PDA

Pogledaj cijelu verziju : Horror roman



The Great Duck
05-10-2013, 15:15
Interesira me vaše mišljenje u vezi horror romana kojeg imam namjeru napisati.
Osim uobičajene fabule, roman sam mislio prožeti i sa državotvornim vrijednostima Republike Hrvatske, koje i sam podržavam (član sam HDZ-a od početka 90-tih).
Glavni lik mog romana biti će razvojačeni branitelj, nazovimo ga Josip (HDZ), koji će sa svojom prekrasnom djevojkom Marijom (HDZ), i najboljim prijateljem Ivanom (HSP) biti uvučen u stravična zbivanja izazvana eksperimentima pravoslavnog manastira u Kistanjama,gdje su igumani skupa sa bogoslovima, a u sprezi sa srpskom pravoslavnom crkvom, ogrezli u okultne obrede, te žele sa legijama demona, zombija, i inih abominacija u božjim očima, raditi o glavi Republici Hrvatskoj.
Naravno da bih se potrudio prezentirati protagoniste u sto realnijem svjetlu, tako da će Josip(HDZ)biti centralni lik, moralan i pošten, uvijek spreman pomoći, katolik, često je u maskirnoj uniformi kad izlazi po kafićima sa svojim prijateljem Ivanom(HSP) koji je isto tako pošten, državotvoran i katolik, samo što ima problem sa pićem i ponekad reče nešto protiv aktualne vlasti i/ili manjina (''Danas se u Hrvatskoj više cijene zombiji nego branitelji…'',, ili ''Pope,gdje si bio devedesetih?'')
Ivanova djevojka Marija (HDZ) je preslika savršene žene. Osim što lijepo izgleda, ona je i izvrsna domaćica, njena vještina u kuhinji nema premca. Ona također nikad ne preispituje odluke svoga dečka, i prava mu je podrška.
Da ne mislite da će roman biti oskudan likovima, naveo bih još neke protagoniste u ovoj šarolikoj menažeriji.
Pojaviti će se i Fra Jere (HČSP), koji će Ivanu(HDZ), Josipu (HSP) i Mariji (HDZ) otkriti mnoge tajne vezane za SPC i te pogane obrede. Nažalost on će nastradati u događajima koje naši junaci namjeravaju spriječiti, ali ne prije nego što otkrije svu pokvarenost i zlobu pravoslavnih bogoslova te nekih članova ljevičarskih stranki u Republici Hrvatskoj, te samom Ivanu (HDZ) ne dokaže koliki je Krleža bedak i lajbek.
Isto tako, namjeravam ubaciti neke živopisne HDSSB-ovce koji će pomoći našim junacima po Slavoniji (jer radnja će se odvijati diljem lijepe naše), kao i u Hercegovini gdje će naši junaci pronaći neočekivane saveznike, Hercegovce, koji će mu otkriti tajnu o posebnom odjelu u hrvatskoj vojsci, koja se bavi borbom protiv okultnog (tajna grupa ''Osmijeh Franje Tuđmana'')

Ovim putem bi molio za vaše mišljenje, utiske i sugestije.
Mislite li da će vam se ovakav roman svidjeti?
Mislite li da će se svidjeti hrvatskim braniteljima?
Hvala

http://www.forum.hr/showthread.php?t=798274

:pray: :pray: :pray:

The Boz
05-10-2013, 15:22
Ja...
ovo...
...
Ne.

StormCr0w
05-10-2013, 15:25
Ne? Ne.

Azer
05-10-2013, 15:27
Master troll.

McPingvin_v2.0
05-10-2013, 15:30
"gdje će naši junaci pronaći neočekivane saveznike, Hercegovce"
Neočekivano as fuck.

The Boz
05-10-2013, 15:33
OSMIJEH FRANJE TUĐMANA.

StormCr0w
05-10-2013, 15:36
LOŽIN ĐOKU S NJUŠKAMA

Sonic_Moronic
05-10-2013, 15:37
Čitao bih.

Windwalker
05-10-2013, 16:40
:rotfl:

Arbiter of Change
05-10-2013, 17:50
Trebaju stručno-političkog savjetnika. Samo je jedna osoba tu kvalificirana za to zvanje, makar bila u izgonu.

The Great Duck
05-10-2013, 18:12
Fabia?
ReiKo?

Aerial
05-10-2013, 18:12
http://i.imgur.com/1aZ4plx.jpg

McPingvin_v2.0
05-10-2013, 18:49
Fabia?
ReiKo?
¿Por qué no los dos?

croat1gamer
05-10-2013, 19:03
:pray:

Chupacabra
05-10-2013, 22:15
Čekaj ne. Ovaj tip jednostavno ne može biti ozbiljan. :(