PDA

Pogledaj cijelu verziju : Plakati, plakat ću



Electromaster
16-10-2013, 11:23
Trebam printati nekoliko A3 plakata u boji. Zadnji put odoh u neku random tiskaru i ispalo je mutavo. Gdje u Zagrebu mogu otić da dobijem najbolji omjer cijene i kvalitete?

BigBongman
16-10-2013, 12:13
Plakati, plakat ću

To ti je zbog estrogena koji špricaš u venu.

Niko Bellic
16-10-2013, 12:19
Ako si samo printao onda nisu oni niš krivi nego jedini krivac može bit loša priprema (s tvoje strane) i loš odabir papira na koji se plakat printa.

beba nema zvečku
16-10-2013, 12:55
imaš kenonov dućan u susjedstvu panju jedan, odi tam oni ti printaju na A3 i sranja.

Electromaster
16-10-2013, 21:17
Ako si samo printao onda nisu oni niš krivi nego jedini krivac može bit loša priprema (s tvoje strane) i loš odabir papira na koji se plakat printa.

Plakat je na točnim A3 dimenzijama iz Photoshopa. U jednoj printari su mi odsjekli centimetar lijeve strane, u drugoj je ostao bijeli rub i bila je štrotna boja.
S druge strane, Ars Kopija mi je super, ali tamo je brijem preskupo za ovo kaj mi sad treba.

str1k3r
16-10-2013, 22:49
Imaš, mislim, kod studentskog doma na Savskoj, Best Copy (u zgradama, ne doma već onima nasuprot). Printaju sve vrste formata, te ih formatiraju/režu strojno. Išao sam tamo printati i formatirati kad mi je trebalo za završni rad, ja zadovoljan.