PDA

Pogledaj cijelu verziju : E pticu li ti ...di je ta black moa



revenion
26-08-2006, 15:31
ok ajde znam u kojoj je arei znam gdje bi trebala bit ali je nema majke mi trazim tu usranu black moa birde vec 2 dana i nigde da ju nadem :-x :-x :-x zna neko gde je..........

T.N.T.
26-08-2006, 16:37
ok ajde znam u kojoj je arei znam gdje bi trebala bit ali je nema majke mi trazim tu usranu black moa birde vec 2 dana i nigde da ju nadem :-x :-x :-x zna neko gde je..........Trebaš obaviti quest vezan uz black mou, na kraju je trebaš ubiti, ali ti nemoj nego je šarmiraj... :)

27-08-2006, 12:01
ok ajde znam u kojoj je arei znam gdje bi trebala bit ali je nema majke mi trazim tu usranu black moa birde vec 2 dana i nigde da ju nadem :-x :-x :-x zna neko gde je..........

Vidio sam tu pticu u jednog lika, ono totalno suprotno od njega. on tamo neki svijetli lik a ptica totalno dark. svidja mi se :D

T.N.T.
27-08-2006, 12:29
ok ajde znam u kojoj je arei znam gdje bi trebala bit ali je nema majke mi trazim tu usranu black moa birde vec 2 dana i nigde da ju nadem :-x :-x :-x zna neko gde je..........

Vidio sam tu pticu u jednog lika, ono totalno suprotno od njega. on tamo neki svijetli lik a ptica totalno dark. svidja mi se :Dimaš sliku te pitce na zadnjoj strani knjige koju si dobio sa GF:F...

v4MP1r3
27-08-2006, 12:37
svidjaju mi se njeni killer >.<

lostangel
27-08-2006, 15:57
moras uradit quest da bi je dobio, quest je u hzh tamo blizu npc-a sto armore prodaje :P

revenion
28-08-2006, 12:03
ok ajde znam u kojoj je arei znam gdje bi trebala bit ali je nema majke mi trazim tu usranu black moa birde vec 2 dana i nigde da ju nadem :-x :-x :-x zna neko gde je..........

Vidio sam tu pticu u jednog lika, ono totalno suprotno od njega. on tamo neki svijetli lik a ptica totalno dark. svidja mi se :Dimaš sliku te pitce na zadnjoj strani knjige koju si dobio sa GF:F...



da tamo sam je prvi put vidio na zadnjoj stranici brzog vodica za factions stvarno zakon izgleda

T.N.T.
28-08-2006, 12:11
Dal je ta Black Moa jednaka kao ostali petovi ili je jača?

v4MP1r3
28-08-2006, 13:58
Dal je ta Black Moa jednaka kao ostali petovi ili je jača?

mislim da je ista, samo sto izgleda foooora

revenion
28-08-2006, 22:51
ne nesto je brza od normalne moa i izdrzljivija kao sto je black bear najizdrzljiviji i najsnazniji minipet

Berax0r
28-08-2006, 22:53
here you go :http://gw.gamewikis.org/wiki/Black_Moa