PDA

Pogledaj cijelu verziju : Might & Magic Heroes VII



Lord Ragnarok
14-08-2014, 21:19
https://www.youtube.com/watch?v=1tdEkcE5EkE

nisam gledo nista osim trejlera.
zgleda lose. nisam impresioniran. bit ce smece ko i prosli M&M

Outmind
14-08-2014, 21:50
Po traileru ne možemo zaključiti ništa (osim da je cheesy). Kaj ja znam, osobno mi šestica nije bila loša. Dobro, neću je niti pokušavati uspoređivati sa trojkom i peticom, pogotovo ne stvari kao gradove itd, ali combat mi je u šestici bio dosta dobro odrađen - ama baš svaka jedinica je bila različita i imala svoje slabije i jače strane. Svakoj frakciji je trebao potpuno drugačiji pristup i u težim bitkama je stvarno trebalo taktizirati. Vidjet ćemo jesu li išta naučili iz svega toga te kako će spojiti zahtjeve community-a i modernih casualfagova.

crnisokol
15-08-2014, 08:04
je, baš se ništa ne može zaključiti iz trailera...šesticu nisam još igrao, tak da ne mogu usporedit...nadam se da će bit na razini, ili barem blizu, petice

Deadwalker
15-08-2014, 09:30
Po traileru ne možemo zaključiti ništa (osim da je cheesy). Kaj ja znam, osobno mi šestica nije bila loša. Dobro, neću je niti pokušavati uspoređivati sa trojkom i peticom, pogotovo ne stvari kao gradove itd, ali combat mi je u šestici bio dosta dobro odrađen - ama baš svaka jedinica je bila različita i imala svoje slabije i jače strane. Svakoj frakciji je trebao potpuno drugačiji pristup i u težim bitkama je stvarno trebalo taktizirati. Vidjet ćemo jesu li išta naučili iz svega toga te kako će spojiti zahtjeve community-a i modernih casualfagova.

Ne znam ako si igrao kasnije, no updejtali su gradove koji mi sada izgledaju kudikamo bolje od onih u petici. Dakle 2D stil s nekoliko animacija.
Inače u šestici je combat gg, meni u biti najviše nedostaju old skul resursi i academy rasa. Ne mogu im nikako oprostiti što nema titana.

Outmind
15-08-2014, 10:25
Igrao sam kada su dodali gradove, no nije to to. Vidi se da su ih dodali na silu jer su to tražili fanovi, pa su ispali nekako navrat-nanos. Najljepši gradovi su po meni u petici, premda je necropolis puno atmosferičniji u dvojci i trojci.

W3DR4N
15-08-2014, 12:22
Ja sam mislio da je taj serijal davno propao. Tko još uopće igra takve igre?

Deadwalker
15-08-2014, 12:46
@outmind
GG je necropolis, al' jednostavno ne mogu nadmašiti background glazbu trojke što svakako nedostaje za bolji utisak atmosfere. Al' nezz, iako su ih naknadno dodali, prilično mi gg izgledaju.
Neka u sedmici vrate klasične resurse, još se maknu od klasičnog fantasy dizajna petice i slože dobar map editor pa će to biti gg. Posebno je važna ova posljednja stavka budući da su za dug život trojke ponajviše zaslužne fantastične fan made mape.

Outmind
15-08-2014, 12:52
Kad smo već kod trojke, neki dan sam si instalirao Horn of the Abyss. Jesi igrao? Dodali su novi grad (pirate's cove) i hrpu poboljšanja, tweakova itd. Zgodno je.

Deadwalker
15-08-2014, 13:00
Nope, nisam trojku palio već neko vrijeme. Thx za info, budem isprobao.

Lord Ragnarok
17-08-2014, 15:25
https://www.youtube.com/watch?v=pEHVvrlO_ks

Gothmog
17-08-2014, 17:00
Ovaj IGN-ov novinar zbilja nije igrao niti jedan HOMM...Kakva pitanja on njemu postavlja.

Igra i ne izgleda loše. Gradovi su nekako slični trojci, a combat petici.

Deadwalker
17-08-2014, 17:06
Za moj ukus možda malo previše naglašene boje u artu, no ostalo izgleda sasvim ok - vratili su standardni broj resursa, academy rasu (iako bi mi bilo draže da je dizajnerski rađena prema trojci, a ne petici), sredili magije te bolje povezali taktički i strateški dio igre. Neka još naprave dobar map editor i bit će to ok. Jedino će i dalje iritirati uPlay.

Lord Ragnarok
17-08-2014, 22:50
Ovaj IGN-ov novinar zbilja nije igrao niti jedan HOMM...Kakva pitanja on njemu postavlja.

Igra i ne izgleda loše. Gradovi su nekako slični trojci, a combat petici.

>velik sam fan tbs-ova ali niakd nisam igro homm. ogroman retard.



Za moj ukus možda malo previše naglašene boje u artu, no ostalo izgleda sasvim ok - vratili su standardni broj resursa, academy rasu (iako bi mi bilo draže da je dizajnerski rađena prema trojci, a ne petici), sredili magije te bolje povezali taktički i strateški dio igre. Neka još naprave dobar map editor i bit će to ok. Jedino će i dalje iritirati uPlay.

igra mi izgleda ok, al ne znam koji kruac nece sve rase odjednom dati. jebeni dlcovi koje cu piratizirati kao i obicno.
resursi su nazad to je bitno, mapa izgleda ok, gradovi su mi fora, tj heaven barem.
borba isto ok izgleda, treba vise vidjeti da se da bolje zakljuciti. ajedino se nadam da ce bit fluidna poput homm3