PDA

Pogledaj cijelu verziju : Horror



Stranica : [1] 2 3

Big Al
25-08-2006, 22:00
Sve u vezi horora, knjige, filmovi igre, vlastiti strahovi ili doživljaji :)

NiX4tHeG@M3R
25-08-2006, 22:08
Ne volim horore!!! :( Glupost živa glupost!!!Kolko je ljudi se navuklo na to pa ubilo svoju obitelj ili bilo koga drugog zbog tih horora!!!Horori sux-aju :thumbs1: :yuck:

hellrider
25-08-2006, 22:13
Meni su najbolji horor filmovi:

1.Omen 666
2.Krug 1,2 (Duja je strašnija)
3.The Amityville
4.Hostel (Odvratan Film)
5.Teksaški masakr motornom pilom
6.Pogrešno skretanje
7.Koliba straha
......itd.

E i zaboravija san reć da mi je najstrašniji horor Scary MovieSma zezan se,malo zezancije..... :D

Systematic Reverse
25-08-2006, 22:14
Obožawam horore! Najbolji su mi Rose Red i neki bijesni što je bio u Ludari ali se nemogu sjetiti imena :thumbs2:

Mrak Film :rotfl:

Frky
25-08-2006, 22:31
Ako se želite zasrati od straha onda gledajte japanske (tako su mi preporučili) horore !

Meni najbolji :

1. Ghosts of Mars
2. Doom

ako su to uopće horori !

hellrider
25-08-2006, 22:36
Ako se želite zasrati od straha onda gledajte japanske (tako su mi preporučili) horore !

Meni najbolji :

1. Ghosts of Mars
2. Doom

ako su to uopće horori !

Doom nije uopće horor film je glup i dosadan.Ja san zaspa od dosade dokle san gleda film,a Ghosts of Mars nisan gleda pa nemogu ništa reć.... :wink:

Frky
25-08-2006, 22:38
Ako se želite zasrati od straha onda gledajte japanske (tako su mi preporučili) horore !

Meni najbolji :

1. Ghosts of Mars
2. Doom

ako su to uopće horori !

Doom nije uopće horor film je glup i dosadan.Ja san zaspa od dosade dokle san gleda film,a Ghosts of Mars nisan gleda pa nemogu ništa reć.... :wink:

Oba filma su glupa i sve-ono-negativno , ali meni nisu dosadna i jednostavno ih volim , a posebno ovaj Ghosts of Mars !

antrax5
25-08-2006, 22:51
[quote="st.frky_":2qbp7yqs]Ako se želite zasrati od straha onda gledajte japanske (tako su mi preporučili) horore !

Meni najbolji :

1. Ghosts of Mars
2. Doom

ako su to uopće horori !

Doom nije uopće horor film je glup i dosadan.Ja san zaspa od dosade dokle san gleda film,a Ghosts of Mars nisan gleda pa nemogu ništa reć.... :wink:

Oba filma su glupa i sve-ono-negativno , ali meni nisu dosadna i jednostavno ih volim , a posebno ovaj Ghosts of Mars ![/quote:2qbp7yqs]


Oba filma su teski trashevi, inace volim horore a najdrazi mi je bjezac 3 :thumbs2:

Rocchiro
25-08-2006, 23:03
volim horore i horor igre(SH mi je naj igra)

filmovi:

1.Egzorcist 1 i 4
2.Krug 1
3.Helloween 1
4.Krvava romansa
5.Strah u ulici brjestova 1
6.Silent Hill movie
7.Uljezi
8.Final destination 1,2
9.Identity
10.Anatomie 1 (nisam siguran da se tak pise,njemacki film,pre dobar)

+oni kojih se nemogu sjetiti

volim horore iz tog razloga jer dok pogledam neki navecer razmisljam samo o tome kak bu mi dosel neki frik s motornom pilom umjesto o problemima u zivotu i sire :)

...nemogu se sjetit koji su mi jos dob

Eddie9
25-08-2006, 23:40
[quote="st.frky_":6ipnk11l]Ako se želite zasrati od straha onda gledajte japanske (tako su mi preporučili) horore !

Meni najbolji :

1. Ghosts of Mars
2. Doom

ako su to uopće horori !

Doom nije uopće horor film je glup i dosadan.Ja san zaspa od dosade dokle san gleda film,a Ghosts of Mars nisan gleda pa nemogu ništa reć.... :wink:


Oba filma su glupa i sve-ono-negativno , ali meni nisu dosadna i jednostavno ih volim , a posebno ovaj Ghosts of Mars !


Oba filma su teski trashevi, inace volim horore a najdrazi mi je bjezac 3 :thumbs2:[/quote:6ipnk11l]

lol to nisu trashevi....trash horor je prica za sebe
rađe reci da su filmovi smeche

sto se tice horora...
svake subote pogledam 3 horora barem
u videoteci posudim 2 i onda na HRT onaj prvi jer zaspim dok budu ostali
najbolji ( najdraži ) horor mi je texas chainsaw massacre i petak 13. ( samo 2. i 3. dio )

26-08-2006, 00:28
Texas ChainSaw je meni najsmjesniji film ikada..
Exorcizam Emily rose :cry:

Ps1ho
26-08-2006, 01:04
Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratno

Eddie9
26-08-2006, 01:16
Texas ChainSaw je meni najsmjesniji film ikada..
Exorcizam Emily rose :cry:

ok genijalche
vidim da nisi ni gledo film ( ChainSaw :rotfl: )
emily rose : no comment...gledo sam u kinu...ufff kako je to strasno -_- ...kolko ti imas god?

Frky
26-08-2006, 01:20
Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratnoS

Pretpostavljam da nisi gledao Ken Park !?

26-08-2006, 01:22
E gledo sam chainsaw ali remake..

Eddie9
26-08-2006, 01:27
E gledo sam chainsaw ali remake..

aha ok

olio
26-08-2006, 08:41
E gledo sam chainsaw ali remake..

aha okja sam ga gledao i film je zakon .u početku kad ona sebi glavu raznese :D :D

inače taj film nije toliko strašan jedino jedna do dvije scene su stvarno gadne

Ps1ho
26-08-2006, 08:59
[quote=hellrider]Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratnoS

Pretpostavljam da nisi gledao Ken Park !?[/quote:xrpejjrk]

ako je bolesniji od ovog nemam ga niti namjeru gledat...

Doggy
26-08-2006, 11:48
[quote=hellrider]Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratnoS

Pretpostavljam da nisi gledao Ken Park !?[/quote:11j8cpdf]

e, kaj je to Ken Park??? imam ga (3 djela, sad neznam dal je to tak izrezano il je to mini serija), uglavnom, a ima di titlova (hr ili eng)???

meni je final destination odlican... uskoro dobivam 3. dio...

dobar mi je death tunnel, house on the hounted hill (a je ko gledal to?), creep...

Frky
26-08-2006, 12:06
[quote=hellrider]Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratnoS

Pretpostavljam da nisi gledao Ken Park !?

e, kaj je to Ken Park??? imam ga (3 djela, sad neznam dal je to tak izrezano il je to mini serija), uglavnom, a ima di titlova (hr ili eng)???

meni je final destination odlican... uskoro dobivam 3. dio...

dobar mi je death tunnel, house on the hounted hill (a je ko gledal to?), creep...[/quote:32id9xs6]

Ken Park ti je film ! Imaš ga u videoteci 100% ! Uglavno , nisam ga još gleda , ali mi je prijatelj rekao da je prebolestan i da nema nikakvu radnju (film nije horor , nego je samo bolestan) !

hellrider
26-08-2006, 12:06
Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratno

Slažen se ja ga nebi pogleda ponovo da mi bilo tko plaća neznan ni ja koliko jer je film pre bolestan i odvratan... :scared: .....Preporućujen da ga ne gledate..... :wink:

King tiger
26-08-2006, 12:40
Volim Japanske Horore, ali ako zelite da gledate najodvrratnije filmove gledajte talijanske horore iz 80-ih,k primjer, "Otok Kanibala" kanibali uhvate ove pa ih raspore , pa ostale zAvezu crijevima drugih i izrezu im ocne kapke :yuck:

Rocchiro
26-08-2006, 12:45
cul sam da je najjaci Cannibal Holocaust.navodno najrealnije rasparanje tijela :o

Joint Op3rat1on
26-08-2006, 13:18
Ma Grudge(Kletva) rula(Dali ju je itko gledao u kinu?).
Bas je pred tjedan dana bila originalna verzija filma na TV-u.Originalno je japanski film(Ju-On-Kletva, originalno ime), iako taj japanski original uopce nije zastrasujuc, vise mi je nekako smijesan.Ali kada sam pogledao europsku verziju nisam mogao spavati tjedan dana...

King tiger
26-08-2006, 13:40
cul sam da je najjaci Cannibal Holocaust.navodno najrealnije rasparanje tijela Surprised
Da da taj je jedan od najboljih.
Inace sam volio japanske ali sad kako gledam pun mi k onih horora sa onom malom djecom-duhovima stvarno su prevrsili mjeru s tim.

Doggy
26-08-2006, 16:15
meni je hostel zakon, ima jebenu pricu (daj si zamislite da se to vama dogadja...), al final destination ima najljepse smrti likova...

ja imam neki trash horor, spaljeni je i nisam ga mogel gledati vise od pol minute, al se nebrem sjetiti kak se zove, moram ga najti...

kec
26-08-2006, 18:33
nisam bas ljubitelj horora ali zadnja dva koja sam pogledo bili su vrlo dobri saw2 i cube zero

Big Al
26-08-2006, 18:35
A šta je s knjigama? Čitao sam priče H.P Lovecrafta, Kinga(nije mi tak dobar), Clivea Barkera(najbolji njegova priča- U bregovima, gradovi)! SAWW nije pravi horor, kad bolje pogledaš samo je bolestan. Kako je i Lovecraft rekao : "Najveći strah je strah od neviđenog." Najbolji primjer toga je avantura Dark fall koja svojom pričom i zvukovima ulijeva stalan strah. Jedan od boljih horor filmova je Uljezi.

Big Al
26-08-2006, 18:47
agree, Uljezi su jedini film od kojeg su mi se dikle dlake po cijelom tijelu od jeze

Nisu toliko strašni Uljezi jer nemaju puno strašnih scena, :) ! Neću nikad zaboravit onu scenu kad joj se odjednom, skroz neočekivano, zalupe vrata u facu! Takva priča je ono što današnji horori nemaju pa samo snimaju bolesne ili krvoločne "horore" kao i igre.

Herr Schnitzel
26-08-2006, 18:48
Uljezi, Rose Red (duhovi, paranormalno) su mi najbolje stvari. Ovo sto su samo efekti u pitanju mi je bezveze. To paranje crijeva, oci i svega drugog mi je dosadno i ne smatram to hororima, nego bedastocom.
Volim Dylan Doga procitat (ako netko to smatra hororcem) :D .
O cemu se radi taj film Hostel?

Rocchiro
26-08-2006, 19:07
agree, Uljezi su jedini film od kojeg su mi se dikle dlake po cijelom tijelu od jeze

Nisu toliko strašni Uljezi jer nemaju puno strašnih scena, :) ! Neću nikad zaboravit onu scenu kad joj se odjednom, skroz neočekivano, zalupe vrata u facu! Takva priča je ono što današnji horori nemaju pa samo snimaju bolesne ili krvoločne "horore" kao i igre.

imas SH koji ima vrlo malo krvi a strasan je 8)

Big Al
26-08-2006, 19:08
Predobra mi je scena kad uleti N.Kidman u sobu gdje oni ljudi dozivaju duhove. Ona ih vidi ,a oni nju ne. Zgrabi papire i baci ih u zrak, a vidiš scenu kak to izgleda pred ovim ljudima kaj ju ne vide!

Bastard
26-08-2006, 19:28
Obožavam horore u bilo kojem obliku: pisane (H.P. Lovecraft, Stephen King, Edgar Allan Poe) stripove (Dylan Dog- neki ga ne smatraju hororom, a nije ni strašan ali ima odličnu priču) filmove(sve japansko ali su mi opet draže engleske prerade- strašnije su, SF horori, horori 80-ih i horori po literarnom predlošku tipa Rose Red i Carrie- meni jedan od najdražih filmova pa sam ga morao spomenuti iako i nije strašan.

Imam Feebasa/Milotca
26-08-2006, 19:38
Horor je nakon pijanke kad me netko nađe iznad WC školjke a ja nisam upalio svjetlo. (vrata su bila pritvorena a netko je išao u WC i nije me čula, kad je ušla taman sam počeo bljuvat, ostalo se zna :D :rotfl: )

Helena
26-08-2006, 23:08
A šta je s knjigama? Čitao sam priče H.P Lovecrafta, Kinga(nije mi tak dobar), Clivea Barkera(najbolji njegova priča- U bregovima, gradovi)! SAWW nije pravi horor, kad bolje pogledaš samo je bolestan. Kako je i Lovecraft rekao : "Najveći strah je strah od neviđenog." Najbolji primjer toga je avantura Dark fall koja svojom pričom i zvukovima ulijeva stalan strah. Jedan od boljih horor filmova je Uljezi.

King ti nije dobar?! :shock: Omg, pa daj molim te, jesi čitao njegovu Snovolovku (po kojoj je i film snimljen inače)? Film je dobar, solidno napravljen horor, a knjiga je još bolja. Pravi horor, kad ju čitaš uplašiš se bolje nego kad gledaš film.

Imam Feebasa/Milotca
27-08-2006, 00:22
A šta je s knjigama? Čitao sam priče H.P Lovecrafta, Kinga(nije mi tak dobar), Clivea Barkera(najbolji njegova priča- U bregovima, gradovi)! SAWW nije pravi horor, kad bolje pogledaš samo je bolestan. Kako je i Lovecraft rekao : "Najveći strah je strah od neviđenog." Najbolji primjer toga je avantura Dark fall koja svojom pričom i zvukovima ulijeva stalan strah. Jedan od boljih horor filmova je Uljezi.

King ti nije dobar?! :shock: Omg, pa daj molim te, jesi čitao njegovu Snovolovku (po kojoj je i film snimljen inače)? Film je dobar, solidno napravljen horor, a knjiga je još bolja. Pravi horor, kad ju čitaš uplašiš se bolje nego kad gledaš film.

Kak se možeš prepasti dok čitaš knjigu, malo bedasto zvuči. Najstrašnije kaj sam ja čitao je TEX i Zagor. Kad im nešto ne štima izađe hrpa indijanaca ili bandita iz šume pa ih propucaju. :D

Helena
27-08-2006, 00:25
A čuj, zvuči bedasto, al se prepadneš. Mislim, nije da se usereš ko grlica od straha, al malo je jezivo. Pročitaj knjigu uostalom, pa se javi onda.

King tiger
27-08-2006, 11:40
Kak se možeš prepasti dok čitaš knjigu, malo bedasto zvuči. Najstrašnije kaj sam ja čitao je TEX i Zagor. Kad im nešto ne štima izađe hrpa indijanaca ili bandita iz šume pa ih propucaju. Very Happy
Za pocetak uzmi Dylan Doga.

Doggy
27-08-2006, 11:54
Uljezi, Rose Red (duhovi, paranormalno) su mi najbolje stvari. Ovo sto su samo efekti u pitanju mi je bezveze. To paranje crijeva, oci i svega drugog mi je dosadno i ne smatram to hororima, nego bedastocom.
Volim Dylan Doga procitat (ako netko to smatra hororcem) :D .
O cemu se radi taj film Hostel?

nije zabavno ak ti ga neko isprica, uzmi u videoteki, nebudes se razocaral...

Joint Op3rat1on
27-08-2006, 12:17
Kak se možeš prepasti dok čitaš knjigu, malo bedasto zvuči. Najstrašnije kaj sam ja čitao je TEX i Zagor. Kad im nešto ne štima izađe hrpa indijanaca ili bandita iz šume pa ih propucaju. Very Happy
Za pocetak uzmi Dylan Doga.

Ma stvarno nikad nisam i nikada neću razumijeti tog Dylam Droga.Svaki nastavak donosi sve bolesnije radnje.Ne možeš se toliko "uživiti" u radnju kada čitaš knjigu ili strip, jednostavno nije isto kao film koji bolje dočarava prizore strave(a ne da moram upregnuti mozak i sam ih zamišljati).

Rocchiro
27-08-2006, 12:30
dylan dog je zakon,imam oko 100 brojeva

antrax5
27-08-2006, 13:18
ma bjezac 3 ja najbolji i najstrasniji :pray: :shock: :pray:

King tiger
27-08-2006, 17:46
Ma stvarno nikad nisam i nikada neću razumijeti tog Dylam Droga.Svaki nastavak donosi sve bolesnije radnje.Ne možeš se toliko "uživiti" u radnju kada čitaš knjigu ili strip, jednostavno nije isto kao film koji bolje dočarava prizore straveS(a ne da moram upregnuti mozak i sam ih zamišljati).
Pa u tome i jest fazon, ti zamisljas horor scene i to je najstrasnije.

Big Al
27-08-2006, 18:34
agree, Uljezi su jedini film od kojeg su mi se dikle dlake po cijelom tijelu od jeze

Nisu toliko strašni Uljezi jer nemaju puno strašnih scena, :) ! Neću nikad zaboravit onu scenu kad joj se odjednom, skroz neočekivano, zalupe vrata u facu! Takva priča je ono što današnji horori nemaju pa samo snimaju bolesne ili krvoločne "horore" kao i igre.

imas SH koji ima vrlo malo krvi a strasan je 8)

Koji SH da uzmem? Prema pcplayu 4 je loša! Kinga baš i nisam čito puno, pročito sam jedino Talentirani učenik, kad dečko amerikanac ucijenjuje starog Nacista :) . Ostalo mi se nije dalo. Neznam kak se možeš od filma prestrašit, puno gadnije je u igri, pogotovo iz 1. lica jer se možeš uživit jer si to kao ti.

Imam Feebasa/Milotca
27-08-2006, 18:34
Dylan Dog mi je dosadan strip, čitao par epizoda i nisu TAK strašne. Nisam neustrašiv i ima stvari kojih se bojim ko vrag tamjana, ali knjige i sve u tekstualnom obliku me ne plaši. (kad mi dođe račun za internet pa me čopi infarkt al to je druga priča :D ) To je različito od osobe do osobe tak da nema potrebe za dubljom raspravom kad svatko ima drugačije strahove.

Wizard
27-08-2006, 19:42
Volim horrore, filmove i igre, ali posebno knjige, najbolji je osjecaj kad citas knjigu i to filmovi i igre nemogu docarati, rijeci rullaju, slike im niju ni do prvog slova :D , neznam koje bi nabrojio kao najbolje, ali nevolim one sadasnje horrore ti pobiju ljudi 5000 ljudi s sikirom i to je strasno, lol, pravi horror je strasan na psiholoskoj bazi, zapravo je triler i iako se bojis onoga sto sljedis jedva cekas da saznas sto je to, to su horrori koje te uvuku u pravi osjecas i nakon kojih ne ides spavati vec lezis u krevetu otvorenih ociju i razmisljas

Glass
27-08-2006, 19:55
Ja preferiram paranormalne horore koji su na bazu Silent Hill-a ili prvog Kruga odnosno one u kojima neznaš što se zapravo događa sve do samog kraja, iako mi nije mrsko pogledat ni kakav survivor horor tipa Doom ili Resident Evil.

v4MP1r3
27-08-2006, 20:37
gledah grudge, nikad vise, film je preglup...
jedino se trgam na klasike poput americkoga psiha, to je dobar film

"uuu vidim, prekrio sam novinama pod tako da ti mogu otvoriti lubanju svojom uzasno velikom ogromnom...sjekirom !!! MUHAHAHAAA"

"a za dorucak, mozak gospodicne model tako da budem tako pametan i imam sniezno bijelu boju koze"

Rocchiro
27-08-2006, 21:15
[quote=Hellboy]agree, Uljezi su jedini film od kojeg su mi se dikle dlake po cijelom tijelu od jeze

Nisu toliko strašni Uljezi jer nemaju puno strašnih scena, :) ! Neću nikad zaboravit onu scenu kad joj se odjednom, skroz neočekivano, zalupe vrata u facu! Takva priča je ono što današnji horori nemaju pa samo snimaju bolesne ili krvoločne "horore" kao i igre.

imas SH koji ima vrlo malo krvi a strasan je 8)

Koji SH da uzmem? Prema pcplayu 4 je loša! Kinga baš i nisam čito puno, pročito sam jedino Talentirani učenik, kad dečko amerikanac ucijenjuje starog Nacista :) . Ostalo mi se nije dalo. Neznam kak se možeš od filma prestrašit, puno gadnije je u igri, pogotovo iz 1. lica jer se možeš uživit jer si to kao ti.[/quote:pvbl489y]

uzmi 1,pa 2,pa 3,pa 4 :)

e,da,zaboravih spomenuti:obavezno posjetite

http://horror.blog.hr

Wizard
27-08-2006, 21:42
Ja preferiram paranormalne horore koji su na bazu Silent Hill-a ili prvog Kruga odnosno one u kojima neznaš što se zapravo događa sve do samog kraja, iako mi nije mrsko pogledat ni kakav survivor horor tipa Doom ili Resident Evil.Sbas tako, to je i meni najdraze kad horror ima napetost, iscekivanje sve do kraja

Karzah
27-08-2006, 22:38
Ja sam veliki fan horora , najdraži su mi : The Texas Chainsaw Massacre(2003) , The Exorcist (remake) i Halloween (svejedno koji nastavak) . Jako me zanima film It od Kinga i nadam se da ću ga uskoro gledati .

Big Al
27-08-2006, 22:39
Ja preferiram paranormalne horore koji su na bazu Silent Hill-a ili prvog Kruga odnosno one u kojima neznaš što se zapravo događa sve do samog kraja, iako mi nije mrsko pogledat ni kakav survivor horor tipa Doom ili Resident Evil.

Ako voliš paranormalno onda obavezno moraš odigrat igru Dark fall: The journal! Oćeš ne?

27-08-2006, 22:54
A šta vidiš u masarku motornom pilom :rotfl:

WEASEL
28-08-2006, 00:01
lol, radnja cijelog filma u naslovu :rotfl: :rotfl:

Babitz
28-08-2006, 12:09
IMO, horori saksaju

Valtiel
28-08-2006, 13:29
King nije pisac horrora, stovise... jedini "horror" koji je napisao je Ocajavanje... Ostale knjige su cisto filozofske sa dozom nepoznatog, sto zivot i jeste, samo sto nekima je to strasno, nekima ne. Na kraju krajeva, svaka knjiga je inace samo uvodna za Dark Tower...

Horror? Hmmm, tesko reci, ali mene je samo Silent Hill (igra) zaista preplasila, da sam skakao sa stolice na krevet :D Inace, nema filma da mi je strasan...

Babitz
28-08-2006, 13:32
kod horror igara...
Alines vs. Predator
igranje s marincem
:pray:

King tiger
28-08-2006, 13:35
Ja sam dobio fobiju od vrata zbog te igre.
Ono ides ides naidjes na vrata, jedini put.Ajd sad otvori :D

Karzah
28-08-2006, 13:46
Horror? Hmmm, tesko reci, ali mene je samo Silent Hill (igra) zaista preplasila, da sam skakao sa stolice na krevet :D


Onaj radio koji krči je grozan , zvuk ubija ...

Valtiel
28-08-2006, 13:54
Horror? Hmmm, tesko reci, ali mene je samo Silent Hill (igra) zaista preplasila, da sam skakao sa stolice na krevet :D


Onaj radio koji krči je grozan , zvuk ubija ...

OOOOO da, ja nisam radija palio te dane, da ne bih slucajno cuo krcanje, cak sam se plasio televizora, od The Rooma... Zidovi, hocu li vidjeti lice na njima. Frizider, hocu li naci srce koje jos kuca. Ogledalo, hocu li vidjeti nekog iza sebe, ili mozda drugu verziju sebe. Umivaonik, da nece krv... 8) ahhhh, to su bili dani...

Dj_Morales
28-08-2006, 15:00
najbolji su omen666 i amythville!!! zakon jedan i drugi!!!

Rocchiro
28-08-2006, 16:02
najbolji su omen666 i amythville!!! zakon jedan i drugi!!!

inace,Amityville je po stvarnom događaju

http://www.amityvillehorrortruth.com/

:-x

olio
28-08-2006, 16:08
najbolji su omen666 i amythville!!! zakon jedan i drugi!!!

inace,Amityville je po stvarnom događaju

http://www.amityvillehorrortruth.com/

:-xFilm je nevjeroatno dobar odličan.....efekti su zakon priča sve Jedan od najboljih

Helena
28-08-2006, 16:20
najbolji su omen666 i amythville!!! zakon jedan i drugi!!!

inace,Amityville je po stvarnom događaju

http://www.amityvillehorrortruth.com/

:-x


Kad smo već kod toga, i Egzorcizam Emily Rose je snimljen po stvarnom događaju. To suđenje je bilo i na vijestima i na netu i šta ja znam gdje sve ne. Ljudi širom svijeta su ga pratili. Uglavnom, žena je bila bolesna, a ne opsjednuta.

Big Al
28-08-2006, 19:13
najbolji su omen666 i amythville!!! zakon jedan i drugi!!!

inace,Amityville je po stvarnom događaju

http://www.amityvillehorrortruth.com/

:-x


Kad smo već kod toga, i Egzorcizam Emily Rose je snimljen po stvarnom događaju. To suđenje je bilo i na vijestima i na netu i šta ja znam gdje sve ne. Ljudi širom svijeta su ga pratili. Uglavnom, žena je bila bolesna, a ne opsjednuta.

Najbolja istinita scena mi je kad joj se javi Djevica Marija! :rotfl:

Gothmog
28-08-2006, 19:36
Egzorcizam Emily Rose,je primjer dobrog marketinga...toliko su ga najavljivali...čak i kao nasljednika Egzorcista (dio egzorcista je takodjer preuzet iz istintog dogadjaja...samo sto je u pitanju bio dječak)! kad ono....ništa...sranje u tri čina...

Karzah
28-08-2006, 19:52
Primijetio sam da su većina novih horor filmova snimani po ''istinitom'' događaju , moš misliti ...

Big Al
28-08-2006, 20:06
Jel vi igrate SH s slušalicama?U mraku?

Glass
28-08-2006, 20:20
Primijetio sam da su većina novih horor filmova snimani po ''istinitom'' događaju , moš misliti ...

U Hollywoodu ti smatraju da je nešto snimano prema istinitom događaju ako je jedna od činjenica u filmu istinita, tako se može smatrati da je i Silent Hill snimani prema istinitom događaju jer grad imenom Silent Hill stvarno postoji to što su oni nadodali čudovišta, masakr i maglu njih nesmeta previše.

Rocchiro
29-08-2006, 09:59
Primijetio sam da su većina novih horor filmova snimani po ''istinitom'' događaju , moš misliti ...

ja sam rekel samo za Amityville i to je 100% jer sam o Amityvillu cital 5 godina prije nego kaj se pojavil i Amityville je inace najpoznatija ukleta u Americi

Sgt. Bull
29-08-2006, 11:43
Gledao Texas Chainsaw Massacre,Doom,Krug 1 i možda još jedan-dva filma jer nisam veliki ljubimac horora iako sedmično pogledam na Discovery Channelu emisiju o stvarnim horror događajima(Haunting)

Doggy
30-08-2006, 15:14
obavezno pogledajte Hill Have Eyes, zakon film, a tek sam na sredini...

Big Al
31-08-2006, 18:15
Jel ko pogledo film(u kinu) Glas smrti?

Rocchiro
31-08-2006, 22:22
Jel ko pogledo film(u kinu) Glas smrti?

ne,ali videl sam reklamu i bas me zanima.dobar?

Doggy
01-09-2006, 11:43
da glas smrti... film se zove white noise i nije bas bog se pitaj kaj, ja sam ga jos pocetkom godine gledal...

01-09-2006, 12:13
Gledao sam horror,house of 1000 corpses,sada bas nabavljam horrore.
Nego jer se sječa iko serije "Tales From The Crypt"

Karzah
01-09-2006, 14:36
Jučer sam pogledao Krug , film nije loš ali moglo je i bolje . Danas ću pogledati Krug 2 .

Dreamer Deceiver
01-09-2006, 14:50
Gledao sam horror,house of 1000 corpses,sada bas nabavljam horrore.
Nego jer se sječa iko serije "Tales From The Crypt"

:pray: :pray: :pray:
to je legandarno od kad to nisam gleda

Babitz
01-09-2006, 15:10
ak vam je do horora u igrama, odigrajte system shock2
lecanje zagarantirano

Rocchiro
01-09-2006, 16:31
Jučer sam pogledao Krug , film nije loš ali moglo je i bolje . Danas ću pogledati Krug 2 .

krug nije mogel bolje jer je savrsen.dvojka je puno losija

Babitz
01-09-2006, 16:32
Jučer sam pogledao Krug , film nije loš ali moglo je i bolje . Danas ću pogledati Krug 2 .

krug nije mogel bolje jer je savrsen.dvojka je puno losijaja sma zaspao kod prvog kruga
meni je film dosadan

Big Al
01-09-2006, 19:24
ak vam je do horora u igrama, odigrajte system shock2
lecanje zagarantirano

Da, pogle mi xfire signature :) . Na početku mi je bio kao Doom3, al sam skužio da mi je brightnes na minimum :) . TTeška mi je igra bila, sam sam s štangom ubijao da štedim metke. Neznam zašto sam je prestao igrat... Sječam se, izgubio sam se i baš kad otvorim jedna vrata dođe mi doslovce nevidljivi zombi sa palicom. To je stvarno bilo strašno, ne čuješ miu ni korake sam kad e udari palicom il te fula, a 2udarca i mrtav si :) . Možda je bag. :) Inače System shock 2 neide na WindowsXP!

reiki_
01-09-2006, 22:20
japanski horrorci su najbolji , ali nekim ljudima su dosadni kao i ostali japanski filmovi jer ne gledaju art stranu filmova . preporučujem : odishon , jigoku i kwaidan ( slučajno sam ih dobio kad mi je stari sa sobom donio filmove sa broda na kojem je bio pa sam se oduševio ( kvragu upravo sam doživio zvučim - ko - neven - ciganović trenutak ) ) . inače nemam pojma kako bi se zvale eng verzije filmova .

Helena
01-09-2006, 22:36
Jel netko gledao Tale of Two Sisters? Isto japanski hororac.

Karzah
01-09-2006, 23:13
Jučer sam pogledao Krug , film nije loš ali moglo je i bolje . Danas ću pogledati Krug 2 .

krug nije mogel bolje jer je savrsen.dvojka je puno losija


Zašto ?

Jerry
02-09-2006, 00:04
ne gledam horrore 8)
komedija&akcija rulzz

Rocchiro
02-09-2006, 00:21
Jučer sam pogledao Krug , film nije loš ali moglo je i bolje . Danas ću pogledati Krug 2 .

krug nije mogel bolje jer je savrsen.dvojka je puno losija


Zašto ?

neznam,nije mi tak napeta,al ima svojih trenutaka(ono s jelenima mi je najjace) :kill:

Babitz
02-09-2006, 11:42
ak vam je do horora u igrama, odigrajte system shock2
lecanje zagarantirano

Da, pogle mi xfire signature :) . Na početku mi je bio kao Doom3, al sam skužio da mi je brightnes na minimum :) . TTeška mi je igra bila, sam sam s štangom ubijao da štedim metke. Neznam zašto sam je prestao igrat... Sječam se, izgubio sam se i baš kad otvorim jedna vrata dođe mi doslovce nevidljivi zombi sa palicom. To je stvarno bilo strašno, ne čuješ miu ni korake sam kad e udari palicom il te fula, a 2udarca i mrtav si :) . Možda je bag. :) Inače System shock 2 neide na WindowsXP!ide, ja ga igram
ja isto igram s palicom :D
koristim psiokinetička sranja, a to moram šparati
jebena je igra, svako malo se lecneš
ima jedan fix za igru da radi na xp-u, mogu ti dati link

Big Al
02-09-2006, 18:44
ak vam je do horora u igrama, odigrajte system shock2
lecanje zagarantirano

Da, pogle mi xfire signature :) . Na početku mi je bio kao Doom3, al sam skužio da mi je brightnes na minimum :) . TTeška mi je igra bila, sam sam s štangom ubijao da štedim metke. Neznam zašto sam je prestao igrat... Sječam se, izgubio sam se i baš kad otvorim jedna vrata dođe mi doslovce nevidljivi zombi sa palicom. To je stvarno bilo strašno, ne čuješ miu ni korake sam kad e udari palicom il te fula, a 2udarca i mrtav si :) . Možda je bag. :) Inače System shock 2 neide na WindowsXP!ide, ja ga igram
ja isto igram s palicom :D
koristim psiokinetička sranja, a to moram šparati
jebena je igra, svako malo se lecneš

Netreba mi link jer nemem sejvove :| . Jel tebi došo onaj nevidljivi zombi? :D
ima jedan fix za igru da radi na xp-u, mogu ti dati link

Rocchiro
03-09-2006, 11:43
jucer sam bas gledal Hellraisera 2 (u pm,nisam stigel na prvi dio,bilo na HRT-u) i film me odusevil s nekim bolesnim forama koje su me neodoljivo podsjetile na SH...moram nabaviti 1.,3. i 4. dio :)

olio
03-09-2006, 12:43
gledao sam ih sve, 1. rula zadnji je pušionajedinica je zakon imam je ovdje negdje

ewok
03-09-2006, 13:38
moram nabaviti 1.,3. i 4. dio :)
nisam znao da postoje i 3. i 4. , moram i ja to nabavit...moram

Rocchiro
03-09-2006, 14:02
ustvari,na wikipediji pise da ih ima i vise

http://en.wikipedia.org/wiki/Hellraiser

np:Ozzy Osbourne:Hellraiser :)

ewok
03-09-2006, 14:19
ustvari,na wikipediji pise da ih ima i vise

http://en.wikipedia.org/wiki/Hellraiser

np:Ozzy Osbourne:Hellraiser :)
hebote bas sam to htio napisati, al bio si brzi :roll:

Rocchiro
03-09-2006, 14:55
hehe,evo i avatar mi je nadahnut hellraiserom

np:Motorhead:Hellraiser :)

03-09-2006, 14:57
ne gledam horrore 8)
komedija&akcija rulzz

Boji se boji se boji se boji se boji se :wink: :wink: :wink:
Šalim se :wink:

Kako je hellraiser bolestan :pray:

Big Al
03-09-2006, 18:00
Sigurno je moro bit strašan kad su ga 1980 prikazali.

Dreamer Deceiver
03-09-2006, 18:08
je čito ko od vas knjigu prema kojoj je nasto ?

Big Al
03-09-2006, 18:21
je čito ko od vas knjigu prema kojoj je nasto ?

Ne, pročito sam 3 ostale priče Barkera, najbolja mi U bregovima gradovi :) . Bolesno, još radnja u Srbiji :) . Imaš igru Clive Barker's Undying, unreal 1 engine.

ewok
03-09-2006, 20:00
je čito ko od vas knjigu prema kojoj je nasto ?
kad pocne skola u gradskoj knjižnici moram potražit od Barker-a i Lovecrafta..."horror masters, hell dwellers"

Babitz
03-09-2006, 20:17
hellraiser je meni dosadan do bola, nhf fanovi

Rocchiro
09-09-2006, 11:38
joooj...jucer je bill Hellraiser 3,a ja sam tek okrenul nakon 40 min u pm...hehe,na creditsima sviraju Motorheadovci 8)

po onome kaj sam videl je film odlican(ona scena pokolja na nekom heavy koncertu,looodoo)

moze da se dogovorimo jednu stvar?znaci,ako znate da je neki hororac navecer,napisite to u ovom topicu(i naravno na kojem je programu) tak da znamo...

znaci...danas je Ghostship na RTL-u...film je obicno sranje,ali scena s pocetka filma mi je jedna od najjacih uopce na na hororu...znaci,ako ste doma i ne pijancevate-obavezno pogledajte pocetak!

e,da,i ovi Ljudi Macke su na hrtu danas... :wink:

Valtiel
09-09-2006, 11:42
Veceras su teletabisi :rotfl: :rotfl: :rotfl:

09-09-2006, 11:49
Ljudi MAcke danas,to cu gledat..

Babitz
09-09-2006, 13:53
Veceras su teletabisi :rotfl: :rotfl: :rotfl:S:o
uživaj

olio
09-09-2006, 14:29
joooj...jucer je bill Hellraiser 3,a ja sam tek okrenul nakon 40 min u pm...hehe,na creditsima sviraju Motorheadovci 8)

po onome kaj sam videl je film odlican(ona scena pokolja na nekom heavy koncertu,looodoo)

moze da se dogovorimo jednu stvar?znaci,ako znate da je neki hororac navecer,napisite to u ovom topicu(i naravno na kojem je programu) tak da znamo...

znaci...danas je Ghostship na RTL-u...film je obicno sranje,ali scena s pocetka filma mi je jedna od najjacih uopce na na hororu...znaci,ako ste doma i ne pijancevate-obavezno pogledajte pocetak!

e,da,i ovi Ljudi Macke su na hrtu danas... :wink:a vrijeme tAkođer recite

HELLRAISER III je zakon film

ewok
09-09-2006, 14:51
gledao sam jucer Hellraiser III i nije mi se bas svidio... prva dva su bolja. danas su ljudi mačke to treba pogledat... (taj film je začetnik psiholoških horrora) buhahahahaha

Dreamer Deceiver
09-09-2006, 14:57
gledao sam jucer Hellraiser III i nije mi se bas svidio... prva dva su bolja. danas su ljudi mačke to treba pogledat... (taj film je začetnik psiholoških horrora) buhahahahaha

koji program i koje vrijeme ?

ewok
09-09-2006, 15:04
gledao sam jucer Hellraiser III i nije mi se bas svidio... prva dva su bolja. danas su ljudi mačke to treba pogledat... (taj film je začetnik psiholoških horrora) buhahahahaha

koji program i koje vrijeme ?
use the force (google), zahebavam nemam pojma...na prvom poslije 23 h

Rocchiro
09-09-2006, 15:22
@Hellboy - Meni također je bolja od Ozzyja 8)

inace...za tv program vam je naj naj
http://phazer.info/

† zlo †
09-09-2006, 15:49
Da li je neko gledao Three extremes ili Ichi the killer ? Obadva filma su izuzetno mocna, i preporuchujem ih za obavezni gledanje

Valtiel
09-09-2006, 18:28
Veceras su teletabisi :rotfl: :rotfl: :rotfl:S:o
uživaj

Joj, nadam se da nece jedan od njih poceti nabrajati :rotfl:

Babitz
09-09-2006, 18:30
Veceras su teletabisi :rotfl: :rotfl: :rotfl:S:o
uživaj

Joj, nadam se da nece jedan od njih poceti nabrajati :rotfl:pojasni

Valtiel
09-09-2006, 18:39
Veceras su teletabisi :rotfl: :rotfl: :rotfl:S:o
uživaj

Joj, nadam se da nece jedan od njih poceti nabrajati :rotfl:pojasni

Go figure :rotfl:

Babitz
09-09-2006, 18:46
snimaš ih?

Rocchiro
09-09-2006, 19:17
raspravu o teletabisima nastavite prek ICQa/MSNa/Xfirea itd.

Babitz
09-09-2006, 19:20
okej

ewok
09-09-2006, 20:47
@Hellboy - Meni također je bolja od Ozzyja 8)
svima je bolja vjerujem....ozzy-ev glas igra glavnu ulogu

Rocchiro
10-09-2006, 01:26
pogledah ovo Ljudi macke ili kak se ves zove..bzvz :(

ewok
10-09-2006, 09:09
meni nije bio loš...onak osrednje. najace mi kad hodaju ko macke i kad skacu... spooky 8)

Sonic_Moronic
10-09-2006, 09:25
Ne volim horore...

Voldemort
10-09-2006, 12:29
Drama horror mi je Saw II nisam gledo jedinicu ali dvica je fakat odlicna ako imate priliku pogledat fakat je must,najbolji dio je kraj kad pogledas mislis da te nista ne moze iznenadit :killyou:

Rocchiro
10-09-2006, 13:42
Drama horror mi je Saw II nisam gledo jedinicu ali dvica je fakat odlicna ako imate priliku pogledat fakat je must,najbolji dio je kraj kad pogledas mislis da te nista ne moze iznenadit :killyou:

gledah prvi dio,dobar film :pray:

olio
10-09-2006, 15:37
Drama horror mi je Saw II nisam gledo jedinicu ali dvica je fakat odlicna ako imate priliku pogledat fakat je must,najbolji dio je kraj kad pogledas mislis da te nista ne moze iznenadit :killyou:

gledah prvi dio,dobar film :pray:gledao sam i ja jedan i zakon je .. uskoro dolazi treći dio :pray: :pray:

† zlo †
10-09-2006, 17:37
Jedinica je mnogo bolje uradjena nego drugi deo. Gledao sam i trailer za Saw 3 i nekako mi se chini da ce on da bude najbolji

Dreamer Deceiver
10-09-2006, 17:40
Jedinica je mnogo bolje uradjena nego drugi deo. Gledao sam i trailer za Saw 3 i nekako mi se chini da ce on da bude najbolji

neznam zašto ali mislim da ce biti sjeban...nadam da nece

Rocchiro
15-09-2006, 19:54
danas je helrejzer 4 ako se ne varam :pray:

King tiger
15-09-2006, 20:20
Meni vise helrejzer dosadio.

Sutra uzimam Holokaust Canibala :) :)

Rocchiro
15-09-2006, 20:45
Meni vise helrejzer dosadio.

Sutra uzimam Holokaust Canibala :) :)

cul sam da je film gadan :kill:

Big Al
16-09-2006, 19:09
Pogledo sam hostel. Nije tak strašan ni gadan film, dobar. Koji će turist sad doć u Bratislavu! :)

Rocchiro
16-09-2006, 19:15
fino pada kisa,pa nejdem van-moram pogledat ono na hrtu :)

Big Al
16-09-2006, 19:22
fino pada kisa,pa nejdem van-moram pogledat ono na hrtu :)

Sad idem gledat na novoj.

Armachus
22-09-2006, 18:17
Horori su mi zakon. Najbolja vrst filmova. Omiljeni horor mi je Hallowen [Noć Vještica]. Ali prvi dio ovi noviji su loši :wink: :twisted:

Samael
23-09-2006, 16:24
Najbolji horror serijal je Romerova trilogija Zora, Dan i Noć živih mrtvaca, uz Zemlju.

Dreamer Deceiver
23-09-2006, 16:33
danas je carrie na tvu

Samael
23-09-2006, 17:52
Gledao sam ga davno i meni se cini :shock: ,
No jel itko zna kad se pocinje emitirati Salem's Lot?
Gledao sam najavu na nekom programu, ali zaokupljen onim horror likovima i ugodajem sam naravno zaboravio baciti pogled na termin i pocetak emitiranja.

Dreamer Deceiver
23-09-2006, 19:18
Gledao sam ga davno i meni se cini :shock: ,
No jel itko zna kad se pocinje emitirati Salem's Lot?
Gledao sam najavu na nekom programu, ali zaokupljen onim horror likovima i ugodajem sam naravno zaboravio baciti pogled na termin i pocetak emitiranja.

u petak na hrt1 ili 2 je oko 21 i 15

Rocchiro
23-09-2006, 19:53
evo pogledah final destination 3,dobar film al bolja mi je jedinica,dvojka mi je srednja

sad idem gledat amytville horror i the cave(ili tak nekak) pa javim dojmove 8)

Dreamer Deceiver
23-09-2006, 20:00
evo pogledah final destination 3,dobar film al bolja mi je jedinica,dvojka mi je srednja

sad idem gledat amytville horrorSi the cave(ili tak nekak) pa javim dojmove 8)

film je ok ,samo je prekratak

Rocchiro
23-09-2006, 23:52
evo pogledah final destination 3,dobar film al bolja mi je jedinica,dvojka mi je srednja

sad idem gledat amytville horrorSi the cave(ili tak nekak) pa javim dojmove 8)

film je ok ,samo je prekratak

evo,pogledah oba dva filma i nazalost moram konstatirati da su bzvz,pogotovo the cave(amytville ima svojih trenutaka)

uskoro nabavljam grudge,when a stranger calls i omen..jedva cekam :pray:

Valtiel
24-09-2006, 00:31
Svi horrori su sranje, jer su za djecu. Jedino volim fantasy, pa neka ima i malo horora poput Snow White film iz 1997, sa onako prelijepom glumicom.

Jedini horror je Silent Hill.

P.S. When A Stranger Calls je dobar zbog Cammile Bell :D

24-09-2006, 10:50
Svi horrori su sranje, jer su za djecu. Jedino volim fantasy, pa neka ima i malo horora poput Snow White film iz 1997, sa onako prelijepom glumicom.

Jedini horror je Silent Hill.

P.S. When A Stranger Calls je dobar zbog Cammile Bell :D

Pa ak su horori za djecu,zasto gledas anime djetešce malo:)
Gledam final destination 3..

Valtiel
24-09-2006, 20:37
Svi horrori su sranje, jer su za djecu. Jedino volim fantasy, pa neka ima i malo horora poput Snow White film iz 1997, sa onako prelijepom glumicom.

Jedini horror je Silent Hill.

P.S. When A Stranger Calls je dobar zbog Cammile Bell :D

Pa ak su horori za djecu,zasto gledas anime djetešce malo:)
Gledam final destination 3..

Upravo zato sto anime imaju pricu za koju je potrebno malo vise klikera, a nisu stereotipni kao kvazi horrori koji se baziraju na odsjecanje glava, duhove, ubicu, krv...

No, zato imas Gothic Fantasy kako sam naveo Snow White... i imas Silent Hill koji uplasi upravo svojom intelektualnom kvalitetom. :wink:

Dreamer Deceiver
24-09-2006, 20:45
nema boljih filmova od psiholoških trilera

Kenyi
24-09-2006, 20:47
najstrasniji film svih vremena

Lion King :cry: :cry: :cry:

Eddie9
24-09-2006, 21:36
nisi smijesan

Frky
24-09-2006, 21:58
Evo sam upravo pogledao film Silent Hill i nekužim onu spiku o dva "svijeta" ! Onaj bijeli kojeg ona vidi i onaj normalni kojeg joj muž vidi (odnosno živi u njemu) !

Inače nevolim horore baš ali ovaj je gledljiv zbog priče !

GrannyKiller
24-09-2006, 22:09
znam da bi ovo trebalo pod "Komedije" ali zna li tko koji je zadnji nastavak Petka 13.??

Eddie9
24-09-2006, 23:00
znam da bi ovo trebalo pod "Komedije" ali zna li tko koji je zadnji nastavak Petka 13.??

nemoj srati..
prva tri nastavka su fakat jebeni slasheri...
ono dalje je komedija...
zadnji nastavak je freddy vs. jason ( to se ubraja u petak 13.)
a prije toga ti je jason x

Valtiel
24-09-2006, 23:53
Evo sam upravo pogledao film Silent Hill i nekužim onu spiku o dva "svijeta" ! Onaj bijeli kojeg ona vidi i onaj normalni kojeg joj muž vidi (odnosno živi u njemu) !

Inače nevolim horore baš ali ovaj je gledljiv zbog priče !

Kao sto sam rekao, film je sranje... i Akira Yamaoka vjerovatno povrati kada god neko ga spomene

25-09-2006, 08:01
Danas ču nabavit Silent Hill baš me zanima,pogledo sam Final Destination 3 u očajnoj kvaliteti i bez titlova,ne svidja mi se film...

Eddie9
25-09-2006, 09:08
Evo sam upravo pogledao film Silent Hill i nekužim onu spiku o dva "svijeta" ! Onaj bijeli kojeg ona vidi i onaj normalni kojeg joj muž vidi (odnosno živi u njemu) !

Inače nevolim horore baš ali ovaj je gledljiv zbog priče !

Kao sto sam rekao, film je sranje... i Akira Yamaoka vjerovatno povrati kada god neko ga spomene

nop...imam interview sa redateljem SH ... akira mu je rekao da mu je drago sto je bas on izabran za redatelja jer je ispunio sve sto se od njega ocekivalo...ne sjecam se kako se zove redatelj

Valtiel
25-09-2006, 11:49
[quote="st.frky_":3peqa3bu]Evo sam upravo pogledao film Silent Hill i nekužim onu spiku o dva "svijeta" ! Onaj bijeli kojeg ona vidi i onaj normalni kojeg joj muž vidi (odnosno živi u njemu) !

Inače nevolim horore baš ali ovaj je gledljiv zbog priče !

Kao sto sam rekao, film je sranje... i Akira Yamaoka vjerovatno povrati kada god neko ga spomene

nop...imam interview sa redateljem SH ... akira mu je rekao da mu je drago sto je bas on izabran za redatelja jer je ispunio sve sto se od njega ocekivalo...ne sjecam se kako se zove redatelj[/quote:3peqa3bu]

Ma koji si to intervju gledao? :rotfl: Ja sam citao jedan u kojem je Akira rekao: Drago mi je da je napraljven Silent Hill, i da je tako dobar ispao, ali iskreno da kazem, ne svida mi se, i nema veze sa istinkim terorom koji je totalno pomijesan u filmu.
A to je upraFo ono sto film cini takoooooo losim. Uzmemo li u obzir da je reziser pokusao da spoji sve Silent Hillova, sto je tako nemoguce, dobijes jedan veliki shit. Pyramid Head se samo pojavljuje u Silent dvici, a pravi fan ce znati zasto, i znati sta on predstavlja nama svima dragom James Sunderlandu. Isto tako, zena zamjenjuje Hary Masona, sto je opet nemoguce, ali su to ucinili. Dosta toga je reziser tako usrao, da je film samo Silent Hill u nazivu, i nicemu vise.

Dosta ljudi blati Silent Hill igre a hvali igre tipa Resident Evil i Doom. Ali Resident Evil: U gradu virus, svi zombiji, bjezi, i Doom: Otvorila se vrata pakla,zavori ih... takve price su ono sto cini te dvije igre a i slicne njima. I zato je film lahko napraviti. Ali Silent Hill je samo, i samo istinski strasan ako poznajes cijelu pricu, cijelu filozofiju oko svake igre pojedinacno. Zato je reziser umnogo usrao, i film je ispao dobar svakom ko ne poznaje igre, dok onaj koji je istinski fan i poznavalac igara dobro ce zaplakati zbog velikog zlodjela.

Moram priznati da kada sam vidio Pyramid Heada htio sam licno oitici ubiti rezisera :kill: :twisted:

Rocchiro
26-09-2006, 14:34
SH film smo vec puno komentirali,nema smisla vrcati se na to...

Eddie9
26-09-2006, 21:15
[quote="st.frky_":2ph4w46o]Evo sam upravo pogledao film Silent Hill i nekužim onu spiku o dva "svijeta" ! Onaj bijeli kojeg ona vidi i onaj normalni kojeg joj muž vidi (odnosno živi u njemu) !

Inače nevolim horore baš ali ovaj je gledljiv zbog priče !

Kao sto sam rekao, film je sranje... i Akira Yamaoka vjerovatno povrati kada god neko ga spomene

nop...imam interview sa redateljem SH ... akira mu je rekao da mu je drago sto je bas on izabran za redatelja jer je ispunio sve sto se od njega ocekivalo...ne sjecam se kako se zove redatelj

Ma koji si to intervju gledao? :rotfl: Ja sam citao jedan u kojem je Akira rekao: Drago mi je da je napraljven Silent Hill, i da je tako dobar ispao, ali iskreno da kazem, ne svida mi se, i nema veze sa istinkim terorom koji je totalno pomijesan u filmu.
A to je upraFo ono sto film cini takoooooo losim. Uzmemo li u obzir da je reziser pokusao da spoji sve Silent Hillova, sto je tako nemoguce, dobijes jedan veliki shit. Pyramid Head se samo pojavljuje u Silent dvici, a pravi fan ce znati zasto, i znati sta on predstavlja nama svima dragom James Sunderlandu. Isto tako, zena zamjenjuje Hary Masona, sto je opet nemoguce, ali su to ucinili. Dosta toga je reziser tako usrao, da je film samo Silent Hill u nazivu, i nicemu vise.

Dosta ljudi blati Silent Hill igre a hvali igre tipa Resident Evil i Doom. Ali Resident Evil: U gradu virus, svi zombiji, bjezi, i Doom: Otvorila se vrata pakla,zavori ih... takve price su ono sto cini te dvije igre a i slicne njima. I zato je film lahko napraviti. Ali Silent Hill je samo, i samo istinski strasan ako poznajes cijelu pricu, cijelu filozofiju oko svake igre pojedinacno. Zato je reziser umnogo usrao, i film je ispao dobar svakom ko ne poznaje igre, dok onaj koji je istinski fan i poznavalac igara dobro ce zaplakati zbog velikog zlodjela.

Moram priznati da kada sam vidio Pyramid Heada htio sam licno oitici ubiti rezisera :kill: :twisted:[/quote:2ph4w46o]

istina..zajebo je u detaljima
al citao sam da je redatelj rekao da su prvo namjeravali staviti muskog lika al im se vise sviđala zena u toj ulozi
i sad sam opet pogledao intervju...malo sam se zajebo...akira je samo rekao da su cudovista u filmu napravljena bas onako kako je on htio...jebiga malo sam se zajebo...

Rocchiro
01-10-2006, 18:33
evo pogledah par filmica..

Omen 666-ocjena 5,odlican je film nist posebno al ima par odlicnih trenutaka

Exorcism of emily rose-ocjena 5,super film

The Grudge-ocjena 3,ima isto par dobrih trenutaka,ali nije mi bas neka zestica.pogotovo glasanje one zloceste cure koje zvuci ko kreketanje zaba,kaj me ne plasi vec nasmijava

The Grudge 2(JAP)-ocjena 4,bolji od 1. americkog(1. japanski nisam gledal tak da neznam),al opet ono mutavo kreketanje

evo,sad za pola sata idem u kino gledat tamu 8)

King tiger
01-10-2006, 18:41
Mene sad uzasno nerviraju oni japansko/americki filmovi sa djecom.
Pa nake djevojcice proklete, pa djecaci pun mi qratz toga smijesno mi postalo.
P.S.woot 1400 post

Fencing_LORD
01-10-2006, 18:43
Čestitam :D

Princeza Mononoke je meni strašna. pogotovo kad iz onog vepra izlaze oni crvi il' šta već

01-10-2006, 19:37
Gledam film Slagalica Strave,ili ti ga Saw :pray:

Big Al
02-10-2006, 19:31
Jel ko gledo Opsjednutost u kinu je? Kažu strašan, duhovi po istiniton događaju, taman za mene :D

Dreamer Deceiver
02-10-2006, 19:39
Jel ko gledo Opsjednutost u kinu je? Kažu strašan, duhovi po istiniton događaju, taman za mene :D

i mene,šta kažete za onaj film 'salem's lot meni je bio ok,a moglo je i bolje

Glaugor
07-10-2006, 01:53
Meni su NAJ "Teksaški masakr"(nova verzija) i "Egzorcist"!
:pray:
:)

Big Al
07-10-2006, 20:52
pogledo sam opsjednutost, nije neš.

Rocchiro
08-10-2006, 18:26
evo,ovak:

pogledah tamu ilitiga the dark,i film je glup,nestrašan i dosadan.ocjena 3

konacno pogledah i hellraisera 1-film rula.cista 5

i Hill have eyes-lici Wrong turnu ko jaje jajetu,al nema veze.krvavo,cista 5

8)

King tiger
08-10-2006, 18:40
Nevezano za Horore, jesteli li gledali sinoc Elephant od Santa?Kasnije je bio i Gerry(uspavanka :D ).

4Non1MuS
12-10-2006, 20:11
Najbolje horore prave Japanci, nema šta...

Jeste gledali Japansku verziju Kruga!?

Ameri su ju usrali do kraja.

Rocchiro
22-10-2006, 12:19
muzej straha:ono sranje na htv-ocjena 1,ocaj ocaj

hostel-cista 5,film rula,makar nije bas najkrvaviji,ima gorih(je ko gledal krvavu romansu,francuski film?)

skeleton key-ocjena 4,vrlo dobar film,ali nist spešl

Karzah
22-10-2006, 13:56
muzej straha:ono sranje na htv-ocjena 1,ocaj ocaj

hostel-cista 5,film rula,makar nije bas najkrvaviji,ima gorih(je ko gledal krvavu romansu,francuski film?)



Muzej straha sam gledao - jako loše :thumbs1:

Hostel - nije loše iako su ga najavljivali kao najbolji hororac što siguno nije , moglo je biti i više krvavih scena . Strašan je samo dio kad se tip nađe u onoj prostoriji zavezan za stolac .

v4MP1r3
22-10-2006, 14:07
za mene je horor moja profa iz poduzetnistva.....

gezusssss...toga se treba bojati!

Helena
22-10-2006, 14:18
muzej straha:ono sranje na htv-ocjena 1,ocaj ocaj

hostel-cista 5,film rula,makar nije bas najkrvaviji,ima gorih(je ko gledal krvavu romansu,francuski film?)



Muzej straha sam gledao - jako loše :thumbs1:

Hostel - nije loše iako su ga najavljivali kao najbolji hororac što siguno nije , moglo je biti i više krvavih scena . Strašan je samo dio kad se tip nađe u onoj prostoriji zavezan za stolac .

Pa Hostel nije horor, nije ni previše strašan, ali je film bolestan.

Dreamer Deceiver
22-10-2006, 14:28
ja ne razumijem zašto govore za neke filmove da su horroi jer imaju pun k krvi za mene su horrori s dobrom pričom,koja te jebe u mozak s dobrim zvučnim efektima i jebenom glazbu koju nikako nemreš zaboravit kad ideš spavat...

Tri66a
22-10-2006, 15:36
Meni su NAJ "Teksaški masakr"(nova verzija)....

Hehe....Jessica Biel........hehe :D

Eddie9
22-10-2006, 18:17
Meni su NAJ "Teksaški masakr"(nova verzija)....

Hehe....Jessica Biel........hehe :D

TOCHNO TAKO !!!

Big Al
23-10-2006, 19:26
ja ne razumijem zašto govore za neke filmove da su horroi jer imaju pun k krvi za mene su horrori s dobrom pričom,koja te jebe u mozak s dobrim zvučnim efektima i jebenom glazbu koju nikako nemreš zaboravit kad ideš spavat...

Daj mi neki primjer takvog filma?

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 19:35
ne mogu se sad svih sjetit,ali naprimjer dobar mi je bio The Village(glupi završetak),uglavnom svi horrori su najbolji na početku kad prepričavaju nešto šta se desilo i zašto ali onda postane sranje

Helena
23-10-2006, 19:37
ja ne razumijem zašto govore za neke filmove da su horroi jer imaju pun k krvi za mene su horrori s dobrom pričom,koja te jebe u mozak s dobrim zvučnim efektima i jebenom glazbu koju nikako nemreš zaboravit kad ideš spavat...

Daj mi neki primjer takvog filma?

The Fog, iliti Magla. Ali original, a ne ovaj novi remake.

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 19:44
ja ne razumijem zašto govore za neke filmove da su horroi jer imaju pun k krvi za mene su horrori s dobrom pričom,koja te jebe u mozak s dobrim zvučnim efektima i jebenom glazbu koju nikako nemreš zaboravit kad ideš spavat...

Daj mi neki primjer takvog filma?

The Fog, iliti Magla. Ali original, a ne ovaj novi remake.

ovaj novi je sranje od filma

usput Blair Withc Project makar govorili da je film sranje u sebi ima neku realnost zbog čega je jedan od boljih horrora za mene

Helena
23-10-2006, 19:46
ja ne razumijem zašto govore za neke filmove da su horroi jer imaju pun k krvi za mene su horrori s dobrom pričom,koja te jebe u mozak s dobrim zvučnim efektima i jebenom glazbu koju nikako nemreš zaboravit kad ideš spavat...

Daj mi neki primjer takvog filma?

The Fog, iliti Magla. Ali original, a ne ovaj novi remake.

ovaj novi je sranje od filma

usput Blair Withc Project makar govorili da je film sranje u sebi ima neku realnost zbog čega je jedan od boljih horrora za mene

Naravno, zato sam i napomenula da mislim na original.

olio
23-10-2006, 19:50
Jel itko zna naziv filma kojem je Omen 666 remake ?

ja sam ga gledao i film je zakon ali sam mu ime zaboravio

Dreamer Deceiver
23-10-2006, 19:51
Jel itko zna naziv filma kojem je Omen 666 remake ?

ja sam ga gledao i film je zakon ali sam mu ime zaboravio

Pretkazanje

Helena
23-10-2006, 19:52
Jel itko zna naziv filma kojem je Omen 666 remake ?

ja sam ga gledao i film je zakon ali sam mu ime zaboravio

Pretkazanje

Predskazanje, zapravo :)

Rocchiro
31-10-2006, 16:42
ja ne razumijem zašto govore za neke filmove da su horroi jer imaju pun k krvi za mene su horrori s dobrom pričom,koja te jebe u mozak s dobrim zvučnim efektima i jebenom glazbu koju nikako nemreš zaboravit kad ideš spavat...

Daj mi neki primjer takvog filma?

The Fog, iliti Magla. Ali original, a ne ovaj novi remake.

remake je tesko sranje

evo,pogledah:

13 Duhova-najs horor,kratak uqurac ali ima svojih trenutaka (4)

Prica dviju sestri(ili tak nekak,jap. film uglavnom)-bolestan film u kojem na kraju skuzite da zapravo nist ne kuzite :) pere mozak (4)

Devils Rejects-negde u 6 mjesecu je na HRT-u bil horor o onoj trknutoj familiji koja u svojoj kuci muci slucajne prolaznike,e pa ovo je nastavak,bolji od originala.obavezno pogledati (5)

Burek_fr0m_SPACE
31-10-2006, 19:48
Ne da mi se listat po topicu, ali ako niste pogledali The Grudge, pogledajte. Skoro je izašao i nastavak (ili će izaći ovih dana, nisam siguran), nisam ga još gledao, tako da vam o njemu neću pričati, ali zato vam mogu od srca preporučiti prvi dio.

31-10-2006, 21:14
Devils Rejects je odličan film, stvarno super, najjače je kad onu babu muči :rotfl:

Valtiel
31-10-2006, 21:22
OV21MirTN44

:pray: :pray: :pray:

BTW. Blair kucka je tesko, ali fakat tesko sranje. Shayamalan je genije :pray:

Rocchiro
31-10-2006, 21:25
Ne da mi se listat po topicu, ali ako niste pogledali The Grudge, pogledajte. Skoro je izašao i nastavak (ili će izaći ovih dana, nisam siguran), nisam ga još gledao, tako da vam o njemu neću pričati, ali zato vam mogu od srca preporučiti prvi dio.

meni Grudge nije bas nekaj...gledal sam Americku verziju no.1 i Japansku 2. dio i ne valjaju mi bas.kreketanje one curice iritira :) ali ima svojih trenutaka

Rocchiro
03-11-2006, 18:07
Evo,konacno sam pogledal i Wrong Turn...zgodan filmich,ali mi je Hills have eyes bolji film ovakve tematike(stuck-on-the-road-with-monsters)
Ocjena:4(Vrlo dobar) :)

Glass
03-11-2006, 22:22
Devils Rejects-negde u 6 mjesecu je na HRT-u bil horor o onoj trknutoj familiji koja u svojoj kuci muci slucajne prolaznike,e pa ovo je nastavak,bolji od originala.obavezno pogledati (5)


Pogledao sam bio original na RTL-u, i moram priznat da debilniji film nisam odavno gledao, niti čovjek išta skuži na kraju filma niti film ima ikakvu radnju, samo gomila luđaka koji muči ljude.
Film je jednom riječju katastrofa.

Frky
03-11-2006, 22:30
Devils Rejects-negde u 6 mjesecu je na HRT-u bil horor o onoj trknutoj familiji koja u svojoj kuci muci slucajne prolaznike,e pa ovo je nastavak,bolji od originala.obavezno pogledati (5)


Pogledao sam bio original na RTL-u, i moram priznat da debilniji film nisam odavno gledao, niti čovjek išta skuži na kraju filma niti film ima ikakvu radnju, samo gomila luđaka koji muči ljude.
Film je jednom riječju katastrofa.

Je li gore od Hostela ?

4Non1MuS
03-11-2006, 22:31
Jel mi može netko preporučiti neki dobar Japanski horror, i gdje da ga skinem?

olio
03-11-2006, 22:38
Jel mi može netko preporučiti neki dobar Japanski horror, i gdje da ga skinem?Krug original :pray:

Rocchiro
03-11-2006, 22:56
Devils Rejects-negde u 6 mjesecu je na HRT-u bil horor o onoj trknutoj familiji koja u svojoj kuci muci slucajne prolaznike,e pa ovo je nastavak,bolji od originala.obavezno pogledati (5)


Pogledao sam bio original na RTL-u, i moram priznat da debilniji film nisam odavno gledao, niti čovjek išta skuži na kraju filma niti film ima ikakvu radnju, samo gomila luđaka koji muči ljude.
Film je jednom riječju katastrofa.

e pa zato posudi ovaj novi da saznas kraj :)

Rocchiro
03-11-2006, 22:58
Devils Rejects-negde u 6 mjesecu je na HRT-u bil horor o onoj trknutoj familiji koja u svojoj kuci muci slucajne prolaznike,e pa ovo je nastavak,bolji od originala.obavezno pogledati (5)


Pogledao sam bio original na RTL-u, i moram priznat da debilniji film nisam odavno gledao, niti čovjek išta skuži na kraju filma niti film ima ikakvu radnju, samo gomila luđaka koji muči ljude.
Film je jednom riječju katastrofa.

e pa zato posudi ovaj novi da saznas kraj :)

@ 4Non1MuS-Krug,Prica o dvije sestre(ili tak nekak),Grudge 2

Asai
03-11-2006, 23:07
Kad se sjetim kad smo frend i ja prelazili Doom 3.K'o dve curice se stisli jedan uz drugog i vrištali svaki put kad je big bad guy iskočio iz mraka,lol :D :oops:

Helena
03-11-2006, 23:40
Kad se sjetim kad smo frend i ja prelazili Doom 3.K'o dve curice se stisli jedan uz drugog i vrištali svaki put kad je big bad guy iskočio iz mraka,lol :D :oops:

A ja kad sam igrala FEAR negdje oko ponoći, sama, u mraku... :cry:

Dreamer Deceiver
04-11-2006, 12:31
jedina igra koja me usrala pošteno clive barker's undying

Karzah
04-11-2006, 12:45
Sutra idem gledati film The Grudge , čuo sam da je opak a nakon toga The Hills Have Eyes .

D.E.M.O.
04-11-2006, 12:54
Jel mi može netko preporučiti neki dobar Japanski horror, i gdje da ga skinem?
Ju-On iliti Kletva (japanska verzija prva ne ova poamerikanizirana). najbolji horror evah. krug nije nista, one missed call je tu negdje al ovo je da best!¨!!

edit: prevedeno je grudge, ali ne ovaj sto je nedavno igrao u kinima...

Rocchiro
04-11-2006, 14:09
Jel mi može netko preporučiti neki dobar Japanski horror, i gdje da ga skinem?
Ju-On iliti Kletva (japanska verzija prva ne ova poamerikanizirana). najbolji horror evah. krug nije nista, one missed call je tu negdje al ovo je da best!¨!!

edit: prevedeno je grudge, ali ne ovaj sto je nedavno igrao u kinima...

ja sam gledal oba dvije verzije,istina je da je jap. bolja,ali niti do koljena krugu

Asai
04-11-2006, 14:13
jedina igra koja me usrala pošteno clive barker's undying

Uh,da..i to sam igrao..brrr :scared:

Rocchiro
04-11-2006, 14:41
jedina igra koja me usrala pošteno clive barker's undying

onda nisi igral SH :wink:

4Non1MuS
04-11-2006, 15:02
Silent Hill, nemoj mi to spominjati.Igro sam trojku i skoro dobio fras :shock: :shock: :shock:

Helena
04-11-2006, 15:04
Silent Hill, nemoj mi to spominjati.Igro sam trojku i skoro dobio fras :shock: :shock: :shock:

Ste gledali film?

4Non1MuS
04-11-2006, 15:07
Nisam al čuo sam da je dobar.

Helena
04-11-2006, 15:08
Nisam al čuo sam da je dobar.

Ja sam ga gledala i prilično je dobar.

Karzah
04-11-2006, 18:28
Silent Hill, nemoj mi to spominjati.Igro sam trojku i skoro dobio fras :shock: :shock: :shock:

Ste gledali film?

Gledao sam , dosta dobar film . Očekivao sam još jedan poluproizvod ali sam se pravario . Super mi je scena sa Allesom Gillespie kad kolje ljude . Kraj mi nije bio skroz jasan , ali i to se razjasnilo .

Rocchiro
04-11-2006, 19:26
ko film je dobar,ali se prica ne uklapa u SH...unverzum :)

D.E.M.O.
04-11-2006, 20:51
Jel mi može netko preporučiti neki dobar Japanski horror, i gdje da ga skinem?
Ju-On iliti Kletva (japanska verzija prva ne ova poamerikanizirana). najbolji horror evah. krug nije nista, one missed call je tu negdje al ovo je da best!¨!!

edit: prevedeno je grudge, ali ne ovaj sto je nedavno igrao u kinima...

ja sam gledal oba dvije verzije,istina je da je jap. bolja,ali niti do koljena krugu
jesi ti siguran da mislis na ovaj???
D1JdU214zZM&NR

ovaj dio nije jedan od strasnijih al nije bas veselo :D

edit: i kraj ;)

http://youtube.com/watch?v=aXA3uYQe5nY

Valtiel
04-11-2006, 21:45
ko film je dobar,ali se prica ne uklapa u SH...unverzum :)

To i ja kazem... Film kao film nije lose, ali je mozda 10% vrijednosti igre, a sto se tice price nije ni blizu.

Rocchiro
04-11-2006, 23:52
[quote=4Non1MuS]Jel mi može netko preporučiti neki dobar Japanski horror, i gdje da ga skinem?
Ju-On iliti Kletva (japanska verzija prva ne ova poamerikanizirana). najbolji horror evah. krug nije nista, one missed call je tu negdje al ovo je da best!¨!!

edit: prevedeno je grudge, ali ne ovaj sto je nedavno igrao u kinima...

ja sam gledal oba dvije verzije,istina je da je jap. bolja,ali niti do koljena krugu
jesi ti siguran da mislis na ovaj???
D1JdU214zZM&NR

ovaj dio nije jedan od strasnijih al nije bas veselo :D

edit: i kraj ;)

http://youtube.com/watch?v=aXA3uYQe5nY[/quote:j95u16zx]

da,da,to je to

Glass
05-11-2006, 00:55
ko film je dobar,ali se prica ne uklapa u SH...unverzum :)

To i ja kazem... Film kao film nije lose, ali je mozda 10% vrijednosti igre, a sto se tice price nije ni blizu.

Pa što si očekivao kada su strpali 4 igre u sat i po filma(ili 2 s obzirom da su 2. i 4. dio nezavisi)

Eddie9
05-11-2006, 02:32
ko film je dobar,ali se prica ne uklapa u SH...unverzum :)

To i ja kazem... Film kao film nije lose, ali je mozda 10% vrijednosti igre, a sto se tice price nije ni blizu.

Pa što si očekivao kada su strpali 4 igre u sat i po filma(ili 2 s obzirom da su 2. i 4. dio nezavisi)

sta nije film rađen po 1.dijelu?

Karzah
05-11-2006, 10:05
ko film je dobar,ali se prica ne uklapa u SH...unverzum :)

To i ja kazem... Film kao film nije lose, ali je mozda 10% vrijednosti igre, a sto se tice price nije ni blizu.

sta nije film rađen po 1.dijelu?

Da ,rađen je po prvom dijelu .

Rocchiro
05-11-2006, 11:38
ko film je dobar,ali se prica ne uklapa u SH...unverzum :)

To i ja kazem... Film kao film nije lose, ali je mozda 10% vrijednosti igre, a sto se tice price nije ni blizu.

sta nije film rađen po 1.dijelu?

Da ,rađen je po prvom dijelu .

moglo bi se reci da je prica djelomicno uzeta iz prvog djela ali jako izmjenjena-glavni lik ženska,pojavljuje se pyramid head...uglavnom,nema veze s igrom :)

Doggy
05-11-2006, 22:31
da su promjenili pyramid head u bilo koje drugo cudoviste, film bi bil bolji da se drukcije zval... nije vrijedan imena...

Nemesis
10-11-2006, 15:39
dobar horor-13 duhova

Rocchiro
10-11-2006, 16:17
dobar horor-13 duhova

solidan,ali kratak :roll:

evo,upravo pogledah Jeppers Creepers koji je ako se ne varam prije par mjeseci bil na HRT-u.solidan filmich,mjesavina Dvoboja,Petka 13. i Mothmanovih Prorocanstava...ocjena 4 8)

Karzah
10-11-2006, 17:35
dobar horor-13 duhova

solidan,ali kratak :roll:

evo,upravo pogledah Jeppers Creepers koji je ako se ne varam prije par mjeseci bil na HRT-u.solidan filmich,mjesavina Dvoboja,Petka 13. i Mothmanovih Prorocanstava...ocjena 4 8)

Gledao sam prvi i drugi nastavak , nije loš film ali nema baš strašnih scena osim one na početku kada baca trupla u podrum .

Lord Jambrek
10-11-2006, 18:02
Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratno

jesi gledo Cannibal Holocaust, Hostel ti je jutarnja šetnja sljemenom naspram CH-a, u drugoj sceni ti domorodac siluje žensku s kamenom. Gledo sam s frendom taj film, prvo nas je bilo 4, dvoje je izašlo nakon 10min, frend nakon 1h, a ja ga jedini gledo do kraja, izašo sam van u depri, inače volim krv i masakar, ali ovo je previše, a ak ja velim da je previše onda je fakat previše. Hostel je za malu djecu, pre slab mi je film, nije dovoljno brutalan za moj ukus

Inače su mi najbolji horrori
Exorcist iz 70-ih(onaj pravi)
The Grudge(japanski)
Krug(japanski, američki je za malu djecu, pre smiješan je film)

Rocchiro
11-11-2006, 11:10
Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratno

jesi gledo Cannibal Holocaust, Hostel ti je jutarnja šetnja sljemenom naspram CH-a, u drugoj sceni ti domorodac siluje žensku s kamenom. Gledo sam s frendom taj film, prvo nas je bilo 4, dvoje je izašlo nakon 10min, frend nakon 1h, a ja ga jedini gledo do kraja, izašo sam van u depri, inače volim krv i masakar, ali ovo je previše, a ak ja velim da je previše onda je fakat previše. Hostel je za malu djecu, pre slab mi je film, nije dovoljno brutalan za moj ukus

Inače su mi najbolji horrori
Exorcist iz 70-ih(onaj pravi)
The Grudge(japanski)
Krug(japanski, američki je za malu djecu, pre smiješan je film)

nakon kaj sam cital recenziju CH-a odlucil sam da ga nebudem pogledal,jer je ipak malo prezestok za moj ukus :wink:

Lord Jambrek
11-11-2006, 11:23
Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratno

jesi gledo Cannibal Holocaust, Hostel ti je jutarnja šetnja sljemenom naspram CH-a, u drugoj sceni ti domorodac siluje žensku s kamenom. Gledo sam s frendom taj film, prvo nas je bilo 4, dvoje je izašlo nakon 10min, frend nakon 1h, a ja ga jedini gledo do kraja, izašo sam van u depri, inače volim krv i masakar, ali ovo je previše, a ak ja velim da je previše onda je fakat previše. Hostel je za malu djecu, pre slab mi je film, nije dovoljno brutalan za moj ukus

Inače su mi najbolji horrori
Exorcist iz 70-ih(onaj pravi)
The Grudge(japanski)
Krug(japanski, američki je za malu djecu, pre smiješan je film)

nakon kaj sam cital recenziju CH-a odlucil sam da ga nebudem pogledal,jer je ipak malo prezestok za moj ukus :wink:

velim ti, ja sam ti inače jedan veliki fan tih takvih brutalnih filmova i općenito masakra i rastrganih leševa, jednostavno obožavam takve stvari, ali CH je čak i meni malo previše, ali sad moram nabavit dvojku

Rocchiro
11-11-2006, 11:52
[quote=hellrider]Meni su najbolji horor filmovi:
4.Hostel (Odvratan Film)


ovaj film nemojte gledat, nema smisla, prebolestan je i to je najgluplji i najodvratniji film koji sam gledo

odvratno

jesi gledo Cannibal Holocaust, Hostel ti je jutarnja šetnja sljemenom naspram CH-a, u drugoj sceni ti domorodac siluje žensku s kamenom. Gledo sam s frendom taj film, prvo nas je bilo 4, dvoje je izašlo nakon 10min, frend nakon 1h, a ja ga jedini gledo do kraja, izašo sam van u depri, inače volim krv i masakar, ali ovo je previše, a ak ja velim da je previše onda je fakat previše. Hostel je za malu djecu, pre slab mi je film, nije dovoljno brutalan za moj ukus

Inače su mi najbolji horrori
Exorcist iz 70-ih(onaj pravi)
The Grudge(japanski)
Krug(japanski, američki je za malu djecu, pre smiješan je film)

nakon kaj sam cital recenziju CH-a odlucil sam da ga nebudem pogledal,jer je ipak malo prezestok za moj ukus :wink:

velim ti, ja sam ti inače jedan veliki fan tih takvih brutalnih filmova i općenito masakra i rastrganih leševa, jednostavno obožavam takve stvari, ali CH je čak i meni malo previše, ali sad moram nabavit dvojku[/quote:1so4hyt6]

ja isto volim masakriranje ak je to inteligentno napravljeno,recimo Hostel je stvarno dobro napravljen,ali drazi su mi filmovi s bolesnom atmosferom tipa Krug 1,Egzorcist 1,SH itd

Rocchiro
24-11-2006, 19:53
bas sam pogledal Dawn of the dead,ovu noviju verziju...najs film,ocekival sam jos jedan kill-fuckin-zombies film,al ovaj je cisto ok...vrlo dobar :thumbs2:

Karzah
24-11-2006, 22:52
bas sam pogledal Dawn of the dead,ovu noviju verziju...najs film,ocekival sam jos jedan kill-fuckin-zombies film,al ovaj je cisto ok...vrlo dobar :thumbs2:

To je film iz 1978 , remake jelda ?

Big Al
24-11-2006, 22:55
http://www.sendspace.com/file/a3ueme

Evo ovo sam uploado za vas! :D

olio
24-11-2006, 23:13
bas sam pogledal Dawn of the dead,ovu noviju verziju...najs film,ocekival sam jos jedan kill-fuckin-zombies film,al ovaj je cisto ok...vrlo dobar :thumbs2:

To je film iz 1978 , remake jelda ?imam staru verziju na divx.u i cool je......

meni je Saw I , Saw II najbolji horror trileri ..... jedva čekam tricu :pray:

Prokleti_Jay
24-11-2006, 23:25
najbolji horor je od stevana kinga "the it"

od tog filma sa se bil usral sa 5 godina i još se sad userem od straha

poznate ovog stričeka?

http://ec1.images-amazon.com/images/P/B00004CLHE.02._AA280_SCLZZZZZZZ_.jpg

Helena
24-11-2006, 23:25
Naravno, i knjiga i film su predobri.

Prokleti_Jay
24-11-2006, 23:28
Naravno, i knjiga i film su predobri.


stalno se naježim kad vidim sliku... a film gledam s rukom na faci

Rocchiro
24-11-2006, 23:33
bas sam pogledal Dawn of the dead,ovu noviju verziju...najs film,ocekival sam jos jedan kill-fuckin-zombies film,al ovaj je cisto ok...vrlo dobar :thumbs2:

To je film iz 1978 , remake jelda ?

de,rimejk sam gledal

Big Al
24-11-2006, 23:34
http://www.sendspace.com/file/a3ueme

Evo ovo sam uploado za vas! :D

A šta s ovim? :?

olio
24-11-2006, 23:41
[quote="Big Al":vxddyi29]http://www.sendspace.com/file/a3ueme

Evo ovo sam uploado za vas! :D

A šta s ovim? :?[/quote:vxddyi29]a što je to ??

Big Al
24-11-2006, 23:45
Mali isječak o nekon zlom duhu, tj poltergajstu koji opsjeda djevojčicu. Inače se za to zanimam :)

Valtiel
25-11-2006, 20:55
Kad li ce ljudi shvatiti da masakri, ubice sa nozevima i motorkama, krv i tako te stvari biti uvijek samo triler i psiho triler, a ne horror :?

Eddie9
26-11-2006, 11:30
Kad li ce ljudi shvatiti da masakri, ubice sa nozevima i motorkama, krv i tako te stvari biti uvijek samo triler i psiho triler, a ne horror :?

aha...teksaski masakr je triler :?
petak 13. je jedan jako slozeni psiho triler? :rotfl:

Karzah
26-11-2006, 14:54
Teksaški masakr je horor i triler .

Dreamer Deceiver
26-11-2006, 14:56
petak 13. je za mene komedija

Eddie9
26-11-2006, 16:17
petak 13. je za mene komedija

to je trashina...slasher...slazem se da su od 4. na dalje svi nastavci komedije

Rocchiro
26-11-2006, 17:16
petak 13. je za mene komedija

to je trashina...slasher...slazem se da su od 4. na dalje svi nastavci komedije

ne volim bas"rezem-vrat-oskudno odjevenim djevojcicama" filmove,mada ima i par dobrih slashera al su rijetki

Karzah
26-11-2006, 20:49
Pogledao sam The Hills Have Eyes . Solidan horor no mogu reći da me dosta tvari smeta u filmu no sad neću o tome jer ću spoilati film ostalima . Zbog nekih nelogičnih scena i razvikanosti 7,5/10 .

Rocchiro
26-11-2006, 20:53
Pogledao sam The Hills Have Eyes . Solidan horor no mogu reći da me dosta tvari smeta u filmu no sad neću o tome jer ću spoilati film ostalima . Zbog nekih nelogičnih scena i razvikanosti 7,5/10 .

meni je film odlican,mislim ima boljih,ali valja pogledati...

Eddie9
27-11-2006, 16:01
Pogledao sam The Hills Have Eyes . Solidan horor no mogu reći da me dosta tvari smeta u filmu no sad neću o tome jer ću spoilati film ostalima . Zbog nekih nelogičnih scena i razvikanosti 7,5/10 .

film je prejeben...daj molim te napisi sta te smeta...stavim bijelim slovima ako ces jako spoilati :| jako me zanima sta imas za reci
:roll:

Rocchiro
27-11-2006, 18:07
btw. dolazi Hills have eyes 2 :)

Dart_Wader
27-11-2006, 21:54
među najboljim hororima je jedan poznati horor zvan DOOM3
nije baš nešto strašan ali je dobar :killyou:

Burek_fr0m_SPACE
27-11-2006, 22:04
među najboljim hororima je jedan poznati horor zvan DOOM3
nije baš nešto strašan ali je dobar :killyou:
Vrlo promašen post... :rotfl: Btw, je li gledao ko When a Stranger Calls? Vidim plakat da je stiglo kod nas u kino. Je li isplatnije kupit kartu ili popit koje pivo?

Rocchiro
27-11-2006, 22:28
[quote="Dart_Wader":enmtkx7d]među najboljim hororima je jedan poznati horor zvan DOOM3
nije baš nešto strašan ali je dobar :killyou:
Vrlo promašen post... :rotfl: Btw, je li gledao ko When a Stranger Calls? Vidim plakat da je stiglo kod nas u kino. Je li isplatnije kupit kartu ili popit koje pivo?[/quote:enmtkx7d]

po imdb-u,piva :friends:

ocjena 4,4/10 :(

Dart_Wader
29-11-2006, 20:25
Pa izašao je film zvan Doom 3 horor

Helena
29-11-2006, 20:29
Pa izašao je film zvan Doom 3 horor

No shit... Rano si se sjetio. Film nije nešto.

Dart_Wader
29-11-2006, 20:42
e na taj sam mislio

Dart_Wader
29-11-2006, 20:47
nija baš neka ocjena ha :-x