PDA

Pogledaj cijelu verziju : D&D Dragonsharad



Demon Hunter
24-08-2006, 18:49
E ljudi jeste igrali Dragonshard mogu reći da je Igra ono totalno odlična.Jeste da ima nekih nedostataka,i bugova.Ali Igra je odlična.Tri odlične Rase,Dobri Heroji,Dobra priča.Jeste da grafika nije baš bog zna šta ali Igrivost je odlična.

Aerial
24-08-2006, 23:40
To je ona strategija?...

Hm igrao sam demo i izbrisao ga u roku od 5 minuta. Možda sam dobio krivi dojam, ali igra mi se učinila.. hm, lošom.

WEASEL
25-08-2006, 01:23
pitanje, tko je radio tu igru(mislim da sam cuo za nju)

25-08-2006, 07:33
Igro sam,ali treba treba ok je igra,ali ono nedorađena mal :wink:

Demon Hunter
25-08-2006, 12:47
Igru ti je napravio Atari sa Liquid Entertainmentom.

WEASEL
27-08-2006, 22:09
na screenovima sam primjetio da igra ima battle realms engine :roll: čini se ok

Imam Feebasa/Milotca
27-08-2006, 23:49
Ma daj trebali su stavit kompletnu igru po hardcore AD&D pravilima. Da se rolla za svaki udarac i da se događaju sranja koja ti Dungeonmaster zna radit. Ma kad će napravit hardcore D&D igru...

Tri66a
28-08-2006, 09:50
Znaš ti koliko bi to trajalo kada ti dođeš sa 10 unita i protivničkih 20 te napadne......prije bi dobio djecu nego završio igru....

[_[_[Sk8man]_]_]
28-08-2006, 11:45
Igru sam kupio i i nije tako losa, ali vidi se da ima nekih ozbiljnih nedostataka.

Outmind
28-08-2006, 11:51
da su stavili pd d&d pravilima trebao bi ti proc od 47 teraherca da iskalkuulira sve attack rollove, reflex save-ove i sve ostalo. Igrao sam demo i igra nije po nčemu posebna. Prosjek.

Imam Feebasa/Milotca
28-08-2006, 13:21
da su stavili pd d&d pravilima trebao bi ti proc od 47 teraherca da iskalkuulira sve attack rollove, reflex save-ove i sve ostalo. Igrao sam demo i igra nije po nčemu posebna. Prosjek.

Ma daj kompovi su danas dovoljno jaki da rade takve račune tak da su to mogli implementirat.

WEASEL
28-08-2006, 13:24
mislim d aje igra malo starija (nisam siguran) :) a sumnjam da im je to bila ideja

Imam Feebasa/Milotca
28-08-2006, 13:37
mislim d aje igra malo starija (nisam siguran) :) a sumnjam da im je to bila ideja

Ma dajte barem da me netko podržava, kaj nije gušt kad ti Dungeon master kaže: "Ideš ulicom i spotakneš se *roll* slomio si vrat - ti si mrtav." To bi baš bilo fora da se to događa. :pray:

WEASEL
28-08-2006, 15:43
lol, znam da bi to bilo zakon al proizvođači to nisu imali u planu :)

RA7R
28-08-2006, 18:15
nisam igro ali je valjda dobra s obzirom da je liquid napravio (liquid je napravio lotr war of te ring)

Demon Hunter
28-08-2006, 22:03
Ma mislim da je Atari htio što prije izbaciti D&D pa su ga nabrzinu napravili da što prije izađe.Tako da nisu ni mislili na te nedostatke,tako ga i svaki komp može pokrenuti.Ono ima nedostataka koje su mogli popraviti,ali ipak Igra nije za bacit!

Dj_Morales
29-08-2006, 07:54
nije mi nesto posebno!!!

sexy peace
29-08-2006, 08:12
Ni meni igra sam demo.

dil3r
14-02-2008, 21:38
a gdje mogu nabaviti igru?
Probaj u Algoritmu ili CroVortexu.

Tricerotaps
15-02-2008, 14:54
Zabavna igra, potrebni patchevi i nove mape. Vise neutralnih bestija ne bi skodilo.

dil3r
15-02-2008, 15:26
ak si zainteresiran za multiplayer javi se na msn: shadowww@net.hrSpa ces dobit hamachi login, ima nas par za sad ;)

Tricerotaps
15-02-2008, 22:58
Dogovoreno, samo da bacim koji protiv AI-a, nisam igrao dugo, zaboravio sam vec :D

EDIT:
PATCH:

http://www.atari.com/us/support/newfaq/dragonshard.php?browser=1&osType=WINXP&pageDisplay=DOWNLOADS

Evo najvaznije stvari koje popravlja:

* A few multiplayer desynch issues were fixed.
* A couple of multiplayer connection issues were fixed.
* Many interface tweaks and fixes were made.
* Fix for units getting stuck when trying to move.
* Cheat death no longer gives experience if the unit does not die.
* Charm and disintegrate spells now work on an entire squad.
* Fixed a lockup with Kael using Vorpal Dagger on a hydra.
* The Immolation for the Phoenix now properly shuts off after spell energy is exhausted.
* Warforged Titan health reserve jumps to 85% (rather than 50%) when they get disabled.
* Fixed some issues with purchasing artifacts at the Campaign Reward Screen.
* Fixed miscellaneous population bugs.
* Fixed bug with units being knocked out of the Gelatinous Cube and immediately dying.
* Fixed bug with saving skirmish games using alternate win modes.
* Improved functionality of the Wartorn Felldrake, especially with its Ram ability.
* Improved functionality of the Cryohydra and Pyrohydra, making them much more deadly.
* Fixed issue with lack of visibility in the Underworld when in Spectator mode.
* Improved timing for cinematic dialogue.
* Improved the balance of the missions.
* Added a timer bar for summoned units such as the Minotaur.



Downloadirao sam ga, tezak je 33MB.

U slucaju da zelite igrati na nekoj drugoj verziji javite mi, mada osobno preferiram maksimalno moguce skrpanu igru :P

dil3r
16-02-2008, 00:24
mi isto igramo sa tim patchem. manji problem je sto ima 2 patcha, jedan za eu verziju i jedan za us verziju, pa sad ovisi koju verziju imas taj patch ti treba. ovaj tvoj link je za americku verziju, a za europsku je ovdje: ftp://ftp.atari.com/mirrors/ftp.downloa ... k_full.exe (ftp://ftp.atari.com/mirrors/ftp.download-center.com/international/dragonashard/dragonshard_1.2.1_uk_full.exe)
btw. eu i americka su kompatibilne u multiplayeru, provjereno ;)
kad instaliras patch ingame ti pise ova verzija: 1.02.0001

Tricerotaps
16-02-2008, 13:41
Evo smo sinoc dil3r i ja bacili par rundi. Osobno je bilo veoma zabavno i mislim da igra ima potencijala u PvP-u. Sve sto nam sad treba je jos zainteresiranih.

Posto je dil3r dao svoj msn, evo i moj:

tricerotaps@hotmail.com

Svi zainteresirani nek se jave asap 8)

dil3r
17-02-2008, 20:35
Ličanine, nema te na msnu nesto (il je opet bug pa te ne vidim :/). Aj se spoji veceras pa da se igramo. Postoji mogucnost da nas se skupi cak 4 :)

Tricerotaps
17-02-2008, 20:36
Evo da nisi postao ne bih ni skuzio da imam problema s vezom haha :D