PDA

Pogledaj cijelu verziju : Duel of Champions



Tegla Ajvara
01-09-2013, 01:44
Experience the well known factions of the Might & Magic universe in a completely new format. Cards are beautifully illustrated and feature iconic characters, spells and heroes from Might & Magic.

- Over 250 fantastically detailed cards
- Innovative Gameplay
- Foiled Premium Collector's Edition

PLAY FOR FREE

http://www.duelofchampions.com/en/index.aspx


Eto, malo sam si cugno pa odlucio otvorit temu jer ocito nema, al igra je predojaja da nebi bila bez teme vamo.
ja igram vec 3 mj, bez da sam i lipe potrosio i zadovoljan sam sa trenutnom statistikom
ko planira pocet, nek pise u temu, ja malo savjetujem za brze napredovanje :D

ajvar23 ingame nick

Tegla Ajvara
12-09-2013, 19:26
al da bas niko nece da proba igru ja nemerem svatit
ajdeeeee!
:twisted:

Death By Sexy
12-09-2013, 19:32
Počet ću ja kad završim sve obaveze. Soon.
Javim se.

The Boz
12-09-2013, 19:33
"F2P" deckbuilding igra?
Da, ne.

Dania
12-09-2013, 19:37
Sorry, al' ja ti to stvarno nemam pojma igrat'

Tegla Ajvara
12-09-2013, 20:22
ali valjaaa
npr
startate sa dekom koji odaberete na pocetku i imate elo 100 (neki skill bodovi)
svaka pobbjeda ili izgubljena partija oduzima ili dodaje bodove, ovisno s kolko jakim protivnikom igrate
prvi igrac ima 1560 ccy elo
ja sam bez ijedne lipe potrosene doso na 1100 elo
imam 2 deka koji razvaljuju
i jos 3 u razvoju, sa kojom dobrom kartom ce bit i ta dva da razvale
levelovanje ide brzo
kapmanja i levelovanje i tjedna lova donosi vam sealse (inace se to kupuje za stvarne pare)
i brzo mozete nasparat ih da kupite 1 box bustera sta inace kosta 10 €
ja vec 3 otvorio, da sam prije sparo bilo bi i 4
a ovak bustera za golde koji se dobivaju igranje, levelovanjem i achivementima, tooooneee
igra nije zahtjevna da morate visit dan i noc
dovoljno je da se jdnom dnevno ulogirate i odigrate 2-3 partije
i tak lagano
svremenom cete dobivat bolje karte i dek ce vam jacat i tak ce te se penjat i na elo ljestvici i sve zajebanije i bolje

http://www.mmdoc.net/card_list/thumbs/type_card/hero/

ovdje su vam sve karte koje postoje u igri
tu isto mozete vidit kako izgledaju dobri dekovi
dobar dek ima cca 60 karata + - 2
jer cilj je da imate sve bitno pri ruci i sjebat protivnika u sto kracem roku i rushad ga sa kartama koje nezahtjevaju puno resursa

ma
dojaja je igra i sve
kazemvam
trebate ovo igrat
onak, malo zajebancije, ubijanje vremena
nista nasilno dangubljenje

sickpetey
15-09-2013, 15:38
Meni za sad izgleda oke. Cak mi se i svidja nacin igre, i karte su lijepe, a sad sto se tice bodovanja tek sam proso tutorial i prvi campaign i jos trebam poceti sa duelima pa cu onda moci komentirati jeli igra bas toliko awesome kako kazes :P.

Krenuo inferno deck i uspio na srecu dobiti Xorm-a u booster packu.

Tegla Ajvara
15-09-2013, 15:44
od bustera bi ti preporucio da uzimas cisti rainforcemens
nemoj uzimat premium boostere jer je to samo da se karte sjaje i bacanje love cisto
sealse sparaj za boxove i uzmes hearld of void rising box :D
dodaj me
ajvar23 pa okrenemo koji match za zajebanciju

sickpetey
15-09-2013, 18:12
Odigro par partija. 1 spusio,dve dobio al sad na drugoj mi igra nece zavrsiti. Pobijedio sam i samo mi je sve sivo i nikako da mi se vrati na main menu -.-

Tegla Ajvara
15-09-2013, 18:59
da
taj bug ce se cesto desit
nekad zaredom das izludit al bezbrige budi on idalje racuna pobjedu i stecene xpirience i golde
tak da jedina je procedura stas morat restartat igru kad ti se to desi

inace taj tvoj heroj je dobar za rushanje
trebas imat sto jacih nizih levela mele krićera da sto prije mos deployat i napravit sataras od protivnika
i smanjis si sa njime br spelova i pojacas korisne fortune, one sto ti daju dodatne resurse
spelove si stavi korisne do 2 levela
jer ti se neisplati dizad do 4 il 6 jer je kodnjega bit sto prije zavrsit partiju tak da moras imat stvari koje mos brzo iskoristit

evo dva dobra prijmera
http://www.mmdoc.net/show_deck/4972/
http://www.mmdoc.net/show_deck/4838/
znaci sa oviakima daekovima se moze dogurat do dobrih 1400+ elo

tak da znas polako gradit deku o tom smjeru
:D

sickpetey
15-09-2013, 19:15
Fireball i ostali spellovi su me toliko puta spasili da mi se bas ne zuri sa tim planom.

EDIT: aaaaand freezes....fuuuun. Dobivenu igru sam izgubio jer je igra odlucila ignorirati sve moje komande.

Tegla Ajvara
15-09-2013, 20:51
sve mi je to poznato hahaha
al jbg
svremenom ce popravit te bugove sta se dese
ja sam imo neki bug gdje kad starta meč prije povlačenja karata protivnik izgubi
ti nedobijes ni godle ni expiriense al ti raste elo
npr 5 ti se zareda takvih i odkljucas achivement za 5 pobjeda zaredom i skocis za 100 elo xD
najgore kad se taka sranja dese u turnamentima
to je show tek


firebolt je jedan od najkorisnijih/odvrathijih spelova koji je me milion put razjebo
ja igram necro
al najbolje ti je onda garanta za heroja koristit jer snjim ustartu imas 1 mane


volio bi kad bi igra imala trejdanje karata, sad bi te odma pushao sa svojim kartama jer ionako slabo koristim hellburn
imam par epic, dost rare i common karata i brutalnih kričera
imam armageddona 2 komada xD
kupe prasinu


i jos nes, infernal pit, to nikad nemoj ložit karte, jer neki achivementi trebaju kolicinu, jedino ak je bas neka ultra karta koju punk nemos dobit
onda da
npr 500, 1000 5000 itd...

sickpetey
16-09-2013, 08:55
Jos nisam level 5 pa ni neznam sta je Infernal Pit. Garanta i koristim zbog toga i jer jos moze koristiti 2 tipa magije pa mogu malo vise eksperimentirati. Firebolt je oke na pocetku al u mid game-u radje hitnem neki cyclone,fireball ili ako mi je srece maznem spell od neprijatelja.

Sve ovisi kakvo je stanje na ploci.

ProzoЯ
17-09-2013, 17:04
Kako pobjediti onog zadnjeg lika na tutorialu?? Stalno dobijam iste karte i nema sanse pobjedit

StormCr0w
17-09-2013, 17:13
Srce u kartama.

sickpetey
17-09-2013, 17:33
Kako pobjediti onog zadnjeg lika na tutorialu?? Stalno dobijam iste karte i nema sanse pobjedit

Bas tutorialu ili zadnji lik u kampanji?

System
17-09-2013, 18:50
Kako pobjediti onog zadnjeg lika na tutorialu?? Stalno dobijam iste karte i nema sanse pobjedit

Poceo sam i ja da igram i isti problem imam. Kontam da kupim nekoliko boostera pa da ga onda probam. Valjda moze tako. :S

Ako ocete dodajte me ime mi je Sqooch. (U stvari ja se ne sjecam da sam ikad pravio Uplay acc a pogotovu nikad ne bi stavio ime Sqooch. Hvala tom liku ili botu sto mi je napravio acc sa tako kul imenom.)

sickpetey
17-09-2013, 21:27
Pa neznam ja sam cijeli tutorial bez boostera prosao. Tek sam trebo levele i nove karte pri kraju prve kampanje. Budem te addo al tko zna kad cu igrati :D. Ugl tegla je bio u pravu. Igra je dosta lijepo odradjena, jeste ima bugova itd ali cak i za neku F2P igru ima dosta opcija za igranje bez ulaganje ikakve pare a cak i farmanje golda i tokena nije toliko sporo i zamorno koliko sam mislio, sa matchmaking system omogucuje da igre budu vise manje balansirane i mogu reci da od 10+ partija sam imo samo 2 di stvarno nisam liku mogao nista jer je nakon 5 turnova imao overwhelming jake karte.


...al eto sad imam Doom Bringera i Apocalypse pa se mogu malo i ja zajebavati u late gameu :D.

ProzoЯ
18-09-2013, 02:46
uspio sam ga pobjedit ali sam morao poboljsati deck^^. sad ne mogu onog 2. lika iz 2. kampanje stalno mi spama one duhove

sickpetey
18-09-2013, 13:26
Odigraj par puta. Svaki put ce iste karte stavljati. Probaj si staviti dosta magic dmg cobana i spellove il ga nikad neces ubiti. Ako imas Inferno dobro bi bilo nabaviti Garant's purge il neku kartu koja unistava protivniku sve karte istog imena jer frajer ima 60% decka ghostove (nerealno al to je kampanja). Ja sam imao Garant's Purge i odjednom je frajeru samo ostalo 6 karata.

A ako nemas Inferno deck pa i time ni Garant's Purge...get those spell cards.
Ja sad bas cekam da nabavim jos Incorpereal karata jer sam imo srece da izvucem u heroic boosteru Fleshbane-a :D.

Anyway dobio Abyssal Lorda. Bit ce zanimljivo ako ikad ubacim tog lika u borbu.

ProzoЯ
18-09-2013, 13:39
Pobjedio sam ga tako sto sam igro defenzivno i nestalo mu karata u decku :D

System
18-09-2013, 13:50
E ovako. Igram necropolis starters deck i imam problem sa kartama. Ili sam ja najveci baksuz ili ne znam, uglavnom lik izvuce creature karata kolko oces a ja sve spellove i one fortune karte izvlacim. Cak i kad sam ih pola poizbacivo opet, likovi izvuku dva reda zivuljki a ja nemam ni jednog u ruci, kontam da kupim novi deck, ima onaj za 1500 zmajeva onih, to je ako budem uspio da skupim.

sickpetey
18-09-2013, 14:10
Koliko imas karata u decku? Ako imas manje od 30 creature-a u decku od 60 moze se desiti da dobijes sve fortune i spellove.

EDIT: morat cu i ja preispitati svoje deckove veceras. Danas dobivam proljeve od ruka :/

Tegla Ajvara
18-09-2013, 17:38
ja kad sam starto necro sparo sam golde za arianu necro (onaj drugi necro dek) i onda sam od ta 2 iskombiniro jedan
popeo sam se u 2 dana na 800 elo
eto
ja u prosjeku svaki dan najmanje jedan booster kupim
najcesce sad rokam reinforces , to je najbolje
naj jeftiniji a unjemu imaju sve bitne karte
tako da ljepo lagano samo, bez nerviranja i forsiranja, kroz duzi period sa svakih dan cca5 matcheva, imatcete ozbiljne dekove
a naravno i ako imate srece izvuc dobre karte
vidio sam likova sa 1300 elo sa 15. lvl
tak da sve je moguce

btw, testiram neki novi dek i ispusim 20 partija zaredom i padnem sa 1200 na 1020 elo
jbg, nevalja

http://www.mmdoc.net/card_list/thumbs/type_card/hero/

tu su vam sve karte iz igre pa si pogledajte sta trebate da mozete planirat razvijat dek

ProzoЯ
18-09-2013, 17:55
preso kampanju cjelu, isto koristim necro deck i imam 2 heroja, Adar-Malika i Seriu, ne znam koji mi je bolji :S

sickpetey
18-09-2013, 18:06
Ja si idem na necro i inferno deck. Necro sam imo srece sto sam dobio par dobrih karata i Fleshfienda za heroja, a za inferno jos namjestavam deck jer jos nisam naso zlatu sredinu. Lako mi je napraviti sorta rush deck al mi je lejm jer onda je igra srece u late game-u ako dobijem losije karte na pocetku.

Najbolje bi mi bilo kad bih si ugrabio spell caster inferno heroja, onda bi samo palio po terenu i koristio rank 1-3 kreature kao topnicko meso.

Tegla Ajvara
18-09-2013, 18:27
preso kampanju cjelu, isto koristim necro deck i imam 2 heroja, Adar-Malika i Seriu, ne znam koji mi je bolji :S
ovisi o ostalim kartama
al otprilike 1v1 je adar jaci
sve ovisi
trebas imat dobre fire spelove i dark spelove da ti adar bude bomba
imam ga ija al ga nekoristim jer nemam adekvatne karte da slozim dek zanjega

Tegla Ajvara
18-09-2013, 18:31
Ja si idem na necro i inferno deck. Necro sam imo srece sto sam dobio par dobrih karata i Fleshfienda za heroja, a za inferno jos namjestavam deck jer jos nisam naso zlatu sredinu. Lako mi je napraviti sorta rush deck al mi je lejm jer onda je igra srece u late game-u ako dobijem losije karte na pocetku.

Najbolje bi mi bilo kad bih si ugrabio spell caster inferno heroja, onda bi samo palio po terenu i koristio rank 1-3 kreature kao topnicko meso.

trebas dhamiriu ili kal-azaara
dhamiria je jedan od najjacih heroja
kal-azaar ti je spelas

btw, jos vi niste igrali protiv slowpowke dockova
to vam je kad frajer koristi samo spelove i fortune, i ako nisi counter za taj deck nema isusa da pobjedis
mos samo plakat i kikad end turn dok nezavrsi partija
ovak otprilike to izgleda
http://www.mmdoc.net/show_deck/4233/

sickpetey
18-09-2013, 18:43
U prijevodu. Magic deck. Il ides 80% kreature,80% spelije ili sredina.

Tegla Ajvara
18-09-2013, 19:25
brijem da je ovo jedina ftp igra u kojoj mos bit najbolji bez ijedne potrosene kinte a bez da se sakatis igranjem i dangubljenjem

kak se nisu sjetili yougioh napravit na ovaj sistem, to bi rulalo uzduz i popreko

hansi
18-09-2013, 19:40
brijem da je ovo jedina ftp igra u kojoj mos bit najbolji bez ijedne potrosene kinte a bez da se sakatis igranjem i dangubljenjem

kak se nisu sjetili yougioh napravit na ovaj sistem, to bi rulalo uzduz i popreko


ne
nervira me ovaj trid

sickpetey
18-09-2013, 20:28
brijem da je ovo jedina ftp igra u kojoj mos bit najbolji bez ijedne potrosene kinte a bez da se sakatis igranjem i dangubljenjem

kak se nisu sjetili yougioh napravit na ovaj sistem, to bi rulalo uzduz i popreko


Igra jeste zabavna i da lako se bez para napreduje, ali ima mana.
Teoretski ima premalo karata i nisam preveliki fan ovih njihovih summoning bodova, to bih malo promijenio. Mislim da bi
bilo zabavnije da se dobivaju samo 2 po turnu i da nakon svakog turna se zbrajaju jer ovako late game postane
clusterfuck.

Tegla Ajvara
18-09-2013, 21:08
kad bi production iso po 2, za 3 runde bi imo cca 0 karata u ruci i vuko svaki turn po 1- 2
i to tako ubije sve
neam pojma
ja sam se naviko posto dugo igram tak da mi je ok i neznam zapravo sta bi mjenjao
prije neke op karte sredio i nerfao i druge neke pojaco

Tegla Ajvara
18-09-2013, 21:19
http://www.mmdoc.net/show_deck/7301/

aj acc napravite vam i postajte deck da vidim cim baratate
il me dodajte pada probamo koji trening match
ajvar23

Tegla Ajvara
20-09-2013, 01:04
sljedeci tjedan opet box otvaram
hearld of the void

ide dost dobro sparanje sealsa i isplativo je

sickpetey
21-09-2013, 02:22
Nemogu vjerovati da sam sa spellcaster Garantom uspio nanizati 5 pobijeda za redom. Izgleda da samo dobivam kad idem na cudne kombinacije.

Tegla Ajvara
21-09-2013, 16:38
ja sam sve usro zivo u igri
samo gubim
nemogu deka sastavit normalnog da ga jebes
bio na 1250 elo sad pao na 1000

ProzoЯ
21-09-2013, 19:29
ja dodem do 150 pa se vratim na 30

Tegla Ajvara
21-09-2013, 20:17
ija sam tak nekih 3 tjedna se brcko dolje dok nisam doso do boljih karata i novog decka

a nemogu nikak da dobijem par bitnih karata za necro
fali mi par spelova i par epic kricera. nakon vise od 50 otvaranja bustera nijednog nisam dobio
treba imat screce u kartama, i toje
btw, par puta sam dobio ove mange 1500+ elo
naravno, kad se ljepo karte zaredaju u dreku

sickpetey
21-09-2013, 22:48
Sad sam skocio na 390 nekako. Imo borbu protiv necropolisa, ja 8 helta on 1. Ostavio bezveze putrid lamasu da otvorenom laneu jer mi nista ne znaci ako spusim 3 helta kad odjednom boosto frajeru attack na 7. Pobijedio sam al sam na trenutak mislio da sam spusio dobivenu partiju jer sam bio cocky.

EDIT: Iiiiii crash. Naravno.

Tegla Ajvara
23-09-2013, 20:17
ja sad lagano skupljam golde i onda cu odjednom kupit hrpu boostera pa pootvarat, valjd vise srece budem imo neg 1 po 1

Tegla Ajvara
26-09-2013, 12:18
konacno neki dek napravio pa sam se vratio malo u formu
inace sinoc otvorio 15 boostera i vise manje smeca od karata
:S
razocaranje
jebene srece nemam stime eto
u 4 boxa otvorena nisam dobio jednu epic kartu koju dugo farmam
ma nikako me nece

sickpetey
26-09-2013, 12:53
Kako ti se da farmati, meni dosadi igrati nakon 5-6 partija, pogotovo nakon sto dobijem onu necromancer pauk kucku koja mi moze zbog countera ubiti likove -.-

Tegla Ajvara
26-09-2013, 13:09
taj ja heroj imam hahahaa
stime sam harao nekoc
sad sam uzeo 2. heroja malo za promjenu

nija neigram vise od 8-10 dnevno
nekad ujutro 3-4 i navecer tak isto


eto jos jedan sjeb
potrosio 1400 usparanih sealsa za box
a danas izlazi patch sa novim kartama :SSSSSSSSSSSS

vise o patchu ovdje:
http://forums.ubi.com/showthread.php/79 ... 19baa642fd (http://forums.ubi.com/showthread.php/797131-Patchnotes-Forgotten-Wars-expansion?s=1c452f456765d0fb6e1e4019baa642fd)

sickpetey
26-09-2013, 14:56
Da vidim. Sve se bojim da zbog pada servera necu moci dobiti daily reward. Imam autobus u 19 :/

Tegla Ajvara
26-09-2013, 15:45
traje do 1 sat u noci, skoro do 2
tak da stignes

karte sad bas gledam na youtubu
kriceri nisu bogznasta
spelovi brutalni
i ima nova rasa sve neki magovi, prebrutalni su
cisti casteri

sickpetey
26-09-2013, 15:57
Academy.

Ovaj downloader je zbagiran do jaja.

Tegla Ajvara
26-09-2013, 16:06
kak sam sad jebeno ljut, mogo sam imat taj dek da nisam kupio jebeni box
:(
to se zove promasaj u zivotu lol

sickpetey
26-09-2013, 16:07
To se zove nesposobnost za vjernost svojoj rasi :P.

EDIT: cek mogu patchirati al moram cekati do 1 ujutro?

Tegla Ajvara
26-09-2013, 16:09
ne ne, do 1 ti traje daly reward
znaci dotad ces moc piknut stvari od danas

sickpetey
26-09-2013, 16:22
Tesko da cu moci u autobusu otic na net :P. Ako se ne digne server do 18 u banani sam.

Tegla Ajvara
26-09-2013, 20:30
kak sam se nes nabrijo da kupim sealse
al kad sam vidio cijene, pao sam
nema sanse mrtve da tolko dam za taj sitnis
dosad sam sealsa potrosio znaci za cca 80 eura sta sam dobio free
pfffff
sta nije jeftinije bar malo

Tegla Ajvara
26-09-2013, 21:49
"edit"
upravo sam se borio protiv lika sa novim dekom
stvar je op
ispusio sam svjetski
da stvar bude gora, lik u boosterima dobio sve epic nove karte i sve je op

sickpetey
27-09-2013, 04:29
Nista neocekivano. A sad ce neki potrositi i pare da dobiju academy sto prije prije nego dodje nerf. Ako dodje.

EDIT: heh dobio Time Jump u boosteru od 2 karte.

Tegla Ajvara
27-09-2013, 11:34
ovak
jucer sam u sat ipo vremena napravio novi acc, kreno sa helburnom i preso cjeli tutorial, pobjedio 1 ranked mec
preso cjelu prvu kampanju
jos odigro jedan ranked mec
preso cjelu 2. kampanju
i odigro jos 2 meca i dobio 4. lvl
znaci sa helburnom bez ijedne izgubljene partije

imao sam nakon toga svega 75000g cca i 1175 sealsa cca
i kupio oba ova academy decka i spoio jedan kak spada i sad bogujem
nemam nijednu izgubljenu do sada

Tegla Ajvara
27-09-2013, 19:34
eto, nakon sto sam danas skocio na elo 800 sa novim dekom
mogu rec da nije neunistiv
najvise sam gubio protiv hellburna
oni su zajeban counter mojima
onda orci
onda humani
a onda necro koji nijednom izgubio nisam

dosad 5-6 partija izgubljenih

sickpetey
27-09-2013, 19:46
Nova ekspanzija je proljev. Totalno mi se ne svidjaju ove nove narancaste karte. Cak skoro i sve rade na istu foru.

EDIT: Death Seal prolazi kroz anti magic shield...koji kurac?

Tegla Ajvara
27-09-2013, 21:17
magic shild ti je samo za magic damage
nis vise
npr mos prezivit armagedon stime, i sve ostale spelove, meteore itd itd
trebas imat dark ward na kriceru da ti ga nemere ubit
npr
od orkova jedan kricer ima ward na sve spelove od protivnika
al ga zato fortune mogu sjebat
a opet neki od onih japanaca vodenih imaju fortune ward
i tak ukrug
mislim das tesko uspit napravit nekog tenka koji je otporan na sve i svasta jer uvjek se nadje neki counter

sickpetey
27-09-2013, 22:41
Meh.

Tegla Ajvara
28-09-2013, 22:33
http://www.mmdoc.net/show_deck/11915/

ovo mi je dek na glavnom accu trenutno
snjime sad sam 1250 elo cca

Tegla Ajvara
29-09-2013, 14:05
ovo je na novom
http://www.mmdoc.net/show_deck/11997/

1024 cca elo

Lord Ragnarok
30-09-2013, 16:34
m4c4n999
ajvar dodo sam te

kakve boostere/packvoe kupovati? igram s inferonom, sta se najvise isplati?

Lord Ragnarok
01-10-2013, 00:22
samo su tri kampanje? tj ona"poglavlja"? il sam ja premutav da skuzim kak scroolati mapu

sickpetey
01-10-2013, 11:10
Samo tri. Planirana su 5 al za sad su samo 3. Mislim da je kampanja i par duela dovoljno da si nabudjis plavih tokena za box.

Lord Ragnarok
01-10-2013, 11:25
jeste, kupio i box i packova za sav gold i tokene koje sam imao. valjda nisam zazujo kaj sam uzimo neke frgoten worlds/sands packove xD

nznm jel problem u meni il kaj, al jebeni necro nema sanse da pobijedim, sve ostale sam deckove pregazio bez problema al encro enbi isus pregazio :/ gro onih jeftinih jebaca sa puno hpa, infectom i malim napadom. nikak dobiti upper hand kod njih, smao se mosnteri spawnaju :/

Frost Commander
01-10-2013, 12:24
Probat ću i ja ovo igrati.

sickpetey
01-10-2013, 17:06
jeste, kupio i box i packova za sav gold i tokene koje sam imao. valjda nisam zazujo kaj sam uzimo neke frgoten worlds/sands packove xD

nznm jel problem u meni il kaj, al jebeni necro nema sanse da pobijedim, sve ostale sam deckove pregazio bez problema al encro enbi isus pregazio :/ gro onih jeftinih jebaca sa puno hpa, infectom i malim napadom. nikak dobiti upper hand kod njih, smao se mosnteri spawnaju :/

Ja sa garantom idem na spell power protiv necro-a. Rush isto dobro ide al manje sam efikasan u tome jer nemam sve potrebne karte za imba rush. Problem kod necro mi je sto imaju dosta jakih unita (tj sa velikim heltom) i sto je dovoljan 1 infect da ti sjebe Juggera (zbog ceka je ponekad bolje da pustis infect kreature da napadaju heroja nego tvoje unite, dosta sam igara protiv necro-a pobijedio tako jer inferno mnogo vise dmg radi od infect kreatura a teleport isto spasava stvar).

A kasnije tu dodju jos night magije koje su iritantne do jaja. Za pocetak ako imas onaj fortune za bacanje neprijateljske karte drzi je kod sebe pa ako vidis da si boosta magic do 3 znas da se sprema nesto lose.

Tegla Ajvara
01-10-2013, 19:36
jeste, kupio i box i packova za sav gold i tokene koje sam imao. valjda nisam zazujo kaj sam uzimo neke frgoten worlds/sands packove xD

nznm jel problem u meni il kaj, al jebeni necro nema sanse da pobijedim, sve ostale sam deckove pregazio bez problema al encro enbi isus pregazio :/ gro onih jeftinih jebaca sa puno hpa, infectom i malim napadom. nikak dobiti upper hand kod njih, smao se mosnteri spawnaju :/

gle, nikad nes imat savrsen dek koji ce bit odgovor na sve
uvjek ce ti bit neki 2. counter koji opet ce imat svog i tako u krug
drzi se 60 karata u deku
ovak, ak odete na forum od DoCa viditcete da pored svakog imena heroja imaju nekakve brojke time 6/4/2 itd..
te brojke oznacuju najvise levele karata u decku (šaka za kricere, magic i fortune)
i navodno u dobrom decku zbroj nebi smio bit veci od 12
izmedju 8 i 10 je optimalno koji najvise ovnaju deckovi
jer stvar je u tome da u sto manje turnova moras imat sve levele spremene, ostalo je koristenje herojevih abilitija i uzimanje dodatne karte

kad dodjete iznad 1000 elo rjetko kad ce te vidjeti nekog uber kricera lvl 6 koji trosi 6 ili 7-8 resursa, osim ak nema neki speciajni ability
jer su neisplativi, uvjek ce protivnik imat nes da ga sjebe spelom, puno kosta, dmg nije znatno veci
bolje imat 2 slabija neg 1 ''mangu'' jer da unistis 2 trebas 2 spela (osim ak su jedan do drugog pa nekim pizdarijama ih obojicu) i da bi ih blokirao od direktnog napada na heroja trebas 2 kricera

btw ja sam na 1250 elo sa novim accountom nick ajvar24 na novom lol
nista posebno nisam promjenio od pocetka, prakticki isti deck me doveo do toga
imam usparanih 7 rainforcmens boostera i sutra uzimam box ovih novih karti tak da cu onda pojacat deck i sigurno idem na 1500 elo

Tegla Ajvara
02-10-2013, 18:55
cjela igra osla u k

6 od 10 meceva su protiv adar-malika, onda ide dijadreja (Dhamiria) , i onda sandalphon i tu i tamo neki 2. heroj se pojavi

vjerojatno neko izjavio da su op deckovi pa svi prave
malo na zivce pocinje, iako smo tu, jednu dobijem jednu izgubim

Frost Commander
02-10-2013, 21:30
Novci se mogu dobiti samo u ranked igrama i u onoj kampanji?

sickpetey
02-10-2013, 22:10
Ja.

Tegla Ajvara
02-10-2013, 23:47
Novci se mogu dobiti samo u ranked igrama i u onoj kampanji?
i jackpot turniru, al za te turnire moras imat nabildan dek da bi ista osvoio i jedno 50 meceva odigrat dok turnir traje

Tegla Ajvara
05-10-2013, 15:54
zaglavio sam sa ovom novom academy klasom
nisu ipak OP
nemogu dalje od 1200 elo jbg
treba napravit kreativan dek, al nemore se, nema se karata

Frost Commander
06-10-2013, 08:16
Što bude kada izgubiš, jel golda i xp?

Tegla Ajvara
06-10-2013, 11:31
dobijes (valjd) upola manje golda i xp
znaci, nije grjeh izgubit

Frost Commander
06-10-2013, 19:08
Baš sam mislio izgubiti jednu da vidim što bude, ali sam pobijedio 5 za redom....
Sad kada budem htio pobjeđivati gubiti ću sve redom haha

sickpetey
07-10-2013, 13:36
A kad ti opet dojadis dobit ces neku dobru kartu ili heroja druge rase pa je onda grijeh ne isprobati ih.

EDIT: koji ti je nick?

Frost Commander
07-10-2013, 19:03
Losername9000

sickpetey
07-10-2013, 20:43
Kreativno.

Tegla Ajvara
08-10-2013, 01:10
:pray:

Frost Commander
09-10-2013, 06:50
Evo došao sam do levela 5, uspio sam izgubiti 2 partije :D

Za sada mi se sviđa igra.

sickpetey
09-10-2013, 12:39
Now the hell breaks loose.

Lord Ragnarok
09-10-2013, 18:03
aj dodajte me, ima msamo ajvara na frend listi, pa da bacimo koji duel
m4c4n999

marijanovic
30-10-2013, 01:13
Igrao sam ovo malo nakon što sam na Alienware Arena dobio nekakve dodatke za početak...

Arbiter of Change
07-11-2013, 19:32
Igra je stigla na Steam.
http://store.steampowered.com/app/256410/

Tegla Ajvara
10-11-2013, 18:35
bas sad gledam tih 22€ starter deckovi
to rjesite za 4 dana free to play igre
naravno ak znate sta radite i pametno sve odigrate

Magnus
19-11-2013, 11:43
Počeo sam i ja igrat, sa havenom, igram kampanju i skupljam pare da se prebacim na akademiju.

Jel mogu kako discardad karte koje mi ne trebaju iz inventorija?

Magnus
20-11-2013, 23:43
Skuzio sam da se moze u infernal pitu sacrificeat.

Uglavnom igra rula, balans frakcija mi se čini super zasad, might and magic tema je bonus. Vgg

Tegla Ajvara
22-11-2013, 21:23
kad predjes 1000 elo pocet ce ti se rigat
igras protiv 3-4 deka
znaci, neko sastavi uber deck, objavi ga na forumu i svi prekopiraju i imaju identicni
ludost

Magnus
22-11-2013, 22:17
Aha, trenutno sam oko 300 elo, igram šesti dan.

Znam, namjerno ne zelim gledat te uber dekove, niti zelim gledat koje sve karte postoje, jer je najveći gušt u igri kad naiđeš na neku novu kartu koju nisi dosad vidio ili slozis sam deck s kojim dobivas.

A očekivao sam tako nešto, uvijek će bit manijaka koji će nać najbolji kombo ikad, najbolje karte, najboljeg heroja itd...

Uglavnom, nick mi je 'Peenar' pa ako tko hoće moze dodat :)... Plus sta za 50 friendova se dobije besplatan hero premium pack hehe

Frost Commander
06-12-2013, 09:18
Dodali su novu ekspanziju.

Magnus
06-12-2013, 12:32
Aha, ali nove karte mi i nisu baš nešto sve skupa... Ima šačica dobrih doduše

marijanovic
16-12-2013, 18:32
Evo https://www.facebook.com/pcgamermagazin ... 9497536391 (https://www.facebook.com/pcgamermagazine?sk=app_558579497536391)

Tu dobijete kod za 27500 zlata u igri i 2 Premium Reinforcements paketa

Magnus
17-12-2013, 00:54
ty

inace za sve kodove ova stranica

https://www.facebook.com/duelcodes

Frost Commander
17-12-2013, 12:54
Hvala, taman mi je dobro došlo :)