PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dying Light



Aral
15-08-2013, 20:59
Nema tema pa da je otvorim, danas su pustili fini gameplay filmić od 12min. Od kreatora Dead Islanda dolazi spoj Left 4 Deada, Mirror's Edge i Dead Islanda, iduće godine izlazi za next i current gen platforme, uključujući i PC.

Official Site (http://dyinglightgame.com/site)

12min gameplay trailer (http://www.ign.com/videos/2013/08/15/12-minutes-of-dying-light-gameplay?utm_campaign=fbposts&utm_source=facebook)

Dying Light is an upcoming zombie-apocalyptic first person survival horror video game developed by Techland to be released on the PlayStation 3, Playstation 4, Xbox One, Xbox 360 and Microsoft Windows.[1][2][3]SIt is a survival horror game set in a vast and dangerous open world. During the day, players traverse an expansive urban environment overrun by a vicious outbreak, scavenging the world for supplies and crafting weapons to defend against the growing infected population with a heavy focus on freerunning mechanics. "At night, the hunter becomes the hunted, as the infected become aggressive and more dangerous. Most frightening are the predators which appear only after sundown. Players must use everything in their power to survive until the morning’s first light."

Još moram vidjet dal ću kupit za ps4 ili nabavit za pc.

mravojed20
15-08-2013, 21:41
Tehnički izgleda jako lijepo i fluidno, fora je što se može skakutati okolo.

Ali, ovo uopće nema atmosferu nekog očajnog beznadnog zombie apocalypse svijeta.

Dojam je kao da je protagonistu i onoj ženskoj šta priča s njim sve to nekako - ''ah ok ima mac zombija okolo, nemoj da te uhvate i dođi do checkpointa.''

Mislim da su sve ove zombi igre krivim putem krenule što se tiče dočaravanja takvog svijeta.

I left4dead i dead rising i dead island i ovo i resident evil 5-6 se furaju na te 'mase' zombija, a zapravo to uopće nije 'strašno'. Toliko ih vidiš, toliko su prisutni da oguglaš na njih, ne predstavljaju ništa.

RE2 i 3 su savršen ugođaj imali, kad vidiš zombija, sjeban si, osjetiš nelagodu ne zato što ih je 100 na ekranu već zato jer znaš da je municije malo, prostor je skučen i stvara se panika, iako je samo JEDAN u blizini.

Ovo je već sve jako jako isfurano, nit je čista akcija, nit je čisti horor, nego nešto između što mi nikako nije po volji jer mu fali najbolje od obje vrste žanra.

Igra kao igra će vjerojatno bit sasvim fora i zabavna i bit će gušt bježat okolo i divit se next gen grafici, ali nema tu pravog sjebanog grada di je preživljavanje prioritet, nema osjećaja osamljenosti, i onog kad naletiš na nešto/nekog da automatski poželiš da nisi ni naletio.

Falus
15-08-2013, 22:14
Left 4 dead 2 je meni baš vrhunski pokazao zombi apokalipsu. Uz to je i perverzno zabavan.

Aral
16-08-2013, 14:12
Ovo je očito jedan novi pogled na "zombi apokalipsu", ako se tako može nazvat. Pitam se što će ispast od RE7, sad kad su najavili da se vraća korjenima.

Arbiter of Change
16-08-2013, 14:13
I left4dead i dead rising i dead island i ovo i resident evil 5-6 se furaju na te 'mase' zombija, a zapravo to uopće nije 'strašno'. Toliko ih vidiš, toliko su prisutni da oguglaš na njih, ne predstavljaju ništa.
Ja ne znam zašto si ti pod dojmom da su te igre horori. Jer imaju zombije?

W3DR4N
16-08-2013, 14:24
Left 4 dead 2 je meni baš vrhunski pokazao zombi apokalipsu. Uz to je i perverzno zabavan.

L4D uopće nema atmosferu. To je online igra i zombiji su tu tek toliko.

Falus
16-08-2013, 18:38
Pa dakako da nema osjećaj straha kad vas je četvoro, ali na većim težinama je napetost sveprisutna, pogotovo kad se čuju zvuci tenka ili vještice.

Xero
16-08-2013, 18:39
Ovo izgleda potpuno isto kao Dead Island.

W3DR4N
16-08-2013, 18:42
Pa dakako da nema osjećaj straha kad vas je četvoro, ali na većim težinama je napetost sveprisutna, pogotovo kad se čuju zvuci tenka ili vještice.

Pa normalno da si napet ako igraš s Falusom, Marvin OCX-om, Marijanovicem...
Kad ljudi igraju samnom, igra je toliko laka da drugi misle da su uključene šifre.

Xero
16-08-2013, 18:51
Jel koristiš isti trainer kao ja i Bartuc ili neki bolji?

W3DR4N
16-08-2013, 19:28
Koristim skill.

Xero
16-08-2013, 20:01
Jel to ono što ti treba da ti Battlefield 3 ne bude smeće?

Vedro
09-02-2014, 19:45
Izgleda da jedanaestog dolazi demo.


http://www.youtube.com/watch?v=zq4IaGPVgEQ

Izgubljeni_v2.0
09-02-2014, 21:20
Tek sam sad ovo vidio. Izgleda kao kanditat za žešće smeće.

Vedro
09-02-2014, 22:37
a kaj buš ne, nemamo svi plejku

Izgubljeni_v2.0
09-02-2014, 22:49
Zato imate tipkovnice od 1000kn. :cry:

Vedro
09-02-2014, 23:05
hehe :)
ma bit će ovo dobra igra bar za jednom proći ako ništa.