PDA

Pogledaj cijelu verziju : Repairing data archive??? :-x



Glass
23-08-2006, 13:32
Ovaj text iz naslova mi se pojavi svatko otprilike tjedan-dva pri pokretanju Guild Wars i počme se puniti nekakva crta ispod texta, to završi za 3-4 minute i onda mogu normalno igrati, ne ometa me nešto puno ali me zanima što je to?

Berax0r
23-08-2006, 13:32
:o
nikad cuo ni vidio hmm...

T.N.T.
23-08-2006, 13:39
:o
nikad cuo ni vidio hmm...same here....

Gaas
23-08-2006, 14:32
[quote="Black-knight":1bkxuda9]:o
nikad cuo ni vidio hmm...same here....[/quote:1bkxuda9]

Thrall
23-08-2006, 14:45
Ja mislim da ti je jedan file od GW-a oštećen .

Gaas
23-08-2006, 17:03
Ja mislim da ti je jedan file od GW-a oštećen .

no shit :D hm koji moze bit? hmm sve ukupno ih ima 3...i 1 je data file :D
nemam pojma stvarno do cega je...mozda neki update sjebo nesto...ne preporucam tir einstall jer ces puno toga skidat...zato zagrizi i cekaj minutu da se to popravi

Thrall
23-08-2006, 18:14
Ja mislim da ti je jedan file od GW-a oštećen .

no shit :D hm koji moze bit? hmm sve ukupno ih ima 3...i 1 je data file :D
nemam pojma stvarno do cega je...mozda neki update sjebo nesto...ne preporucam tir einstall jer ces puno toga skidat...zato zagrizi i cekaj minutu da se to popravi

Ima ih 3 lol.Ona trava koju vidis na Gw-u su milijuni binarnih brojeva. Svaki veci fail u sebi sadrzi manje i ti manji jos manje a ti manji binarne brojeve . To sve zahvaljujući Bill Gaitsu. I sad jedan mali dio mu je unisten on se spoji Gw ga upozori i napravi zakrpu. 100% je takvo nesto, ako ne tuzi onog tko ti je prodao i trazi 10000 eura za duševnu bol lol.

noda
24-08-2006, 12:30
Ima ih 3 lol.Ona trava koju vidis na Gw-u su milijuni binarnih brojeva. Svaki veci fail u sebi sadrzi manje i ti manji jos manje a ti manji binarne brojeve . To sve zahvaljujući Bill Gaitsu. I sad jedan mali dio mu je unisten on se spoji Gw ga upozori i napravi zakrpu. 100% je takvo nesto, ako ne tuzi onog tko ti je prodao i trazi 10000 eura za duševnu bol lol.


:?

Anyway, pitaj nekog frenda da ti zaprži svoj gw.dat, njega kopiraš u svoj gw folder i stvar rješena. Naravno podrazumijeva se da je frendov gw.dat normalan, tj. ne oštećen.