PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prijave za 2. krug DPSGR-a



Outmind
14-01-2014, 22:37
Ako može, modove bih zamolio da se ova tema stavi u sticky na 2 tjedna radi bolje vidljivosti.

Kao što sam rekao prije no što smo prešli na novi forum, prvi krug je uspješno priveden kraju. Zbog zainteresiranosti dobrog dijela aktivnih članova otvaram prijave za novi krug.

Pravila su ista kao i u prvom krugu, uz nekoliko iznimaka za koje ćete glasati prilikom prijave. Prijaviti se može svatko, bez obzira jeste li sudjelovali u prvom krugu / ispali iz njega. Što se opomena tiče svi su na nuli i u novi krug kreću čiste savjesti

Pošto ste izrazili nekolicinu prijedloga za poboljšanje društva zamolio bih vas da se prilikom prijave o istima i očitujete. Dodajte svoje ime popisu članova 2. kruga, a ispod toga odgovorite na sljedeća pitanja:

1. Kada biste željeli da krene drugi krug?
2. Želite li da se predlagatelj albuma izvlači svaki tjedan, tjedan unaprijed, više tjedana unaprijed itd?
3. Paše li vam dosadašnji raspored (recenzije se pišu do subote navečer, album se postavlja u nedjelju)? Ako ne, predložite drugi.
4. Paše li vam trenutni sustav opomena?
5. Jeste li za to da bilo tko može pisati recenzije, pa ako budu ustrajni da ih se primi u društvo?
6. Palačinke sa pekmezom ili eurokremom?

Prijave će biti otvorene DVA TJEDNA tako da svi koji se možda još nisu prebacili na forum imaju vremena. To ne znači da nećemo krenuti ranije ako ste toliko nabrijani na to. Kakva god odluka pala glede predlaganja albuma, prvi album ne predlažemo System, p0ky i ja, da bude fer prema ostalima. Pitanja, komentare i prijedloge pišite u originalnu temu.

Popis članova za 2. krug:

Outmind

Čux
14-01-2014, 22:50
Popis članova za 2. krug:

Outmind
Chuxonja

1. Može i odma sad za vikend ak se mene pita, mada nemam ništa protiv i da pričekamo tjedan više.
2. Meni je skoro pa najdraže kak je i bilo, random pick onda kad sljedeći dolazi na red, neznam zaš al nekak mi se tak zabavnije čini.
3. Paše
4. Paše
5. Naravno, ko god želi može poslužat album taj tjedan i napisat recenziju. Par takvih i padobranac može i dobit priliku postat album kasnije.
6. Domaćim medom od kestena :P

Maloki
14-01-2014, 23:40
Popis članova za 2. krug:

Outmind
Chuxonja

1. Kada biste željeli da krene drugi krug? - Odmah ovaj vikend.

2. Želite li da se predlagatelj albuma izvlači svaki tjedan, tjedan unaprijed, više tjedana unaprijed itd? - Više tjedana unaprijed. Sada već možemo složit raspored sa "postojećim" članovima (beba, čux, čevap, poky, system, ti i ja) a novi članovi koji se sada prijave (ako se prijave) i pokažu se aktivni na red dolaze nakon toga.

3. Paše li vam dosadašnji raspored (recenzije se pišu do subote navečer, album se postavlja u nedjelju)? Ako ne, predložite drugi. - dobar model, paše.

4. Paše li vam trenutni sustav opomena? - ok je.

5. Jeste li za to da bilo tko može pisati recenzije, pa ako budu ustrajni da ih se primi u društvo? - Apsolutno.

6. Palačinke sa pekmezom ili eurokremom? - đem od šljiva, volim kad je kiselkasto.

SharpDressedChevap
15-01-2014, 14:45
Popis članova za 2. krug:

Outmind
Chuxonja
Maloki
SharpDressedChevap


1. Neka krene odmah jer nema potrebe za odugovlačenjem, nije neki ogroman posao.
2. Za redoslijed mi je tako svejedno, samo dok nisam prvi u drugom krugu. Otvoren za obje opcije.
3. Paše.
4. Naravno.
5. Ne volim ni palačinke niti namaze.

Death By Sexy
15-01-2014, 15:16
Popis članova za 2. krug:

Outmind
Chuxonja
Maloki
SharpDressedChevap
Death By Sexy


1. Odmah.
2. Svejedno.
3. Može.
4. Aha.
5. Sve.

beba nema zvečku
17-01-2014, 19:49
Popis članova za 2. krug:

Outmind
Chuxonja
Maloki
SharpDressedChevap
Death By Sexy
beba nema zvečku



1. Kada biste željeli da krene drugi krug?
Ovu nedjelju(19. Siječanj) navečer.

2. Želite li da se predlagatelj albuma izvlači svaki tjedan, tjedan unaprijed, više tjedana unaprijed itd?
Više tjedana unaprijed. Napravimo listu predlagatelja na kojoj su postojeći članovi. Svaki novi član ide na kraj reda.

3. Paše li vam dosadašnji raspored (recenzije se pišu do subote navečer, album se postavlja u nedjelju)? Ako ne, predložite drugi.
Dobar je raspored. Potrebno je izdvojiti dva sata tjedno i s ovim rasporedom to nije teško.

4. Paše li vam trenutni sustav opomena?
Imamo sustav opomena?

5. Jeste li za to da bilo tko može pisati recenzije, pa ako budu ustrajni da ih se primi u društvo?
Ako oni to žele, ne možemo nikoga silit na ništa.

6. Palačinke sa pekmezom ili eurokremom?
Pekmez s dodatkom mljevenih oraha.

Sonik
17-01-2014, 21:34
Popis članova za 2. krug:
Outmind
Chuxonja
Maloki
SharpDressedChevap
Death By Sexy
beba nema zvečku
Sonik

1. Možemo ovaj vikend što se mene tiče.
2. Svejedno mi.
3. Paše
4. Mogao bi biti stroži možda.
5. Ne vidim ništa loše u tome da ljudi pišu recenzije, ali nek čekaju sljedeći krug za biranje albuma, ovak mi nema smisla, ionako je cilj društva da se slušaju tuđi albumi.
6. Sa sirom normalno, pekmez kad nestane sira.

GDra
17-01-2014, 22:37
Outmind
Chuxonja
Maloki
SharpDressedChevap
Death By Sexy
beba nema zvečku
Sonik
GDra

1. Meni paše bilo kad.
2. Svaki tjedan, kao i prije.
3. Da, paše.
4. Da
5. Slažem se s tim.
6. Eurokrem. I orasi.

p0ky12
17-01-2014, 23:42
Popis članova za 2. krug:
Outmind
Chuxonja
Maloki
SharpDressedChevap
Death By Sexy
beba nema zvečku
Sonik
GDra
p0ky12

1. Kada biste željeli da krene drugi krug?
Ovu nedjelju(19. Siječanj) navečer.

2. Želite li da se predlagatelj albuma izvlači svaki tjedan, tjedan unaprijed, više tjedana unaprijed itd?
Više tjedana unaprijed.

3. Paše li vam dosadašnji raspored (recenzije se pišu do subote navečer, album se postavlja u nedjelju)? Ako ne, predložite drugi.
Da.

4. Paše li vam trenutni sustav opomena?
Da.

5. Jeste li za to da bilo tko može pisati recenzije, pa ako budu ustrajni da ih se primi u društvo?
Zašto ne. :)

6. Palačinke sa pekmezom ili eurokremom?
Eurokrem ftw!

majstoro
19-01-2014, 13:09
Popis članova za 2. krug:
Outmind
Chuxonja
Maloki
SharpDressedChevap
Death By Sexy
beba nema zvečku
Sonik
GDra
p0ky12
majstoro

1. Svejedno
2. Svejedno
3. Da
4. Da
5. Da
6. Eurokrem