PDA

Pogledaj cijelu verziju : Outlast



Bara
11-09-2013, 22:13
http://i43.tinypic.com/mt4k2d.jpg

Upravo odigrao! Survival horor u kojem igrate kao novinar koji dobije dojavu da se u "Mount Massive Asylumu" (umobolnica za one kojima šteka engleski) događaju sranja pa vi naravno krenete tamo.
Igra je survival horor u tome da ne postoje oružja niti načini samoobrane u klasičnom smislu, vaše jedino oruđe je kamera kojoj možete upaliti noćno svjetlo kada se zamrači da ne vidiš prst pred nosom, a tako je veoma često :D.
Jedini način "borbe" protiv neprijatelja je bježanje i skrivanje u ormariće, pod krevete, itd...
Grafika je strava, najljepša horor igra ikada, oduševljava nekim fora efektima kao krvavim otiscima stopala nakon što zagazite u lokvu krvi i vrhunskom igrom svjetla i sjene.
Za prolaz mi je trebalo cca 4:30h, i ne znam šta da kažem više, oni koji se vole prepasti tu i tamo neka krenu :).

BOvxhEdNlk8

Duke of Earl
12-09-2013, 19:48
Nisam mislio da može strašnije od Amnesie, ali očito može :D Još brže sam odustao od ovoga, malo je ta grafika otišla predaleko. I još se puno više uživiš u lika, jer vidiš sve dijelove tijela i sve pokrete (i animacije su vrhunske), za razliku od Amnesie.

Aral
12-09-2013, 19:59
Igra se zadnji par dana, fakat scary igra i definitivno bolja od Amnesie...na par scena sam srao govanca.

Bara
12-09-2013, 20:12
Jel tako!!!?? Haha, ajde ekipa bacite se svi na Outlast pa na opisivanje teksture i mirisa govanaca koje ćete ostavljati po podu sobe.

StormCr0w
12-09-2013, 20:29
Bojim se :(

Death By Sexy
12-09-2013, 20:41
Pogledao par gameplay videa, eee, ne bih niakd ovo mogao igrati. :(

Bartuc
12-09-2013, 20:46
Odigrao bum pošto obožavam Horrore i slično je Amnesiji što mi je vrh žanra. Mada mi na prvu, preko youtuba, izgleda malo jeftino zbog tih "buu" scena. Moram zaigrati da vidim pravu atmosferu.

Bara
12-09-2013, 20:48
Buu scena je u igri svega nekoliko kao i u svakoj horor igri. Osim F.E.A.R.-a u kojem je svaki prepad bu. Amnesia mi je bila super iako mi nije bila vrh horora koje sam igrao, Condemned: Criminal Origins će mi tu uvijek ostati vrh, a poslije njega Call Of Cthulhu: Dark Corners Of The Earth. Outlast definitivno ide iza ove dvije, igra je bolesna, kratka i slatka ko bombončić (krvavi).

Aral
13-09-2013, 15:27
Nije čak ni sve u bu scenama, nego izvedbi zvuku i atmosferi, ov bu scena samo povećavaš šanse da dobiš infarkt. Po meni, daleko daleko bolje od Amnesie, koja mi je nekako sterilna.