PDA

Pogledaj cijelu verziju : Origin i skeniranje



vex
16-08-2013, 09:26
Povodom novog humble bundle-a i dead space 3, instalirao sam Origin.
Nakon 2% downloada igre sam ugasio i download i origin.

Program preočito skenira program files za igre koje bi se mogle dodati u origin library, i hard drive poludi, postane glasan i spor.

Nervira me to i htio bi isključiti skeniranje, ali u opcijama nema ništa. Pri instalaciji je bilo par tih opcija to sam sve isključio.
Tražio sam malo po netu i našao opciju da iskljucim komunikaciju između aplikacije i Originovog servera ali to ne spriječava skeniranje.
Ako itko ima kakvu ideju, napisati ovdje molim :)

Hexfire
16-08-2013, 09:38
Nisam imao nikakvih takvih problema s Originom, a koristio sam ga odkad je izašao. SI probao jednostavno reinstall? To ne zvuči baš normalno.

vex
16-08-2013, 09:45
Sve je ok sa instalacijom, ali čim je origin upaljen, svake sekunde periodično skeniranje diska čujem, kao da ga defragmentiram zvuk.

Vidim na netu da je njihov privacy dosta rigorozan, prihvaćanjem user requirementsa i tih sranja prihvaćaš i to skeniranje, ali me zanima jel se to može nekako isključiti.

flander
16-08-2013, 10:46
ako si gra prihvatio u tim zahtjevima onda znaci da ga nemoš prekinut ili isključit :D

vex
16-08-2013, 13:47
Jadno. Sva sreća da je dead space 1 za steam, valjda ce uskoro staviti i dvojku pa mogu i obrisati origin.

vex
30-08-2013, 10:03
Ako netko možda ima isti problem da mu origin neće skinuti igre, napravite update na betu nove verzije, riješilo sve probleme za mene.

Što se mene tiče, može lock :)