PDA

Pogledaj cijelu verziju : Klub ljubitelja PIVA



Stranica : [1] 2

Niko Bellic
19-07-2013, 10:05
Naslov sve govori, dalje je na nama.

Moji osobni favoriti su (od stranih) Heineken i Paulaner, te (od domaćih) Pan i Velebitsko. Njih pijem s guštom, ali ako radim neku fizikaliju popit ću bilo koje, pod uvjetom da je hladno.

1) Jeste li probali voćna piva?

2) Skupljate li možda čepove/flaše/krigle?

3) Da li vas je sram hodati po ulici sa pivom u ruci i ako da, zašto pobogu?

4) Imate li otvarač na privjesku za ključeve i da li ste ga kupili ili dobili kao nagradu za puno popijenog piva?

5) Koliko vam piva treba da budete taman, a nakon koliko pređete granicu dobrog ukusa?

6) Koje vam grickalice najbolje pašu uz vaše omiljeno pivo?

7) Kad ste prvi put probali ovaj nektar bogova i kakva je bila vaša prva reakcija?

8) Voli li i vaš pas pivo?

...

MasaKrisT
19-07-2013, 10:33
Ulazim.
Paulaner, Grička, Velebitsko tamno, Becks.

1) Nažalost da.
2) Krigle iz svake države/grada u kojem sam prvi put.
3) Ne, ionako izgledam kao klošar.
4) Imam, dobio na svirci.
5) Na prazan stomak/umoran - 4. Kad sam najeden i odmoran kreće se oko dvoznamenkastog broja.
6) Ćevapi.
7) Prije prvog koncerta 2005. Nikad više nisam pio Sprite.

Nisam mu ponudio, ali mačak voli:)

Death By Sexy
19-07-2013, 10:57
1) Jeste li probali voćna piva? Da

2) Skupljate li možda čepove/flaše/krigle? Imam nekolko s nekih putovanja, niš posebno.

3) Da li vas je sram hodati po ulici sa pivom u ruci i ako da, zašto pobogu? Nop, Čakovec sam.

4) Imate li otvarač na privjesku za ključeve i da li ste ga kupili ili dobili kao nagradu za puno popijenog piva? Imam.

5) Koliko vam piva treba da budete taman, a nakon koliko pređete granicu dobrog ukusa? Sad je na 3 vjerojatno.

6) Koje vam grickalice najbolje pašu uz vaše omiljeno pivo? Ništa previše, al ono standard - čips, smoki i to.

7) Kad ste prvi put probali ovaj nektar bogova i kakva je bila vaša prva reakcija? U 6./7. razredu sam popio prvo pivo. Nije baš bilo previše fino, al drugo je bilo bolje. Inače sam probao kad sam bio mali, ono gutljaj i bilo je ok.

Niko Bellic
19-07-2013, 11:26
E da, zaboravio sam na skoro najvažniju sporednu stvar na svijetu...

Skupljate li majice od piva i u kojim prigodama ih nosite?

Ja sam ih prije stalno nosio po kvartu, ali sad uglavnom u njima spavam i radim fizikalije. Pojeo ih je zub vremena i skoro sve su u fazi raspadanja pa mi stara ne da da u njima hodam po cesti i sramotim familiju.

Što se tiče uvodnih pitanja...

1) Ako i jesam, bio sam full pijan i ne sjećam se toga.

2) Skupljao sam boce jednom davno (bila je to stvarno pozamašna kolekcija), ali stara ih je sve bacila da gosti ne bi mislili da sam alkoholičar ako zalutaju kod mene u sobu.

3) Nemam srama i ponosan sam na svoju ljubav prema pivu.

4) Dobio ga od tete u dućanu. Zakon je, nije prevelik i nosim ga na privjesku svuda.

5) Tri (normalne) su mi taman da poprave raspoloženje, nakon 6 barim sve što ima slatku facu, dobru guzu i/ili velike sise, a ako popijem više od toga zaboravim brojat i to uglavnom loše ili tragikomično završi, ali nikada (još) nisam bio agresivan prema ženama, čak ni ako su bile jako bahate i ružne.

6) Kviki gric ako negdje putujem, slani čips i krekeri ako sam doma ili kod nekog na zabavi.

7) Jako davno, bio sam još limač. Pokojni deda je volio pivo više od zraka i pio ga je do smrti (umro od piva i cigara) čak i nakon što mu ga je doktor zabranio. On mi je usadio ljubav prema pivu, iako je pio samo Karlovačko i hejtao Ožujsko zbog "prljave vode iz Save koju koriste za to smeće od piva".

8) Sadašnji cucak i nije baš neki beer lover, a prošli (koji je stvarno volio pivo) je podletio pod kamion dok je ganjao kuju. Nadam se da nije bio nacugan kad se to desilo, ali pošto nije bilo obdukcije to će zauvijek ostati veliki misterij.

P.S. Ne znam za vas, ali ja skoro sve najbolje zabave i važne životne događaje vežem uz pivo koje sam tad, prije ili poslije pio. Pivo je s vremenom postalo dio mene, a iako sam prestao pušiti, pivo nikada neću izbaciti iz svog života. Volim ga više od Isusa!

mortician
19-07-2013, 11:43
Volim pive, razno raznih finoća se u svoje vrijeme probalo, zavisno o fiskalnoj situaciji. Leffe, Brigand, Budwaiser, Kozel iz bačve mi ovak na prvu padaju kao posebnije pive. Gösser, da. Inače, standardni Paulaner, Laško te Velebitsko svijetlo se najčešće naručuju u zadnje vrijeme. Žuja;( ili Holsteen (limenka 4.99 kn, jel probao tko, jelda da nije loša?) za po doma, park klupica kaj več.

1) Zadnje je bila Karlovačko tamna naranđa il tak nešt. Standardno loše ugl. Od tih voćnih jedini probavljivi mi je Union grejp.
2) Ne.
3) Ako je festivalsa atmosfera np, ovak ne znam baš zašto bih hodao i pio pivu po ulici.
4) Imam na privjesku al ga ne koristim nešto baš...
5) 3-5 tmn, dalje je sve previše.
6) Slano i masno nešto, peanuts npr.
7) Rano dosta, i kao svakom klincu nije me se nešt dojmio gorak okus.

..

Niko, zašto Heineken i Pan? Jel ti potonje dolaze kraj neupitno kvlitetnijeg Paulanera i Velebitskog kao neki kontrast, lagana vodica s okusom hmelja protiv žeđi, ili tu dolaze neki drugi razlozi i afiniteti zašto ih piješ?

Niko Bellic
19-07-2013, 12:06
Heineken i Pan pijem onda kad nije u ponudi ovo drugo dvoje, pošto skoro svaki birc u Hrvatskoj drži ili Heineken ili Pan ili oboje, no Paulaner jednostavno obožavam i kad sam u nekom trgovačkom centru obavezno si uzmem nekoliko komada ili par onih bačvica ako spremam party.

Sramota je što Paulaner ne drže baš puno po birtijama, ali to je donekle i razumljivo, jer u tom bi im se slučaju skoro svo drugo pivo usmrdilo od stajanja i oduzeli bi im one sponzorske suncobrane, frižidere i ostala sranja.

Kakva piva pijete kad ste turist u BiH?

Da li preferirate Jelen ili Nektar od domaćih?

P.S. Ako ikad otvorim birc glavno pivo će biti točeni Paulaner, a kad skupiš dovoljno računa dobiš majicu za nagradu.

Systematic Reverse
19-07-2013, 12:48
1. staropramen
2. staropramen
3. staropramen
4. staropramen
5. staropramen
6. staropramen
7. staropramen

oh wait.

DelPiero
19-07-2013, 12:49
volim pšenična piva(krombacher)

Niko Bellic
19-07-2013, 13:02
Meni Staropramen nikad nije sjeo, iako sam ga popio poprilično.

Nodakim
19-07-2013, 13:09
Staropramen je oke, ali ovaj novi Selection je dosta bolji. Inače preferiram tamne pive tipa Grička ili Tomislav, a od svjetlih pijem uglavnom Ožujsko jer je svugdje prisutno i nađe se za 10 kuna pa ne moram sitniš tražiti.
I voćne pive FTW, ali ne kao pive već kao sokovi da se rashladiš tijekom ljeta.

mortician
19-07-2013, 13:11
Desi se da popijem taj naški Staropramen, al to mi je jedna od onih bezkarakternih piva kao Pan, Žuja, Tuborg, Becks, Lowenbrau etc. Da ih netko natoči u identične čaše ne bih znao koja je koja - nužno zlo :)

Dania
19-07-2013, 13:13
Op, op, diste :D

Favoriti: od domaćih Karlovačko, Tomislav i Pan, od stranih Kilkenny, Franziskaner i Staropramen

1) Probala sam voćna piva, not a fan

2) Imam par krigli i jedan Kapuziner mini keg

3) Nije me sram hodati po ulici s pivom, al' rijetko to radim

4) Imam otvarač za pivo, nije na ključevima, al' bude u torbici često

5) Taman...3 piva, zavisi koliko sam jela taj dan i koliko sam umorna

6) Franckov čips od paprike

7) Ne sjećam se kad sam prvi put probala, vjerojatno u osnovnoj negdje i da, nije mi se svidjelo na prvu

8) Moj pas ne pije alkohol

Imam majicu Osječkog koju sam osvojila na natjecanju na Danima piva, veličina je XXL tak' da u njoj spavam, a i ne volim Osječko.

Niko Bellic
19-07-2013, 13:50
Sad sam se sjetio još jedne bitne stavke. Pijete li pivo iz limenke i ako da, da li ga točite u čaše ili žvalite lim. Meni je to uvijek bilo odbojno (žvalit lim), ali kad nema druge... Inače uvijek natočim pivo iz limenke u čašu ako je imam u blizini, a pivo iz (staklene) flaše nikada ne pijem iz čaše jer obožavam feeling pivske flaše u ruci. Kjupak izbjegavam ako ikako mogu i jedina iznimka od tog pravila je Löwenbräu kojeg nema nigdje kod nas (bar koliko sam ja informiran) za kupit u staklu i limenci, no njega ionako pijem samo kad se klošarim s burazom.


Imam majicu Osječkog koju sam osvojila na natjecanju na Danima piva, veličina je XXL tak' da u njoj spavam, a i ne volim Osječko.
Taman moja veličina. Ako se poželiš riješit majice znaš proceduru.

pimp
19-07-2013, 14:03
vec sam bio stavio negdje na forum, ali evo pošto je tema o PIVU evo i prigodne ode :)

Oh divna, rajska tekućino bajna
Božanski nektaru zlatna sjaja
Kad Te kušam, kao da pjev vila slušam
Kad Te pijem želim smrt onome tko Te prolije
Ti dar si s neba, Ti si sve što mi treba

I dok mi svijest kopni, mrtav pijan oči sklopim
Hvala Ti za mnoge lude noći, jer znam
da ću i sutra za šank doći, trnci će kroz mene proći
odoljeti neću moći

Dajem novac da je platim, da osladim se pićem zlatnim
I onda do pijan do kuće se klatim, pazeći da ne povratim
Drago Pivo, ti si moje zlato, volim Te i kad bljujem Te u blato

Zbog tebe bolje sam volje, zbog tebe mi žene izgledaju bolje
I mamuran ujutro kad se dižem, samo želim da si mi bliže
Jer Tvoj me miris iz tuge budi. Zbog Tebe volim više ljudi

Kad bih rek'o ne bih lag'o, da Ti si moje blago
Ti si mi na ovom svijetu sve. Jer,
Kakav bi život trijezan i dosadan bio bez tebe?

Azer
19-07-2013, 14:06
Nisam pretjerani ljubitelj ovih piva koja sam probao (Žuja, Osječko, Pan, Karlo i sl.). Jednostavno nakon par komada mi prisjedne okus i ne mogu više. Nisam imao priliku probati ni Staropramen, ni Paulaner, ni Gričku ni tako nešta, nema toga ovdje. Tako da nemam preveliko mišljenje o pivu, valjda će se promjenit nekad.

ALI zato garantiram da imam više sponzorskih pivskih majica više nego bilo tko ovdje. :D
Stari mi drži birtiju.

Niko Bellic
19-07-2013, 14:11
Stari mi drži birtiju.
Pa desi frende...

Azer
19-07-2013, 14:15
Stari mi drži birtiju.
Pa desi frende...

http://hr.wikipedia.org/wiki/Sikirevci

Niko Bellic
19-07-2013, 14:21
Stari mi drži birtiju.
Pa desi frende...

http://hr.wikipedia.org/wiki/Sikirevci
Kakvo pivo imate u ponudi? Mogu ti ja tvom starom dofurat Paulaner iz metropole pa da napravite party ako budem dovoljno lud da potegnem do tamo.

Dania
19-07-2013, 14:29
Azer, eto sad šalji Klubu višak majica :wink:
A što se limenke tiče, isto ne volim taj lim pa pretočim, al' iz boce pijem direkt.
I ne dam majicu, to je jedan od rijetkih puta kad sam nešto osvojila :D

Azer
19-07-2013, 14:33
@Niko

Karlo, Osiječko, Pan, Žuja, točeno Osječko, Heinken, Tuborg, Becks, Corona i mislim da je to to. Bude stari svaki dan skoro u gradu/gradovima, ali ne uzima takva piva baš. Prvenstveno jer se vjerojatno neće prodavati ako je neka jača cijena (npr. Corona je 15, nitko gotovo ne pije), a i sa ovim ostalima radi već dugo godina pa tu znaju biti akcije svakakve (imam prekrasan suncobran u dvorištu, ne znam više ni čiji je. :D)

@Dania
Vjerojatno bi ti jedina i stala u njih, pošto su dosta stare, odnosno male. Ali za kosit su mi ok.

Čux
19-07-2013, 14:42
Paulaner pšenica mi je posebno fino sjeo, osim toga neko neidentificirano točeno tamno u random češkoj birtiji (možda je bio Gambrinus) mi je također pri vrhu. Od domaćeg Velebitsko rula bogove u svim varijantama, Tomislav, Karlovačko i Pan isto može. Al općenito mutne i tamne pive mi se dopadaju.

1. Nisam
2. Čepove baš i ne, al imam par flaša, konzervi i krigli koje sam skupio po svijetu :)
3. Ne, iako preferiram pivo riješit sjedečki/stoječki na miru
4. Nemam, al je zato nož pri ruci obično uvijek pa posluži svrsi :)
5. Par komada, nakon toga se selim na neš žešće :P
6. Nekakav čips
7. Ne pamtim više, znam da mi nije leglo na prvu baš

Ne, cucak je više preferiro gemište ;)

Death By Sexy
19-07-2013, 15:18
A pivo možeš otvorit i upaljačom uz spektakularni *PLONK*. Al ja nisam pušač, pa ono.

Čux
19-07-2013, 15:28
upaljač je super alat za to, jedno što ne pušim pa ga ni ne nosim.

SharpDressedChevap
19-07-2013, 15:28
Imam hrpu reklamnih majica od Ožujskog, Karlovačkog i Kaltenberga. Međutim, nosim ih samo po doma jer mi mater ne da napolje u njima :/

mortician
19-07-2013, 15:31
A pivo možeš otvorit i upaljačom uz spektakularni *PLONK*. Al ja nisam pušač, pa ono.
Poluga poluga :)

Da, limenke i plastiku izbjegavam. Ajt, jedino one od pola litre plastične za točenu pivu na koncertima i sl. eventovima su podnošljive. No al zato često pivo ujebu vodom il čim već :/.

MasaKrisT
19-07-2013, 17:48
U Bosni prvo Jelen onda Nektar. Ali Nikšićko prije svega. Limenka>staklo>plastika. Limenku uvijek iz limenke.
Inače preporuka rupčage od puba je Sheridan's pub ispod cibone u savskoj, ima hrpu odličnog piva, među njima točeni Leffe i tako:)
Majice samo od žuje, sve verzije, stare crne i novije žute. Crne mogu svuda, žute za nogomet i spavanje.

Ujutro idem u Banja Luku u pivnicu Zlatna krigla. http://www.zlatnakrigla.com/

Javim dojmove:)

Dania
19-07-2013, 18:05
Ja zaboravila na Medvedgradovu Gričku vješticu <3

StormCr0w
19-07-2013, 18:23
http://i.imgur.com/Prk9y7W.jpg
Ne diraj me dok plešem s kalašem u klubu.

Čux
19-07-2013, 18:32
Ja zaboravila na Medvedgradovu Gričku vješticu <3Agreed. Ta je van konkurencije pa ju nismo dodatli :P

Niko Bellic
19-07-2013, 18:54
http://i.imgur.com/Prk9y7W.jpg
Ne diraj me dok plešem s kalašem u klubu.
Tvoj gadget ili?

Neven <R>
19-07-2013, 18:58
A pivo možeš otvorit i upaljačom uz spektakularni *PLONK*. Al ja nisam pušač, pa ono.
Ja uz neki rub, pa dlanom opalim zdravoseljački

StormCr0w
19-07-2013, 19:03
http://i.imgur.com/Prk9y7W.jpg
Ne diraj me dok plešem s kalašem u klubu.
Tvoj gadget ili?

Jeste. Jesam primljen u klub?

Niko Bellic
19-07-2013, 19:11
Jedini kriterij je ljubav prema pivu.

P.S. Super ti je gadget, ljubomoran sam malo.

StormCr0w
19-07-2013, 19:12
Bilo ih je više al je otpalo.
Also, imo sam i Amsterdam privjesak idealan za otvarat pive al se slomio onaj ring pa ga ne mogu nosit više. :(
Also, fala :)

Vedro
19-07-2013, 19:14
Nisam puno piva probao ali od svih koje jesam Stela je najbolja a Bavaria najgora.

StormCr0w
19-07-2013, 19:18
Jel pio itko redneck Pabst?
Also, Guinness u flaši/limenki. Da/ne?

SharpDressedChevap
19-07-2013, 19:21
Nisam puno piva probao ali od svih koje jesam Stela je najbolja a Bavaria najgora.

Stellu nikako da probam. Bavaria je gej pivo za gej ljude :(

MasaKrisT
19-07-2013, 19:23
Jel pio itko redneck Pabst?
Also, Guinness u flaši/limenki. Da/ne?

Guinness uvijek dobar, al najbolji točeni, mislim da ga isto ima u tom pubu kod cibone. Samo što je preskup za prosječnog hrvata.

Stella mi je bezveze( možda je orginal bolji), a Bavaria jedino pivo u životu od kojeg sam povraćao.

Izgubljeni
19-07-2013, 19:29
Ta voćna govna su najveća prevara. Odjednom su buknula na tržište. No dobro ajde ko voli nek izvoli. Otvara se s čime se stigne, često se nađe neko u društvu ko ima upaljač pa ide s time, ako ne onda od obližnji zidić ili klupicu. :D

Najdraže mi je popit Heineken i Velebitsko, al najviše pijem Karlovačko i Staropramen, ovo ostalo sve može proć, razlika je mala al primjetna.
A onda ispod toga ide Kaltenberg, nešto najgore ikad.

StormCr0w
19-07-2013, 19:32
Eeee, sad se sjetio.
Koja je ono njemačka piva (valjda njemačka), onak u velikoj boci i ima onu odvratnu plavu omotnicu? Valjda je neki jeftinjak iz Lidla, uvijek piju najveći kroneri na bilo kakvim feštama al zaboravim ime svaki put :|

SharpDressedChevap
19-07-2013, 19:32
Lowenbrau?

StormCr0w
19-07-2013, 19:34
Je. Jel čemu? Nikad probao.

Izgubljeni
19-07-2013, 19:36
Malo je bolje od Kaltenberga.

Niko Bellic
19-07-2013, 20:03
Pio sam Guinness u limenci, ali bolji mi je O'Hara's Irish Stout. Drži ga Konzum ako netko želi probati, flaša je oko 15 kuna.

Niko Bellic
20-07-2013, 09:38
Gdje se na Trešnjevci može kupiti ili sjest i u miru popit Paulaner? (poželjno da nije daleko od placa)

mravojed20
20-07-2013, 10:07
Tomislav - eh, fino ali brate ostane neki bljak okus u ustima ujutro, izraženiji od drugih piva.

Zlatni Pan - najbolji za preko ljeta.

Grička Vještica - to mi frend iz Zg-a donio da probam, super mi je bilo.

Lowenbrau - a na njemu sam praktički bio cijelu srednju školu i pol faksa, to je dosta pitk pivo i kad si klošar s 20kn u džepu nema bolje alternative, 2l dobiješ za to. Najgore što sam probao je ono Ambrosia u žutoj nekoj boci, 3 kn dođe boca :D

Ginis - proba, mada mislim da dok nije pravo točeno u nekom irskom pubu nije to ono što vidiš na reklami.

Sad pijem Staropramen iz boce/limenke odjebao ove plastičnjave kjupekove skroz, nema smisla.

mortician
20-07-2013, 10:10
Ja zaboravila na Medvedgradovu Gričku vješticu <3Agreed. Ta je van konkurencije pa ju nismo dodatli :P
Jučer prijatelj donio iz metropole četiri sixpacka Gričke za ekipu, tear was shed :)

Da_killah
20-07-2013, 11:23
1) jesam, ima neloših, union recimo, al niš što inače pijem
2) poneku kriglu maznem iz svake zemlje u koju odem (zajebano kad si u engleskoj samo s obicnim ruksakom), boce "fensi" stranih piva skupljam na ormaru
3) lol, ne
4) u nedostatku ičega okolo, i ključ je otvarač
5) ovisno o situaciji, nakon pive po suncu i 2 znaju bit, nekad koliko ide...
6) bo, štogod se nađe u blizini
7) ne znam kad sam prvi put probao, prvi put se napio krajem sedmog razreda

od piva vulgaris u kafićima zlatni pan i žuja ili karlo po 10kn, osobno najbolje corsendonk, kwak i točeni guinness. zadnje probao hajdučko, govno, al uz ćevape sve prolazi :-D

Maloki
20-07-2013, 15:52
Ja uz neki rub, pa dlanom opalim zdravoseljački
Moj čovjek.

Inače najbolja piva ikad je Grička. Vidio danas da su počeli prodavat u Metrou tak da sam si uzeo six pack, oko 9 i pol kuna flaša od pol litre. Sad guštam, savršeno paše.
Uz to još obožavam Kilkenny i Guinness, s time da Kilkenny ima blagu prednost. Nevjerojatno pitka i ukusna piva.

Crno Karlovačko me isto iznenadilo, fino je sjelo umjesto Tomislava koji mi zadnjih par godina nikako ne leži.

StormCr0w
20-07-2013, 15:55
Meni je Tomislav oke. Nisam ni vidio crnog Karla nigdje.
Oću probat Guinness, možd se odvučem do Bille i uzmem limenku il neš.

pimp
20-07-2013, 17:36
ljubi li tko kasacko pivo? meni je u zadnjih par mjeseci postalo omiljeno pivo u bircevima za popit

str1k3r
20-07-2013, 18:18
U zadnje vrijeme pijem Paulaner gdje god ga ima, uz to dragi su mi još: Velebitsko, Tomislav i Grička vještica (koju obožavam iznad svega).

1.) Kriek (višnja), meni dobro. BTW, lokalna pečenjara ima zavidan izbor piva (pio sam i Gulden Draak tamo, al' mi nije naročito sjeo.)

2.) Nope.

3.) Ne naročito.

4.) Ne, ako pijem vani, obično uzmem ono u limenci. Usput, uvijek se nađe način kako otvoriti bocu nečega. :D

5.) 3 (*eventualno* 4) da budem taman, doduše ovisi od kojeg piva - Tomislav me više puta zajebao, a za Gričku sam siguran da su mi 2-3 maximum za minimum dostojanstva. :D

6.) Čips, mada nemam naviku grickati išta uz pivo.

7.) Ako se ne varam, bilo je to na frendovom rođendanu prije jedno 6-7 godina valjda, sa time da su mu starci kupovali pivo, pa smo dobili Ožujsko Rally.

8.) Nemam psa.

Maloki
20-07-2013, 18:20
E Kriek je prefin, mislim da je to prva prava voćna piva koja se spomenula ovdje, radleri mi nikako ne idu u tu skupinu.

Bartuc
20-07-2013, 18:25
Meni Radler paše samo uz hrpu leda, inače je pre slatki. Sa ledom rula. Najdraži mi je limun Karlovačko, limun žuja mi je odvratna čak i sa ledom.

str1k3r
20-07-2013, 18:28
Iako mi radleri generalno ne pašu, kafić u koji zalazim drži Hacker-Pschorr od limete (valjda), meni neloše.

StormCr0w
20-07-2013, 18:33
1) Jeste li probali voćna piva? U životu sam popio jedan Radler (Karlovačko). Mislim da je bio limun il grejp, mrzal i fin

2) Skupljate li možda čepove/flaše/krigle? Ne.

3) Da li vas je sram hodati po ulici sa pivom u ruci i ako da, zašto pobogu? Nije ako je mračno/fešta u blizini/nešto treće

4) Imate li otvarač na privjesku za ključeve i da li ste ga kupili ili dobili kao nagradu za puno popijenog piva?SImao sam. Dobio na dar od kuja koje su išle u Amsterdam.

5) Koliko vam piva treba da budete taman, a nakon koliko pređete granicu dobrog ukusa? Nisam se nikad napio od pive. Obično popijem jednu pa nastavim s nečim drugim.

6) Koje vam grickalice najbolje pašu uz vaše omiljeno pivo? Oni tip top koluti i kroki od kečapa (ako još postoji).

7) Kad ste prvi put probali ovaj nektar bogova i kakva je bila vaša prva reakcija? Vjerojatno u ranom djetinjstvu. Stari mi je davao da pijem pjenu.

Da_killah
20-07-2013, 18:45
tomislav se "pokvario" zadnjih par godina, najbolji je bio u smeđoj boci :-D da se ispravim gore, pod 5 je trebalo stajat nakon nogometa, a ne nakon pive :-D btw,ako uzimaš gines iz dućana, obavezno draught ako ima, a ne extra stout, taj je govno

Kistra
20-07-2013, 19:10
Ne volim bas nesto alkohol,ali jako mi se svidjaju: Bavaria(limun,grejp) i Osijecko Black Radler pivo...zanima me,gdje bih mogao naci Becks Radler(tocnije Green Lemon),jer trazio sam svugdje po Osijeku i nisam mogao naci?

vukopas
20-07-2013, 19:50
1) Jeste li probali voćna piva? Da, meni su ok.

2) Skupljate li možda čepove/flaše/krigle? Ne.

3) Da li vas je sram hodati po ulici sa pivom u ruci i ako da, zašto pobogu? Nope, možda me i prije je ali sam u međuvremenu previše puta hodao uokolo sa bocama jeftinih rakija/vina da bi mi više stalo do toga.

4) Imate li otvarač na privjesku za ključeve i da li ste ga kupili ili dobili kao nagradu za puno popijenog piva? Ne.

5) Koliko vam piva treba da budete taman, a nakon koliko pređete granicu dobrog ukusa? 2-3 taman. U životu nisam popio više od 3 pive za redom. Obično ako idem dalje nastavljam sa nečim žešćim.

6) Koje vam grickalice najbolje pašu uz vaše omiljeno pivo? Svejedno.

7) Kad ste prvi put probali ovaj nektar bogova i kakva je bila vaša prva reakcija? Probao milijun puta kao klinac, uvijek mi bilo odvratno. Prvu bocu negdje u osmom razredu valjda popio isto mi nije bilo bog zna što. Tek sam negdje u srednjoj naučio cijeniti pivo.

Azer
20-07-2013, 20:02
Crno Karlovačko :/

Maloki
20-07-2013, 22:48
tomislav se "pokvario" zadnjih par godina, najbolji je bio u smeđoj boci :-D
Točno to.

Izgubljeni
21-07-2013, 09:18
Crno Karlovačko :/
Šta to postoji :D, nisam u životu u dućanu/trafici vidio.

Niko Bellic
21-07-2013, 10:00
Ima ga kod mene u dućanu, ali nitko ga ne želi pit.

Izgubljeni
21-07-2013, 11:15
Pa je valja to čemu, meni su te crne pive skroz ok.

MasaKrisT
21-07-2013, 11:58
Vratio se iz pivnice i restorana Zlatna krigla na rijeci Vrbas. Ludilo.

Popili par točenih "Nektar" na prazan želudac i baš su osvježavajući. Pa par popularnih "žirafa". Probao "Crni Đorđe", odlično , lagano crno pivo. Toče i Kaltenberg, dobar je ali ništa preposebno. Potom smo se vratili žirafama i pokoje normalno točeno.
Također restoran ima fantastičnu hranu, pa sam pojeo najbolju koljenicu ikada. Savršeno meso koje samo otpada sa kosti, kila košta 14KM.
Ambijent savršen, uz rijeku, sve kombinacija drvo-kamen, osoblje jako uljudno i cijene odlične.

Prva žirafa.
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1077020_628752273809985_1193064717_o.jpg

Azer
21-07-2013, 12:14
Pa je valja to čemu, meni su te crne pive skroz ok.

Meni je odvratno.

Niko Bellic
23-07-2013, 11:09
Za sve koji imaju iPhone 4 ili 4S.

http://www.zaslike.com/files/ovvx34inw856kjt5lta.jpg

StormCr0w
23-07-2013, 11:20
:)))))

Death By Sexy
23-07-2013, 11:46
[quote="Death By Sexy":38kmyd3v]A pivo možeš otvorit i upaljačom uz spektakularni *PLONK*. Al ja nisam pušač, pa ono.
Ja uz neki rub, pa dlanom opalim zdravoseljački[/quote:38kmyd3v]

E, ja isto! :D
Po kantama za smeće, klupicama, jednom sam frendu okrhnuo fini neki stol... Pokrio stolnjakom.

FaTaL_mRkvA
25-07-2013, 14:06
Jesam ja jedini tko nije fan guinessa? Jednom sam kupio limenku u konzumu i bilo je ooodvratno fakat neki sugav okus.. I 6 frendova je potvrdilo... Mozda sam neku krivu vrstu uzeo neznam...

Inace, velebitsko je vrh zasad, karlovacko obicno radler i crno, i par random pivica koje sam probo u portugalu su bile delicija nesjecam se kak su se zvale.


Moram probat i tu gricku posto ju svi hvalite, nadam se da se necu zbedirat ko s ginisom.

Azer
25-07-2013, 14:10
Probao jučer staropramen, gg.

MasaKrisT
25-07-2013, 14:51
Maznuo par Kasačkih nekidan (velebitsko), odlična piva. Nakon toga se prebacio na crveni češki Demon http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQSocpyNyCLUZbfpRbiN6NP7xZfWqv5V jsx7_Njcr07wu_TBbO3, stvarno odličan okus ima.
U Splitu popio Hajdučko pivo, toči ga Carlsberg Italija, ništa posebno, najbliže zlatnom panu mislim.

Izgubljeni
25-07-2013, 15:10
Dobro to Hajdučko nije nešto, veliki razlog zašto dobro ide u St je radi one akcije kao 1L=1Kn za Hajduka, pa dobro ide, to će ukinut nakon ljeta, pa ćemo vidjet onda kako će im ić.

Dania
25-07-2013, 15:28
Jesam ja jedini tko nije fan guinessa? Jednom sam kupio limenku u konzumuSi bilo je ooodvratno fakat neki sugav okus..

Well there's your problem. Em što mi baš nemamo oriđiđi guiness, em što je iz limenke. Guiness se pije točeni.

StormCr0w
25-07-2013, 15:31
Možda mu jednostavno ne pašu crne pive :D
Ja ih obožavam, al ga još nisam pio. Valjda uzmem u bili da probam.

Niko Bellic
25-07-2013, 15:54
Jesam ja jedini tko nije fan guinessa?
Meni isto taj iz limenke ne valja. Probaj si O'Hara's Irish Stout, meni je to 16 puta bolje pivo nego Guinness, a ako nisi definitivno probaj Paulaner.

Paran0a
25-07-2013, 16:03
Probao sam jednom guiness iz limenke i bio mi je uzasan. Mozda jer sam naviknut na ove nase pive.
Al zato mi je Leffe zakon.

FaTaL_mRkvA
25-07-2013, 16:18
A gdje ima za kupit Paulaner u staklu/limu u zg? Kafic ili jos bolje ducan koji :D

str1k3r
25-07-2013, 16:42
Vidio u Konzumu u Avenue Mallu Paulaner u limenci.

Niko Bellic
25-07-2013, 17:19
A gdje ima za kupit Paulaner u staklu/limu u zg? Kafic ili jos bolje ducan koji :D
Mercator @ Importanne Galleria (podrum)

Imaš više vrsta u staklu i limenci i bačvu od 5 litara koja je do jaja. Idem danas ili sutra do tamo po par komada.

http://zaslike.com/files/19em67ix14d849g31nir.jpg

Da_killah
25-07-2013, 17:31
al naravno ne ta, nego pšenična :D obični paulaner mi nikad nije sjeo

Niko Bellic
25-07-2013, 17:42
Meni su sva Paulaner piva veoma draga, ali znaš kak veliju, čovjek kad je zaljubljen idealizira voljenu osobu (ili pivu) i ne vidi mane.

FaTaL_mRkvA
25-07-2013, 18:49
Ozednim od samog pogleda na naslov ove teme bas je deliciozna jos kad krenem citat uf :oops:

Grim
25-07-2013, 20:29
1) Jeste li probali voćna piva?
Pijem Karlovačko Radler (Limun) svaki drugi dan, prefino. Ostali Radleri od Ožujskog, Pana, itd. su mi užasni.

2) Skupljate li možda čepove/flaše/krigle?
Imam krigle iz svakog grada kojega sam posjetio, čisto zbog toga što mi većina ostalih suvenira u suvenirnicama čini beskorisna.

3) Da li vas je sram hodati po ulici sa pivom u ruci i ako da, zašto pobogu?
Ne, ali to ne radim.

4) Imate li otvarač na privjesku za ključeve i da li ste ga kupili ili dobili kao nagradu za puno popijenog piva?
Nemam, takve stvari uvijek otvaram za kopčom od remena (ili zubima ako sam totalno zabijen).

5) Koliko vam piva treba da budete taman, a nakon koliko pređete granicu dobrog ukusa?
Previše, još se nikada nisam uspio prijeći granicu dobrog ukusa sa samo pivama (vjerojatno jer sam malo veće kilaže).

6) Koje vam grickalice najbolje pašu uz vaše omiljeno pivo?
Ćevapi.

7) Kad ste prvi put probali ovaj nektar bogova i kakva je bila vaša prva reakcija?
Sa 6 godina kada sam prvi put probao ćevape.

Inace od kupovnih piva iz ducana koje imaju kod nas pijem Staropramen Selection jer mi je najfinije jeftino pivo, a kada imam malo više novca u novcaniku Saint Peter's Honey Porter. A inace najdraza piva mi je Chimay kojeg zbog nekog razloga nema za kupiti u ducanima, ali ga ima u kaficima po cijeni od 33 kn / 0,33 l.

Da_killah
25-07-2013, 20:35
ima ti chimaya možda po nekim konzumima, al nisam baš siguran

FaTaL_mRkvA
25-07-2013, 21:17
33kn/0.33L pa nismo Dubrovnik :rotfl:

Niko Bellic
27-07-2013, 10:35
Prekjučer sam prvi put probao Zlatni Pan i super mi paše okus, ali kod zadnjih par gutljaja imam osjećaj kao da pijem najveće govno od piva.

O čemu je riječ?

Probao sam početkom tjedna i Ožujsko radlere. Okus gorke naranče je totalno zasjenio sve ostale. Ovo je naravno bilo samo za probu, pivo je ipak 10 puta bolje.

Svijet Piva @ Facebook (http://www​.facebook.com/svijet.piva.hr/)

Death By Sexy
27-07-2013, 10:40
To ti je tzv. hudi kraj. Svaka piva u plastici ima hudi kraj, a ima ih i dosta u staklu, nekad Pan, nekad Zlatorog, a nekad može bilo koje takva biti. To je vjerojatno točeno s dna bačve i kad to odstoji se nataloži na dnu i kad dođeš do kraja - gadnost.

Niko Bellic
27-07-2013, 10:53
Nisam to nikad prije doživio trijezan, a ako mi se to desilo dok sam bio pijan vjerojatno nisam ni primjetio. Fala za info!

Ugodan vikend B-)

Azer
27-07-2013, 11:34
Upravo zato ne volim Pan, a svi me prave ludim i govore da si to umišljam.

Vedro
27-07-2013, 16:38
Evo dosao iz ducana sa O'Hara's Irish Stout i Paulaner.Stavio ih u fridz i cekam sad da se ohlade malo... :D

Niko Bellic
27-07-2013, 16:49
Zavidim ti.

Nemoj samo popit jedno za drugim. Napravi malu pauzu.

Vedro
27-07-2013, 16:55
Naravno,sa pauzom da se ne pomjesaju okusi. Prvo cu Paulaner popiti.

Vedro
27-07-2013, 21:45
Popio sam Paulaner,fini je,O'Hara ide sutra poslije jela,nisam je mogao odmah popiti. Nisam bas u formi kao prije desetak godina :D

Izgubljeni
28-07-2013, 09:12
Pa bolje tako da vidiš razliku, a ne odma jedno poslije drugog.

Lord Ragnarok
28-07-2013, 12:37
starocesko crveno. velebitsko tamno/sviejtlo, oboje je odlicno ali ak je toceno, to je savrseno.
od "regularnih" piva, staropramen selection mi je daleko najbolji.
doam imam (praznu) bacvicu psenicnog paulanera, kupljeno u getrou. 5l. isplatila se svaka kuna te bacvice, odlicna je piva. nazalost ju se neda puniti opet da ju napunim necim drugim xD

1) Jeste li probali voćna piva?
naravno, ozujsko mi je jedino uzas. union i karlovacko radler su mi ok

2) Skupljate li možda čepove/flaše/krigle?
ako dobijem od nekog, ovak osobno ne, premda imam jedno 10ak razlicith krigli kaj sma maznul po kaficima :D

3) Da li vas je sram hodati po ulici sa pivom u ruci i ako da, zašto pobogu?
Nop, pijem uglavnom po parkicima i klupicama

4) Imate li otvarač na privjesku za ključeve i da li ste ga kupili ili dobili kao nagradu za puno popijenog piva?
naravno da imam na kljcuevima. nikam se nejde bez toga. kupio si u nizozemskoj

5) Koliko vam piva treba da budete taman, a nakon koliko pređete granicu dobrog ukusa?
jedno 8-9 da si budem cist fajn. zdrobio se od pive nisam nikada. jednostavno me previse napuhnu nakon 10ak komada i onda mi bude sam lose od njih.

6) Koje vam grickalice najbolje pašu uz vaše omiljeno pivo?
jos jedna omiljena piva

7) Kad ste prvi put probali ovaj nektar bogova i kakva je bila vaša prva reakcija?
bas sam ih poceo piti prije jedno 7-8 godina. (cca sa 15-16). prvi put probo ko klinac (kad sam imo 10ak godina), nije mi se svidjelo tada

http://www.facebook.com/pages/%C5%BDira ... ts&fref=ts (http://www.facebook.com/pages/%C5%BDiraffa-Kaptol/309369519180926?ref=ts&fref=ts)
8-9-10-11-12-13 kuna sve pive. svacega imaju, rade dugo u noc i stalno je krcato. za stol se treba nazvati i rezervirati. definitvno preporuka ako se nema pametnijeg za raditi

Nodakim
28-07-2013, 14:34
Ta Žirafa polako postaje institucija kao Medo i Milja.

Niko Bellic
28-07-2013, 16:00
http://www.facebook.com/pages/%C5%BDiraffa-Kaptol/309369519180926?ref=ts&fref=ts
8-9-10-11-12-13 kuna sve pive. svacega imaju, rade dugo u noc i stalno je krcato. za stol se treba nazvati i rezervirati. definitvno preporuka ako se nema pametnijeg za raditi
Hvala za ovo. Cijene su :pray: :pray: :pray:

P.S. Ono 8 do 9 misliš na male, srednje ili velike pive?

EDIT: Jel to normalan birc ili kobasica party okupljalište? Vidim po slikama da ima jako malo djevojčica.

TeraBajt
28-07-2013, 16:50
najvise volim toceno. ovako preko ljeta rezano 3 deci je super.

Lord Ragnarok
29-07-2013, 13:58
niko, normalan birc, al su ti sve po ekipama rezervirano. tesko da mozes doci i naci stol sam tak.
sve pive (mislim da osim becksa) su pol litrene. normalna flasa, ko u ducanu samo gro jeftinije od ostalih birceva

Niko Bellic
29-07-2013, 14:23
Da nije možda gazda tog birca isti onaj tip koji drži RUBIKON (http://www.pizzeria-rubikon.com/)?

P.S. Ako dođem ujutro kao prvi gost mogu mi samo podudlat smoki sa tim spikama da nema mjesta.

Lord Ragnarok
29-07-2013, 14:32
pa ako su dan-dva ranije rezervirali, reci ce ti da su stolovi rezervirani od tolko i tolko. ak sjednes na neki prazan, nece ti nsita eci niti te maknuti, naravno..

kaj ja znam ko je vlasnik, guglaj...

Izgubljeni
02-08-2013, 20:49
Jel može tko preporučit koju pivu? Teški sam pivopija al nisam baš previše promjenio piva.
Do sad sam probao: Karlovačko, Velebitsko, Heineken, Coronu, Desperados, Ožujsko, Kaltenberg, Bavaria (al prije nekih 8-10 godina dok sam bio mulac pa se ni ne sjećam kakva je), Staropramen, Hajdučko, Zlatni Pan, Tuborg, Becks a od ovih jeftinjara u plastici kad se nema para sam probao Holster i Lowenbrau. Inače najčešće pijem Karlovačko/Hajdučko i kad je malo bolja financijska situacija Heineken/Velebitsko.

StormCr0w
02-08-2013, 20:50
Pređi na tamna.
Ja dans riješio Tomislava natašte i skoro crko dok sam došo doma po suncu :(

Izgubljeni
02-08-2013, 21:00
Preferiram svjetla, inače tamno sam probao samo jedno točeno u Fleku i tad mi je bilo prefino, onda sam ovdje probao jedno tamno i užas mi je bilo. Mislim da je baš Tomislav bio.

StormCr0w
03-08-2013, 07:47
Flaširana su uvijek gora, pogotovo ako ne piješ iz čaše/krigle.
Probaj Hirter, vele svi da im valja. Meni i nije nešto.

Čux
09-08-2013, 20:05
Preferiram svjetla, inače tamno sam probao samo jedno točeno u Fleku i tad mi je bilo prefino, onda sam ovdje probao jedno tamno i užas mi je bilo. Mislim da je baš Tomislav bio.
Tomislav točeni može proć, ali flaširani su nekak truli malo. Nisam ga dugo cuclo i nekak ga boljim pamtim nego je sad. Velebitsko tamno ili kasačko je puno bolji izbor.

StormCr0w
09-08-2013, 20:06
Okej je flaširani Tomislav, samo treba malo odstajat, i ne smije bit prehladan.
Meni ne paše baš u zadnje vrijeme :|


EDIT: a ovo da je bolji bio prije svi vele. Ne znam, nisam probao starog.

Paran0a
09-08-2013, 20:51
Prije sam stalno cugo leven , no u zadnje vrijeme nemrem popit 2L bez da iduci dan serem proljev svakih sat vremena,a tako mi je zao kad je cijena vrlo pristupacna:(

Niko Bellic
09-08-2013, 21:59
Danas stuko dvije Heineken pivice uz picu i popodne jedan pšenični Paulaner. Mnogo dobar dan.

crnisokol
10-08-2013, 12:03
uzeo u Kauflandu O'Hara svijetlo i crveno na probu...oba dvije dobre, a crvena ulazi među omiljena piva 8)

TeraBajt
10-08-2013, 12:05
e sjetio sam se kul piva, KASAČKO!

btw naso sam birc u gorici di je toceni pan 0,5L 8 kn lol:D

Niko Bellic
10-08-2013, 13:14
btw naso sam birc u gorici di je toceni pan 0,5L 8 kn lol:D
Jel ima taj birc muhe i brkatu konobaricu u plavim borosanama?

Dania
10-08-2013, 13:15
Kasačko valja, yep. Ja probala Jelen, meni neloše.

SharpDressedChevap
10-08-2013, 13:45
e sjetio sam se kul piva, KASAČKO!

btw naso sam birc u gorici di je toceni pan 0,5L 8 kn lol:D

Čupa mi to preporučio, na kraju uzeo Velebitsko Tamno. Sad mi je taj velebit najbolja piva :D

Izgubljeni
10-08-2013, 15:17
Danas stuko dvije Heineken pivice uz picu i popodne jedan pšenični Paulaner. Mnogo dobar dan.
Meni ostatak dana nebi ništa moglo pokvarit.

Meni jedino žao što nemam u bilizini Velebitsko uzest, mogao bih probat to kasačko nisam nikad.

Sickmanno1
10-08-2013, 18:27
Piva obožavam piti. Od hrvatskih Velebitsko mi je najbolje, a ono redovito konzumiram žuju više iz neke navike nego ono zato što rula. Od ostalih piva najbolje su mi što ih spremi moj susjed koji redovito kuha doma pive od čega mi je najbolje pasao njegov India Pale Ale, i engleski Porter.

Drugim riječima najbolje mi pašu hmeljene pive, ono fino da se hmelj osjeti :)

1) Jeste li probali voćna piva?

Da, ali ne preferiram ih. Uglavnom ih znam popiti kao alternativa soku ako se nesmije piti, tipa pod radnim vremenom...

2) Skupljate li možda čepove/flaše/krigle?

Ne.

3) Da li vas je sram hodati po ulici sa pivom u ruci i ako da, zašto pobogu?

Ne.

4) Imate li otvarač na privjesku za ključeve i da li ste ga kupili ili dobili kao nagradu za puno popijenog piva?

Ne.

5) Koliko vam piva treba da budete taman, a nakon koliko pređete granicu dobrog ukusa?

Oko 10-15, ovisi o raspoloženju.

6) Koje vam grickalice najbolje pašu uz vaše omiljeno pivo?

Sir, po mogućnosti neki što slaniji ^^

7) Kad ste prvi put probali ovaj nektar bogova i kakva je bila vaša prva reakcija?

A nesjećam se. Znam da sam se prvi put napio od piva sa 12. godina. Mrkno na izletu 3 od 0.33 lol.

8) Voli li i vaš pas pivo?

Nemam psa, ali zato ima moj susjed i kujica je luda za pivom. Doduše pije sve osim Pana, kao i ja. Osobno to pivo ne bi dao ni najgorem neprijatelju da pije. Bolje popit onaj alternativni Holstein.

Cheers! :friends:

TeraBajt
12-08-2013, 13:37
btw naso sam birc u gorici di je toceni pan 0,5L 8 kn lol:D
Jel ima taj birc muhe i brkatu konobaricu u plavim borosanama?

birc je fakat gg. jedino sta imaju od piva su pan, tuborg, heineken i paulaner brijem i pan je 8 kn toceni:D. kava je 7, sokovi normalno, samo je piva jeftina.

Niko Bellic
12-08-2013, 19:19
btw naso sam birc u gorici di je toceni pan 0,5L 8 kn lol:D
Jel ima taj birc muhe i brkatu konobaricu u plavim borosanama?

birc je fakat gg. jedino sta imaju od piva su pan, tuborg, heineken i paulaner brijem i pan je 8 kn toceni:D. kava je 7, sokovi normalno, samo je piva jeftina.
Odlično! Moram tamo navratit jedan dan da se malo popravim. Daj adresu baci kad saznaš ako ne znaš.

Niko Bellic
12-08-2013, 19:20
GLUPI ERROR MAMICU MU NABIJEM U VAZDUH!

TeraBajt
12-08-2013, 19:23
evoga
https://foursquare.com/v/leeloo-birtija ... 1251703ba8 (https://foursquare.com/v/leeloo-birtija/4e4aa93bc65bab1251703ba8)

Azer
12-08-2013, 19:46
Kod mene u kaficu je isto toceno Osjecko 0,5l 8kn, a uopce nije lose kad je hladno. Svaku vecer smo skoro tamo, samo sto ja glumim pedera pa pijem Coronu sa limunom cesce.

Niko Bellic
12-08-2013, 19:53
Lako je tako kad je za tebe po nabavnoj cijeni.

Azer
12-08-2013, 19:56
15kn svima. Baš bi mog'o jedno točeno, x puta je bolje od onog flaširanog pakla.

Aerial
12-08-2013, 22:09
Tu u Zadru ima jedan popularniji kafić u kojem je happy hour od 21h do 23h, odnosno alkohol u pola cijene.
Ubijem se Tomislavom, Southern Comfortom i višnjom pa radim haos.

Niko Bellic
14-08-2013, 08:28
Tu u Zadru ima jedan popularniji kafić u kojem je happy hour od 21h do 23h, odnosno alkohol u pola cijene.
Ubijem se Tomislavom, Southern Comfortom i višnjom pa radim haos.
Daj ime i adresu birca da si zapišem u notes.

Aerial
14-08-2013, 11:15
Downtown (http://www.t-guide.net/info.aspx?adv=132&lng=en)S:D

Niko Bellic
14-08-2013, 11:23
Evo da vam dam ideju za sljedeći vikend.

http://zaslike.com/files/8ad3pr6b1k6jf87yqtfg.png

Sickmanno1
14-08-2013, 11:44
Ja idem....ako me tko vidi neka slobodno plati pivu ^^

Niko Bellic
14-08-2013, 11:49
Jel ideš vlakom ili nekak drugačije? Vožnja vlakom traje skoro 3 sata i za to vrijeme taman popiješ jedan six pack fine kvalitetne pive.

P.S. Jesi bio već tamo prije?

Sickmanno1
14-08-2013, 12:06
Nisam bio i idem s autom....frend vozi. Doduše Daruvar je blizu Bjelovara pa zato...ono cca pol sata vožnje...

I ne, nisam bio, ali pošto u Bjelovaru nema više dana pive, odlučih otići...

Sickmanno1
24-08-2013, 11:54
Bio sam jučer i tko ima priliku neka fakat ode. Bilo je predobro. Piva je po 10kn s tim da imaš i 5+1 gratis. Osim standardne svijetle, te crvene i limuna imaju još specijalna piva IPA (indian pale ale), te sa okusom višnje. Iako je IPA daleko od prave IPA-e pive fakat je predobra. Mene oduševila. Višnja suxxa, dok je crvena bila sasvim OK.

Eh da i još bitan info je da su čevapi veliki svega 25kn.

Niko Bellic
24-08-2013, 11:59
Jebemu ježa. Zvuči do jaja.

Sickmanno1
24-08-2013, 12:59
Itekako, za 125kn dobiš 6 litri pive i porciju čevapa :D

Niko Bellic
24-08-2013, 13:59
Taman da se fino restauriraš. Jesi uživao?

Sickmanno1
24-08-2013, 16:12
Da. Baš mi je drago da sam izabrao petak jer je i vrijeme bilo dobro, a i glazba između ostalog.

Naime jučer su rokali rock cijelo vrijeme tribute bandovi i bilo je super.

Danas je tamburica, što ne preferiram, a i vrijeme nije najbolje...al svjedno još razmišljam da možda odem i danas :D

Niko Bellic
26-08-2013, 12:28
To je to. Napokon život ima smisla.

Izumili pivo koje ne izaziva mamurluk (http://www.index.hr/black/clanak/to-je-ono-sto-ste-cekali-izumili-pivo-koje-ne-izaziva-mamurluk/696845.aspx)

Sickmanno1
26-08-2013, 13:12
Meh, ja čekam one tablete koje te ispljuskaju i za 5min si ko nov. Ovo je upitno jer šta im to sve vrijedi ako im pivo nebude valjalo...

Niko Bellic
26-08-2013, 16:09
Meh, ja čekam one tablete koje te ispljuskaju i za 5min si ko nov. Ovo je upitno jer šta im to sve vrijedi ako im pivo nebude valjalo...
Ma ako im to prođe prodat će formulu sigurno najjačim pivovarama. Baš se njima da s pivom zajebavat kad mogu uzet pare na foru ideje.

Dania
26-08-2013, 16:10
Jel' probao itko Sokol? Cijena skroz kul u našem kafiću, a uopće nije loše

Niko Bellic
26-08-2013, 16:22
Meni je od tih jeftinijih piva najbolja Desetka.
http://www.pivnica.net/desetka-je-ponovo-rodena/2555/

Čux
27-08-2013, 11:55
Jel' probao itko Sokol? Cijena skroz kul u našem kafiću, a uopće nije lošenot bad, puni karlovačka, ima malo drugačiju aromu, ali sve skupa je čisto OK.

Lord Ragnarok
27-08-2013, 15:42
to sokol mi je nekak vodenasto :D
nekak blagi okus, kao da je nepotpuno pivo xD
mozda se samo meni cini..

Dania
27-08-2013, 16:21
Malo je blaži da, al' kad je 10 kn bude super :D

Sickmanno1
27-08-2013, 22:50
lol gdje vi živite, 10kn je normalna cijena :P

Dania
27-08-2013, 23:08
:(

Lord Ragnarok
28-08-2013, 10:34
8kn je u zirafi ak se ne varam :D

Carp
28-08-2013, 19:19
lol gdje vi živite, 10kn je normalna cijena :P

Meni u Rijeci nisu vjerovali kad sam rekao da je kod nas pola litre 10-11 kn karlovacko, ozujsko i pan. Mislim da je staropramen 12.

Niko Bellic
28-08-2013, 19:33
Staropramen je do jaja. Moji pretci s đedove strane fakat znaju smiksat jebeno pivo.

Jel netko od vas probao Piraat i ako je da li se probao napit od njega i ako je koliko mu je trebalo ako je?

Izjasnite se molim.

Sickmanno1
28-08-2013, 19:39
Staropramen je OK pivo. Ima kod nas tu u Bjelovaru jedan birc gdje je 11kn s tim da imaš 3+1, znaći svaka četvrta besplatna, što znaći da za 4 kom daš 33kn iliti 8,25kn po komadu. Pa bokte u trgovini je preko 6kn :D

Niko Bellic
28-08-2013, 19:45
Ja kupujem 6 pack za 40 (za po doma), a u fensi bircevima di razbacujem svoje žablje krake u ritmu glazbe plaćam između 16 i 20 onu malu bočicu za žene i djecu. Jebo ugostitelje pohlepne, nek jedu govna!

Sickmanno1
28-08-2013, 19:48
ideš na prefensy mjesta onda ^^

doduše u bjelovaru i da želim nemam gdje popit pivu za 20kn :=)

Niko Bellic
28-08-2013, 20:00
Ma to je uglavnom tamo di pokušavam biti kralj disko čage. Ove normalne (sjedilačke) lokacije imaju puno povoljnije cijene i 0.5l boce, ali meni je uglavnom totalno debilno sjedit kad cugam jer mi se počne spavat, a pričat nemereš od mjuze, pa onda lagano Jay Kay mode palim i počinje show program. Ne kužim baš ljude koji sjede i piju (ne mislim sad na casual cugu od 2 ili 3 pive) kad se mogu gibat, pravit kretena od sebe i urnebesno se zabaviti dok ne padnu pod šank nakon 17e pive.

Sickmanno1
28-08-2013, 20:20
Eto vidiš ja sam baš taj tip čovjeka. Meni recimo nisu jasni ljudi koji obiđu 10 birtija i u svakoj popiju po pivo onak s nogu. Ja dok uđem u neku birtiju ne izlazim iz nje u 90% slučajeva sve dok se ne zatvori. Sjedim cijelo vrijeme i ako nemam gdje sjesti nervozan sam. Pristajem na stajanje jedino ako sam naslonjen na šank, a jedino kretanje mi je od točke A do točke B gdje je točka A=gdje sjedim, a točka B=wc.

:)

Lord Ragnarok
28-08-2013, 20:31
sick je moj tip covjeka xD

Dania
28-08-2013, 20:36
I moj :D
edit: ni ne moram pričat stalno, tu i tamo neka šala padne i slušam mjuzu...te naravno, pantomima haha

Niko Bellic
28-08-2013, 21:01
Meni je to mission impossible jer sam kad se nacugam najčešće hiperaktivan, a i ne vidim neku ludu zabavu u tome da negdje sjedim cijelu večer, natankam u sebe hrpu cuge i onda se na neku čudnu foru dovučem do kreveta. Okej mi je sjest s nekim na cugu, lagano pijuckat pivo i pretresat razne teme, ali vjerujem da bi umro od dosade da to radim od navečer, pa sve do jutra.

Donekle mi je to jasno kod ekipe koja sluša rokenrol i metal, jer uz takvu glazbu i nemreš baš plesat i blesirat se, ali ne razumijem nikako ljude koji vole elektroniku (ili bilo šta slično di te ritam izuva) i cijelo vrijeme kad su vani sjede k'o kipovi.

Očito postoje te dvije glavne grupe ljudi, pa na aktivne alkohol djeluje kao raketno gorivo, a na pasivne više kao sedativ.

Nebitno uglavnom, vratimo se mi radije na pivo.

Dania
28-08-2013, 21:03
Ma no, nije od navečer do jutra. Od kasno navečer- do još kasnije navečer i dost', opuštanje. Jedino kad ću bit aktivna su svirke, inače ne podnosim klubove niti glazbu koja tamo svira.
Al' da, ajmo o pivu.

Sickmanno1
28-08-2013, 21:16
Vezano uz pivu, imate kakvu preporuku za pivo iz češke? Naime od frenda sestra dolazi iz češke (tamo živi) pa ga je pitala jel treba šta donesti.

Bilo bi kul dok bi znali neku dobru pivu koju nemrem ovdje kupit <_<

@niko

hiperaktivnost i glupiranje, tj. rađenje budale od sebe kreće nakon pun kurac pivi, ali do tada, tj. sve dok nemam 2-3 promila, sjedit i laprdat mi je bolje.

Niko Bellic
28-08-2013, 21:31
Meni je sve iz ove pivovare do jaja >>> http://www.krusovice.cz/

EDIT: Domaći review >>> http://www.pivnica022.bloger.index.hr/d ... ru%B9ovice (http://www.pivnica022.bloger.index.hr/default.aspx?tag=kru%B9ovice)

01. Pivo se ne protivi da u njemu uživaš svakog dana u mjesecu.
02. Pivo ne moraš izvoditi na večeru i piće.
03. Tvoje pivo će te uvijek strpljivo čekati u autu dok gluvariš unaokolo.
04. Pivo nikada ne kasni.
05. Pivo ne izluđuje to što tražiš drugo pivo.
06. Ako zagusti, pivo možeš skloniti bilo gdje.
07. Etiketa se skida sa piva bez problema.
08. Kada odlaziš u bar, siguran si da ćeš tamo naći bar jedno pivo.
09. Pivo se neće rasplakati ako dođes kući sa još jednim pivom.
10. Ako u pivu uživaš na pravi način, glava će ti uvijek biti bistra.
11. Za noć možeš skinuti više piva, a da se ipak osjećaš dobro.
12. Pivo se neće buniti ako ga dijeliš sa prijateljima.
13. Uvijek možeš biti siguran da si prvi koji otvara bocu piva.
14. Pivo je uvijek vlažno.
15. Pivo nikada ne inzistira na jednakosti.
16. Pivo si može svako priuštiti.
17. Hladno pivo je dobro pivo.
18. Pivo se ne mora prati da bi imalo kakav-takav ukus.
19. Kad promijeniš pivo, ne moraš plačati alimentaciju.
20. Ljepota piva nije samo površinska.
21. Pivo ne lupeta gluposti dok ga piješ.
22. Intelektualne vrijednosti piva su nebitne.
23. Od piva još nitko nije dobio AIDS.
24. Pivu je sasvim svejedno koju glazbu slušaš dok ga piješ.
25. Svako pivo je lako i jeftino.
26. I u najgorem kafiću može se naći dobro pivo.
27. Kad ostaviš pivo, siguran si da te ono neće ogovarati kod drugih piva.
28. Svako pivo ima uzak grlić.
29. Zbog pijenja piva mlađeg od 18 godina ne ide se u zatvor.
30. Pivo se može koristi čim se proizvede.
31. Ako si na ulici grub sa svojim pivom, nitko te neće premlatiti.
32. Pivu ne smeta ako si glup i ružan.
33. Ako imaš dva piva istovremeno, ne moraš gledati na sat.
34. Pivu ne smeta ako si pivopija.
35. Pivo uvijek ima vremena i nikada nema obaveza.
36. Ni jedno pivo ne doživi da bude matoro i ružno.
37. Ako dovoljno upadljivo promatraš tuđe pivo, vlasnik će te njime ponuditi.
38. Prije piva se ne moraš tuširati.
39. Kada ti pivo dosadi, možeš slobodno prijeći na drugo pivo.
40. Pivo je bolje od Boga! Pivo kada ti uzme pamet vrati ti je, a Bog ne!

Čux
28-08-2013, 21:38
Krušovice i to Černé po mogućnosti :) Osim toga sam cuclo Gambrinus i Velvet, davno to bilo pa se samo sječam da su valjali :P

SharpDressedChevap
29-08-2013, 12:04
Probao sam Tomislava, okej mi je, ali Velebicko još najbolje

Sickmanno1
29-08-2013, 12:07
Thx guys na preporukama....

crnisokol
29-08-2013, 19:13
za Češku - Kozel Černy, najbolja tamna piva koju sam probao

FaTaL_mRkvA
30-08-2013, 01:09
Idem u Prag za 3 dana morat ću probat neke delicije :D

Lord Ragnarok
30-08-2013, 10:37
za Češku - Kozel Černy, najbolja tamna piva koju sam probao
dis and dis again

za Češku - Kozel Černy, najbolja tamna piva koju sam probao

Feanor
30-08-2013, 13:42
Probao sam ovaj nektar Bogova prije neki dan, najbolja piva koju sam u životu pio. 16kn u kauflanda, al isplatilo se svake kune. Mljac. Slistio sam ga dok sam gledao Wire zajedno sa 20-ak deka kikirikija. Deyum.

http://weber.fi.eu.org/blog/images/St_Peters_Golden_Ale.jpg

crnisokol
30-08-2013, 18:01
e akoi taj Golden Ale neće valjat, poslat ću ti račun da mi vratiš pare :D

Feanor
30-08-2013, 21:41
Samo daj, no maleno upozorenje, piva je lajt poprilicno. Nesto kao Pan Zlatni, samo bogatijeg okusa. Ako nevolis Pan nemoj je ni probat kupovat, Ima dosta manje CO2-a i jaki okus kvasca...

crnisokol
31-08-2013, 09:50
pa Zlatni Pan mi je ok, obični mi ne valja...drugi tjedan idem u kaufland pa javim kakva je piva

DelPiero
31-08-2013, 13:48
Češki Budweiser,odličan lager,ocjena 9/10

TeraBajt
31-08-2013, 16:32
sad sam u spaniji pio
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fa/EstrellaDamm33clEnCopa.jpg

Sickmanno1
04-09-2013, 08:37
Doneso mi kolega na posao pivu,

10kom ovakvih:

Jedva čekam da dodem doma : )))))))))

http://i.imgur.com/6Otyi7A.jpg

Wikipedija kaže da je prošle godine proglašeno no1, pivo u češkoj : ))))

TeraBajt
04-09-2013, 11:53
frendica donjela iz praga

http://media.tumblr.com/25db51d0d2bac9b2d1038ad57140c33a/tumblr_inline_mihp9lgHCz1qz4rgp.jpg

crnisokol
04-09-2013, 18:59
dobar je taj Pilsner Urquell, a svijetli Kozel nisam probao :(

Sickmanno1
04-09-2013, 21:25
Nista posebno na kraju. Idealno pivo za ekipicu koja popije 2-3 pivice, ekipu koja ima para za jednu pivu pa onak i izlapljela i topla da se da popit, te ekipu koja se ubije od 5 dobrih pivi...

Dreamer Deceiver
08-09-2013, 20:41
najbolji mito koji sam ikad dobio na poslu je bila limenka ledenog kozela na 30+ stepeni <3

StormCr0w
08-09-2013, 21:42
Jel primjetio itko da se Karlovačko u zadnje vrijeme bolesno popravilo? :|
Možda sam samo ja, al rula mi nekako.

I pio sam Union radler nedavno. Definitivno najbolja od svih voćnih piva.

Izgubljeni
08-09-2013, 21:44
Meni je to Karlovačko uvijek dobro, neki standard.

SharpDressedChevap
08-09-2013, 21:46
Probao sam Zlatni Pan (kafić drži Pan i samo Pan od ovih "naših"). Meni super.

Niko Bellic
08-09-2013, 22:06
Popio sam nakon dugog vremena dvije i pol litre žuje. Govno najveće. Pjeni se kao nuklearna katastrofa. Staročeško pivo Desetka je 76 puta bolje.

StormCr0w
08-09-2013, 22:14
I meni je žuja odvratna. Pogotovo u plastičnoj boci. Karlovačko mi je onako slatkasto i baš ugodan okus ostaje u ustima. Najdraže domaće.

Azer
09-09-2013, 14:00
Žuja počne pasat nakon 3-4 žuje, pizze i par cigara.

Sickmanno1
09-09-2013, 14:51
Meni je žuja, well žuja. Svjestan sam da je piva smeće ali navikao sam se toliko na taj (ne)okus, da je i dalje stalno rokam.

Al budimo realni nasprem pana je majka...

crnisokol
09-09-2013, 16:01
pan dobiješ tako da uzmeš žuju i razrijediš vodom :D

Sickmanno1
09-09-2013, 16:17
Tako nekako :D

dugi
09-09-2013, 17:17
Žuja je jedna od najboljih piva. Naravno iz staklene boce. Tomislav je također zakon. Stavi mi na stol žuju , tomislav, heineken ili guinness ja bum posegnuo za žujum ili tomislavom. Hebiga stvar navike i okusa. Jedina piva koja stvarno ne valja je corona. To je pišalina.

angel eye
09-09-2013, 17:19
Tomislav i crno velebitsko..i to je to, ostalo je -- meh

dugi
09-09-2013, 17:24
Puno ovisi koliko je pivo odležalo u boci. U ljetnim mjesecima se pivo puno više kupuje pa uvijek dobiješ mlado pivo. Pivo koje odleži par mjeseci je bolje. Zimi je pivo zbog toga kvalitetnije.

Sickmanno1
09-09-2013, 17:29
Baš da puno ovisi i ne bi se složio. Utjecaja ima, ali lošoj pivi to nepomaže ni malo.

Tomislav je mnogo dobro pivo. Mene jebe sam što se ubijem previše od njega i neznam ono dok roknem 7-8 komada...valjda sam najpijaniji čovjek tog momenta u hrvatskoj...

angel eye
09-09-2013, 17:30
7-8? :O
omg, mene 3 vec ubiju

Azer
09-09-2013, 17:35
Ti si žena od 60kg, a on tenk od 100. :D

Sickmanno1
09-09-2013, 17:40
Sa tolko sam se rodio :rotfl: .

Al ono da ^^...

Makar nemora biti nužno pravilo. Moja bivša, bivša je imala oko 65kg pa me redovito svaki put zapila :(

angel eye
09-09-2013, 17:44
hahaha :D

a jadničak, žena te zapila...tesko ti palo^^

SharpDressedChevap
09-09-2013, 17:46
Tomislav i crno velebitsko..i to je to, ostalo je -- meh

Ovo, ovo. Velebicko mi je za nijansu bolje od Tomislava.

Inale, imam i ja 100 kila pa ne podnosim žestoko baš, red bul votka x2 i ljulja mi se :(

angel eye
09-09-2013, 17:47
a gle, ako se namlatiš hrane, onda ide samo tako :D

Deadwalker
09-09-2013, 18:30
True.
Zadnjih par vikenda kako sam bio vani, frend se redovito ničega ne sjeća, ja savršeno zadnje tequile (nakon x tamnih piva).
Al sam žderao cijelu noć :D

Sickmanno1
09-09-2013, 18:41
Nekontam kak neko može jesti i piti pivu. Ja dok se najedem nemrem popit pivu a bar 2-3 sata...

Deadwalker
09-09-2013, 18:42
Ja dok sam vani redovito ogladnim tamo oko ponoći, a pijem uglavnom pivu.
Al to je valjda od mojeg brzog metabolizma.

Azer
09-09-2013, 18:46
Prvo se najedem kod kuće, pa pijem, pa naručimo nešta za klopu i onda sam k'o nov.
A pivo sjeda poslije pizze super, barem meni. Ne super kao Cola, ali nije loše uopće.

Sickmanno1
09-09-2013, 18:49
Jedno da, ali 10 ne :D....dok na tašte mi desetak padne fino ko budali šamar kroz 2-3 sata ^^

SharpDressedChevap
09-09-2013, 19:05
Prvo se najedem kod kuće, pa pijem, pa naručimo nešta za klopu i onda sam k'o nov.
A pivo sjeda poslije pizze super, barem meni. Ne super kao Cola, ali nije loše uopće.

Ista stvar. Doma večera, vani krafne i burek. Zato i imam 100 kila jebemu :)

Ali poslije ručka je fenomenalno. Bolje od Cole jer te ne napuše ko kretena. Kad smo bili u Zg, ispekli smo jednu onu Gavelino kokoš, nažderali se i poslije 4 ledene limenke Karla :pray:

Sickmanno1
20-09-2013, 12:34
http://pivnica.net/konferencija/2663/

Ide tko? Ja ću najverovatnije navratiti :)

FaTaL_mRkvA
22-09-2013, 00:46
Meni se najbolje brstit u hrani kad si popijem 2-4 pive :D

Da_killah
22-09-2013, 11:52
Otvorila se Beertija u Rijeci, pio Vukovarsko, mnogo dobro pivo, koliko se sjećam :D

Kostolomac
22-09-2013, 12:01
Di to? :O

Da_killah
22-09-2013, 22:06
od dvorane mladosti 20ak metara niže, s lijeve strane, nemoš fulat. 120 vrsta pive, navodno

Kostolomac
22-09-2013, 22:09
U yebote trebam to istražiti :D

crnisokol
04-10-2013, 19:00
konačno probao St. Peter's Honey Porter, nisam uzeo Golden Ale kao Feanor jer me zanimala ova s medom, al doći će i ta na red

pivo mi je odlično legla (uz tragediju Dinama :D ), ali vjerojatno se neće svima svidjeti okus meda...inače jedan moj frend doma proizvodi pivu i već je radio nešto slično ovome, tj. pivu s medom i bila je odlična - nešto jača od ove St. Peter's, najbolja njegova dosad...sad se već ispraksirao pa su sve uglavnom dosta dobre, ali prije je bila lutrija :D


i da otkrio pivnicu Medonja u VŽ-u, ima valjda 50 vrsta pive :pray:
probao nekakvo Oktoberfest pivo i stvarno je odlično - ima 6% alkohola no po okusu to nikad ne bi rekao...jedino da je malo jeftinije...

crnisokol
12-10-2013, 18:02
da stavim jedno upozorenja - ako će netko slučajno poželjeti probati Varteksovo pivo, nemojte ni u ludilu...osim ako ne želite saznati kakav okus ima vjerojatno najlošije pivo koje ste popili u životu :D

Dreamer Deceiver
16-10-2013, 12:58
preporuka Karmeliet pivo. Definitivno jedno od najboljih piva (ako ne i najbolje pivo koje sam probao). U rijeci ga ima za uzet u Bardu i u Beertiji po nekih 28kn 0.3. Jest da je mala pivica, ali je nešto savršeno <3 (uz to, ima i oko 8,5% alkohola)

Niko Bellic
16-10-2013, 13:40
6 takvih i plešeš gol na šanku.

StormCr0w
16-10-2013, 13:44
6 takvih i bankrotirao si

Niko Bellic
16-10-2013, 13:58
Tko ne pije ćesto, njemu cjena neigra. Rađeću zapit 100 evra kvartalno (al' kvalitetno) nego da me smatraju za inventar birtije džese alkoholiziram na rate. Treba tu i tamo gas do daske, a ne stalno po malo i postat rob navike pa da alkohol tebe pije. Samo hrabro! Nesmemo omekaniti ni pod razno!

#igoreznajsvemujekraj

#zbogomivišesenevraćaj

Death By Sexy
16-10-2013, 14:19
:/

Uglavnom, jučer probao Kozel u Bazi, mnogo fino!

Kostolomac
16-10-2013, 14:29
U zadnje vrijeme sam nekoliko puta pio bujski San Servolo.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1039890_206138229510576_116004781_o.jpg
Meni je odlična, i točena i flaširana, i svijetla i crvena.

Dania
16-10-2013, 15:15
Ups, ja zaboravila napisati nešto o Samuel Smithu
http://www.samuelsmithsbrewery.co.uk/wpimages/wp3c3a02fa.png
kuha se (ne znam naš prijevod za brew) sa vodom iz nekog bunara iz 1758 i fermentira u nekim old skul Yorkshire-skim kamenim...nečemu. Tako barem kaže naljepnica. Full je organsko, bez aditiva. Pale ale, flaširan, tamno smeđe/skoro crvene boje. dosta jače od regularnih piva, punog okusa, guste pjene.
Jako, jako dobro pivo. Uzela ga na blef jer sam rekla konobaru da me iznanadi (kids, don't do that).
Ide mi na listu najboljih piva.
:thumbs2:

Dreamer Deceiver
16-10-2013, 15:45
6 takvih i plešeš gol na šanku.

tako nekako da. Ja sam srećom ga probao kod nekih poznanika koji su dobili baksu te pive iz austrije i pio ga za niš. Najsrećnije pijanstvo <3

San servolo je ok. Nije me nešto mindblowalo.

Carp
20-10-2013, 09:26
U zadnje vrijeme sam nekoliko puta pio bujski San Servolo.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1039890_206138229510576_116004781_o.jpg
Meni je odlična, i točena i flaširana, i svijetla i crvena.

A nije toliko ni losa...

3.14colovac
07-04-2014, 10:39
http://www.poslovni.hr/mobile/after5/proizvode-najbolje-pivo-na-svijetu-ali-slava-im-je-postala-teret-268330

Vedro
07-04-2014, 16:22
http://www.poslovni.hr/mobile/after5/proizvode-najbolje-pivo-na-svijetu-ali-slava-im-je-postala-teret-268330

I sam si rekao da je pivo nektar bogova.

SharpDressedChevap
07-04-2014, 16:42
Kasačko mi se omililo zadnjih mjesec dana strašno. 11 kn za pola litre je fantastično.

Probao sam i svijetli Kozel, mnogo dobro ali mi je ipak Gambrinus bolji od tih čeških.

3.14colovac
07-04-2014, 16:48
Ja uglavnom trusim Beck's 3+1 gratis limenke. Valja mi, a nije skupo. Ispadne te 7 kuna limenka ako ih vratiš kasnije u onaj aparat za limenke i boce.

Vedro
07-04-2014, 17:00
U zadnje vrijeme rijetko pijem pivo ali kad kupujem volim uzeti Heineken u limu.

Izgubljeni_v2.0
07-04-2014, 21:08
Ja nažalost u zadnje vrijeme uvijek nekako završim sa žujom. Odvratno. Srećom i Staropramen naleti tu i tamo.

TeraBajt
08-04-2014, 19:25
ovaj vikend 6 sixpackova gricke vjestice sa tri frenda rjesio, nikako da se zasitim te pive :))

Dania
08-04-2014, 20:43
grička ♥

McPingvin_v2.0
09-04-2014, 01:22
Grčka <3

3.14colovac
09-04-2014, 07:46
Ledeno hladna Corona Extra, hrpa limuna, sol i Sierra Tequila Silver <3

Mrazomor
09-04-2014, 19:13
erdinger weissbier, bozanstveno. tocno se mogu izgustat na tome.
coronu budem probao prvi put ovaj vikend, cujem da je okej (tho, cuo sam to od zene, tak da vjerojatno saksa)

Lord Ragnarok
09-04-2014, 20:37
ovaj vikend 6 sixpackova gricke vjestice sa tri frenda rjesio, nikako da se zasitim te pive :))

36 piva? vas 3? wat did i miss?

Da_killah
09-04-2014, 21:45
jednu osobu :P a i nije nemoguće i u jedan dan, a kamoli možda 2

TeraBajt
10-04-2014, 21:56
kaj vam je bokte pa brijem da bi umro :)))))
u dva dana naravno i to ono 2 dana uz pes, amnesiu i re-volt :))
spojio si komp na hdmi u telku i peglanje :D

+ rakija je bila u igri tak da ide lakse :) nemres solo pivu pit cijelu vecer, to je impossibru

McPingvin_v2.0
11-04-2014, 09:32
To kaj nemreš.

TeraBajt
11-04-2014, 16:04
mozda na tvoju kilazu al na moju nema sanse :D

FaTaL_mRkvA
22-05-2014, 20:48
Baš pijem pifce i pomislim, why this thread dead? :(

Da_killah
23-05-2014, 12:32
moja jetra je mrtva :/

Systematic Reverse
23-05-2014, 14:28
ja sam mnogo zavolio tomislav tamni lejtli.

3.14colovac
24-05-2014, 09:32
Baš pijem pifce i pomislim, why this thread dead? :(

Kriza! :D

Mrazomor
24-05-2014, 10:01
ja sam mnogo zavolio tomislav tamni lejtli.

znas igru

3.14colovac
24-05-2014, 13:03
@ Konzum imate Pan limenke od pola kile u 3+1 pakiranju za samo 22 kune.

Ugodan vikend! ;)

Da_killah
24-05-2014, 13:54
ako je obični lager pan, a ne zlatni, radije uzmite loewenbrau i uštedite 6kn :D

Kostolomac
24-05-2014, 14:14
Kupuje se Löwenbräu za tekmu večeras :D

Izgubljeni_v2.0
24-05-2014, 14:18
On je odvratan. Zaplovit će se Heinekenom.

Kostolomac
25-05-2014, 01:29
Da si barem rekao neku poštenu biru kao kontru, nego Hajneken.

Izgubljeni_v2.0
25-05-2014, 08:58
Najbolje mi je kad je vama "stručnjacima" Heineken loša piva. Svakako je beskonačno bolja nego Löwenbräu. Neznam, ja nakon tog Löwena moram obavezno na neprijatan posjet WC-u sutradan.

crnisokol
25-05-2014, 09:32
nije Heineken loš, ali je puno preskup s obzirom na kvalitetu...a uspoređivati ga s pivom koja je više nego upola jeftnija nema smisla

3.14colovac
25-05-2014, 09:55
10ka je best value beer on the market.

Da_killah
25-05-2014, 10:30
Kupuje se Löwenbräu za tekmu večeras :D

bome pio se sinoć. i union isto, nije ni to loše

Paran0a
25-05-2014, 10:46
Na leven se moras privikavat jedno tjedan dva.
Al je zato vrhunsko socijalno pivo.