PDA

Pogledaj cijelu verziju : Policajac S petlovog brda



Jerry
25-08-2006, 18:27
Jel gledao ko ovaj film ?Film je prejeben (kolko ja znam film je star) ali jeben,imate ga na RTL-u moja mišljenja :pray:
vaša ?

sexy peace
25-08-2006, 19:27
Ma nisu mi nešto naše stare serije i filmovi pogotovo ovi stari.

lonac
25-08-2006, 21:46
Ma nisu mi nešto naše stare serije i filmovi pogotovo ovi stari.
Pogledaj Ko to tamo peva i vidit češ da ima dosta dobrih starih filmova i kad ga pogledaš valjat ćeš se po podu od smijeha a šta se tiće Policajca s Petlovog brda bija je na rtl-u al mi ga se nije dalo gledat.

hellrider
25-08-2006, 21:52
Ma nisu mi nešto naše stare serije i filmovi pogotovo ovi stari.
Pogledaj Ko to tamo peva i vidit češ da ima dosta dobrih starih filmova i kad ga pogledaš valjat ćeš se po podu od smijeha a šta se tiće Policajca s Petlovog brda bija je na rtl-u al mi ga se nije dalo gledat.

Ko to tamo peva nije naš film nego srbski,a on je reka da mu nisu dragi naši stari filmovi ni serije..... :?

Frky
25-08-2006, 22:19
Ma dajte ljudi , da li morate otvarati novu temu čim vidite neki film ili seriju koja je dobra (ili toliko loša da je smiješna) ?

... i onda se pitate ko to spama na ovom forumu !

@Jerry ne mislim samo na tebe !

hellrider
25-08-2006, 22:25
Ma dajte ljudi , da li morate otvarati novu temu čim vidite neki film ili seriju koja je dobra (ili toliko loša da je smiješna) ?

... i onda se pitate ko to spama na ovom forumu !

@Jerry ne mislim samo na tebe !

A baš dobro si reka kad vide neki film odma otvore novu temu.... :naughty:

Jerry
25-08-2006, 22:26
Ma dajte ljudi , da li morate otvarati novu temu čim vidite neki film ili seriju koja je dobra (ili toliko loša da je smiješna) ?

... i onda se pitate ko to spama na ovom forumu !

@Jerry ne mislim samo na tebe !

@ st_frky ja za taj film već znam dugo no sad me prisjetilo to pa sam otvorio topšic !

Frky
25-08-2006, 22:28
Ma dajte ljudi , da li morate otvarati novu temu čim vidite neki film ili seriju koja je dobra (ili toliko loša da je smiješna) ?

... i onda se pitate ko to spama na ovom forumu !

@Jerry ne mislim samo na tebe !

@ st_frky ja za taj film već znam dugo no sad me prisjetilo to pa sam otvorio topšic !


Ne radi se samo o ovom filmu nego općenito !

King tiger
26-08-2006, 15:08
Ko to tamo peva nije naš film nego srbski,a on je reka da mu nisu dragi naši stari filmovi ni serije..... Confused
Kad je snimljen? Prije raspada?Ko to tamo peva je jugoslovenski film.