PDA

Pogledaj cijelu verziju : Zle bradavice



3.14colovac
02-06-2014, 14:02
Ajde da čujem jel i vama debilno kad idioti zbog cenzure stavljaju zvjezdice, kockice ili točkice na ženske bradavice, a muške se bradavice mogu pod normalno vidjeti uvijek i svugdje, MAKAR SE RADI O SKROZ ISTOM SRANJU?!

Zašto se pravi tolika pompa oko jebenih bradavica? Svi smo ih se dovoljno nagledali još dok smo bili bebači, a sad odjednom BRADAVICA POSTAJE SOTONA?!

Kužim potrebu za cenzuriranjem spolovila, ali ZAŠTO SKRIVAJU JEBENE BRADAVICE?!

Jel to po vama diskriminacija ili tek društvena retardacija?

Lord Ragnarok
02-06-2014, 14:28
jebeno ak se ti sijecas kak ti mamine sise izgledaju i ak ti je to uzitak.

3.14colovac
02-06-2014, 15:39
Šta ti trabunjaš isusati? Radi se o glupoj i besmislenoj cenzuri gdje se bradavica prekriva samo zato što je vlasnik iste žena. Svi MMA borci se fajtaju u toplesu i imaju bradavice na izvol'te, no ženska koja nosi broj runde (okej, ovo sam možda pobrkao s boksom) ima uredno gornji dio badića (ili nešto tome slično) koji više otkriva nego skriva, a najbolje je skrivena upravo magična faking bradavica. Čemu?

dugi
02-06-2014, 16:11
Budi sretan. Kad dođe dan da bude normalno da žene hodaju gole do pasa, postati će sve skupa antierotično. Pogle afrička plemena, meni je to bezveze, ak je tebi fora seli kod njih :D.

SharpDressedChevap
02-06-2014, 17:11
Ako se dobro sjećam jedne epizode Seinfielda, gdje on kaže da je seks - seks, tek nakon pojave bradavice. Ili tako nešto.

Slender Man
02-06-2014, 23:08
Nije to ni meni nikad bilo jasno. Još jedan društveni običaj koji nema smisla.

R@pt0r
04-06-2014, 22:24
Kao ono npr., nedo bog da vidiš trebu u gačicama i/ili grudnjaku. I onda dođe ljeto, more, kupaći ovo ono izvol'te...

Falus
05-06-2014, 00:20
Budi sretan. Kad dođe dan da bude normalno da žene hodaju gole do pasa, postati će sve skupa antierotično. Pogle afrička plemena, meni je to bezveze, ak je tebi fora seli kod njih :D.

True dat

Vedro
05-06-2014, 09:53
Picolovac bi htio da žene hodaju gole po ulici :)