PDA

Pogledaj cijelu verziju : Horror



Stranica : 1 2 [3]

Rocchiro
16-05-2007, 16:25
Jeli itko gleda onaj horror kad igra na kompjuteru počne ubijat ljude.....čisto sranje...još nikad nisam vidio da netko igra na onakvim joisticima....a to bi ka trebalo bit strašno...strašnije je kad otiđem na WC

Stay Alive? Tesko sranje

Xenon Demon
16-05-2007, 16:27
Da to sranje nemože bit gore....tko je vidio da se pucačina igra sa analogom...osim toga cijeli film je reklama na ALIENWEARE jer ga nekim čudom svi imaju....

Rocchiro
04-06-2007, 22:08
evo,pogledah evil dead 2.bolji od prvog dijela,poprilično zabavan film,preporuka

Jopax
09-06-2007, 21:45
Pricajte vi sta hocete ali je meni Mrak film 4 najstrasniji
I sad se prepadnem kad vidim Ipod u izlogu :scared:

Death By Sexy
10-06-2007, 11:30
pogledao Hills have eyes nije nešto posebno al je zabavan

Lord Jambrek
10-06-2007, 15:08
/cut

E slažem se, svi ti zombi filmovi su isti. Dođe neki virus koji susjedstvo pretvori u zombije, zatim su tu negdje 5-6 preživjelih koji uvijek pobjegnu u trgovački centar, zombiji stižu prema trgovačkom i lupaju 2 dana po vratima. Ovi u međuvremenu slože tenk, tenk slože od svega što nađu u trgovačkom centru, otkud im mašina? Šta su zamjesili od tjesta u pekari u centru?

Svi ti filmovi su na tu neku foru, sve isto, samo drugi nazivi i drugi glumci.


Dobro, evil dead i braindead su mi ok filmovi, volim treš filmove.

Karzah
10-06-2007, 16:00
jes,nabavih Grudge 2 (americka verzija).na imdb-u popljuvan bzvz,solidan film,zabavan ak nis drugo.Al nema onaj stimung koji ima Ju-on 2 . anyways,vrlo dobar,4



Film je popljuvan s razlogom i većina ljudi koji su to gledali će ti reći da taj film ništa ne valja tako da je imdb-a ocjena opravdana.



pogledao Hills have eyes nije nešto posebno al je zabavan

Jedan od zanimljivijih horora u zadnje vrijeme. Uskoro dolazi i drugi dio za koji se nadam da će biti dobar kao i prvi.

Svi vi koji volite horore, preporučam vam da pogledate The Descent (http://www.imdb.com/title/tt0435625/). Obavezno za horor fanove.

Rocchiro
11-06-2007, 13:57
Film je popljuvan s razlogom i većina ljudi koji su to gledali će ti reći da taj film ništa ne valja tako da je imdb-a ocjena opravdana.

na imdb-u je posljednji pirates of the carribean dobil 7,4 , spiderman 3 6,9 itd...tak da ja imdb ne dozivljavam bas,jer vecinom glasaju klinci i to za kino hitove


Jedan od zanimljivijih horora u zadnje vrijeme. Uskoro dolazi i drugi dio za koji se nadam da će biti dobar kao i prvi.

drugi dio ti je izašel prije nekih 3 mjeseca i navodno ne valja pišljivog boba

Karzah
11-06-2007, 14:15
Film je popljuvan s razlogom i većina ljudi koji su to gledali će ti reći da taj film ništa ne valja tako da je imdb-a ocjena opravdana.

na imdb-u je posljednji pirates of the carribean dobil 7,4 , spiderman 3 6,9 itd...tak da ja imdb ne dozivljavam bas,jer vecinom glasaju klinci i to za kino hitove

Pa Pirates of the Caribbean: At World's End su također dobili zasluženu ocjenu, mislim većina bi se složila sa imdb-om. Meni osobno je Spiderman 3 bio dobar osim što mi nisu glumci pasali, sve ostalo je ok.

Za Hills Have Eyes uopće nisam znao da su izašli, izgleda da sam nešto pomiješao datume izlaska tog i jednog drugog filma.

Rocchiro
13-06-2007, 20:20
e ljudi,zna mozda koja su sve Lovecraftova djela prevedena na horvatski?

Bens
14-06-2007, 18:49
samo za najveće krvoloke...uz hostel 2 film evo i igre u kojoj VI imate ulogu mučenika....šteta što nije obrnuto :rotfl: :rotfl: :rotfl:
http://www.horror-movies.ca/horrorflash ... 2-game.php (http://www.horror-movies.ca/horrorflash/hostel2-game.php)
ENJOY

100EURO
14-06-2007, 21:04
Meni je najbolji saw ili slagalica strave po nasem , a najodvratniji mi je naravno Teksaski masakr :twisted:.

Rocchiro
20-06-2007, 15:22
sad vidim da je Hostel 2 trailer online.divota,jedva cekam

Lord Jambrek
20-06-2007, 15:59
Hostel je najveće sranje koje sam ja ikada gledao, frend mi rekao da u Cinestaru dobiješ vreće za bljuvanje kada ideš.

Svi digli hype oko filma, kao full brutalan, krvav...

Ja sam to pogledao i osto zbunjen, to sve govorili, a ni B od brutalnosti, vidiš da su sve special effekti.

Sranje od filma.


Ak oćete brutalan film, koji fkt nije za ljude slaboga želuca, već sam 100 puta rekao, pogledajte Cannibal Holocaust.

Jedini film koji ja smatram brutalnim jer znam da scene sa životinjama nisu special effekti.

O čemu se radi u Cannibal Holocaust?

Tim istraživača je išao u amazonske šume da snimi dokumentarac o domorodcima, ali naravno tim je nestao.


Kreće drugi tim u potragu za nestalima, viđaju svakakve gadarije, domorodac siluje ženu kamenom, domorodci ih tjeraju da jedu ljudska pluća kada ih ovi prime u sklonište svojega plemena. U tome skloništu otkriju kutije od filmskih kamera, pretpostavljaju da se u njima nalaze snimke nestalog tima istraživača. Uspiju dobiti snimke i vraćaju se nazad.

Televizijska kuća želi uzet te njihove snimke i složiti dokumentarac i tu idu svi pregledavat filmove.

Tu kreće sva brutalnost do maksimuma.

Ima scena gdje su izvukli kornjaču iz amazone, odsjekli joj glavu, rasporili trup i pekli iznutrice. Scena gdje njihovom vodiću u čizmu uđe neka zmija i ovi mu odsjeku nogu da mu otrov ne bi prodrio do ostatka tijela, ipak na kraju umre. Scena gdje majmunu presjeku glavu na pola i isišu mu mozak.

Jedna od najboljih scena filma mi je kada domrotkinju privežu za drvo, dođe druga i toj domorotkinji isčupa rukom fetusa iz maternice i zakopa ga u zemlju.


Režiser je bio dvije godine u zatvoru zbog životinja, morao je glumce dovesti na saslušanje da se vidi da su oni živi i zdravi.

Kada su ljudi došli u kino 1980. mislili su da su upravo pogledali dokumentarac.


Dakle, Hostel je za malu djecu.

Rocchiro
20-06-2007, 17:01
Hostel mi je solidan film,ne zbog (ne)brutalnih scena vec zbog interesantne price i interesantnog settinga

Da_killah
20-06-2007, 17:22
Hostel je najveće sranje koje sam ja ikada gledao, frend mi rekao da u Cinestaru dobiješ vreće za bljuvanje kada ideš.

Svi digli hype oko filma, kao full brutalan, krvav...

Ja sam to pogledao i osto zbunjen, to sve govorili, a ni B od brutalnosti, vidiš da su sve special effekti.

Sranje od filma.


Ak oćete brutalan film, koji fkt nije za ljude slaboga želuca, već sam 100 puta rekao, pogledajte Cannibal Holocaust.

Jedini film koji ja smatram brutalnim jer znam da scene sa životinjama nisu special effekti.

O čemu se radi u Cannibal Holocaust?

Tim istraživača je išao u amazonske šume da snimi dokumentarac o domorodcima, ali naravno tim je nestao.


Kreće drugi tim u potragu za nestalima, viđaju svakakve gadarije, domorodac siluje ženu kamenom, domorodci ih tjeraju da jedu ljudska pluća kada ih ovi prime u sklonište svojega plemena. U tome skloništu otkriju kutije od filmskih kamera, pretpostavljaju da se u njima nalaze snimke nestalog tima istraživača. Uspiju dobiti snimke i vraćaju se nazad.

Televizijska kuća želi uzet te njihove snimke i složiti dokumentarac i tu idu svi pregledavat filmove.

Tu kreće sva brutalnost do maksimuma.

Ima scena gdje su izvukli kornjaču iz amazone, odsjekli joj glavu, rasporili trup i pekli iznutrice. Scena gdje njihovom vodiću u čizmu uđe neka zmija i ovi mu odsjeku nogu da mu otrov ne bi prodrio do ostatka tijela, ipak na kraju umre. Scena gdje majmunu presjeku glavu na pola i isišu mu mozak.

Jedna od najboljih scena filma mi je kada domrotkinju privežu za drvo, dođe druga i toj domorotkinji isčupa rukom fetusa iz maternice i zakopa ga u zemlju.


Režiser je bio dvije godine u zatvoru zbog životinja, morao je glumce dovesti na saslušanje da se vidi da su oni živi i zdravi.

Kada su ljudi došli u kino 1980. mislili su da su upravo pogledali dokumentarac.


Dakle, Hostel je za malu djecu.

kul, ima to za posudit u videoteci da ne tražim po katzima i tome...

Bens
20-06-2007, 20:53
Hostel je najveće sranje koje sam ja ikada gledao, frend mi rekao da u Cinestaru dobiješ vreće za bljuvanje kada ideš.

Svi digli hype oko filma, kao full brutalan, krvav...

Ja sam to pogledao i osto zbunjen, to sve govorili, a ni B od brutalnosti, vidiš da su sve special effekti.

Sranje od filma.


Ak oćete brutalan film, koji fkt nije za ljude slaboga želuca, već sam 100 puta rekao, pogledajte Cannibal Holocaust.

Jedini film koji ja smatram brutalnim jer znam da scene sa životinjama nisu special effekti.

O čemu se radi u Cannibal Holocaust?

Tim istraživača je išao u amazonske šume da snimi dokumentarac o domorodcima, ali naravno tim je nestao.


Kreće drugi tim u potragu za nestalima, viđaju svakakve gadarije, domorodac siluje ženu kamenom, domorodci ih tjeraju da jedu ljudska pluća kada ih ovi prime u sklonište svojega plemena. U tome skloništu otkriju kutije od filmskih kamera, pretpostavljaju da se u njima nalaze snimke nestalog tima istraživača. Uspiju dobiti snimke i vraćaju se nazad.

Televizijska kuća želi uzet te njihove snimke i složiti dokumentarac i tu idu svi pregledavat filmove.

Tu kreće sva brutalnost do maksimuma.

Ima scena gdje su izvukli kornjaču iz amazone, odsjekli joj glavu, rasporili trup i pekli iznutrice. Scena gdje njihovom vodiću u čizmu uđe neka zmija i ovi mu odsjeku nogu da mu otrov ne bi prodrio do ostatka tijela, ipak na kraju umre. Scena gdje majmunu presjeku glavu na pola i isišu mu mozak.

Jedna od najboljih scena filma mi je kada domrotkinju privežu za drvo, dođe druga i toj domorotkinji isčupa rukom fetusa iz maternice i zakopa ga u zemlju.


Režiser je bio dvije godine u zatvoru zbog životinja, morao je glumce dovesti na saslušanje da se vidi da su oni živi i zdravi.

Kada su ljudi došli u kino 1980. mislili su da su upravo pogledali dokumentarac.


Dakle, Hostel je za malu djecu.
Bez spoilera molim!!!kvariš užitak u filmu :-x

Chace
24-06-2007, 11:33
behind the mask : the rise of leslie vernon

prejeben slasher s nekoliko odličnih fora :pray:

Aerial
24-06-2007, 11:47
Eeeee, da, Cannibal Holocaust! :)

U PM, to moram gledati... vidio sam par screenova iz filma, izgledaju fucking disgusting :o

Armachus
24-06-2007, 12:37
Jel' ima tko ovdje da je fan Halloween filmova, osim mene i Blinda?

Arbiter of Change
24-06-2007, 12:49
Nisu mi baš nešto jer nisam neki ljubitelj slashera.

btw. je li itko gledao film Constantine?

Dreamer Deceiver
24-06-2007, 12:53
šta mislite o kad JAganjci Utihnu ?

Armachus
24-06-2007, 14:29
Smeće. Atmosfera u filmu je loša... A ono Halloween. Nije to neki slasher, (barem prva dva). U tom se fuilmu i oćituje psihološka karakterizacija lika. Ulazi se u problem zašto on to radi... nije to kao i vrisak sve kolje oko sebe.

Aerial
24-06-2007, 14:47
šta mislite o kad JAganjci Utihnu ?

Posjeduje.
Prvi i drugi su mi oba odlični filmovi, imaju stalno neku nelagodu i čudnu atmosferu... :thumbs2:

Crvenog Zmaja nisam gledao, a ni Hannibal Rising... Ovaj zadnji mi se pogotovo čini loš... neam pojma...

ewok
24-06-2007, 20:55
e ljudi,zna mozda koja su sve Lovecraftova djela prevedena na horvatski?
planine ludila i dagon... za to znam, ima knjiga o HPL-u zove se "Protiv svijeta, protiv zivota" tamo se nalaze prijevodi nekih njegovih djela...
inace, neki Srbin je preveo Necronomicon, bio sam ga nasao na netu ali je bio u čirilici u pdf-u :rotfl: :rotfl: :rotfl:...

Dreamer Deceiver
24-06-2007, 21:01
Smeće. Atmosfera u filmu je loša

:rotfl: :rotfl:
daj nemoj me nasmijavati, meni je Lecter jedan od najboljih likova/zlikovaca

Kostolomac
24-06-2007, 21:28
samo za najveće krvoloke...uz hostel 2 film evo i igre u kojoj VI imate ulogu mučenika....šteta što nije obrnuto :rotfl: :rotfl: :rotfl:
http://www.horror-movies.ca/horrorflash ... 2-game.php (http://www.horror-movies.ca/horrorflash/hostel2-game.php)
ENJOY

simpatična igra. odigrao sam. ako je film tako krvav onda se isplati pogledat. i love brutality :twisted:

http://i18.servimg.com/u/f18/11/32/82/26/th/untitl10.jpg (http://www.servimg.com/image_preview.php?i=3&u=11328226)

Armachus
24-06-2007, 21:31
Smeće. Atmosfera u filmu je loša

:rotfl: :rotfl:
daj nemoj me nasmijavati, meni je Lecter jedan od najboljih likova/zlikovaca

I kakve to ima veze s atmosferom u filmu!? :o

I o ukusima se ne raspravlja i ja sam, ponavljam, govorio o atmosferi ne o Lecteru.

Rocchiro
24-06-2007, 21:37
e ljudi,zna mozda koja su sve Lovecraftova djela prevedena na horvatski?
planine ludila i dagon... za to znam, ima knjiga o HPL-u zove se "Protiv svijeta, protiv zivota" tamo se nalaze prijevodi nekih njegovih djela...
inace, neki Srbin je preveo Necronomicon, bio sam ga nasao na netu ali je bio u čirilici u pdf-u :rotfl: :rotfl: :rotfl:...

fala majstore,to nisam cital.bum probal naci


šta mislite o kad JAganjci Utihnu ?

odlican film.hopkins legenda.gledal sam i hannibal,ali samo negde 2 put,tak da se vise bas ne sjecam.sad prije par tjedana sam gledal i hannibal rising i mogu reci da je film skroz ok

e da,Helloween jeste punokrvni slasher da nebi bilo zabune

Armachus
24-06-2007, 21:46
Samo cu reci da u Halloween 1. djelu nema uopste krvi!

Rocchiro
24-06-2007, 21:57
Samo cu reci da u Halloween 1. djelu nema uopste krvi!

zato jer myers uvjek pobrise za sobom

ewok
24-06-2007, 21:58
e ljudi,zna mozda koja su sve Lovecraftova djela prevedena na horvatski?
planine ludila i dagon... za to znam, ima knjiga o HPL-u zove se "Protiv svijeta, protiv zivota" tamo se nalaze prijevodi nekih njegovih djela...
inace, neki Srbin je preveo Necronomicon, bio sam ga nasao na netu ali je bio u čirilici u pdf-u :rotfl: :rotfl: :rotfl:...

fala majstore,to nisam cital.bum probal naci
ja si namjeravam kupiti, kosta samo 80kn, a buduci da je to o bogu, ovaj Lovecraftu stvarno se isplati

Rocchiro
24-06-2007, 22:04
e ljudi,zna mozda koja su sve Lovecraftova djela prevedena na horvatski?
planine ludila i dagon... za to znam, ima knjiga o HPL-u zove se "Protiv svijeta, protiv zivota" tamo se nalaze prijevodi nekih njegovih djela...
inace, neki Srbin je preveo Necronomicon, bio sam ga nasao na netu ali je bio u čirilici u pdf-u :rotfl: :rotfl: :rotfl:...

fala majstore,to nisam cital.bum probal naci
ja si namjeravam kupiti, kosta samo 80kn, a buduci da je to o bogu, ovaj Lovecraftu stvarno se isplati

znas mozda di se to online moze naruciti? i dal znas mozda koja su djela nutra?

Armachus
24-06-2007, 22:18
Samo cu reci da u Halloween 1. djelu nema uopste krvi!

zato jer myers uvjek pobrise za sobom

Nope. U prvom djelu nema toliko ubojstava nožem... kasniji filmovi dobijaju specijalne efekte kao i scene s krvlju!

Dreamer Deceiver
24-06-2007, 22:21
Smeće. Atmosfera u filmu je loša

:rotfl: :rotfl:
daj nemoj me nasmijavati, meni je Lecter jedan od najboljih likova/zlikovaca

I kakve to ima veze s atmosferom u filmu!? :o

I o ukusima se ne raspravlja i ja sam, ponavljam, govorio o atmosferi ne o Lecteru.

ekhm, ono s lecteorm sam mislio da je za zasebnu rečenicu. A i malo sam u pravo, jer ipak on dava atmosferu u film, više se usereš od njega nego od ubojstva. Još uvijek ne mogu zaboraviti onu scenu kad gase prvi put vidi, kad stoji u zatvoru.

ewok
24-06-2007, 22:25
e ljudi,zna mozda koja su sve Lovecraftova djela prevedena na horvatski?
planine ludila i dagon... za to znam, ima knjiga o HPL-u zove se "Protiv svijeta, protiv zivota" tamo se nalaze prijevodi nekih njegovih djela...
inace, neki Srbin je preveo Necronomicon, bio sam ga nasao na netu ali je bio u čirilici u pdf-u :rotfl: :rotfl: :rotfl:...

fala majstore,to nisam cital.bum probal naci
ja si namjeravam kupiti, kosta samo 80kn, a buduci da je to o bogu, ovaj Lovecraftu stvarno se isplati

znas mozda di se to online moze naruciti? i dal znas mozda koja su djela nutra?
http://www.superknjizara.hr/index.php?c ... nv=364f847 (http://www.superknjizara.hr/index.php?content=&page=knjiga&id_knjiga=18367&inv=364f847)
64 kn
u knjizi je prijevod "snovi u vještičinoj kući","on" i "iza zidova sna".

Aerial
24-06-2007, 22:31
Još uvijek ne mogu zaboraviti onu scenu kad gase prvi put vidi, kad stoji u zatvoru.

A gadna je i ona u liftu, kad ispadne tip s odvaljenom facom... u biti, nije ni toliko gadna sama scena koliko pomisao na to dok gledaš film. Onako, onaj build-up atmosfere, znaš da je nešto zbilja u ku*cu i očekuješ to :o

Armachus
24-06-2007, 22:35
Jel' tko gledao Zodiaca ovo sad kad je bio u kinu?
Download filma (http://www.imdb.com/title/tt0443706/)

Rocchiro
25-06-2007, 00:03
Samo cu reci da u Halloween 1. djelu nema uopste krvi!

zato jer myers uvjek pobrise za sobom

Nope. U prvom djelu nema toliko ubojstava nožem... kasniji filmovi dobijaju specijalne efekte kao i scene s krvlju!

ovo je inace bila shala,al nemas beda :wink:

@ ewok - "iza zidova sna" čitah,to je i u zbirci Dagon.ali vjerojatno bum uzel knjigu,makar zbog jedne kratke price.lovecraft je car

@ morgoth & aerial_51 - nea mi do scene di buffalo bill plese pred ogledalom u..."kombinezonu"... :wink:

Dreamer Deceiver
25-06-2007, 09:42
@ morgoth & aerial_51 - nea mi do scene di buffalo bill plese pred ogledalom u..."kombinezonu"... :wink:

tako sam seksi, da se želim sam sebe pojebati...

Chace
25-06-2007, 13:26
Jel' tko gledao Zodiaca ovo sad kad je bio u kinu?
Download filma (http://www.imdb.com/title/tt0443706/)

to nije download filma...na imdb nema nikakvog downloada :D

Armachus
25-06-2007, 13:42
Jel' tko gledao Zodiaca ovo sad kad je bio u kinu?
Download filma (http://www.imdb.com/title/tt0443706/)

to nije download filma...na imdb nema nikakvog downloada :D

Pa znam... tako sam bezveze napisao "download". Stavio sam link, ako neki nisu ćuli za film da vide koji je to!

Chace
25-06-2007, 15:42
e i btw
halloween je slasher...

Aerial
25-06-2007, 18:32
@ morgoth & aerial_51 - nea mi do scene di buffalo bill plese pred ogledalom u..."kombinezonu"... :wink:

"Would you fuck me?
I'd fuck me. I'd fuck me hard."

:pray: :rotfl:

poremećenost deluxe, e... :o

Dreamer Deceiver
01-07-2007, 13:41
evo danas mi stara kupila u rijeci ( tower centar ) Reanimator i druge priče od Lovecrafta za 29kn

Rocchiro
02-07-2007, 14:05
evo danas mi stara kupila u rijeci ( tower centar ) Reanimator i druge priče od Lovecrafta za 29kn

prejaka zbirka :pray: uzivaj

Dreamer Deceiver
02-07-2007, 14:39
evo danas mi stara kupila u rijeci ( tower centar ) Reanimator i druge priče od Lovecrafta za 29kn

prejaka zbirka :pray: uzivaj

čim mi se jučer staraq vratila, odmah se sam bacio na čitanje na Zov Ktulua :pray: :pray:

Jopax
02-07-2007, 17:22
Zna ko gdje ima kupit tih Lovecraftovih dijela u Mostaru
jel citao ko od Edgar Alan Poea ikakvo dijelo
ako je nek kaze nesto

Dreamer Deceiver
02-07-2007, 18:55
Edgar Allan Poe, jedan od mojih najdražih pisaca, a definitvno najdraže dijelo mi je Pad Kuće Usher. Tip je baš bio čudak ali carski čudak :pray:

Jopax
05-07-2007, 14:03
jel ko gledao film The Reaping
ja ga jucer pogledao i film je bas dobar ali mi je kraj kad su u autu najbolji
govori o nekoj zenskoj koja na znanstveni nacin objasnjava i rjesava "cuda"
sve dok je ne zamole da rijesi cuda sa krvavom vodom

Rocchiro
05-07-2007, 14:13
jel ko gledao film The Reaping
ja ga jucer pogledao i film je bas dobar ali mi je kraj kad su u autu najbolji
govori o nekoj zenskoj koja na znanstveni nacin objasnjava i rjesava "cuda"
sve dok je ne zamole da rijesi cuda sa krvavom vodom

ja sam ga gledal u kinu i nije me se bas dojmil.pun je kliseja,u svakom jebenom momentu sam znal kaj bu se sljedece dogodilo.vizualno je dosta dobro napravljen,dapace ona voda je bas kul.svjetla strana filma je odlican nastup hilary swank,ali inace lose lose...mislim,vecini bi film vjerojatno bil zabavan (meni je bil dosadan),ali nije opravdal moja ocekivanja

jucer sam bas pogledal Texas Chainsaw Massacre 2 iz 1986. film je onak...gledljiv,na trenutke cak i ok,ali malo previse koketira s zanrom komedija da bi meni bil dobar.ali zabavan film,ak nis drugo.tu i tam koja gore scena,malo akcije i tak

Chace
07-07-2007, 12:21
pogledah Bride Of The Monster :pray: :D
napokon sam se dočepao tog remek djela by Ed Wood...meni najdraži njegov film...posebno Bella Lugosi i ukradena hobotnica :rotfl:

Armachus
07-07-2007, 12:34
Aj predlozi mi neke dobre slasher horore... starije po mogucnosti!

Rocchiro
07-07-2007, 12:34
e da,ja jucer pogledah Honogurai mizu no soko kara ilitiga Dark Water...film mi je bil malko dosadan jer sam znal kaj bu se događalo (gledal sam americku verziju vec davno),ali inace je film stvarno super.ima onaj sick japanski filing (o mjuzi da ne govorim)...nesto je siromasniji efektima od onog americkog (sto se podrazumijeva),a i malo su mi cudni glumci,nekak neuvjerljivi.ali inace gg,preporuka

Alan Ford
07-07-2007, 12:43
Sjeća li se netko horror serije u kojoj je je bio neki klaun,mislim da se serija zvala Ono?

:shock:

Rocchiro
07-07-2007, 12:53
Sjeća li se netko horror serije u kojoj je je bio neki klaun,mislim da se serija zvala Ono?

:shock:

nisam gledal,al znam da je to od Stephena Kinga,legende.zove se It ili tak nekak

Alan Ford
07-07-2007, 13:00
Sjeća li se netko horror serije u kojoj je je bio neki klaun,mislim da se serija zvala Ono?

:shock:

nisam gledal,al znam da je to od Stephena Kinga,legende.zove se It ili tak nekak

bio sam klinac,stvarno sam se bojao

omfgnoob1
07-07-2007, 13:22
Jel ko gledao prije mozda godinu godinu ipo na televiziji mini seriju "Rose Red" (mislim da se tako zvala), ja sam se odusevio serijom, a uz to je bila i frikin strasna :shock:

Rocchiro
07-07-2007, 13:29
Jel ko gledao prije mozda godinu godinu ipo na televiziji mini seriju "Rose Red" (mislim da se tako zvala), ja sam se odusevio serijom, a uz to je bila i frikin strasna :shock:

to je isto od kinga kolko ja znam

Chace
07-07-2007, 15:22
Aj predlozi mi neke dobre slasher horore... starije po mogucnosti!

pa reko sam ti na msnu :?

m777
07-07-2007, 15:25
@Chace - Tvoj sig... 196.64 KB (201361 bytes) :rotfl:
Nice one. :bravo:

omfgnoob1
07-07-2007, 15:31
Pih samo kojih 6 puta vise od dopustenog :| :)

Armachus
07-07-2007, 15:37
Aj predlozi mi neke dobre slasher horore... starije po mogucnosti!

pa reko sam ti na msnu :?

Ovdje sam postao prije MSN-a i morat ćeš mi ponovit.. izišao sam iz MSN-a a da nisam zapisao filmove. Barem ćeš mi reći ime onog nekog na "I" taj mi se čini odličan!

Chace
07-07-2007, 16:34
Aj predlozi mi neke dobre slasher horore... starije po mogucnosti!

pa reko sam ti na msnu :?

Ovdje sam postao prije MSN-a i morat ćeš mi ponovit.. izišao sam iz MSN-a a da nisam zapisao filmove. Barem ćeš mi reći ime onog nekog na "I" taj mi se čini odličan!

Intruder
Wilderness
Berserker - Nordic Curse
Sleepaway camp
Behind The Mask: The Rise Of Leslie Vernon
Silent Night, Deadly Night


eto...dosta

Armachus
07-07-2007, 16:35
E hvala! :)

08-07-2007, 14:50
najveci horor svih vremena je pornic na RTL-u.toliko su lose snimljeni da ih je strah gledat.

Svinjoguz
08-07-2007, 16:02
Pogledajte filmove Exorcist i Exorcism of Emily Rose(naravno negdje oko 3 ujutro),svi ostali horrori su prema tome crtići.

Rocchiro
08-07-2007, 16:19
Pogledajte filmove Exorcist i Exorcism of Emily Rose(naravno negdje oko 3 ujutro),svi ostali horrori su prema tome crtići.

har har.ima gorih sine.ali exorcist 1 je stvarno divan film.ajde, 4. dio je isto solidan,ali zato su mi 2. i 3. tesko,tesko sranje.a emily rose je stvaro fajn film,ugodno iznenađenje.preporuka

Arkham
08-07-2007, 18:24
emily rose nije horor

Chace
08-07-2007, 18:35
emily rose nije horor

je...horor triler...kako očeš ali je horor

Rocchiro
08-07-2007, 19:00
emily rose nije horor

mislil sam na Exorcism of emily rose :wink:

Svinjoguz
08-07-2007, 21:21
emily rose nije horor

Ne,to je australijska komedija.

Lord Jambrek
08-07-2007, 22:03
Sjeća li se netko horror serije u kojoj je je bio neki klaun,mislim da se serija zvala Ono?

:shock:

nisam gledal,al znam da je to od Stephena Kinga,legende.zove se It ili tak nekak

Imam oriđiđi film, odličan je film, King je majstor.

Lord Jambrek
08-07-2007, 22:06
[quote="Lord Jambrek":rrorhfpw]Hostel je najveće sranje koje sam ja ikada gledao, frend mi rekao da u Cinestaru dobiješ vreće za bljuvanje kada ideš.

Svi digli hype oko filma, kao full brutalan, krvav...

Ja sam to pogledao i osto zbunjen, to sve govorili, a ni B od brutalnosti, vidiš da su sve special effekti.

Sranje od filma.


Ak oćete brutalan film, koji fkt nije za ljude slaboga želuca, već sam 100 puta rekao, pogledajte Cannibal Holocaust.

Jedini film koji ja smatram brutalnim jer znam da scene sa životinjama nisu special effekti.

O čemu se radi u Cannibal Holocaust?

Tim istraživača je išao u amazonske šume da snimi dokumentarac o domorodcima, ali naravno tim je nestao.


Kreće drugi tim u potragu za nestalima, viđaju svakakve gadarije, domorodac siluje ženu kamenom, domorodci ih tjeraju da jedu ljudska pluća kada ih ovi prime u sklonište svojega plemena. U tome skloništu otkriju kutije od filmskih kamera, pretpostavljaju da se u njima nalaze snimke nestalog tima istraživača. Uspiju dobiti snimke i vraćaju se nazad.

Televizijska kuća želi uzet te njihove snimke i složiti dokumentarac i tu idu svi pregledavat filmove.

Tu kreće sva brutalnost do maksimuma.

Ima scena gdje su izvukli kornjaču iz amazone, odsjekli joj glavu, rasporili trup i pekli iznutrice. Scena gdje njihovom vodiću u čizmu uđe neka zmija i ovi mu odsjeku nogu da mu otrov ne bi prodrio do ostatka tijela, ipak na kraju umre. Scena gdje majmunu presjeku glavu na pola i isišu mu mozak.

Jedna od najboljih scena filma mi je kada domrotkinju privežu za drvo, dođe druga i toj domorotkinji isčupa rukom fetusa iz maternice i zakopa ga u zemlju.


Režiser je bio dvije godine u zatvoru zbog životinja, morao je glumce dovesti na saslušanje da se vidi da su oni živi i zdravi.

Kada su ljudi došli u kino 1980. mislili su da su upravo pogledali dokumentarac.


Dakle, Hostel je za malu djecu.

kul, ima to za posudit u videoteci da ne tražim po katzima i tome...[/quote:rrorhfpw]


Teško, jako teško ćeš to naći, ja sam ga našao na internetu i to jedva, to je 27 godina star film.

Chace
08-07-2007, 23:00
ima ga svuda po netu :rotfl: :rotfl:
da se smije dao bi mu sada link da skine

Dreamer Deceiver
29-08-2007, 11:42
da malo dignem ovu temu :

red par dana sam pročitao Vreću kostiju od Kinga i moram priznati da me knjiga oduševila.
Inače koja vam je najdraža pripovjetka od Lovecrafta, meni je definitvno najdraža Vrebajuća Strava :pray:

GrimReaper
29-08-2007, 12:03
možete mi preporučit par knjiga od kinga?
nisam nikad baš horror žanr čitao al naravno da znam za kingovu reputaciju

Samael
29-08-2007, 12:08
Najpristupačnije su Carrie, Djeca kukuruza, Dreamcatcher, Salem's i Jerusalem's Lot, Insomnia, Zelena milja i Rose Red ( Moj favorit ).
Rose Red je inače bila na TV-u prije ja mislim, godinu dana, tako nešto.
Usput, većina toga je snimljena kao filmovi ili dugometražne serije.
Uživaj!

GrimReaper
29-08-2007, 12:10
Najpristupačnije su Carrie, Djeca kukuruza, Dreamcatcher, Salem's i Jerusalem's Lot, Insomnia, Zelena milja i Rose Red ( Moj favorit ).
Rose Red je inače bila na TV-u prije ja mislim, godinu dana, tako nešto.
Usput, većina toga je snimljena kao filmovi ili dugometražne serije.
Uživaj!

hvala stari, morat ću do knjižnice :boohoo:

Fenrir
29-08-2007, 12:12
Dobro, te knjige nisu loše, ali za true hardcore, ali pazi, poslije ove dvije više nisi isti čovjek, ako uopće čovjek: Stanari u slonu i zbirka horror poezije, Kuca, kuca Pero!

Dreamer Deceiver
29-08-2007, 12:17
Dobro, te knjige nisu loše, ali za true hardcore, ali pazi, poslije ove dvije više nisi isti čovjek, ako uopće čovjek: Stanari u slonu i zbirka horror poezije, Kuca, kuca Pero!

32 strane čiste strave :D

Samael
29-08-2007, 12:28
Hehe, čitao, no mislio sam da su ove bolje za početak...

Rocchiro
29-08-2007, 13:25
e ljudi,pogledajte Ilsa, She Wolf of the SS,brutal šit!

isto preporucam film Bug od redatelja Exorcista

Samael
29-08-2007, 16:56
Bug sam pogledao

RIPtheREAPER
31-08-2007, 14:39
Sad je bila reklama na HRTU 1 da je surta maraton japanskih horror filmova.
Krug, Krug 2, Propusten poziv ( :D tako nesto, nisam cuo dobro) i Kletva.

Armachus
31-08-2007, 14:53
Sad je bila reklama na HRTU 1 da je surta maraton japanskih horror filmova.
Krug, Krug 2, Propusten poziv ( :D tako nesto, nisam cuo dobro) i Kletva.

Tako je... čekam Krugove jedan i drugi. Propušten poziv i klevu sam gledao!

Samael
31-08-2007, 14:54
Sad je bila reklama na HRTU 1 da je surta maraton japanskih horror filmova.
Krug, Krug 2, Propusten poziv ( :D tako nesto, nisam cuo dobro) i Kletva.

Tako je... čekam Krugove jedan i drugi. Propušten poziv i kletvuSsam gledao!

Original ili američki shrot?

Burek_fr0m_SPACE
31-08-2007, 14:57
Sutra? U koliko sati?

RIPtheREAPER
01-09-2007, 01:05
Orgigi.
Neznam koliko sati ali znam da zadnji pocinje negdje oko 0.30h.

Master_of_Soup
01-09-2007, 07:34
Ionako ću bit vanka do ranih jutarnjih sati. 8)

Samael
01-09-2007, 09:36
Gledao tko "Fire In The Sky" ?

Armachus
01-09-2007, 09:41
Sad je bila reklama na HRTU 1 da je surta maraton japanskih horror filmova.
Krug, Krug 2, Propusten poziv ( :D tako nesto, nisam cuo dobro) i Kletva.

Tako je... čekam Krugove jedan i drugi. Propušten poziv i kletvuSsam gledao!

Original ili američki shrot?

Oriđžiđži

Samael
01-09-2007, 09:43
Aj fala jeebusu, ovi amerikenjci mi idu na jetru s tim usranim preradama japanskih horrora

Rocchiro
01-09-2007, 14:27
ljudi,to se ne propusta! ovaj One Missed Call nisam nikad gledal,bas me zanima na kaj to lici








jucer sam pogledal neku novozelandsku bolestinu,Black Sheep se zove film.kako ti ljudi imaju smisla za retardirano-smjesne horore (sjetite se braindead-a).pogledajte film,skroz je zabavan - ovce popizde i pocnu klati okolo naokolo.fora

r0pe
01-09-2007, 14:29
Sutra? U koliko sati?

danas u pol 12 ti je krug 1

kowE
01-09-2007, 16:09
jbga... moram se u 250 vratit veceras :wink:

BlackDCRO
01-09-2007, 16:47
Lol, jucer sam pogledao film "Leptirica", to je yu. horror iz 73´. Ajme koji uzas, cijeli film ima samo jednu strasnu scenu, a prica je ocajna...
Jedino sto bih pohvalio u filmu jest humor i likovi. Ima bas jedna scena kad njih 10 bjeze od tipa sa kosom(ono orudje) sto fura Smrt i tip padne i nemoze se dignut, ostane lezat, i cim je vidio da taj tip i dalje trci za njima odmah je skocio :D

RIPtheREAPER
01-09-2007, 22:50
Evo poceo je krug...odma se vidi razlika...kako sam se usro kada zena otvori ormaric u onoj sobi...

Da_killah
01-09-2007, 23:00
treba gledat i starije japanske horore, recimo audiciju i lijek, to su jebeni filmovi...

Samael
02-09-2007, 09:30
Audicija je odlična.

Master_of_Soup
02-09-2007, 10:54
Japanski horori su i pojam horora.
Ona američka sranja imam-pilu-ili-mačetu-od-metar-i-šezdeset-i-sve-ću-vas-poklat su blago rečeno sranja od horora.
Najdraže mi kad vidim ono u najavi filma recimo za Van Helsing: žanr filma - horor. Je ku*ac, nije ni h of horora.

Rocchiro
02-09-2007, 12:49
evo,onaj maraton jucer je predivna stvar.ovaj One missed call je divan film,ima poprilicno potresnih trenutaka.kaj se tice krugova,draze su mi americke verzije.prvenstveno zbog boljih efekata koji donose strasnije scene i jos nekih sitnica.Redatelj je ionak iovak isti za sve verzije.a ju-on 1 jap. verziju nisam gledal,zaspal sam :oops: drugi dio sam vec prije gledal,i mnogo je lijep.

Da_killah
02-09-2007, 13:01
ja sam gledao ring 1 i 2 i ju-on još prije, jučer sam mislio samo one missed call ali mi se nije dalo

Dreamer Deceiver
02-09-2007, 13:26
gledao sam krug, kao i hanzi bolji mi je američka verzija ( možda jer sam je prvu pogledao ), drugi dio sam gledao malo jer me shrvao predivan san :oops: Ali nema veze sve ja to imam snimljeno na kazeti, pa odoh ja sad to gledat :D

kowE
02-09-2007, 13:37
ja se mal nazujo pa sam zaspo :cry: :)

r0pe
02-09-2007, 13:57
ja se mal nazujo pa sam zaspo :cry: :)

same here :)

Peyo
21-10-2007, 11:35
Nema ničeg do Slagalice Strave :pray: Ocjena 10 za priču i orginalnost :pray:

cr33p
21-10-2007, 12:33
zadnji horror kojeg sam gledo je sleepy hollow,i love tim burton. :)

Doggy
21-10-2007, 16:27
zna ko koji dobar horor od 2005 nadalje??? nest manje poznatog a dobrog?!?!

Rocchiro
21-10-2007, 16:50
zna ko koji dobar horor od 2005 nadalje??? nest manje poznatog a dobrog?!?!

jucer pogledah premonition,zgodan filmic,ono,polu horor.imas i 1408,hills have eyes 2,grindhouse...da,al to su sve poznatiji filmovi :/

Armachus
21-10-2007, 17:47
Turistas

Mada nije ab dobar... barem meni!

r0pe
21-10-2007, 19:38
Turistas

Mada nije ab dobar... barem meni!

ma dobar je turistas, nešto na foru hostela samo u brazilu ili di već

Armachus
21-10-2007, 20:14
Turistas

Mada nije ab dobar... barem meni!

ma dobar je turistas, nešto na foru hostela samo u brazilu ili di već

True... Brazil!

Arbiter of Change
22-10-2007, 17:17
Izašao je ovaj "30 Days of Night" pa se nadam da ću ga uskoro pogledati, premda sam već čuo da je film ala "Underworld" po kvaliteti priče i to.

Can't wait.

King tiger
22-10-2007, 17:47
gledah Grudge neki dan.

nevjerovatno glup film

Doggy
03-11-2007, 10:43
turistas je smece i pol...

r0pe
03-11-2007, 13:21
gledah Grudge neki dan.

nevjerovatno glup film

grudge ili ju-on?

Rocchiro
03-11-2007, 13:52
gledah Grudge neki dan.

nevjerovatno glup film

nevjerovatno glup onima koji ga ne shvacaju

Doggy
03-11-2007, 23:15
nabavil sam 30 days of night, i nece mi poceti film nego 20 sekundi pise da ga mogu gledat samo na nekom domplayer-u... axxo-v je film...

Paran0a
03-11-2007, 23:19
Pogledo Helovin..tak radnja je malo dosadna..
ali ok..ima puno elemenata iznenadjenja od kojih se stepes...

SaZzu
04-11-2007, 15:49
gledah Grudge neki dan.

nevjerovatno glup film

+1

GrimReaper
04-11-2007, 23:30
evo sjetio sam se danas jednog filma kojeg sam pogledao kad sam bio klinac.. dakle koliko ja znam film je jednom pušten samo na naškoj tv..

Langolijeri
film po knjizi stephena kinga.. znam da me se kao klinca dojmio,sada ga nabavljam da ponovno uživam u njem..

se sjeca netko toga? :)

Windwalker
05-11-2007, 09:31
evo sjetio sam se danas jednog filma kojeg sam pogledao kad sam bio klinac.. dakle koliko ja znam film je jednom pušten samo na naškoj tv..

Langolijeri
film po knjizi stephena kinga.. znam da me se kao klinca dojmio,sada ga nabavljam da ponovno uživam u njem..

se sjeca netko toga? :)

To je zapravo miniserija od 2 dijela. Gledao nedavno na VHS-u (frend snimio).

Stvarno odlična atmosfera, skoro da ni nema nikakvih zvukova (osim glasova).

Pogledaj i Kingov The Stand. Miniserija u 4 dijela. Nije baš horror, nego postapokaliptično (većina čovječanstva pomrla, došo vrag, neki su za vraga, neki protiv njega). Uglavnom zanimljivo i zabavno. Traje sveukupno 6 sati.

Marcellius09
05-11-2007, 10:11
ajde recite mi neke dobre horrore sa vampirima da odem posudit

Rocchiro
05-11-2007, 16:18
ajde recite mi neke dobre horrore sa vampirima da odem posudit

Inetrvju s vampirom deifinitivno the film.onda tu imas i old skul Nosferatu-a

Burek_fr0m_SPACE
05-11-2007, 17:13
old skul Nosferatu-a
To imam želju pogledati već duže vrijeme... Kod mene na programu večeras - Jacob's Ladder. Istraumiranom ratnom veteranu se pođu priviđati stvari... zvuči zanimljivo.

Armachus
05-11-2007, 17:19
old skul Nosferatu-a
To imam želju pogledati već duže vrijeme... Kod mene na programu večeras - Jacob's Ladder. Istraumiranom ratnom veteranu se pođu priviđati stvari... zvuči zanimljivo.

Inace sam ljubitelj starih filmova... ali Nosferatu... to je nesto drugacije; nisam mislio da je to nijemi film. Sumnjam da ovdje ima itko komu se film svida! :(

King tiger
06-11-2007, 18:14
gledah Grudge neki dan.

nevjerovatno glup film

nevjerovatno glup onima koji ga ne shvacaju

americka verzija.

smijesno.

Rocchiro
06-11-2007, 18:45
[quote="King tiger":10qui1uy]gledah Grudge neki dan.

nevjerovatno glup film

nevjerovatno glup onima koji ga ne shvacaju

americka verzija.

smijesno.[/quote:10qui1uy]

kaj je tolko glupo u tom filmu (osim onog debilnog kreketanja) ?

BLOODdemon
06-11-2007, 19:52
[quote="King tiger":3t941ogi]gledah Grudge neki dan.

nevjerovatno glup film

nevjerovatno glup onima koji ga ne shvacaju

americka verzija.

smijesno.

kaj je tolko glupo u tom filmu (osim onog debilnog kreketanja) ?[/quote:3t941ogi]

ja sam zaspo kad sam ga gledo kod frenda(btw bilo je 4 ujutro)

King tiger
06-11-2007, 20:02
mali otvara usta. svi umiru ( turbo strasan momenat. valjda)

ona scena kad ona kao bjezi i otvara vrata a ona glava se spusti s vrha vrata :pray:

i bafi je losa glumica

Rocchiro
06-11-2007, 21:14
ja sam zaspo kad sam ga gledo kod frenda(btw bilo je 4 ujutro)

u 4 ujutro bi ja zaspal i da me vukodlak kolje :)



mali otvara usta. svi umiru ( turbo strasan momenat. valjda)

ona scena kad ona kao bjezi i otvara vrata a ona glava se spusti s vrha vrata Svaka ti dala

i bafi je losa glumica

al ima dobru rit 8)

Armachus
06-11-2007, 21:46
Zna netko ime onog horrora o duhovima; neku malu proguta televizija! I na kraju filma njezina obitelj izbaci tv koji se sve to i skrivio, prouzrocio duhove! Stariji jedan film.

EDIT: Našao! :D

Rocchiro
06-11-2007, 22:13
Zna netko ime onog horrora o duhovima; neku malu proguta televizija! I na kraju filma njezina obitelj izbaci tv koji se sve to i skrivio, prouzrocio duhove! Stariji jedan film.

EDIT: Našao! :D

bez obzira kaj si pronasel,da vidim dal dobro mislim - poltergeist?

Samael
06-11-2007, 22:22
Zna netko ime onog horrora o duhovima; neku malu proguta televizija! I na kraju filma njezina obitelj izbaci tv koji se sve to i skrivio, prouzrocio duhove! Stariji jedan film.

EDIT: Našao! :D

bez obzira kaj si pronasel,da vidim dal dobro mislim - poltergeist?

dobro misliš

Armachus
07-11-2007, 08:20
Zna netko ime onog horrora o duhovima; neku malu proguta televizija! I na kraju filma njezina obitelj izbaci tv koji se sve to i skrivio, prouzrocio duhove! Stariji jedan film.

EDIT: Našao! :D

bez obzira kaj si pronasel,da vidim dal dobro mislim - poltergeist?

dobro misliš

aha

Vidjeh da ima 3 djela film. Gledao sam prvi, zna netko kakva su ostala dva?

Samael
07-11-2007, 08:33
Inferiorniji su originalu. Pogledaj ocjene na IMDB-u.

str33t6l0w
08-11-2007, 23:51
Evo baš sam jučer pogledao neke filmove :D

Wrong Turn 1 i 2, 30 Days of Night... mogu reći da su ok filmovi...

jučer sam cijeli dan gledao filmove pa sam tako pregledo i The Cube serijal :D nisu horori al vrijedno spomena :D

Armachus
09-11-2007, 00:04
Evo baš sam jučer pogledao neke filmove :D

Wrong Turn 1 i 2, 30 Days of Night... mogu reći da su ok filmovi...

jučer sam cijeli dan gledao filmove pa sam tako pregledo i The Cube serijal :D nisu horori al vrijedno spomena :D

Kakav je 30 Days of Night?
Ukratko o cemu je?

unknown
09-11-2007, 00:14
Evo baš sam jučer pogledao neke filmove :D

Wrong Turn 1 i 2, 30 Days of Night... mogu reći da su ok filmovi...

jučer sam cijeli dan gledao filmove pa sam tako pregledo i The Cube serijal :D nisu horori al vrijedno spomena :D

Kakav je 30 Days of Night?
Ukratko o cemu je?

vampiri

Armachus
09-11-2007, 00:18
Evo baš sam jučer pogledao neke filmove :D

Wrong Turn 1 i 2, 30 Days of Night... mogu reći da su ok filmovi...

jučer sam cijeli dan gledao filmove pa sam tako pregledo i The Cube serijal :D nisu horori al vrijedno spomena :D

Kakav je 30 Days of Night?
Ukratko o cemu je?

vampiri

Hvala na tako dubokoumnom odgovoru!

unknown
09-11-2007, 00:39
Evo baš sam jučer pogledao neke filmove :D

Wrong Turn 1 i 2, 30 Days of Night... mogu reći da su ok filmovi...

jučer sam cijeli dan gledao filmove pa sam tako pregledo i The Cube serijal :D nisu horori al vrijedno spomena :D

Kakav je 30 Days of Night?
Ukratko o cemu je?

vampiri

Hvala na tako dubokoumnom odgovoru!

pa provjeri na imdb-u jel to toliko teško

Armachus
09-11-2007, 01:28
Evo baš sam jučer pogledao neke filmove :D

Wrong Turn 1 i 2, 30 Days of Night... mogu reći da su ok filmovi...

jučer sam cijeli dan gledao filmove pa sam tako pregledo i The Cube serijal :D nisu horori al vrijedno spomena :D

Kakav je 30 Days of Night?
Ukratko o cemu je?

vampiri

Hvala na tako dubokoumnom odgovoru!

pa provjeri na imdb-u jel to toliko teško

NA imbdu ne mogu cuti necije subjektivno misljenje i komentar o filmu... mogu samo vidjeti cinjenice! :wink:

unknown
09-11-2007, 07:16
[quote="str33t6l0w":3tompzis]Evo baš sam jučer pogledao neke filmove :D

Wrong Turn 1 i 2, 30 Days of Night... mogu reći da su ok filmovi...

jučer sam cijeli dan gledao filmove pa sam tako pregledo i The Cube serijal :D nisu horori al vrijedno spomena :D

Kakav je 30 Days of Night?
Ukratko o cemu je?

vampiri

Hvala na tako dubokoumnom odgovoru!

pogleadj user ratings

pa provjeri na imdb-u jel to toliko teško

NA imbdu ne mogu cuti necije subjektivno misljenje i komentar o filmu... mogu samo vidjeti cinjenice! :wink:[/quote:3tompzis]

Armachus
17-11-2007, 17:35
E imam jedno pitanje... jeli netko gledao Saw IV?

Dreamer Deceiver
17-11-2007, 17:40
nisma pogeldo, imam ali kam erziju a ne želim gledati film u takvoj glupoj kvaliteti... al isam čuo da je bolestan, pogotovo početak

Samael
17-11-2007, 18:05
Par horrora koje preporučujem:

Braindead
Bad taste
Dentist
Ichi the Killer
2000 Maniacs
Scanners
Nekromantik
Feast

to je za sad...možda još nešto iskopam :wink:

Rocchiro
17-11-2007, 20:28
Par horrora koje preporučujem:

Braindead
Bad taste
Dentist
Ichi the Killer
2000 Maniacs
Scanners
Nekromantik
Feast

to je za sad...možda još nešto iskopam :wink:

lolz,znam o kakvim se tu filmovima radi,ne volim bas takve hororce jer me vise nasmijavaju nego plase :) braindead mi je,recimo,teško česme.al moram priznat da mi ovaj dentist jako primamljivo zvuči :wink: Može samo onak ukratko o filmu?

Samael
17-11-2007, 20:49
.al moram priznat da mi ovaj dentist jako primamljivo zvuči :wink: Može samo onak ukratko o filmu?

Ovako, ima dva dijela, no kako mi se ne da pisati, preuzeti ću opis sa bloga movieworld.blog.hr

Dentist 1

Tko se kao klinac nije plašio zubara?
Neki ih se i sada još plaše.
Ovaj film vam daje i razlog da ih se plašite ;

Već ste shvatili da je glavni ''junak''(glumac Corbin Bernsen) po zanimanju zubar i to vrlo bogat privatni zubar koji ima sve od velike vile u kojoj živi do sexy žene(glumica Linda Hoffman) koja samo sjedi doma i troši lovu....

Sve počinje jednog lijepog i sunčanog jutra kako to uvijek i biva...Našem bračnom paru danas je godišnjica pa su se malo pohvatali prije ''junakovog'' odlaska na posao..te on primjećuje da žena ima crnu mrlju na podlaktici. Ne obraća veliku pozornost na to nego odlazi prema autu. Kad primjećuje da je čistaču bazena rikla neka mašina za čiščenje i okolo sve curi ulje,izdere se na čistača,sjedne u auto i krene na posao...ali staje malo dalje od kuće i povezuje mrlju na ženi sa prljavim uljem od čistača. Naravno, vraća se doma i vidi kako žena pljuga čistaču pored bazena...u tom trenutku naš junak puca(mentalno),te ima neke ideje o ubojstvu žene i čistača, neke flash-backove... Uzima pištolji iz svog radnog stola te odlazi nazad u auto,gdje čeka čistača...I tako čistač izlazi van i odlazi do susjede,naš junak ga prati te vidi da čistač bari i susjedu,sav u bedu odustaje od ubojstva, ali ga napada susjedin pas kojeg on ubija pištoljem (tim ubojstvom đukele si je na vrat stavio 2 detektiva) i zatim bježi...

Odlazi u ordinaciju gdje su pacijenti već ludi od čekanja,te ih prima 1 po 1.Ali kod svakog pacijenta negdje pogriješi (klincu koji je prvi put kod zubara zabode onu napravicu za pregled zuba pod zub, curi pusti previše plina za anasteziju....) Zaposlenici primjećuju da je ''junak'' potresen nećim,te da previše griješi...''Junak'' to shvaća te zatvara ordinaciju za danas i kaže ostatku pacijenata da dođu sutra. Naziva ženu da dođe do ordinacije,pa da zajedno odu u neki restoran proslavit godišnjicu...I to je bilo prvih 50 minuta filma koji je vukao na neki triler,a ne horror,a onda počinje...prava makljaža,sa i bez uporade zubarskih aparata ;)
Nema baš puno mrtvih u filmu ali je dosta napet i ima dosta ''bezubih'' na kraju ;D
Kraj filma..dugo nisam vidio tako dobar kraj..stvarno je rijetko da za neki film neznam kako će završit i evo ga do zadnje minute nisam ni sanjao kakav će kraj napravit...svaka čast na ideji...

Film traje 92 min. I isplati ih se potrošit na njega..
Redatelj je Brian Yuzma koji i nije toliko poznat,ali je napravio filmove koje mora svaki ljubitelj horrora pogledat,filmove poput Re-Animator,Beyond Re-Animator,Bride of Re-Animator,Necronomicom,Return of the Living Dead 3,Dentist 2..itd.,a sad radi na House of Re-Animator...

Ako ti se svidi, copy/paste ću i za dvicu, hehe...

p.s.
opis je malo traljav, no javio sam Hanzi na pp više u vezi s time, pa nemojte ovdje vi ostali kenjati o opisu filma, thx
:wink:

FaTaL_mRkvA
17-11-2007, 21:09
jel neko gledo neki film s vampirima ''crvena zora''(ili tak nekak)
frend mi je pričao, pa me zanima jel taj film uopće postoji(on je sklon da sere)

Samael
17-11-2007, 21:16
jel neko gledo neki film s vampirima ''crvena zora''(ili tak nekak)
frend mi je pričao, pa me zanima jel taj film uopće postoji(on je sklon da sere)

Nisam siguran, nešto mi je poznato, možda neki Cravenov uradak ili Carpenterov, nemam pojma. Proguglaj, možda nešto nađeš :wink:

olio
17-11-2007, 23:44
E imam jedno pitanje... jeli netko gledao Saw IV?ja sam cam verziji gledao ali je vrlo gledljivo
al na kraju se prica sjebe totalno nije mi se svidio debelo ispod prosjeka sa usporedbi prosla tri

Armachus
18-11-2007, 00:01
E imam jedno pitanje... jeli netko gledao Saw IV?ja sam cam verziji gledao ali je vrlo gledljivo
al na kraju se prica sjebe totalno nije mi se svidio debelo ispod prosjeka sa usporedbi prosla tri

Kako to da je Jigsaw živ?
Što je s Amandom? I jeli radnja ima veze kaj s prethodnim djelovima... likovi i to?

Dreamer Deceiver
18-11-2007, 00:59
jigsaw je mrtav ali pronađu jednu njegovu kazetu u njegovom bubregu/dijelu tijela. To je bilo na traileru...

GrimReaper
14-12-2007, 11:00
evo kupio sam kingovu vrecu kostiju preko tiska za 29 kuna...smijesna cijena za takvu knjigu zar ne? :)

Lord Jambrek
14-12-2007, 12:14
evo kupio sam kingovu vrecu kostiju preko tiska za 29 kuna...smijesna cijena za takvu knjigu zar ne? :)

Yup, ta prodaja na kiosku je najbolja stvar ikada napravljena.

GrimReaper
15-12-2007, 11:06
ima super naslova, sve je povoljno...pogotovo king,skoro sve su 29 kn

Eddie9
25-01-2008, 19:37
gledao danas skeleton key...ok film, nisam ništa posebno niti očekivao...

gledao netko suspiriu ili timber falls? ne znam dal da ih nabavljam...

Hugh Bliss
25-01-2008, 19:42
Elephant Man je horor. :o

miska10
26-01-2008, 17:35
gledao saw IV......ok je film....odlicna radnja....treba dobro pratiti da bi razumio..... ne kontam kraj bas najbolje.....

Doggy
26-01-2008, 17:54
gledao saw IV......ok je film....odlicna radnja....treba dobro pratiti da bi razumio..... ne kontam kraj bas najbolje.....

ni ja, ono, na pocetku izvade kazetu iz njega, a na kraju on lezi na stolu... reko wtf?

Dreamer Deceiver
26-01-2008, 18:20
evo kupio sam kingovu vrecu kostiju preko tiska za 29 kuna...smijesna cijena za takvu knjigu zar ne? :)

ja sam mogao birati između ove jeftine i malo skuplje knjige od Vreće Kostiju, uzeo sam skuplju i nije mi žao para :D

olio
26-01-2008, 19:36
evo kupio sam kingovu vrecu kostiju preko tiska za 29 kuna...smijesna cijena za takvu knjigu zar ne? :)

ja sam mogao birati između ove jeftine i malo skuplje knjige od Vreće Kostiju, uzeo sam skuplju i nije mi žao para :Dtakoder :pray:

Eddie9
27-01-2008, 22:21
jel gledao ko shutter? onaj tajlandski horor s nekakvim duhovima na slikama?

Dreamer Deceiver
27-01-2008, 22:31
sada čitam dagona....razočaralo me...poput planina ludila... :(
vrebajuća strava ftw.

Eddie9
27-01-2008, 22:41
sada čitam dagona....razočaralo me...poput planina ludila... :(
vrebajuća strava ftw.

ooo znači nabavio si dagon ha? :D
meni isto priče nisu ništa posebno al ima 2-3 dobre...neke su prekratke a neke dosadne...

Dreamer Deceiver
27-01-2008, 22:57
pa rekao sam ti da sam ga anbavio isti dan kao i ti :D
taj dan sam ga baš išao uzet :D
hehe...
Slažem se s tobom da su neke priče prekratke a neke predosadne, preporučujem Reanimatora koji je :pray:

HalF-DeaD
29-01-2008, 00:09
Ja ne kužim zašto se Saw smatra hororom? Pa uopće nije strašan. Ima par scena u kojima zastane dah ali nije to horor.

Ista stvar kao i 28 days/weeks later.


Btw, odlični su Sawovi i 28...

Eddie9
29-01-2008, 09:36
saw je horor/ triler isto kao i 28 weeks later...i po ovom tvom razmišljanju horori nebi nit postojali jer ustvari 95% horora nije strašno...

Ivan_87
29-01-2008, 09:59
jel zna ko od vas di još mogu pogledat film noć vještica hellowen ovaj novi nastavak ? hvala

Eddie9
29-01-2008, 11:30
p2p, warez-bb, torrenti, videoteka - u najgorem slučaju :D

Demon Hunter
29-01-2008, 11:52
E imam jedno pitanje... jeli netko gledao Saw IV?

Ja sam nesto malo poceo gledat i na prvi pogled strasno dobro je napravljen!

King tiger
02-02-2008, 00:52
Gledah The Shining neki dan.
kakav carski film ne toliko horor kao psiholoski film- al opet prejeben horor.
Spoilers !



Temelji se na prejebenoj atmosferi i prejebenim freaky scenama ( tipa kad Wendy trci kroz hotel i vidi freaky halucinaciju-prividjenje covjeka odjevenog u kostim nekog glodara i nekog ocito plemica u sex actu) sto sa vec otprije stvorenom atmosferom ( dugi opening shotovi i objasnjavanje koji zaista sluze svrsi) stvara zaista " haunting" film.

Znam da se King ljutio na Kubricka zbog adaptacije ali mislim da nije bilo Cubricka film ne bi bio ovako predobar , covjek suptilno ( suptilno u kontekstu horora) stvara prejebenu atmosferu, realisticnost i uvlaci vas u radnju, a ne kao oni tinejdz horori u kojim vas boli kita za likove niti ista znate o njima.

Atmosfera je prejebena do takve mjere da je jedna od najstrasnijih scena kad Wendy nalazi 600 stranica besmislica ( oni koji nisu gledali- gledajte ) , Nicholson je odlican, on zapravo uvijek izgleda kao da ce te ubiti sjekirom :D

enivejz super psiholoski- horor - horor :D

Dreamer Deceiver
02-02-2008, 13:48
meni neke stvari u saw 4 nisu baš jasne, vama ? kao onih zadnjih 10 minuta....

Eddie9
02-02-2008, 16:20
ma cijeli taj saw serijal je rađen na istu šemu...pogledaš jedan, pogledao si ih sve...ovaj saw 4 je meni bio najdosadniji...čak ga nisam nit htio gledat al mislio sam možda su nešto novo uveli...kad ono isto sranje opet...

Kablam
02-02-2008, 16:23
Evo najstravičnija stvar koju čete vidjeti u zadnjih par sati

http://hellgate.incgamers.com/gallery/data/500/ljepotan.jpghttp://hellgate.incgamers.com/gallery/data/500/ljepotan.jpghttp://hellgate.incgamers.com/gallery/data/500/ljepotan.jpghttp://hellgate.incgamers.com/gallery/data/500/ljepotan.jpghttp://hellgate.incgamers.com/gallery/data/500/ljepotan.jpghttp://hellgate.incgamers.com/gallery/data/500/ljepotan.jpg

Eddie9
02-02-2008, 17:54
ha? molim? :|

Korpse
02-02-2008, 18:42
WTF? koji je njemu?
ovu sliku sliku postao u 5-6 tema.

Armachus
07-02-2008, 22:44
meni neke stvari u saw 4 nisu baš jasne, vama ? kao onih zadnjih 10 minuta....

Brat mi je objasnio pa su mi postale jasne... :)

Dreamer Deceiver
07-02-2008, 22:47
a biš podjelio objašnjenje s nama ? :D

Peyo
11-02-2008, 20:19
August Underground's Mordum :o Nešto najbolesnije

vkgamer16
27-03-2008, 17:38
prva tri hellraisera,strasno...
saw 1,2,3,4

Peyo
27-03-2008, 18:04
Nemojte nikada gledati snuff filmove to je moja preporuka. A kada smo već kod Horror-a najbolji su mi Saw 1,2,3,4, Halloween (svi), Shining, Silent Hill, Ovaj najnoviji Texas Chainsaw Massacre (zbog priče), 1408, Hostel 1 i 2.... itd.

Duke of Earl
28-03-2008, 19:01
Nemojte nikada gledati snuff filmove to je moja preporuka. A kada smo već kod Horror-a najbolji su mi Saw 1,2,3,4, Halloween (svi), Shining, Silent Hill, Ovaj najnoviji Texas Chainsaw Massacre (zbog priče), 1408, Hostel 1 i 2.... itd.
August Underground's Mordum nije snuff film, nego poprilicno lose napravljen slasher koji se pokusava prikazat ko snuff film.A postojanje pravih snuff filmova nikad nije dokazano.

Dreamer Deceiver
30-04-2008, 12:16
je gledao tko mist ?
više sam se bojao onih vjerskih fanatika nego onih beštija

Da_killah
30-04-2008, 12:26
pa kad ni nije horror nego psihološki triler :)

Dreamer Deceiver
30-04-2008, 12:30
istina, a kraj je vrlo uznemirujuć...
pa čak i mene je malo uznemirio :?

Constantine
30-04-2008, 21:37
Najbolji horror filmovi koje sam gledao su Uljezi,28 dana kasnije i krug

05-05-2008, 18:48
Pogledajte si The Orphanage (2007)

Makar nije na engleskome ali je predobar film.Kud češ bolji horrorac nego kad su u ulogama retardirana djeca.Al doslovno.

Karzah
05-05-2008, 19:09
Zadnji dobar horor koji sam pogledao je bio 28 Weeks Later, još ću si ovih dana pustiti Saw 4, da vidim na što to liči...

Bob Dylan
11-08-2008, 16:58
IT mi je zadnji dobar horor koji sam gledo,.,.al ima i boljih sad čekam happening.,.,.,čuoh da je prejeben :kill: :kill:

Paran0a
11-08-2008, 20:17
Happening smece od filma kakvo do sad nisam vidio.
Btw to nije horor.Ima trenutaka kad neznas dal da se smijes il bojis.

Baldrick
12-08-2008, 01:49
oj dobri ljudi, dajte preporuke za neke španske horor filmove (mogu i trileri).. obavezno da su španski!

Chace
12-08-2008, 19:14
REC

Baldrick
12-08-2008, 19:18
hvala, al za njega već znam.. našo sam sledeće:

rec
orfanato, el
sin nombre, los
nadie conoce a nadie
dia de la bestia, el
cronos (meksički, al to je kao da je španski)

treba mi još nekolko filmova da popunim 2 dvda..

King tiger
12-08-2008, 21:22
amores perros - pasja ljubav.
meksicki je .
jesi gledao to ? nije triler ali eto

Baldrick
12-08-2008, 22:40
hvala, gledao, ustvari imam na dvdu.. al nije horor.

Dreamer Deceiver
13-08-2008, 00:35
hvala, al za njega već znam.. našo sam sledeće:

rec
orfanato, el
sin nombre, los
nadie conoce a nadie
dia de la bestia, el
cronos (meksički, al to je kao da je španski)

treba mi još nekolko filmova da popunim 2 dvda..

e čuo sam da je orfanto heben horrorac, a ču sam da je dobar i još jedan od guilerma del torra koji je neki spiritualni prethodnik panovog labirinta ( provjeri na wikipediji )

Baldrick
13-08-2008, 01:06
od del tora sam gledao đavolja kičma, verovatno misliš na to.. ok film, al panov lavirint je za njega keva.

GrimReaper
13-08-2008, 17:01
gledat cu onaj film granice,neki kao neonazi ljudozderi tak nes. vidit cemo na kaj lici

amirix
14-08-2008, 20:29
definitivno John Capetner The Thing (1982)

najbolji horor u mom životu većinom iz razloga što u tom filmu nema ženskih glumica_što znači nema ljubljenja il ne idi tamo dragi ubit će te__nego je tu Kurt Russell čiji je lik najveća faca u istoriji horora (R.J. MacReady):

The Thing : (urliče)
R.J. MecReady : FUCK YOU TO (baci na njega dinamit)

Dreamer Deceiver
14-08-2008, 21:48
od del tora sam gledao đavolja kičma, verovatno misliš na to.. ok film, al panov lavirint je za njega keva.

e to je to ( znam da ima neke veze s vragom )
O čemu se radi film ?

iznogud1515
14-08-2008, 22:47
Ptice je meni dobar horor, jeziv je dosta s tim pticama

Kenyi
14-08-2008, 22:53
valjda vrane?

Baldrick
14-08-2008, 22:56
od del tora sam gledao đavolja kičma, verovatno misliš na to.. ok film, al panov lavirint je za njega keva.

e to je to ( znam da ima neke veze s vragom )
O čemu se radi film ?
dešava se u sirotištu, otprilike u isto vreme kao lavirint.. glavni lik je siroče, tek je došao u sirotište, počinje da vidi duha.. ne sećam se tačno, duh se beše sveti nekim dečacima koji su ga ubili..

King tiger
15-08-2008, 08:55
e to ovna boga oca alaha ( to sa sirotistem , jel )
obavezno pogledati.

Falus
15-08-2008, 10:35
Ptice je meni dobar horor, jeziv je dosta s tim pticama
:pray: :pray: zacudia san se kako strasan film

R@pt0r
15-08-2008, 10:54
Ptice je meni dobar horor, jeziv je dosta s tim pticama
:pray: :pray: zacudia san se kako strasan film
Šta film Ptice iz 2008.?
Jel ovaj? The Birds Trailer (2008) (uvDpuIdY5WU)

@King tiger, kako se zove taj film sa sirotištem? Po mogućnosti ime na engleskom... Fala!

Baldrick
15-08-2008, 12:10
đavolja kičma baš i nije horor.. neka mešavina, ima elemenata horora, al malo.. mislim, ako je lavirint horor, onda je i ovo.

Falus
15-08-2008, 13:03
Ptice je meni dobar horor, jeziv je dosta s tim pticama
:pray: :pray: zacudia san se kako strasan film
Šta film Ptice iz 2008.?
Jel ovaj? The Birds Trailer (2008) (uvDpuIdY5WU)

@King tiger, kako se zove taj film sa sirotištem? Po mogućnosti ime na engleskom... Fala!
mislim na hičkokov film to je to ali nije iz 2008

Kenyi
15-08-2008, 13:28
ima ko dobar horor da preporuci uglavnom nesto staro i ne-americko , da bas trza i sere gace avtomatski.

nosferatu25
15-08-2008, 14:06
ima ko dobar horor da preporuci uglavnom nesto staro i ne-americko , da bas trza i sere gace avtomatski.
"The Circle" :scared:
"Leptirica" :scared: :scared:

amirix
15-08-2008, 14:33
ima ko dobar horor da preporuci uglavnom nesto staro i ne-americko , da bas trza i sere gace avtomatski.
"The Circle" :scared:
"Leptirica" :scared: :scared:

e to su dobre preporuke__pogotov Leptirica :pray:

Dreamer Deceiver
15-08-2008, 15:12
đavolja kičma baš i nije horor.. neka mešavina, ima elemenata horora, al malo.. mislim, ako je lavirint horor, onda je i ovo.

ma labirint nije horror, makar je bolestan i morbidan do srži :scared:
čak ga ni ja nisam mogao u nekim djelovima gledat koliko je bolestan :scared:

olio
15-08-2008, 18:19
S :pray: :pray: zacudia san se kako strasan film
Šta film Ptice iz 2008.?
Jel ovaj? The Birds Trailer (2008) (uvDpuIdY5WU)

@King tiger, kako se zove taj film sa sirotištem? Po mogućnosti ime na engleskom... Fala!
mislim na hičkokov film to je to ali nije iz 2008
to je samo trailer napravljen 2008 kao na 45 godišnjicu filma

Kenyi
24-08-2008, 14:16
Inace, nakon REC-a sam ostao zapanjen.I WANT MOAR!
Ima li ko ista ovako nesto dobro da preporuci, bez klišeja heroja i dramaticnih smrti?

amirix
24-08-2008, 14:26
Cannibal Holocaust najbolesniji horor ikad__onda poslije slijedi Inside (francuski horor) koji je isto bolestan al nije u rangu s onim prvim

Cthulhu
24-08-2008, 19:52
najveci horor sam doživio maloprije kad sam skužio da je soblonde banana na tjedan dana. :shock: :shock: :shock:

gtaIvan
22-02-2009, 19:08
obožavam horore.A jedni od najboljih su mi:dead silence,halloween,krug,alone in the dark 1 i 2...

Hellboy
22-02-2009, 21:17
alone in the dark 1 i 2

by Uwe Boll?

JohnnyMo
23-02-2009, 00:25
Ma što se horora tiče mrzim japanske horore ( boooooooring , svaki na isto vuče i priča im je očajna ) , takogdjer glupi su mi horori tipa , upadne monster ružan ko k... isčupa nekom crijeva bla bla bla .
Volim ono Mindfuckove , nevidis puno , nevidis NISTA al si se usro ko grlica...

gtaIvan
23-02-2009, 10:56
meni je svejedno kakv je horor.samo treba imati smisla i nekakve strašne atmosfere

Death By Sexy
23-02-2009, 11:02
meni je svejedno kakv je horor.samo treba imati smisla i nekakve strašne atmosfere

Znači nije ti svejedno? I kakv je to film ako nema smilsa? Čak ni u svojoj besmislenosti?

Ne znam kad sam gledao zadnji put dobar horror... Spremam se odgledati Orphanage i Rec..čuo dobre kritike

gtaIvan
23-02-2009, 11:06
u zadje vrijeme ni ja nisam odgledo dobar horor


zadnji dobar kojeg sam odgledo je halloween

nije niš posebno ali je ipak dobar

amirix
23-02-2009, 23:19
u zadnje vrijeme samo remake-ovi al ima nekih dobrih kao

Friday The 13th
Quarantine

a evo od kojeg se još radi
http://www.imdb.com/title/tt1238299/

The Great Duck
10-06-2009, 17:32
Evo baš mi se gledaju horori u zadnje vrijeme pa bi li tko mogao preporučiti koji?Po mogućnosti ne prebrutalan i da nije po književnom predlošku (jer znam da je dosta manje poznatih knjiga po kojima su napravljeni filmovi teže dobavljivo kod nas,pa si ne želim kvariti knjigu).

Windwalker
10-06-2009, 18:22
Čujem da je novi Raimiev film Drag Me to Hell jako dobar, no još ga nisam gledao.

###DK###
10-06-2009, 19:26
Možda The Uninvited.
Noviji je. Meni je dosta dobar.

http://www.imdb.com/title/tt0815245/

Dreamer Deceiver
10-06-2009, 22:24
Čujem da je novi Raimiev film Drag Me to Hell jako dobar, no još ga nisam gledao.


pobrao je odlične kritike, pa se tako i ja nadam da će me film oduševiti :D

Arbiter of Change
10-06-2009, 23:03
Rec..čuo dobre kritike
REC je predobar zbog atmosfere koja je usko vezana uz to da ime ne otkriva ništa o filmu tako da pojma nemaš što te zapravo čeka (znam da ja ništa nisam znao kad sam ga prvi put pogledao, osim činjenice da je horor, tako da me dobro prodrmalo). Da ne spominjem kako nisu pretjerali sa shaky kamerom što je uvijek plus (btw, The Great Ducku preporučujem REC ako ga nije kojim slučajem pogledao).

Inače, Uweov Silent Hill nije ni toliko loš koliko je mogao ispasti (konačno su mi se dojmovi slegnuli), još samo da nije izmasakrirao priču igre na kojoj je film baziran bilo bi još i bolje na kraju.

Windwalker
10-06-2009, 23:13
Inače, Uweov Silent Hill nije ni toliko loš koliko je mogao ispasti (konačno su mi se dojmovi slegnuli), još samo da nije izmasakrirao priču igre na kojoj je film baziran bilo bi još i bolje na kraju.

WTF???

Silent Hill nije Uweov film. Čak je i OK. Uweovi filmovi to nisu i nemaju ama baš nikakve veze s igrama, osim naslova; dok Silent Hill vjerno dočarava atmosferu i monstere, iako je priča malo okrenuta.

Raz
10-06-2009, 23:15
Sad ste me uplašili, već sam pomislio da Uwe može nešto dobro napraviti :)

Arbiter of Change
10-06-2009, 23:18
Moja greška. :)
Mislio sam popljuvati na račun Alone in the Dark, na kraju nisam ali mi je Uwe ostao na pameti... zlo jedno. Izgubio nit.

skitkid
11-06-2009, 08:27
basket case (_uQj7j8yG6A)

najbolji film ikad.

Bob Dylan
11-06-2009, 10:49
IT...sad ce se snimat ponovo..

The Great Duck
01-07-2009, 18:16
Evo danas sam pogledao od Hitchcocka Ptice i Psiho...Nisu baš strašni,al su zanimljivi...I ne znam jesu li oni horori ili trileri,al kažu da je Psiho dida svih slashera...Jučer sam pogledao Čovjeka od pruća,nažalost preradu iz 2006.,a ne izvornik iz 1973.,kojeg bih volio pogledati,pa bih htio znati ima li ga gdje za nabaviti kod nas.