PDA

Pogledaj cijelu verziju : Procjena: originalna big box izdanja starih igara (Fallout, Planescape: Torment...)



PaleFire
24-03-2014, 11:50
Molim vas da procijenite vrijednost originalnih starih igara u tzv. big box pakiranjima koja su nekad dolazila s različitim dodacima (upute za korištenje, karte). Na eBayju takva izdanja ponekad dostižu i cijenu od 50 dolara jer je riječ o predmetima koji imaju vrijednost za kolekcionare. Priložio sam nekoliko fotografija, pa vas molim da sugerirate cijenu pojedinačnih igara ili svega zajedno. Naravno, primam i ponude za pojedinačne igre ili komplet.

Ovdje prikazane igre su Fallout, Fallout 2, Freespace 2, Homeworld, Monkey Island 3, Planescape: Torment, Arcanum: Of Steamworks and Magic Obscura, Discowlrd 1 (za Mac), Discworld 2 (nedostaje 1. cd), Icewind Dale 1, X-Files, Leisure Suit Larry 7, Jagged Alliance 2 (poderana prednja strana kutije), The Last Express, Grim Fandango (kutija oštećena), Deus Ex.

Igre koje nisu prikazane: Broken Sword 1, Zork: The Grand Inquisitor

Vedro
24-03-2014, 17:38
Nedavno sam kupio Quake jedinicu u takvom big box izdanju za 200kn, neraspakiran u najlonu. Oglas je bio na Njuškalu. Možda bi mogao tražiti 150kn po komadu. Ali nemoj me držati za riječ pošto nemam iskustva sa takvim starim originalima.
Inače, meni se sviđa Torment. Šta da kažem, brutala :)

WannabeClone
24-03-2014, 22:22
U sunce ti, lijepo. Nemam ništa pametno za reć, samo se divim.

Vedro
24-03-2014, 23:43
A koji si ti sad ovdje?

Dania
25-03-2014, 01:41
Ubila bih za Grim Fandango, imala sam original, idiotkinja naivna posudila liku prije jedno deset godina i nikad mi nije vratio niti sam ga vidjela nakon toga :( Koliko procjenjuješ?

ezav
25-03-2014, 06:22
Realno u Hr je vrednost 100 do 200kn ... Moze probati semu da vidis cijene na Ebay , spustis od prosjecne 20% istavis na njuskalo i nadas se da ima kolekcionara u Hr koji nisu gladni kruha .
Na Ebay mozes dobiti vise , pa tako da ako ti se da zezati s ebay slobodno prodaj preko njega .

Isti problem imam ja s MTG Judge Foilovima , realna vrednost vani je 300+ evri , a kod nas mogu dobiti moza 100 evric za njih , a tak da stoje i cekaju bolja vremena jer nemam vremena se zezati s ebay (da hebiga len sam ko cucek ) .

PaleFire
25-03-2014, 06:46
Ubila bih za Grim Fandango, imala sam original, idiotkinja naivni posudila liku prije jedno deset godina i nikad mi nije vratio niti sam ga vidjela nakon toga :( Koliko procjenjuješ?

Ja sam original nekad davno platio oko 300, ali dostavljen mi je poštom i u prijenosu je kutija dosta zdrobljena, kao da je nešto palo na nju, tako da je njezina vrijednost znatno manja. Naravno, ne znam koliko ti je bitno stanje kutije, ali softver radi normalno. Mislim da je neka fer cijena za jedan takav rijedak, ali oštećen predmet 150 kn, pa javi ako si zainteresirana. :) Ako misliš da nije fer cijena, uz igru ti ubacim gratis i novije slim case Full Throttle izdanje.

Ako želiš, stavit ću još slika kutije da bolje vidiš stanje.

adam79
18-09-2014, 22:58
Da li je ovo jos aktualno ili je sve rasprodano? Mene bi zanimao fallout 1 i 2