PDA

Pogledaj cijelu verziju : Društvo promrzlih slušatelja glazbe - reboot!



Stranica : [1] 2

Outmind
18-10-2013, 14:01
Pred dvije i pol godine naš dragi kolega i prijatelj Beba_nema_zvečku imao je izvrsnu ideju - skupiti forumaše u svojevrstan glazbeni klub gdje smo jedni druge izlagali nama dragim albumima poznatih i ne tako poznatih izvođača. Kako to obično ide u životu, a još i ćešće na pcplay forumu, projekt je nakon nekoliko zanimljivih tjedana nažalost prestao funkcionirati.

Predlažem stoga, ako se skupi dovoljan broj zainteresiranih (minimalno 5 ljudi recimo), reboot društva.

Pravila bi bila manje više neizmjenjena:

- Svaka vrsta glazbe je dobrodošla. Od klasike do grindcore-a, stavljajte što god želite, pod uvjetom da vam se sviđa. Poanta društva i je u tome da svi poslušamo nešto što možda inače nikada nebismo ni pomislili poslušati, da proširimo granice uma i ukusa & shit.
- Nasumičnim odabirom bi se utvrdilo koji će član postaviti sljedeći album. Članovi novi album postavljaju svake nedjelje (može i drugi dan ako se tako složimo) sa kratkim opisom i eventualno uputama za lakše pribavljanje.
- Ostali članovi tijekom sljedećih 4-5 dana slušaju album (bilo bi ga poželno poslušati minimalno dva puta kako bi bolje sjeo) te pišu recenzije.
- U recenzijama članovi opisuju svoje dojmove o poslušanom albumu te ga ocjenjuju sa ocjenama od 1 do 10. Nije potrebno pisati romane, no mislim da minimalno pet suvislih rečenica može sastaviti svatko.
- Preostalo vrijeme članovi mogu slobodno raspravljati o albumu, a član koji je sada bio odabran nasumično bira drugog člana za sljedeći tjedan.

Mislim da vrijedi uskrsnuti ovu ideju i poslušati još dobre glazbe. Tko zna, možda netko otkrije novog omiljenog izvođača, ili pak da mu se sviđa neki žanr za kojeg do sada nije ni čuo.

Molim zainteresirane da naprave c/p liste potencijalnih članova te joj dodaju svoje ime. Ako nas se skupi minimalno 5 do ove nedjelje, društvo kreće sa radom. Naravno, možete se prijaviti i nakon nedjelje. U ovoj temi također postavljajte pitanja i raspravljajte. Ako ima nekih nejasnoća pitajte odmah da se što prije razriješe.

Trenutni popis članova:
Outmind
Chuxonja
Maloki
SharpDressedChevap
Death By Sexy
beba nema zvečku
Sonik
GDra
p0ky12
majstoro
System
Rad R4C3R

Članovi a jednom opomenom:
Death by Sexy
p0ky12
majstoro

Čux
18-10-2013, 14:35
Jako može, lajkam ideju. Rado bi probo nešto novo, nešto divlje za promjenu :)

Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja

Sonic_Moronic
18-10-2013, 14:51
Ja sam baš razmišljao da predložim alternativu ovoga za video igre. Svaki tjedan-dva da se odigra nešto kul, što svatko može pokrenuti. Neznam dal bi bilo zainteresiranih.

No enivej, sumnjam da ću opet ulaziti u ovo, prošla me glazbena faza potpuno.

StormCr0w
18-10-2013, 14:52
Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w

vukopas
18-10-2013, 15:20
Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas

System
18-10-2013, 15:27
Nije mi dosta konstantnog palamudjennja o muzici IRL.

Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System

Outmind
18-10-2013, 15:42
Izvrsno!

Pošto je interes izrazilo petero ljudi, a nadam se da će vas biti još i više, Društvo promrzlih slušatelja glazbe od danas je ponovnoo aktivno. Ako ne bude prigovora, netko od vas će sutra biti odabran da prvi doprinese album te slušanje u nedjelju može započeti.

Sonic_Moronic
18-10-2013, 15:44
Kolko vremena misliš dati da se odsluša album? Sudjelovao bih ali neću imati internet neko vrijeme pa jebiga.

Outmind
18-10-2013, 16:09
Prošli put je bilo tjedan dana po albumu. Mislim da je to sasvim dosta. Naravno, ako ne možeš sad odmah, možeš se i kasnije priključiti.

beba nema zvečku
18-10-2013, 16:47
uvijek vjerni

Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku

@Outmind ako mi misliš nick pisati s _ umijesto razmaka molim te da ne pišeš s velikim početnim slovom jer nije estetski privlačno


što se tiče ove ideje. napisat nešto o glazbi s čim si zadovoljan zna biti frustrirajuće pogotovo ak pišeš o glazbi koja ti nije bliska tak da dobro promislite o ovom. također ako mislite sudjelovati budite predani i sudjelujte svaki tjedan jer sve će se raspati nakon tri tjedna ko i prošli put.

Frky
18-10-2013, 17:54
Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky

I zahtjevam kaznu za dežurnog debila koji nakon svog prijdloga odma napusti društvo!

Btw. neće biti bed ako dan ili dan ipo zakasnim s mini recom s vremena na vrijeme, jelda?? Radim, nestignem, drogiram se, ovo ono!

Kid A
18-10-2013, 17:59
Zainsteresiran sam samo mozda bi bilo bolje pricekati taj transfer na novi forum, ako ce uopce biti uskoro?

Normalno ako ce nam i postovi biti prebaceni onda mozemo poceti i ovdje

beba nema zvečku
18-10-2013, 18:07
što se tiče raspored i toga.

moj prijedlog za prvu ediciju je bio u nedjelju se objavljuje kaj se sluša. sve rece moraju biti do petka u ponoći,a onda diskusija subotom i nedjeljom.
pošto ljudi baš nemaju vremena jer rade, ovo ono mogli bi taj raspored samo zašitati tako da pisanje reca bude preko vikenda.

objavimo album utorak navečer, recenzije pišemo do nedjelje kad i objavimo sljedećeg koji bira album,a ponedjeljak i utorak si jedni drugima seremo po ukusu.

StormCr0w
18-10-2013, 18:12
I ako je moguće probajte linkati direktno album, ne da moram skidat s torenta :(

Kid A
18-10-2013, 18:14
E jbg sad

Jos da pretvorimo ovo u warez forum onda

to se inace uvijek rijesavalo pmovima

Razzarach
18-10-2013, 18:18
Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach

Ne pucam bas od vremena ali eto zainteresiran sam...

StormCr0w
18-10-2013, 18:24
Ma ne mogu dok sam u zg nista skidat.

beba nema zvečku
18-10-2013, 18:28
Stormcrow je nov ovdje...

StormCr0w
18-10-2013, 18:34
>:(

Anarion.Umarth
18-10-2013, 18:44
Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach
Anarion

Aerial
18-10-2013, 19:11
I zahtjevam kaznu za dežurnog debila koji nakon svog prijdloga odma napusti društvo!

I C WUT U DID THERE

Outmind
18-10-2013, 19:37
Nakupio vas se lijep broj. Vrlo dobro. Idemo redom:

@beba - iz nekog meni nepoznatog razloga sam si utuvio u glavu da ti ime sadrži_... možda sam se zagledao u sonickovo ime, ne znam. Pamtim za dalje. Što se tiče rasporeda koji si predložio, glasujte. Ako se većini raspored sviđa, super. Bilo kako bilo nema razloga da se prvi album ne objavi u nedjelju. Ako i prođe novi raspored, ljudi će za prvi put imati više vremena da se naviknu.

Slažem se apsolutno da je doza predanosti ključna stvar. Svjestan sam da ljudi imaju kojekakvih životnih obaveza, te vas stoga molim da se zapitate možete li u dogledno vrijeme svaki tjedan odvojiti dva-tri sata za ovo. Ako ne, no hard feelings. Inače, prošla runda je trajala 6 tjedana, pokušajmo ovaj put biti bolji.

@Xarbas - zna li se sada išta konkretno oko prebacivanja foruma? Mislim, ako će biti izgubljen samo dan-dva, i ako će svi postovi biti prebačeni kao što je viking obećao, nebi trebalo biti problema.

@Stormcrow - član koji je odabran nama ostalima mora osigurati dostupnost albuma. Kako će to učiniti je njegova stvar. Prošli put nije bilo nikakvih problema.

p0ky12
18-10-2013, 19:49
Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach
Anarion
p0ky12

Carp
18-10-2013, 21:29
Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach
Anarion
Carp

hansi
18-10-2013, 22:31
neznam, prosli put je bilo 6 alternativnih grunđ rok bendova i onda kad se postalo nesto iti malo drukcije ljudi se nisu potrudili ni poslusat jednu pjesmu, nego su odustali cim su vidjeli o cemu se radi
al ajd, prikljucim se i ja

Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach
Anarion
Carp
hansi

StormCr0w
18-10-2013, 22:35
Ja ću slušat Korpiklaani.
al dir en grey neću

Sonic_Moronic
18-10-2013, 22:41
Kakav grunge rock. Kolko se sjećam prvi album je bila neka metal eksperimentala, pa Hendrix, Electric Six, onaj Sabbath metal i elektronika.

Kid A
18-10-2013, 22:53
Zadnji put je hansi postao neki j-pop kad je dosao red na njega i svi su popizdili, to je bio pocetak kraja

StormCr0w
18-10-2013, 22:53
Kamui Gakuto.

beba nema zvečku
18-10-2013, 22:59
Zadnji put je hansi postao neki j-pop kad je dosao red na njega i svi su popizdili, to je bio pocetak kraja


i to nekakvu best off kompilaciju.

Paran0a
18-10-2013, 23:26
Jebiga , nemojte bit picke. Popljujte i nastavite

Maloki
18-10-2013, 23:53
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach
Anarion
Carp
hansi
Maloki

Kid A
19-10-2013, 00:46
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach
Anarion
Carp
hansi
Maloki
Kid A

Outmind
19-10-2013, 14:02
Random org je odlučio da će čast otvaranja obnovljenog društva promrzlih slušatelja glazbe imati...

CARP!

Čestitke Carp. Razmisli i odaberi album koji želiš da poslušamo, te ga sutra predstavi. Najbolje bi bilo otvoriti temu okvirnog naziva "[DPSGR]1. tjedan - izvođač i ime albuma". Unutra stavi sliku covera i par riječi o izvođaču i albumu. Isto tako se pobrini da svi članovi imaju pristup albumu. Ako netko slučajno već ima album, recite čovjeku da se ne muči.

P. S. Molim dežurne moderatore, pošto je društvo započelo s radom, da iz naslova uklone zarez, a umjesto upitnika stave uskličnik.

Carp
19-10-2013, 14:36
Omg, malo mi je to vremena. :D Salim se, sutra poslje rucka stavim album.

Dania
19-10-2013, 15:35
A daj zakasnim pola dana na prijavu :/ Lurkat ću vas :D

StormCr0w
19-10-2013, 15:38
Nisi zakasnila, pridružiš se drugi tjedan kad bude ponovno izvlačenje.

Chupacabra
19-10-2013, 16:16
Prijavljujem se i ja u Društvo

System
19-10-2013, 17:06
Sad citam stare teme. Ja cirkusa. :D
Zao mi je sto nisam bio tad na forumu.

I da. Ja sam za to da napravimo neki sistem eliminacije ljudi koji ne postaju. Npr. ako jedne sedmice ne napisu nesto isljuceni su iz izbora albuma za sledecu sedmici, ako se u medjuvremenu iskupe onda ulaze opet u izbor. A ako neko ne posta vise od dvije rece onda se iskljucuje iz drustva. Takodje da ze uvode sankcije sa ljude koji napisu ispod 5 recenica, al to mi je malo drakonski. Sta kazete?

Aerial
19-10-2013, 17:15
I da. Ja sam za to da napravimo neki sistem eliminacije ljudi koji ne postaju [...]SSta kazete?

Izbaciti ćete svih do 4. tjedna :D

Outmind
19-10-2013, 19:19
Svi se još možete prijaviti budući da nije objavljen ni prvi album. Osim prilike da budete prvi koji predlažu album niste ništa drugo propustili. Oboje ću vas dodati popisu i možete slušati / pisati recenzije kao i svi ostali.

Neću ljudima nametati drakonske sankcije, no nekakav red se mora znati. Što kažete na ovo:

Jedna nenapisana recenzija - dotični član ispada iz selekcije za sljedeći tjedan.
Dvije nenapisane recenzije - član ide na začelje te će zadnji predložiti album.
Tri nenapisane recenzije - član se isključuje iz društva.

Naravno, ako zbog životnih obaveza jedan tjedan ne možete vrijeme posvetiti ovom projektu, nije problem. Javite unaprijed i sve pet.

Popis sada izgleda ovako:

Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach
Anarion
p0ky12
Carp
hansi
Maloki
Kid A
Dania
Chupacabra

Opet molim moderatore (stvarno se nadam da će na novom forumu op moći sam editat temu kako bog zapovijeda) da ovu listu stave u prvi post, te da riječ zainteresirani iznad liste promijene u članovi. Hvala.

Paran0a
19-10-2013, 19:29
E da bilo bi dobro da onaj koji zadaje album napise za kakvo je raspolozenje album-

p0ky12
19-10-2013, 19:38
Zainteresirani:
Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach
Anarion
p0ky12

Još jučer.
Tehnički, onda niti izbor korisnika koji ovaj tjedan bira album nije legitiman ako me niste niti registrirali. Ali nvm. :P

hansi
19-10-2013, 19:42
lol, i to je jos carp sjebo :D
nema veze, nek bude ovako, doc ce svi na red

Outmind
19-10-2013, 19:46
Imaš pravo. "kriv je", vidi vraga, Carp koji nije dodao tvoje ime u popis kada je dodavao sebe. Nadam se da se ne ljutiš.

Mislim da bi jednostavnosti radi ovaj tjedan trebali prepustiti Carpu. Ionako se još možda netko pridruži, pa nema smisla svako malo izvlačiti nanovo.

Popis ispravljen. Ispričavam se još jednom.

@ Paran0a - sudjeluješ i ti? nisi stavio ime na popis još.

Paran0a
19-10-2013, 19:58
Pridruzim se iduci tjedan ako vidim da nisam jedini koji nezna pisat :D

StormCr0w
19-10-2013, 19:58
Nisi.

p0ky12
19-10-2013, 20:05
Imaš pravo. "kriv je", vidi vraga, Carp koji nije dodao tvoje ime u popis kada je dodavao sebe. Nadam se da se ne ljutiš.

Mislim da bi jednostavnosti radi ovaj tjedan trebali prepustiti Carpu. Ionako se još možda netko pridruži, pa nema smisla svako malo izvlačiti nanovo.

Popis ispravljen. Ispričavam se još jednom.

@ Paran0a - sudjeluješ i ti? nisi stavio ime na popis još.

Nema problema. :)))

Carp
20-10-2013, 09:13
U jebote, ja se ispricavam. Vjerovatno nisam sa pravog replya kopirao. Sorkač. :D

StormCr0w
20-10-2013, 09:14
Stavi jebeni album.
Oće bit opća :D

Carp
20-10-2013, 09:24
Tek sam se usto, grlo me ubija od sinoc, morat ce te se jos malo strpit.

Mislim da nece bit opca, bice neka elektronika.

Sickmanno1
20-10-2013, 09:39
Ubacite i mene za idući tjedan....

Paran0a
20-10-2013, 09:40
Sto nebi bilo dobro da mozda imate jos jednu temu di samo pisete kritike? Bilo bi nekak urednije.

hansi
20-10-2013, 09:47
za svaki album se otvara nova tema, i u njega se pisu recenzije, ovdje se diskutira o poslovnom planu

Carp
20-10-2013, 14:02
Otvaram temu kroz 20 min, mozda malo jace. Upload 2stronk.

hansi
20-10-2013, 14:31
najs, zvuci zanimljivo ovo carp, kako mislimo rjesavat nabavku albuma? isto kao i prosle godine preko pm-a ili da svak sam nade?

Paran0a
20-10-2013, 14:33
Ovakav mainstream je lako nac :D

Carp
20-10-2013, 14:34
najs, zvuci zanimljivo ovo carp, kako mislimo rjesavat nabavku albuma? isto kao i prosle godine preko pm-a ili da svak sam nade?

preko PM-a, ali mi ne dopusta da posaljem svima odjednom, nego moram cekat + 5 po 5.

StormCr0w
20-10-2013, 14:55
Trebamo ocijenit vlastiti album?

Carp
20-10-2013, 15:19
Meni je receno da ocjenim.

StormCr0w
20-10-2013, 16:15
Pripremite sehttp://i.imgur.com/XztrKjR.jpg

Carp
20-10-2013, 16:50
Jel imamo kakav joker ili nesto, da 1 album preskocimo, kad neko bude trollo?

StormCr0w
20-10-2013, 16:52
Odi u kurac, sad bi ti postao prvi onda bi đokere.

Paran0a
20-10-2013, 16:59
Kakav joker , svi bi ovdje dosli slusat ono sto im pase i da im drugi govore kako je njihov ukus savrsen.
Nema toga ovo je stvaran svijet , tu se sranja dogadjaju.

Carp
20-10-2013, 17:11
Pa zar nije pravilo da svi koji su tu da moraju odslusat sto se taj tjedan postavi, a ne ako se tebi svidja?

System
20-10-2013, 17:14
Pa da, slusa se sta se stavi. Ali iskreno sumnjam da bi bio neko takav jadnik da stavi neki totalno retardiran album samo da bi ispao smjesan i ebixx trollz.

Carp
20-10-2013, 17:15
Ti kao da ne znas ljude kao sto su hansi i storm.

StormCr0w
20-10-2013, 17:19
Ja koristim đoker na carpov album jer mi se ne sviđa cover.

System
20-10-2013, 17:20
Ti kao da ne znas ljude kao sto su hansi i storm.

A jebaji ga. Kontam svi smo ovjde vec nekoliko godina i "znamo" se. Nema svrhe pokusavati da se dokazes na taj nacin.

StormCr0w
20-10-2013, 17:22
/sarkazam off

System
20-10-2013, 17:25
Nemoj se sad izvlacit.

StormCr0w
20-10-2013, 17:26
Ok, pripremite se.

Maloki
20-10-2013, 17:56
Ne shvaćam zašto ne bi netko mogao dati nešto takvo na slušanje? Upravo zbog toga je i zadnji put ideja propala, jer su neki shvatili da su iznad neke glazbe i nisu htjeli to slušat.
Također mislim da bi projekt bio puno bolji kada se ne bi predlagali albumi koji su nama super i dragi, nego odabrat nešto random, stavit to, zajedno sa ostatkom ekipe slušat ostatak tjedna i na kraju predat recenziju kao i svi drugi. Puno više smisla nego da staviš trenutno svoj najdraži album i čekaš reakcije drugih na glazbu koju ti voliš.
Mislim, sjetimo se samo kakva je bila originalna ideja Društva[sup:3l7273wt]TM[/sup:3l7273wt]


a dajte jeste debili cilj nije bio u otkrivanju nove glazbe već u pisanju recenzija pokretanju mozdanih vijuga i sranje. Imate jebeni koji album slušate ako želite preporučit neki album. Kaj niko nije pročital i prvi post u topicu. :thumbs1:

Tako da ono, kad dođem (ako dođem) na red za odabir albuma nemojte očekivat da ću vam na slušanje dat trenutno najdraži album (Mos Def - The Ecstatic), prije ću dat nešto od Miley ili Thompsona ili *bilo koji album koji nikad nisam poslušao*.

hansi
20-10-2013, 17:56
dobro, mozemo nastavit normalno, vec sam poslusao jednom, sutra stavim recenziju

Kid A
20-10-2013, 18:00
Također mislim da bi projekt bio puno bolji kada se ne bi predlagali albumi koji su nama super i dragi, nego odabrat nešto random, stavit to, zajedno sa ostatkom ekipe slušat ostatak tjedna i na kraju predat recenziju kao i svi drugi. Puno više smisla nego da staviš trenutno svoj najdraži album i čekaš reakcije drugih na glazbu koju ti voliš

Ovo mi zvuci puno bolje. Npr odes na pandoru/waffles/negdje drugdje, slusas random stanicu dok ne naidjes na nesto dobro i onda si nadjes cijeli album koji preporucis i drugima.

System
20-10-2013, 18:09
Tako da ono, kad dođem (ako dođem) na red za odabir albuma nemojte očekivat da ću vam na slušanje dat trenutno najdraži album (Mos Def - The Ecstatic), prije ću dat nešto od Miley ili Thompsona ili *bilo koji album koji nikad nisam poslušao*.

Ja naravno neću da dajem svoje omiljene albume, neću da mi popljujete svetinju. haha

Radije ću davati nešto što bih volio da podjelim sa drugim ljudima ili da vidim njihove reakcije na određeni album. Međutim nikad neću davati album koji ja nisam preslušao ili se meni lično baš ne sviđa.

I iskreno mene boli pajser da li ću ja preporučivati album ili neko drugi, više sam u ovome iz razloga što nemam blage šta da slušam već nekoliko mjeseci.

StormCr0w
20-10-2013, 18:10
Guzi li se išta?

Outmind
20-10-2013, 19:53
Vidim da ste se uhvatili glazbe koju biste htjeli predlagati.

Moj načelni stav je da bih volio da stavite nešto što se vama osobno sviđa. Ne nužno najbolji album i sl, nešto što je vama osobno slušljivo. Međutim, u pravilima sam napisao da možete staviti BILO KOJU vrstu glazbe, te to i dalje stoji. Dakle ako želite staviti nešto opskurno, morbidno ili pak treš, možete to učiniti. Kako će to primiti ostali članovi? Vidjet ćemo. No nešto mi govori da će ljudi ako svaki drugi album bude geg prije izgubiti interes.

S druge strane, kakav god album postavio, član koji ga predstavlja bi album morao znati mnogo bolje od nas osatalih. Mora imati nekakav motiv za postavljanje baš tog albuma. Nekako mi nema smisla piknuti random album sa last.fma ili čega već na osnovu jedne pjesme koju si čuo dva puta. Neka doza vaše osobnosti, bilo njene ozbiljne ili zajebantske strane, mora postojati.

Outmind
20-10-2013, 20:27
E da, vrlo važno - nemojte čitati tuđe recenzije dok niste napisali svoju.

System
20-10-2013, 20:30
Zato sam ja požurio, da mi ne zagade misao. :D

Paran0a, a ocjena?

Paran0a
20-10-2013, 20:31
A mrzim davat ocjene .(

System
20-10-2013, 20:33
Znam, i ja takođe. Duže sam proveo davajući ocjenu nego pisajući recu. Ali pravila su pravila. :D

beba nema zvečku
20-10-2013, 21:33
e Outmind po kojem onda rasporedu funkcioniramo, dokad očekuješ recenzije?

Carp
20-10-2013, 21:48
Mislim da je do subote, posto je svake nedjelje nova persona.

StormCr0w
20-10-2013, 21:49
dobar start

Kid A
20-10-2013, 22:59
Ah super, imam vremena onda

Dania
20-10-2013, 23:00
E, ja sam sad skužila da sam dobila i ja pp, nisam znala da sam upala u prvi krug. Da li da poslušam i recenziram ili da pričekam slijedeću rundu?

System
20-10-2013, 23:01
Šta vam je sa ovim ocjenama? :D

Zar nije pravilo od 1 do 10?

Edit:

Dania


Svi se još možete prijaviti budući da nije objavljen ni prvi album. Osim prilike da budete prvi koji predlažu album niste ništa drugo propustili. Oboje ću vas dodati popisu i možete slušati / pisati recenzije kao i svi ostali.

Maloki
20-10-2013, 23:02
Kaj ja znam, ovakve ocjene su mi puno zabavnije, zanimljivije i slikovitije od brojčanih. Mislim da bi trebali to prepustit umjetničkoj slobodi.

Btw Aerial da, to je Juelz.

Paran0a
21-10-2013, 08:05
Cak se slazem sa Malokijem. Kad je necija ocjena slikovita puno mi ju je lakse shvatit nego kad napise 6/10. Sta ja znam sto je nekom 6 od 10.

Paran0a
21-10-2013, 14:03
Nemojte pisat u onu temu :( Mora bit uredna. Inace ovakva muzika se ne pusta u klubovima , bar kolko znam.

Aerial
21-10-2013, 14:30
Yep, glitch/electro/dubstep stvari nećeš naći po klubovima.. to je rezervirano za gaming videe, warrior pvp guide i violin covere od one male ^^

Razzarach
21-10-2013, 14:36
U klubovima se pušta puno gora muzika.
U biti tu u Rijeci nisam naletio na pošten klub već pun kurac pa...
Ali ovo je toliko generično da nemogu ni rivju napisat kako spada :(

Dania
21-10-2013, 14:54
Ja napisala tamo, al' kažete da mora biti uredna tema pa sam obrisala i napisati ću ovdje. Ja možda ne znam razlikovati puno elektro žanrova, al' ovo se definitivno pušta u klubovima. Možda ne onim popularnim i ne u Hrvatskoj, al' pušta se. Kak misliš dubstep se ne pušta u klubovima? Jel to bila šala koju nisam skužila? :D
Ja ću dat sve od sebe da recenziram mjuzu, ne činjenicu da ne volim određena mjesta za izlaske.

Frky
21-10-2013, 14:55
Ok, možda sam malo pretjerao u nekim stvarima, ali jbga kad imam takav filing! Mislim ono, gledam ekipicu oko sebe koji praše po klubovima i svi oni uglavnom sličnu glazbu ovom čudu slušaju! Neznam, meni to sve zvuči isto jerbo nikad se nisam upuštao u te glazbene vode jer mi nepaše! Ubiti, ja kao apsolutni neznalac o toj vrsti glazbe nisam mogao ni drugčiju recu napisati jer jednostavno neznam ništa o toj vrsti glazbe, mogu (a i jesam) reći jedino što osjećam prilikom slušanja tog čuda!

System
21-10-2013, 15:18
Nemojte pisat u onu temu :( Mora bit uredna. Inace ovakva muzika se ne pusta u klubovima , bar kolko znam.


Yep, glitch/electro/dubstep stvari nećeš naći po klubovima.. to je rezervirano za gaming videe, warrior pvp guide i violin covere od one male ^^

Ja ne znam u kakvim ste vi klubovima bili ali ja sam između ostalog nailazio i na sve te stvari sto je Aerial popisao, a takodje i stvari kao ovaj album 1/1. Sad su valjda popularni ti friday night swag fazoni, i tamo se pušta ovakva muzika (inače grozno mjesto, ne bih preporučio nikome).

Paran0a
21-10-2013, 20:18
Rekao bih da sam bio u naj mainstream klubovima u kojima svira strano :D Doduse to sam izlazio prije godinu i pol.

SharpDressedChevap
22-10-2013, 13:32
Prijavljujem se :oops:

GDra
22-10-2013, 15:24
I ja se prijavljujem ako još može.

GDra
22-10-2013, 21:54
Ne mogu editat post više, mi se priključujemo sljedeći tjedan?

Outmind
22-10-2013, 21:55
Svi vi koji ste se prijavili nakon nedjelje ulazite u "bubanj" za sljedeći tjedan, da.

Outmind
23-10-2013, 21:51
Samo da vas podsjetim da je petak deadline za recenzije. Ako niste, iskoristite tih 50-ak sati kako biste poslušali album i stekli dojam.

BigBongman
24-10-2013, 16:03
Ubacite me ako nije problem, prosli put mi se dopalo, pa da probam opet :D

Aerial
25-10-2013, 11:23
Ma nevalja čitat tuđe recenzije prije postanja vlastite, može ti netko nesvjesno promijenit mišljenje i uvjerit te da je nešto dobro ili loše, barem mislim.

:D :D

Frky
25-10-2013, 14:30
Aj nek netko edita prvi post i napravi listu svih koji su prijavljeni da nemoramo listati svih ovih sedam stranica!! Gogogogogo!!

Outmind
25-10-2013, 14:35
Već sam zamolio modove no nitko nije reagirao. Na normalnom forumu bih to sam napravio, ovako moram njih čekat.

StormCr0w
25-10-2013, 14:52
Multimedija nema modova :D

Frky
25-10-2013, 14:56
Dania je globalni mod a htjela bi biti u društvu! Ajmo je ucjeniti da napravi ovo!

Dania učini ovo što ti kažemo i bit ćeš dio društva! Gogogogogo!!!

Dania
25-10-2013, 15:03
Dania je već mjenjala ono što ste me zamolili i kontaktirala Outminda u vezi ovoga. Ne postoje ucjene koje bi me natjerale da radim nešto što inače ne bih svojevoljno.
Plus, Daniji je sasvim u redu u društvu koje ima, hvala :D

Outmind
25-10-2013, 19:05
Sada ću Daniji ovdje ostaviti trenutni popis članova, pa će ona bit tako dobra da ga izreže i zalijepi u prvi post.

Outmind
Čuxonja
StormCr0w
vukopas
System
beba nema zvečku
Frky
Razarach
Anarion
p0ky12
Carp
hansi
Maloki
Kid A
Dania
Chupacabra
Paran0a
Sickmanno1
SharpDressedChevap
GDra
BigBongman

Danas u ponoć ističe rok za recenzije Carpovog albuma. Ako isti niste recenzirali do tada, ne idete u izbor za drugi tjedan, tj ovo vam je prva opomena. Ti Carp dakle NEMOJ birati sve ljude sa popisa, nego SAMO one koji su napisali recenziju, te one koji su se naknadno priključili i nisu od tebe dobili uputstva kako do albuma. Ovim koji mogu birati onda daš brojeve od 1 do x i koristiš random org. Tako je najpravednije.

StormCr0w
25-10-2013, 19:15
Najbolje još kako je htio đokere :D

hansi
25-10-2013, 23:02
mali prijedlog, moze outmind svaki tjedan vuc novog ljuda koji stavlja album? sta ja znam, nije toliko velik posao a nekako mi se cini normalnije i urednije.

Chupacabra
26-10-2013, 00:31
Ili jednostavno da sad odmah napise redoslijed ljudi koji ce stavljati? Da znamo unaprijed. Ovaj tjedan je bio Tvrtko, sad netko drugi, sljedeci tjedan netko treci- da sve imamo rezervirano mjesto da rendomli vuce svaki tjedan

hansi
26-10-2013, 02:06
Sve odjednom nikako, ima nas previse za takvo sto, ovo ce ako uspije trajat bar par mjeseci, zamisli koliko bi volje imala osoba koja zna da je zadnja. Idealno bi bilo po mom misljenju da se samo jedan lik odjednom izvuce, od strane outminda, i da se albumi stavljaju ovako slicno, kad outmind (ili netko tko se ponudi da moze pomoc organizirat i vodit ovo) izvuce nekoga, i onda nek stavi album do negdje nedjelje popodne

Outmind
26-10-2013, 11:17
Pa dobro, ak se vi složite mogu i ja ljude vuć svaki tjedan, nije problem.

Sickmanno1
26-10-2013, 11:21
Ja nisam baš dobro skontao kak se bira čovjek koji bira album?

Sry malo sam glup :)

Maloki
26-10-2013, 11:33
Vuci ti, Outmind.

Sickmanno, bira se na random. Svakom se dodjeli broj i onda se na random.org izvuče netko.

Razzarach
26-10-2013, 12:42
Masu nas ima, a da vuces po dvoje svaki tjedan?

Outmind
26-10-2013, 14:12
Dvoje je previše - to bi značilo da moraš odvojiti minimalno 4 sata tjedno da sve poslušaš, te još napisati dvije recenzije. Jasno mi je i drago da vas se prijavilo dvadesetak, no kao što netko reče društvo bi trebalo potrajati mjesecima, a ne se od jedanput ugasiti. Pretpostavljam da će zbog toga netko na kraju i odustati, no zato će sam projekt biti snažniji jer će ostati oni kojima se stvarno i da.

Zadovoljan sam ovotjednim odazivom - svi koji su se prijavili prije nedjelje su sudjelovali, a to su uradili i neki od vas koji su se priključili kasnije. Budući da je sve ispalo tako dobro, iznimno ovaj tjedan nema sankcija za one koji se nisu snašli. Od sutra krećemo ozbiljno.

Sljedeći će svoj glazbeni ukus, i to drugi put, sa nama dijeliti... Frky! S obzirom da već imaš iskustva pretpostavljam da znaš što ti je činiti.


Opet ponavjlam, ovo nije moja prčija. Ako imate kakvih ideja, zamjerki ili prijedloga recite. Vi ih ostali u tome onda podržite ili nemojte. Ako nemam nikakav feedback od vas ostalih radim kako znam i mislim da je dobro.

Paran0a
26-10-2013, 14:26
Ajde Frky stavi danas / sutra da mogu u miru sad prek vikenda poslusat :D

beba nema zvečku
26-10-2013, 14:44
jesmo radje za ovakav raspored:

objava albuma utorkom, recenzije do nedjelje kad i novi birac

Paran0a
26-10-2013, 15:08
Utorak je previse mainstream.

Outmind
26-10-2013, 15:15
Beba, ja nemam ništa protiv utorka, pod uvjetom da to želi većina ljudi. Predložio si to prošli tjedan, nitko nije reagirao. Ako ste za utorak, izjasnite se. Ako šutite smatrat ću da ste zadovoljni sa sadašnjim stanjem. Ako vas se većina složi sa bebom, nema problema. Važna je transparentnost.

StormCr0w
26-10-2013, 15:33
Ja sam protiv novog rasporeda.

Anarion.Umarth
26-10-2013, 16:11
Žašto bi se uopće čekalo do utorka sa objavom?
Ako je u petak rok za recenzije, zašto ne bi u petak/subotu odmah odlučili idućeg "predlagača" koji ima do ponedjeljka da izabere album. S tim da ga može staviti odmah kad bude odabran (pretpostavljam da većina ionako ima nekakvu generalnu viziju što bi postali), a da se tema za recenzije albuma otvori kad završi vikend period rasprave.

Anarion.Umarth
26-10-2013, 19:18
EDIT- i da je za vrijeme vikenda moguće nadoknaditi zaostale recenzije, ali se naravno ne ulazi u baraž za izbor idućeg albuma. Tako da se makar izbjegnu sankcije onima koji su zaposleni preko tjedna, bolje da zadnji dođu na red nego nikako.

Frky
26-10-2013, 21:19
Ok, stavit ću albubum sutra kroz jutro nadam se, ili predvečer!

Btw, ja NISAM protiv novog rasporeda!

Azer
27-10-2013, 00:47
Mogu ja unutra? I jel mogu onda ovaj tjedan pisat recu?

Dania
27-10-2013, 00:50
Ja ono prije nisam ništ' skužila, tak' da nisam bila sigurna jel' trebam pisati recu ili ne. Pretpostavljam ako sam fejlala napisat, a bila sam u krugu ipak, da sad ne smijem. Isuse, e, debil sam, ja ništ ne kontam.

Outmind
27-10-2013, 11:21
Ispričavam se ako sam u ičemu bio nejasan ili sam nekoga zbunio. Opet kažem, ako niste sigurni - pitajte.

Stvari sada stoje ovako: Frky će danas staviti album. SVI ga možete recenzirati (dakle i ti Azere) i nakon toga SVI KOJI NAPIŠU RECENZIJU ulaze u "bubanj" za treći krug. Dakle, svi koji budu poslušali i ocijenili album mogu biti odabrani za 3. album, a oni koji neće recenzirati Frky-ev album su i dalje članovi, samo neće imati šansu predlagati treći album, tj dobit će prvu opomenu.

Nadam se da je sada sve jasno, a tebe ću Dania zamoliti da dodaš Azera u prvi post.

GDra
27-10-2013, 21:39
Dakle, rok za recenzije je nedjelja?

Outmind
27-10-2013, 21:43
Ne, rok za recenzije je petak, jer se za promjenu rasporeda za sada izjasnio samo jedan čovjek.

Paran0a
27-10-2013, 21:44
FRKY JAO FRKY

Outmind
27-10-2013, 21:45
Nisam bio skužio da je stavio, moj bed.

BigBongman
27-10-2013, 21:56
Ja našao album tako da netreba PM :)

StormCr0w
27-10-2013, 21:56
Sve na jutubu ima

SharpDressedChevap
27-10-2013, 21:59
I ja upravo slušam na jutjub. Tlaka mi skidat svašta.

Frky
27-10-2013, 23:04
Ja ću svima sad poslati pm a vi skidajte ili ne, meni svejedno!

EDIT: poslato, i aj nek netko javi jesam ja to dobro poslao!

Azer
27-10-2013, 23:15
Meni nisi poslao, ali što se mene tiče ni ne moraš. Snaći ću se.

Dania
27-10-2013, 23:17
Piše da svi možemo recenzirat, a ja nisam dobila PM

Frky
27-10-2013, 23:23
Glupi idiot sam čim popijem 2 pive, jel sad valja???

Paran0a
27-10-2013, 23:26
frky se napio nezna sta pise

Frky
27-10-2013, 23:28
Bolje biti pijan nego trudan!!

Azer
27-10-2013, 23:37
SMS stigao, slušam sutra.

Sickmanno1
28-10-2013, 07:58
Prijedlog.

Da svi stavimo ovdje svoj email, i onda lijepo preko jumbo maila samo uplodas ili cijeli album ili .torrent i onda samo zakeljiš sve mailove i svakom od nas dode na mail download link.

Azer
28-10-2013, 08:50
Nismo uspjeli napraviti popis osoba, misliš da ćemo uspjeti popis mailova? :D

Čux
28-10-2013, 10:58
Ja nisam isto niš dobio, al sam se snašo tak da nemoraš. Imam ja neke lude ideje malo bolje od PP-ova i mailova. Bum to sprobo setupat pa javim kak je prošlo :P

Frky
28-10-2013, 11:45
Vjerovatno jer na popisu piše "Čuksonja" a ja sam samo copy/paste-ao i eto, nisam primjetio!!

Čux
28-10-2013, 12:08
Grejt sakses!

Odite na PCP IRC kanal (http://webchat.quakenet.org/?channels=pcplay)Si u chat ukucajte samo !dpsgr :P

Ubuduće mi samo šibnite msg, može i IRCu jer sam sigurno tam ak sam online pa prešaltam link za sljedeći tjedan.

Sickmanno1
28-10-2013, 12:18
lol ljudi još koriste IRC :(

Čux
28-10-2013, 12:56
samo njubovi su prestali :P

Sickmanno1
28-10-2013, 13:29
Offtopic:

Bilo bi fora da ima slična tema i za film/igru/knjigu/strip/bla,bla....

Dania
28-10-2013, 13:31
Daaaaaaaaaaaaa! Book club, ja sam cijeli život htjela bit u tom :')

Maloki
28-10-2013, 14:32
Kad bi imali book/game club to bi morao bit rok od barem mjesec dana onda.

Sickmanno1
28-10-2013, 14:41
Slažem se, ali za film bi moglo biti isto kao i za glazbu...

Dania
28-10-2013, 14:45
Na primjer svaki mjesec jedna knjiga (ili strip/igra), ali s nekim razumnima brojem stranicama ili sati da svi stignu kol'ko god obaveza imali. Može bit jedan "klub", ali se može izmjenjivat medij za svaki mjesec.
I film, da!

edit: film kao i glazba, a knjiga/igra drugi klub sa duže vremena
ja sam IN

Paran0a
28-10-2013, 14:48
Imam vec ekipu sa kojom imamo takav klub za filmove , moram priznat da je prilicno kul nac se na kavi i razglabat.

BigBongman
28-10-2013, 15:04
Ja sam za. I uključujem se u sve. :D

Aerial
28-10-2013, 15:23
U Frosted FlakewoodSmi je njen vokal super došao do izražaja i podsjetio me na The Gathering

:O searcha se

Paran0a
28-10-2013, 15:25
SPOILER!!

hansi
28-10-2013, 15:26
nek se prvo pokaze ovaj eksperiment bar donekle uspjesan, pa poslije toga napravimo neki drugi klub. i nemojte se previse zamarat sa nabavkom muzike, mislim da se sve moze vrlo lako nac, ili na jubito ili na piratskoj luci

SharpDressedChevap
28-10-2013, 19:46
Jebomater, ona Jackie Cane s treutnog albuma mi se stalno vrti. Prezarazna je stvar :)

hansi
30-10-2013, 19:15
slušam ovo, al njihove novije stvari su mi se puno vise svidaju :(

Outmind
01-11-2013, 14:13
Jel' ovaj doctor Dooda lik koji je glumio generala Hammonda u stargate sg1?

Azer
01-11-2013, 21:02
Necu stici, skinio sam si na mob i nece raspakirat, a sad ne stignem, sori. :(

Outmind
01-11-2013, 21:03
Hoćeš moć sutra poslušati?

Azer
01-11-2013, 21:05
Dap, mozda jos i veceras (odnosno ujutro kad dođem kući).

Outmind
01-11-2013, 21:22
OK, onda sutra napiši recenziju.

Razzarach
02-11-2013, 01:32
Budem i ja sutra, tojest danas. Nisam stigo imam posla oko škole masu.

Kid A
02-11-2013, 02:46
Hvatam i ja zadnji voz za danas

p0ky12
02-11-2013, 10:34
Priključujem se masi. Nisam imao vremena kroz tjedan.

System
02-11-2013, 10:45
Zato je bolja utorak verzija.

Outmind
02-11-2013, 12:20
<sigh> izađeš jednom u susret i onda svi hoće oprost.

Ovako ćemo - Azer se javio sa isprikom na vrijeme. Vas trojca (i ostali koji nisu napisali recenzije) možete još danas napisati istu, ali ćete svejedno dobiti prvu opomenu. Rekao sam da od ovog tjedna krećemo ozbiljnije te sam to i mislio. Ne sviđa se ni meni baš šefovati, ali ako nebude neke discipline odmah na početku jako će se brzo cijela stvar razvodniti jer nitko neće imati potrebu biti točan računajući na moju flexibilnost. Tako da no hard feelings, ali mislim da ćemo dugoročno svi imati od toga korist. Naravno, ako imate legitimnih real life stvari koje vas sprječavaju u sudjelovanju, recite to na vrijeme, i nema problema.

Dakle, "fond" potencijalnih predlagatelja albuma ovaj tjedan iznosi 15 ljudi. Random.org kaže da sljedeći album predlaže...

Stormcrow.

Pnovit ću još jednom, i onda više neću ulaziti u rasprave oko promjene termina - glasajte. Ako vas se skupi 10ak koji žele promijeniti raspored, promijenit ćemo raspored. Ako se to ne dogodi do petka smatrat ću da ostaje stari raspored i da je stvar riješena.

StormCr0w
02-11-2013, 12:38
http://i.imgur.com/XztrKjR.jpg

ajde pliz nemojte me sad zajebat da moram stavit album na utorku jer ne mogu
osim ako ne odaberem nešto s jutjuba

BigBongman
02-11-2013, 12:41
Stavi čim možeš, tako da imamo vremena poslušat.

StormCr0w
02-11-2013, 12:42
A da jednostavno ne idete svi slušat u zadnji čas? Sat vremena tjedno za poslušat album preko jutjuba može svatko odvojit, tako sam oba albuma odslušao.

Kid A
02-11-2013, 12:45
Ja sam igrao Deadly Premonition cijeli tjedan, sori

Paran0a
02-11-2013, 12:46
Ovo ti je prva opomena !

Maloki
02-11-2013, 15:59
Evo misao - stavit objavu recenzije do nekog određenog sata na subotu, recimo do 17:00. U 17:00 se zaključava predaja recenzija i svi koji su do tad predali ulaze u bubanj.
Normalno, ovo sada ostaje kak je i Stormcrow bira album ali počevši sa idućim tjednom da imamo pravo do subote u 17:00 predat tekst. Tko se slaže?

Paran0a
02-11-2013, 16:01
ZA

BigBongman
02-11-2013, 16:02
Može.

Čux
02-11-2013, 16:25
može

Dania
02-11-2013, 16:31
Može

beba nema zvečku
02-11-2013, 17:13
riječ

GDra
02-11-2013, 17:42
Slažem se.

Azer
02-11-2013, 18:56
And my axe!

p0ky12
02-11-2013, 19:25
Može. ^^

Outmind
02-11-2013, 20:32
E takve vas volim - date prijedlog, složi vas se dovoljno i nastane od toga nešto. Suočen sa tolikom potporom mijenjam dakle deadline:

počevši od 3. tjedna, članovi moraju recenzije predati najkasnije do 17 sati svake subote, inače slijede već napisane sankcije.

Jedino računajte na to da nikad nisam na kompu oko 5 popodne, tako da ćete izbor novog predlagatelja onda najvjerojatnije saznavati subotom navečer.

BigBongman
02-11-2013, 20:39
A neki dealine za predavanje albuma? Il to već ima al ne vidim :D

Outmind
02-11-2013, 21:11
Deadline je nedjelja, 23:59.

Paran0a
02-11-2013, 21:33
Treba nam logo.

Sonic_Moronic
02-11-2013, 21:43
http://userserve-ak.last.fm/serve/500/83353743/Wintersun+High+quality+PNG.png

GDra
02-11-2013, 22:19
To za logo ili za album koji ćeš staviti? :D
U svakom slučaju :pray:

Sonic_Moronic
02-11-2013, 22:48
Nisam ja sudjelovao još :D

Promrzo je lik, jel.

GDra
02-11-2013, 22:58
Dobra fora :))))

Čux
03-11-2013, 18:29
Fuuu i jubitubi albumi, hate that shit.

System
03-11-2013, 18:32
E bas to htjedoh napisati. YT videi su losi iz vise razloga.

Storm proslijedi dl link ako nije problem.

StormCr0w
03-11-2013, 18:35
Problem je, zato sam i stavio YT. Sori.
Carnet is watching me.

Čux
03-11-2013, 19:28
Njube :P

A snašo se ja, bum se zbrinuo i za ostale onda.

StormCr0w
03-11-2013, 19:30
<3

Čux
03-11-2013, 20:26
All done :) Ko i prošli, !dpsgr na IRC kanalu.

Carp
05-11-2013, 16:09
Ispricavam se sto nisam dao review na prethodni album, nisam imao niti pristup netu niti laptop. :(

StormCr0w
05-11-2013, 16:13
Prva opomena

Carp
05-11-2013, 18:04
Znam da. Jebiga, vec tradicionalno mi HD u laptopu umre nakon godinu dana.

Outmind
08-11-2013, 20:14
Prvi post je doživio male kozmetičke promjene (hvala Dania).

Osim toga, nekako mi je prazno ovdje. Možda zbog toga što nitko ne raspravlja o albumu, već se samo pišu recenzije. Svi možete, nakon što predate recenziju, raspravljati o albumu, isprva sa predlagateljem a onda i međusobno. Jedino nisam siguran što bi bilo bolje, otvoriti zasebnu temu za raspravu svaki tjedan, ili istu organizirati ovdje...

Kad smo već kod recenzija, mislim da bi bilo dobro slijediti Bebu i recenzije staviti u spoiler tag. Iako to neće spriječiti znatiželjne da čitaju prije no što napišu svoj osvrt, barem će si svatko sam biti kriv ako malo škicne :-).

I na kraju, možda je to samorazumljivo, ali nije na odmet napomenui - ako ste već predlagali album, svejedno morate pisati osvrte i podložni ste opomenama kao i svi drugi. Iako će vam, ako toliko potrajemo, trebati dosta vremena dok ne dođete ponovno na red, svejedno je vaše daljnje sudjelovanje važno.

StormCr0w
08-11-2013, 20:16
povrijedili ste mi osjećaje
zahtjevam ban svih koji su ocijenili ispod 10

SharpDressedChevap
08-11-2013, 20:32
Prvi post je doživio male kozmetičke promjene (hvala Dania).

Osim toga, nekako mi je prazno ovdje. Možda zbog toga što nitko ne raspravlja o albumu, već se samo pišu recenzije. Svi možete, nakon što predate recenziju, raspravljati o albumu, isprva sa predlagateljem a onda i međusobno. Jedino nisam siguran što bi bilo bolje, otvoriti zasebnu temu za raspravu svaki tjedan, ili istu organizirati ovdje...

Kad smo već kod recenzija, mislim da bi bilo dobro slijediti Bebu i recenzije staviti u spoiler tag. Iako to neće spriječiti znatiželjne da čitaju prije no što napišu svoj osvrt, barem će si svatko sam biti kriv ako malo škicne :-).

I na kraju, možda je to samorazumljivo, ali nije na odmet napomenui - ako ste već predlagali album, svejedno morate pisati osvrte i podložni ste opomenama kao i svi drugi. Iako će vam, ako toliko potrajemo, trebati dosta vremena dok ne dođete ponovno na red, svejedno je vaše daljnje sudjelovanje važno.


Iskreno (i osobno), od tri albuma koja su postavljena i nije se imalo toliko toga za reći.
Ali da se treba raspisati, slažem se. Volim čitat takve stvari dok jedem večernji sendvič.

Paran0a
08-11-2013, 22:42
Meni je smijesno citat bebine recenzije. Covjek napise puno a ne kaze nista , neznam cime se inace bavi u zivotu al dobro mu to ide. ( a mozda se samo trudi ispast pametan :)

Frky
08-11-2013, 22:57
Neznam za vas ali meni osobno bi pasalo kad bi komentirali recenzije i nastavili razgovor o albumu u istoj temi gdje i jesu recenzije!

Outmind
09-11-2013, 14:23
Nekima očito ni tih dodatnih 17 sati ne pomaže...

Imajte u vidu da neću biti na kompu u 5, te ćete novog predlagatelja saznati navečer. Recenzije možete predati i poslje 5, no svejedno ćete dobiti opomenu, kao i prošli tjedan.

Kid A
09-11-2013, 16:00
Bilo bi super kad bi netko meni mozda jos i poslao link za kupnju

no rush

beba nema zvečku
09-11-2013, 16:03
Bilo bi super kad bi netko meni mozda jos i poslao link za kupnju

no rush


All done :) Ko i prošli, !dpsgr na IRC kanalu.


http://oyster.ignimgs.com/mediawiki/apis.ign.com/pokemon-blue-version/b/b2/Slowpoke.gif

Kid A
09-11-2013, 16:06
A fak

Jel ima neki nacin da si preuzmem to bez skidanja bloatwarea?

Paran0a
09-11-2013, 16:16
Brzo , jos 50min imas.


Inace aj da malo pricamo i o muzici.
Za sto vam ona sluzi ? Podloga ? Plesete na nju? Sjednete/legnete i slusate ju sa potpunom koncetracijom? Vezete li emocije uz njih?

Primjetio da vezem trenutne emocije sa muzikom koju slusam, tako da npr sad kad poslusam neku stvar koju sam slusao prije 2 godine na moru proci ce me taj osjecaj sčilanosti i topline ista stvar sa pjesmama koje slusam kad je zima.

Npr prosle godine sam imao par liquid dnb stvari koje sam preko zime slusao dok je sve bilo pod snijegom za kompom sa kavom u ruci. I sad prek ljeta nema sanse da bi posluao jednu od tih stvari jer me previse veze uz hladnocu.

beba nema zvečku
09-11-2013, 16:27
A fak

Jel ima neki nacin da si preuzmem to bez skidanja bloatwarea?


nisam primjetil da mi je skydrive ikakva sranja instaliral

Outmind
09-11-2013, 20:04
Ovotjednom recenziranju je pristupilo 15 članova, no pošto je Frky već imao čast ostaje nas 14 u bubnju. Više vremena, manje kandidata. Zanimljivo.

Sljedeći album nam dolazi iz Azerove glazbene kolekcije.

Isto tako, moram primjetiti da će neki od vas ovaj tjedan dobiti i drugu opomenu.

Azer
09-11-2013, 20:12
Sutra ili večeras pravim temu.

Nego, ne mogu naći download nikakav za stvari, a da se ne plaća.
Torrenta vjerojatno nema jer ne postoji niti jedan official album, iako ima dosta pjesama.
Mogu vam skinuti sa YT pa uploadat, ali mislim da je zgodnije da playlistu napravim samo. Ako to nije protiv pravila ili nešto.

edit: vidim da ima i Last FM.

Outmind
09-11-2013, 20:19
A čuj, to bi svakako trebao biti album, tj skupina pjesama koju je autor zamislio kao jednu glazbenu cjelinu. Nisam baš siguran da je u duhu Bebinih pravila stavljati vlastite playliste nekog izvođača.

Jedino ako si mislio da ne možeš naći album u cijelosti, nego sve pjesme zasebno? Onda nema problema, stavljaj kako znaš.

Azer
09-11-2013, 20:24
Hm. Pronašao sam još i album, iako traje nekih 24 minute. Ali uz to stvarno ima odličnih stvari koje ne spadaju u nikakav album.
E sad, da objavim samo album, i jedno i drugo ili da nađem nekog drugog izvođača? Makar mi ovaj trenutno samo pada na pamet da ga netko možda ne zna.

Outmind
09-11-2013, 20:29
Hmm...

Ne znam, meni je nekak najsmislenije stavljati albume. Eventualno ako je izvođač te ostale stvari izdao u kratkom roku prije ili poslje albuma, godinu dana recimo.

Ne znam, sam nisam dosta pametan. Društvo, molim input!

Carp
09-11-2013, 20:31
Ja sam u kazni jedan album jer nisam postavio za prethodni jelda? Iduci tjedan mogu nastavit normalno?

Maloki
09-11-2013, 20:33
Ti si u "kazni" jer dvije recenzije za redom nisi predao. Ispada još lošije jer si zadao album i nestao :)

Paran0a
09-11-2013, 20:41
Input :

Neka pravilo bude da mora biti album.

Outmind
09-11-2013, 20:42
Carp je još najbolje i prošaoo s obzirom da je već dao album. Jedino moraš imati u vidu da ti je ovo zadnja šansa. Velim, ako nemožete taj tjedan poslušati recite. Ako nemate razlog a ne držite se pravila, zna se.

Maloki
09-11-2013, 21:04
Dobro opravdao se za prvi album, nije imao interneta tako da ustvari ima prvu opomenu. Još nije ZADNJE UPOZORENJE.

Anarion.Umarth
09-11-2013, 21:06
Ja sam bio bez neta prošli tjedan, ovaj jednostavno nisam stigao

Carp
09-11-2013, 21:11
Dobro opravdao se za prvi album, nije imao interneta tako da ustvari ima prvu opomenu. Još nije ZADNJE UPOZORENJE.

Omfg, ja sam mislio da sam ja u kazni za album u tjednu 3. jer nisam dao review za album u tjednu 2. omfg...

hansi
09-11-2013, 22:49
baš mi je uljepšao dan album nakon usranog dana

StormCr0w
09-11-2013, 22:50
<3

hansi
10-11-2013, 02:19
<3

Azer
10-11-2013, 09:53
I šta onda?


E sad, da objavim samo album, i jedno i drugo ili da nađem nekog drugog izvođača? Makar mi ovaj trenutno samo pada na pamet da ga netko možda ne zna.

beba nema zvečku
10-11-2013, 10:14
da. stavi cijelu jebenu diskografiju.


slušaju se studijski albumi, ne snimke koncerata, best offovi, remixevi, mashupovi, mixevi, mixtapeovi. inače bi neki šaljivđija mogel staviti da se ovo (konceptualno povezanoj)Ssluša jer riječ je o konceptualno povezanoj seriji albuma.

Maloki
10-11-2013, 10:56
Ae, ako to što si naumio postavit nije studijski album onda nađi nešto drugo jer drugačije nema smisla.

Outmind
10-11-2013, 11:00
Da, mislim da je najbolje držati se pravila i objavljivati albume. Ako je album i kratak, nema veze. Ili odaberi nešto drugo, kako hoćeš

Paran0a
10-11-2013, 11:01
Samo nek bude album i neka ne bude na jutjubu. Neda mi se slusat losu kvalitet :(

Outmind
10-11-2013, 22:17
Azere, jesi živ?

StormCr0w
10-11-2013, 22:22
Je

GDra
10-11-2013, 22:52
did he died

Paran0a
10-11-2013, 23:01
rip Azer

Azer
10-11-2013, 23:24
Sad će.

Paran0a
10-11-2013, 23:26
To nije Azer ,nemojte mu vjerovat.

StormCr0w
10-11-2013, 23:29
CLAYFACE!

SharpDressedChevap
10-11-2013, 23:52
Šta još instrumentala :(

Azer
10-11-2013, 23:55
Ne pada mi nitko na pamet, a da nije poznat, jebiga.

Maloki
10-11-2013, 23:56
Kupi na bandcampu i uploadaj za nas :P

Azer
10-11-2013, 23:58
I mislio sam (svakako bi sebi uzeo), ali taman sam zadnju siću sa kartice potrošio na Humble Bundle novi. A ne mogu uzet drugu prepaid karticu do srijede, što je malo kasno.

Carp
11-11-2013, 00:55
Jel smijem ja sad review radit? :D

Maloki
11-11-2013, 01:46
Daj, ljutiš me ;(

Recenziju bi u pravilu trebao predat svaki član društva. Ako ne predaš, ne ulaziš u bubanj za predlaganje albuma. Ne predaš dovoljan broj puta u nizu i ispadaš iz društva.
Jel ti sad jasnije?

StormCr0w
11-11-2013, 08:08
Carp jebem ti boga, svoj si stavio i sad te boli kurac. Ina da recenziras sad

Dania
11-11-2013, 10:47
Šta ovaj Azerov, zašto je lik tako ufuran? Mislim na tekst ispod albuma. I zašto me cijeli album podsjetio na Yamaoku, iako nema veze s njim? Zanimljivo, svakako. Svašta naučim o sebi dok slušam stvari koje inače ne bih sama se sjetila pustiti.