PDA

Pogledaj cijelu verziju : Poslušajte me i savjetujte, sjeban sam!!1



Bara
16-12-2013, 15:59
Ej ljudi, nadam se da je ovaj podforum dobro mjesto za ovo pitati, Pomagaj Brate mi se nekako čini odveć nenapučen pa sam htio postaviti ovdje u nadi da vas što više vidi.

Ide ovako, radi se o jednoj curi s faksa koja mi se sviđa, i mislim da se i ja njoj isto sviđam, ali situacija je nekako sjebana i htio sam mišljenje više ljudi jer ne znam kako ću dalje postupati.

Znači na prvoj godini faksa je imala dečka iz srednje iako ja sam za to saznao tek u 6. mjesecu kada mi je rekla odjedanput da imaju probleme bla bla, bio sam se tad malo počeo više dopisivati s njom i nekako sam vidio da mi se sviđa. Super izgleda, ja volim njen humor i ona obožava moj, u previše situacija se predobro razumijemo, i normalno postali smo dobri prijatelji, iako ne takvi prijatelji da izlazimo sada na pića i to nego radilo se o druženju na faksu. E sad, kada smo došli na drugu godinu našli smo se zajedno u menzi i ona mi je odjedanput rekla da je prekinula s dečkom ovog ljeta, ja sam se držao cool i nastavili smo se i dalje družiti kao prijatelji.
U 10. mjesecu nismo se baš posebno družili puno ni dopisivali, navikavali smo se na faks koji je tek počeo i komentirali stalno priče vezane za faks, i nije bilo mjesta za neki intimniji kontakt, ali u 11. mjesecu počeli smo se ponovno dopisivati na facebooku. Samo što sada za razliku od prošle godine razgovori su uključivali više flertovanja i intimnijih šala, i svega onog ostalog šta ide u razgovore kad se sviđaš curi i ona se sviđa tebi. Tako sam je ja u 11. mjesecu prvi put i pozvao kao na piće, da prošetamo, to je kao neki spoj, ali nije bio spoj, ne znam bilo je čudno, uglavnom sve je prošlo super, zagrlio sam je na odlasku i stvari su se činile, izglednima! Nakon toga chat chat chat, i odjednom joj napišem da mi nedostaje i da je želim vidjeti za vikend, i ona "awwwww može" bla bla, i opet smo na piću, prošlo je opet super, pričamo, smijemo se, dodiri rukama su tu, eye contact je tu, nezz sve se čini ok, ja je opet ne poljubim nego se jebeno ustrtarim te je ni ne zagrlim nego se pozdravimo sa "bog bog vidimo se sutra na faksu"...
Nakon tog puta počeli smo pričati na facebooku svaki dan!!1, osjećaj je bio isti kao i kada sam htio što prije doći na tadašnji msn da pričam sa svojom simpatijom, trebao sam pričati s njom, i ona je trebala pričati sa mnom jer broj puta iniciranja razgovora bio je gotovo podjednak, šale su postale intimnije, sa njene strane počele su se pojavljivati one ljubomorne izjave tipa "ej koja je ovo kuja koje ti komentira sliku??" "wow šta si ova umišlja da ti lajka ovaj video??", i nekad kada bi bili sami na faksu uzimala bi mi mobitel i počela bi opaljivati selfie slike, obilježavanje jebenog teritorija ako se pita mene.
I uglavnom, PREKJUČER sam je pozvao da dođe kod mene u domsku sobu (jednokrevetnu, sam sam znači i ona to zna) i ona oduševljeno prihvati. Pričekam je na stanici i ona je sređena i parfem je tu, i sretna je što me vidi i odma sve krene super. Dođemo u sobu, pijuckamo vino i zajebajemo se, pokazujemo si neke fore na youtubeu i onda ja predložim da pogledamo film, ona pristane. Legnemo na krevet (jebeni mali nebračni krevet) jedno pored drugog tako da se moraš dodirivat rukama i ramenima jer drugačije ne ide i gledamo film, glave su nam na istom jastuku. Smijemo se, pričamo, The Other Guys su poslužili svojoj svrsi, i ja čekam jebeni signal... Jebene glave su nam tu, i čekam jebeni dugi pogled, čekam da se malo okrene prema meni, čekam da me dodirne za ruku malo ozbiljnije, ali ne dolazi... I nešto smo se smijali i ja se malo okrenem prema njoj i poljubim je u čelo jer je nekako bilo tu nezz, i ona se nasmije i nastavimo gledat film. I prođe film, nisam htio forsirat poljubac jer sam bio usran, nezz tražio sam jebeni signal a nije ga bilo, i ništa zajebajemo se, malo je atmosfera opala, i normalno jebenih 23:30 je došlo brzo a sutra je faks u 08:00, i išao sam je otpratiti na stanicu. Opet sam bio totalno sjeban, zaboravio sam je zagrliti, i ono, "bog vidimo se sutra na faksu"...
Za 20 minuta dolazi poruka na facebooku "zašto si bio tako ozbiljan pred kraj?", ja joj kažem da sam bio pospan malo i da mi je bilo stvarno super s njom, ona meni kaže da joj je bilo super sa mnom, i poželimo si laku noć.



Šta mislite??? Hoću čuti vaša stručna cijenjena mišljenja! How to proceed? Imam još 3 dana fore nešto uraditi prije praznika, onda mi je out of reach 17 dana. Bi li bilo vrijedno forsirati nešto prije i trebali se uopće išta forsirati iz ovoga što je priloženo? Da li da odemo na praznike i da se možda dopisujemo i onda kada se vratim da rješim sve? Cura ide sa mnom na faks, u grupi smo od 50 ljudi, i trebamo tako još studirati 4 godine, ali nezz, cura je super i vrijedilo bi biti s njom... HALP

Volio bih jako i mišljenja cura na forumu.

Kid A
16-12-2013, 16:07
Ovo mora biti neki prevod 4chan paste, ne mozes biti ozbiljan

Paran0a
16-12-2013, 16:11
ahahahahhahaha

9/10

Bara
16-12-2013, 16:12
Ne ne ozbiljan sam, ne želim zlobne komentare nego sam htio savjet, to je sve.

flander
16-12-2013, 16:12
lol stručna mišljenja

ovaj forum je pun jebača i zavodnika xD

hacker
16-12-2013, 16:20
Ako ne trolaš, stručno mišljenje je da ne čekaš nikakav jebeni signal nego skupiš muda i zbariš ju.

Hexfire
16-12-2013, 16:26
A ne znam, meni The Other Guys nisu baš nešto sjeli.

croat1gamer
16-12-2013, 16:27
Kad god ti padnu takve misli, referiraj se na ovo:
http://questionablecontent.net/view.php?comic=64

Zahvaljujem se nasem omiljenom stranackom poltronu za taj savjet.

Paran0a
16-12-2013, 16:32
http://i.imgur.com/Kbb8HlV.jpg

Bara
16-12-2013, 16:34
ok hacker i croati kužim poantu xD

Paran0a
16-12-2013, 16:35
Mnogo si pametan ak to nisi sam mogao skuzit.

Dania
16-12-2013, 16:38
Joj Bara, ako si stvarno ozbiljan (nikad ne mogu biti sigurna), nemoj slušati ove master zavodnike s foruma. Dodaj me negdje, na steam ili bilogdje pa možemo kratko popričati, imam ti par stvari za reći ali nema smisla ovdje. :)

croat1gamer
16-12-2013, 16:39
Ali to su dva sasvim suprotna savjeta. D:

Paran0a
16-12-2013, 16:40
Reci joj da ju volis.

croat1gamer
16-12-2013, 16:42
Gah.

kažem ti, ne možeš znat jel se loži na tebe dok se ne počne trljati o tebe
A niti onda ne mozes biti siguran.

Dania
16-12-2013, 16:44
Ajd dobro jel' vi njega sad morate zajebavat?

Paran0a
16-12-2013, 16:44
Da

hacker
16-12-2013, 16:48
Ja sam bio srs i ne vidim kaj sam loše rekao?

Bara
16-12-2013, 16:52
Ma jesi stari sve 5

pimp
16-12-2013, 16:56
friend zone lvl 999


dania - mi njega zajebavamo ili on nas?

Dania
16-12-2013, 17:06
@pimp: pa koliko ja vidim, on traži savjet.

Maloki
16-12-2013, 17:13
Zašto još nitko nije tražio sliku.
Daj sliku.

Bara
16-12-2013, 17:14
Šta se mene tiče moderator može zaključati, got what I needed, hvala još jedanput Dania :wink:

Paran0a
16-12-2013, 17:15
Ili jos bolje,daj ime.

SharpDressedChevap
16-12-2013, 17:21
Poljub' čelo ko majka sina na rastanku

Sonic_Moronic
16-12-2013, 17:22
Gah.

kažem ti, ne možeš znat jel se loži na tebe dok se ne počne trljati o tebe
A niti onda ne mozes biti siguran.

Ovo. Tease kurve su najgore.

McPingvin_v2.0
16-12-2013, 18:59
Kad god ti padnu takve misli, referiraj se na ovo:
http://questionablecontent.net/view.php?comic=64

Zahvaljujem se nasem omiljenom stranackom poltronu za taj savjet.
'Sup.