PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prevara



Niko Bellic
19-07-2013, 08:35
Evo i jedan malo drugačiji topic za sve koji su prevarili ili bili prevareni, neovisno o tome da li vas je prevario prijatelj, partner, teta na kasi u lokalnom dućanu mješovite robe ili automat za čokoladice i sokove.

Kako se nosite s tim osjećajem i jeste li spremni prevariti nekoga zbog vlastite ugode ili koristi, te da li kod suočavanja s osobom koja je žrtva vaše prevare jednostavno iskulirate tu osobu ili pak bježite poput pičke samo da izbjegnete face-to-face konfrontaciju?

Ako vas je prevario netko do kog vam je stalo, imate li strpljenja slušati njene (ili njegove) razloge ili vam ta osoba, nakon što to saznate, postaje bitna poput random drveta u tropskoj prašumi?

Da li smatrate neki događaj prevarom ako druga strana za njega ne sazna i smatrate li da je ok fizički prevariti voljenu osobu s nekim tko vas emotivno ne privlači, te tako (na pomalo uvrnut način) "provjeriti" da li i na tom polju još uvijek sve štima jednako dobro?

Pošto ovdje ima dosta ljudi koji su (Bartuc, McPingvin_v2.0...) u dugim vezama (ili jednostavno tome teže), a neki su (Aral, Blek_Stena, bezimeni...) i u braku, mislim da bi odgovori mogli biti veoma zanimljivi i potaknuti sve ostale pokemone da možda počnu malo drugačije gledati na najvažniju komponentu međuljudskih odnosa - POVJERENJE!

Death By Sexy
19-07-2013, 09:07
Daj si odi kupi Cosmo.

Niko Bellic
19-07-2013, 09:41
Šta je to? Jel se to jede?

Electromaster
19-07-2013, 12:25
Cura me zamolila da joj naručim mačje uši za cosplay s eBaya.
Naručim, čekam neka 2 tjedna, dođe, otvorim paket; unutra izlizani stari iPhone bumper. Da fuk.
Javim liku, on ostane wtf jer nema ništa takvo u svom dućanu, i inače lik fakat ima super rating; no uglavnom, pošto mu nema druge, refundira mi pare; ali bloka me sa svog dućana.

Sad si zamišljam nekog starog debelog perverta na carini koji je taj paket otvorio, vidio uši i odlučio ih drpit za sebe; te unutra ubacio prvo što mu je došlo pod ruku.

Niko Bellic
19-07-2013, 12:30
Lako moguće.

Neven <R>
19-07-2013, 16:00
Sad si zamišljam nekog starog debelog perverta na carini koji je taj paket otvorio, vidio uši i odlučio ih drpit za sebe; te unutra ubacio prvo što mu je došlo pod ruku.
:pray:

FaTaL_mRkvA
19-07-2013, 20:32
Što su macje usi i sto je cosplay?



Ne varam nikog nikad barem ne namjerno. Automat za sokove i cokoladice me prevario miljon puta i hejtam ga. Na moru su meni i starom za apartman turisti uvalili krivotvorenih 200€ (neznam jel ta novcanica uopce postojala ikad znam da vise ne postoji sad)...

StormCr0w
19-07-2013, 20:45
Što su macje usi i sto je cosplay?
Mnogo sex.

Prevarili su me često, ne znam se nosit s osjećajima pa mi se plače jer sam pička.
Prevario sam Warcraft III na Stratholme misiji i Empire Earth ako se dobro sjećam. Varao ljude samo na ispitima. Mislim da nebi mogo ovako nekog ić prevarit samo da bi njemu naštetio a ja izvuko neku korist. Bzvz mi je to.

TeraBajt
15-08-2013, 15:47
Sad si zamišljam nekog starog debelog perverta na carini koji je taj paket otvorio, vidio uši i odlučio ih drpit za sebe; te unutra ubacio prvo što mu je došlo pod ruku.
:pray:

:pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: :pray: