PDA

Pogledaj cijelu verziju : nova grafa



Jack5
24-08-2006, 09:44
Sad kad bih kupovao novu grafičku da li bi mogao kupit AGP8X od nvidie ili ati gdje većinom piše da te grafičke podržavaju neku seriju AGP 3.0?--ja imam matičnu koja podržava AGP 4X; sad mi neki kažu samo da su bitne samo one rupe a to mi je mislim u redu jer imam dve odvojene rupe,jedna veća a jedna manja; i još me zanima ako može ić bilo koji AGP8X da li gubim na brzini ili propusnosti grafičke?

mEtAXa
24-08-2006, 09:51
Sad kad bih kupovao novu grafičku da li bi mogao kupit AGP8X od nvidie ili ati gdje većinom piše da te grafičke podržavaju neku seriju AGP 3.0?--ja imam matičnu koja podržava AGP 4X; sad mi neki kažu samo da su bitne samo one rupe a to mi je mislim u redu jer imam dve odvojene rupe,jedna veća a jedna manja; i još me zanima ako može ić bilo koji AGP8X da li gubim na brzini ili propusnosti grafičke?

da naravno da može ić svaki agp8x ali vidiš nisam siguran što točno gubiš. ja mislim brzinu :roll:

g@mer4life
24-08-2006, 10:14
gubiš propusnost....ali jaaaaaaaaaaaaako malo....jaaaaaaako malo

GrannyKiller
24-08-2006, 10:44
gubiš, ja mislim, nekih par posto propusnosti, što ti ne znači ništa. AGP kartice nisu nikad iskoristile svu propusnost

Jack5
24-08-2006, 12:00
gubiš, ja mislim, nekih par posto propusnosti, što ti ne znači ništa. AGP kartice nisu nikad iskoristile svu propusnost

to je super onda,znači da mogu stavit i 7800 agp? u cpu-z mi piše da imam verziju AGP 3.0 :)

Još samo nešto i gotovo:Šta znači da mi AGP podržava samo 1.5V?

emperror
24-08-2006, 12:52
gubiš, ja mislim, nekih par posto propusnosti, što ti ne znači ništa. AGP kartice nisu nikad iskoristile svu propusnost

to je super onda,znači da mogu stavit i 7800 agp? u cpu-z mi piše da imam verziju AGP 3.0 :)

Još samo nešto i gotovo:Šta znači da mi AGP podržava samo 1.5V?

pa valjda znaci da agp utor ima maksmalnu voltazu od 1.5V...valjda


cekaj, koliko sam shvatio, ti bi stavio agp 8X na maticnu koja podrzava 4X

nisam znao da se to moze :o

GrannyKiller
24-08-2006, 13:07
gubiš, ja mislim, nekih par posto propusnosti, što ti ne znači ništa. AGP kartice nisu nikad iskoristile svu propusnost

to je super onda,znači da mogu stavit i 7800 agp? u cpu-z mi piše da imam verziju AGP 3.0 :)

Još samo nešto i gotovo:Šta znači da mi AGP podržava samo 1.5V?

pa valjda znaci da agp utor ima maksmalnu voltazu od 1.5V...valjda


cekaj, koliko sam shvatio, ti bi stavio agp 8X na maticnu koja podrzava 4X

nisam znao da se to moze :o

onda nisi puno znao.... 8)

naravno da se može, ja sa imao GF FX5600 na staroj AGP4x ploči...

blozer
24-08-2006, 13:38
naravno da se može.. Samo če raditi u "4x" modu ..
U teoriji gubiš cirka 5% performanci ,ali u praksi ja to nisam primjetio.
To je isto kao da imaš matičnu koja podržava max ddr333 a ti staviš ddr400 pločicu i onda če se ona "spustiti na takt 333.