PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Stomping Land



ProzoЯ
27-06-2014, 17:49
http://steamcommunity.com/app/263440

The Stomping Land is a multiplayer survival game about living in a world with dinosaurs. Form tribes, setup camp, and hunt down Earth's historic beasts with the goal of becoming the dominant tribe on the island.
You are a hunter and a scavenger.

Igra je nastala tako sto su ih ljudi podrzali na Kickstarteru.

7rgX-S4LTsc

Ja sam bio probao nelegalnu verziju samo da vidim kakvo je, mogu reci da igra ima potencijal da bude najbolji survival ikad napravljen.
Ali trenutno je previse u alphi da bi bila bas fun.

Falus
27-06-2014, 18:03
Još jedna igra što neće nikad iz alphe izaći.

FaTaL_mRkvA
27-06-2014, 18:19
Poprilično kul izgleda. Malo mi je depresivna atmosfera, al gradnja i to mi prejebeno djeluje :D

Al puno mi je 23€ za to sam tak ispljunut, pričeko bi radije :(


Jel perma death ko dayz?

ProzoЯ
27-06-2014, 18:24
vise je kao minecraft sve sto si imao u inventory ti nestane, (bar u ovom 0.5.3 patchu kojeg sam ja igrao)

crnisokol
27-06-2014, 18:37
kako vam se da igrati te poluproizvode odnosno alpha verzije? ja ne stignem odigrati sve što bi htio od 'gotovih' igara, a kamoli da trošim vrijeme na bugfestove...a i još platit nešto što možda nikad neće bit dovršeno...

inače sama ideja mi je super no pitaj boga što će iz toga ispasti...

Paran0a
28-06-2014, 11:00
To je nova fora , ugrabi pare prije neg ista dovrsis. I onda oduglaci sto vise moze dok se kupas u parama.

That being sad, svako ko to kupi zna sto dobiva.

cham3leon
28-06-2014, 12:54
kako vam se da igrati te poluproizvode odnosno alpha verzije? ja ne stignem odigrati sve što bi htio od 'gotovih' igara, a kamoli da trošim vrijeme na bugfestove...a i još platit nešto što možda nikad neće bit dovršeno...

inače sama ideja mi je super no pitaj boga što će iz toga ispasti...

Igrom slučaja, recenzije kažu da je the stomping land upravo ono što Wedran i ekipa očekuju od early access igara, tako da tvoje mišljenje stoji, ali opet mi ide na živce to generaliziranje da su sve early access igre bugovita smeća. Ljudi igraju Spintires, KSP i DayZ kao i Minecraft nekada zato jer su igre dobre i može se izvući podosta zabave iz njih bez borbe sa bugovima i glitchevima, a to su uglavnom sve igre koje nemaju nikakvu alternativu, a kamoli bolju i dovršeniju. Njihov problem koji ih dijeli od finalne verzije je obično nedostatak sadržaja, a ne pregršt bugova. Nakon 100 i nešto sati nedovršenog KSP-a mogu potvrditi da ta igra svejedno šiša sve osim doista kvalitetnih AAA naslova i u usporedbi sa Alan Wakeom kojeg sam nedavno prešao, KSP je i objektivno daleko bolja igra, iako je teško uopće uspoređivati dva toliko daleka žanra. Usprkos tome, Policija ukusa ovog foruma će biti totalno ok s idejom da igraš jednu srednje žalosnu AAA igru, ali će totalno popizdit ako vidi nekoga da igra early access igru, pa čak i ako je dobra.
Oni najžalosniji primjerci misle i da je pCARS early access zato jer su buildovi već odavno dostupni javnosti, iako igra prolazi potpuno jednak proces razvoja kao i bilo koja igra s klasičnim modelom izdavanja.

Pre-alpha, alpha, beta, relcand su samo jebene riječi kojima dev najbrže opiše u kojem je igra stadiju u usporedbi sa onime što želi konačno postići. Alpha ja mislim znači da je core mehanika igre funkcionalna, ali nema sve fičrse koje bi trebala imati, a šta to kome znači je vrlo relativno. Notch je proglasio alfa-fazu Minecrafta kad je omogućio da kopaš, krećeš se, gradiš stvari bez da se igra crasha ili pati od bugova. SMS je za CARS tvrdio da je u pre-alphi čak i kad je već sve funkcioniralo dovoljno da se vozi jer su još štelali fiziku. Rockstar je pak proglasio PC verziju GTA IV finalnom kad je port bio toliko sjeban da teksture nestaju i da igra strahovito trza.

tl;dr - alpha ne mora uopće značiti bugove ili nedovršenost, a igra u alphi može svejedno biti bolja od neke druge beta ili release igre.

Maloki
28-06-2014, 13:24
Minecraft je najveći užas gaminga, ta igra i u svojem "finalnom" stadiju nije dovršena.
Mislim, igra nema nikakvu grafiku koju Notch ima muda nazivat retro.
I svejedno je prodano 54 milijuna primjeraka.

Dylan11
28-06-2014, 13:32
I svejedno je prodano 54 milijuna primjeraka.

To je prilican uspjeh za jedan "uzas od igre" :wink:

Paran0a
28-06-2014, 13:32
Pa to je igra sa kojom se djeca igraju umjesto legića.
Netreba ti nikakva grafika za takvu igru.

Maloki
28-06-2014, 13:35
;););)

crnisokol
28-06-2014, 14:00
Pa to je igra sa kojom se djeca igraju umjesto legića.
Netreba ti nikakva grafika za takvu igru.

a i daleko je jeftinije kupit jedan Minecraft umjesto hrpe preskupih legića

Izgubljeni_v2.0
29-06-2014, 16:09
Legići izgledaju puno ljepše.