PDA

Pogledaj cijelu verziju : veliki problem - izgubljen racun i garancija



Haki
27-04-2014, 00:28
Prosle godine sam kupio laptop 5000kn, vjerojatno sam dobio neku kuvertu u kojoj je racun i garancija (paket poslan iz zagreba) i imam nekih problema s laptopom zbog kojeg sam ga htio poslati na servis, ali gledam paket gdje su mi doslovno sve stvari (komp,laptop,mob,tablet) i svega ima osim racuna i garancije od laptopa. Od laptopa sam sacuvao paket,neku brošuru sigurnost nemam pojma i inspirion guide, manji paket u kojoj je bio punjac i kabel, omot laptopa i baterije te kartone koje drze laptop u kutiji. Imam neke naljepnice na kutiji da je poslano s tog i tog webshopa, cak imam i od web bankarstva ispis kad sam uplatio s kojeg i na koji racun uplatio itd. Jeli moguće da ga pošaljem servisu, a da ovi u servisu prema serijskim brojevima ili kako vec utvrde da se radi o tom laptopu jer stvarno nista nisam mjenjao niti znam ista promjeniti na laptopu. Čak sam pažljivo gledao paket da vidim ima li tragova gdje znate ono kada zaljepe kuvertu na paket pa ostane mali trag, ali ni toga nema, sada nemam pojma što raditi.

Zeryx
27-04-2014, 18:09
nazoveš njih i pitaš?

flander
27-04-2014, 19:09
nazoveš i veliš da si izgubio račun

frajer iovako mora imat negdje u evidneciji promet u zadnjih godinu dvije, nebi trebalo bit problema...znam da sam ja sebi za laptom isto tako zvao, frajer me našal u evidenciji i sve 5

Čux
28-04-2014, 00:03
Zvrcni ih samo i pitaj, mogu te po imenu iskopat iz baze sigurno i nać kopiju računa tak da no worries.

Haki
28-04-2014, 11:33
Evo poslali su kopiju računa preko maila, i pitam ja jeli mogu poslati sada, hoce li mi priznati, kaze on da trebam imati jamstveni list. Pa hebote mali papiric mogao sam obrisati nos od njega^^

Haki
29-04-2014, 12:25
I LOVE ADM.HR! Sve je gotovo, saljem laptop njima na servis :)

FaTaL_mRkvA
30-04-2014, 17:26
Ti takoooo puno tema otvaraš u ovom podforumu to je fascinantno :D

Haki
30-04-2014, 23:08
Pa to mi je posao :)