PDA

Pogledaj cijelu verziju : Računalo ne prepoznaje USB stick.



The Great Duck
20-06-2013, 19:59
Dakle, nekidan sam prilikom vađenja USB-a zaboravio otići u 'safely remove hardware', te mi od tad računalo uopće ne prepoznaje taj stick. Sad, kako je do tad sve normalno radilo, a USB na tv-u i bratovom kompjuteru funkcionira sasvim normalno, pretpostavljam da je tome uzrok upravo to što nisam išao na 'safely remove'.
Kako mogu to popraviti da mi komp opet prepoznaje taj stick (ako ikako mogu)?

cham3leon
20-06-2013, 20:01
Jel ga vidi bar kao uređaj ili nešto?

The Great Duck
20-06-2013, 20:04
Da.

vukopas
20-06-2013, 20:05
Jel ga ne prepoznaje na cijelom računalu ili samo na tom utoru?

Teško mi je vjerovati da bi se nešto tako ozbiljno moglo napraviti ne odlazeći na safely remove hardware pošto u životu to nisam napravio i nikad nisam ikakvih problema imao.

EDIT: Tek sad vidio ovo gore. Kao šta ga prepoznaje?

cham3leon
20-06-2013, 20:07
Safely remove u biti služi da se stick ne bi izvadio naglo dok se na njemu neke nevidljive operacije pisanja i čitanja ne dovrše, a sad, da li se filesystem može poremetiti radi toga što si ga izvadio dok ti se najnoviji virus prebacivao na njega, zbilja nemam pojma.

Stvarno, probaj stavit u neki drugi port, meni je jedan od prednjih portova riknuo, tako da se može desit, ako nije do toga, onda ga probaj formatirat.

The Great Duck
20-06-2013, 20:20
Probao sam sve portove. Ni u jednom ne radi. USB od eksternog harda, s druge strane, radi skroz normalno.
EDIT: Nema veze, zaboravio sam probati stražnje utore. Tu radi normalno.