PDA

Pogledaj cijelu verziju : Freelancer



Psychon@ut
23-08-2006, 23:57
Pošto je tema pljuvačnica ja bih da napadnem microzoft što su uništili ovu igru koja bi imala potencijalno odličnu budućnost.Zašto su kupili digital anvil?
Zašto neće biti nastavka ove vanserijske igre?To samo oni znaju.

Želim im (microzoftu) nestabilan windows i hrpe sati na pravljenju service packova :yuck: .

Imam Feebasa/Milotca
24-08-2006, 00:36
Pošto je tema pljuvačnica ja bih da napadnem microzoft što su uništili ovu igru koja bi imala potencijalno odličnu budućnost.Zašto su kupili digital anvil?
Zašto neće biti nastavka ove vanserijske igre?To samo oni znaju.

Želim im (microzoftu) nestabilan windows i hrpe sati na pravljenju service packova :yuck: .

Windowsi već jesu nestabilni. :D

Gothmog
24-08-2006, 14:02
Daj,čovječe...trebao si drugačije nazvat ovu temu...

Već sam te mislio zasut napadima pismenog oblika,jer si se usudio dirati u ovu božanstvenu igru... :pray:

WEASEL
24-08-2006, 14:32
Daj,čovječe...trebao si drugačije nazvat ovu temu...

Već sam te mislio zasut napadima pismenog oblika,jer si se usudio dirati u ovu božanstvenu igru... :pray:

LOL, KAO DA SI MENE CITIRAO :)

*Fila*
24-08-2006, 20:14
Daj,čovječe...trebao si drugačije nazvat ovu temu...

Već sam te mislio zasut napadima pismenog oblika,jer si se usudio dirati u ovu božanstvenu igru... :pray:
Tako je ja sam mislio da se našao neki pametnjaković pa počeo pljuvati!A Igra je stvarno zakon igrao sam je tri puta! :D

JohnDoe
25-08-2006, 11:29
odlicna igra! :pray:

nego, jel netko igra online?

Prince-Artas
30-08-2006, 13:34
Pošto je tema pljuvačnica ja bih da napadnem microzoft što su uništili ovu igru koja bi imala potencijalno odličnu budućnost.Zašto su kupili digital anvil?
Zašto neće biti nastavka ove vanserijske igre?To samo oni znaju.

Želim im (microzoftu) nestabilan windows i hrpe sati na pravljenju service packova :yuck: .

koliko vidim ti pljuješ po microsoftu a ne po freelanceru, i to s razlogom

Sonic_Moronic
30-08-2006, 13:51
Slušaj ovaj vic: Čuo sam da će Microsoft napraviti stabilne Windowse!

Daniel666
01-09-2006, 11:09
Freelancer iskreno baš i nije neš ali s obzirom na ostale on je najbolji.
Ja još uvijek čekam na svemir s više slobode a ne samo zarađivati na trgovini i napucavanju kretena po svemiru.

Kada ću moći ownati svoj Battlecruiser ili sistem ili nazivati planete po deep space kako ja hoću.
E tada, tada ....

The Boz
08-09-2006, 17:07
Kada ću moći ownati svoj Battlecruiser ili sistem ili nazivati planete po deep space kako ja hoću.
E tada, tada ....
Kada? Kad kupiš X2 ili X3. X2 ima službeni patch koji makne StarForce, X3 ima neslužbeni... khm.. da.
Uglavnom. Gradiš tvornice, spajaš ih, kupuješ fajtere, hevi fajtere, bombere, transporte, frejtere, kruzere, betl šipove, keriere, superfrejtere, kolješ, gusariš, kradeš, spašavaš, kupuješ, prodaješ, istražuješ, bježiš, umireš, loadaš, saveaš, reloadaš, lansiraš rakete, torpeda, lasere, jače lasere, puno jače lasere, puno mnogo jače lasere, mass drivere...
Uglavnom, SVE!

Sickmanno1
08-09-2006, 18:05
Kada ću moći ownati svoj Battlecruiser ili sistem ili nazivati planete po deep space kako ja hoću.
E tada, tada ....
Kada? Kad kupiš X2 ili X3. X2 ima službeni patch koji makne StarForce, X3 ima neslužbeni... khm.. da.
Uglavnom. Gradiš tvornice, spajaš ih, kupuješ fajtere, hevi fajtere, bombere, transporte, frejtere, kruzere, betl šipove, keriere, superfrejtere, kolješ, gusariš, kradeš, spašavaš, kupuješ, prodaješ, istražuješ, bježiš, umireš, loadaš, saveaš, reloadaš, lansiraš rakete, torpeda, lasere, jače lasere, puno jače lasere, puno mnogo jače lasere, mass drivere...
Uglavnom, SVE!

lol

disi malo :D

Prince-Artas
08-09-2006, 19:40
Kada ću moći ownati svoj Battlecruiser ili sistem ili nazivati planete po deep space kako ja hoću.
E tada, tada ....
Kada? Kad kupiš X2 ili X3. X2 ima službeni patch koji makne StarForce, X3 ima neslužbeni... khm.. da.
Uglavnom. Gradiš tvornice, spajaš ih, kupuješ fajtere, hevi fajtere, bombere, transporte, frejtere, kruzere, betl šipove, keriere, superfrejtere, kolješ, gusariš, kradeš, spašavaš, kupuješ, prodaješ, istražuješ, bježiš, umireš, loadaš, saveaš, reloadaš, lansiraš rakete, torpeda, lasere, jače lasere, puno jače lasere, puno mnogo jače lasere, mass drivere...
Uglavnom, SVE!

ali je nemoguće igrat igru bez dobrog joysticka i patcheva a x3 je i prezahtjevan

The Boz
08-09-2006, 20:41
ali je nemoguće igrat igru bez dobrog joysticka i patcheva a x3 je i prezahtjevan
Nemoguće bez patcheva, quite possible bez joysticka. Vrlo enjoyable bez joysticka. Istina, meni jednostavno joystickovi ne leže, ali...

POSA
08-09-2006, 21:09
[quote="Prince-Artas":2jsmrozs]

ali je nemoguće igrat igru bez dobrog joysticka i patcheva a x3 je i prezahtjevan
Nemoguće bez patcheva, quite possible bez joysticka. Vrlo enjoyable bez joysticka. Istina, meni jednostavno joystickovi ne leže, ali...[/quote:2jsmrozs]

ne znam kako je bez patcheva jer sam odmah nakon installa sve zakrpao, ali ja igru uredno igram s miš+tipke i sve je kako treba. uživam brate

GrannyKiller
08-09-2006, 21:26
x3 je i prezahtjevan

9800pro...max detalji...leti!!

Prince-Artas
09-09-2006, 19:47
x3 je i prezahtjevan

9800pro...max detalji...leti!!

ovo je preporučeni komp

Recommended System Requirements
System: 2.4 GHz or equivalent
RAM: 1024 MB
Video Memory: 256 MB
Hard Drive Space: 4000 MB

a još bez patcheva igra trza i na jačima i često izbaciva na desktop

i btw kako možeš igrat na maxu sa 9800pro koja ima 128 mb sada spore ddr1 meme :)

dugi
10-09-2006, 11:18
Vjervatno na rezi 800x600