PDA

Pogledaj cijelu verziju : haos u bosni



TeraBajt
06-02-2014, 23:14
daj neko live feed sa terena, kaj se događa

http://www.youtube.com/watch?v=koo5vzIYCQY#t=23

bosanski anonimus 4:10 :)))

Macolla
07-02-2014, 01:55
U Mostaru danas prosvjedovalo oko 200 ljudi, nadam se sutra puno većem broju. :)

Kid A
07-02-2014, 01:57
wat

pojma ja nemam al nema veze kad sam na SRPSKOJ STRANI

TeraBajt
07-02-2014, 02:11
u vas je jos uvijek na vlasti srpski gradjanski front

W3DR4N
07-02-2014, 07:16
Ja ne kužim te prosvjede protiv vlade. Ok, vlada se makne i kaj onda.
Novci i radna mjesta će se magično stvoriti i bosna će živjeti u blagostanju?

W1k1n6
07-02-2014, 09:20
Moj prijedlog bi bio da se i u Bosni i kod nas (svugdje) uvedu izbori svaku godinu, referendumi kad god se skupi kritična masa (može i dva dnevno ako treba), te da se glasa online bez trošenja love na organizaciju biračkih mjesta i papirologiju. Onda bi građani nadzirali vlast u onoj mjeri kako bi trebalo u jednom demokratskom društvu, a ne da te navuku obećanjima i onda 4 godine lupaš glavom u zid.

cham3leon
07-02-2014, 10:24
Opet bi se vlasti mijenjale prebrzo da bi se ijedna udomaćila i mogla funkcionirati punom parom.

Xero
07-02-2014, 12:35
Ovo će biti poznato kao rođendanska revolucija jer je započela na Admirov rođendan.

Horny Devil
07-02-2014, 12:57
L - O - fuckin' - L!

Lord Ragnarok
07-02-2014, 15:52
bosna je srbija

Vedro
07-02-2014, 16:01
Ja ne kužim te prosvjede protiv vlade. Ok, vlada se makne i kaj onda.
Novci i radna mjesta će se magično stvoriti i bosna će živjeti u blagostanju?
Pa logično bi bilo da ljudi traže da se loša vlada makne i da dođe druga koja će raditi na tome da svima osigura dobro radno mjesto, bolji život i to... A divljaci koji rade nered, bacaju kamenje i sranja, ne znam, žele anarhiju?

:-)
07-02-2014, 16:22
A divljaci koji rade nered, bacaju kamenje i sranja, ne znam, žele anarhiju?


A kako će drukčije maknuti vladu ako to žele? Nema velikih promjena bez revolucije.. nikad nije bilo, a nemoguće je i da bude u ovim vremenima..

Duke v2.0
07-02-2014, 16:23
U potpunosti ih razumijem. Mislimo da je u hrvatskoj loše, dok je u Bosni jedno 3x gore. Iskreno, ne vidim načina kako bi se izvukli iz tih govana u koje ih je ubacila nevjerojatno korumpirana i iskvarena vlast, ali ljudima je jednostavno prekipjelo i kad neće milom, trebaju probat silom.

cham3leon
07-02-2014, 16:32
A kako će drukčije maknuti vladu ako to žele? Nema velikih promjena bez revolucije.. nikad nije bilo, a nemoguće je i da bude u ovim vremenima..

Postoji nešto što se zove "izbori".

Vedro
07-02-2014, 16:32
bosna je srbija
Daj, kakva srbija,loše. Inače svake godine sam u bosni i 90 posto moje familije živi dole i kroz cijeli rat su prošli. Baš idem sad dole za tjedan dana pa bum vidio kaj briju.

Duke v2.0
07-02-2014, 16:38
Postoji nešto što se zove "izbori".

Je, odlično im to funkcionira zadnjih 25 godina.

cham3leon
07-02-2014, 16:44
Je, odlično im to funkcionira zadnjih 25 godina.

Pa je zato bolje da naprave ovakvo sranje čime će postići isto što i na izborima, samo uz više nasilja i uništavanja državne imovine?

:-)
07-02-2014, 16:47
Pa je zato bolje da naprave ovakvo sranje čime će postići isto što i na izborima, samo uz više nasilja i uništavanja državne imovine?

Šta je tvoj prijedlog za rješavanje ovakve situacije? Ne pitam posprdno nego me zaista interesira..

Duke v2.0
07-02-2014, 16:50
Možda da, možda ne. U svakom slučaju se ovako daje malo jasnija poruka da je ljudima jednostavno dosta. Bolje od skupljanja za kruh, čekanja posla ili plaće koja kasni mjesecima, i onda svake 4 godine simbolično izać na izbore i birat između potpuno istih tipova ljudi, samo s drukčijim imenima. I tako već 25 godina. Kod nas je još do negdje sredine 2000.-tih bila solidna ekonomska situacija pa ni nemamo tu percepciju koliko je njima loše.

Vedro
07-02-2014, 16:55
Šta je tvoj prijedlog za rješavanje ovakve situacije? Ne pitam posprdno nego me zaista interesira..
Mirni prosvjed.

cham3leon
07-02-2014, 17:05
Šta je tvoj prijedlog za rješavanje ovakve situacije? Ne pitam posprdno nego me zaista interesira..

Jedina slaba točka demokracije su glupi ljudi. Kod nas su to glupi ljudi koji čekaju da netko nešto napravi da se stvari poboljšaju i onda pritom padaju na stranke koje se jednostavno reklamiraju tako da obećavaju "nova radna mjesta" i "veća prava radnicima" bez ikakvog plana kako bi se to postiglo.
Ljudi snose odgovornost. Oni biraju i bez njihovog glasa ništa ne prolazi. Nisu ničime ograničeni u odlučivanju o vlasti u svojoj državi osim svojim (ne)djelovanjem. Ako im se ne nudi opcija koju žele, nitko im ne brani da izmisle svoju. Konkretno što se tiče nezaposlenih u Tuzli, neka oforme stranku, prouče načine na koje bi mogli ukloniti prepreke koje uništavaju gospodarstvo i društvo i neka se kandidiraju. Ako naprave dobar posao, s njima će se solidarizirati većina ljudi koji sad razbijaju po gradu i možda će napraviti korak naprijed.

Dania
07-02-2014, 17:07
Da je ljudima dovoljan mirni prosvjed svijet ne bi imao mana i sve probleme bi rješio kavom i razgovorom, uz plakate "nemojte se mrziti, ajmo se voliti". Zvuči poznato? :)
A znaš, u očaju i agoniji koju si nisi sam skrivio teško budeš miran.

edit:
Jedina slaba točka demokracije su glupi ljudi.
Jedina slaba točke demokracije je što je ovo daleko od demokracije, a blizu kapitalizma. I da, glupi ljudi. A još gore od samo glupih oni koji misle da nisu glupi.

McPingvin_v2.0
07-02-2014, 17:08
Moj prijedlog bi bio da se i u Bosni i kod nas (svugdje) uvedu izbori svaku godinu, referendumi kad god se skupi kritična masa (može i dva dnevno ako treba), te da se glasa online bez trošenja love na organizaciju biračkih mjesta i papirologiju. Onda bi građani nadzirali vlast u onoj mjeri kako bi trebalo u jednom demokratskom društvu, a ne da te navuku obećanjima i onda 4 godine lupaš glavom u zid.
Nda... Zaboravljaš par stvari:
1. Početna cijena razvoja tog sustava i primjenjivost istog. Pogotovo u BiH, koliki postotak ljudi ima internetski priključak doma, a koliko je informatički dovoljno pismeno da mogu glasati preko Interneta?
2. Sigurnost. Ne pričam tu o hakerima, nego o "glasa cijela kuća 'nako kako ja kažem!", čega bi po ruralnim sredinama bilo užasno puno (ako imaju pristup Internetu... ili struju)
3. Kada bi se vlast mijenjala svakih godinu dana, ne bi se nikada ništa napravilo, jel bi svi konstantno bili u kampanji. Upravo suprotno, kad demokratski odrastemo - mandate treba produžiti. Znaš koliko traje mandat gradonačelniku grada Mainza?
Osam godina. Pričali smo s čovjekom. "Tako možeš najviše napraviti. Četverogodišnji mandat: godinu dana se zagrijavaš dvije radiš, jednu si opet u kampanji i tako u krug. Ovako s osam imaš i više nego dovoljno vremena posvetiti se gradu kako spada."

Neven <R>
07-02-2014, 17:14
Kod nas bi bilo "Tako možeš najviše opljačkati."

Duke v2.0
07-02-2014, 17:24
Ljudi snose odgovornost. Oni biraju i bez njihovog glasa ništa ne prolazi. Nisu ničime ograničeni u odlučivanju o vlasti u svojoj državi osim svojim (ne)djelovanjem. Ako im se ne nudi opcija koju žele, nitko im ne brani da izmisle svoju. Konkretno što se tiče nezaposlenih u Tuzli, neka oforme stranku, prouče načine na koje bi mogli ukloniti prepreke koje uništavaju gospodarstvo i društvo i neka se kandidiraju. Ako naprave dobar posao, s njima će se solidarizirati većina ljudi koji sad razbijaju po gradu i možda će napraviti korak naprijed.
U kakvom ti svijetu živiš jebote. Pričamo o Bosni.

Neven <R>
07-02-2014, 18:47
Ljudi snose odgovornost. Oni biraju i bez njihovog glasa ništa ne prolazi. Nisu ničime ograničeni u odlučivanju o vlasti u svojoj državi osim svojim (ne)djelovanjem. Ako im se ne nudi opcija koju žele, nitko im ne brani da izmisle svoju.
Jer totalno svi imaju vremena/motivacije/ambicije/sposobnosti baviti se politikom. Ti stvarno ko da živiš u nekom la la landu, a ne u stvarnosti

Otprilike inteligentna izjava kao HEJ AJMO SVI BITI POLJOPRIVREDNICI PA NEĆE BITI GLADNIH U SVIJETU HEHE

Xero
07-02-2014, 19:42
Kad sam ja tražio nasilne prosvjede nitko nije htio. Trebao sam se u bosnu preselit.

cham3leon
07-02-2014, 19:44
Hurrrr, političari su lopovi, neokomunistička elita, DURRRR, oni kradu nas pošten narod hrvati obespravljeni i nemoćni mali čovjek pravedno uzmi bogatima daj siromašnima DURRRRR ja nemam vremena za politiku, moram palit zgrade kiwi daj gasnice kiwi daj
http://i.imgur.com/4CpgdRM.jpg

Okej, ovaj spoiler tag ne radi baš kao što sam očekivao.

The Boz
07-02-2014, 20:22
Neokomunistička elita na vrhu? Wat?

ProzoЯ
07-02-2014, 20:25
Zasto se nebi uvelo kao u Francuskoj gdje porez raste sa 25% na 75% ovima koji zaraduju >1mil€ godisnje

Kid A
07-02-2014, 20:28
Kameleone ja bas i ne znam dokle mogu ovako mirno stajati po strani dok mi blatis drzavu na rodjendan. Eto toliko

Vedro
07-02-2014, 21:08
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1510904_10201436586780718_874017555_n.jpg

cham3leon
07-02-2014, 21:20
Kameleone ja bas i ne znam dokle mogu ovako mirno stajati po strani dok mi blatis drzavu na rodjendan. Eto toliko

Gdje sam ja blatio BiH? Sretan rođendan, btw.


Zasto se nebi uvelo kao u Francuskoj gdje porez raste sa 25% na 75% ovima koji zaraduju >1mil€ godisnje

Not sure if serious...

Xero
07-02-2014, 21:39
Zašto ne bi bio ozbiljan?

pimp
07-02-2014, 21:40
http://kameleon.ba/site/wp-content/uploads/2014/02/III-dan11.jpg

Macolla
07-02-2014, 22:03
Danas ipak u Mostaru bilo 4000 ljudi, nekoliko skupina je zapalilo 6 zgrada uključujući HDZ-ove i SDA-ove centre :D

croat1gamer
07-02-2014, 23:06
Ja i dalje podrzavam miliciju i batinanje prosvjednika.

Bonus za svaku skupljenu anonimus masku.

cham3leon
07-02-2014, 23:31
Zašto ne bi bio ozbiljan?
Zato jer te fore sa 75%-tnim porezima i sličnim mjerama spadaju u sedmi osnovne, a ne u stvarnu primjenu. Jedino što je Hollande postigao s tim je nagli porast nezaposlenosti i tjeranje velike većine bogataša u englesku. Stvarno ne znam kako je taj tip došao na vlast. Još ako dodamo ovo:

http://www.youtube.com/watch?v=3uvImWnQkBE

W3DR4N
07-02-2014, 23:48
Ja i dalje podrzavam miliciju i batinanje prosvjednika.

Bonus za svaku skupljenu anonimus masku.

Slažem se. Bilo bi dobro neku igru u interventnoj policiji napraviti. Tko prebije više maskiranih anonimusa na mrtvo ime, ne znam, dobije litru Jegera ili nešto. Mada mislim da igre nisu potrebne jer je mlatiti anonimuse prosvjednike igra sama po sebi.

pat tapa tap
08-02-2014, 02:39
asdasdasdasdasdasd

System
08-02-2014, 03:25
Naivni ste strašno.

1. To se već pretvorilo u masovnu pljačku. Do te mjere da smo ekipa i ja kontali skoknut do Tuzle i pokupit što šta.
2. Politizacija za 3...2...1. Samo je pitanje vremena kada će neka opoziciona stranka preuzeti vođstvo i uzeti sve zasluge za "REVOLUCIU".
3. BH feudalni gospodari su previše moćni da ih bilo šta sruši.

Jad će ostati jad, jebaji ga. A i šta se može očekivati od neodržive feudalne polu-kolonije. Da makar oće opet doć švabo al eto...

Joke country is joke.

Dania
08-02-2014, 05:03
...

MasaKrisT
08-02-2014, 05:10
Samo pali, dabog da se proširilo i na nas.

Xero
08-02-2014, 10:47
Naivni ste strašno.

1. To se već pretvorilo u masovnu pljačku. Do te mjere da smo ekipa i ja kontali skoknut do Tuzle i pokupit što šta.
2. Politizacija za 3...2...1. Samo je pitanje vremena kada će neka opoziciona stranka preuzeti vođstvo i uzeti sve zasluge za "REVOLUCIU".
3. BH feudalni gospodari su previše moćni da ih bilo šta sruši.

Jad će ostati jad, jebaji ga. A i šta se može očekivati od neodržive feudalne polu-kolonije. Da makar oće opet doć švabo al eto...

Joke country is joke.
Pa zapalite onda feudalne gospodare umjesto auta.

Maloki
08-02-2014, 11:11
Meni je sjebano kod takvih prosvjeda kaj se uništava apsolutno sve. Ostaneš bez auta ni kriv ni dužan.

dugi
08-02-2014, 11:20
Sve je sjebano i žalosno. Totalni pesimizam. Nas barem zavaravaju nekakvom naftom na dnu mora...pa bumo nova Norveška za 20-30 godina..je moš si mislit, tko živ, tko mrtav do tada. Pogni glavi, šuti i radi ako imaš gdje. A naši dragi političari odbili izglasati da im se smanji plaća za dvadeset posto. Licemjerni i još ponosni na to.

Vedro
08-02-2014, 11:26
Meni je sjebano kod takvih prosvjeda kaj se uništava apsolutno sve. Ostaneš bez auta ni kriv ni dužan.
Meni je sjebano kod takvih prosvjeda sve.

Deadwalker
08-02-2014, 12:10
Treba izrazit nezadovoljstvo, al' ovo ne vodi ničemu. Ionako će se sve to na kraju popravljati javnim novcem. I koja je ideja svega? Rušenje sustava? I šta onda?
Nasilje nikada nije ništa riješilo.

Maloki
08-02-2014, 12:13
Nasilje nikada nije ništa riješilo.
Povijest se ne slaže s tobom.

rejndjer
08-02-2014, 12:20
Povijest se ne slaže s tobom.

daj to molimte malo elaboriraj.

Vedro
08-02-2014, 12:21
Povijest se ne slaže s tobom.
Ja sam i dalje uvjeren da se nasiljem ne postiže ništa.

dugi
08-02-2014, 12:47
daj to molimte malo elaboriraj.


Zar nisi nikada došao u dodir sa poviješću u kojoj je opisano kako su Europljani pokorili pobivši domoradačko stanovništvo i time zauzeli nove kontinente? Zar nisi nikad ćuo kako se daljnoj i bliskoj povjesti nasiljem rušio društveni poredak? Da li čuo za npr. Francusku revoluciju?

Vedro
08-02-2014, 13:04
Ne živimo u 12. stoljeću.

Paran0a
08-02-2014, 13:15
Ne živimo u 12. stoljeću.

Istina, ovi na vlasti su zaboravili da su krvi od mesa .
Zbog cega je i dobro da malo spavaju sa jednim okom otvorenim.

Nisam za to da im se ubije sva porodica ,al treba ih se podsjetit da zbog njihovih akcija puno ljudi spava na kartonu.

dugi
08-02-2014, 13:22
Ne živimo u 12. stoljeću.


Reci to svjetskim silama koji i dalje troše za nauružanje više nego za zdravstvo....kao što bi rakao pokojni Tito ,,Živimo kao da će sto godina biti mir, a spremajmo se kao da će sutra izbiti rat.” ;-)

Vedro
08-02-2014, 13:26
Svi koji su ikad išli ratovati nisu napravili ništa, u smislu da nisu nikad ostvarili ono zbog čega su išli ratovati. Eto cijele povijesti nasilja.
edit: trenutno ameri i nato pokušavaju nešto, al mislim da im ne ide a ni ne bude.

Falus
08-02-2014, 13:39
Mene je samo strah da većina tih što prosvjeduje zna samo da vlada treba ić dolje i gledaju gdje nabavit prvi kamen ili plinsku bocu za haračit okolo. Niti znaju točno tko ni koga ni kako ni zašto, ali vlada treba dolje i jedva dočekaju devastirat nešto. Treba im netko staložen, sa idejom, planom jer ovako mogu unedogled.

Čux
08-02-2014, 13:41
http://www.youtube.com/watch?v=O69MTDdhHDk

"All you really need are some friends and a rock"

cham3leon
08-02-2014, 13:46
Mene je samo strah da većina tih što prosvjeduje zna samo da vlada treba ić dolje i gledaju gdje nabavit prvi kamen ili plinsku bocu za haračit okolo. Niti znaju točno tko ni koga ni kako ni zašto, ali vlada treba dolje i jedva dočekaju devastirat nešto. Treba im netko staložen, sa idejom, planom jer ovako mogu unedogled.

Pa bili su kod nas oni prosvjedi ne tako davno gdje je onaj psihotični Pernar pokušao pokupiti zasluge, pa se svejedno posrao na izborima.

Deadwalker
08-02-2014, 14:36
Ako se ne varam, većina prosvjednika (barem ovi koji rade nerede) je dobi između 15 i 25 godina. Znači ekipa koja brije na anarhiju.

McPingvin_v2.0
08-02-2014, 14:54
Zar nisi nikada došao u dodir sa poviješću u kojoj je opisano kako su Europljani pokorili pobivši domoradačko stanovništvo i time zauzeli nove kontinente? Zar nisi nikad ćuo kako se daljnoj i bliskoj povjesti nasiljem rušio društveni poredak? Da li čuo za npr. Francusku revoluciju?
Bull faking shit.

U Saboru sjedi 151 zastupnik. Prosječna plaća je, ako se ne varam, 16k kuna mjesečno. Sa smanjenjem plaće od 21% na godišnjoj razini se uštedi <6 milijuna kuna. Da se razumijemo, to nisu mali novci. Ja bih bio jako sretan da imam 6 milijuna kuna na računu. Stvar je u tome da u odnosu na državni proračun od 112 milijardi kuna, to ispada ušteda od 0.0053 posto. Tim smanjenjem ne bi se ništa postiglo što je mjerljivo, a ljudi bi to ionako zaboravili za mjesec dana. Kao što se više nitko ne sjeća da su Šeks, Kain i još par ljudi otišli u mirovinu na jedan dan kako bi imali povlaštenu mirovinu. Kao i doneseni zakon o umjetno potpomognutoj oplodnji. Kao i fiskalizaciju. Doći će vrijeme kampanje i opet će biti "žuti i zeleni vragovi", "Bog i Hrvat" i "mi smo desnica, ali brijemo si da smo bitni i da ćemo dobiti koje mjesto u Saboru".

TL;DR - lako je tuđim kurcem po grmlju mlatit'.

Neven <R>
08-02-2014, 15:00
Pa to je činjenica da je problem u kulturi. Dođe netko novi u poziciju moći i ako će to koristiti većinom za vlastito bogaćenje i slaganje strukture da tu moć može i zadržati, ništa se neće promjeniti. Dok god je mentalni sklop ljudi takav kakav je, imat ćemo što i zaslužujemo. Nažalost

dugi
08-02-2014, 16:39
Baš tak. Nije sve u brojkama. Ušteda na nivou države je mala ali treba uvijek krenuti od sebe i pokazivati vlastitim primjerom. Ne kaže se bez vraga, pometi prvo ispod svog praga...Debelo je licmjerno ako oni traže stezanje remena a nisu u stanju krenuti od sebe. Hebe se onda i svima ostalima, krasti će društvo svatko tko može i koliko može.

Duke v2.0
08-02-2014, 16:43
Upravo tako. Vezano za to, baš sam neki dan razmišljao za koji mrtvi kurac Vlada posjeduje 33 službena vozila ? Nikad mi to dosad nije palo na pamet i ne shvaćam zašto se to pitanje ne pita puno češće. Jedine osobe koje bi trebale imati službeni auto na raspologanju su premijer i predsjednik, i to isključivo za potrebe obavljanja državnih poslova, ostatak zastupnika i ministara mogu bez problema koristiti svoje vozilo, javni prijevoz ili taxi.

crnisokol
08-02-2014, 16:49
treba da režu svoje plaće...ionako dobivaju razne naknade u svim odborima gdje su pozicionirani, šta im je tih par tisuća...osim rezanja plaća treba im uvesti nekakvu kontrolu prisutnosti na sjednicama, recimo da ako ne nazoče određenom broju da se smanjuje plaća za određeni postotak...

mada naravno da neće sami sebi uzeti, bolje dignut još koji kredit pa pokrivat trenutni manjak stvaranjem dugoročno još većih problema :D

dugi
08-02-2014, 17:11
Trebalo bi izmisliti neki model privatizacije sabora i svih državnih tijela...ili barem veći dio outsorsati. Isto što oni želi napravati vlastitim građanima. U potpunosti ukinuti bilo kakve benificije na penzije, ne smiju u mirovinu prije 67. godine života. Plaća po učinku. Učinak mjeriti po porastu BDP-a. Ako je u padu debelo rezati plaće.

cham3leon
08-02-2014, 17:23
Ne mogu vjerovat kakvih gluposti ovdje.

Brijem da se na plaće cijelog Sabora i Vlade i za sve njihove službene aute troši manje u godini dana nego što se potrošilo na jebeno nepotreban referendum ove godine, a kamoli ako se sve usporedi sa svim drugim nepotrebnim izdacima na državnoj razini od kojih profitiraju tzv. "mali ljudi".

Da, trebalo bi optimizirati budžet vladajućim tijelima i ukinuti gomilu nepotrebnih nametnika u sustavu, ali isto tako bi trebalo optimizirati budžet na još stotinama mjesta u državnoj strukturi. Kmečati o političarima i tražiti da si smanje plaće je totalno nebitan zahtjev koji bih očekivao samo od najvećih budaletina u ovoj državi.

IgGy
08-02-2014, 17:33
S jedne strane mi je drago što se ovo događa, što su ljudi napokon pokazali da su "pukli", no s druge strane, guzonje na vlasti sve to ko i mi što trkeljamo na forumu, gledaju na TV zaslonu. Ali za razliku od nas, oni vjerojatno bacaju oklade koliko će prosvjednika bit uhićeno i koliko će specijalci izgubit kaciga.

A izgube li okladu, jebiga...

http://replygif.net/i/718.gif

Neven <R>
08-02-2014, 17:36
Ne mogu vjerovat kakvih gluposti ovdje.

Brijem da se na plaće cijelog Sabora i Vlade i za sve njihove službene aute troši manje u godini dana nego što se potrošilo na jebeno nepotreban referendum ove godine, a kamoli ako se sve usporedi sa svim drugim nepotrebnim izdacima na državnoj razini od kojih profitiraju tzv. "mali ljudi".

Da, trebalo bi optimizirati budžet vladajućim tijelima i ukinuti gomilu nepotrebnih nametnika u sustavu, ali isto tako bi trebalo optimizirati budžet na još stotinama mjesta u državnoj strukturi. Kmečati o političarima i tražiti da si smanje plaće je totalno nebitan zahtjev koji bih očekivao samo od najvećih budaletina u ovoj državi.
Ti ko da pročitaš jednu rečenicu u nečijem postu, počneš se pjeniti i mrak ti padne na oči, napišeš reply i pritom fulaš cijelu bit tog posta.

Duke v2.0
08-02-2014, 17:37
Ne mogu vjerovat kakvih gluposti ovdje.

Brijem da se na plaće cijelog Sabora i Vlade i za sve njihove službene aute troši manje u godini dana nego što se potrošilo na jebeno nepotreban referendum ove godine, a kamoli ako se sve usporedi sa svim drugim nepotrebnim izdacima na državnoj razini od kojih profitiraju tzv. "mali ljudi".

Da, trebalo bi optimizirati budžet vladajućim tijelima i ukinuti gomilu nepotrebnih nametnika u sustavu, ali isto tako bi trebalo optimizirati budžet na još stotinama mjesta u državnoj strukturi. Kmečati o političarima i tražiti da si smanje plaće je totalno nebitan zahtjev koji bih očekivao samo od najvećih budaletina u ovoj državi.
Jebote, naravno da postoji hrpa stvari koje treba mijenjati, ali to i dalje ne umanjava ovo o čemu mi govorimo. Lakše malo s tim prozivanjem "budaletina" i općenito bahatim stavom.

dugi
08-02-2014, 17:39
Ne mogu vjerovat kakvih gluposti ovdje.

Brijem da se na plaće cijelog Sabora i Vlade i za sve njihove službene aute troši manje u godini dana nego što se potrošilo na jebeno nepotreban referendum ove godine, a kamoli ako se sve usporedi sa svim drugim nepotrebnim izdacima na državnoj razini od kojih profitiraju tzv. "mali ljudi".

Da, trebalo bi optimizirati budžet vladajućim tijelima i ukinuti gomilu nepotrebnih nametnika u sustavu, ali isto tako bi trebalo optimizirati budžet na još stotinama mjesta u državnoj strukturi. Kmečati o političarima i tražiti da si smanje plaće je totalno nebitan zahtjev koji bih očekivao samo od najvećih budaletina u ovoj državi.


Znači u redu je imati teško licimjeran sabor i vladu? Tebi znači odgovara kada ti netko soli pamet. Ono nemoj pušiti a sam puši ko Turčin...

crnisokol
08-02-2014, 17:43
pa treba im plaće povezati s mjerenjem nekog učinka (npr. BDP, stopa nezaposlenosti, zaduženost) pa bi vidio da bi nešto i počeli radit, a ne samo kupit velike pare bez obzira na rezultate...

a mislim čemu da se trude kad znaju da će i dalje sjedit u Saboru i dobro zarađivat jer smo mi preglup narod pa ćemo ih ponovno izabrat (SDP - HDZ i tako u krug)

Arbiter of Change
08-02-2014, 18:28
Pingu si već pokriva tur za vrijeme kad on dođe na vlast. :eyebrows:

Maloki
08-02-2014, 20:24
Ne mogu vjerovat kakvih gluposti ovdje.

Brijem da se na plaće cijelog Sabora i Vlade i za sve njihove službene aute troši manje u godini dana nego što se potrošilo na jebeno nepotreban referendum ove godine, a kamoli ako se sve usporedi sa svim drugim nepotrebnim izdacima na državnoj razini od kojih profitiraju tzv. "mali ljudi".

Da, trebalo bi optimizirati budžet vladajućim tijelima i ukinuti gomilu nepotrebnih nametnika u sustavu, ali isto tako bi trebalo optimizirati budžet na još stotinama mjesta u državnoj strukturi. Kmečati o političarima i tražiti da si smanje plaće je totalno nebitan zahtjev koji bih očekivao samo od najvećih budaletina u ovoj državi.
Ja pak ne shvaćam stav "to je ionako skoro pa zanemariv udio".
Ne veli se uzalud kuna po kuna pa milijun, a ak se već ide rezat i štedit na svemu onda treba počet od sebe.

W3DR4N
08-02-2014, 20:49
Bavljenje politikom se u razvijenim državama smatra javnim dobrom. Ti si se odrekao dobro plaćene karijere u privatnom sektoru jer želiš raditi za dobrobit naroda. A ne kad je u državi biti u saboru najbolji posao koji možeš zamisliti.

Plaće zastupnika i ljudi u vladi bi trebale biti točno prosječna plaća u državi. I onda kad političari rade na poboljšanju općeg standarda, raste prosječna plaća i sukladno tome njihova. Gdje ćeš bolje motivacije.

McPingvin_v2.0
08-02-2014, 22:04
Debelo je licmjerno ako oni traže stezanje remena a nisu u stanju krenuti od sebe. Hebe se onda i svima ostalima, krasti će društvo svatko tko može i koliko može.
Krenuli su od sebe, ali...

Tim smanjenjem ne bi se ništa postiglo što je mjerljivo, a ljudi bi to ionako zaboravili za mjesec dana. Kao što se više nitko ne sjeća da su Šeks, Kain i još par ljudi otišli u mirovinu na jedan dan kako bi imali povlaštenu mirovinu. Kao i doneseni zakon o umjetno potpomognutoj oplodnji. Kao i fiskalizaciju.

@Charmeleon - slažem se

@Arby - ne zanima me ta razina ni najmanje :)

McPingvin_v2.0
08-02-2014, 22:25
Upravo tako. Vezano za to, baš sam neki dan razmišljao za koji mrtvi kurac Vlada posjeduje 33 službena vozila ? Nikad mi to dosad nije palo na pamet i ne shvaćam zašto se to pitanje ne pita puno češće. Jedine osobe koje bi trebale imati službeni auto na raspologanju su premijer i predsjednik, i to isključivo za potrebe obavljanja državnih poslova, ostatak zastupnika i ministara mogu bez problema koristiti svoje vozilo, javni prijevoz ili taxi.
Uu, ovo sam preskočio!

Zato jer im posao nije na relaciji doma - zgrada ministarstva. Za to se voze svojim autom (osim štićenih osoba kao premijer, ministar unutarnjih poslova, ministar obrane... ne znam tko još, par ih je). Ministri su valjda 50% vremena na putu (bilo unutar zemlje ili po svijetu), par ljudi koje znam rade po ministarstvima ili su pomoćnici ministra... Osim toga, što ako neki ministar nema vozačku? Plus... Sjeti se što se desi kad voze po vani :)))

croat1gamer
08-02-2014, 22:30
Thank you omiljeni forumski politicki poltronu.

Morao sam.

McPingvin_v2.0
08-02-2014, 22:36
Thank you omiljeni forumski politicki poltronu.

Morao sam.

Da stavim onu sliku ili ćeš biti tiho? :P

croat1gamer
08-02-2014, 22:41
Mislis onaj glorious towering pillar of hats?

McPingvin_v2.0
08-02-2014, 22:43
Nah, onu od ponedjeljka.

Xero
08-02-2014, 22:56
SDP ponovno pokušava utišati kritičare ne birajući sredstva. Ovaj put na internetskom forumu.

Sonik
08-02-2014, 23:29
Sve je to crvena gamad u prikrivanju. Ništa im ne vjerujem.

McPingvin_v2.0
08-02-2014, 23:35
Ni ja, onda ti je sve jasno.

Slender Man
08-02-2014, 23:38
Ja mislim da većina ljudi u Bosni prosvjeduje zato što im je dosadno i žele se tući. Ne znaju protiv koga se prosvjeduje ni zašto, ali ako se smiju bacati kamenja...

Macolla
09-02-2014, 00:24
U Mostaru je više tisuća prosvjednika mirno izražavalo svoje nezadovoljstvo dok je kako naknadno saznajem 20ak unajmljenih mladića predvodilo masu do zgrade vlade te onda upalo u zgradu sa namjerom da je unište. Zna se točno ime i prezime mladića koji je bio zadužen za molotovljeve koktele a svi ti "huligani" su po onome što sam ja čuo bili unajmljeni od strane Lagumdžije.

Naravno nije to tako samo u Mostaru, unajmljene su takve grupe širom BiH. Sad se većina političara koristi svakakvim sredstvima da još više zahuktaju situaciju, kao skupina Hrvata je zapalila prvi zgradu u Tuzli, Bošnjaci su po Mostaru uzvikivali "Ovo je Bosna!" (a sreća imamo ljude koji se hvataju na nacionalizam ko muhe na govna)...

Jebote države, nema ovdje života...

W3DR4N
09-02-2014, 00:30
Znao sam da moraju biti unajmljeni hrvati iza svega prije ili kasnije.

Daj se pliz uozbilji.

croat1gamer
09-02-2014, 00:36
A jebiga, u krvi im je da zare i pale po bosni, jos od stoljeca sedmog.

Macolla
09-02-2014, 00:42
Ne bi vjerovali koliko se ljudi uhvatilo na te laži :D

Xero
09-02-2014, 00:45
Najgori su oni bosanci koji viču "Ovo je Bosna!".

croat1gamer
09-02-2014, 06:24
Najgori su oni bosanci koji viču "Ovo je Bosna!".
Realno gledano, to je Bosna kakvu svi mi znamo i volimo.


..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................
..............................................

U plamenu


​​Jebiga, preview da sakrijem.

Dylan11
09-02-2014, 10:24
Sta ovo cine po mostaru, zar im opet trebamo most rusit?

Xero
09-02-2014, 10:25
Plan 21 aneksija Bosne.

Kid A
09-02-2014, 10:54
U Mostaru je više tisuća prosvjednika mirno izražavalo svoje nezadovoljstvo dok je kako naknadno saznajem 20ak unajmljenih mladića predvodilo masu do zgrade vlade te onda upalo u zgradu sa namjerom da je unište. Zna se točno ime i prezime mladića koji je bio zadužen za molotovljeve koktele a svi ti "huligani" su po onome što sam ja čuo bili unajmljeni od strane Lagumdžije

Imas neki source za to?

Ovo me podsjeca na one demonstracije u Libiji di je Gadafi pricao kako zapravo njegov narod uopce ne protestira, stovise sve su to americki CIA spijuni i narkomani i alkoholicari iz susjednih drzava

http://i.imgur.com/3q4DKgC.png

UNITARNA BIH POD MUSLIMANSKOM KONTROLOM

LOGIKA!

cham3leon
09-02-2014, 11:12
Jebote, naravno da postoji hrpa stvari koje treba mijenjati, ali to i dalje ne umanjava ovo o čemu mi govorimo. Lakše malo s tim prozivanjem "budaletina" i općenito bahatim stavom.

Da, umanjava. Sve po malo bi trebalo svesti na realnije razine potrošnje, ali ide mi na kurac kad se plaće političara tu stavljaju na prvo mjesto. Ako je kamen po kamen palača, zašto onda nitko ne bi bar jednom spomenuo rezanje u raznim nevladinim udrugama, manje potrebnim državnim tijelima, braniteljskim organizacijama kojih fala bogu ima skoro više nego branitelja? Na rezove i privatizaciju u državnim poduzećima se pogotovo loše gleda (bar sam ja stekao taj dojam), ali ništa nikad nije toliko bitno koliko smanjivanje plaća političarima. Možemo se vaditi da je to jednostavno nešto što nasumično uvijek prvo padne na pamet, ali ja mislim da je sasvim jasno da je to čisto zbog želje određenih građana za vlastitom satisfakcijom što će znati da se "onima gore" smanjila plaća.


Znači u redu je imati teško licimjeran sabor i vladu? Tebi znači odgovara kada ti netko soli pamet. Ono nemoj pušiti a sam puši ko Turčin...

Da se razumijemo, ono ti je bila dobra ideja da su plaće bar dijelom uvjetovane bdp-om i nekim drugim parametrima, ali da me neko "licemjerje" dira, bome ne. Ionako smatram da političar kao i svaka visoko odgovorna osoba mora imati i višu plaću. Dira me to što je već sada, a kamoli u bliskoj budućnosti prosječnom radniku izuzetno teško naći posao i još više to što će oni koji će uopće raditi teško doći do neke plaće od koje se da živjeti, a na to političarske plaće ne utječu.

Also, kako je gnjusan ovaj index.hr, svaki put kad se dogodi neki ovako popularan događaj odmah uskaču na bandwagon. Sad tobože podržavaju prosvjednike i "otpor mafiji".

dugi
09-02-2014, 11:20
Gle stari, u ratu je dobar zapovjednik koji naređuje za mnom a ne naprijed. Onaj koji naređuje naprijed gubi bitku. Tako bi i naši političari vlastitim primjerom trebali pokazivati ostalima. Ako režu neka krenu od sebe i tu ne mislim na neko simbolično rezanje.

McPingvin_v2.0
09-02-2014, 11:51
Gle stari, u ratu je dobar zapovjednik koji naređuje za mnom a ne naprijed. Onaj koji naređuje naprijed gubi bitku. Tako bi i naši političari vlastitim primjerom trebali pokazivati ostalima. Ako režu neka krenu od sebe i tu ne mislim na neko simbolično rezanje.
A kako da onda uštediš na tome? Shvati da političara u tom smislu nema puno. Sabor: 151. Vlada: 21. Grad Zagreb: 51 u skupštini, plus gradonačelnik, plus pročelnici (isto do 20). Sedamnaest vijeća gradskih četvrti od 11 do 19 članova. Mjesni odbori... U gradu ih je oko 200, od 7 do 11 članova, ali imaju jako male naknade.

Nesimbolično možeš rezati tako da režeš puno većem broju ljudi, a na to se uvijek pljuje. Bili do doktori, profesori, državnu službenici ili tko god. Neće meni biti ništa lakše ako si Sabor sreže plaću za 50%, pa je toliko srežu i meni. Tako nešto možeš cijeniti u nekoj maloj firmi (been there), ali inače ti je tako svejedno.

Dylan11
09-02-2014, 11:58
Niposto rezat prihode. Siromasni su ljudi najpokvareniji.

dugi
09-02-2014, 12:00
Ti baš odbijaš shvatiti ili se praviš? Nije sve u brojkama, puno toga više ima u općem dojmu, općoj atmosferi i nekom dojmu pravednosti. Ako je država u banani a oni koje mi plaćamo žive u općem blagostanju i ovim odbijanjem prijedloga smanjivanja plaća nam poručuju, "ako nemate kruha jedite kolače", kakve osjećaje mogu izazvati kod onih koji ih plaćaju.

McPingvin_v2.0
09-02-2014, 12:02
Niposto rezat prihode. Siromasni su ljudi najpokvareniji.
Nečiji prihodi su tuđi rashodi... :)

Ti baš odbijaš shvatiti ili se praviš? Nije sve u brojkama, puno toga više ima u općem dojmu, općoj atmosferi i nekom dojmu pravednosti. Ako je država u banani a oni koje mi plaćamo žive u općem blagostanju i ovim odbijanjem prijedloga smanjivanja plaća nam poručuju, "ako nemate kruha jedite kolače", kakve osjećaje mogu izazvati kod onih koji ih plaćaju.
Ja ne padam na te prazne geste. Valjda sam jedan od rijetkih. Neće mi biti ništa lakše ako još netko "pati" kao i ja, draže mi je da je drugima bolje kad već meni nije :)

dugi
09-02-2014, 12:04
Ti si porezni obveznik? Da li i tebi oduzimaju 55% prihoda?

McPingvin_v2.0
09-02-2014, 14:24
Da. Kako bi svi u ovoj državi mogli imati zdravstveno, mirovine...

TeraBajt
09-02-2014, 14:57
vidit cemo kolko dugo cemo i to imat lol


i btw osvrt na situaciju:
Ovo me dosta podsjeca na one britanske demonstracije prije godinu-dvije kad je bilo dosta pljacki i opcenito palo je sve u vodu zbog "imigranata" koji su krali (ajde, pretpostavimo da su samo oni).

Mislim da bitno izostaje - prosvjedi su poceli prije par dana, a vec se radi o masovnim pljackama, sukobima i unistavanju imovine. Pretpostavimo sad da nema placenika koji namjerno unistavaju i nabrijanih klinaca, ocito nesto nije u redu sa ljudima koji to rade iz cistog mira. Ocito, situacija je toliko losa i u narodu se dogodila prekretnica koja prevazilazi konvencionalne metode prosvjeda i iskazivanja nezadovoljstva, tj. doslo je do "boiling pointa". I to je po meni vrlo bitno, u kojem god da se smjeru sad okrene ova "revolucija", vlade kantona daju ostavke i radi se neka promjena.

A vas koji ovdje bahato pozivate na mlacenje prosvjednika i chameleon koji uci osnove parlamentarne demokracije ne razumijem. Iskreno, sa nula empatije prema ljudima koji zive u losoj, nefukncionalnoj drzavi nalik na nasu samo jos opustoseniju. Mi vec 20 godina rotiramo iste lopove i svi su ovdje na forumu (osim pingvina koji sada valjda radi nesto u vladi pa se pravi fin) toga svjesni i umjesto da ucimo na primjeru bosne (jer realno tamo i mi idemo) i suosjecamo s njima, blatite ih jer vas je vecina na faksu i niste jos na birou pa vam je jebeno jer vam starci sve placaju. Jebes ljude sta prosvjeduju, glupi su, DAJ ZAMISLI PROSVJED ŠVELJA JEBOTE, JEBEŠ TEKSTIL ŠTA NISU UČILI I POSTALI IT EXPERTI I PROGRAMERI LOL.



i da ne zaboravim, idealna prilika za postat novog mašinka (zapravo cover od debeljaka)

http://www.youtube.com/watch?v=SRYahS3Qg-U&list=PLZCNJMTlPf2VPvf3SdQ3tQwJE4rlb6B_p

Dylan11
09-02-2014, 15:08
Propitujes smisao prosvjeda u prvom dijelu posta da bi to isto zamjerio ostalima u drugom.

dugi
09-02-2014, 15:16
Da. Kako bi svi u ovoj državi mogli imati zdravstveno, mirovine...

Imam jer uplaćujem dopunsko zdravstveno osiguranje. Imam jer mi firma plaća redovni jednogodišnji sistematski pregled. Imam jer si uplaćujem drugi mirovinski stup koji će nasilno oduzeti...itd. Realno SDP više neće dobiti izbore sljedećih deset godina. Glasam za one koji obećaju smanjenje saborskih plaća, ukidanje agencija, udruga, općina, pomoćnike ministara i njihove dopomoćnike i zamjenike pomoćnika. I tako tko god dođe na vlast provodi zapovjedi svjetske banke pa je učinak isti.Barem onda da se smanje davanja za nešto od čega i tako nema nikakve koristi.

TeraBajt
09-02-2014, 15:17
I to je po meni vrlo bitno, u kojem god da se smjeru sad okrene ova "revolucija", vlade kantona daju ostavke i radi se neka promjena.

croat1gamer
09-02-2014, 15:26
Budem skraceno pisao jer nemam volje toliko vremena ovome pridavati.

Ali sad za iskreno, uvijek gledam prosvjede iz daljine kad zapocinju, da vidim u kojem smjeru ce krenuti.
Nemam problem sa samim prosvjedovanjem, vec sa onime sta bude nakon prosvjeda.

Kod nas se svako toliko prosvjedovalo, strajkalo i slicno, do te mjere da je trivijalizirano sve u vezi sa time. Kad je zadnji put neki prosvjed zavrsio tako da su pocetni zahtjevi bili ispunjeni?

Jos bi mogao spomenuti sindikate, koji "vode" te prosvjede, ali jedino sto naprave je da izvuku ljude na ulicu, oduzmu im nekoliko dnevnica (jer hej, nema radnog vremena dok se strajka), sloze se na neki kompromis koji ne dira njihovo dupe, ali generalno izgleda da su dobili neki status quo u korist svih clanova sindikata.

Sad cu zbilja generalizirati, ali kod nas bi se sve to moglo svesti na balkanski mentalitet, gdje svatko, cak i u prosvjedima, prosvjeduje samo za svoje dupe, nikad za opce dobro. Mogao bi na to i okrivtiti zasto imamo tako lijepo beskicmenjastvo kod nas.
Izmedu ostalog, to je glavni razlog zasto sam za EU- jer ljudima na ovim prostorima zbilja treba cvrsta ruka koja ce ih upravljati, barem do neke mjere, jer uvijek ce se ljudi snalaziti da si olaksaju za guzicu.

Sad, kod ovih prosvjeda, podrzavam da se ljudi bune protiv vlasti, imaju pravo na to. Imaju i pravo da ruse vladu. Ono sta nimalo ne podrzavam je unistavanje. Iako vecinom budu privatne stvari unistene (izlozi, kuce, auti, etc.), mene je najvise odbilo paljenje zgrada.
Posebice njihovog drzavnog arhiva.
Ako ima jedna granica koja se nikad, apsolutno nikad, ne smije preci, to je unistavanje kulture. Jos mogu i shvatiti ako se zbog bijesa/ocaja unisti necije tude vlasnistvo, ali da se unisti nesto sto predstavlja samu kulturu i povijest cijelog naroda, i to jos da bude spontano od strane samog naroda, to ne. Takav narod ne zasluzuje privilegiju da si sam bira vlast.



Za batinanje onih sa anonimus maskama, to mi je poseban gust, jer oni su medu najvecim sljamom u toj prici. Oni koriste sve dobrobiti sta imaju na raspolaganju, i onda jos idu prosvjedovati protiv onoga sta im je donijelo te dobrobiti.
I takvi prozivaju politicare radi licemjerja. A upravo medu takvima se i nalaze oni koji ce u buducnosti otici u politiku.

Dylan11
09-02-2014, 15:43
Na stranu sve to, smatram da je sada jedinstvena prilika da Hrvatska izvrsi invaziju na Neum kao prvi ekspanzionisticki vojni pothvat u povijesti Republike Hrvatske. Pa da bar mi izvucemo dobit iz ove situacije, kad vec nemamo muda inace.

Dania
09-02-2014, 15:53
Dok god je mentalni sklop ljudi takav kakav je, imat ćemo što i zaslužujemo. Nažalost

Ovo.
Plače mi se kad čitam/slušam/vidim neke stavove (ne prozivam nikoga ovdje, govorim općenito), doslovno jebeno tužno, bez logike i realnosti. Eto. Da nikad ne pričam sa normalnim mladim ljudima, jebeno bih se bedirala svakodnevno jer bi mislila da je to to, da svijet doslovno tako misli i da nema nade. Sramotno je kad se netko tko za sebe smatra da je mlad i pametan ne može postaviti u nijednu drugu poziciju niti si naštelati perspektivu, sve gleda kroz nekakvu prizmu i iz neke svoje dimenzije daleko od razuma, riječi građene na stavovima do kojih nije sam došao, ali im nema razloga ne vjerovati i tako dalje...
Baš ono što je netko ovdje kvotao "Neka jedu kolače".
A to koliko jebeno malo suosjećanja i svijesti (o sebi, o drugima) vidim oko sebe, to nema smisla više ni komentirati. Svaka čast ako vi smatrate normalnim, ja ne.

Slender Man
09-02-2014, 16:12
Kada pomislim da bi isti ljudi koji su se išli mlatiti radi gej parade se išli mlatit radi ovoga, stanem na stranu vlade.

Dania
09-02-2014, 16:45
https://www.facebook.com/events/590612617698845/

Oh my. A u kurac. A mi ko neka dječica nesposobna i debela "hihih vidi bosance ajmo i mi, neče nama niko naš kulen dirat, ua ubij ga, 360 no scope mama ti je debela i vidijo sam joj sise"

Kid A
09-02-2014, 16:52
https://www.facebook.com/pages/Zapo%C4%8Dnimo-masovne-prosvjede-u-Hrvatskoj-ugledajmo-se-na-Tuzlu-i-Ukrajinu/659541964085193

Tuzla i Ukrajina, epicentri globalne destabilizacije

McPingvin_v2.0
09-02-2014, 17:40
Realno SDP više neće dobiti izbore sljedećih deset godina.
Realno, neće ni HDZ. A dam ti da me jebeš s chilli papričicama ako pobjedi netko treći.

Kid A
09-02-2014, 17:46
Stavi si neki avatar pls

dugi
09-02-2014, 17:50
Zato i kažem da je svejedno jer će se i tako provoditi zapovijedi svjetske banke. Smanjiti plaće i ukinuti sve benificije. Pa tko voli neka radi, tko ne voli ima privatni sektor, i tak je na kraju svejedno koja opcija ili stranka "zapovijeda" državom.

McPingvin_v2.0
09-02-2014, 18:02
Naravno. I cionistički lobi će nam voditi vanjsku politu, jel?

Kid A
09-02-2014, 18:05
http://i.imgur.com/ju6wl3o.png

dugi
09-02-2014, 18:07
Naravno. I cionistički lobi će nam voditi vanjsku politu, jel?

Kakvu i koju vanjsku politiku? Lol.

McPingvin_v2.0
09-02-2014, 18:37
Lol xd

McPingvin_v2.0
09-02-2014, 20:09
GLEDAT DO KRAJA!


http://www.youtube.com/watch?v=ran8zYgI3FQ&amp;feature=youtu.be

croat1gamer
09-02-2014, 20:16
Kazem ti, treba samo zadnja minuta.

Xero
09-02-2014, 20:18
Neću gledat tu komunističku propagandu.

Sonik
09-02-2014, 20:24
http://www.youtube.com/watch?v=vOm6kfvZ8AQ

McPingvin_v2.0
09-02-2014, 20:55
Sedam jegeraaaaaaaa

Duke v2.0
10-02-2014, 06:40
248



http://www.youtube.com/watch?v=vOm6kfvZ8AQ
Jebeš mu Boga baš me rastužilo ovo :(

Dylan11
10-02-2014, 08:50
Panic on the streets of Tuzla
Panic on the streets of Sarajevo
I wonder to myself
Could Bosna ever be sane again

...Burn ministarstvo
Hang bosnian vlada
Beacuse the lies that they constantly tell
Say nothing about me and my life...

Arbiter of Change
10-02-2014, 09:12
http://www.youtube.com/watch?v=vOm6kfvZ8AQ

Ja bi prešao na njenu stranu. :(

pimp
10-02-2014, 18:47
http://www.youtube.com/watch?v=ldHW5RynJtY

Dylan11
13-02-2014, 11:40
Sarajevo is cold, but I
like where I'm living
There are riots on Tito Street
all through the evening...

Dylan11
15-02-2014, 20:31
http://www.jutarnji.hr/multimedia/dynamic/00638/sarajevo_prosvjed_638201S2.jpg

Moram priznati da mi motivi ovakvih prosvjeda nisu jasni. Zar su osobni prohtjevi dovoljan razlog izazivanja masovnih nemira? Takve stvari rjesavaju se kod maticara, individualno i na diskretan nacin. Prosvjede ostavimo za vaznije probleme.

Falus
15-02-2014, 21:00
Bill Gates!

dugi
20-02-2014, 07:53
http://www.youtube.com/watch?v=-gCvoZ4SCHY&amp;feature=share

:D svaka mu dala.

cham3leon
20-02-2014, 08:04
Mislim da sirotog Kurtza nitko u našim prostorima nikad neće moći shvaćati ozbiljno.