništa protiv žena općenito, ali sve im više raste broj zbog tumblra i ostalih edgy siteova za buntovne tinejdžere. Politička korektnost bi mogla postati ozbiljan problem u budućnosti.

dugi
19-08-2014, 22:37
Ako u zemlji ima karikiram 52% žena, onda je ravnopravno da ih toliko i bude na izbornim listama, ili u saboru, a ima ih oko 20%. U sabor se ne biraju ljudi po stručnosti nego po stranačkim listama, po stranačkoj podobnost, po političkoj trgovini, populizmu, demagogiji itd. Stvar je daleko od jednostavnog. Kada bi se birali po stručnosti onda bi to bilo idealno društvo u kome bi svi imali svi jednaku priliku za dokazivanjem. Npr. nacionalne manjine imaju pravo na svog zastupnika što nema nikakve veze sa ukupnom sposobnošću istoga. Kako da se postigne ravnopravnost u neravnopravnom društvu ako ne pravilima?

Slender Man
19-08-2014, 22:43
Ne razumijem se u politiku niti me zanima pa ne znam kako se to bira, ali opet, ako se gleda po političkoj trgovini i listama i to, onda se treba po tome gledat a ne popunjavat nekakve zacrtane postotke. Btw nije li bio doveden zakon da mora bit 40% žena u saboru il nešto tako?

hansi
19-08-2014, 23:34
ništa briši, shitpost

Mrazomor
19-08-2014, 23:45
saborski madraci :pray:
stvarno treba pustit plin na ovu sjednicu ako ovakvi ljudi i dalje sjede tamo

pimp
20-08-2014, 13:59
npr ako isprebijam neku modernu feministkinju, onda onda nemre dobivati poene još i na nasilju nad ženama? to je isto kao da i lika našamaram jel?

Falus
20-08-2014, 14:03
Točno

WannabeClone
20-08-2014, 17:11
iks ko kuča na malokija

dugi
20-08-2014, 19:33
547

:d

Slender Man
20-08-2014, 22:28
npr ako isprebijam neku modernu feministkinju, onda onda nemre dobivati poene još i na nasilju nad ženama? to je isto kao da i lika našamaram jel?

Ne, onda se ne računa, JER UDRIO SI ŽENU.

cham3leon
21-08-2014, 11:35
Šta se mene tiče, neka sere štogod tko hoće. Nisu feminacistkinje ni prvi ni posljednji idioti na kugli zemaljskoj. Mene samo smeta kad ih netko shvaća ozbiljno i pušta da mu neka politička ili društvena korektnost utječe na posao koji s time nema veze. Ne pizdim toliko čak ni oko te moderne korektnosti u gaming industriji koliko ostali, ali to je idealan primjer neke recimo industrije ili čak možda kulturne sfere koja ne bi s time trebala imati ništa i koja bi mogla jednostavno ignorirati taj kretenizam kao i sav normalan narod.Odnosno, smeta mi kad se to zavuče u mainstream i nametne se kao nekakva društvena norma. Za par godina će te čudno gledati ako nisi sweden yes.Normalno kod nas još nema takvih jedinki, ili bar vrlo malo, ali pošto je na zapadu postalo kul, doći će i kod nas sa jedno 4 godine zakašnjenja, isto kao i hipster naočale i slični trendovi.@Maloki: Ok, žene imaju manje plaće i teže dolaze do posla, ali tu nikakav feminizam ne može ništa napraviti, ili vrlo malo. To je vjerojatno ponajprije uzrokovano velikom nezaposlenošću i mogućnosti da poslodavac koji je vjerojatno najčešće muškarac bira između mase kandidata pa će nekako najradije odabrati muško, bar pretpostavljam. Kad nekome treba radnik i kad bi imao solidan dokaz da je taj i taj kandidat bolji od ostalih (što je za mnoge poslove i pozicije jako teško utvrditi), onda ne bi nimalo gledao kojeg je spola. Da ne spominjem kako bi pomoglo kad bi nezaposlenost bila manja i kad bi bila veća nestašica potencijalnih radnika. Statistika također ne može pokazati da li su žene generalno doista jednako sposobne na određenim radnim mjestima.Što se tiče porodiljnog, ako se ne varam, prema trenutnim zakonima i muškarci mogu dobiti dopust. Ako je tako, onda problema nema, samo je na ženama i njihovim partnerima onda odgovornost da se počne i muškarce tjerati da ostanu doma s djecom. Ili još bolje neka uzmu oboje.

cham3leon
21-08-2014, 11:41
Jel to novi feature da forum ignorira nove redove?

Slender Man
21-08-2014, 12:53
Volim te, bar odgovaraš ozbiljno na ono o čemu bi se dalo raspravljat.

Da, to je upravo i moj problem. Naprimjer, KKK je loša stvar, ali se ne bih mučio raspravljajući o tome jer svi znaju da je to loše. Da se netko ustane negdje u javnosti i počne propagirati ideje KKK-a, ljudi bi ga potjerali/izmlatili. Zato je KKK društveno nebitan.

Ponavljam da o ovome vrijedi raspravljati samo zato što postaje sve društveno bitnije. Možda trenutno nije dovoljno bitno, pogotovo ne u Hrvatskoj, ali postat će za nekoliko godina. Onda će sve biti ''offensive'' i vladat će cenzura.
Taj primjer sa gejmingom nije ni približno jedan od relevantnijih, ali pišemo o tome jer ovo je gaming forum...ili je bar bio?
Sjećam se one rasprave kad je neka feministkinja ubjedila recezente GTA 5 na gamespotu ili tako nekoj od glavnih stranica da je igra seksistička jer likovi u igri dobacuju ženama perverzne izjave. To što se ljudi ubijaju i muče, to je naravno potpuno nebitno, glavni problem je ponižavanje žena. I on je faca stvarno pisao kako je igra seksistička i uvredljiva. GTA je uvredljiv, e! Igra koja se zove GRAND THEFT AUTO.
I općenito, kad god otvorim ove playzone nove časopise ili kako se već zovu, imaju one gaming rubrike. Svaki put kad pogledam, muški pišu nešto o gamingu a žene uvijek o ženama u gamingu ili nešto u tom smislu. Nemam apsolutno ništa protiv da žena piše u gaming časopisu, naravno, ali daj piši onda čisto o gamingu, nemoj ubacivat tu spolove ili šta već ne

I onda imamo real world probleme, tipa bilo je neko istraživanje koje kaže da muškarci stradaju na poslu 7 puta češće nego žene. I onda je bilo novo istraživanje koje je pokazalo da se taj broj smanjio na nešto tipa 5 puta (iako je glavni razlog tome bila manja nezaposlenost), pa su onda povećali zaštitne mjere za žene na poslu. Znači, naše društvo smatra da ako muškarci ne umiru višestruko većom stopom od žena, nešto krivo radimo.

Ovo su sve izolirani primjeri, ali kažem, u budućnosti neće biti.

hacker
21-08-2014, 13:46
Jel to novi feature da forum ignorira nove redove?

Baš gledam koji ti je da nisi jedanput enter stisnuo.

Azer 2.0
21-08-2014, 13:51
Nisam primjetio.

Test.

edit:

Radi.

edit 2:

Nisam skužio novu stranicu. :(

Xero
21-08-2014, 14:17
Možda ne radi, ako pišeš "brzi odgovor".

cham3leon
21-08-2014, 14:45
Možda ima nekakve veze što sam na mobilnoj vezi koja je nešto sporija i od dial-upa. I na zastarjelom browseru.

hansi
21-08-2014, 15:58
KKK je loša stvar

kkk je vrlo vjerovatno najbolja stvar koja bi se trenutno mogla dogodit švedskoj

hansi
21-08-2014, 16:24
https://www.youtube.com/watch?v=iThH9DE3CPU

:))))))))))))))))))))))))))))))

hansi
21-08-2014, 16:30
nešto za OP

https://i.imgur.com/ALW7IE4.jpg

par linkova

http://i.imgur.com/Wm6CSBo.jpg
http://www.thelocal.se/20140731/race-to-be-scrapped-from-swedish-legislation
http://www.barenakedislam.com/2013/12/06/sweden-only-probation-and-fines-for-muslim-animal-abuser-who-punched-a-woman-when-she-called-him-out-for-abusing-his-helpless-puppy/
http://www.europeandailynews.org/2014/04/15/somalian-immigrant-in-sweden-who-raped-women-to-death-appeals-deportation/
http://www.thelocal.se/20140327/we-need-emojis-with-muslim-headscarves-swedish-prof
https://i.imgur.com/PIMzjqT.jpg
http://i.imgur.com/IyauZFN.png

cham3leon
21-08-2014, 17:19
https://i.imgur.com/PIMzjqT.jpgIgranje na konzolama od sad je i službeno gej.

Xero
21-08-2014, 17:29
Izgleda da su svi oni xbone fanovi na jutubu predvidili nešta s tim gaystationom.

Slender Man
21-08-2014, 21:48
Šta je s tobom i šveđanima? Mislim, offtopic je al vidim kako je relateano na raspravu (manjine, ovo-ono) al jel ti pratiš političku situaciju Švedske il nešto?

Razzarach
21-08-2014, 22:07
sweden yes

Neven <R>
21-08-2014, 22:13
Šta je s tobom i šveđanima? Mislim, offtopic je al vidim kako je relateano na raspravu (manjine, ovo-ono) al jel ti pratiš političku situaciju Švedske il nešto?

4chan

Razzarach
22-08-2014, 01:39
/pol/ taught us the truth.

hansi
22-08-2014, 09:14
ne idem na /pol/
cisto jer je kameleon spomenuo sweden yes

cham3leon
24-08-2014, 18:30
http://i.imgur.com/HNsQQqU.png

Evo samo još da ovo ubacim tu. Sve fino sumirano.

Samo zaboravih dodati da je sve to možda manifestacija modernog doba koje je pod jakim utjecajem interneta. Mislim da socijalne mreže imaju to svojstvo da se kroz njih glupost vrlo brzo i lako propagira. Srećom, s druge strane, sve RL demonstracije, prosvjedi i pokreti začeti na društvenim mrežama propadnu i prije nego šta počnu, pa se onda to dvoje valjda poništava. Možda budemo tako u budućnosti gledali sve više neutemeljenih gluposti od kojih zapravo nikad neće biti ništa i sve će funkcionirati po principu "psi laju, karavana prolazi".

Slender Man
24-08-2014, 20:56
http://i1.wp.com/www.cringechannel.com/wp-content/uploads/2014/08/10620880_743330172390623_298405977_n.jpg?resize=67 2%2C737

lol

Sonik
24-08-2014, 20:59
Smiješno je što se na internetu osjećaš ko konzervativac kad si okružen tim agresivnim liberalima.
Jednostavno problem je što svi moraju barem verbalno podržavati neki -izam po izboru, inače su odma zadrti seljaci. Također se izjednačava inteligencija i humanost sa stajalištem o socijalnim problemima što je besmisleno. Nije to samo na internetu, i ovako je često, kad razgovor dođe do nekakvih ženskih prava odma čuješ osiguranja kako su svi feministi, zapravo nije bitno što ti zapravo činiš oko toga, glavno da si izrazio društveno prihvatljivo neoliberalno mišljenje.

Xero
24-08-2014, 22:43
Ja sve muškarce koji se nazivaju feministima stavljam na posebnu listu.

Sonik
25-08-2014, 00:07
Ne možeš ni uživat u patrijarhiji ko čovjek.

Xero
25-08-2014, 00:21
Ustvari možeš. Samo je na internetu ovako. U Hrvatskoj možeš ženama radit šta god hoćeš. Nekad mi ih čak i bude žao.

cham3leon
25-08-2014, 06:58
Mislim da se moderne SJW-ove ne može nikako svrstavati u kategoriju liberalnih.

dugi
25-08-2014, 07:21
Ustvari možeš. Samo je na internetu ovako. U Hrvatskoj možeš ženama radit šta god hoćeš. Nekad mi ih čak i bude žao.


Pa sve se svodi na to. Dokle god čitam vijesti da je pijani "suprug" premlati ženu i to toliko brutalno da joj je doslovno otkinuo nos i polomio desetke kostiju na licu, znaš da nešto ne štima generalno. Istina je da se stvari ipak mijenjaju, zakoni su se pooštrili. Ima i zlih žena koje koriste takve zakone, muškarci su u velikom broju diskriminirani kada se dodjeljuje skrbništvo nad djecom ali u usporedbi koliki ih broj izbjegava plaćati alimentaciju sve to je manji problem. Eto. npr. banalan primjer. Koliko će muškaraca bez srama na ovim našim prostorima reći da mu je poslodavac žena? Radije će priznati da rade bez plaće nego da rade za neku ženu :rolleyes:. Ak nisi frajer,onda si pizda.

Xero
25-08-2014, 08:55
I žene bi tukle muževe da su fizički jače od njih, ali ne mogu pa rade neke druge stvari koje ne završavaju u novinama. Alimentaciju bi dosta žena izbjegavalo, ali kao što si rekao država im uvali dijete skoro uvijek.

dugi
25-08-2014, 09:02
Da je baba muško zvala bi se Duško.

Slender Man
25-08-2014, 09:37
Pa sve se svodi na to. Dokle god čitam vijesti da je pijani "suprug" premlati ženu i to toliko brutalno da joj je doslovno otkinuo nos i polomio desetke kostiju na licu, znaš da nešto ne štima generalno. Istina je da se stvari ipak mijenjaju, zakoni su se pooštrili. Ima i zlih žena koje koriste takve zakone, muškarci su u velikom broju diskriminirani kada se dodjeljuje skrbništvo nad djecom ali u usporedbi koliki ih broj izbjegava plaćati alimentaciju sve to je manji problem. Eto. npr. banalan primjer. Koliko će muškaraca bez srama na ovim našim prostorima reći da mu je poslodavac žena? Radije će priznati da rade bez plaće nego da rade za neku ženu :rolleyes:. Ak nisi frajer,onda si pizda.

Mene isto živciraju takvi likovi i treba ih zatvarati u zatvor. ALI, to je u društvu prihvaćeno kao kriminal po defaultu. Ima i nekih slučajeva gdje žene izmmlate muškarce, jebiga, pa nitko ne trza.
To je isto ono kao kad je jedan muž zatražio rastavu i žena mu je otkinila kurac. I sad su neki poznati TV personalityi (žene) pričali o tome i smijali se i zbijali šale. Zamisli da je tako muž ženi otkinuo sise. Da zbiješ ikakvu šalu u vezi toga, pogotovo na TV-u, uletili bi stražari unutra i tazeali te do nesvjesti.
Ili ono kad je onaj pljačkaš išao opljačkati frizerski salon, a nije znao da je vlasnica black belt u tae kwon dou ili nečemu tako, pa ga je srušila, zavezala i silovala tri dana. Toliko ga je iskoristila, da mu je pukao frenulum (to je ona crta koja povezuje glavić s kurcem ako znate na šta mislim) i svi joj čestitaju i ''bravo ženo'', ovo ono. Svi znaju šta bi bilo da je obrnuta situacija. Za feministkinje je silovanje apsoultno naj najgori zločin što postoji. Normalno, to je grozan kriminal i može ostavit duge posljedice na ženu, ali njima je to gore od genocida. Kad ste ikad vidjeli feministkinju da sere po Hitleru? Nikad, silovatelji su gori.

Uglavnom, sve šta pokušavam reći je da se treba boriti za jednakost, gdje već ne postoji, a ne biti licemjer. Sve loše stvari što muškarci rade su osuđivane, a ženama rijeđe.

dugi
25-08-2014, 09:57
Istina je to što kažeš ali isto je tako istina da je omjer 10:1, karikiram. Da ne ulazim u ekstreme npr. u kini gdje nije rijetkost ubiti žensko novorođenče jer imaju pravo na jedno dijete pa se boje da ih žensko neće moći dohraniti kad ostare...ono užasi na globalnom nivou. Po nekim studijima šest od deset žena je fizički ili seksulano maltretirano...teško je tu pričati o jednakosti. U hrvatskoj je u zadnjih desetak godina ubijeno preko 300 žena i to u 65% slučaja od bivših ili trenutnih partnera. Što seksualnog nasilja tiče 86% pada na žene...pitaj boga koliko toga nije ni prijavljeno zbog osuda okoline.

Xero
25-08-2014, 10:09
Opet ću ti reć da je baba muško zvala bi se Duško. Ovo šest od deset žena čisto sumnjam osim, ako nemaš jako široku definicju zlostavljanja.

Maloki
25-08-2014, 15:00
Pa dobro nasilno ponašanje nije rezultat seksizma nego psihičke nestabilnosti.

Paran0a
25-08-2014, 17:52
Nek neko posta video gdje testiraju kako ljudi reagiraju kad cura tuce decka vs decko tuce curu.
Mislim da ima bar 2 takva pokusa.

Slender Man
25-08-2014, 19:50
Ovo šest od deset žena čisto sumnjam osim, ako nemaš jako široku definicju zlostavljanja.

Po feminističkoj definiciji zlostavljanja lol.

Razumijem tvoje poanta dugi, ali ovo što Maloki kaže, to su debilni ljudi i stvar je u tome da to društvo kuži. Kad lik izmlati ženu, svi će ga osuditi i pljuvati po njemu. Društveni problem se stvara kod onih stvari za koje ljudi ne shvaćaju da su loše.

Mrazomor
25-08-2014, 21:34
https://www.youtube.com/watch?v=JD8rI8yFhyY

Windwalker
27-08-2014, 23:42
http://hugelolcdn.com/i460/304968.jpg

Kostolomac
03-09-2014, 01:40
Koji je ovo vrag... https://encyclopediadramatica.es/Zoe_quinn
Indie developeri/ce su stvarno rak modernog gaminga. Sve ih obezglaviti i zapaliti za svaki slučaj. Plus beskorisne gejmerske novinare s njima. Koji čušpajz ffs.

cham3leon
03-09-2014, 09:01
Vidim to svako malo ali ne da mi se uopće istraživat o čemu se radilo. Znam samo prema opisima nekih od njezinih "igara" da sam i ja vjerojatno bolji game dev.

Xero
03-09-2014, 09:26
Napravi neku igru pa ću ti napisat dobru recenziju na steamu, ali moraš mi platiti seksom.

Slender Man
19-09-2014, 00:20
http://www.cracked.com/blog/4-ways-gamers-still-suck-at-dealing-with-women_p2/?utm_source=facebook&utm_medium=fanpage&utm_campaign=new+article&wa_ibsrc=fanpage

Još jedan article o Zoe Quinn. Wow. Bravo Cracked.

cham3leon
22-09-2014, 18:29
Evo lekcija kako razgovarati s takvim ljudima od g. Carmacka.


http://youtu.be/vzmbW4ueGdg

Al stvarno, na konferenciji gdje se raspravlja o tehnologiji i platformi koja bi mogla promijeniti svijet, ona se nađe prebrojavati muškarce i žene na pozornici. I onda se još osjeća kao da je nešto pametno rekla. Mene bi bilo sram da javno postavljam takva pitanja kao odrasla i odgovorna osoba.

Neven <R>
22-09-2014, 22:47
The smug is ooozing

Maloki
23-09-2014, 00:15
Šta je s frizurom?

Falus
23-09-2014, 09:37
Triba doć crnac pitat di su crnci, židov di su židovi, musliman di su muslimani i tako dok na pozornici ne bude 1500 ljudi.

Mrazomor
23-09-2014, 11:21
židov di su židovi

dobra dobra

cham3leon
23-09-2014, 12:44
:D

cham3leon
01-10-2014, 16:23
http://i.imgur.com/kmZSgP9.jpg

3.14colovac
08-10-2014, 21:12
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/meet-thea-norways-12yearold-child-bride-9782495.html

Babitz0r
10-10-2014, 00:31
I smell opression olympics.

Inače, ak netko ne prati ovo gamergate sranje koje je preraslo Zoe Quinn debakl, ovo je dobar sažetak.
https://encyclopediadramatica.es/GamerGate

I inače lol na topik. Feminizam je first world problem.

Xero
10-10-2014, 00:48
Encyclopediadramatica mi je previše edgy za čitat.

Babitz0r
10-10-2014, 04:54
Možda, no ovaj je članak vrlo dobro napisan i najbolji sažetak cijelog događaja dosad.

cham3leon
13-10-2014, 07:43
https://www.youtube.com/watch?v=GjgBfklmYj8

...a navodno copy paste tog zakona sad živi u Hrvatskoj, ali nitko to nije spomenuo.

McPingvin_v2.0
13-10-2014, 09:15
Navodno. Nađi di, molim te.

Maloki
13-10-2014, 09:25
Objasnite ukratko o čemu je video, nisam u mogućnosti pogledat ga.

McPingvin_v2.0
13-10-2014, 10:11
U Španjolskoj ne postoji presumpcija nevonosti ako si muškarac optužen za silovanje, sudeći po prvih 5 minuta.

cham3leon
13-10-2014, 11:18
Navodno. Nađi di, molim te.

Istanbulska konvencija.

http://voxfeminae.net/vijestice-list/item/6184-istanbulska-konvencija-o-borbi-protiv-nasilja-nad-zenama-stupila-na-snagu/6184-istanbulska-konvencija-o-borbi-protiv-nasilja-nad-zenama-stupila-na-snagu

Vidiš, tu kažu da Hrvatska iako je potpisala nije ratificirala, tako da valjda (još) nije na snazi kod nas.

McPingvin_v2.0
14-10-2014, 07:52
Ovo što si tu linkao i onaj video nemaju veze jedno s drugim.

Slender Man
14-10-2014, 11:22
Ode ništa ne spominje o presumpciji o krivnji, što bi bilo grozno. Ova Istanbulska konvencija zvuči kao dobra stvar, zapravo.

Al i ja sam na poslu, ne mogu pogledati video, ako takav zakon stvarno sada djeluje, onda se situacija stvarno pogoršava.

McPingvin_v2.0
14-10-2014, 12:35
Ovo u Španiji je iz 2004. godine, inače.

Slender Man
14-10-2014, 18:48
''Čitav internet'' je progovorio istinu:

''LAJKAJ NEŠTO NOVO I EUROPSKI KUME - GEJMERICE U HRVATA. NIJE IM LAKO, ZAMISLI ISTOVREMENO BIT ŽENA I IGRAT IGRE, KO JE TO JOŠ VIDIO? LAJKAJ SVAKODNEVNU POTLAČENOST JER GLUPI DEĆKI IGRAJU IGRE I VRIJEĐAJU CURE U IGRAMA A JEDNI PREMA DRUGIMA SU SKROZ MICASTI I VOLU SE I DIJELE KOMPLIMENTE. JEBEM TI MAJKU KRVAVU RETARDIRANU NJUBARSKU, NAJBOLJI MOJ PRIJATELJU, KUME MOJE DJECE. A GLE OVU KRAVETINU KAK NE ZNA IGRAT. OH NE, SEKSIZAM! ŽENOMRZIJA! MIZOGEJMIJA!

LAJKAJ KAK JE FUL PRIRODNO KO FEMINIZAM IGRAT IGRE U HALTERIMA I ŠTIKLAMA I ONDA OBJAVIT SLIKU SEBE S DŽOJSTIKOM U USTIMA I GAMEPADOM U RUCI I MOMKOM U ŠUPKU PA OBJAVIT “DA CURA SAM I IGRAM IGRE DOK PUŠIM KURAC, ODJEBI NEČU TI NAPRAVIT SENDVIČ! HEH, IDEM GLEDAT BENG BEN THORI JER TO SU ISTO GIK LJUDI KAO ŠTA SAM JA GIK! HEHEH XOXO XD, VIDI KOJE GIK IZRAZE KORISTIM NUUBA I BAZUNGA!"
LAJKAJ KAD JE PRIJATELJICAMA DOSADNO ALI SU PRESTARE DA SE IGRAJU MAME I TATE ILI DOKOTRA (IAKO MOŽE I TO AKO IM JE ŠEF OŽENJENI LIK S DJECOM ‪#‎GAYMERGAYTE‬ ‪#‎FFZG‬) PA ONDA IZMISLE NOVU IGRU - NOVINAR. hej prijateljice1 ja ću glumiti da sam objektivna osoba istraživač a ti glumi da si osoba i onda ću ja tebe pitati pitanja a ti odgovori i ja ću intarvju objaviti na www.stranici hehe instant popalarnost! HEJ PRIJATELJICE2 TO JE GENIJALNA IDEJA ČEKAJ SAMO DA SE SKINEM I NABACIM DAKFEJS ZA SLIKE KOJE IDU UZ ČLANAK JER TO MOJIM IZJAVAMA DAJE VJERODOSTOJNOST MAČIĆA SA OGROMNIM OČIMA NEVINOSTI KOJU SAM IZGUBILA S 12 GODINA SA STRICOM. U MOG STRICA DEVET KOBASICA HEHEH BAŠ SMO SMIJEŠE O ŠENE SMO, KAKO SAVRŠENO I GAMJERSKI!
LAJKAJ TVITČ - NOVI PORTAL ZA GLEDAT GAMERICE KOJE SU NAJBOLJE I IMAJU NAJVIŠE VJUZVOA NA SVIJETU ZATO JER IMAJU NAJBOLJE GEMPLEYS - NIJE ZBOG CICA ZA NEDOJEBANE VEĆ ISKLJUČITO ZBOG ZANIMLIVOSTI. LAJKAJ ŽENE IN GAYMINGZ SAMO IH NEMOJ PREVIŠE POBJEĐIVAT ILI IM PREVIŠE PUŠTAT JER ČE ISPAST DA IM SE SNISHODIŠ.

LAJKAJ KAD JE BUTRA PROGEJMERICA JER IMA HRPU ASSASSIN’S GREED MEMORABILIJE I SAMOSTOJEĆE ČARAPE I IMA POKERON I DAGIMAN MAJICU SA CICAMA KOJE PRSKAJU MUNJE; KAKO GAMERSKI NIŠTA NE KAŽE GAMER KAO MAJICA IZ NEW YROKEA. LAJKAJ KAD VRIJEĐAŠ SVOJE MUŠKE PRIJATELJE KAKO IM JE KURAC MALI ALI NEMOJ NI SLUČAJNO PRIMIJETIT DA JE NETKO ŽENA SA VAGINOM KOJA IGRA IGRE SA JEZIKOM DOK JOJ JE PAD MEĐU CICAMA, BUDI ČOVJEK SA EMICJAMA PREMA ŽENAMA!

LAJKAJ ĐENTLEMZTVO I IZUJ SVOJU ČELIČNU PATRIJARHALNU ČIZMU I DAJ GEJMERICAMA NJIHOV DIO KOLAČA JER ZAMISLI, NEKAD MORAJU IGRATI IGRU S MUŠKIM LIKOM UMJESTO SA ŽENSKIM. NEKAD JE U IGRI UBIJENA POKOJA ŽENA, PA BUDE LEŠ KOJI ONDA LEŽI NA HRPI S 20,000 MUŠKIH. ALI OVAJ JE ŽENSKI. A NEKAD SU SAMO TOLKO LOŠE DA SVIMA KVARE IGRU ALI IMAJU PLATNIAM VAGINU PA IM SE SVE PREŠUTI.

LAJKAJ AKO SI SEKSIST OD ROĐENJA, TAKVOGA TE MAJKA RODI, TAKAV ĆEŠ I OSTARITI. LAJKAJ AK NE ZNAŠ KAKVOG JE OKUSA GAMEPAD I KAKO NJEGOVO VIBRIRANJE DJELUJE NA TVOJU GEJMITALIJU JER GA DRŽIŠ U RUKAMA KAO NUUBZ OF GEMJS.

LAJKANMO GEJMOSPOLNU RANOPRAVOST, STANIMO NA KRAJ STIGMYTIZIRANJU GEJMERICA, PROBUDIMO RAVNOPRAVNOST PREMA SVIMA KROZ NERAVNOPRAVNOST PREMA MUŠKARCIMA.

LAJKAJ GAYMING PRIDE I NAJVEĆE GAYMERE NA INTERNETU, LAJKAJ ČIVAT INTERNT - https://www.facebook.com/citav.internet''

Slender Man
20-10-2014, 22:21
http://direktno.hr/en/2014/direkt/1677/Holy-Uzrok-destrukcije-okoli%C5%A1a-je-dominacija-mu%C5%A1karaca-nad-%C5%BEenama.htm

Šta je ovo?

McPingvin_v2.0
21-10-2014, 07:57
Studirala je eko-feminizam, to je glavna definicija toga.

cham3leon
21-10-2014, 09:39
Taj portal mi djeluje vjerodostojno.

McPingvin_v2.0
21-10-2014, 10:38
http://en.wikipedia.org/wiki/Ecofeminism

Sonik
23-10-2014, 13:57
''Čitav internet'' je progovorio istinu:


To je to :D
Mizogejmija :pray:

Slender Man
05-11-2014, 22:08
http://i0.wp.com/www.cringechannel.com/wp-content/uploads/2014/10/10382747_242443839286313_6738259302258507102_n.png

http://i1.wp.com/www.cringechannel.com/wp-content/uploads/2014/10/1414364754983.png

Lol.
Ovo zadnje nije feminizam, al sve mi je to nekako povezano.

Hexfire
06-11-2014, 14:17
fat phobia :D

Falus
06-11-2014, 22:01
Skoro san rak dobija od slika.

Slender Man
09-11-2014, 20:44
http://www.cracked.com/photoplasty_1158_19-surprisingly-sexist-messages-in-modern-pop-culture//?utm_source=facebook&utm_medium=fanpage&utm_campaign=new+article&wa_ibsrc=fanpage

Ovaj Cracked sad stvarno samo piše govna.

Maloki
17-11-2014, 20:53
Evo zabave.

https://www.youtube.com/watch?v=g67z_xBe07Q&feature=youtu.be

Sonik
18-11-2014, 12:43
Anti-natalizam je sada in.

Paran0a
18-11-2014, 17:22
http://webcafe.net.hr/svastara/foto-kako-je-spustio-curi-nije-niti-cudo-sto-se-sms-prosirio-internetom

Umro sam na ovo :pray:

Falus
18-11-2014, 17:30
Nije ni upola dobro ka izvorna verzija :/

3.14colovac
18-11-2014, 17:54
A to bi bilo?

Slender Man
18-11-2014, 21:15
http://webcafe.net.hr/svastara/foto-kako-je-spustio-curi-nije-niti-cudo-sto-se-sms-prosirio-internetom

Umro sam na ovo :pray:

To se događa kad prosječni retardirani hrvati počnu ići na internet :(

cham3leon
19-02-2015, 17:39
Kao što smo zaključili, kod nas još uvijek nema tog fenomena modernog feminizma, ali srećom, Grad Zagreb, Vlada RH i EU zato tu ulažu novac, tako da i mi možemo iskusiti jednake količine krindža kao i zapadne zemlje.

http://www.libela.org/sa-stavom/5942-zar-je-to-nama-nasa-borba-dala/

Sonik
20-02-2015, 16:10
Isuse što je ovo.

Slender Man
28-02-2015, 11:28
http://www.cringechannel.com/wp-content/uploads/2015/02/10421145_250659228464774_4177976987223801443_n.png

Počelo je.
Nije feminizam al je sve to u istom košu tumblra.

Maloki
28-02-2015, 11:54
A ono, budimo realni, jel uvođenje toga ima ikakav negativan utjecaj na društvo?

Izgubljeni_v2.0
28-02-2015, 12:06
Isto je izuzetno retardirano.

Paran0a
28-02-2015, 12:12
A ono, budimo realni, jel uvođenje toga ima ikakav negativan utjecaj na društvo?

Naravno da ima.
Ako nema razlike izmedju wca za muske i zenske. Pogodi kolko ces duze cekat u redu.

Maloki
28-02-2015, 12:15
Isto je izuzetno retardirano.

I opet, koliko tebe dira to što će nekome u dokumentu umjesto he ili she pisati xe? Tebi će i dalje normalno pisati he.
I to pod uvjetom da, jel, živiš u Kanadi.

Xero
28-02-2015, 12:55
Šta xe uopće znači?

Maloki
28-02-2015, 12:58
Predator.

Xero
28-02-2015, 13:14
Onda me jako dira.

cham3leon
28-02-2015, 13:17
A ono, budimo realni, jel uvođenje toga ima ikakav negativan utjecaj na društvo?

Da, iako je glupost poput umjetnih zamjenica sama po sebi vjerojatno nevažna. Negativan utjecaj jest kad se to spoji sa doktrinama koje npr. gura američki common core gdje se djeca uče neracionalnom razmišljanju, izazivanju emocija kod sugovornika i to sve upakirano pod krinkom nekakve "tolerancije" među spolovima, pardon, "rodovima" i manjinama.

Čak i sa malo površnije strane, značit će vjerojatno više cjepidlačenja i nalaženja banalnih ili nepostojećih "nejednakosti" i popravljanja istih sa sve više socijalnih mjera i tako unedogled.

A i brat bratu, baš je pederski.

Slender Man
28-02-2015, 21:03
U najmanju ruku će izazvati više kaosa po WCima.
U najveću će nastaviti promociju te ''tolerancije'' i ''političke korektnosti''.

Čini se ovako iz prve da će samo izuzetno živcirati kad nekoga slušaš kako priča ''xe went to the doctor to get xir results''. Daje nepotrebnu zbunjozu oko spola osobe u pitanju (koji ni u kojem jebenom slučaju nije genderfluid il trans-neki kurac) i nepotrebno komplicira komunikaciju.

Više od svega mi se čini da ovaj val tolerancije, feminizma itd. odbija logiku i racionalnost, baš što je i kameleon rekao.
Ubrzo nastavnik biologije neće smjeti ispraviti dijete (koje je gender-neutral, jel) kad na pitanje početka evolucije odgovori ''pa bog je sve stvorio'' jer to širi opresiju prema vjernicima i vrijeđa xir osjećaje. E i, svatko će imati trigger riječi koje neće smjeti biti izgovorene u krugu od 20 m od njega/nje/xir.

Ne znam, sve mi to vuče na zaglupljenost i pogoršavanje edukacije.
Još da ne spominjem kako će gore spomenuti profesor biologije morati govoriti da ne postoje spolovi, nego su oni stvoretine društva.

hansi
28-02-2015, 21:24
the future is now

Neven <R>
01-03-2015, 17:22
Logika i racionalnost. lol

Recite mi koja je to ideologija logicka i racionalna? Objektivizam? lolololo

cham3leon
01-03-2015, 19:33
Da.

Neven <R>
01-03-2015, 21:20
U biti ta objektivisticka ekipa je najiracionalnija i najemotivnija. Naime imaju toliki ego i toliko ih obuzmu emocije da si ne mogu priznati da su ljudi i da na njihove odluke i razmisljanja bas kao i na sve druge ljude vecim dijelom utjecu emocije. Toliko odbijanje necega sto je jasno i istinito za sve ljude (osim eventualno sociopata), moze imati korijen samo u krajnjoj emotivnosti i neracionalnosti.

Svakog tko za sebe tvrdi da je apsolutno racionalan/logican ne mogu shvatiti ozbiljno, jer ocito nije svjestan samog sebe.

cham3leon
01-03-2015, 21:43
Možda, ali neke politike (ako baš hoćemo ideologije) su racionalnije od drugih. Ako ne, onda bi to moglo značiti da je politika Živog zida potencijalno racionalnija od npr. HNS-a.

Maloki
01-03-2015, 22:33
U najmanju ruku će izazvati više kaosa po WCima.
U najveću će nastaviti promociju te ''tolerancije'' i ''političke korektnosti''.

Čini se ovako iz prve da će samo izuzetno živcirati kad nekoga slušaš kako priča ''xe went to the doctor to get xir results''. Daje nepotrebnu zbunjozu oko spola osobe u pitanju (koji ni u kojem jebenom slučaju nije genderfluid il trans-neki kurac) i nepotrebno komplicira komunikaciju.

Više od svega mi se čini da ovaj val tolerancije, feminizma itd. odbija logiku i racionalnost, baš što je i kameleon rekao.
Ubrzo nastavnik biologije neće smjeti ispraviti dijete (koje je gender-neutral, jel) kad na pitanje početka evolucije odgovori ''pa bog je sve stvorio'' jer to širi opresiju prema vjernicima i vrijeđa xir osjećaje. E i, svatko će imati trigger riječi koje neće smjeti biti izgovorene u krugu od 20 m od njega/nje/xir.

Ne znam, sve mi to vuče na zaglupljenost i pogoršavanje edukacije.
Još da ne spominjem kako će gore spomenuti profesor biologije morati govoriti da ne postoje spolovi, nego su oni stvoretine društva.

Ma daj ajde previše si zabrijao i preozbiljno shvaćaš te pizdarije. Ako te živcira mogućnost da će nekome pisati xe i xir onda ti prijatelju dosta zavidim jer očito imaš poprilično miran i ugodan život.
A "problem" političke korektnosti i modernog feminizma je baš stara stvar koje se sve racionalne i slobodne osobe iz nekog razloga stalno pribojavaju i zbog koje redovito predviđaju kraj racionalnog i slobodnog društva.

Evo 3 stranice iz najboljeg stripa Preachera, iz 1999.
Slične brije ko one na internetu, samo 16 godina ranije.
http://imgur.com/P6KP3Vw
http://imgur.com/DiEoL4NN
http://imgur.com/0u3HfMR

Xero
01-03-2015, 23:17
Zar na ovo forumu postoji netko tko nema miran i ugodan život?

Izgubljeni_v2.0
01-03-2015, 23:24
Ne valja ti jedan link.

Maloki
01-03-2015, 23:26
Koji

Maloki
01-03-2015, 23:28
Ma daj ajde previše si zabrijao i preozbiljno shvaćaš te pizdarije. Ako te živcira mogućnost da će nekome pisati xe i xir onda ti prijatelju dosta zavidim jer očito imaš poprilično miran i ugodan život.
A "problem" političke korektnosti i modernog feminizma je baš stara stvar koje se sve racionalne i slobodne osobe iz nekog razloga stalno pribojavaju i zbog koje redovito predviđaju kraj racionalnog i slobodnog društva.

Evo 3 stranice iz najboljeg stripa Preachera, iz 1999.
Slične brije ko one na internetu, samo 16 godina ranije.
http://imgur.com/P6KP3Vw
http://imgur.com/DiEoL4N
http://imgur.com/0u3HfMR

Editirani linkovi.