PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nemogu se kretati u igrama ?! I lag kompa?



Cookie monsta
21-10-2013, 17:31
Problem je čisto retardiran, upalim bilo koju igru (igram bf3 i tf2 trenutno ) i jednostavno se nemogu kretati, mogu pucati, mogu koristiti miš u potpunosti. Nemogu pisat u chat, al mogu kad stisnem esc otići na menu i normalno tamo raditi. Promjenio sam tipkovnicu i dokazao da prva radi savršeno, kada spustim igru dok se nemogu kretati, probao sam pisati u notepadu ili bilo gdje drugdje i mogu normalno pisati i sve tipke koristiti. Kada restartiram komp nekada se popravi problem, najčešće se popravi. I još jedan problem imam, recimo ne radim ništa na kompu, znači komp nije optrećen i dopisujem se s nekim preko steama/skype-a/face-a ili čisto surfam netom. Komp se zamrzne na par sekundi i kad se odmrzne ako sam nešta pisao, ispadnu ta slova koja sam unjeo ali ne tim redoslijedom već nešta sve promiješano i besmisleno. Novi driveri su na kompu za sve, evo i konfa ak treba:
Matična: Asrock B75M-GL R2.0
Procesor: Intel i5 2500 3.3 GHz
RAM: 2x4GB DDR3 1333MHZ Kingstone
Grafička kartica : NVIDIA GeForce GTX 560 Ti
Napajanje: LC Power 650 W
Hard Disc: Western Digital 500 GBD
OS: Windows 7 x64

Vedro
21-10-2013, 18:06
vajrus ?
rusvaj :D

W3DR4N
21-10-2013, 19:20
To je zato jer nemaš mehaničku tipkovnicu koja pruža taktilni fidbek i antiduhovnost na svim tipkama.

marijanovic
21-10-2013, 20:38
Prvo dvoje što mi pada na um:
I. Malware (standardna procedura Malwarebytes Anti-Malware, HitmanPro, AdwCleaner, RogueKiller)
II. Neispravan RAM, jedan ili oba modula (standardna procedura provjera ispravnosti memorije putem Memtest86+ aplikacije bootane s USB sticka ili CD-a)

Kada to ispitaš, javi.